Langer hoger loon voor oudere ex-werklozen Spanning voor conferentie in Midden-Oosten ONTMOETING KISSINGER-EEG-MINISTERS NAVO-raad: 'Geven en nemen' Hamsterwoede Den lly! wil inspraak parlement bij uitvoering van machtigingswet garanderen SKYLAB-BEMANNING LUSTELOOS Spaarrente tot (N^P procent VAN AGT: NIETS BELANGRIJKER DAN OPHEFFEN ONGELIJKHEID Luns' halve waarheden Onvoorstelbare ellende Doden bij brand in Zaragoza 5 GEZINSKAARI VOLGENS NS NIET HAALBAAR binnenland buitenland commentaar NEGEN SLAGVAARDIG Vraagt u eens bij een van onze kantoren naar deze spaarmogelijkheden. VVoensdag 12 december 1973 11 13 (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Met alleen de stemmen van de PSP- en CPN-fracties tegen heeft de T«eede Kamer het wetsont- werp loonsuppletie van mi nister Boersma aanvaard. Dat betekent dat ex-werklozen „uder dan 45 jaar negen maanden een aanvulling kunnen krijgen op hun loon tot 100 procent, als ze in hun nieuwe baan minder gaan verdienen dan voor hun ont slag uit hun oude baan. Ze moeten dan wel binnen 3 maanden na hun ontslag een nieuwe baan vinden. De Kamer aanvaardde daarmee een wijzigingsvoor stel van de drie christen democratische partijen met die inhoud. Minister Boersma had in zijn ontwerp gesteld, dat die 100 procent aanvul ling slechts voor een half jaar gold. Overigens verzette de bewindsman zich niet te gen het wijzigingsvoorstel. Volgens de oude wet moest men minstens 50 jaar zijn om een loon-aanvulling te krijgen en dan nog slechts tot 90 procent van het laatst genoten loon voor onstlag. Nu krijgt men dus negen maanden 100 procent, daar na 90 procent gedurende een halfj aar en dan nog eens 85 procent tijdens het tweede, derde en vierde jaar. Werk nemers beneden de 45 jaar kunnen een aanvulling krij gen van maximaal 90 procent gedurende een hal f jaar en 85 procent de daaropvolgen de twee jaar. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG „Het recht alleen kan de aarde niet vernieu wen, ook niet wanneer het de beschikking heeft gekregen over steviger sancties dan welke nu ten dienste staan. Er moet iets met de mens gebeuren, met zijn innerlijke oriëntatie, zijn gezindheid. Het opheffen van schrijnende ongelijkheid tussen gelijkwaardigheid, in eigen land en in de wereld, is een opgaaf waarboven ik geen prioriteit kan ontwaren". Dit zei vice-premier mr. A. van Agt gistermiddag in de Rid derzaal waar leden van de Staten-Generaal met de koningin samen waren gekomen om te herdenken dat 25 jaar geleden op 10 december 1948 de universele verklaring van de rechten van de mens door de Verenigde Naties werd aanvaard. Van Agt wees er op dat het niet aangaat uitsluitend op misstanden bui ten onze grenzen te wijzen. „Er is ook reden voor zelfkritiek. Wanneer, zoals in sommige van onze steden, de verscheiden heid van de bevolking ook ons werkelijk op de proef gaat stellen, blijken wij niet beter dan de mensen van Londen, Washington en Marseille. (Van onze redactie buitenland) CAIRO DAMASCUS TEL AVIV Aan de vooravond van de vredesconferentie in Genève worden uit het Midden-Oosten verschillende incidenten ge meld. Israël heeft bij de Verenigde Naties een klacht ingediend (Van onze redactie buitenland) BRUSSEL Europa en Amerika zijn tot eenheid veroordeeld. Dat staat tussen de re gels door duidelijk te lezen in het slotcommuniqué van de tweedaagse zitting van de NAVO-ministerraad in Brussel. De raad besloot het militaire potentieel van de alliantie te bandhaven en eventueel slechts te verminderen binnen de vei ligheid- en ontwapeningsconfe rentie zoals die nu in Wenen en Genève plaatsvinden. Ook wordt verklaard dat de leden zullen delen in de onderhouds kosten van de Amerikaanse troepen om op die manier de Verenigde Staten financieel te ontlasten. Met enige nadruk wordt ge steld dat er in de toekomst meer en beter onderling