ingsgraf m louwing april tekort m mensen 8 t Feestelijke huldiging N SM-jubilarissen Diamanten echtpaar De Smidt Muizend gulden boete voor overtreden bioscoopwet De Stem/De Vrije Zeeuw :ling a. riemens koning in sluiskil N 95 39 WERK AAN BRUG Mogelijk nieuwe kleuterschool aan prof. Zeemanstraat Foto's Terneuzen nog tot eind januari te zien «■VUS?» 0 Aansteker tructuur PPELEN Opening nieuwe modezaak Terneuzen Mannen uit Terneuzen tot tien maanden veroordeeld AANVARING OP KANAAL Jubilarissen bij C.P.C. I EWÜgesche,ven\ maar daar" Kussentje Verkeers- zondaars Dieren ïwenlange overleving de Poolse koning j,».,,811 >nden, is te danken aan l°1 >rof. Boleslaw Smyk dj, iderzocht, was het graf an zuurstof en vocht k»n£ oorbestaan van de bacterid ïfenis van de koning konfeï kist, de kleren en de koniat ijler werd, hield het ProcfB nismen op en kwam er ■oscopische bewoners van r het hadden er duizend.» de sarcofagen uit het oud. I, kon men de bacteriën wer. m zo bacteriën te verkrijgt nietigd volgens de method, nfecteren van de ruimtevoer. astemminigsplan ter visie mimen. worden gelegd. De samenstelling van het mEortium, waarin Bredero >or 50 procent zal panticipe- ;ru zal pas rondkomen nadat de doelstellinigennota de xjfd'lijnen van de structuur jor de nieuwe badplaats zul- m zijn vastgelegd. Ter voor eredding van het globale be- ;emmingsplan is door Bredero et stedebcHUwkundig bureau H. T. Vink uit Amsterdam ingetrokken. De Delftse oogleraar prof. J. Bakeraa oor B. en W van Den Ha ingesteld als „supervisor" ïj diienit het college van ad- ies over het bestemmingsplan at door de Haagse dienst oor de stadsontwikkeling in amemwerking met het door iredero aangetrokken bureau al worden opgesteld. Van de overgenomen EMS- ezittinigen gaat Bredero eerst Ie pier en het Grand Hote! anpakkem. De pieT wordt op- ;eknapt en het Grand Hotel rordt gesloopt. Ook tordt gedacht aani randbe- ouwinig rond het circusthea- er wat mogelijk Is buiten hel ïieuwe bestemmingsplaa Jen (werkzaam bij verladin- in goed loon verdienen, en riet soc. vlak. iet ons praten, dagelijks op (Van onze correspondente) AXEL ,.We hebben dit laar een produktie bereikt „Is nooit tevoren", aldus de heer J. M. Boudewijn, alge- j^n directeur van de Ne* jerlandse Stikstofmaat- schappij N.V. gistermiddag H.jft De Halle te Axel, waar ie vierendertig jubilarissen van het afgelopen jaar wer den gehuldigd. De heer Bou- dewijn stipte slechts even de energiecrisis aan en noemde het „een onzekere situatie". Over het afgelopen jaar was htl zeer tevreden en kon de volgende te verwachten pro- anktieclifers geven: 660.000 fon ammoniak, 640.000 ton ureum, 290.000 ton kalkam- monsalpeter 26% stikstof, 130090 ton urean, 14.000 ton nreak 340.000 ton amoniumnl- Jrüat'en 520.000 ton salpeter- juur. Voorts merkte die heer Bou dewijn op, dat de afzet wel hoger zal zyn, omdat de be- «invoorraden ook bijna geheel rijn afgezet en de eindvoorra- den kleiner zijn. „we hebben een mooie fabriek en prima personeel", aldus de heer Bou dewijn. De heer Boudewijn had uitgerekend, dat de jubilaris sen er samen ongeveer 880 jaar arbeid op hadden zitten en verwachtte voor het vol gend jaar 50 en voor het jaar daarop 80 jubilarissen. De huldiging was een fees telijk gebeuren. Er was koffie met gebak, er waren taloemen en veel opgewekte gezichten, toen de heer Boudewijn een voor een de jubilarissen naar voren riep om hen persoon/lijk toe te spreken. Functie carriè re en niet te vergeten de hob by's (het houden van 2000 kippen b.v.) van jubilarissen vierden door de heer Boude wijn belicht. De drie getrouwen, die al 35 jaar in dienst zijn bij de NSM te Sluiskil kregen een gouden horloge met inscripte, een en veloppe met inhoud en een diploma. De mensen, die 25 jaar in dienst