1 BEGROTING WATERSCHAP KIER AMBACHT GOEDGEKEURD dijkgraaf w: staal Aanleg nieuwe dijk tussen Ossenisse en Perkpolder kan binnen een jaar op gang zijn RAAD TEGEN SUPERMARKT IN DRIEWEGEN Verloren Hoekje komt terug Uw ziektekosten verzekering hoeft maar 38,50 te kosten n an bv iIJFSRUIMTE Gevarieerde wintertentoonstelling ROOTHANDEL zoekt) Breda. te koop aangekode Kak l. weyts-v. d. G0°®® verdeeldheid over behoefte aan ambtenaar technische dienst Kloosterzande Vrijwilligers verbeterden sanitair in dorpshuis Nieuw Namen „Z .-Vlamingen hebben recht op meer benzine- bonnen HET ZILVEREN!KRUIS jatefdag 8 december 1973 hter in de tuin staat uw 38 meter groot, ruimte ito, fietsen, step, ip enz. Vanuit de tuin kijkt u ;se land in. )lan in Molenschot. Kreatief, t wat nieuws met ruimte en elijk, want isolatie, betegeling, outveredeling scoren hoge ilig, want er wordt volgens oorbereide methodiek en verkt waardoor de prijs geheel vrij op naam inki. an de perken blijft. Zó kuntu ischot Dicht bij bossen, dicht se, dicht bij Breda, met alle Is, clubs en rekreatiecentra i gezin nodig heeft. Kortom 'at Molenschot zelf niet heeft, irdan genoeg om er het ris verrukkelijk te maken, ■over Innoplan een >chure heeft geschreven, aan! >-2888 w EFST IN HUUR. ipervlakte =t 800 a 1200 m2. tede parkeergelegenheid vereist. opgaaf van prijs etc. onder nt. 2'"j van dit blad. VE MIDDENSTANDSWONING >k uitgang langs achteren, ïrote royale woonkamer, t ijskast, 3 slaapk. me door hl p naar zolderkamer. <-• de nieuwe serre in steen ge110 n, oppervlakte 20 m2. chterkant graniet tegels tuin, omringende muur. nlng nieuw gestoffeerd, "1 kamers markiezen. [RECT TE AANVAARD®*' epenbrocklaan 15, Bergen afspraak eigenaar te richte (Vjb een onzer verslaggevers) HULST Zonder al te veel „oblemen is de algemene ver- Sertoï van het waterschap Hulster Ambacht gistermiddag ikkoord gegaan met de begro- tine voor 1974. Alleen op en- Lfe onderdelen bleek er ver- ,.hi| van mening te bestaan Ler de noodzaak van enkele «ten, maar uiteindelijk werd ie begroting met algemene stemmen goedgekeurd. Enig geharrewar ontstond er over de vraag of het nu wel M noodzakelijk was, dat in de begroting een post van 30.000 gulden stond opgenomen voor een ambtenaar ten behoeve van de technische dienst, terwijl die ambtenaar er in werke lijkheid niet is, maar er spra ke is van een vacature. Het dagelijks bestuur was van me ning, dat de post gehandhaafd moest blijven, zolang een reor- ganisatieonderzoek niet defini tief heeft uitgewezen of er aan een dergelijke ambtenaar nu wel of geen behoefte bestaat. En daarover bleken de menin gen nogal uiteen te lopen. Verschillende van de inge landen waren van mening, dat de 30.000 gulden het best van de begroting afgevoerd kon worden. De meerderheid was van mening, dat de post moest blijven staan om te voorko men, dat men in de toekomst te maken krijgt met een fi nanciële tegenvaller. Van het dagelijks bestuur kreeg men de toezegging, dat er overleg gepleegd zal worden ingeval men van mening is, dat in de vacature alsnog voorzien moet worden. De heer Brand hield tijdens de vergadering een pleidooi voor een districtsgewijze be handeling van de begroting in de komendie jaren. „Dan we ten we tenminste precies waar we over praten als we er in de algemene vergadering