SCHAAFT AAN HÏW SPEL Gemeenten hebben weinig interesse voor natuurtips Slager Huisken s gekookte ham-kampioen Uitslagen van schietingen Man gepakt voor oplichting hulst HET ADRES f stad streek Sluiskil Hoofdpl aat Sluiskil Schietingen Hulst Sluiskil Sas van Gent Wedstrijden in sportzaal Kloosterzande J. A. de Feyter promoveert Huist LEDEN NKV O.-ZEEUWSCH- VLAANDEREN VOOR FEDERATIE Hotel International li' i 1 i door de aanleg van aanschaf valt mee. doktersadvies ver- n nu profiteren van IJZEND1JKE: I Boulevard 6, tel. 01176 1322 jg Woensdag 12 december 1973 Holland-België op rollen. Het wielercomité Sluiskil 'or ganiseert in samenwerking met A en O Sluiskil in café Dallinga op zaterdag 22 decem ber een Holland-België-wed strijd op rollen in zaal Dallin ga. De Nederlandse deelne mers zijn W. de Feber, C. de Smit, A. Begijn en T. Veer- man. Zij binden de strijd aan tegen respectievelijk de Bel gen A. van Prijs, F. Windy, M. de Schacht en W. Buysse Naast deze amateurs is er ook een speciale wedstrijd voor trimmers met deelname van C. de Wolf, R. de Grave, B. Wie- les en A. van Wijek, allen uit Sluiskil. Wiidkaarting Aan de wildbaaring in café Atlanta in Sluiskil namen 124 kaarters deel. Winnaar werd J. van Passel uit Sluiskil, 2. C. van Qoorn, Zaarnslag, 3. J. van Avermate, Sluiskil, 4. Miras, België en 5. Kopmels Sluis kil. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE „Ik ben geen dictator. Je kunt het aan dejongens vragen. Toneel is toneel en als je daarmee bezig bent, ben je gelijke Ik ben wel regisseur, maar ik beschouw mezelf niet als de baas." Regisseur L. van Goethem van de toneelgroep „De Scheldegalm" in Kloosterzande praat met enthousiasme over „zijn" ploeg. Op de achtergrond klinkt het monotone gekreun van een zaag, als 'uidruchtig bewijs van liet feit, dat er onder koorts achtige ijver aan de decors wordt gewerkt. Een geluidsinstallatie braakt wat aftandse muziek en. een moeilijk op gang komende ka chel levert wat warmte aan de grote zaal van hotel Van Leu ven m Kloosterzande. Daar zijn de spelers en decorbou wers van „de Scheldegalm" momenteel' verschillende da- jen per week te vinden. Er wordt gerepeteerd. Heel druk gerepeteerd zelfs, want 14 en 15 december staat de jaarlijk se toneeluitvoering voor de deur, „We hebben nog dl e deur. „We hebben nog drie repetities", vertelt regisseur Van Goethem. „In die tijd snoeten we nio-g een hoop werk verzetten". Dit maal is h-et .Mijn huis i-s mijn cel" van Pe liuhren. Het is een ietwat coeyig verhaal, dat er bij het publiek ongetwijfeld zal in- laan als peperkoek. De heer Van Goethem: We zoe^en het meer in bet eenvoudige werk. Dat spreekt de mensen aan. We p:jpen liever niet naar dat boge, waarbij ze op een gege ten moment zeggen: waar laat het nou toch o-ver. Vorig laar hadden we een stuk met huitsers en joden. Dat spreekt «e mensen aan, wamt dat ken- ben ze nog van vroeger". Re- fsseur Van Goethem kan zich Kloosterzande overigens verheugen in een toenemende belangstelling voor amateurto neel. .Dat amateurtoneel moet «el^uit de gemeenschap ko men vertelt ie. „Je kunt hier wei een gezelschap uit Hulst aten optreden, maar dan komt er geen kip. Dat interesseert "'et. Ze willen mensen aan "et werk zien uit hun eigen omgeving." wordt overigenswel elk jaar moeilijker om een ge- »ikt toneelspel te vin/dien, ÏÏa 1 aa51 zoveel voor aarden moet voldoen. Op de eerste plaats moet het de men- „pakken" en op de tweede mate moeten alle spelende le- _en van de club er in ge- Paatst kunnen worden. Het is voor een actief lid nu een- ®ïn collega's het voor elkaar boksen.. Regisseur Van Goethem mensen. Hij raakt gauw in pandek als het 3 nu eens lekker loopt. gaat, maar