Brandweer Hulst nam afscheid van dertien collega's Geringe belangstelling vogeltentoonstelling in voor Clinge Geluid „Iïan remt 1 De Stem/De Vrije Zeen Weinig belang stelling voor bijeenkomst C. SUTIN NAM AFSCHEID VAN PZEM-coIlega's I stad streek ONGELUKKEN DOOR GLADHEID Aardenburg VHeerenhoek verwelkomde Sint-Nieolaas Hulst Ambassadeurs bezochten Vlissingen Sint-Nicolaas bezocht Clinge Kruinïngen Oostburg Schoondijke Yerseke Sinterklaas op 1 bezoek bij kinderen in Kwadendamme Sherry Veel minder koud I Maandag 3 december 1973 1 VVan onze correspondent) HULST Ruim 80 leden van de Hulsterse vrijwillige brandweer met hun dames hebben zaterdagavond op hunj jaarfeest in de Koning van Engeland te Hulst, afscheid ge nomen van dertien collega's, die de Hulsterse brandweer gaan verlaten wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd. Ook werden onderscheidingen en diploma's uitgereikt. 0 Eén van de geslaagden ontvangt van burgemeester Molthoff het diploma. Op deze feestavond waren ook aanwezig burgemeester P. Molthoff n et echtgenote, de wethouders J. Blommaert en P. Brand, gemeentesecretaris Van Denderen, regionaal com mandant Vasseur en een af vaardiging van de brandweer van St. Niklaas in België. Uit het overzicht van de ge beurtenissen in 1973, dat werd voorgelezen door brandweer commandant J. Janssens bleek, dat er tot heden 42 alarmeringen geweest waren. De Hulsterse brandweer moest reeds 34 keer uitrukken en er waren 8 branden van beteke- nis geweest. Het verzekerde bedrag van de door brand ge teisterde panden beliep f 39.555.000 maar de brandweer had de schade weten te beper ken tot f 1.000.000. De. Hul sterse brandweercommandant toonde zich zeer tevreden over de korte tijd die nodig was voor het uitrukken bij brandalarm. Het korps telt nu 81 leden. Dit jaar werden twee ho-ge- drukwagens in gebruik geno men, maar ook voor het vol gend jaar had de brandweer commandant weer een ver langlijstje waarop weliswaar niet zulke dure spullen ston den. Hij rekende daarvoor zo als steeds op de steun van het gemeentebestuur. De heer Janssens dankte de scheiden de brandweerlieden en hoopte dat hun plaatsvervangers met evenveel plezier en inzet zul len werken. (Van onze correspondent) CLINGE Op de Clinge- weg botste een personenauto bestuurd door G.B. uit Hulst tegen een boom. B. en zijn echtgenote, die naast hem zat, werden naar het St.-Liduina- ziekenhuis in Hulst overge bracht. Hier bleek dat B. flink was gewond aan het hoofd, terwijl zijn echtgenote een sleutelbeenbreuk opliep. Bei den mochten na te zijn behan deld naar huis terug keren. De auto van B., werd zwaar be schadigd. Het ongeluk gebeur de toen B, rijdende naar rich ting Clinge, tijdens een inhaal- maneuvre door de gladheid begon te slippen. TERNEUZEN Vrijdaga vond om tien uur is, ten ge volge van de gladheid de auto bestuurder A.A.K. uit Terneu- zen, in zijn woonplaats met zijn auto tegen een lichtmast en een verkeersbord op het kruispunt Churchilllaan-Van de Waalsstraat gereden. De licht mast en het verkeersbord wer den scheef gedrukt, de auto liep aanzienlijke schade op. Zaterdagavond om tien uur is de autobestuurder C.H.L. uit Kloosterzande bij het kruis punt St.