over moeten beslissen", aldus de heer Brand, die er voorts op wees, dat een dergelijke indi viduele begrotingsbehandeling in commissies bij de gemeen ten al langer gebruikelijk is. Dijkgraaf W. Staal wees hem er op, dat alle districten vrij zijn om te vergaderen wanneer ze willen, zodat er tegen het voorstel van de heer Brand geen enkel bezwaar kon be staan. Aan het slot van de verga dering kwam er een niet gea gendeerd voorstel van het da gelijks bestuur aan de orde om een voorraad van 200 bo men onderhands te verkopen. Daartegen bleek de heer Rot tier bezwaren te hebben: „Is het wel noodzakelijk om die bomen te verkopen?", vroeg hij zich af. Hij verwees daarbij naar de snel stijgende hout- prijzen. De vergadering ging tenslotte toch met het voorstel akkoord. Goedkeuring werd ook ver leend aan een voorstel om op de begroting de post represen tatiekosten met 8.000 gulden te verhogen .ten behoeve van het afscheid van dijkgraaf Staal en de waarnemend dijk graaf op 28 december aan staande. Zoals bekend legt dë heer Staal per 1 januari zijn functie neer en is baron K. Collot d'Escury als zijn opvol ger voorgedragen. Duivenshow Al is het duivenvliegseizoen achter de rug, dat wil nog niet zeggen, dat de verschillende diuiven- clubs in de wintermaanden stilzetten. Dat geldt onder meer voor de P.V. eHrleving in Kloosterzande, die al enkele weken actief is met de organi satie van hoktentoonstellingen. Twee of drie liefhebbers stel len elke keer hun beste dui ven tentoon in inkorflokaal De Waal, waar de duiven door alle belangstellenden bezich tigd kunnen worden. Zo zijn er elke zondagvoormiddag van 10.00 tot 12.00 tentoonstellin gen, totdat alle leden aan bod zijn geweest. Komende zondag zijn het de duiven van J. Sponselee en René van Goe- them, die worden geexposeerd. Tijdens de tentoonstelling wordt er een tritsing belegd met wild of kalkoen als prij zen. (Van een onzer verslaggevers) ZUIDDORPE Aan de on hygiënische toestand rond de sanitaire voorzieningen in het verenigngsgebouw van Zuid- dorpe is datnk zij het ingrijpen van vrijwilligers onder leiding van de jeugdraad een eind ge komen. Ze hebben de oude toiletten uit het gebouw ge sloopt en in de beide voorka mers van het parochiehuis een moderne toilet-gelegenheid ge bouwd. Het bijzondere is dat er geen vakman aan te pas is gekomen en dat men alles zelf heeft gedaan tot en met het zetten van de tegels toa (Van een onzer verslaggevers) HULST Nog dit jaar zal er by het ministerie van Verkeer en Waterstaat een plan worden ingediend om het dijkvak tussen Perkpolder en Ossenisse over een lengte van tweeëndertighonderd meter op Deltahoogte te brengen. Met het project is een bedrag gemoeid van om en nabij de acht miljoen gulden. Naar schatting 400.000 gul den daarvan komt voor reke ning van di calamiteuze wa terkering Walsoorden. Dit is gistermiddag meegedeeld tij dens de algemene vergadering van de calamiteuze polder, voorafgaand aan de algemene vergadering van het water schap Hulster Ambacht in De Koning van Engeland in Holst Ing. Q. van der Linde van Provinc.aie Waterstaat was daarbij aanwezig om op het k rajeat een technische toelich- ïgte geven. Het pian van de «Sering om de wet op de ïateuze polders op te hef- Jan, is een van de redenen, dat er enige haast wordt ge maakt met