over leg zal worden gepleegd. Er staat voorts een nieuwe Atlan tische^ charter op stapel, waarin rekening zail worden gehouden met de groetende ontspanning tussen Oost en West, met de TTET is waar: Egypte en Syrië hadden Israël nooit durven aan vallen als zij niet zeker waren geweest van Ruslands zegen en wapenhulp. De Arabisch wereld had voor het olie boycot de geïndustrialiseerde landen niet een economische oorlog durven aanzeggen als ze zich niet veilig had gevoeld onder de parapluie van Russische atoomraketten en aan de flanken zich beveiligd geweten door sterke Russische vlooteen- heden. Desondanks zijn wij van mening, dat NAVO-secretaris- generaal Luns een ernstige fout maakt door zijn voortdurende hetze tegen Rusland. De Russische strijdkrachten zijn ook dat is juist de laatste jaren aanzienlijk versterkt. Tezelfdertijd is hier in West-Europa de bereidheid afgenomen om offers te brengen voor een ade quate defensie. Dat Mr. Luns hierop attendeert is niet alleen zijn goed recht maar als NAVO-topambtenaar ook zijn plicht. De verpakking van zijn waarschuwing is evenwel ondeugdelijk: hij stelt halve waarheden. Want wat is het geval Zoals de ouderen onder ons nooit de Duitse bezetting zullen vergeten zo zullen de Russen zich altijd Wijven herinneren, dat landen als Amerika en Engeland in de veertiger jaren lange tijd gehoopt hebben, dat Nazi-Duitsland en Sovjet Rusland elkaar om zeep zouden helpen. Rusland heeft toen in moeilijke uren lange tijd alleen gestaan. Dus bondgenootschap met de Russen is alleen uit nood geboren en van erg korte duur geweest. De koude oorlog die er op volgde, was niet alleen aan de Russen te wijten. Hier in het Westen hebben wij een heksenjacht op communisten gekend, die tot zulke hysterische hoogte steeg, dat openlijk gepleit werd voor een preventieve atoomoorlog tegen de Russen. Die angst voor het communisme is in Amerika vooral ver sterkt doordat Mao de macht kon veroveren in China. Washing ton heeft lange tijd in de waan verkeerd, dat Peking een vazal was van Moskou. Pas veel later werd ontdekt, dat er van het egin af aan een diepe kloof heeft bestaan tussen de Russische sn Chinese leiders. Thans haten ze elkaar zoals alleen Marxisten, die elkaar verketteren, elkaar kunnen haten. JJUSLAND heeft nu op zijn beurt een anti-Chlna-compIex. In het westen ziet Moskou een verenigd Europa tegenover 2,ch staan, militair sterk door het Atlantisch bondgenootschap ™tde V.S. En in de rug weten zij zich bedreigd door 800 mil joen fanatieke anti-Moskou-Chinezen. Amerika profiteert nu van ■e tegenstelling. Kissinger schudt ^owel in Moskou als in Pe- ing iedereen vriendelijk de hand, maar noch Peking noch °skou weten aan wiens kant de Amerikanen nu eigenlijk staan. Kissingers diplomatieke spel kan tot resultaten leiden op korte rrn'in. Een werkelijke ontspanning, een duurzame vrede kan j°ter n'et langs de weg van brute machtspolitiek bereikt wor- "jj. West-Europa is zich hiervan meer bewust dan de V.S. Dat j °°h de reden, dat de betrekkingen tussen Europa en znerika, dat in de internationale politiek zonder ruggespraak 'in eigen weg gaat, de laatste tijd aanzienlijk verslechterd zijn. et McCarthy-achtige recept van mr. Luns lijkt ons niet het ^ngewezen middel om de NAVO nieuwe inhoud te geven. J an wel als de NAVO via politiek onderling overleg vóór es tot vredesinstrumenf wordt omgebouwd. Dat impliceert een eenzijdige ontwapening. Dat zou, zoals de kaarten nu "taal liggen in deze wereld, gelijk staan aan zelfmoord. Aan andere kant echter mogen verdere bewapening en een hek- v-' °P communisten niet het enige antwoord zijn, dat de vet ^fere'c' weet te geven op de indringende vragen over - 'Qheid en vrede in deze tijd. Want die bewapeningswedloop °et onvermijdelijk uit de hand lopen en zal dan de wereld in Voorstelbare ellende storten. gestegen