hij is ook niet „y^edstrijd H.S.V. „De ïit h88^ weer hun jaar- stS siftt Nioolaasviswed- Ju georganiseerd. Gezien (k jve8raomstamdiglhed'en was deelname, 33 vissers, suc- - Na afloop werd in café aan a door de voorzitter nifi- winnaars de prijzen dw f Daarnaast kreeg ie- Driit 8elnemer nog een extra De uitslagen: 1. les de met 3 vissen en 463 Westend meteen onder de indruk als zaal te moeten toekijken, hoe maal niet leuk om vanuit de Sinds vijf jaar voert hij de scepter over „de Scheldegalm" (overigens pas sinds vorig ja-ar „Scheldegalm" en voor die tijd gewoon ,,KWJ). „Ik heb zelf ook nog zo'n 25 jaar toneel gespeeld", zegt hij niet zonder trots. Hij onderbreekt zijn be toog even om een blik op het ver-lichte toneel fe werpen, wa-ar de decorbouwers hun gangetje g-a-a-n. „We zijn n,u zover dat ze hun rol kennen Nu kan iik beginnen met het geven van aanwijzingen. In het stu-k van dit jaa-r komen acht rollen voor. Ze worden vertolkt door William Assel- ma-n, Nelly Boogaa-rt-De Bak ker, Wies Boogaart, Jo va-n Overmeeren, Thea van Over- meeren-Asselman, Peter Goos- sens, Beppie van Meelen en Theo van Meele. De deoo-rs worden gebouwd door Thro Thieleman, Piet Boogaart en Piet d-e Feber. Archief opname van „De Scheldegalm". ^i-A,SteiS 2 377. 4 van Dierend-onek, 1. 356. Ast?iaert> 1, Baakman, 331. 5. G. p:i' Steijaert, 1, f1 2, 367. 6. J Jt!; I A. Kotvis, 1, 181.8. BE?ftU71'9A-S<*er- 126 n' Ji 156' l0- E. Tanghe, 1, te' u. van Dierendonck, 1, 12- R. C.ORNELIS.2, 10-2. J'euw<; laadinstallatie Op kesfah^ wordt bii de c0" a-an H kuln Sluiskil gewerkt We ia ,?Pb°uw van een nieu- 'a"& helnltallat,ie op de kade ten n .kanaal Gent-Terneu- ji-'j e nieuwe laadinstallatie, oiirjo j- b'aate komt van de Wstort ïige liid geleden is mE?rt' heeft een laadver- V van 120 tot 160 ton per (Van een onzer verslaggevers) KWADENDAMME De handboogvereniging ADLM gaf bij de heer W. Huige een schieting op de liggende wip pen, er waren 67 schutters van 14 verenigingen opgeko men. Uitslag van de eerste wip. Hoofdvogel: M. Repkens van Victoria uit Kwadendiam- me; 1ste zijvogel: J. Rijk .van ADLM uit Kwadendamme; 2de zijvogel H. Koens van Spes Nostra uit Ovezande; 1ste bovenkal P. Pantus va Zeelandia uit Ovezande; 2de bovenkal C. Baart van Juliana uit Oudelande; 1ste ondex-kal Jac. Westveer van Edele Handboog uit Oudelande: 2de onderkal C. v. Weele van Julia na uit Oudelande (beide laat- sten iut loting): lsté klep C. Brand van Vooruitgang uit Kwadendamme: 2de klep W. de Jonge van ADLM uit Kwa dendamme; 3de klep H. Koens van Spes Nostra uit Ovezande. Meeste kleine vogels Jer. Vet te van Concordia uit 's Hee- renhoek vijf vogel. De vlie gende vogelprijs was voor H. Driedijk van Soranus uit Heinkenszand. Uitslag van de tweede wip lste hoofdvogel P. Oostdijk van Willem Teil uit Ovezande, 2de hoofdvogel G. Bracke van Spes Nostra uit Ovezande, lste zijvogel R. Repkens van Victo ria uit Kwadendamme, 2de zijvogel H. Koens van Spes Nostra uit Ovezande, 3de zij vogel J. Goetheer van Juliana uit Oudelande, 4de zijvogel C. Steenbakker van Victoria uit Kwadendamme (beide laat- sten /bij loting) lste kal R. Belaert van Diana uit Yersek-e, 2de kal C. Steenbakker van Victoria uit Kwadendamme, 3de kal J. Goétheer van Julia na uit Oudelande, 4de kal A. Dekker van Doel naar Hoger uit Wolphaartsdijk. Meeste kleine vogels P. Steketee van Diana uit Yerseke zeven vo gels. DE Amsterdamse recherche heeft het onderzoek rondge- kregen naar de gedragingen van de 35-jai'ige pompbedien de J.A.S. uit de hoofdstad, die vorige week in Limburg op verdenking van verduistering van 24 huurauto's is aangehou den. DE Almelose politie heeft waarschuwingsschoten gelost op een vluchtende autodief Fondue-avond De fondue- avond in restaurant Frans de Binxyn, georganiseerd door sla ger Theo Biesbroeck, in sa menwerking met de firma Vos- Eggermont is een succes ge worden. Meer dian honderd be langstellenden kregen er gele genheid om kennis te ma-ken met het fonduen en werden door slager Biesbroeck voor zien van de nodige informatie. Aandacht werd onder m-eer besteed aan het gebruik van de best geschikte vleessoorten en het zelf maken van saus jes. 