IJDEN Vraag naar benzine-spaarder INTRODUCTIE NIEUWE ZAK amro-pierson fund De Steen/De Vrije Zeeuw TERNEUZENSE GARAGEHOUDER OVERSTELPT MET ORDERS Veel belangstelling voor vogel- tentoonstelling in Sas van Gent OUDE AXELAARS IN BEELD Mn-peraaM Kerstprogramma in Bachten Dieke ANTHONY VEDER GAAT SAMEN WERKEN MET OVET-WORMS TUINVERZORUING 6,40 2,75 2,49 HULST f9 Aardenburg Kapellebrug Vogelwaarde mLAS( Van. GENT - »Het k nstelling die ge~ St. - Jansteen B„ en W.'s in Z.-Vlaanderen Laboratorium WMZ kan taak hebben in water zuivering St. - Jansteen Academische zitting te Gent TUIN CT Woensdag 12 december 1973 - Tel. 52588 bomen - vaste planten a s turfmolm - mest ena. QLO ERS. OOR e hoogte van '1 dan. Euro- s. Maar waar Bollen A.B.C. heeft eetn nieuwe kampioen, mannelijk Cyriel Rijckaert. Hij won het algemeen klassement over 1973. Terwijl zijn zoon E. Rijokaert op de tweede plaats eindigde, op de voet gevolgd door P. de Geeter, die als derde eindigde na een be slissingswedstrijd tossen E. Rijokaert en P. de Geeter. Te voren was de laatste dhibbol- jing gespeeld. De uitslag hier van was: 1. Jofamny de Muijmk p. de Geeter, 2. E. Rijckaert E. van Rie, 3. Fr. Rijckaert - C Bauwens, 4. mevr. Van Hof J. van Hof,. Bij de eindstand werd R. van Rie no. 4, 5. F. v.d. Walle, 6. O. Dhoore, 7. R. Martens, 8. Fr. Rijckaert, 9. E. van Rie, 10. A. Leliaert, 11 mevr. Van Hof, 112. G. de Geeter, 13. J. Smoor, 14. R. de Vriend en 15. J. Haegemam. Sohieting Sint Sebasti» jaMdhutter D. van Hermon ontwierp een nieuw type schietinig en het alloude Aar- denburgse gilde probeerde het uit bij gelegenheid van een Sint Niecilaassdhieting. Er wa ren 23 schutters komen opda gen voor deze happening op de liggende wip, eerste hoogvo gel: J. Cattoor; tweede hoog vogel: H. de Rudke, 3e: D. van Hermon; eerste en tweede zij- vogel: J. Houg en P, Lip pens; eerste en tweede kal: H. de Rijdke em H. van I-waarden. Prijavogels: 1. R. de Wispelae- re, 2. R. de Clerck. 3. P.v.d. Walle, 4. Rob de Rijeke, 5. J. Heijboer, fl. P. Lippens, 7. J. Houg, 8. J. Jansen, 9. W. Dhondt,10. A. Balllegeer. Opening bolbanen Op 29 december zullen de splinter nieuwe bolbanen bij café Cen traal op de Markt te Aarden- targ feestelijk in gebruik worden genomen. De nieuwe - overdekte- Aardenburgse bol banen vinden hun gelijke niet in de verre omtrek. Deskundi ge boilers hebben verzekerd, dat men dergelijke banen zelfs niet in België aantreft, want te zijn van alle gemakken voorzien en de ruimte wordt thennostatisch op een redelij ke teonparatuur gehouden. Voor de eigenlijke baan werd van een nieuw procédé ge bruik gemaakt. Kaarten Aan de kaart- Wedstrijd om konijnen en pou- larden in het café van Edm. Thuye, georganiseerd door de supportersclub van cte vv bteen, namen 36 kaarters deel. bitslag: 1 A. v. d. Linden- Alfr. Pierssens, 2 O. van Dors- telaer-E. Burm, 3 L. van Caru- tienhout-J. Verdurmen, 4 Fr. Viessens-W. de Cock, 5 W. Schelfhout-M. de Block. Ver- uezersronde: 1 L. de Bruyn-R. de Meurichy, 2 J. der Wedu- je-M. van de Velde, 3 O. «eernaes-M. de Bruyn. Aan de tritsing om een kalkoen Mmen 50 personen deel. De ™k°en werd gewonnen door Seghers uit Clinge. Topbiljart De topbiljart- ciub De Bossche Toepers uit vogelwaarde speelt zaterdaga vond a.s. om 19.30 uur in café r. Vonk in Vogelwaarde een *™schappelijke topbiljart- wedstri j d tegen zondagsver- maak uit St.