-Annapolder, toen hij rechts wilde afslaan, geslipt en tegen de verkeersgeleiding terecht gekomen. De bestuur der die een flinke hoofdwonde had opgelopen moest in het Julianaziekenhuis worden be handeld. De auto was zeer zwaar beschadigd en diende met een kraanwagen te wor den weggesleept. Op het zebrapad nabij de Kerkhoflaan in de Axelse- straat is de autobestuurder M.S. uit Westdorpe, ten gevol ge van het gladde wegdek te gen de auto van J.A.M. uit Terneuzen gebotst, toen deze moest stoppen. Beide auto's liepen flinke schade op. Prijskaarting 32 kaart spelers van de bejaardensocië- teit uit ..Maris Stella"' hielden de jaarlijkse prijskaarting al daar. De uitslag: 1. A. Maen- hout - Mevr. Baecke-Bonte; 2. C. de Caussemaeker - mej. M. van Besien; 3. Mevr. v.d. Voorde - mevr Maenhout; 4. Ach-Saltet - P. van Waes. Namens het gemeentebe stuur van Hulst dankte burge meester P. Molthoff de leden van het brandweerkorps voor hun inzet. Hij betrok hierin ook de echtgenotes. De burge- meester wees op de goede banden die al jarenlang be staan met de brandweer van St. Niklaas. In 1974 zal het 60- jarig bestaan van de vriend schapsbanden met de brand weer van St. Niklaas gevierd worden. Namens het gemeentebe stuur dankte de burgemeester de scheidenden, die moeilijke tijden hebben meegemaakt zoals de oorlog en de waters nood. „Wij zien u node gaan zo zei hij, maar ik hoop dat u met veel plezier aan deze tijd zult terugdenken en dat de oorkonde en zilveren plaquette u nog lang zullen herinneren aan de machtige tijd, die het brandweerlidmaatschap voor u heeft betekend. Geslaagden voor het examen hoofdbrandwacht: W. Baart, J. M. Baert, R. Bauwems, W. Biesbroek, G. Dieks, L. de Ko ning. 7. van Laere, B. Neve, C. Poppe, J. Prenen, J. Smit, G. wan de Walle. De vrijwilligersmed-aille, toegekend door h.m. de konin gin wegens het verrichten van trouwe dienst gedurende 10 jaar, werd uitgereikt aan W. van Cadzand, C. van Itegem en C. Poppe. Gedurende 15 jaar: G. v. d. Walle, Gedurende 20 jaar: E. Blommaert, A. Seghers, gedu rende 25 jaar: C. van den Klloster, gedurende 30 jaar: J. Boeren en F. Solleveld- Onderscheidinigen van de Ned. Ver. van Brandweercom mandanten en de Ned. Brand weervereniging: Verzilverd kruis voor 25 jaar dienst: C. van den Klooster, verzilverde gesp voor 30 jaar dienst: F. Solleveld, verzilverde gesp voor 35 jaar dienst: J. Boer-e, ver guld kruis voor 40 jaar dienst: J. van de Walle. Afscheisoorkon-de met zil- verde bandweerplaquette we gens pensioengerechtigde leef tijd: C. de Bakker, E. Blommaert, J. Boere, E. Dnakeaert, A. d'Hond, C. vain den Klooster, P. de Potter, C. Rottier, F. Solle*-eld, C. van de Walle, J van de Walle, C. Valke en J Val-ke. (Van onze correspondent) 's-HEERENHOEK Zater dag om 13.15 uur werd Sint Ni- colaas met vier Pieten bij het „Driehoekje" aan de Molendijk te 's-Heerenhoek met de fanfa re „St.