ratief lister Plan voor uitbreiding Gentse haven cisgids erland. KANAALZONE WIL NAUWER SAMEN WERKEN MET BELGISCHE GEMEENTEN t gezien- EERSTE WINST VOOR RABO Dijkgraaf H. Wolfert bij afscheid geridderd oliestook opgas Voor verbetering leefmilieu ombouwen De Stem/De Vrije Zeeuw bel (01100)8923 AA 9« baas strafte chauffeur |0p voorhand TONEELSTUK ODI „Duitsland is boerenparadijs" I ilijke apparaten aagt voor baar id te Oosterhout ïrvaring in istratie genieten ninimaal MAVO. It verzocht hun s te richten aan ermans op adres. stad streek I kunt u voor jn erkend door !0 pagina's Len in alle delen vergaande ikantiewensen l te helpen- loos., uit het nieuwe W reisagent urd. lieg of ry van uis naar Schiphol. In terug. Neelemans I "roeten f ®traffende engel te I deerdp lth?ngen en degra- l^-aan chauffeur tot gara- |feger' De officier eiste I te, zeT agm<?gen 600,- boe- U riihüa ?n ontzegging uit I ieliik o ,eg eid- voorwaar- 'n twee jaar proeftijd. I '«eer1 r'wrec^er to°nde nog 'i 'k da J°entle en veroordeel- t0t f 250" boete> Kerstviering „Op de hoogte" Heikant Aardenburg A. Grotes tijdens boerenstudiedag: In '.;f zeeland RUZIE KOMT TERNEUZENAAR DUUR TE STAAN bij' GTI in goede handen i II Vrijdag 21 december 1973 (Van een onzer verslaggevers) GENT Er zijn plannen v0or flhike uitbreiding van de Gentse haven. Met het uitvoe ren van die plannen is volgens de begroting een bedrag van bijna WO miljoen Belgische (rancs, ofwel bijna dertig mil joen gulden gemoeid. Op de eerste plaats is het de bedoeling om een terrein van 166 hectaren aan te kopen aan de westelijke oever van het Kanaal van Gent naar Terneu- zen, waar dan een nieuw ha vendok met bijbehorende in dustriezone moet komen. Het gebied ligt voor een gedeelte op het grondgebied van de ge meente Ertvelde. Ondertussen zal aan de overzijde van dit terrein be gonnen worden aan de tweede fase van het graven van het Rodenhuizedok. Dit dok is dan een eerste aanzet van het plan om de haven van Gent met die van Antwerpen te verbin den. Beide havens zijn nu al wel met elkaar verbonden, na melijk door de Schelde. De Schelde is echter met name om waterbouwkundige rede nen moeilijk geschikt te ma ken voor duwvaart. Grote bin nenschepen, die van Antwer pen naar Gent - of omgekeerd - willen varen, moeten nu via Terneuzen en de drukbevaren Westerschelde. De plannen om tussen Gent en Antwerpen een nieuw, groot kanaal aan te leggen, bevinden zich overi gens nog maar in het beginsta dium. Bij het verder graven van het Rodenhuizedok zal er maar liefst 140 miljoen Belgi sche francs moeten worden uitgegeven voor het verleggen van de hoogovengasleidingen. Via deze leiding recupereert de elektrische centrale van Ro- denhuize gas, dat anders bij het staalbedrijf Siclmar verlo ren gaat. Beide bedrijven be horen, financieel gezien, tot dezelfde groep. Het stadsbe stuur van Gent gaat nu in samenwerking met Sidrnar deze leiding onder het te graven kanaaldok leggen, op een diepte van ongeveer dertig meter. Het verder graven van het dok zelf gaat naar schat ting een bedrag van tachtig miljoen francs kosten. Tenslot te wordt er nog een bedrag van zeventien miljoen francs uitgetrokken voor gebouwen ten behoeve van de havenar beiders. Een gebrek aan vol' doende accommodatie voor die havenarbeiders was één van de aanleidingen voor de ha venarbeiders om in april en mei van dit jaar acht weken lang te staken. er NLM van Eelde, Twente, eek en Eindhoven v.v. voor Of de unieke NS/KLM ein-busservice voor 20.