't Trefpunt Sinterklaas heeft vlak voor zijn vertrek naar Spanje nog een bezoek gebracht aan het bejaarden dienstencentrum 't Trefpunt. Het gezelschap werd verwel komd door mevrouw Versteeg. Nadat d-e Sint verschillende activiteiten had besproken met de bejaarden en er zijn goed- of afkeuren over had uitge sproken, werd er door de „hoofd-piet" een quiz gehou den. De uitslag van de quiz: gaf het netto inkomen van de onlangs in november gehouden bazaar te zien, namelijk een bedrag van 3283,48 gulden. Tijdens het bezoek van de Simt werden de bejaarden on der meer geti-akteerd. op kof fie met gebak en broodjes. Melkoorlogje Er dreigt een melkoorlo-gje te ontbranden tussen verscheide ne melkleveranciers en d-e su permarkt van A en O in Sluis kil. De supermarkt is aange zegd de literprijs van melk op 82 cent te handhaven, zo niet dan zullen de melkleveran ciers geen melk meer aan A en O leveren. (Van een onzer verslaggevers) HULST De recherche- groep van de rijkspolitie in Hulst heeft de 25-jafige F. B. van H. aangehouden op ver denking van flessentrekkerij. Van H. zou de afgelopen we ken bij 20 xvinkeliers in Hulst goeteren hebben gekocht voor een bedrag van in' totaa! 8000 gulden, zonder ooit een reke ning te betalen. Op deze manier kwam hij onder meer aan een groot aan tal gebruiksvoorwerpen, een televisietoestel en liet hij zijn woning vol-edig stofferen. Uit het onedrzoek van de politie is gebleken, dat het werkterrein van Van H niet alleen tot 2eeuwsch-Vlaanderen beperkt is gebleven. Ook in Zutphen en verschillende gemeentes op de Zuid-Hollandse eilanden staat hij nog in bet krijt bij een groot aantal midden- standsbedryven. Van H. kwam op 1 oktober naar Hulst als be heerder van een chemisch rei- nigingsbedrijf. Overigens werd de man door de politie al ge zocht op verdenking van ver duistering in dienstbetrekking. DE politie in Rotterdam heeft in twee winkels in de Geer- truidenbergstraat en op de Krabbendijkhof in de Maas-; stad een partij vuurwerk in beslag genomen. Het totale ge-1 wicht bedroeg 200 kg. E.H.B.O.-Cursus De natio nale bond vor E.H.B.O. afdeo- ling Sas van Gent houdt een herhalingscursus voor E.H.- B.O.'ers. Deze cursus zal op de volgende da ta gegeveln worden: 12 en 19 december 1973, 8,13, en 30 januari, 13 februari, 20 februa ri, 13 en 26 maart 1974. Deze cursus zal geleid worden door de heer Valckx. Er wordt in 1974 weer gestart met een nieuwe cursus E.H.B.O., die gegeven zal worden door de heer Du Puy. Deze cursus om vat 12 lessen van twee uur, die op donderdagavond gege ven zal worden. De cursus vangt aan op donderdag 10 januari 1974 te 19.30 uur in kultureel centrum „De Speye" te Sas van Gent. Geïnteres seerden kunnen zich opgeven bij J. van Aartsen< Benelux- straat 37, of bij J. de Maat, Stationsstraat 2 te Sas van Gent. De Westex-schelde Dezer dagen hield de herdershonden vereniging „De Westerschel- de" te Sas van Gent een alge mene jaarvergadering in de kantine van het bedrijf Fitwel te Sas van Gent. De voorzitter, de heer Th. Kalishoek toonde zich in zijn openingswoord te vreden over de resultaten van het laatste jaar. Zo hebben 4 leden het diploma van instruc teur behaald. Bij de bestuurs verkiezing werd de heer