-Jansteen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Met ingang van 1 januari a.s. gaat de ge meente Terneuzen een nieuw soort plastic huisvuilzalc in gebruik nemen. In tegenstelling tot het tot dusver gevolgde systeem, waarbij de zakken van gemeentewege werden verstrekt en uit sluitend die zakken mochten worden gebruikt die van de opdruk Gemeente Terneuzen waren voorzien, zullen de plastic zakken straks bij alle supermarkten en detailhandelaren verkrijgbaar zijn. De handel zal zelf voor de inkoop via de grossier moe ten zorgen. De nieuwe plaste huisvuil- het KOMO- bewijze dat zij voldoen aan de door de ge meente gestelde eisen wat be treft formaat e-n sterkte. Al leen zakken met het KOMO- merk zullen door de reini ginigsdiiens't worden geaccep teerd. De prijs van de nieuwe buisvuilzak ligt hoger dan die welke tot nu toe door de ge meente Terneuzen werd ver strekt, namelijk rond de ƒ3, per pak van 20 stuks. De huidige plastic zakken kosten ƒ2,25 per 20 stuks. De firma P. Ketting, Chur- chillaan 804 in Terneuzen brengt een papieren vuilniszak in de handel die volgens de firma in verscheidene opzichten p zijn minst gelijkwaardig is aan de plastic zak. De papie ren vuilnisaak draagt de dure naam ,.Wet Stirenghth Kraft Papier". De zak is gemaakt uit een papierpap bewerkt met zwaivelzuurzout. Deze ehemi sdhe behandeling waarborgt volgens de firma Ketting een bijzondere stevigheid van d-e papiervezel. Bovendien zijn in het papier speciale harsen ver werkt die het bestand maakt tegen vochtigheid. Als trek 'Van eetl onzer verslaggevers) «j, e weten dat er in een tnVï? milieuverontreiniging jij'*[vervuiling nog mensen J cie zich bezighouden met »atuu?„Stand houden van de Voorzin6' de heer J' Torbijn, vZS van de Sasse vogel- do vn„g'ug' bli de opening van riimT. Wcrd in zaal Plaueta- d»? ,te Sas van Gent. Op stolii» bezochte tentoon- 191 Vonden de bezoekers bezichtigen die in hakt,.. werden door 29 lief- fel u'iS uit IJzendiijke. Sluis- \,t 'dorpe, Terneuzen en tl £njitvelde"(B).' h»at keurmeesters waren de fekW» He'jnsdijV en Oost Yn resPeetievelyk uit 'oom rg en Bergen op y,, j voot de kanaries, en de M. Voor j - - i k. overige vogels waren rea H. de Hier. A, de ^ddelb resPectievelijk uit feelbu karnen. lri en Hoogerheide De uitslagen op deze tentoon stelling waren: Algemeen kampioen L. Pijcke uit Sluis kil met kanaries EK zonder rood 904 punten. Kampioen ka naries pigm. en vetst, met rood EK: A. de Vlieger 89 pnt, OEK B. de Smet 87, OK B. de Kok 89 pnt. Kampioen kanaries pigm. en vetst, zonder rood EK L. Pijcke 90, OEK L. Pijc ke 88, OK R. de Vos 88 pnt. Kampioen wildzang en bastaarden EK C. Wissen 87 pnt. Kampioen grasparkieten EK C. Wisse 87, OK I. de Reu 88 pnt. Kampioen zehravinken en Japanse meeuwen EK W Versprille 87, OK I. de Reu 89 pnt: Kamp:oen grote parkieten en papegaaien EK R. Cort- vriendt 88, OK I.A. de Maat 88 pnt. Kampioen duiven en kwartels EK E. de Reu 88, OK M. Lindeberg 88 pnt. Kampi oen stammen 4 vogels L. Pijc ke 357 pnt. Kampioen der by 1973 L. Pijcke 89 pnt. Klas sement van verdienste 5 vo gels individueel laatste broed- jaar: 1. L. Pijcke totaal 445 pnt. 2. A. de Vlieger totaal 440 sterkte van de papieren vuil niszak wordt opgegeven 11,8 kilogram per on2 (de kunst stof zak 2,5 kilogram per cm2. De bairstweerstaind vain de pa pieren zak iis 9,3 kg per cm2 (de kunststof zak 1,4 kg per cm2). De papier vuilniszak