eenwording van Eu ropa (waarop naar verluidt vooral de Amerikaanse minister Kissinger heeft aangedrongen), met de veranderde bewapening en met de politieke en militai re situatie in andere delen van de wereld. Voor de belangrijk ste tegenstellingen tussen Frankrijk en de VS zijn in het communiqué compromissen ge vonden. Nederlandse minister van Buitenlandse Zaken, Van der Stoel, sprak daarom ook over een communiqué zonder grote hoogtepunten ,dat in een sfeer van geven en nemen tot stand was gekomen. Vooral het Ame rikaanse Midden-Oosten-beleid stond daarbij onder Franse druk. De NAVO-raad toonde een beter Europees begrip voor dat beleid, maar kon er zich niet mee akkoord verklaren. De ministers van buitenlandse zaken van de negen EEG-lan- den hebben gisteren ook voor de eerste maal als groep hun Amerikaanse ambtgenoot Kis singer ontmoet. Frankrijk was daar eerst op tegen. Zij hebben in algemene termen, gespro ken over de verklaring over de betrekkingen tussen de EEG en VS die na een eventueel bezoek van Nixon aan West-Europa het licht zou moeten zien. Min. van der Stoel schetste de ontmoeting in Brussel als „constructief'. Met zijn Franse ambtgenoot Michel Jobert was hij van mening dat aan de ont moeting vooral psychologische betekenis moest worden ge hecht, omdat één uur te kort is om de Europees-Amerikaanse meningsverschillen, die er over zeven a acht punten bestaan, op te lossen. Nederland, zo verklaarde Van der Stoel, hecht zeer veel be lang aan geregeld overleg tus sen de EEG en de VS. Door veelvuldiger overleg zouden in het verleden misverstanden kunnen zijn voorkomen en kun nen zij in het vervolg worden vermeden. een (Vanonze redactie buitenland). ZARAGOZA Bij brand in een kleine meubelfa briek in een buitenwijk van de noord-Spaanse stad Zarago za, zijn 21 jonge werknemers om het leven gekomen. Het bedrijf is volledig uitgebrand. 18 lichamen zijn reeds gebor gen terwijl die van zeven an dere slachtoffers nog in het gebouw liggen. Acht arbeiders zijn in zeer ernstige toestand in het ziekenhuis opgenomen Nagenoeg hun hele lichaam is overdekt met brandwonden. De 33 werknemers van het meubelbedrijfje konden het gebouw niet verlaten, omdat de enige deur door een explo sie, die volgde op kortsluiting, werd vernield. Het vuur brak uit kort nadat zij dinsdag morgen op hun werk waren aangekomen. Functionarissen van de brandweer vrezen dat nog zes lichamen van slachtoffers in de fabriek zullen worden aan getroffen. 9 Een luchtkussenvoertuigenfabriek te Asp eren demonstreerde op de Waal een AV2002 uit Engeland. Het bedrijf zal deze machines in 1974 zelf in produktie nemen. Het 5.79 meter lange voertuig kan 70 km per uur afleggen e n kan vliegen boven land, moeras, water en lichte begroeiing. Dit type is geschikt voor to taal 7 personen. (Vervolg van pag. 1) Voor velen blijkt het woord „distributie", dat vanwege de benzine nu eenmaal onvermij delijk moest vallen, al genoeg om dan maar meteen ook een ijzeren voorraadje suiker aan te leggen. Dat is, zeggen de suikerfa brikanten, eenvoudig belache lijk, want in Nederland en ook in groter EEG-verband be schikken we over zoveel sui ker, dat we via export een hoeveelheid op d-e wereld markt kwijt moeten zien te worden. Vóór de tweede wereldoor log was dat anders. Toen was bietsuikerproduktie een duur dere zaak dan (riet-)suikerim- port. Daardoor kwam, zodra er internationale spanningen op traden, onze suikerbevoorra ding in de knel. Maar vergele ken met toen is onze suiker- produktie vervijfvoudigd. In het algemeen is op het ogenblik de hamsterwoede zelf de grootste bedreiging van de voorraden, om het even of dat i nu levensmiddelen In blik, panties, zout, suiker, wasmid delen of toiletpapier betreft. Wanneer iedereen koopt wat hij voor zijn onmiddellijke be hoefte nodig heeft, blijven de vakken in de