Felle discussie over belastingverhogingen in raad Hulst Hulst vraagt om vesti industrieën m m. sd Zuster Jeanne Andrée nam afscheid van iniernaat Baudeloo ALGEMENE BESCHOUWINGEN BIJ BEGROTING in «4 Nieuw-Namen heeft morgen «eer (Irive-in-show Verenigingen stapje dichter bij stichting 1 Amusement in Maipertuus Voormalige school onveilig Duivenexpositie stad streek Bibliobussen doen meer plaatsen aan Huist Clinqe Hulst naast onze bekende, nu ook alle merken NIEUWE EN GEBRUIKTE AUTO'S in onze showroom Zaterdag 22 december 1973 (Vati een onzer verslaggevers) HULST De huidige cri sis-situatie, het uitblijven van een centraal akkoord en de wetenschap, dat we er volgend jaar wat ons salaris betreft reëel op achteruit zullen gaan- waren voor wethouder J. Biommaert van Hulst vrijdag middag tijdens de begrorings- vergadeing aanleiding om zich uit te spreken tegen het voor stel van een meerderheid van B. en W. om de gemeentelijke belastingen trendmatig te ver hogen. Wötlhauder Bfammiaarit gaf er in die toeliicih'tünig op ziijn stenidipunlt billijk van, die beilias- .tlmlgveotiogónig op dliit moment niiiet venarabwxmnd te achten. Bovendien vond hij dat de ge meente de extra-opbrengst (ongeveer 80.000 giuilüen) niet nodig heeft met het oo ig op de reserves oip de begroting, die een bedrag van bijna 1 mil- Hst afwijkende standpunt vain de heer Blamnaaiert kwam niiet geheel als een verrassing, miaiar we-kte toch wel de nodü- te meer, om dat eendler van deze nig is gieblleken. Het Rob Eeman (van d» Biommaert) die zich voren in aijn schouwing nog over het voorstel vain B. en W. hiaid uitgelaten, bleek de heer Biommaert ziijn. Lijnrecht stond die heen- Van de Voorde. Hij verwees naar een raadsbe sluit van 1971, waarin die ge meenteraad er zich unaniem voor uitsprak om de beiasitiim- jiaiablitjkis traoctaattig te Sen, om drastuisidhe imcil- verhoginigen te voor- De heer V. d. Voorde die houding van de Biommaert onbegrijpe lijk, temeer omidat het juist deze fractie was, die tevoren in de algemene beschouwingen had uitgesproken voor het treffen van steeds meer voor zieningen in de collectieve sfeer. „Ik kan deze pstóHing dan ook alleen maar zien in het kader van de verkiezin gen". alldlus de heer V. d. Voordie. Voorzitter Molthoff merkte In zijn beantwoording op, dat hem de logica van het betoog van de heer Eeman enigszins was ontgaan. De heer Eeman had namelijk ter compensatie van het verlies voorgesteld om in de binnenstad parkeerme- ters te plaatsen. Molthoff: „Van de ene kant wilt u de belasting beperken en van de andere voert u een nieuwe belasting in". VaQigiems de voorzitter zo-uaf- wijzinig vain hat voorstel tot verhoging ernstige consequen ties kunen hebben voor de gemeenitefiinianciën en ten kos te gaan vajn de zo aangeprezen collectieve voorzieningen. De gemeente had volgens de heer Molthoff het geld wel hard nodig, omdat de bezuin- gi-nigen op niijks-oiiveaiu ook al consequenties zuilen hebben voor de gemeente. Wethouder R. Biommaert was vain mening dat er wel wat bezuinigd kon woden. Vooral op de dure „stichting Den DuMaient" „Dat is geen een ra-mp meen de hij. Ook de lieer De Keyzer had geien goed woord voor het gewijzigde standpunt van wet houder Biommaert. D heer kreeg die en stelde na beraad voor aan B. en W. om het voorstal tot nader order uit te Molthoff en iet 11 tegen 6 het voorstel van B. en W. De he- forge. Maitiniet, Van Acker en Stevens waren die tegenstem mers. (Van een onzer verslaggevers) NIEUW-NAMEN „Eerlijk gezegd heb ik wel een beetje last van micro-vrees". Theo Pauwels (17) uit Nieuw- Namen steekt niet onder stoe len of banken, dat hij met enige reserve het tijdstip ziet naderen, waarop zijn drive-in- show in première zal