Schoolbestuur zet vaart achter nieuwe school Pensionprijzen volgend jaar sterk omhoog sharing? tips J. HAMELINK EXPOSEERT IN SERLIPPENSPOLDER De Stem /De Vrife Zeeuw MOGELIJK IN '74 KLAAR :erethea GEEN WETHOUDER VOOR MILIEUZAKEN IN SAS VAN GENT BEJAARDENTEHUIZEN Uitslagen zaalvoetbal verlichting een miljoen gulden aan prijzen niets kost iau-cheques :en uit cadeau- d stverlichting Sas van Gent Sas van Gent Westdorpe Terneuzen Zeventigjarige kijkt even terug Bezwaard Leermeester De Bodt 29 november 1973 V (ADVERTENTIE) thee is klaar, ook niet. Pro- ertig zakjes a Elke week te winnen: een Erik elektrische 2-persoons de ken, t.w.v.-192.-. Puzzel mee voor de Aktie Natuur. Een geschenk van Erik Verkoopkantoor BV te Lisse. deel, wat wij aan u geven te is het toch sinterklaas), k winkels van Markies Ver- in Vlissingeh, Middelburg een en Goes (B/B voordeel- krijgt u bij iedere 25,- en een AUCHEQUES WEE GULDEN VIJFTIG cadeaucheques kunt u ïmber a.s. prachtige cadeaus uit de stand welke staa 3B VOORDEELCENTRUW een leuk geschenk is om te en bij Markies ver verkopen ze de DOR SETS lest by teets" uze uit 7 soorten, laf 20,95 "„hoer ,osse lampjes verknjgow IHUISSTRAAT 63 .NGE DELFT 127 ORDSTRAAT 37 TRUM, WESTSINGEL 1 (Van een onzer verslaggevers) OOSTBÜRG/TERNEUZEN Ook de bejaardentehuizen in «euwsch-Vlaanderen ontkomen niet aan de gevolgen van de kosten van het levensonderhoud en de inflatie. voorzijde) f 599,-, tweeper- soonskamer f 969,- per maand Inclusief bewassing, verzeke ring inboedel en pedicure. Hoek: bejaardentehuis „Vremdieke" uitsluitend een persoonskamer (voor een echt paar worden twee kamers ge nomen en dan_verdubbeld de prijs) f 750- per maand, even als Bachten Dieke met bewas sing, verzekering en pedicu re. Huist: bejaardentehuis „de Biaauwe Hoeve": eenpersoons kamer f 900 -, tweepersoons- kamer f 1465,- per maand n, clusief bewassing, pedicure en kapper. Voor al deze bejaardentehui zen geldt per 1 januari een vermoedelijke verhoging van ongeveer vijftien procent op de huidige tarieven. De besturen van de bejaar dentehuizen zijn genoodzaakt Iwt mgang van 1 januari 1974 e Pensionprijzen te verhogen, met 10%, waaTmee men bmnen de perken blijft, wat meer en in een en- J» geval door bijzondere om- I S1 ®en meer (alies I «oudens goedkeuring van i Weina steekproef onder Je. verschillende bejaardenbe- «Mzen leerde ons het volgen- Bnzenoord, Sluis: dit bejaar- I JJwehuis heeft een forse ver is,UW'n® achter de rug dit I ,,_r'.,Een deel is gefinancierd snuit de reserve, maar ook ire Eestegen kosten door- 0,1 in de pensionprijzen. eenpersoonskamer gaat tau Per maand kos- 5",..e0n tweepersoonskamer ej respectievelijk f "alle, Biervliet: Dit is hui, ®becifiek bej aardente- jj-u vait buiten het toe- lv,an Het is een ser- 'iceflat "jet aangepaste ver- He prijzen voor de njn geworden: eenper i 850 - (Was f 750,-) en SttBuns f 1.570,- (was u3') per maand. J? Schelde, Breskens: J^onskamer f 885, (was f 1.470,-)" t- Tvr- ..'isverhoging met 10% een (was f ?35 I -*->/• tri,;, '"cepersoonskamer J Emmaus, IJzendiijke: Kamer zonder ..uouche wordt nu douche i te _00nsfeamer met toilet Een toilet f 495,- f 630,-, fewtoonsk; 31,'-™ toilet en douohe f Z'-P» maand. £«B iwtll Oostburg: verho- kamj,. Nu voorgesteld: «iet wnder balkon f 874.50 1.765 - alkon f 891.