winkels, zoals het er nu uitziet, nog gevuld. Maar een plotselinge kooprage brengt de fabrikanten, zeker in de toch al korte december maand, in moeilijkheden. Het lijkt dan of de voorraden op zijn, hetgeen voldoende is om paniek te veroorzaken. De fei lelijke schuldigen zijn dan de ..bezitsvormers", die zichzelf proberen in te dekken ten koste van mensen met minder financiële armslag. Om die re den is Albert Heiin dan ook begonnen met waarschuwin gen aan zijn klanten, dat ab normale hoeveelheden van eender welk produkt niet ver kocht zullen worden. (Van onze redactie buitenland) Ruimt CANAVERAL Rtrrv dr" Charles de üf vraaK' zich af waarom rat«riumen -in het ruimtelabo" dic"™n Rij de twee ploegen tikt eerder waren. Niets I, '!j' dat dit een gevolg ruimt" nun verhI'if in de louter t y meent dat het and- omt doordat zij een ben m """«onlijkheid heb- W. 's er mot zeker VS sky!ab langzamer, tig en er- ml"der geestdrif- L'^eaVjifaam Zijn' V6r" ei' eerder „Wij proberen na te gaan hoe hun houding is, maar ik denk dat bemanningen moei lijk kunnen worden vergele ken. Ik weet niet waarom zij zo traag zijn. Zij schijnen ver moeider te zijn en meer slaap nodig te hebben.' Het kan een persoonlijke variatie zijn. Mis schien voelen zij zich opge jaagd". Het is iedereen op Cape Ca naveral opgevallen dat Gerard Carr, dr. Edward Gibson en William Pogue traag en luste loos reageren en op rustdagen- haast niets willen doen. In de eerste dagen van hun verblijf gaf de vluchtleiding de bemanningsleden een vrije dag „om orde op zaken te stellen" omdat zij zo ver op het schema achter waren. De mannen hebben ook en kele tamelijk ernstige fouten gemaakt. De ruimtevaarders, vooral dr. Gibson, hebben de vlucht leiding laten weten dat zij on voldoende geoefend zijn in nieuwe medische experimen ten. waardoor zij naar hun mening te langzaam gewend raakten aan de gewichtloos heid en het leven in de ruim te. Dr. Willard Royee Hawkins, vice-directeur voor, levenswe tenschappen van het ruimte vaartcentrum te Houston, zei geen medische oorzaak te zien voor de houding van de be manning. „Ik geef toe dat sommige taken wat langzamer verricht worden dan ik graag zou zien. Wij zien individuele reacties. Wanneer je achter raakt kan het moeilijk zijn dat in te halen. Ga uzelf maar na. Het kan ergerlijk zijn, tot walgens toe". (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Volgens po litieke kringen in Den' Haag zal het kabinet-Den Uyl nog deze week met een wijziging op de machtigingswet komen, waardoor het kabinet tegemoet komt aan de sterke bezwaren in het parlement tegen de uit voering van de machtigings wet. Met name de beide chris ten-democratische regerings partijen KVP en ARP hebben premier Den Uyl laten weten grote bezwaren te hebben te gen artikel 23 van de wet die het kabinet machtigt haar be sluiten op sociaal-economisch terrein als gevolg van de olie crisis slechts aan de kamer „mee te delen". De nota van wijziging moet een compromis vormen tussen het slagvaardig uitvoeren van de regeringsmaatregelen en de wens van de meerderheid van het parlement daar voldoende controle op te kunnen uitoefe nen. KVP-fractieleider mr. An- driessen liet gisteren in zijn commentaar op het ingediende ontwerp machtigingswet dui delijk blijken dat hij van oor deel is dat er meer waarbor gen voor het parlement moe ten komen. „De Tweede Ka mer moet er nadrukkelijk op toezien", aldus het commen taar, „dat de parlementaire democratie volledig en onver- Kort gehandhaafd blijft". Overigens is de politieke leider van de KVP bereid de regering in de huidige crisissi tuatie bijzondere bevoegdhe den te geven. Naar zijn oor deel is het „noodzakelijk dat programma's, én van regering én van partijen, herzien wor den". Volgens Andriessen moeten de maatregelen die de rege ring gaat nemen toegespitst worden op het