gaan. Dat tijdstip breekt morgena vond (zondag) aan als de vo lumeknoppen van de verster kers helemaal open gaan en de eerste klanten van de nieuw ste platen via de luidspekers het verenigingsgebouw van Nieuw-Namen worden inge perst. Voor Theo en zijn colle ga Alouis de Smit (17) zal dit de grote vuurdoop worden, omdat het voor de allereerste keer is. dat ze als dise-jockeys in het openbaar optreden. Als het aan Theo en Alouis ligt, zal hun drive-in-show de komende maanden onder de naam „the 5th generation 2" in heel Zeeuwsch-Vlaanderen furore gaan maken, maar of dat lukt zal mede van het eerste optreden afhangen. Theo en Alouis hebben de dri- ve-in discotheek overgenomen van Mark Jouret en Luc van Walle, eveneens uit Nieuw- Namen. Die zijn er mee ge stopt, omdat Mark in Maas tricht ging studeren en ook Luc andere besognes aan zijn hoofd krijgt. Deze laatste is overigens nog wel behulpzaam hij het opbouwen van de in stallatie. „Da's geen eenvoudige klus", verklapt Theo Pauwels. iJe kunt er bijna geen wijs ®t door al die stekkertjes en knopjes". Theo is ervan over tuigd, dat hij en zijn collega succes kunnen hebben met the ™h generation. „Ik vind het gewoon leuk werk", vertelt ™j, „Ik ben een paar keer met Mark en Luc meegeweest en dat is me toen erg goed beval len. Bovendien is het een leu ke manier om een centje bij te verdienen". Volgens zijn hetoog zit er wel brood in het dnve-in-wezen, ai zal het Nieuw-Namense dj-duo voor lopig weinig profijt hebben van de verdiensten, omdat ze de geldleningen nog moetem «lossen, die ze met hun ou ders zijn aangegaan om de du- re installatie over te nemen (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De belde hobussen, die in Oost- en CM-Zeeuwsch-Vlaanderen verse plaatsen bezoeken, die "iet over een bibliotheek be- vani zullen met ingang resPectievelijk 2 en 7 ja- nw v0'ê®ns een ander dienst- onir j 'ijlden. Dat betekent Vannf een aantal dorpen Wel dle data één keer per Oost 7 worden bezocht. In zün ~??,euwsch-Vlaanderen taart "4 Nieuwe Molen, Kui- „dit, Westdorpe en St. Jan voor West-Zeeuwsch- ANTIEKE KLOKKENSHOW 24 - 27 - 28 DEC. VAN 10.00 TET 18.00 UUR. Catharinastr. 42 PPUt P<\ BREDA u Tel. 01600-39024 9 De scheidende directrice Van Bandeloo. Jteen, paander Turkeye. ten Heille, Sasput en (Vau onze correspondent) HULST Zuster Jeanne Andree heeft gisteren afscheid genomen als directrice van het internaat Baudeloo in Hulst. De scheidende zuster heeft een functie aanvaard als leid ster van gezinsverzorgsters in Breda en wordt daar tegelij kertijd maatschappelijk werk ster. Zij kwam 1954 op net inter naat en was aanvankelijk werkzaam als studie] eicster terwij] zij tevens verbonden was als lerares aan de huie- houdschool jijdens een feestelijke bij eenkomst in het internaat werd zij toegesproken door mevrouw M. Wijgeigangs- Joostens, die haar per 1 janua ri a.s. opvolgt als directrice- Deze bet de voorbije twintig jaar de revue passeren, en sprak zeer waarderend over hetgeen zuster Jeanne Andrée in al die jaren tot stand heeft weten te brengen. Haar ver trek nc emde zij een groot ver lies voor het internaat. Onder zuster Jeanne Andrée zijn neel wat veranderingen ingevoerd. De grootste veran dering was het feit dat in 1967 de eerste jongens kwamen op het internaat. In de loop der jaren is het internaat Baudeloo een erkend schippersint.ernaai gov. orden Een andere hervor ming was dat het internaat van studie-internaat over is gegaan op een internaat waar de kinderen in kleine groepen in huiskamers wonen. Na al waarderende woorden kreeg zuster Jeanne Andrée namens de ouders alseeschen- fugium-tor eken een relax-stoel en een grote pentekening van het re- fugium-torentje van Baudeloo. die haar