i-s verkrijgbaar in drie afmetin gen rul. van 50 liter, 60 liter en 75 liter inhoud. De papieren vuilniszak is in de praktijk getest door enkele leden van de Zeeuwse Vrou wenraad afdeling Vlissingen. Het oordeel van de dames was algemeen dat de zakken zeer goed bestand zijn tegen vocht, zelfs in storm en regen hield de zak het goed. Gezien het standpunt van de gemeente Terneuzen dat al leen plastic huisvuilizafcken met het KOMO-keurmerk aan de reinigingsdienst meegege ven kunnen worden maakt de papieren vuilniszak geen kans d-e plastic zak te verdringen. Wel kan de papieren zak ge- br- worden voor grof vuil. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Na onze publikatie in De Stem en De Vrije Zeeuw van het door de Terneuzense garagehouder Theo Kerckhaert vervaardigde benzine-spaarapparaat Unexco staat bij hem de telefoon niet stil. Dagelijks wordt hij over stelpt met verzoeken om na dere informaties en bestellin gen met betrekking tot de va- cuum-controleklep, die gemon teerd op het iniaatspruits'tuk van de automotor, niet alleen een brandstofbesparing van 7 tot 20 procent, afhankelijk van de rijstijl van de bestuurder, de weg en weersomstandighe den en de conditie van de mo tor, geeft maar ook voor een sterke daling van hét kookno- noxydegehalte van de uitlaat gassen zorgt. Niet alleen uit Nederland, maar ook uit Bel gië, West-Duitsland, Frankrijk en Engeland heeft Theo Kerck haert een stroom van reacties ontketend. In enkele weken tijds is hij finaal door zijn voorraad van enkele honder den Unexco-apparaten heen geraakt, Met man en macht werkt hij aan de produktie van zijn zo actueel geworden benzinespaarder om aan de grote vraag in binnen- en bui tenland te kunnen voldoen. „Fantastisch, enorm. Ik weet er geen andere woorden voor", zo kwalificeert de Terneuzen se garagehouder het succes van het Uinexeo-apparaat, een uitvinding van de Amerikaan Henri J. Fisker. waarvan de heer Kerckhaert het alleen recht van produktie voor de EEG-landen heeft verkregen. „Het is werkelijk verhluffend zoveel reacties ik heb gekre gen. Mijn monteurs hebben de handen vol aan het afwerken van de bestellingen". Pas terug uit Gent, waar hij voor de directeur van een groot auto-onderdelemconioern het apparaat moest demonstre ren, zegt Theo Kerdkhaert: „Die direoteur heeft een Opel Mnmodore die een koolmo- noxydeperoentage van 6 uit stootte. Na de montage van de vaeuum-oonitroiekliep zakte dat percentage tot 0,5. Je bad die ogen van die lui moeten zien. Ze konden het nauwelijks ge loven. Ik heb ook kunnen aan tonen dat het benzineverbruik van die wagen verminderde van 1 op 7 tot 1 op 8 a 8,5. Ze willen daar in Gent tegelijk 20 apparaten hebben en als het kon ook het alleenrecht voor België, zo enthousiast waren ze". (ADVERTENTIE) Theo Kerckhaert heelt een aaniuopprrduktie van Unexco-apparaten per uur gepland met een mogelijke spoedige opvoering tot 80 a 90 per uur. Hij zegt: „Natuurlijk had Ik van het begin af het volste vertrouwen in de wer king en kwaliteit van het ap paraat, maar dat het zo'n sneeuwbaleffect zou veroorza ken had ik wiet gedacht". De grootste clou vindt Theo Kerckhaert echter dat hij van uit Amerika benaderd is om het apparaat naar dat land te exporteren terwijl het een Amerikaanse uitvinding is. „Het schijnt dat ze onze ben zinespaarder met name in de kleinere auto's willen monte ren onder druk van de energie