opvangen van de moeilijkheden die door de energiecrisis zijn veroorzaakt. „Daardoor zullen zij instem ming bunnen verwerven in brede kringen van de bevol king, de partners in het be drijfsleven en het parle ment". Artikel 23 van de machti gingswet geeft het kabinet de ruimte haar beslissingen op het gebied van b.v. lonen en prijzen slechts aan de Kamer mee te delen, op het moment dat die besluiten al moeten worden uitgevoerd. Hoewel de Kamer wel begrip heeft voor een slagvaardig optreden van net kabinet, wil men toch een vinger in de pap houden en niet slechts achteraf de kans krijgen de regering ter verant woording te roepen. Het is de wens van de Ka mer-meerderheid dat de rege ring kort voor het inwerking treden van de te nemen maat regelen de Kamer daarover in licht, zodat deze de gelegen heid heeft in een spoedbijeem Komst daarover te kunnen dis cussiëren. Na het gesprek dat KVP-fractieleider Andriessen en AR-leid-er Aatitjes met de minister-president hebben ge had, meent politiek Den Haag dat de regering tot dat com- v promis bereid is. over bevoorrading van het in gesloten Egyptische derde le ger door middel van een heli kopter en schepen en wel via andere dan de overeengeko men routes. Syrische en Israëlische strijdkrachten hebben dinsdag in de noordelijke sector van de heuvels van Golan weer een vuurgevecht geleverd. Het gevecht duurde bijna twee uur en er vielen verschillende do den. Het Egyptische blad „Al Ahram" heeft bekend ge maakt, dat twee Amerikaanse verkenningsvliegtuigen maan dag het Egyptische luchtruim hebben geschonden. Premier Golda Meir van Israël zal haar kabinet voor een speciale ver gadering op vrijdag bijeenroe pen om de strategie op de vredesconferentie te bespre ken. Een belangrijk punt van gesprek is de weigering van minister Dayan met Syrië aan de onderhandelingstafel te gaan zitten, als Syrië de na men van de Israëlische krijgs gevangenen niet bekend maakt. In Cairo is bekend ge maakt dat president Sadat van Egypte en zijn Syrische tegen hanger Assad een gemeen schappelijke houding hebben bepaald met betrekking tot de conferentie in Geneve. Zij hebben bij de uitwerking van de volgende stap in hun stra tegie rekening gehouden met de mogelijkheid van een mis lukking van de vredesconfe rentie. Volgens het Egyptische blad ..Al Ahram" zal Henry Kissinger, de Amerikaanse minister van buitenlandse za ken tijdens zijn bezoek aan het Midden-Oosten de Pales tijnse leider Yasser Arafat be zoeken. Het zou het eerste on derhoud zijn van een hoge Amerikaanse functionaris en de voorzitter van de Palestijn se bevrijdingsorganisatie. De Sovjet-Unie is tegen een Amerikaans - Russisch wapen embargo voor het Midden- Oosten, zelfs na het bereiken van een vredesregeling. Dit is volgens diplomatieke Londen- se kringen een verharding van het Russisch standpunt inzake de Midden-Oostenpolitiek. In diplomatieke kringen in Moskou is men de mening toe gedaan, dat de Sovjetminister van buitenlandse zaken Gro myko „waarschijnlijk" naqy Genève zal reizen. Volgens di plomatieke waarnemers in Moskou wil de Sovjet-Unie, samen met de V.S. de be- slisende rol spelen op de Geneef-'e conferentie. Moskou schijnt xot 'garanties bereid te zijn en met afkerig te zijn van het denkbeeld van gedemilita riseerde zones als voorlopige oplossing. (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG Het idee van het Tweede-Kamerlid Van den Doef (PvdA) om het openbaar vervoer uit de zorgen te hel pen door de introductie van en „gezinskaart" wordt door de Nederlandse Spoorwegen niet gezien als erg realistisch. Weliswaar is het idee van de heer Van d-en Doef „interes sant", aldus het commentaar van de NS, maar de uitvoer baarheid ervan staat of valt met de vraag of inderdaad ze ventig procent van het Neder landse volk bereid is zo'n kaart te kopen. Een marktonderzoek