-, fate f Ta ,de bejaardenhuis soonsltanï eenper- soonsbm 877,-, tweeper- Cd «:r f 1318,- per Personen f $Sflat voor Deze "73,- per maand, bew-ten gelden zonder Per. maar wel de kap- Hachten Dieke biet 7n,j eenpersoonska- *»Per£ï, baikon f 561,- I toskamer met balkon! Sinterklaasmiddag De Stichting Sociaal Kultureel Werk Sas van Gent houdt op zondag 2 december een Sint- Nicolaasmiddag voor de kleu ters en de kinderen van de eerste tot en met de vierde klas lagere school. Deze mid dag, die in de „Roselaer" ge houden zal worden, begint om 14 uur. Ons genoegen De bolver- eniginig „Ons Genoegen" te Sas van Gent heeft één dezer diagen een St.-Nicolaasbolling gehouden voor haar leden. De twintig deelnemers kregen al lemaal een reiuze speculaaspop aangeboden. De uitslag van deze bolling is: 1. G. Taek, 2. P. Baart, 3. V. Neten, 4. R. Cardoni, 5. H. Haers, 6. J. Berkhout, 7. O. de Cailuwé, 8. R. de Caluwé, 9. Th. de Calu- wé, 10. F. Gref. C.P.C. Zaterdag 1 decem ber van 10 uur 's morgens tot 12.30 uur houdt de C.P.C. Sas van Gent een St.-Nicolaasfeest in het onitspanmingslokaal van de C.P.C. te Sas van Gent. Op dit St.-Nicolaasfeest, dat be stemd is voor d'e kinderen van de werknemers, zal aan ieder kintd een cadeautje aangebo den wonden. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Het r.-k. schoolbestuur in Sas van Gent streeft ernaar om voor 1 augustus van het volgend jaar in het plan St.-Albert een nieuwe zesklassige school gereed te hebben. _,Het lijkt wel dat we daarvoor weinig tijd hebben, maar het is via systeembouw mogelijk. Bovendien verloopt met dergelijke projecten de goedkeuringsprocedure sneller omdat het departe ment de plannen kent", zegt de heer R. Klein, voorzitter van het r.-k. schoolbestuur. De nieuwe school wordt een r.-k. school en geen opvang- school, zoals aanvankelijk de bedoeling was. „Dat wij geen opvangschool meer willen, duidt niet op onwil van onze kant om aan een dergelijk project mee te werken. Inte gendeel", merkt de heer Klein op. Volgens hem zijn de om standigheden nadat de afspra ken tussen gemeentebestuur en schoolbestuur om samen een opvanigschool te bouwen werden gemaakt, zodanig ver anderd, dat het naar zijn smaak geen zin meer heeft om aan een opvanigschool te den ken. Op de eerste plaats heeft het openbaar onderwijs sinds de uitbreiding van de openba re school volgens de heer Klein nu voldoende ruiimte. „De eerste jaren heeft het openbaar onderwijs geen loka len extra nodig. Volgens de overeenkomst zou de opvang school nia twee jaar aan het r.-k. onderwijs toevallen. „Om dat het openbaar onderwijs dus niet meer ruimte nodig heeft, is het net zo gemakke lijk om van de nieuwe school maar meteen een r.-k. school te maken, dan zijn we direct van alle moeilijkheden af', aldus de hieer Klein. Een tweede argument van het r.-k. schoolbestuur om van het plan voor de opvangschool af te stappen is volgens de heer Klein het feit dat men snel naar een vervanging van de r.-k. jongensschool toe wil. een schoolgebouw, dat alleen nog maar met heel veel geld bruikbaar is te maken. Het r.