zijn, werden verblijd met een medaille plus diploma en een enveloppe met inhoud. Hoewel er enkele gepensioneerden onder de jubi larissen waren, was het opval lend, dat de leeftijd van een groot deel der jubilarissen zo rond de 44 a 45 jaar ligt. De heren R.J. Poppe uit Sluiskil, en F. de Rijk uit Vogelwaarde, beiden 25 jaar In dienst, konden niet aanwe- lig zijn, omdat ze in zieken huizen in Sluiskil en Terneu- w moesten verblijven. Maar «warei niet vergeten, want 'i morgens hadden ze feeste lijk bezoek aan het ziekbed geïnd. Beheer J. Hamelink, voor- ïller van de vaste commissie rai de ondernemingsraad, wenste de jubilarissen en hun echtgenoten geluk met dit ju bileum en dankte voor de stijlvolle huldiging. De heer kn. G-ijsen, voorzitter van de vereniging van jubilarissen, sprak hierna de verwachting jiit, dat over drie jaren het •edental, dat nu 190 bedraagt, verdubbeld zal zijn. Na deze toespraken konden de aanwezigen, het glas cham pagne geheven, een toast uit dragen, de jubilarissen felici teren en daarna genieten van het koud buffet, dat was aan- gencht. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Aan het Buitenhoofd van de Westsluis in Terneuzen zullen herstel werkzaamheden worden uitge voerd. Zoals bekend ontstond hier schade toen enkele weken geleden een schip tegen de remmingswerken botste. In veirband met de herstel werkzaamheden zullen diverse verkeersmaatregelen worden genomen. Met ingang van van daag tot 21 december zal op een gedeelte van de verbin dingsweg tussen Midden- en Westsluis, op de weg tussen Buitenhoofd en Westsluis en op een gedeelte van de weg aan de westzijde van de Westsliuis een snelheidsbeper king tot 50 kilometer worden ingevoerd. Hier en daar mag zelfs niet harder dan 30 kilo meter worden gereden. 0 Directeeur Boudewijn overhandigt de diploma's aan de drie jubilarissendie 35 jaar in het bedrijf werken. De volgende werknemers wer den gehuldigd: 25 jaar in dienst: J. de Wind uit Hulst, R. De Block, C. Meijer, M. Oppeneer (allen uit Axel), K. Meertens uit Hoek, S. Hamelink en R. Dieleman uit Axel, B. van Hecke en P. Wullems, beiden uit Sluiskil, L. Strij donk, J. Verhelst, F. Wijnacker, R. Ver- nimmen, J. Meijer, J. den Ha mer, A. Jonker, W. van de Bilt, R. Dieleman, M. Meesen (allen uit Axel), J. van den Broecke, J. de Feijter, C. Die leman (allen uit Terneuzen), R. Poppe, A. van Dale, J. Ver meulen (allen uit Sluiskil), J. Mannaert en W. Cardon, bei den uit Sas van Gent, F. de Rijk uit Vogelwaarde, G. Wou ters uit Koewacht, P. Lantsheer uit Hoek, J. Roelandt uit Zuid- Dorpe. 35 jaar in dienst: L. van Dorst, A. van Meurs, J. van Meenen (allen uit Axel.) (Van onze correspondent) TERNEUZEN Volgens de afdeling voorlichting van de gemeente Terneuzen moet het niet uitgesloten worden geacht dat naast de huidige r.k. kleu ter- en basisschool aan de Prof. Zeemanstraat te Terneu zen binnen afzienbare tijd een nieuwe kleuterschool zal wor den gebouwd. De school, die bij het begin van het nieuwe schooljaar in gebruik werd genomen, doet thans dienst als opvangschool. De school beschikt over zeven lokalen voor gewoon lager on derwijs en twee voor kleuter onderwijs. Vijf van deze lo kalen worden bezet door de Zuidlandsohool, twee lokalen zij.n voor de leeiïlfhgen van het roomskatholiek onderwijs. In een van de twee lokalen voor het kleuteronderwijs is een nieuwe openbare kleuter school ondergebracht. Deze is inmiddels volledig bezet. Ge zien de aanmelding van kleu ters, die dit jaar vier jaar zijn geworden, zou de openbare kleuterschool uitgebreid kun nen worden tot een tweeklas- sige. Voorlopig zullen de kleu ters, die niet op de kleuter school terecht kunnen, worden opgevangen in de openbare kleuterschool De Springplank aan de Oranjestraat. „Afhan kelijk van het aantal leerlin gen voor de katholieke lagere school, kan het mogelijk zijn dat, wanneer daartoe een dringende noodzaak zou be staan, er te zijner tijd een nieuwe openbare lagere school moet worden gebouwd. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Op donder dag 13 december a.s. om half zes opent mevrouw D. Rouw- Mbuthaan haar exclusieve da mesmodezaak „Huize Deana" in het nieuwe winkelcentrum Serlippens te Telrneuzen. (Van onze correspondent) SLUISKIL A. Riemens heeft Lij de Sluiskilse hand; boogmaatschappij de konings titel gewonnen. Hij deed dit in de vierde ronde. De jongste schutter van de club, de heer Th. Baert, werd eerste minis ter; tweede minister werd de heer A. de Waal. De schieting werd gehouden na een vergadering. Tijdens deze vergadering kwam een bestuursverkiezing a-an de or de. Tor voorzitter werd de heer A. Luijks gekozen. B. de Waal, de vorige voorzitter, werd nu vice-voorzitter, J. Hemelsoet werd secretaris en P. Schele penningmeester. In verband met het toenemend aantal leden werd ook beslo ten het aantal bestuursleden uit te breiden. Als nieuwe be stuursleden werden in dit ver band de heren R. de Brauwer, G. Verbeke en P. Snoeijs ge kozen. Rectificatie In een kop op deze pagina hebben we giste ren abusievelijk gemeld dat er in de Pul van Terneuzen geen gevaarlijke stoffen worden overgeladen. Er hiad moeten staan„Gevaarlijkste stoffen worden niet in de Put van Terneuzen overgeladen". Daar worden namelijk wel gevaar lijke stoffen overgeladen, maar de allergevaarlijkste stoffen worden overgeladen in de Evenngen, elders in het W estersoheldegebied. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De foto's uit het dezer dagen te ver schijnen boek, „Kijk op Ter neuzen", die momenteel zijn geëxposeerd in de tentoon stellingsruimte naast de Oud heidkundige kamer, is tot eind januari, elke zaterdag van half drie tot half vijf geopend. De oudheidkundige kamer is on dergebracht in het voormalige Petrus Hondiuslyceum aan de burgemeester Geillstraat te Terneuzen. De toegang is tegen over het gebuw vam de Ka mer van Koophandel. (Van een onzer verslaggevers) BREDA De Bredase rechtbank heeft maandagmor gen H.L. de B. uit Terheijden, W. de F. uit Terneuzen, J.H. van B. uit Breda en J.M. uit Terneuzen veroordeeld tot elk tien maanden met aftrek, waarvan twee voorwaardelijk met twee jaar proeftijd en toezicht. Het kwartet had op 12 september van dit jaar in Zelzate (B) een zonderlinge vrijgezel f 28.000 aan Belgi sche en Nederlandse valuta lichter gemaakt door in zijn huisje in te breken, terwijl hij in Terneuzen op zijn werk was. De rechtbank beval boven dien teruggave van driedui zend gulden, welke bij F. de W. in beslag genomen waren, aan de benadeelde A. de P.; terug naar A. de P. moet ook een bedrag van f 2200 dat bij J.H. de B. in beslag werd genomen. J.M. zal een bedrag van vijftienhonderd gulden aan A. de P. moeten terugbe talen. Tegen elk der verdach ten was een jaar met aftrek geëist. AARDENBURG Gemeente Museum. Markt straat, Jan Bruens uit Eede met tekeningen en aquarellen. Geopend op werkdagen van 10.30-17.00 uur (t.rn. 15 dec.). BERGEN OP ZOOM Roxy, 14 u.: Sjors, Sjimmie en de rebellen a.l. Stadhuis (tweede hal), Gro te Markt, expositie kunstwerk van de maand Gouache. „Mas- des Brats" van mevr. Wegge- man-Van Loon. Geopend: dag. van 8.30-12.30 en van 13.30- 17.30 uur (t.m. 31 dec.). GOES Grote Kerk, expositie voor kunstenaarsgroep WEB, met schilderijen, tekeningen, gra fisch werk, gobelins, plastie ken en objecten (t.m. 7 dec.). KLOETINGE Galerie De Verfmolen, expo sitie schilderijen van de Goese schilder Mathiesse, geopend dinsdag- en donderdagavond van 19.00-22.00 uur, zaterdag middag van 13.00-17.00 uur (t.m. 22 dec.). KORTGENE Les Deux Chapeaux, exposi tie door de Amsterdamse foto graaf W. v.d. Jongens, met fo to's uit Zeeland. Geopend ma. t.m. vrijd. 