werd aangeboden door de 15-jarige Monique van Denderen en de 5-jarige Wil lem Verburg. Van de kinderen kreeg zij een plakboek, waar op iedere bladzijde een foto van 'n kind met een tekening stond. Velen hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt om zuster Jeanne Andrée tij dens een druk bezochte recep tie het beste te wensen voor de toekomst. Voetbal Zondag worden er op het gemeentelijk sport park te Hulst twee vriend schappelijke voetbalwedstrij den gespeeld. Derdeklasser HVV'24 ontvangt in Hulst de koploper uit de vierde klasse Clinge. Deze wedstrijd begint om 14.30 uur. Ook zullen de beide reserveteams vain HVV'24 en Clinge elkaar in Hulst gaan bekampen. Deze match vangt aan om 12.30 uur. (Van een onzer verslaggevers) HULST „Een streekplan voor Oost-Zeeuwsch-Vlaande- ren zonder terreinen voor industrie, is hetzelfde ais een auto zonder motor". Tot deze conclusie kwam vrijdagmid dag het Hulster raadslid B. de Keyzer bij de behandeling van de begroting voor 1974 van de gemeente Hulst. Zijn visie op dit punt werd onderschreven door burge meester P. Molthoff. Collectie ve voorzieningen op sociaal- cultureel en sportief gebied, de oliecrisis en het gebrekkige openbare vervoer in Zeeuwsch-Vlaanderen, waar van de onvolkomendheden zich vooral de laatste weken wreken, waren gisteren de centrale punten in de algeme ne beschouwingen van de ver schillende fractievoorzitters, ters. Tegen de achtergrond van de energiecrisis merkte met name de heer Van der Voorde op, dat er in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen behoefte is aan duidelijkheid in de vorm van een streekplan. „Op de Belgische linker oever wordt maar wat aangebouwd, zonder dat er concrete afspraken met Nederland zijn". Verder vroeg hij het college attent te zijn op het gebied van de woning bouw en voor 1974 niet meer woningen te plannen, dan de bestaande behoefte vraagt. „Het heeft voor dit gebied geen zin om te fungeren als opvangcentrum voor de randstaa, omdat daardoor onze wordt gebracht", aldus de heer eigen identiteit in gevaar V. d. Voorde, die verder een pleidooi hield voor extra ben- zinetoewijzingen aan Zeeuwsch-Vlaanderen, omdat de bevolking er niet in dezelf de mate van het openbaar ver voer kan profiteren als bij voorbeeld in de randstad. De heer B. de Keyzer was het opgevallen, dat Graauw de enige £ern binnen de gemeen te is, waar geen bouwactivitei ten worden ontplooid. „Uit so ciale overwegingen moet deze kern in stand worden gehou den", zo meende de heer De Keyzer. Hij stond op het standpunt, dat de bevolking niet de dupe mag worden van de onzekerheden rond het Baalhoekkanaal. Verder pleitte hij voor het invoeen van een personeelsstop op de gemeen tesecretarie. Bij B. en W. drong hij er voorts op aan om uit de begroting een bedrag van 15.000 gulden te strepen, dat is gereserveerd voor de feestelijkheden rond de inwij ding van het Gildekwartier. Bezwaar bleek hij ook te heb ben tegen verdere subsidiëring van de peuterspeelzaal, die hij „een dure voorziening noemde voor mensen, die mee willen doen aan alle mogelijke krans jes". Verder wees hij nog maals op de noodzaak van in- 1 dustrievestiging in Zeeuwsch- Vlaanderen De heer Eeman hield een algemene beschouwing namens de fractie Biommaert en sprak tevens voor de heren Van Ac ker en Delforge. Hij stelde onder meer, dat de gemeente lijke herindeling niet heeft ge leid tot financieel sterke ge meenten en dat een nieuwe herindeling bepaald geen op lossing zou zijn voor de over blijvende problemen. Hij drong verder aan om een be ter overleg met België en een efficiënter jeugdbeleid, waar bij hij in een adem een „nota jeugdbeleid" van zijn hand aankondigde. Verder wees de heer Eeman op het gevaar