Her mans uit Terneuzen gekozen als afgevaardigde in het pro vinciaal bestuur Noord-Bra bant-Zeeland. Na de vergade ring werd de avond doorge bracht met een gezellig sa menzijn. (ADVERTENTIE) VOOR EEN GOEDE BRIL EN EEN GOED UURWERK (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE In het kader van de openings activiteiten in Sportzaal „De Hinde" in Kloosterzande wor den er morgen in deze nieuwe accommodatie zaalhandbal wedstrijden gespeeld. De aspiranten van de KIoos- terzandse handbalvereniging komen in het strijdperk tegen de pupiien van diezelfde ver eniging. De wedstrijd begint om 19.30 uur. Om 20.00 uur be gint de zaalhandbalwedstrijd tussen de junioren en de se nioren van de handbalvereni ging „Hontenisse". Beide wed strijden zijn gratis toegankelijk voor belangstelenden, die dan tevens van de gelegenheid ge bruik kunnen maken nader kennis te maken met de nieuwe sportzaal aan de Kennedy- singel. Zoals bekend wordt vandaag (woensdag) de offi ciële opening verricht en ge ven Cor en Ans Smulders ter gelegenheid daarvan vanavond demonstraties op de even- wichtsbalk en aan de rek stokken, Vrijdag 14 deoember zullen er in het nieuwe gebouw vol- leybalwedstrijden worden ge houden, die eveneens gratis toegankeiyk zijn voor belang stellenden. Er zal d)an zeker top-volleybal te zien zijn, om dat twee sterke teams tegen elkaar uitkomen, namelijk het damesteam van Watneys/Tak- tika tegen het Zeeuwse dis- triktsteam van de junioren. De wedstrijd begint om 20.00 uur. Beide teams draaien op dit mcxment erg goed, zodat een spannende strijd verzekerd lijkt. Om 19.00 uur zal er een voor-wedstrijd worden ge speeld tussen een team van de trimclub Kloosterzande tegen een team van de trimclub Vo gelwaarde. Beide clubs zijn de afgelopen week hard aan het trainen geslagen om maar zo goed mogelijk voor de dag te komen. De beide wedstrijden worden geleid door voleybal- scheidsrechter H. de Boey uit Terhole. (Van een onzer verslaggevers) (Van onze onder wijsredacteur) UTRECHT De heer J. A. de Feyter (33 jaar) geboren te Axel, promoveert donderdag 13 december tot doctor in de wiskunde en natuurweten schappen. Zijn proefschrift be handelt een studie over rand- hoeken in zeepvliezen. De heer De Feyter is in dienst van Unilever Research te Vlaardinigen. Frljskamp De Hulster topbiljartclub 't Anker hield in het café van Eddy Wauter» In Hulst een topbiljart prijs kamp, waaraan in totaal 24 topbiljarters deelnamen. Winnaar werd Leon Kool uit Hulst, die na een spannende finalepartij met 1—0 won van Adri Picavet van be ONA. De einduitslag luidt verder: 3. J. Vernimmen (KOT), 4. A. de Wilde (KOT( en 5. J. Haulez ('t Anker). In feite is de actie van de Stichting Recreatie namelijk ook bedoeld om de mensen op de autovrije zondag een zin voller ontspanning te ver schaffen cian alleen maar thu:s zitten en t.v.-kijken. „We heb ben echt geen behoefte aan meer werk. En bovendien: de Zeeuwen worden toch al ge noeg met de natuur geconfron teerd. We hoeven er hier niets extra's aan te doen. In de Randstad is dat een heel ander geval. Daar hebben dergelijke activiteiten wel zin", aldus de sportambtenaar van een der Zeeuwse steden. In Middelburg werd meege deeld lat de suggesties van de Stichting Recreatie -of- liever gezegd: de tips van het Insti tuut voor Natuurbescher mingseducatie- nog nader zul len worden bekeken. „Als we er iets uit kunnen overnemen, dan zullen we dat zeker doen", was de-reactie. Wat het verbeteren van de recreatie mogelijkheden in Middelburg betreft wordt er momenteel al heel wat ge-daan. Er komt een recreatief sportpark -waarin de trimbaan is opgenomen- en het Meiveld in Middelburg- Zuid wordt 'n groot recrea