-k. schoolbestuur heeft het idee dat met het plan voor systeembouw de nieuwe school er sneller zal staan dan Fotokring Op 15 en 16 december houdt de „Sasse Fo tokring" een fototentoonstel ling in de benedenzaal van de bibliotheek in „De Speye" te Sas van Gent. Deze fototen toonstelling is geopend van 14.30 tot 20 uur. Op de eerste verdieping van de bibliotheek zullen diavoorstellingen gege ven worden. Burgemeeser Du- sarduijn zal deze tenltoonstel- linigeni, die in het kader van heit 10-j,ardg bestaan van de fotoclub wondit gehouden, ope- nlein. (ADVERTENTIE) 1) Hartig hapje: Toastje met stukje gemarineerde haring of rolmops. Garneren met tomaat. 2) Kippers: Zó op 't brood óf even bakken met mes puntje boter óf kort koken in bodempje water. 3) Bokking: Gefileerd of gesneden. Garneren met dun schijfje augurk. 4) Maatjesharing: In mootjes op toast (met stukje tomaat). Cocktail: 1 dl. room, 2 di. tomatenketchup, 4 dl. mayonaise en naar .smaak sherry of cognac. wanneer op de bouw van een opvangschool moet worden ge wacht. Het ligt in de bedoeling om, als de nieuwe school er staat, tot een fusie van jongens- en meisjesschool te komen. „We hebben de procedure omge draaid en niet eerst een fusie tot stand gebracht en daarna een nieuwe school gebouwd. Die procedure zou namelijk de bouw van een nieuwe school vertragen omdat je dan te ma ken krijgt met een nieuw be stuur, een nieuwe urgentie no dig hebt e.d.", vindt de heer Klein. Dat de gemeente al kosten heeft gemaakt om plannen voor de opvangschool te laten maken, spreekt de heer Klein niet zo erg aan. „Ik heb be grepen dat er niet zoveel is gebeurd, tenminste niet zoveel dat de he-le zaak niet meer z-ou zijn terug te draaien", zegt de heer Klein. „Bovendien kost de nieuwe school, zoals wij die willen bouwen minder geld dan de school die er an ders had gekomen". Buurtvereniging Opnieuw toont de buurtvereniging „B.V.S." uit de nieuwe wijk in Westdorpe actief te zijn. Za terdag 1 december wordt een groot Sinterklaasfeest gehou den voor de kinderen in cafe taria Ermans aan de Bernhard- straat. Seriekaartlng De tradito- nele wtoterkaartingen zijn van start gegaan. Zaterdag 1 en zondag 2 december wordt in de zaak van Het Oud Raed- h-uys, bij J. van der Goes ge durende de hele dag weer een wedstrijd gehouden. Al-s prij zen kunnen de deelnemers per serie vlees of wijin verdie nen Succes Onder grote be langstelling trad het majoret- tenikorps „De Flamingo's" met tamboerkorps op in Terneu- zen. Dit muzikaal optreden van de Westdorpse muzikale jeugd me,t hun leiding vond daar plaats ter gelegenheid van de opening van een nieuw winkelcentrum in de Serlip- penspolder, waar ook Sinter klaas werd ingehaald. Leger cles Heils Kolonel Alida M. Bosshardt van het Leger des Heils heeft gistera vond in de Ontmoetimgskerk in Terneuzen voor ongeveer dertig belangstellenden verteld over haar werk en carrière binnen dit Leger des Heils. Met name hield ze een boei end betoog over het werk van het Leger des Heils in de Amsterdamse binnenstad, een gebied „waar de nood rondom je deur ligt", zoals zij het uitdrukte. De Eendracht De jaarlijk se verenigingstenitoonsitelling van de postduivenvereniging „De Eendracht" zal dit jaar niet gehouden worden. Wél worden elke zondag in het clublokaal, café Ind-ustria aan de Baandijk, leden-hokten- toonste-llingen gehouden. Deze zullen nog