crisis. Nou, wat mij betreft kunnen ze zoveel apparaten krijgen als ze willen", zegt de heer Kerckhaert voldaan. Veteranen Het bestuur van de veteranenafdeling van de voetbalvereniging Steen heeft het initiatief genomen om alle besturen van de vete- ranenvoetbalverenigingen in Zeeuwsch-Vlaanderen op een algemene' vergadering bijeen te roepen in café Sport. Op deze vergadering, die in janu ari zal worden gehouden zal getracht worden om een ka lender vast te stellen van de in 1974 te houden 'veternaen- vr.etbaltoernooien om te vooi- komen dat, zoals vaak is vooi- Eekomen, deze toernooien op dezelfde data worden gehou den. Topbiljart De toppiljart- eiub Zondagsvermaak speelde ira café Sport een wedstrijd tegen de Bosse Toepers uit di.schkapelle. De individuele uitslag: E. Verschueren-T. van Schaik 02: H. Vink-H. Her man 11; F. de Nijs-M. van Schaiik 02; L. van Remortel- P. Vonk 20; R. Ottjes-A. Dobbelaar 20: W. Verstra- ten-H. Mei 20: A. Sturm-A. Nicolaes 20; G. van Dorse- laer-G. Vinck 02; J. Pieters- A. Strobbe 11: G. Gijsel-A. van Dorsselaer 11. Zondags- vermaak won deze wedstrijd met 11—9. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De colleges van B en W in Zeeuwsch- Vlaanderen zijn ernstig ver ontrust over het uitblijven van een onderzoëk naar de,moge lijkheden om net laboratotium van de Watermaatschappij Zeeland in te schakelen bij de zuivermgetaak van de water schappen. Zij dringen er bij G.S. op aan al wat mogelijk is te doen om de onlangs door de Provinciale Staten aangenomen motie van deze strekking te doen uitvoeren. De gezamen lijke gemeentebesturen in Zeeuwsch-Vlaanderen zijn van .nening dat het gebruik maken van de diensten van het WMZ-laboratorium aanmerke lijk minder kostbaar zal zijn dat het oprichten van een nieuw instituut. Bovendien kan op betrekkelijk korte ter mijn met het wateronderzoek worden begonnen. Top-biljart Top-biljart- club Zondagsvermaak uit Sint- Jansteen heeft in het kader van het eigen jubileum-nedei- laa g toernooi in café-restau rant Sport in Sint-Jansteen een wedstrijd gespeeld tegen topbiljartclub De Bossche Toe pers uit Vogelwaarde. Zon dagsvermaak wist deze wed strijd met 119 te winnen. DE Be.ger. zullen met het kerst-weekeinde en het week einde vain oud- en nieuwjaar hun auto's mogen gebruiken. Het zondagse rijverbod zal op 23 december en op 30 decem ber niet van toepassing zijn, zo heeft de minister van Eco nomische Zaken, Willy Claes, maandag bekend gemaakt. Een op researchfaciliteiten en know-how van beide banken gefundeerd beleggingsfonds. Waarbij de belangen internatio naal gespreid zijn. En de beleggers participeren in het totale pakket van hoogwaardige, zorgvuldig geselekteerde aandelen. solide vermogensbeheer. Het personeel van de P.T.T. in 1912. Staande: E. van Rijn, M. J. Loof, A. Schieman, J. Eekman, A. F. Slijpen en J. M. van der Wiele. Zittend: W. van Vessem en J. P. G. Hengelman, waarnem end directeur van het postkantoor. (Van omze correspondent) TERNEUZEN In de stroom van boekjes, „Kent u ze nog", verscheen bij de Eu ropese bibliotheek te Zaltbom- mel een dergelijk boekje over de Axelaars en gezien de sa mensteller, de heer P.G. van den Bosse, met behulp van onder meer de dames F.E. n<>ij-Wieland en S.A. de Put ter er alleen maar foto's in geplaatst heeft van Axelaars, wier namen bekend zijn, zul len veel echte Axelaars onge twijfeld zichzelf en stadgeno