deze dijkverzwa ring, die door dijkgraaf W. Staal als urgent werd aange merkt. De wet regelt namelijk de vergoeding aan de calami teuze polders voor dit soort werkzaamheden. Het is nog niet bekend, hoe de financiële verhoudingen zullen worden na de opheffing van deze wet. Minister Wes terterp heeft volgens medede lingen van dijkgraaf Staal aan Gedeputeerde Staten al ge vraagd um voorstellen met be trekking tot de opheffing van de calamiteuze polders. Zoals bekend bestaat tegen het plan bij de Zeeuwse wa terschappen nogal wat weer- (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De heer A. Kaijser van de supermarkt in Driewegen heeft gisteren van ®e. gemeenteraad Terneuzen "B zin niet gekregen. Alle 'nisleden, met uitzondering 'M dl S.G.P.- en G.P.V.-frac- B waren tegen het verlenen J™ een vergunning aan de ™et Kaijser voor het verbou- van zijn pand tot super- Barkt, B. en w. hadden een vergelijk verzoek van de heer Miser al eerder afgewezen, •ij'de I! toen echter in beroep ,®yerigens zaten zowel de «S k- en w. met dit geval pieren behoorlijk in hiun 2- De heer S. Vlieger fkte op dat, als de heer T .®edwon,gen wordt zijn o- breken, mogelijk k «verse andere zaken zou- 81 moeten worden gesloten. I h» bezwaren, die uit v-ar- 2 scb oogpunt van de van b. en w., naar voren gekomen, vond hij niet I PlJja.ar wegen. De heren J. (Êrf,611 J' de Putter von- I Va. ?a' eerst een beslissing ai,r„, rechter moet worden i ^At. voordat de raad uitspraak zou moeten Zoals bekend heeft de gemeente Terneuzen het clan destiene bouwen van gedeel ten van de siupermarkt bij de iustitie aanhangig gemaakt. Wethouder P. Huijforechit maakte diuidelij'k dat de rech ter wacht op een uitspraak vam de raad. „Als de raad goed vindt wat er is gebeurd, dam zal de rechter zich niet langer met deze zaak bezighouden", zei de heer Huij'brecht. Hij betreurde het dat derge lijke clandestiene praktijken iin Terneuzen mogelijk zijn ge bleken. „Het is een zeer moei lijke zaak. Het komt niet zo gauw voor dat op een dergelij ke schaal misbruik van ver trouwen van een gemeentebe stuur wordt gemaakt. Ook komt me. zelden tegen dat op een dergelijke manier clandes tien wordt gebouwd", aldus wethouder Huijbreoht. Hij zei het jammer te zullen vinden als de raad praktijken zou goedkeuren, die in strijd met de voorschriften zijn. „Bie voorschriften zijn er ter bescherming van anderen. De exploitanten van winkels in de Zuidpolder verkeren in moeilijkheden. Voor die men sen l'un je niet hebben dat er in de buurt een clandestiene winkel is", zei de wethouder. De meerderheid van de raad ging m-et zijn zienswijze ak koord. stand, omdat ze wezen er fi nancieel op achteruit te zullen gaan. Dij kgraaf Staal bleek gisteren nogal optimistisch. Hij zei op korte termijn een bevredigende oplossing te ver wachten. Wat de aanleg van die nieu we dijk tussen Ossenisse en Perkpolder betreft: er zal nau welijks onteigend hoeven te worden, omdat de dijk voor een groot deel op de slikken komt te liggen en verder op grond van het kroondomein. De diik wordt op dezelfde hoogte gebracht dan die bij Perkpolder (9 meter boven N.A.P.). Aan de voet ervan zal een vier meter brede as faltweg worden aangelegd. Volgens de toelichting van ittg. Van der Linde hoeft niet gevreesd te worden voor een grotere