zou dat moeten uitwijzen. „We hebben in ieder geval onze twijfels erover". Het idee van Van den Doef komt er op neer dat in princi pe alle Nederlanders voor vijftig gulden in de maand een „gezinskaart" kopen, waarop ze met de trein en bus zoveel mogen reizen als ze willen. Als 70 procent van de Nederlanders er aan mee zou doen, zou het openbaar ver voer per jaar een anderhalf miljard gulden „vangen", on geveer het bedrag dat NS en busondernemingen thans ook omzetten, zij het dat een flink deel van die inkomsten nu uit overheidssubsidies komt. (ADVERTENTIE) De rente, die wij vergoeden op spaargelden, loopt van 41/2% voor dagelijks opvraagbare tegoeden tot 8y4°/o voor onze Spaarwinstbiljetten aan toonder en de N.M.S. - Rentespaarbrieven. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Ons landje is inmiddels toch maar Koeweit en zijd bekend geworden. Een twijfelachtige eer, als u het mij vraagt, met een olieboycot op onze nek. Tussen haakjes, het verschil tussen een Ier en een Arabier al gehoord7 15 liter En 'lunst it Ach, Luns. En de Rotterdamse politie heeft al kunnen merken dat het gelukkige, zalige, vrolijk kerstfeest weer in aantocht is. In het afgelopen weekeindt zijn er al vier konijnen gesto len. •ft Zolang het geen katten zijn, gaat het nog. ■ft" En hamsteren, hè. Sjonge. Gisteren zag ik iemand die met glimmende oogjes en gladde wangetjes olievlekken aan het hamsteren was. Z'n hele pak zat al vol Een buurman van me ham stert oude krant. Sssssst! Kohoubekr Een dieperik hoor, die Kis singer. Gelezen dat-ie de Eu ropese N AVO-bondgenoten zelfs in het latijn heeft toege sproken? Hij riep uit: „Quo- vadis, NAVO?", Dat is latijns, ja, voor: ,.Waar ga je nou naar toe, NAVO"? Of, wat vrijer vertaald: „NAVO, je gaat naar de vaantjes"!. ■ft Maar waarom ln het latijn? Dat heeft een diepere achter grond, vrienden, oftewel, arrn- ci. Ik heb de geschiedenis boekjes er eens op nagesfu-f- feld en daar bleek overduide lijk uit dat de Romeinse kei zers in de nadagen van het Romeinse rijk, zogezegd in de vervaldagen, ook latijn spra ken. •fr Ko is nog steeds zoek. Het eind ook. Ut Luns? Ut Nou ja, Luns zal denken: Goede raad is duur. En NA VO-raad is nog duurder. Laat ik ze maar flink bang ma ken. it Maar wij zijn niet bang. it Ik ga. Kop op, Ko. Tot aan je come-back! MERIJN in t kort SINDS gisteren onderhouden West-Duitsland en Tsjechoslo- wakije formeel normale be trekkingen. Het desbetreffen de verdrag werd gisteren ge tekend door Willy Brandt en premier Strougak. PRESIDENT Mo-botoe van Zaire is een driedaags staats bezoek aan Engeland begon nen. Mobotoe praat over grote re economische hulp aan zijn land. DE Russische atoomgeleerde Sacharov en diens vrouw zijn in een ziekenhuis in Moskou opgenomen. EEN Libische vlieg-tulgkaper is door een rechtbank in Tel Aviv veroordeeld tot verpleging in een psychiatrische inrich ting. Met zijn kaping had hij willen aantonen dat niet alle Arabieren tegen Israël zijn. NELSON Rockefeller, gouver neur (al 15 jaar) van de staat New York zal volgende week aftreden V olgens aanhoudende berichten wil Rockefeller zich ln 1976 presidentskandidaat stellen. OP grond van de Indexerlngs- ciaiusule 'n een aantal agrari sche cao's worden de agrari sche lonen met ingang van 31 december aangepast. DE financiële specialist van de VVD-fractie in de Eerste Ka mer mr. De Wilde heeft ern stige kritiek geleverd op het voorstel de vermogensbelas ting te wijzigen. DE Eerste Kamer ging giste ren akkoord met de begrotin gen van Algemene Zaken, Justitie, Binnenlandse Zaken en Sociale Zaken. DE Unieraad van de CHU zal zaterdag in Rotterdam in be slotenheid beslissingen nemen over de verdere samenwerking in verband met het Christen- Democratische Appèl. De ver gaderingen van KVP en AR in hetzelfde gebouw zijn wel openbaar

de Stem | 1973 | | pagina 11