doorgang vinden tot de kerstdagen, iedere zondag van 10.90 tot 12.00 uur. AARDENBURG Gemeentelijk Museum, Marktstraat, Jan Bruens uit Eede met tekeningen en aqua rellen. Geopend op werkdagen van 10.30-17.00 uur (t.m. 15 dec.). BERGEN OP ZOOM Roxy, 20.00 uur: M.A.S.H. 14 j. Luxor, 20.00 uur: De non van Monza 18 j. Stadhuis (tweede hal), Gro te Markt, expositie kunstwerk van de maand van Marcel Cockx. De Leeuwenpoort, geo pend dag. van 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur (t.m. 30 nov.). GOES Grote Kerk, expositie voor kunstenaars groep WEB met (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Burge meester drs. W.R.V. Dusar- duijn van Sas van Gent ziet voorlopig niet veel heil in het aanstellen van een wethouder voor milieuzaken. - „Deze kwestie ligt hier te veel op internationaal niveau en ik had gehoopt dat onze minister al eens contact had opgenomen met zijn Belgische collega", aldus de burgemees ter. Hij verwees gisteren hierbij maar de besprekingen, die maande! ij les plaate hebben met de heer Adria-anssen van Volksgezondheid en milieuhy giëne. Hierbij wees de heer Dusarduijn er ook op dat deze instantie zwaar overbelast is. Per dag komen er niet minder dan veertien hinderwetaamv-ra- gen binnen die door drie des kundigen en een paar mede werkers, naast het normale werk moeten worden behan deld. 0 De heer Hamelinck voor zijn tentoongestelde werk. (Van onze correspondent) TERNEUZEN „Mijn vader heeft er voor gezorgd dat ik als jongetje van een jaar of tien ben gaan teke nen en schilderen en daar voor ben ik hem nog altijd heel dankbaar". Dit zegt de thans 70-jarige heer J. L. Hamelink uit Terneuzen, die momenteel zo'n 65 schilde rijen exposeert in een nog lege winkelhal van het nieu we buurtcentrum „Serlip- pens". „Ik heb kinderverlamming gehad", vertelt de heer Hame link verder, „en ik kon dus niet met gezonde kinderen spelen. Die jongen moet een arudere bezigheid hebben, zei mijn vadeT. Hij gaf me een tekenboek met allemaal voor beelden en al gauw kreeg ik een waterverfdoos". Zo werd de belangstelling van de heer Hamelink voor tekenen en schilderen gewekt. Tegenover de ouderlijke wo ning in de Donze Visserstraat was in die tijd het gebouw van de Verenigde Handwerks lieden, zoals dat toen heette. Daar werden avondlessen gege ven in allerlei vakken, ook tekenen. De heer Hamelink bezocht die avondschool. Hij noemt namen die „oude" Ter- neuzenaars zich ongetwijfeld nog zullen herinneren: meester van der Peijl, meester Bienlé en de heren Doornbos en L. de Brudjne, die les in bouwkunde gaven. Er was nog ene ïr. Estor, die leraar werktuig bouwkunde was. In 1919 was het afgelopen met die lessen in dat verenigingsgebouw, want toen werd de ambachts school opgericht en vanaf dat moment werden de lessen daar gegeven. De heer HameHnk heeft, achteraf bekeken, maar éen bezwaar tegen de manier waarop in die tijd tekenlessen gegeven werden. „Je moest aan de hand van voorbeelden leren tekenen. Ik heb er hon derden nagetekend. Dat is verkeerd. Je moet leren de dingen te tekenen, zoals ze werkelijk zijn en niet naar voorbeelden uit een boekje. Ik heb jaren nodig gehad om me daar helemaal van los te ma ken". Toch is de heeT Hamelinik zijn liefde voor tekenen en schilderen de jaren