-. Jeer een nieuwe Eurotours ;rvice. Uw reisagent weet alles van. (Van onze correspondente) SAS VAN GENT Het gemeentebestuur van Sas van Gent wil, speciaal voor wat betreft het leefmilieu, woorden gaan om zetten in daden. Met inschakeling van de gemeenten Terneuzen en Axel is er een brief opgesteld die naar 23 Belgische gemeen ten in of in de omgeving van de Belgische kanaalzone, wordt gestuurd. Die brief bevat een verzoek om meer medewerking inzake het instandhouden va nhet leefmilieu en is ais start be doeld voor een nauwere samenwerking met de Belgische ka- naalgemeenten. 0 In die brief staat onder meer dat de zorg met betrek king tot het leefmilieu bij de gemeentebesturen een duide lijk onderwerp van overleg is. Ook wordt ervan uitgegaan, dat men alleen maar kan wer ken aan een beter milieu als u een zo compleet mogelijke kennis van zaken bestaat. Als ten maatregelen wil gaan ne tten, dan moet er eerst een 1 goede inventarisatie van de problemen zijn geweest. In de brief wordt daarom »k gevraagd om een uitwisse- ing van gegevens om tot een ■beter inzicht te komen inzake de waterproblematiek van het 'kanaal van Gent naar Terneu- lien, terwijl ook de luchtver ontreiniging problemen met ■zich meebrengt omdat die niet ophoudt bij de grens. In de brief wordt de functie van het nationale meetnet voor lucht- I verontreiniging uiteengezet, 1 waarbij erop wordt gewezen lat het meten van luchtver- ontreiniging geen eenvoudige raak is omdat met een groot aantal componenten rekening gehouden moet worden. Binnenkort zal de automatl- (ADVERTENTIE) h Voor de a.s. feestdagen Enorme sortering grammofoonplaten en muziekcassettes I Komt vrijblijvend kijker en luisteren in onze nieu- I we, moderne, fonobar! fonobar nu bierkaaistraat (°ud pand Morres) HULST, tel. «1140-3081 'Van onze correspondente) Middelburg de 52-ja- "KP.T. de S. uit Sluiskil gaf automobilist die op de bfcweg bij Sluiskil reed Ij" v»»rrang. Hij botste op 1 e auto en de inzittenden I aarvan, vader en zoon, raak- 0" zwaar gewond. Vader had ,l' een ingedrukt gezicht en i jMl)roIte« dijbeen. S. toon- rich donderdagmorgen nog J '«der de indruk van het 1 "Kluk. ^auJ333!' die «aast hem in «""eva? 2a lfn tijde van het C'. he«ft meteen ge- UatdelHb ontzeëging voor- van twee jaa?" een proeftiid sche apparatuur voor meting van SÓ2, stikstofoxyden, ozon en koolmonoxyde worden uit gebreid. De meetstations lig gen in ZW-NO-richting twin tig kilometer en in NZ-OW- richting achtentwintig kilome ter van elkaar. Uit de meetge gevens van 1 februari 1972 tot 1 februari 1973 is duidelijk gebleken dat de luchtveront reiniging bij wind uit de rich ting zuid-west het hevigst is. B. pn w. van Sas van Gent vragen in de brief om infor matie over de meetresultaten van de rond de Belgische ka naalzone geplaatste apparatuur en vestigen er nogmaals de aandacht op dat het treffen van de nodige maatregelen ter naleving van de milieuwetge ving in Nederland onmogelijk wordt als men niet over de nodige gegevens en materialen kan beschikken. Daarom is een nauwe samenwerking tus sen de Belgische en de Neder landse grensbesturen beslist noodzakelijk. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Samen met hun ouders hebben de leerlin gen van de nieuwe r.k. basis- en kleuterschool „Op de hoog te" in het plan Aerlippen- polder, donderdagmiddag, het kerstfeest gevierd. De bijeen komst had plaats in de grote zaal van de school. Gezamen lijk werden er kerstliederen gezongen, een kerstspel door de leerlingen opgevoerd en kerstverhalen voorgelezen door de dames Donderwinkel en de Klerl. „Deze gezamenlijke kerst viering is een onderdeel van onize opzet om de kleuters al vanaf het begin vertrouwd te