-Cecilia" en het majoret te-peloton feestelijk binnenge haald. Wegens het slechte weer had de Sint zijn schimmel op stal laten staan en maakte hij per auto een rondrit door het dorp. Om 14.00 uur kwam de Sint met zijn gevolg in de Jeugd- hoeve, waar hij door meer dan 325 kinderen met hun ouders werd toegezongen. Namens de kinderen en hun ouders werd de Goedheilig Man door de heer Hegemann, voorzitter van het feestcomité, verwelkomd. In zijn dankwoord merkte de Sint op. dat de kinderen op zijn verjaardag best mochten snoe pen, maar dat zij hun tanden moesten poetsen. Voor de kin deren van 2 tot 6 jaar werd hierop een poppenkastvoorstel ling gegeven, waarop zij van de Sint een traktatie in ontvangst mochten nemen. Om 16.00 uur ontving de Sint de leerlingen van de hoogste klassen van de basisschool, die ook een trak tatie kregen. Voor hen werd ook een film vertoond. (Van onze correspondent) GOES Op de niet zo best bezochte politieke bijeen komst, die na het werkbezoek van de drie progressieve pro vinciale statenfractiesfézan de gemeente Borsele en Goes in de Prins van Oranje werd ge houden, zijn ten aanzien van de momenteel in de provincie levende belangrijkste kwesties geen opzienbarende uitspraken gedaan. PvdA-fractievoorzltter Don begon met te voorspellen dat zij partij bij de statenverkie zingen in 1974 op 15 zetels zou komen. Hij betreurde het dat hét kleurloze midden nog steeds bestaat en niet durft te kiezen. De progressieve partij en hebben volgens hem het recht te mogen zeggen dat de tweede kerncentrale er pas mag komen als er algemene landelijke richtlijnen zijn. Rekehihg-houdend met alle nadelige omstandigheden heeft Zeeland in 1984 een flink overschot aan energie wanneer ook de driehonderdtachtig KV-lijn zal zijn voltooid zodat de tweede kerncentrale alleen zal werken ten behoeve van de export zo zei hij. Hij be treurde het dat er in Zeeland geen hogere beroepsopleidin gen plaats vinden, waardoor de mensen die men in de pro vincie hard nodig heeft weg trekken. Uit de zaal werd een beroep gedaan op de staten fractie om te bevorderen dat de Zeeuwse bevolking meer gaat afweten van de biologi sche problemen, die zich voor doen bij milieukwesties. In café Lijbaart in de Zou- testraat te Hulst werd voor de vierde achtereenvolgende maal een sinterklaasfeest gehouden. De Sint met zijn zwarte Pieten arriveerden daar voorafgegaan door de drümband Hulst. Naar schatting zo'n 35.0 enthousias telingen, waaronder ongeveer 250 kinderen gaven de Sint met zijn Pieten bij binnen, komst een daverend applaus. Nadat August Lijbaart de hoge gasten had toegesproken, kregen de kinderen tot acht jaar u-it handen van de Sint een zak snoep aangeboden. Gisteravond legde de Sint met zijn Pieten op uitnodiging van enkele ouders huisbezoe ken af. Dinsdagavond is het de beurt aan de kinderen van de leden van topbilj artclub De Lustige Toepers. De Sint met zijn Pieten wordt dan rond 19.00 uur verwacht in het café van Lijbaart. St.-Nicolaas Het was zater dagmiddag ih café 't Centrum in Hulst gezellig druk, toen Sinterklaas daar met zijn ge volg voor de kinderen van de leden van de in dat café geves tigde verenigingen (t.w. de voetbalteams, de topbilj artclub en de spaarkas) op bezoek kwam. Rond de 25 kinderen, vergezeld door hun ouders wa ren aanwezig. Nadat voorzitter Tonnie War nier van voetbalclub 't Cen trum een welkomstwoord had gesproken, kregen de kinderen tot acht jaar uit handen van de Sint een traktatie aangeboden. Het idee om tot dit Sinter klaasfeest te komen was af komstig van lokaalhouder Cor Naigtzaam in samenwerking met het levensmiddelenbedrijf van De Spar uit de Poorters- laan te Hulst. Dit was de eerste maal dat