tiegebied, compleet met kin derboerderij, dieren en plan ten. In de gemeente Reimerswaal vonden de suggesties van het I.V.N. geen weerklank. Niet alleen omdat ook hier de men sen dicht genoeg bij de natuur staan, maar ook omdat een groot dee! van de bevolking uit levensbeschouwelijke over wegingen dergelijke activitei ten op zondag afkeurt. Ook in Sluis, Aardenburg en Oostburg worden de suggesties van het I.V.N. niet opgevolgd. Het college van burgemees ter en weüiouders van Ter- neuzen heeft dit onderwerp nog niet besproken, maar ver wacht kan worden dat er zal word-en gezegd dat het organi seren van dergelijke activitei ten niet op de weg van het gemeentebestuur ligt. Dat wil niet zeggen dat wanneer een vereniging op dergelijk gebied iets zou willen ondernemen, het gemeentebestuur niet zou helpen, als de mogelijkheid daartoe aanwezig is. De gemeente Goes liet we ten dat d-e ambtenaren daar voor geen tijd kunnen vrij maken. De gemeente Sas van Gent is voornemens over deze activiteiten t.z.t. een persbe richt te doen verschijnen. Men is er momenteel bezig met het •oprichten van een J-eugdna- tuurwacht en er worden po gingen :n het werk gesteld om te komen tot het aanleggen van een trimbaan. Het ge meentebestuur van Hontenisse doet er op het ogenblik nog niets aan, omdat or in het verleden wandel- en fietstoch ten met wisselend succes wer den georganiseerd. Ook het gemeentebestuur van Axel voelt weinig behoefte om er speciale aandacht aan te beste den, „Vlak bij Axel ligt een bos van 12 ha, in een recrea- (Van een onzer verslaggevers) HULST De leden van de bouwbond van het NKV in O.Z.-Vlaanderen hebben zich tijdens eeen vergadering in ho tel Van Oosterom uitgesproken voor de vorming van een vak- bonds-federatie en de deelna me daaraan van het NKV. De bijeenkomst werd geleid door districtsbestuurder De Laat uit Breda. De vorming van de fe deratie was tevens het belang rijkste punt op de agenda. (ADVERTENTIE) HULST TEL. 01140-3453* KOFFIETAFELS v.a. 5,95 voor BRUILOFTEN MENU'S v.a. 12,50 (Va neen onzer verslaggevers) KOEWACHT Slager Ton Huiskcns (26) uit de Nienw- straat in Koewacht, kan zich sinds kort internationaal de beste maker van gekookte ham noemen. Dat pi-edikaat heeft hij verdiend door in Utrecht deel te nemen aan een intei-nationale siagersvakwed- strijd. Bininekort prijkt op een ere- plaatsje in de sleagerij als overtuigend bewijs van deze verdienste, een fraaie beker. Hij heeft hem nog niet in zijn bezit,, omdat de organisatie van de wedstrijd hem abusie velijk een verkeerde prijs heeft gezonden. „Maar dat hoeft eigenlijk niet in de krant", Vertelt hij, als hij tus sen de drukke bedrijven van het slagei-svak even tijd heeft gvonden om iets over zijn jongste succes te vertellen. Uit zijn enthousiaste betoog blijkt dat hij erg is ingenomen met dit jongste succes. Te meer omdat het zijn eerste interna tionale wedstrijd was. „Eigen- lijk", vertelt hij, „zag ik er een beetje tegen op om hele maal naar Utrecht te reizen met dat slechte weer. Ik heb er uiteindelijk geen spijt van gehad dat ik het toch heb gedaan. Als je je daar zo op het podium ziet staan en je wordt uitgeroepen tot kampi oen, dan zegt je dat toch wel iets. Het is een kostbare grap. maar ook een eer die niet te kopen is". Ton Huiskens is realist ge noeg om te weten, dat hij van zijn succes in Utrecht ook za kelijk wel enig profijt kan hebben. „Het is een goede re clame", vertelt hij. „Het is al tijd een aardige gelegenheid om als streekslager wat meer bekendheid te krijgen. Er moet tenslotte groei in zit ten". Dat het geen sinecure is ge weest om met kop en schou der uit te steken boven alle overige deelnemende collega's mag misschien blijken