van „grote" stichtingen, die nogal eens ondoorzichtig blijken te zijn en had hij bezwaar tegen de plannen voor de bouw van een overdekt zwembad. Hij noemde dit plan in de huidige omstandigheden niet verant woord. „Ik heb de indruk dat Zeeuwsch-Vlaanderen op het gebied van de sportaccommo daties overbezet is. Dit soort voorzieningen dienen regionaal gepland te worden", aldus zijn betoog. Verder pleitte hij voor eer. spoedig aaneenbouwen van de kernen Hulst, St. Jan steen en Kleine, stimulansen voor de particuliere bouw en het leefbaar houden van klei ne gemeenschappen. De heer Van Ruymbeke gaf het college van B. en W. de raad om zuinig te zijn met het uitspreken van beloften, „die nooit gerealiseed kunnen wor den". Burgemeester Molthoff bleek het bij zijn beantwoor ding op een groot aantal pun ten eens te zijn met zijn raadsleden. Dat gold overigens niet voor de adviezen om het gemeentepersoneel in te krim pen. De gemeentesecretarie krijgt de komende maanden nogal wat extra werk met het. oog op de benzmedistributie. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) HEIKANT Het krekbe- stuur van Heikant overweegt om de verenigingen van dit dorp verder gebruik van de voormalige school te verbie den. De huisvestingssituatie is zo precair, dat er gevaar bestaat voor de veiligheid van de gebruikers. Van de school wordt ge bruik gemaakt door de jeugd groep Erica, de jongensvereni ging en jeugdsoos De Kuil. Gevreesd wordt, dat als er niet snel een noodoplossing gevonden wordt, het voortbe staan van deze verenigingen rechtstreeks wordt bedreigd. Het bestuur van de stichting gemeenschapscentrum Heikant werkt al geruime tijd aan plannen voor deze noodoplos sing en aan een oplossing op langere termijn, waarbij gelijk ook wordt gedacht aan huis vestiging voor het bejaarden- werk. Een en ander is deze v/eek aan de kaak gesteld in het periodiek verschijnende infor matie bulletin van de stichting gemeenschapswerk in Hulst. In datzelfde bulletin wordt meegedeeld, dat de creatieve vorming in januari haar acti viteiten zal onderbrengen in gemeenschapscentrum „Den Dullaert" in Hulst en dat men voor de inrichting van de nieuwe ruimte een subsidie van 100 gulden heeft gekregen van het comité zomerzegels. Ook de bibliotheek verhuist naar „den Dullaert" op 11 ja nuari worden de deuren geo pend. Van 31 december tot en met 10 januari is de biblio theek wegens de verhuizing gesloten. De Vlaamse Gaal De vo gelvereniging „De Vlaamse Faai" zal vandaag in De Trou badour een ledenvergadering houden. Op deze bijeenkomst wordt ge sproken over het verloop van de inmiddels gehouden natio nale tentoonstelling. Vooral het financiële gedeelte komt aan de orde. Verder zal er gesproken worden over de vraag wat voor tentoonstelling er in 1974 gehouden moet worden. In ieder geval is nu al wel bekend, dat de contri butie per jaar met drie gulden zal stijgen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) SINT-JANSTEEN Het verenigingsleven van Sint- Jansteen is weer een stapje dichter bij de vorming van een stichting gekomen, die in de toekomst het verenigings gebouw moet gaan exploite ren. Tijdens een bijeenkomst in café „de Oude Arend" is on der meer van gedachte gewis seld en werden kandidaten naai' voren gebracht voor een bestuur. Op de lijst van gega digden staan vertegenwoordi gers van de bejaardenbond, de voetbalclub St.-Jansteen, de amusementsclub, de harmonie, het NKV, het St.