men een Sinterklaas middag op touw zette. (Van onze correspondent) HOOFDPLAAT De heer C. Sutin, werkzaam als tech nisch monteur bij de PZEM heeft in café Westend te Hoofdplaat officiéél afscheid genomen van zijn superieuren en collega's wegens hel. ri ken van de pensioen» dé leeftijd. Zoals eerder vermeld, was hij vanaf 1944 werkzaam bij de PZEM te Hoofdplaat. Na mens de PZEM-directie sprak hoofdingenieur R. A. M. Vis zijn gelukwensen uit voor het in goede gezondheid volmaken van de 65 jaar. De heer Sutin beschreef hij als een gewilli ge, prettige, ijverige collega, die goed kon opschieten met zijn collega's en het publiek. „Hij werd in Hoofdplaat als het ware vereenzelvigd met de PZEM" zo zei hij en wenste hem nog een plezierige toe komst. De heer H. J. Elenbaas, technisch ambtenaar bij de PZEM district Zeeuwsch- Vlaanderen, betreurde het ver trek en bood de heer Sutin namens het district Zeeuwsch- Vlaanderen een verrekijker aan. -Namens de personeelsvere niging O en O sprak de heer M. J. Nijssen. Uit het verleden kwam de heer Sutin hem bij als een goede verdediger in het PZEM-voetbalelftal. Ver der was hij een trouwe bezoe ker van alle feestavonden van de personeelsvereniging. Na mens de ploeg IJzendijke dankte de heer B. de Meijer hem voor de bewezen dien sten, vooral op medisch ge bied. Namens deze ploeg bood hij enkele "cadeaus aan. Als (Van onze correspondent) VLISSINGEN De Austra lische en Nieuw-Zeelandse ambassadeurs in Nederland hebben zaterdag een bezoek gebracht aan Vlissingen. Za terdagmorgen werden de he ren J. B. Thompson van Aus tralië en Vincent Roberts van Nieuw-Zeeland door het ge meentebestuur van Vlissingen onvangen. De burgemeester, drs. Th. Westeghout, schetste zijn hoge gasten de ontwikkeling van Vlissingen, van vissershaven en handelsplaats tot industrie ën recreatiestad. De heer Wes terhout liet ook de ontwikke ling van het Sloe-gebied de revue passeren. Aan de hand van de kaarten werd een kor te reis gemaakt door het Del ta-plan. Zaterdagmiddag zijn de ambassadeurs, die verge zeld waren van hun echtgeno ten en de Australische handels attaché M. Allen aanwezig geweest bij de aankomst van ■het 30.000 ton metende schip. De Tombarra van de Scan Aus tria Lijnj. dat de Vlissingse haven op zijn maidentrip aan deed. De Tombarra loste za terdagmiddag in Vlissingen 8000 ton. De ambassadeurs brachten het bezoek aan Vlis singen op uitnodiging van de haven van Vlissingen. De di recteur van de n.v. Haven, de heer C. Oreel en zijn echtge note traden tijdens dit bezoek op als gastheer en gast vrouw. laatste bedankte de heer Sutin alle sprekers en voegde er kort aan toe, dat alle collega's ten alle tijde welkom zijn bij hem thuis. (Van onze correspondent). CLINGE De Nationale Vogeltentoonstelling van de vogelvereniging De Vlaamse Gaai in zaal De Troubadour te Clinge heeft maar weinig be langstelling gekregen, wat vol gens de organisators te wijten is aan de autoloze zondag en het vroegtijdige winterse weer. Bijna 350 vogels, waar onder kanaries, in diverse kleuren, grote en kleine par kieten, bastaarden, tropische vogels en tropische duiven en kwartels waren tentoongesteld. Zij waren afgebeeld in een catalogus. De zaal was met bloemen ver sierd. De districtsvoorzitter de