9.30-12.00 uur en 14.00-15.30 uur, zat. 9.30-12.00 uur (t.m. 24 dec.). MIDDELBURG Zeeuws Museum, Abdijplein 4, fototentoonstelling Men who made your world, portretten door Yousuf Karsh. Geopend op werkd. van 10.00-12.30 uur en van 13.30-17.00 uur (t.m.) 7 dec.). TERNEUZEN Stadhuis, expositie Egypte dodenkunst als levenskunst (t.m. 11 dec.). Geopend op werkdagen 8.15-12.00 en 13.00- 17.15 uur, op vrijd. ook van 19.00-21.00 uur, zaterdag van 14.30-16.30 uur. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, expositie Unica van de experimentele afdeling van de Ponseleyne Fles uit Delft. Geopend dag. 9.00-18.00 uur, zond. 14.00- 18.00 uur, 's avonds ook na afspraak (tot 31 dec.) Verder nog schilderijen, pastels en aquarellen van zeven kunste naars (zelfde openingstijden t.m. 31 dec.). IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit West- en O. - Zeeuwsch-Vlaan deren, met schilderijen, teke ningen, keramiek, beeldhouw werk en wandkleden (t.m. 14 febr. 1974). Geopend 14.00-16.00 uur. 0 Terwijl de burgemeester op bezoek was riepen de verpleegsters van Ter Schorre hoera voor het diamanten paar. (Van onze correspondent) SLUISKIL De 2722 brt. metende Russische zeeboot Kunitsevo is maandagavond op het kanaal Gent-Terneuzen tussen „het eiland" en de Ne derlandse Stikstof Mij. in aan varing gekomen met het Zweedse containerschip „Val- Lann", die op weg was naar de Volvo-fabrieken te Gent. Bei de schepen liepen schade op aan de brug en de reling. Het Russische schip was met bal last op weg van Gent naar Antwerpen. (Van onze correspondent) SAS VAN GENT In het sociaal gebouw van de C.P.C. in Sas van Gent zullen op 22 december zes mensen worden gehuldigd, die hun 25 dienst jaren bij dit bedrijf hebben volgemaakt. De mensen, die gehuldigd worden, zijn G. de Beule, R. Landuijt, H. Bue- lens, A. Rawoe, L. David en A. de Roo. In verband met de huldiging van deze jubilaris sen is er 's avonds een feesta vond in hotel Rotterdam m Terneuzen. iVan onze correspondent). TERNEUZEN Conform rjj8 van de officier van mr. w. Mijnssen, «ra gisteren voor het kan- berecht te Terneuzen de f.|, bioscoopexploitant F.B. Oestmaas, door de kanton- «ter, mr. c. van Hees> Mj veroordeeld tot een van twee maal duizend en verbeurdverklaring boete Wlden eslag genomen pro- vi„ m' weg«M het vertonen ,J'®S in de panden Zo- rttut vn en Lange Nieuw- toïï.Hulst. OP 21 mei, Se d? bezit Ce zijn van fc.rvoor vereiste schrifte- U7, "funn'big van het onl ief gemeester en et tert KhtSen°te B.-v. d. B. van lo eveJ1?ens volgens de eis lil ziin u !lcier vrijgesproken, sen i?* to°S zei mr. Mijns- Wel a be* procesverbaal «7 verdachte was ge- Wit iV de echtgenote de «raemÏÏ 0j"dat rij als on- I let ie i 111 handelsregis- II omdat waarde wilde hechten sen sa,, vo'sens mr. Mijns- leen j"1 onciernemen. het- W ft tóS.uit Axel had in 8 vaarlij,ke brooddronken heid op 18 augustus tegen de Schutting van de expositietent in zijn woonplaats geschopt en getracht, vlak bij dezelfde tent op meerdere plaatsen vuur aan te leggen. Na 12 glazen was hij kwaad geworden toen hem werd aangezegd de tent te verlaten, wegens het sluitings uur. „U begeeft u wel op het gevaarlijke pad", vondt de kantonrechter, mr. Van Hes. nadat hij verdachte erop ge wezen had, wanneer er werke lijk brand zou zijn uitgebro ken, er waarschijnlijk voor een miljoen gulden zou verlo ren gegaan zijn. Vedachte gaf het ten laste gelegde toe en de officier van justitie, mr Mijnssen eise voor het schop pen tegen de schutting een boete van f 25 en f 125 voor het aansteken van het vuur met de bepaling dat de aanste ker, waarmee dit laatste was