door trouw gebleven. Ook toen hij op 14 augustus 1919 als procureurs klerk bij mr. Dieleman to dienst trad, later werkzaam was bij „de Hoop" en tenslotte bij de waterleidingmaatschap pij terechtkwam. „Maar op een gegeven ogen blik krijg je in de gaten dat je een half afgewerkte amateur bent. Je benit bezig ein je komt tot de ontdekking dat iets niet moet zoals je het gedaan hebt en je weet niet hoe het dan wél moet. Daarom heb je ab soluut Leiding mod'ig", aldus de heer Hamelto'k. Die leiding kwam ln 1961 toen de.-heer Hamelink te za- men met Kees van Lamgevel- de, Guust de Waai en Van Cadsand, de kunstschilder Pie- ter de Bodt leerde kennen die omstreeks die tijd in Zaamslag was neergestreken. Hij herin nert zich de eerste lessen bij hem thuis in de keuken. Daar na verhuisde het gezelschap naar een onbewoonbaar ver klaarde woning op het Java. Er kwamen méér leerlingen. Vervolgens een tijdje in een huis in de Burgemeester Geill- straat en niu „zitten!' ze al een, tijd in een huis aan De Blok ken. „Wij hebben van mijn heer De Bodt veel geleerd. Hij is een voortreffelijk docent", vindt de heer Hamelink. Hij tekent en schildert voor namelijk land- en zeegezichten en stillevens. Tussen zijn schilderijen die op de exposi tie te zien zijn, - jammer dat het er veel donkerder is - han gen enkele verdwenen hoekjes van Terneuzen uit Eindhoven, Antwerpen, Arnhem, Brugge en uit Kieldermeer, een piep klein plaatsje in Groningen, Driewegen bij Terneuzen, maar ook uit Suriname, waar hij voor enkele jaren, gedu rende een aantal maanden ge weest is. „Ik heb mijn schetsboek, net als mijn zakdoek, altijd bij me", zeigt de heer Hamelink. Tussen zijn schilderijen han gen er enkele van zijn neet Levien Hamelink en van een andere kunstbroeder, L. Dek ker. „Ik teken en schildeT voor mijn plezier en 'dat doen de anderen ook. Ik vind het een fijne vrijetijdsbesteding en als ik er geen zin in heb. dan doe ik het niet. Ik heb ook helemaal niet de pretentie kunstwerken te maken. Die zijn er al genoeg. Wel probeer ik schilderijen te maken waar ik later nog plezier aan be leef", zegt hij tenslotte. Het gemeentebestuur van Sas van Gent riep de mede werking in van vijf inwoners, die als „meldpunt" fungeer den. Deze mensen hebben uit stekend werk verricht, maar vaak komt het voor dat er b.v. een chlooriucht wordt gemeld, die even later verdwenen is. De oorzaak hiervan kan zijn dat de chtoorsystemen, die nog voor de campagne op de sui kerfabrieken werden geïnstal leerd niet altijd regelmatig werken. Tenslotte deelde burgemees ter Dusarduijn mede dat, naar aanleiding van besprekingen met het ministerie van Volks gezondheid alle Nederlandse suikerfabrieken voorschriften omtrent hei veroorzaken van stankoverlast zullen krijgen. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De strijd om het kampioenschap in de tweede afdeling van het zaal voetbal gaat nu nog tussen Mis- trappers en Elopak. MOC'65 verloor deze week zijn laatste, zij het kleine kans, door in een spannend duel met 3—2 van Elopak te verliezen. Mis- trappers had weinig moeite met PZEM (5—1). Van Hecke klopte Centraal Lab met 40. Dow 2 had kennelijk de handen en voeten vol aan de Hoek-veteranen, doch won uiteindelijk toch mot 32. De' stand: Mistrappers 12.9.1.2. 