verzillting, omdat bij de landwaartse verzwaring de zogenaamde kwellengte groter wordt en deze asipecten wer ken een toenemende verzilting eerder tegen dan in de hand. Bij de planning heeft men al les in het werk gesteld om bij het buurtschap Kröverhille de daar aanwezige recreatiewo ningen te ontzien. De dijk zal hier zeewaarts worden aange legd, zodat er voor de betrok ken woningen zelfs nog een aardig tuintje overblijft. De oude dijk wordt afgegraven. De kans bestaat overigens, dat de plannen doorkruist zullen worden door een positieve be slissing ten aanzien van de aanleg van de vaste oeverver binding, waarvan het tracé in deze zelfde omgeving is ge projecteerd. De plannen zijn daarop echter eenvoudig aan te passen, zo bleek gisteren uit de toelichting. Dijkgraaf W. Staal merkte gisteren op te verwachten, dat de uitvoering van het werk eind 1974 al in volle gang kan zijn. K.V.O. De KVO viert dinsdag 18 december haar zil veren jubileum en nodigt daarvoor al haar leden met echgteinoten uit op een feest avond. De avond begint met een H mis om 19.00 uur. Daar na een souper in zaal R. Thil- leman, waarna een kort histo risch overzicht wordt gegeven van de afgelopen 25 jaar. Het programma wordt vervolgd met een one-woman-show van zuster Puntjes. Mar ja Maas-de Guchtenaire in de nieuwe winkel. (Van ome correspondente) AXEL 't Verloren Hoekje komt terug. In een wat gewijzigde vorm weliswaar, want het straatje van vroeger dat die naam droeg (een klein zijstraatje in het begin van de Walstraat in Axel) beclaat niet meer en is een grote, volwassen straat gewor den. Maar als het uithangbord klaar is, krijgt de pas heropende antiekzaak van Ronald Maas (30 jaar) en Marja Maas-de Guch- teneire (28 jaar) precies op de hoek van dat oude straatje dit toe passelijk opschrift. Ze zijn dolgelukkig met de nieuwe winkel, hoewel de ou de zaak maar een paar passen verderop lag aan de Markt. „Maar 't was niet te doen", verzucht moeder, huisvrouw en winkelierster Maria, „de helft van de tijd moest het winkeltje gesloten blijven, omdat we helemaal aan de an dere kamt van Axel woonden. Het was niet altijd mogelijk door weer en wind met die twee kleine hummeltjes van ons op d'e fiets te komen. Toen konden we dit ruime pand ko pen. Oorspronkelijk een ge woon woonhuis, maar mijn man heeft er samen met fami lie en kermissen een winkel met een fijn woonhuis voor ons van gemaakt". „Dat ging heus wel", verze kert Ronald, „ik ben elektro- monteur in continue-dienst bij de N.S.M., dus er schiet nog wd eens een uiurtje over. Die antiekhandel is pure liefheb berij. Vanaf mijn veertiende jaar zit i> er al in te romme len. Vooral koper- en ijzerwa ren vind ik machtig interes sant. Maar op een gegeven moment zaten we zo dik in de spulletjes, dat we niet meer wisten waar we er mee naar toe moesten. Dat was een jaar of zeven geleden. Toen iemand ons vroeg of we geen zin had den om mee te doen aan de kunstmarkt die toen in Axel gehouden zou worden, hebben we wel even geaarzeld, maar toch „ja" gezegd. We hebben er nooit spijt van gehad". „Het was eniig", valt Marja bij, „je leerde zoveel mensen kennen. Daarna hadden we de smaak goed te pakken en heb ben we een winkeltje gekre gen aan de Gentsevaart- straat". „Meer dat was zo'n slecht kot", herinnert Ronald zich, „maar