-Ceciliakoor, de toneelclub en de Boeren bond. De vertegenwoordiger van de voetbalclub maakte be zwaar tegen de grote macht, die de statuten aan het be stuur toekennen. De voetbal vereniging zou willen, dat de aangesloten leden grotere me dezeggenschap krijgen. Pro bleem was voorts, dat niet alle belangstellende verenigingen m het bestuur opgenomen konden worden, omdat dit an ders te omvangrijk zou wor den. Besloten werd om te kiezen voor de meest frequente ge bruikers van het verenigings gebouw momenteel nog eigen dom van het kerkbestuur, maar er bestaat een grote kans, dat het door de gemeen te Hulst wordt overgenomen. In dat geval zal de exploitatie worden overgedragen aan de stichting i.o. Kerstviering De cantorij van de St.-Willibrordusbasi- liek zal op kerstavond de kerstviering opluisteren in de kapel van het Liduinazieken- huis in Hulst. Het gezelschap brengt ge zangen in de volkstaal, die meerstemmin.g zijn getoonzet. Men hoopt op deze wijze de volkszang te kunnen stimule ren, Op oudejaarsavond ver zorgt d'e cantorij een eucharis tieviering in de basiliek in Hulst. chaamseweg ulvenhout tel. 01614-2630 (Van onze correspondent) KLOOSTERZANDE Van- daas. zaterdag, vindt in de zaal van café de Rijzende Man te Kloosterzands de jaarlijkse duivenkenring van de JP.V de Herleving" plaats. Alle liefhebbers zuillen hun mooiste duiven in voornoemd lokaal tentoonstellen. Keur meester is de heer Heystek. Voor de besite auif. de kampi oen. is een beker beschikbaar gesteld. Zondag zal er een ten toonstelling van de duiven zijn van 10.00 tot 15.00 uur. Tij dens deze twee tentoonstel- lingsdaigisn wordt een loting gehouden. De toegang is gra tis. (Van een onzer verslaggevers! CLINGE Jan Boezeroen, Cock v. d. Palm, de Piraten, Wil de Bras en de Jumbo's: dat zijn de artiesten, die vanavond (zaterdag) op het podium van gemeenschapscentrum „Mal- nertuus" in Clinge zullen pa raderen. Ze komen naar Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen op uit nodiging van de Clingese carnavalsvereniging, die met leze amusementsavond geld bijeen hoopt te krijgen om de comende carnavalsactiviteit.en mee te financieren. Over ge brek a.in belangstelling zullen le c cani.setors overigens be- 'laalci niet te klagen hebben, want een groot deel van de kaarten is reeds bij voorver koop aan de man gebracht. Degenen, die zeker willen zijn van een plaatsje, zullen met de bespreking daarvan niet te lang meer moeten wachten, want verwacht wordt, dat de zaa1 van het gemeenschapscen- rum vanavond bomvol zal zit ten. En dat is uiteraard niet te verwonderen met een oro- gramma, vol klinkende namen De amusementsavond begint om 20.00 uur en vormt slechts een onderdeel van de vele ac tiviteiten, die het plaatselijke carnavalscomité in Clinge de komende weken nog gaat ont plooien. De reeks werd op 10 november ingezet, toen Mari anne van Tienen de nieuwe prins aan de bevolking kon voorstellen Die eer viel aan Marianne le beurt, omdat ze op de elfde-van-de-elfde elf jaar was geworden. De dansa vond van vanavond krijgt op 26 januari een vervolg in de vorm van een songfestival, waarbij het er om gaat om voor 1974 een carnavalslied uit te kiezen. En dan zit men inmiddels weer heel dicht in de buurt van het eigenlijke carnavalsfeest, aan de voorbe reidingen waarvan alweer maanden wordt gewerkt. Niet alleen door het carnavalscomi- cé zelf, maar ook dooi de ver schillende buurten, die zo goed mogelijk voor de dag willen komen. Hoogtepunt van dit jaar zal ongetwijfeld de optocht weer zijn. Voor de or gamsatie daarvan zijn inmid dels weer de nodige contacten gelegd. In grote lijnen staat zelfs het carnavalsprogramma al vast. Het wordt op 23 fe bruari ingezet met een ope ningsbal en bestaat verder uit een kroegentocht, een limona debal, een jongerenbal en een dansavond „voor de jeugd van vroeger" ïi&e." medische diensten HUISARTSEN .Aardenburg en Oostburg, dok ter N. Rijk, Oude Kerk straat 12 te Aardenburg, tel. 01177-1466. Axel, dokter Boor, tel. 1666, b.g.g. 01157-1451. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke, dokter H. van der Pas, Hoogstraat 1 te IJzen- dijke, tel. 01176-366. Borssele en Nieuwdorp, de praktijk van dokter H. van der Pas. Hoogstraat 1 te IJ- zendijke, tel. 01176-366. Borssele en Nieuwdorp, de praktijk van dokter Gelder blom wordt waargenomen door dokter Kiviet. te Bors sele, tel. 01105-203. Breskens en Groede, dokter V.d. Berg te Groede, ,tel. 01171-366. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande, dokter De Meijer te Sluis, tel. 01178- 1366. Clinge, St. Jansteen en Koe wacht, dokter H. Brabers, tel. 01140-2361. Driewegen, Hoedekenskerke, 's Heerenhoek en Ovezande, de praktijk van de huisart sen J. Kole, S. Wöstmann en H. Zwartelé wordt t.m. maandag waargenomen door dokter J. Geldof, Korteweg 23 te Driewegen, tel. 01195- 275. Goes, dokter J. Deen, Valcke- slotlaan 30, tel. 4373. Hoek, Philippe en Sluiskil,, dokter H. Hofstee, Juliana- straat 10 te Hoek, ,tel. 01154- 1345. Hulst, dokter W. Eysink, tel. 2060. Kloosterzande, dokter Buwal- da, Kloosterstraat 72, tel. 01148-1277. Tot maandag morgen 8.00 uur. Middelburg, dokter J. de la Hayze, Seisdam 22, tel. 4305 (zaterdag) en dokter P. Scnram, Oosterscheldestraat 2, tel. 4664 (zondag). Reimerswaal, dokter P. Pol derman te Yerseke, tel. 01131-1300 voor de dorpen Hansweert, Kruiningen en Yerseke. Dokter A. Con- siandse te Krabbendijke, tel. 01134-1444 voor de dor pen Krabbendijke, Oostdijk, Waarde en Rilland-Bath. Sas van Gent e.o., dokter M. Dierick, Graaf Jansdijk A. 185 te Westdorpe, tel. 1255. Terneuzen, dokter P. Nijsten, W. de Zwijgerlaan 17, tel. 01150-2324. Vlïssingen, dokter A. v.d. Griek, tel. 2950 (tot zater dag 24.00 uur) en dokter A. van Dijk, tel. 3459 (van za terdag 24.00 uur tot zondag 24.00 uur). Wolphaartsdijk, 's II. Arends- kerke en Heinkenszand, dokter H van Maanen te Heinkenszand, tel. 01106- 1234. Zsmuslag, dokter W. Fraanje, Plein 42, tel 1244. TANDARTSEN O.Z.Vlaanaeren, tandarts G. Vermeulen, Herengracht 13 te Terneuzen, tel. 01150- 2004 (zaterdag van 10.00- 10.30 qn 18.00-18.30 uur) zondag van 12.00-12.30 uur). VV.Z. Vlaanderen, tandarts A. van Herk te Oostburg, tel. 01170-2493 (zaterdag en zondag van 12.00-12.30 uur). Walcheren, tandarts G. Mil joen, Eemstraat 5 te O. Sou burg, tel 01183-1530 (zater dag van 9.00-10.00 uur, zon dag van 11.00-12.00 uur). Z. en N.-Beveland, tandarts E. Klinkert, Turf kade 15 te Goes, tel. 01100-6504 (zater dag en zondag van 9.00- 10.00 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag,, dokter J. de Haas te Zaamslag, tel. 01153-1366. N. en Z.Beveland, dokter M. Gaakeer te Ovezande, tel. 01195-283. W.Z.Vlaanderen, dokter J. v.d. Vijver te Oostburg, tel. 01170-2103. WIJKVERPLEGING Aardenburg. Cadzand, Oost burg en Sluis, zr. Ancilla te Aardenburg, tel. 01177- 1746. Lervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke, zr Snel te Bier vliet, tel 01152-216. Kllewoutsdijk e.o., zr. J. Bo- lier, Elenbaasstraat 2 te 's- H. Arendskerke, tel. 01106- 1303. Goes, zr. C. v.d. Kooy, tel. 5383. Groot Axel en Zaamslag, zr. J. van Axel, .Polderstraat 13 te Zaamslag. ,tel. 01153-343. Hoek, Sluiskil en Philippine, zr. Eustella, Jacob Hobein- straat 2 te Philippine, tel. 01159-306. b.g.g. 01157- 451. Hulst en Hontenisse,, zr. Col- sen, tel 01140-2368. Sas van Gent, zr. Zwartelé, Walstra.!' 13. tel. 1407. Ternei.7en zr M Vermeylen, langs de Kreek 139, tel. 3829. Verseke. .Kruiningen en Hans- weert. zr K. Lodder te Yer seke, "I 01131-1768. APOTHEKEN Goes, Goese apotheek, tel. 7104. Middelhuis. Apotheek L. v.d. Boogert, .Korte Delft 12, tel. 2789. Apotheek Klaassen, te' 2090. „„li Apotheek J. Tan Scheldestraat 26, tel. 2025.

de Stem | 1973 | | pagina 7