heer J. v. d. Walle uit Hulst opende de Nationale Tentoon stelling, waarbij hij zich zeer verheugd toonde over het gro- ti aantal vogels dat ingezon den was, ondanks de verschil lende moeilijkheden. Vol lof was de districtsvoorzitter over het bestuur van de vogelvere niging De Vlaamse Gaai. Voorzitter R. v. d. Kelen en de secretaris J. Simonse waren door ziekte verhinderd om bij de organisatie van de tentoon stelling te helpen. Voor de opening van de ten toonstelling werden de vogels gekeurd door een vijftal keur meesters van de Nederlandse Bond van Vogels. Liefhebbers die de vor/ls gewaardeerd hebben met punten. Aan de hand van deze punten konden de prijzen worden vastgesteld die heston-den uit bekers, me dailles en standaards en goe deren in natura. De uilslag was: kampioen kanaries pigment zon: E.K. pigment zonder rood: H. Niko- laas uit Sint-Jansteen, kampi oen kanaries E.K. pigment met rood P. en A. Morel uit Bres- kens, kampioen kanaries e.k. vetstof E. en A. Morel uit Breskens, kampioen kanaries 0 Belangstelling voor de vogels. E.K. A.P. Kools uit Zoutzande kampioen kanaries E.K. pos tuur A.P. Kools uit Zoutzande, kampioen kanaries O.E.K. A. Simon uit Terneuzen, kampi oen kanaries O.K. M.A. v. Giessen uit Terneuzen, kampi oen stammen E.K. J.A. Simon se uit Sint-Jansteen, kampioen bastaarden E.K. A.C. Naessens uit Clinge, kampioen graspar kieten E.K. M. Weststraete uit Krabbendijke, kampioen tropi sche vogels E.K. P.H. Rottier uit Hulst, kampioen grote par kieten E.K. U. Bartsch uit Hulst, kampioen duiven en kwartels E.K.A. Fick uit Clin ge, kampioen grasparkieten O.E.K. I. Reu uit Sas van Gent kampioen tropische vogels en grote parkieten O.E.K. O. de Wilde uit Clinge, kampioen tropische vogels O.K. W. Ver- straet-m uit Clinge, kampioen zeebravinken en meeuwen E.K. W. Verspille uit Sas van Gent, kampioen derby. A. Poele uit Clinge. Klassement van verdienste: eerste prijs E. en A. Morel uit Breskens 257, 2. A.C. Naessens uit Clinge 356, 3 A. Simon uit Terneuzen 354, 4 A. Veraart uit Biervliet 354, 5 A.B. Kools uit Zuidzande 353 punten. Er was ook een onderlinge tentoonstelling en hiervan was de uLslag van het klassement van verdienste: 1. A.C. Naes sens uit Clinge 268. 2 B. Rot tier uit Hulst 265, 3 J. Simon se uit Sint-Jansteen 264, 4 P Kint uit Clinge 263, 5 A. Fick uit Clinge 263. AARDENBURG Gemeentelijk Museum, Marktstraat, Jan Bruens uit Eede met tekeningen en aqua rellen. Geopend op werkdagen van 10.30-17.00 uur (t.m. 15 dec.). BERGEN OP ZOOM Stadhuis (tweede hal): Gro te Markt, expositie kunstwerk van de maand Gouache „Mas des Brats" van mevr. Wegge- man-Van Loon. Geopend: dag. van 8.30-12.30 en van 13.30- 17.30 uur (t.m. 31 dec.). GOES Grand, 20 u.: The Mechanic 14 j. Grote Kerk, expositie voor kunstenaar-s groep WEB, met schilderijen, tekeningen, gra fisch werk, gobelins, plastie ken en objecten (t.m. dec.j. HULST Bioscoopgebouw, 20 Frank en Eva 18 j. KLOETINGE Galerie De Verfmolen, expo sitie schilderijen van de Goese schilder Mathiesse, geopend dinsdag- en donderdagavond van 19.00-22.00 uur, zaterdag middag van 13.00-17.00 uur (t.m. 22 dec.). KOEWACHT Café Safari, 19 u.: Prijsbil- jartk-amp „De Grensvrien- den". KOEWACHT (B) J. de Guchteneire, 15 u.