uit het feit, dat er duizenden inzen dingen waren. Al mag slager Huiskens zijn triomfenbehaald hebben met lekkere gekookte ham, ook op andere terreinen heeft hij lang geen gek figuur geslagen daar in Utrecht. Zijn lever kaas werd met goud beloond, zijn gebraden gehakt met zil ver en zijn droge worst met brons. De gekookte ham werd door de jury van strenge mannen onder meer gekeurd op geur, smaak, kleur en af werking. Ook slager Huiskens zelf is verrukt van zijn pro- dukt. Het is een f nta*-1 sche wachtse klanten zullen het on getwijfeld kunnen beamen. Het accent waarmee hij praat verraadt dat hij geen Koewachtenaar is, maar een Twentenaar. Zes jaar geleden belandde hij via een adverten tie in het slagersvakblad in Koewacht en daar bevalt het hem uitstekend, zoals hij zelf vertelt. Met zijn jongste suc cessen heeft hij de reputatie van zijn familie eer aange daan Naast hemzelf zitten ook nog twee van zijn bx-oers en (Van een onzer verslaggevers) GOES/TERNEUZEN De actie, die de Stichting Recreatie momenteel onder de gemeenten voert om de gemeentebesturen te bewegen de inwoners voor de natuur te interesseren, slaat in Zeeland niet zo erg aan. Op de eerste plaats komt dit omdat Zeeland toch al een agrarische provincie is, op de tweede plaats omdat diverse instanties de gemeente-ambtenaren als organisa tors voor activiteiten op de autovrije zondag beschouwen. tiegebied van 18 ha en daar voor wordt in zoveel mogelijk vw-fo'lders reclame gemaakt, Ook op andere manieren wordt op de recreatieve moge lijkheden van Axel gewezen", zo werd van de zijde van het gemeentebestuur gezegd. Het gemeentebestuur van Hulst kon hierop alleen zeggen dat de brief van de Stichting Re- oreatie nog moet behandeld worden. (Van een onzer verslaggevers)' HENGSTDIJK Aan de schieting op twee wippen, ge houden bij P. van Dijk, namen 37 schutters deel. Uitslagen: Op wip een: hoge vogel: Th. Pauwels uit Axel; eerste zij vogel: L. de Frel uit Klooster zande; tweede zijvogel: P. Claessen uit Lamswaarde. Op wip twee: hoge vogel: W. Pau- wels uit Axel; eerste zijvogel: H. va-n Waterschoot uit Hengstdijk; tweede zijvogel: L. de Frel uit Kloosterzande; extra hoge vogel: R. van Es- broeck uit Lamswaarde; groot ste aantal (5): P. Schiuddings uit Nieuw Namen. KOEWACHT Zaterdag hield de schutterssociëteit Wil lem Teil een schieting op de liggende wip in het clublokaal bij P. v. d. Steen in Koewacht. Er namen 63 schutters aan deel. De hoge vogel werd ge schoten door G. Baert uit Ter- neuzen. De eerste en tweede zijvogel waren voor J. Neve en H. Saman, beiden uit Koe wacht. De meeste vogels (vijf stuks) v'elem in handen van Roza Sagers uit Axel. Zondag hield de schutters- maatschappij Nooit Gedacht een sohieting in café A. de Kind, waaraan 59 schutters deelnamen. De uitslag: hoge Vogel Cam. de Poorter uit Koewacht. Eerste zijvogel: Johnny "Oosting, Axel; tweede zijvogel: Alf. Jansen. Koe wacht; meeste vogels (vier stuks) R. van Gremberghe, Koewacht. Aan de zondagschdeting in café G. van Rumste in Koe wacht namen 68 schutters deel. De hoge vogel was voor R. de Gueht uit Koewacht. De eerste zij vogel viel in handen van V. de Schepper uit Moer- beke. De tweede zijvogel werd geschoten door F. Ferket uit Stekene, België. De meeste vogels: Aug, Bonne uit Koe wacht, vier stuks. eüamens Vakopleiding in de Metaalnij verheid Smecoma heeft aan de volgende personen de overkoe pelende diploma's uitgereikt: G. W. W'ikhuis. Oostkapelle; M. de Visser, Middelburg; P. J. G. M. van Vooren, Ossenis- se; C. P Wisse, Wolfaartsddjk; D. Jasperse Kerkwerve; C. J. Verschure, Terneuzen. I i III ham vertelt hij. Zijn Koe-1 zijn vader in het slagersvak.

de Stem | 1973 | | pagina 7