voor we naar de Markt gingen, hebben we er toch vier jaren gezeten. Nu zitten we dan hier. Ik ben Mij, dat we het hebben ge daan, ondaniks de wat moeilij ke tijd. „Weet u wat zo merkwaar- rit'v's bi) Boekhandel-Gale- WjLGej-t te Hulst in de ie» om vïl!eü traditie gewor- AAK L. Wtïia-V- rr 0Jn, ^nomvonr do v gcvvui- rouwestraat 13, Bergen op I w de Kerst met een f ir tl apart O* „i/; KOmen, die een Kooppms n.o.t.k. I cachet heeft. Het bijzon- OOP el woonhuis m2 grond, iw van ga- grote woon- 10.000,- k.k. v,„ "Cl U1JZUI1- iaari, ,de.«Positie van dit een aantal zeer H Wert Nederlandse namen toont b°eiende menge- oude Dnr \s bijv°oïbeeld •"aarlemse mees- iele ïan ,S. Verwey met een I 'ellen r?'11 sublieme aqua- I 'a»tal ck- ibndrea zond een I Vï!fies kleine olie- I ?st'ice m terecht als illus- I ?""iy rui roe,n overladen I et ah „Ür n,°°rd leert men riJ kunstenares ken nen in enige poëtische goua ches met mensen en dieren (zeer mooi: In de Stal, oran je). De Haagse schilder H.J. van Wijk verrukt het oog met zijn kleine, in de trant der oude meesters gedane stille ventjes. De graficus Harry van Kruiningen is vertegen woordigd met de originelen van de etsen die hij maakte als illustraties voor de „Min nebrieven van een Franc Ti- reur" van Multatuli uitgege ven door de Uitgeverij Heuff in Nieuwkoop, een boekwerk dat eveneens aanwezig is. Vergelijking van de originelen met de reprodukties in het boek valt natuurlijk ten gun ste van de eerste uit, met name komen te diepe zwarten in de druk niet voldoende tot hun recht, niettemin is dit bi- bliophiele boekwerk een re print van de oorspronkelijke druk met de illustraties de moeite van het bekijken en aanschaffen waard. Behal ve oude getrouwen onder de schilders als Piet Nieuwen- huysen. Meike Sund en de reeds genoemden zijn er ook nieuwe „gezichten": de Hage naar P.J. van Boxel, de Rot terdamse schilde: J.A. Burger hout met een groot aantal uit stekende haven- en landschaps- squaretten op groot formaat en de hier overwegend met grafiek vertegenwoordigde ionge Haagse kunstenaars Ge- org Hadeier en Edward Hölzel. De laatste toont enkele hallu cinerende tekeningen waarvan de „Landing van een Zweef vlieger" zeker de spectaculair ste is. Er is hier sprake van een persoonlijk surrealisme, dat ook Hadeier op zijn wijze belijdt in een serie qua visie en techniek boeiende litho's Een curiosum vormen de twee rood-krijttekeningen van niemand minder dan Willem Maris die herinneringen aan reizen door het Midden-Oosten in beeld brengen. Moge uit dit korte overzicht blijken dat hier sprake is van een exposi tie vol variatie en verrassin gen die men niet mag missen. Te bezichtigen tot 31 decem ber. WILLEM ENZINCK dilg is"?, zegt Ronaffid peinzend, „het duurdere en betere mate riaal gaat nog beter van de land dan vroeger. Ik vraag me zelfs af, of dat niet een soort belegging zou kunnen zijn. Maar ik verkoop ook din gen uit grootmoeders tijd, die niet zo duur zijn. 