maken met de basisschool, die zij straks moeten volgen", al dus het hoofd van „Op de Hoogte", de heer M. van de Rijt. „Het streven is erop ge richt om de kleuters nu al wegwijs te maken in het on derwijs op de basisschool en zo zal het in de toekomst, dat als dit werkelijk is toege staan kleuters, die aan de ei sen voldoen, reeds nia de kerstvakantie naar de eerste Mas van de basisschool kun nen gaan. Als zij daartoe be kwaam zijn, waarom zouden zij dan wachten tot het nieu we schooljaar begint. Trou wens bij de bouw van de school is daar al rekening mee gehouden. De basisschool en de kleuterschool grenzen di rect aan elkaar", aldus het schoolhoofd. 0 Ken scène tijdens de repetities. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE Vana vond (vrijdag) om 20.00 u. gaat in het dorpscentrum van Vogelwaarde het toneelspel „Een dolle boel om de voet balpool" van de toneelclub „O- di" in première. Het stuk speelt in een klein Engels dorpje en de hoofdper soon is dommee Toop, bekend als een conservatief persoon, die niets van gokken wil we ten. Door omstandigheden .be landt hij toch temidden van een gok-partij. Zijn vrouw Pe nelope is wat vlotter van aard en dat brengt weer botsingen met zich mee in het anders zo rustige huishouden van de fa milie Toop. Voeg daarbij het hippe dienstmeisje, het voor uitzicht op een hoop geld, ge wonnen door mevrouw Toop en nog wat andere verwikke lingen en het feest is com pleet. Behalve vanavond is het toneelstuk ook morgenavond nog te zien. De grime wordt verzorgd door August Vael. Kaarten De supporters club van de voetbalvereniging Steen heeft in café Th. de Block een kaartwedstrijd ge houden, waaraan door 46 kaar ters werd deelgenomen. Uit slag: 1 Cam de Moor-Joh Ver dunnen 2 Th Herrewegh-Th Vink; 3 W. de Cauwer-J. Ver- vaet; 4 C. de Block-P. Valent. De tritswedstrijd is gewonnen door L. Ringoot. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In de tweede klasse van het be- drijfsvolleybal boekte PTT een benauwde 2-1 overwin ning op Promenade 2, maar doordat Roelofs Scheldesport 5 min of meer verrassend met 3-1 van Rabo verloor zagen de PTT'ers hun promotiekan sen toch stijgen. Gemeente 2 kwam door deze Rabo-over- winning en doordat hetzelf met 3-1 van Roe Philips ver loor op de onderste plaats. Koploper Dow versloeg Hoop 1 met 30. Stand: Dow 9-18. PTT 9-15, Philips 9-12. Roelofs Schelde sport 5 9-12. Hoop 9-6. Prome nade 2: 9-4. Rabo 9-3. Ge meente 2: 9-2, In de derde Masse omzeilde PZEM een lastige klip door Excelsior mat 0-3 te verslaan. Philips 2 blijft met PZEM aan de leiding danik zij een 3-0 overwinning op Hoop 2. Amro en Union boys deelden de punten (2-2) terwijl Ter Schorre met 0-3 van PSV 2 verloor. Stand: PZEM 9-16. Philips 2: 9-16. Excelsior 9-12. PSV 2: 9-10. Atniro 9-9. Union boys 9-5. Hoop 2: 9-3. Ter Schorre 9-0. Uitslagen eerste klasse: Pro menade - Rijkswaterstaat 3-0. Dees Scheldesport 4 - PSV 1- 3.Stand: Promenade 10-17. PSV 10-14. Gemeente 9-11. Marechaussee 9-11. Dees Scheldesport 4: 10-11. Braven- boer Scheer® 9-6. Rijkswater staat 10-4. Belasting 9-3. 