ten er in herkennen. De heer Van den Bosse zegt in zijn voorwoord dat hij veel foto's van goede kwaliteit ter zijde heeft moeten leggen, om dat van de vaak zeer fraaie groepsfoto's niet alte personen bekend waren. Dit heeft nau welijks iets aan de kwaliteit van het boekje„Kent u ze nog... de Axelaars" afge daan. De veertig foto's, die het bevat zijn eveneens van goede kwaliteit, waardoor de vroegere, zeer schilderachtige Klederdracht heel goed tot zijn reoht komt en men er de men sen uit die periode begin van deze eeuw tot aan de tweede Arereldoorlog duidelijk kan herkennen. Niet alleen van Axel zelf, ook van de kernge meenten Koewacht, Overslag en Zuiddorpe vindt men er beelden van vroeger in terug. Voor de prijs van f 21,90 is het boekje in de boekhandel verkrijgbaar. AARDENBURG Gemeente Museum, Markt straat, Jan Bruens uit Eede met tekeningen en aquarellen. Geopend op werkdagen van 10.30-17.00 uur (t.m. 15 dec.) AXEL Jeugdhaven Axel 14 urn- film „Popeye". BERGEN OP ZOOM Roxy 14 uur: Alice in wonderland a.l. 20 uur: In de klauwen van de straat 18 j. Stadhuis, (Tweede hal) Grote Markt, expositie kunst werk van de maand gouache Mas des Brats van mevr. Weg- geman-Van Loon. Geopend dag. van 8.3012.30 uur en va nl3.30—17.30 uur (t.m. 31 dec.) Stichting Etcetera, Molstraat 10a, Henk Helmantel met schilderijen (geopend: ma. t.m. vrijd. 13.00 - 17.00 uur, zat. en zond. 13.30 - 18.00 uur. Vrijd. ok 19.00-21.00 uur) t.m. 23 dec. KLOETINGE Galerie De Verfmolen, expo sitie schilderijen van de Goe de schilder Mathiesse, geopend dinsdag- en donderdagavond van 19.00-22.00 uur. zaterdag middag van 13.0017.00 uur (t.m. 22 dec.) KORTGENE Les Deux Chapeaux, exposi tie door de Amsterdamse foto graaf W. v. d. Jongens, met foto's uit Zeeland. Geopend ma. t.m. vrijd. 9.30-12.00 uur en 14.0015.30 uur, zat. 9,30- 12.00 uur (t.m. 24 dec.) ROTTERDAM De Doelen (Hal v Grote zaal): Ned. Kamerkoor. De (Van onze correspondent) TERNEUZEN In het be jaardencentrum „Bachten Die ke" te Terneuzen wordt op donderdag 20 december om drie anr 's namiddags een kerstprogramma verzorgd door de voordrachtskunstenares R.H. de la Parra uit Den Haag. Het eerste gedeelte omva een verhaal van Selma La- gerlöf „Het visioen van de keizer", van Christopher Mor- ley, „De boom diie niet ver sierd werd" en tenslotte van Williams Sydney Porter ,.De gaven van de wijzen uit het oosten". Na de -pauze van Leo nard Hu'izinga, „Wanneer de goden toornen, en tenslotte van Guy de Maupassant „Idyl le". (Van onze correspondent) TERNEUZEN Ter gele genheid van het eerste lus trum van de openstelling van de nieuwe westsluis te Ter neuzen, het Kanaal naar Gent en de nieuwe dokken houdt het stadsbestuur van Gent op woensdag 19 december a.s. om 15.30 u. een academische zit ting in de Pacificatiezaal van het stadhuis. Daarna is er in die troonzaal een receptie. cert, Ned. Kamerkoor. De Doelen (Grote Zaal): 20.15 uur: Radio Filharmonisch Or kest. Hofpleintheater: 20.15 uur'; toneelgroep Podium met De Cirkel van William Somer set Maugham. Groote Schouw» burg Revue: „Dag, dag, heer lijke lach". Piccolo Theater: 20.15 uur: Baal Baal, van Ber- told Brecht. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, exposi tie Unies van de experimente le afdeling van de Porseleyne Fles uit Delft. Geopend dag. 9.00-18.00 uur. Zond. 14.00- 18.00 uur, 's avonds ook na afspraak (tot 31 dec.) Verder nog schilderijen, pastels en aquarellen van zeven kunste naars (zelfde openingstijden t.m. 31 dec.) I.TZENDIJKE Streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit West- en O.