't Is maar net wat iemand mooi vindt. Onze handel is er echt met alleen voor de beter gesitueer den. Ik haal m'n spulletjes bij nanidelaren en collega's en ik knap ze zelf op". „Ik denk wel eens, man wat heb je nou toch gekocht", lacht Marja, „maar als het klaar is, vind ik het leuk". We hoeven er niet van te leven", zegt Ronald Maar en dan, met iets van hoop, „maar als de financiën het toe zou den laten, zou ik dolgraag aan een verzameling van geweren cn pistolen beginnen". (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) HULST Volgens burge meester P. Molthoff van Hulst hebben de Zeeuwsch-Vlamin gen met het oog op het slechte openbare vervoer reclit op de toewijzing van meer benzine bonnen dan randstadbewoners. Hij zei dit gisteravond bij de opening van reisbureau Jans- sens In het nieuwe Morres re creatie- en winkelcentrum in de binnenstad, „Het is niet rechtvaardig", aldus de heer Molthoff, „dat we op dezelfde lijn worden gesteld met mensen, die meer mogelijkheden ten dienste hebben wat het openbaar ver voer betreft. De Zeeuwsch-: Vlamingen zijn veel meer op| hun auto aangewezen, dan de mensen elders in Nederland en daarom zouden ze in aan merking moeten komen voor bijvoorbeeld het tienvoud van de benzinebonnen, die in de randstad worden verstrekt". De burgemeester opende de nieuwe vestiging in het win kelcentrum met een druk op de knop, waarna de ..Zon' ging schijnen. Burgemeester Molthoff haal de er ook in zijn felicitatie toespraak de olie-crisis bij, „Misschien dat u straks bij uw 'eizen ook benzinebonnen cunt everen", aldus de heer Molthoff, die eraan toevoegde, dat de heer Janssens midden in de roos heeft geschoten door zich in het winkelcen trum te vestigen. De heer lanssens begon als rasechte Hulstenaar in 1957 met de or ganisatie van busreizen naar de opera in België en sinds dien heeft zijn reisbureau zich ontwikkeld tot een volwaardig agentschap. Voor de opening en de receptie bestond gistera vond een grote belangstelling. Het reisbureau is na Land graaf en Fonobar Neelemans de derde vestiging in dit nieu we Morres-winkelcentrum De Stichting Het Zilveren Kruis, één van de grootste ziektekostenverzekeraars van Nederland, biedt U reeds voor 38,50* per maand een veelomvattende verzekering tegen ziektekosten, met de mogelijkheid om voor slechts 17,50 huisarts- en apothekers- kosten mee te verzekeren. Kinderen tot 16 jaar en studerende kinderen tot 27 jaar genieten een belangrijke reductie op deze tarieven. Volledige informatie ontvangt U als U de bon in een ongefrankeerde enveloppe zendt aan: Stichting Het Zilveren Kruis, Machtiging nr. 1, Noordwijk Nog sneller: belt U het dichtstbijzijnde kantoor in uw omgeving: Terneuzen, Vlooswijkstraat 14, tel. 01150-2334 Middelburg, Blauwedijk 13, tel. 01180-2274 Naam Adres Voor dit bedrag per maand bent U verzekerd voor: Verpleging en behandeling in een ziekenhuis voor onbeperkte duur in de derde klasse, Klinisch specialistische hulp, Poliklinisch specialistische hulp, Sanatoriumverpleging, Beademing en nierdialyse, Ziekenvervoer, Fysische therapie en Kunst- en hulpmiddelen. Genoemde premies zijn geldig vanat 1 januari 1974. Zierikzee, Havenpark 8, tel. 01110-2144 Woonplaats Telefoon stichting ontvangt graag uitgebreide informatie omtrent ziektekostenverzekering HUISARTSEN Aardenburg. en Oostbnrg Dokter De Bruyckere, Brou- werijstr. 8, Oostburg, tel. 01170-2323. Axel Dokter Schiltman,, tel. 1777 (b.g.g. 01157-1451). Breskens en Groede H, Hauer, Breskens, tel. 01172- 1566. Borssele en Nieuwdorp De praktijk van dokter Gelder blom wordt waargenomen door dokter Kiviet, te Bors sele, tel- 01105-203. tiervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke Dokter Chr. Kalk man, Biervliet, tel. 01152- 345. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter Beek, Zuidzande. tel. 01170- 2424. Clinge. Koewacht en St.-Jan steen Dokter H. Brabers, tel. 01140-2361. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande De praktijk van dokter J. Geldof, J. Kole en H, Zwar- tele wordt waargenomen door dokter Wöstmann, Nieuwstr. 18a, Ovezande, tel. 01195-450 (van vrijdaga vond acht uur tot maandag morgen acht uur). Goes Dokter S. Buys, J. Volchestr. 3, Goes, tel. 5462. Hontenisse Dokter R. Bu- walda, Cloosterstr. 72, Kloosterzande, tel. 01148- 1277. Hulst Dokter W. Eysink- tel. 2060. Middelburg Dokter H. Del fos, Rouaansekaai 11. Mid delburg, tel. 01180-2737 (za terdag) en dokter J. Domi- nicus, Dam 55, Middelburg, tel. 0il80-2830 (zondag). Hansweert, Kruiningen en Yerseke Dokter P. Alle- wijn, Kruiningen, tel. 01130- 1566. Krabbendijke, Oostdijk, Waar de en Rilland-Bath Dok ter J. Kamps, Rilland-Bath, tel. 01135-343. Sas van Gent Dokter E. du Puy, Stationsstr. 26, tel. 1777. Terneuzen Dokter J. Ste vens. Scheldekade 27. tel. 01150-2020. Vlissingen Dokter C. Sluy- ,ter, tel. 2225 (tot zat. 24.00 uur) en dokter Wartena tel. 3933 (van zat. 24.00 tot zond 24.00 uur). Wolphaartsdijk, 's-Heer Arendskerke en Heinkens- zand Dokter H. v. Maan- en, Heinkenszand, tel. 01106-1234. Zaamslag Dokter Fraanje, Plein 42, tel. 1244. Sluiskil, Philippine en Hoek Dokter M. Jongsma Juli- anastr. 2, Hoek, tel. 01154- 1356 (b.g.g. 1345). WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis Mevrouw P. Risseeuw-Catsman, Groe de, tel. 01171-222. Biervliet, Breskens. Groede. Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke Zuster Domi nica, IJzendijke. tel. 01176- 1341. Ellewoutsdijk e.o. Zuster C. Korstanje, Warande 8, Hein kenszand, tel. 01106-1615. Goes Zuster T. Melis, tel. 3328. Groot Axel en Zaamslag Zuster Celie-De Ridder, Ou de Drijdijk 3a, St.-Jansteen, tel. 01140-3747. Hoek, Sluiskil en Philippine Zuster Bouwens, Hoek, tel. 01154-1274. Hulst en Hontenisse Zuster Schrijver, tel. 01142-313. Sas van Gent Zuster Zwar- telee. Walstr. 13, tel. 1407. Terneuzen Zuster L. Clae- yssens Jac. v. Lennepstr. 85, tel. 2706 (b.g.g. 01158- 1781). Yerseke, Kruiningen en Hans- weert Zuster W. Noord- hoek, Yerseke, tel. 01131- 1488. TANDARTSEN Walcheren Tandarts Appen- berg. Chopinlaan 87, Vlissin gen (zat. 9.00-10.00 uur en zond. 11.00-12.00 uur). Gost-Zeeuwsch-Vlaanderen Tandarts J. Nijsten, Hondi- usstr. 2, Terneuzen, tel, 01150-3780 (zat. 10.00-10.30 en 18.00-18.30 uur, en zond. 12.00-12.30 uur). West-Zeeuwseh-Vlaanderen Tandarts A. v. Goor, Oost burg, tel. 01170-2077 zat. en zond. van 12.00 tot 12.30 uur). Zuid- en Noord-Beveland Tandarts P. Frantzen. Kas- tanjestr. 307, Goes. tel. 01100-6374. DIERENARTSEN Axel en Zaamslag Dokter J. de Haas, Zaamslag, tel. 01153-1366. Noord- en Zuid-Beveland Dokter Boneschanscher, Kruiningen, tel. 01130- 1233. West-Zeeuwsch-Vlaanderen Dokter W. Kapsenberg, Sluis, tel. 01178-1225. APOTHEKEN Goes Zeeuwse apotheek, tel. 5255. Middelburg Apotheek L, v. d. Boogert, Korte Delft 12, tel 2789. Terneuzen Apotheek Klaas- sen, tel. 2090. Vlissingen Apotheek J. d. Sande, Badhuisstr. 22-24, tel. 2066.

de Stem | 1973 | | pagina 7