0 Drukte tijdens de receptie van dijkgraaf Wolfert. De scheidende heer Wolfert is geheel rechts op de foto te zien. (Van een onzer verslaggevers) Ht'EK Bij zijn officiële afscheid als dijkgraaf van het waterschap de Verenigde Braakmanpolders is de heer H.P. Wolfert benoemd tot rid der in de orde van Oranje- Nassau. De versierselen van de koninklijke onderscheiding werden hem opgespeld door mr. J. van Aartsen, de com missaris der koningin in de provincie Zeeland. Het ridder schap werd de heer Wolfert verleend wegens zijn verdien sten voor het waterschapswe zen in het algemeen en voor de Verenigde Braakmanpol ders in het bijzonder. Hij was de eerste dijkgraaf van de Verenigde Braakmanpolders en heeft deze functie negen jaar bekleed. Tijdens de buitengewone al gemene vergadering in het waterschapshuis in Hoek werd de heer Wolfert van verschei dene kanten veel lof toege zwaaid voor de wijze waarop hij leiding heeft gegeven aan hei, bestuur van de Verenigde Braakmanpolders. De eerste spreker die de scheidende dijkgraaf toesprak was waar nemend-dijkgraaf P. de Jonge. „Mede dankzij uw leiding heeft ons waterschap na een moeilijke opbouwperiode be wezen voor zijn taken bere kend te zijn", aldus de heer De Jonge, die meedeelde dat tijdens het voorzitterschap van le heer Wolfert voor 6 mil joen gulden is uitgegeven aan ie aanleg van nieuwe wegen of de verbetering van bestaan de en het op peil houden van de waterhuishouding. Het wa terschap de Verenigde Braak manpolders wachten nog be langrijke zaken die afgewik keld moeten worden o.a. de ruilverkaveling en de mogelij ke inpoldering van de mossel- banken ten westen van Dow Chemical, waarvoor in de loop van 1974 de concessie zal wor den verleend. De heer De Jon ge zou het betreuren indien het nog jonge waterschap van de Braakmanpolders opgehe ven zou worden in het kader van de geplande reorganisatie van Zeewse waterschappen. Namens de gezworenen, hoofdingelanden en personeel van het waterschap bood de heer De Jonge de scheidende dijkgraaf een ingelijste oude kaart van Zeeuwsch-Vlaande- ren aan. Commissaris Vain Aartsen legde in zijn toespraak tot de heer Wolfert de nadruk op het grote belang van een zo snel mogelijke voltooiing van de Deltawerken. „De laatste storm heeft de noodzaak hier van wel duidelijk bewezen", aldus mr. Van Aartsen. Na mens het provinciaal bestuur dankte hij de heer Wolfert voor diens vele werk voor het waterschap. „Daarom verheug ik mij in het bijzonder dat uw verdiensten ook erkenning hebben gevonden door uw be noeming tot ridder in de orde van Oranje-Nassau". Daarna hebben nog het woorde gevoerd de heer De Caluwé namens de hoofdinge landen, burgemeester J.C. Aschoff van Terneuzen, de heer J.B. Becu namens de Zeeuwse Bond van Water schappen, dijkgraaf Rijckaert van het Belgische waterschap de Zwarte Watering en de heer A. de Ruyter, hoofd tech nisohe dienst, als woordvoer der van het administratieve en technische personeel. In zijn dankwoord zei de heer Wolfert dat de Verenigde Braakmanpolders iets geëi gends hebben gekregen. Hij vroeg zich af of de inspraak van de ingelanden bij de vor ming van grotere waterschaps eenheden nog voldoende tot zijn recht zal komen. Tijdens een receptie in restaurant Braakman hebben velen van de gelegenheid gebruik ge maakt persoonlijk van de heer Wolfert afscheid te nemen. Oudejaarsmiddag In de uiiltispaininiiinig „De Schaapskooi" bij het StreeMaodfbouiwmu- seum te HedMe zall op oude- jiaiarsmakidiaig een smulpartij voor de schooljeugd worden georganiseerd. De jenigelui kunnen van half twee tot half vijf zoveel oliebofflein ko men eten als ze miaiar wdilein en diait voor slechts één rijiks- daialder. Aan de feestmiddag is eein wedstrijd verbonden. Gegadigden kunnen zich aan melden bij „De Schaapskooi" te HedM/e. Inbraak In de nacht van zondag op maandag is ingebro ken in „De Schaapskooi" te Hedflle. De dieven hebben een bedlrag van ongeveer 145 als mede 40 a 50 pakjes sigaretten meegarnomen uirt heit 's nachts onlbeheend staande gebouw. De recherchedienst van de rijks politie heeft de zaak in on derzoek