-. Kalko enschieting. KORTGENE Les Deux Chapeaux, exposi tie door de Amsterdamse foto graaf W. v.d. Jongens, met fo to's uit Zeeland. Geopend ma t.m. vrijd 9.30-12.00 uur en 14.00-15.30 uur, zat. 9.30-12.00 uur (t.m. 24 dec.). MIDDELBURG City theater, 20 u.: Target Murder 18 jr. (Van onze correspondent) CLINGE In het gemeen schapscentrum te Clinge werd Sint Nicolaas met zijn zwarte Pieten opgewacht door de fan fare Weldoen door Vermaak met majoretten en door hon derden kinderen met hun moeders. De vrolijke Sinter klaas-liedjes, die door de zaal klonken werden begeleid door de fanfare. Om precies 15.90 uur arri veerde de Sint met zijn ge volg. Hij kreeg een oorverdo vende ovatie van de- kinderen. Het raadslid B. Keyzer had een verlanglijstje van de be volking, waarbij hij bijzondere aandacht vroeg voor de sport verenigingen, de carnavals stichting, de fanfare Weldoen door Vermaak, de stichting Malperdies, het viswater de Zestigvoet en tenslotte de olie en werkgelegenheid in het dorp. Voor net Internaat De Ster ren vroeg de heer De Keyzer een geschenk, aan te bieden door de bevolking van Clinge. Sint Nicolaas was zeer ingeno men met het verlanglijstje van Clinge. Hij zou zijn best doen een en ander te verwezenlij ken, maar hij kon niets met zekerheid beloven. Daarna speelde de fanfare Sint-Nico- laasliedjes, terwijl de Sint en de zwarte Pieten aan de kin deren zakjes snoep uitdeelden. Hierna vertrok de Sint weer naar elders. Zeeuws Museum, Abdij», 4, fototentoonstelling, who made your world 'n» ten door Yousuf Karéh pend op werkd. van'lïï] 12.39 uur en van 13.30.? uur (t.m. 7 dec.). 1 OOSTBURG Ledeltheater, 20 n,. tango in Pa-ris 18 jr. TERNEUZEN Luxor, 20 u.: Erotische men in Zweden 18 jr. Stadhuis, expositie dodenkunst als (t.m. U dec.) werkdagen 8.15-12.00 enïjf 17.15 uur, op vrijd. ook var 21 u., zaterdag van i4.30.j5T uur. VLISSINGEN Alhambra, 20 u.: kaait de schutting 14 jr. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, exu,- tie „Unica van de expert tele afdeling van de p< nen Fles uit Delft, c dag. 9.00-18.00 uur y- 14.00-18.00 uur, 's avonjj M na afspraak (tot 31 dec,) fl der nog schilderijen pastei' aquarellen van zeven kin naars (zelfde openings t.m. 31 dec.). IJZENDIJKE Streekmuseum, exi van amateuristische 1 West- en Oost-Z.._„, Vlaanderen, met schilder] tekeningen, keramiek, houiwwerk en wa-ndl®» (t.m. 14 fehr. 1974) 14-16 uur. ANTWERPEN KNS 20 u.: Daags 111 kermis. KVO, 20 u.: De (R. Thoelen) Toneel. GENT KNS, 20 De misantroop u Molière, door NTG. St. Nicolaas De 1 bezocht ook Kruiningen, i volle zaal wachtende k: ontving de goedheilig 1 het Dorpshuis. Nadat Si.-l| laas zijn gebruikelijke j voor de kinderen had gei werden enkele humorist films vertoond. Na de middag werden alle k ren getrakteerd. Botsing Op de Ledelplein-Langestraat een brommer en een pi auto met elkaar in gekomen, doordat mej.! uit Nieuwvliet met haarf mer geen voorrang veris aan de personenauto, dief bestuurd door A.J.V, Woerden. Er was veel riële schade. Auto geslipt Op de 7 lemsweg te Schoondijke H.H. de P. uit IJzendijke: zijn auto door gladheid val weg geslipt. Met de achitSf de van zijn personenauto kj tegen een tuinmuur terec" komen. De auto werd 1 beschadigd. Geslipt In de nacht j zaterdag op zondag te 2 is een personenauto, 1 stuurd werd door M.A. I se, afkomstig uit Kap slipt en in de sloot De bestuurder moest mei beenbreuk overgebracht den naar het Bergzichtzie» huis te Goes. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel 01150-7920 (4 lijnen); '•-« Steenstraat 14. tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Kioto"11, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vriidag 8.15-12.30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m. vrijdag 19.00-21 00 uur, tel. t.- zaterdag 9UO-12.00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20.0M»" tel 01600-22341 BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: Zeeland 01100-4944. tel. 01140-3751 of 01150-6297; 0 HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie- S C. Augustijn, Kantoor Terneuzen, tel 01150-7920, privé tel. 01150-5745; alge»®8' jjj teur Zeeland: A 6 Koopman, kantoor Kromme Weele s delburg, tel. 01180-7764. privé tel 01180-7438; redacteur1® I Zeeland- drs. J Bouwmans, tel. 01100-3405. kant Klok5;" 1 Maandag 3 december 19) Sinterklaas arriveert in het (Van onze correspondent) KWADENDAMME Sin terklaas bracht zaterdag met maar liefst zeven Pieten een bezoek aan de kinderen van Kwadendamme. De Sint, geze ten in een open sportwagen en voorafgegaan door de fanfare „Co n Affezzione" met de drumband maakte tevoren een tocht door het dorp om groot en klein in de feestvreugde te laten delen. In het dorpshuis De Burcht zaten meer dan 230 kinderen, leerlingen van de kleuter- en basisschool, vol ongeduld op de goedheilig man te wachten. Nadat de Sint en zijn knech ten door de kinderen met een zanghulde werden ontvangen, werden de kinderen op lek kernijen getrakteerd. De mid dag werd verder doorgebracht met muziek, een poppenkast voorstelling, verzorgd door de MartuieUi's uit Goes en het optreden van een gooche me Spanje kent,kent Osborne sherry (Islïllarl O borgen, dinsdag 4 dec. orgen 0p Zoom 9.48-22.28 nansweert 9.08-21 54 hwieuzen 8.38-21.24. WérnSr" 8.12-20.54 "emeldinge 9.33-22 18 Goes. tel. 01100-8030. privé Colijnshof 35 Goes: '"""Ljjjt i'erneuzen en Kanaalzone G van Berkel. kantoor NiW*V jj Terneuzen. tel 01150-7920. privé tel. 01150-4866: redaej^i) Vlaanderen: A Verhnd, kantoor Steenstraat 14, Hulst K1H -j 3751. privé tel 01140-3103: redacteur W Z.-Vlaander<® M der Helm. Melkweg 40, Oostburg tel 01170-3370; Zeeiand- T Koomen. (el. 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J de Boer. Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237, e>i^wnoitzicll*en voor dinsdag het lCNvrr "Psesteld door UUr: ,.,,'1 ,°P zondag om 18.00 turen jnse!vTlliff en tempera- boven algemeen ruim 'en in Weersvooruitzieh- Nedcrian,. rS Semiddeld over ABONNEMENTEN -EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Konings, teL 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100-4316 tana. Zon; °o aantal uren "heek-s J *n- temp.: om- Ortistrr.ew0rmaa1- Max- temp.: eet' dml non?aal- Kans op "tens 19^ Per'Ode van min- °P een »Uif: 60 procent. Kans "Procent 1 droog etmaal: 2°B: 0 tm°e.?s<5a?: aantaI oren Streeljs Min. temp.: otri- °histreek„0rmaa"- Max- temp.: ,en normaal. Kans op stens 1? Periode van min- JJP een oïïf' 60 Procent. Kans Procent droog etmaal:

de Stem | 1973 | | pagina 2