gebeurd, verbeurd moest verklaard worden. De uit spraak luidde conform Met een vloed van woorden trachtte de Amsterdamse beeldhouwster, S.I.M. ten be hoeve van haar zoon, die op de Walsoordenscstraat te Was- oorden met zijn sportauto een hoogbejaarde fietser had aan gereden, te betogen, dat dit het gevolg was van de (te) lage zitplaats in de auto. Toen mijn zoon de bocht nam, kwam de man plotseling uit het gras te voorschijn', zo zei zij. „Mevrouw dan moet u uw zoon een kussentje aanbie den". wist de officier van jus titie, mr. Mijnssen, in een klein hiaat in deze woorden stroom op te merken. Boven dien moest zoonlief terecht staan omdat het kentekenbe wijs (chassisnummer) van ziin auto niet klopte. Behalve dat de woordenrij ke moeder veronderselde dat het hier om een geval van rassendiscriminatie ging, het geen vanachter de groene tafel ten stelligste werd ontkend, gaf de woordenrijke beeld houwster een zeer uitvoerige verklaring, gestaafd met een bundel paperassen, die een heel lang verhaal voorspelde. Het bleek dat er een nieuw chassis in Parijs was gekocht en daardoor het nummer niet meer klopte. „Als u Frans verstaat, mijn heren, wil ik die documenten wel voorle zen". De heren verstonden in derdaad Frans en dus luister den zij gelaten naar de vol gende woordenwaterval. Het maakte blijkbaar niet zo heel veel indruk. Voor de aanrij ding eiste de officier een boe te van f 1O0.- waarvan de kantonrechter f 75 maakte Het kentekenbewijs dat niet klopte zou volgens mr. Mijns sen f 50 moeten kosten, maar de kantonrechter halveerde dit bedrag. - Tegen D.V. te Zaamslag, ,die op 26 augustus zonder rijbe wijs en zonder geldige verze keringspapieren had gereden in een gefinancierde auto, en in 1970 tweemaal een veroor deling had opgelopen wegens het rijden zonder rijbewijs, eiste de officier van justitie, mr. W. Mijnssen, een boete van respectievelijk een week hechtenis en een onvoorwaar delijke boete van f 100 en een week voorwaardelijke hechte nis met de proeftijd van twee jaar met dien verstande dat de auto moet worden terugge geven aan de financierings maatschappij. Verdachte zou met zijn vrouw uitgaan, maar omdat het slecht weer was en de auto toch voor de deur stond, had hij niet aan de verleiding kunen weerstaan om er dan toch maar gebruik van te maken. Voor het niet in acht nemen van de verkeersveiligheid, els- te de officier van justitie, mr. W. Mijnssen tegen de auto monteur P.V. uit St. Jansteen een boete van f 200. Hij had op 23 juli op de Notendijk te Terhole onverantwoord hard gereden en daarbij een aanrij ding gehad met twee meisjes op een bromfiets, die daarbij vrij ernstig werden gewond De kantonrechter veroordeelde hem tot f 150 boete. Voor het rijden in dichte mist zonder licht, werd E. de P. uit Hulst veroordeeld tot een boete van f 75,-. De offi cier had f 1O0 geëist. De land bouwer J.D. uit Zaamslag. die met. zijn auto op de Churehil- laan te Terneuzen 63 km had gereden» in plaats van 50„ kreeg een boete van f 40 op gelegd. De Antwerpse vraehtautobe- stuurder L. van R. was op het kruispunt St. Anna te Terneu zen door het rode licht geeden. De officier van justitie, mr. Mijnssen eiste f 200 boete, on danks het feit dat de verdedi ger, mr. H. Tichelman, sprak over een „kerstboom van „lichten" de kantonrechter halveerde de eis. Mevrouw G.-W. uit Zuiddor- pe had de rijkspolitie te Axel gehinderd op het kruispunt Kinderdijk-Oranjestraat- Zuidsin,gel-Kanaalkade te Axel. De beide verbalisanten, wachtmeesters van de rijkspo litie te Axel waren als getui gen opgeroepen. „Mevrouw was iets te opgewonden", con cludeerde mr. Mijnssen en eis te een boete van f 25,-. De kantonrechter hield zich aan dit bedrag maar voegde er aan toe: „Voorwaardelijk met een proeftijd van een jaar", H.L. uit Terneuzen was met zijn auto op de Alvarezlaan in zijn woonplaats op 3 augustus uit een zijweg gekomen en tegen mevrouw Van W.