genomen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Op de vijf tiende Zeeuws-Vlaamse studie dag, in hotql-restaurant Rot terdam in Terneuzen gehouden door de stichting ter bevorde ring van het landbouwkundig onderzoek in Zeeuwsch-Vlaan deren en het consulentschap voor de akkerbouw en de rundveehouderij, heeft een groot aantal agrariërs kennis kunnen nemen van de ervarin gen van een drietal Neder landse collega's in het buiten land. Het waren de heren A. Grootes die een bedrijf heeft in West-Duitsland, ir. P. Tilma die in Frankrijk boert en F.J. Willems die zijn heil in België heeft gezooht. Na de openingstoespraak van in,g. A. de Feijter uit Cad- zand, de voorzitter van het stichtingsbestuur was het vooral de heer A. Grootes die met zijn met droge humor ge lardeerde inleiding zijn gehoor wist te boeien. Deze uit het Noordhollandse Schagen af komstige boer begon tien jaar geleden te pioneren op een sterk verwaarloosde boerderij in Oost-Friesland in het noordwestelijk deel van West- Duitsland. Na enkele jaren wist hij door hard werken zijn bedrijf uit te breiden tot 125 hectare akkerland. De afzet van zijn aardappelenteelt heeft hij in eigen hand. De helft van de aardappelen of 30 ton per dag verkoopt hij aan particulieren. Zijn ervaringen met de Duitse belasting moe ten zijn Nederlandse collega's bijna als sprookjes in de oren hebben geklonken. Ook de subsidies en andere faciliteiten die de heer Grootes van de Duitse bondsregering en pro vinciale overheid ontvangt lij ken bijzonder aanlokkelijk voor boeren die het ook eens in Duitsland willen proberen. Uit het verhaal van de heer Grootes op te maken moet het daar wel een boerenparadijs zijn vergeleken met de situa tie in Nederland BERGEN OP ZOOM Roxy, 20.00 uur: El Cid Het Markiezenhof, 127 teke ningen van Bergen op Zoom tot en met de 18e eeuw. Geo pend diag. 14.00 tot 17.00 uür (t.m. 27 januari). Stadhuis, (tweede hal), Grote Markt, expositie kunstwerk van die maand, gouache, Mas des Brats van mevrouw Weggeman-Van Loon. Geopend dag. van 8.30- 12.30 uur en van 13.30-17.30 uur (t.m. 31 dec.). Stichting Etcetera, Molstraat 10a, Henk Helmandel met schilderijen ge opend: maand. t.m. vrijd. 13.00-17.00 uur, zat. t.m. vrijd. 13.00-17.00 uur, zat. en zond. van 13.30-17.00 uur. Vrijdag ook van 19.00-21.00 uur (t.m, 23 dec.). DE KLINGE Fr. Frankaert-De Buus 19.30 uur: Schieting. GOES Grand 20.00 uur: De vier vuisten de lucht in 14 j. Goes Museum Expositie schilderijen en wandlkleden van Janneke Riammeloo-Weij- land geopend: ma. t.m. zat. 9.00-12.00 en 14.00-17.00 uur (t.m. 4 jan.). KLOETINGE Galerie De Verfmolen, expo sitie schilderijen vain de Goese schilder Mathiesse, geopend van 19.00-22.00 uur, zaterdag middag van 13.00-17.00 uur (t.m. 22 dec.). KLOOSTERZANDE Krokodtlbar: The Stars. Gold KORTGENE Lex Deux Chapcaux, expo sitie door de Amsterdamse fo tograaf W. v. d. Jongens, met foto's uit Zëefand. Geopend ma. t.m. vrijd. 9.30-12.00 uur, en van 14.00-15.30 uur, zat. van 9.30-12.00 uiur (t.m. 24 de cember). MIDDELBURG Schouwburg, 20.00 uur: „Ko ning Lear" van Shakespare. De Schakel, Bachtensteene, 20.00 uur: China en zijn land bouw (lezing). Citytheater, 20.00 uur Lady s-ings the blu es 14 j. Vleeshal Stadhuis: Kerstsa lon Zeeuwse Kunstkring, geo pend 14.00-17.00 uur (uitgC' zonderd 25 dec. en 1 jan.). t.m. 12 januari. Zeeuws Museum, Abdij- plein: tekeningen van Zeeuw se monumenten, boerderijen en schuren van architect J. Oud (1887-1963). Tevens col lectie prentbriefkaarten van Walcheren geopend dag. 10.00- (Van onze correspondente) MIDDELBURG De 27-ja- rige Terneuzenaar G.P. kreeg het op 7 september j.I. aan de stok met zijn gewezen schoon vader. Hij mishandelde hem en pa diende een aanklacht in bij de politie. Ex-schoonzoon maakte zich daar zo kwaad over dat hij op 19 oktober bij zijn schoonva der een vuilnisbak naar bin nen gooide. Voor dit .gebaar kreeg hij een week gevange nisstraf voorwaardelijk en een geldboete van f 200,-. 