-Zeeuwsch-Vlaan- deren met schilderijen, teke ningen, keramiek, beeldhouw werk en wandkleden (t.m. 14 febr. 1974). Geopend 14.00- 16.00 uur. ANTWERPEN Kon. Museum voor Schone Kunsten, expositie werken van leden van G-58 Hessen huis (Antwerpen 1958—1962). Geopend dag. 10.00-15.00 ur, maandag gesloten (t.m. 15 dee.) Volkenkundemuseum, G-ildekamerstraat 2-6 Collectie Wiegersma Nederlandse volks kunst Geopend dag. 10.00- 17.00 uur. Maandag gesloten (t.m. 5 januari). (Van een onzer verslaggevers) Overslagbedrijf Terneuzen „Ovet" b.v. te Terneuzen Worms et cie S.A. te Antwre- pen en Anthony Veder en co b.v. te Rotterdam, hebben, me de gezien de aldaar bestaande gemeenschappelijke belangen, besloten te komen tot een zeer nauwe samenwerking in Ter neuzen en het Nederlands ge deelte van het kanaal Terneu- zen-Gent. In verband hiermede zal Anthony Veder en co. b.v. met ingang van 1 januari 1974 als aandeelhouder toetreden tot Ovet-Worms b.v. te Terneu zen, van welke vennootschap met ingang van dezelfde da tum de naam gewijzigd zal worden in Ovet Worms Veder b.v. Het doel van de maatschap pij .blijft de uitvoering van alle voorkomende cargadoors-, bevrachtings- en expeditie werkzaamheden in het haven gebied van Terneuzen en het Nederlandse gedeelte van het kanaal Terneuzen-Gent. Tot deze samenwerking is mede besloten im in dit zich snel ontwikkelende havenge bied aan alle relaties van ge zamenlijke partners een zo volledig mogelijke dienstverle ning te kunnen garanderen, al dus hebben de betrokkenen meegedeeld. De heer Yves Simenel blijft evenals voorheen bij Ovet- Worms B.V. met de directie voering belast, terwijl de heer Bertrand Serenne evenals voorheen de functie van presi dent-commissaris zal blijven bekleden. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN' Mieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 Ujnen); GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN. Maandag t.m vrijdag 8 15-12 30 en 13 30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m vrijdag 19 00-21 00 uur, tel 01600-22341; zaterdag 9.U0-12.00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur. tel 01600-22341 BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen- tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden» Zeeland 01100-4944 HUISAANSLUIT1NGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie- S C Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, I'erneuzen. tel 01150-7920 privé tel 01150-5745: algemeen redac teur Zeeland A P Koopman, kantuor Kromme Weele 4, Mid delburg. tel 01180-7764 privé tel 01180-7438: redacteur Midden- Zeeland drs. J Bouwmans, tel 01100-3405. kam Klokstraat 1, Goes tel 01100-8030 privé Coliinshot 35 Goes: redacteur te ternpuzen en Kanaalzone G van Berkel. kantoOT Nieuwstraat 9 Terneuzen. tel 01150-7920. privé tel 01150-4866: redacteur O.Z. Vlaanderen A Verlind. kantoor Sternstraat 14 Hulst, tel 01140- 3751 privé tel 01140 3103 redacteur W Z-Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40 Oostburg. tel 01170-3370; sportredactie Zeeiand T Koomen. tel 01155-2594. FUTOJOURNALIST ZEELAND: C J de Boer. Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu. tel. 01100-4318

de Stem | 1973 | | pagina 5