-S. ge botst, die met de fiets passeer de. Zij was daarbij gewond geraakt en nu nog niet geheel genezen. De autobestuurder bleek niet in het bezit te zijn van een verzekering. Voor dit laatste feit eiste de officier f 200. Uitspraak conform. Voor de verkeesovertreding eiste de officier een boete van f 100 en het onvoorwaardelijk intrek ken van het rijbewijs voor de tijd van vier maanden. Boven dien het betalen van de on kosten tot een bedrag van f 200 aan het slachtoffer. Mr. Van Hees veroordeelde ve dachte tot een onvoorwaarde lijke boete van f 100 en het intrekken van het rijbewijs voor 4 maanden voorwaarde lijk met de proeftijd van een jaar en het betalen van f 200 san het slachtoffer. Mevrouw M. van D.-d'H die aan „de Bontekoe" te Overslag een honden- en kattenkennei heeft, had deze dieren, in strijd met het honden- en kat- tenbesluit niet geregistreerd. Mr. Mijnssen eiste een boete van f 25. De kantonrechter nam dit bedrag over, maar voegde er een proeftijd van een jaar aan toe. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het echt paar C. de Smidt (81) en J. de Smidt-Van Drongelen (78) heeft gisteren in huize Ter Schorre in Terneuzen samen met kinderen en kleinkinde ren het zestigjarige huwelijks feest gevierd. De heer De Smidt verblijft sinds 2 april in Ter Schorre, zijn echtgenote woont in Hoek. Het diamanten paar kreeg gisteren niet alleen be zoek van burgemeester J. Asehoff van Terneuzen, maar kreeg ook een gelukwenstele- grarn van koningin Juliana. De heer De Smidt is, voor dat hij met pensioen gmg, timmerman geweest. Hij heeft bij diverse aannemers ge werkt. In dienst van Verstrae- ten werkte hij veel aan projec ten van rijkswaterstaat, aan betimmering en bekisting van sluizenbouw, aan de bouw van bruggen en ook hielp hij mee aan net uitvoeren van kanaal- werken. Hij zat altijd in het „zware werk". De heer De Smidt is in Ter Schorre opgenomen omdat hij niet goed meer kan lopen. „Zijn benen willen niet meer mee", zei gisteren één van zijn kinderen. Mevrouw De Smidt, die in Hoek is blijven wonen, geniet een goede ge zondheid. Ze fietst zelfs nog heel wat af. De receptie, die gistermid dag in verband met dit dia manten huwelijksfeest wand genouden, werd druk be zocht N Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14. tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m vriidag 8.15-12.30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m. vrijdag 19.00-21 00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9.00-12.00 uur. tel. 01600-49900: zondag 20.00-22.00 uur, tel. 01600-22341 BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden-i Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920 privé tel. 01150-5745; algemeen redac teur Zeeland: A E Koopman, kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg, tel. 01180-7764 privé tel 01180-7438: redacteur Midden- Zeeland drs. J Bouwmans, tel. 01100-3405. kant Klokstraat 1, Goes, tel 01100-8030 privé CoHjnshof 35 Goes: redacteur te Terneuzen en Kanaalzone G van Berkel, kantooT Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920. privé tel. 01150-4868: redacteur O.Z. Vlaanderen A Verlind, kantoor Steenstraat 14. Hulst, tel 01140- 3751 privé tel 01140-3103: redacteur W.Z.-Vlaanderen: R. van der Helm, Melkweg 40, Oostburg, tel 01170-3370: sportredactie Zeeiand' 'I Koomen. tol 01155-2594 FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer. Trumanlaan 10 Axel tel. 01155-2237. ABON N EMENTEN -EXP LOITATIB: Inspecteur Zeeland: P. Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Tnspecteur Zeeland C. Menu. tel. 01100 - 4316

de Stem | 1973 | | pagina 5