12.30 en 13.30-17.00 uur (Lm. 31 januari). ROTTERDAM De Doelen (grote zaal) 20.15 uur: Promeniadeeoncert door Het R'-dams Philharmonisch Orkest. Schouwburg, 20.15 uur: Stichting Toneelraad Rot terdam, met Penthesilea. Hof pleintheater. 20.15 uur: To neelgroep Podium, met „De Cirkel' van Somerset Maug ham. Groote Schouwburg, 20.15 uur: John Lantings The ater, met „De grote versier der", blijspel. Piccolo Theater, 20.15 uur: Toneelgroep The Family, met „The Family III". I". VLISSINGEN Alhambra 20.00 uur: Een va kantie op stelten a.l. WESTDORPE Galerie Trouzaerte, exposi tie van de experimentele af deling uit de Porseleyne Fles uit Delft. Geopend dag. van 9.00-18.00 uur. Zondag van 14.00-18.00 uur 's avonds ook na afspraak (tot 31 dec.). Ver der nog schilderijen, pastels en aquarellen van zeven kun stenaars (zelfde openingstij den) t.m. 31 december. IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit West- en Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen met schilderijen, tekeningen, keramiek, beeld houwwerk en wandkleden (t.m. 14 februari 1974). Geo pend van 14.00-16.00 uur. ZIERIKZEE R.S.G. Prof. Zeeman, 20.00 tuur: Punishment Park. ANTWERPEN KNS. 20.00 uur: Moord en antiek. KVO, 20.00 Oklahoma. Ringtheater, Pastorijstr. 23, 20.30 uiur: De schoondochter. Fakkeltheater, 20.30 uur: De dag toen ik ontdekte dat mijn kater pederast was. Volkenkundig Museum, Gil- dekamerstraat 2-6, ooHectie Wiegersmia Nederlandse volks kunst. Geopend dag. van 10.00-17.00 uur. Maandag ge sloten (t.m. 5 januari). GENT Kon. Opera, 20.00 uur: Tu- randot. St.-Pietersabdij, werken van Felix de Boeck en „Forum van de Grafiek" (t.m. 6 jan.). (ADVERTENTIE) AA GTIWarmtetechntQk Am Am Goes bv Goes Magdalenastraat 11 telefoon (01100) 8923 4 SHV groep technische Installatie Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAÏONKANTOREN: TERNEUZEN: Mieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14. tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1. teL 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m vrijdag 8.15-12 30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m. vrijdag 19.00-2100 uur, tel 01600-22341; zaterdag 9.UO-12.UO uur, teL 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur. tel. 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920. privé tel. 01150-5745: algemeen redac teur Zeeland: A 8 Koopman, kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg, tel. 01180-7764 privé tel 01180-7438: redacteur Midden- Zeeland: drs. J Bouwnians tel. 01100-3405. kant Klokstraat 1, Goes, tel 01100-8030. privé Coliinshof 35 Goes: redacteur te Terneuzen en Kanaalzone: G van Berkel. kantoor Nieuwrtraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920, privé tel. 01150-4868: redacteur O.Z.- Vlaanderen A, Vertind, kantoor Steenstraat 14. Hulst, tel 01140- 3751, privé tel. 01140-3103: redacteur W Z.-Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40. Oostburg, teL 01170-3370; sportredactie Zeeiand: T. Koomen. tel 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer. Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, teL 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland G Menu, tel. 01100 - 4316

de Stem | 1973 | | pagina 5