19 p, Elopak 12.8.1.3. 17, Dow 2 12.5.3.4. 13, Van Hecke 12.5.3.4 13, MOC '65 12.6.1.5. 13, PZEM 12.5.2.3. 12, Hoek-veteranen 12.2.3.7. 7, Centraal Lab 12.0.2.10. 2. Maandag kan de beslissing vallen. Dan staat namelijk op het programma de wedstrijd Mistrappers - Elopak. Bij winst is Mistrappers kampi oen, maar bij een gelijk spel kan het team de titel vrijwel ook niet meer ontgaan. Elopak moet dus winnen wil het nog een kans behouden. De overi ge wedstrijden die in de sport hal 't Zwaantje op die avond i'-espeeld worden zijn: PZEM - Van Hecke, Dow 2 - Centraal Lab, MOC'65 H-oek-vetera- nen. schilderijen, tekeningen, gra fisch werk, gobelins, plastie ken en objecten (t.m. 7 dec.). KLOETINGW Galerie De Verfmolen, expo sitie schilderijen van de Goese schilder Mathiesse, geopend dinsdag- en donderdagavond van 19.00-22.00 uur, zaterdag middag van 13.00-17.00 uur (t.m. 22 dec.). KLOOSTERZANDE Caf De Groene Molen, 13.30 uiur: Schieting voor be jaarden KORTGENE Les Deux Chapeaux, exposi tie door de Amsterdamse foto graaf W. v.d. Jongens, met fo to's uit Zeeland. Geopend ma. t.m. vrijd. 9.30-12.00 uur en 14.00-15.30 uur zat. 9.30-12.00 uur (t.m. 24 dec.,. middelburg Citytheater, 20.00 uur: De bedrieger bedrogen. Zeeuws Museum, Abdijplein 4, fototentoonstellinig. Men who made your world, portret ten door Yousuf Karsh. Geo pend op werkd. van 10.00-12.30 uur en van 13.30-17.OU uur (t.m. 7 dec.). ROTTERDAM De Doelen (grote zaal), 20.15 uur: Het Residentie Orkest, Kleine zaal, 20.15 uur: Accor- deonfestival. Hofpleintheater, 20.15 uur: Blauw Blauw, co- medie van Hugo Claus. Piccolo Theater, 20.15 uur: Jij met je wolken. Theater De Lantaren, 20.30 uur: Moving Being Thea tre (Engels experimenteel the ater). Schouwburg, 20.15 uur: Globe met De ingebeelde zie ke. In den Twijfelaar, 20.30 uiur: Nieuw Cools, chansons. TERNEUZEN Zuidlantheater, 20.00 uur: Irma la Douce (musical). Stadhuis, expositie Eigypte dodenkunst als levenskunst (t.m. 11 dec.). Geopend op werkdagen ook van 19.00-21.00 uur, zaterdag van 14.30-16.30 uur. VLISSINGEN Alhamura, 20.00 uur: Naakt over de schutting 14 j. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, .exposi tie Ur-ica van de experimente le afdeling van de Porseleynen Fles uil Delft, geopend dag. 9.00-18.00 uur, zond. van 14.00-18.00 uur, 's avonds ook na afspraak (tot 31 dec.). Ver der nog schilderijen pastels en aquarellen van zeven kunste naars (zelfde openingstijden t.m. 31 dec.). IJZENDIJKE streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit West- en Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen met schilderijen, tekeningen, keramiek, beeld houwwerk en wandkleden (t.m. 14 febr.). Geopend 14.00- 16.00 uui. ZIERIKZEE Concertzaal, 20.00 uur kaba- ret Don Qudshocking. ANTWERPEN KNS, 20.00 uur: Daags na de kermis. Ringtheater, Pastorij straat 23, 20.30 uur: Zebe- deus. Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, retrospectie ve tentoonstelling 1958-1973 van het werk van leden van G-58. Geopend van 10.00-15.00 uur. Op ma. gesloten (t.m. 30 nov.). GENT KNS, 20.00 uur: De Misan troop van Molière door NTG. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN Hieuwstraat 9, tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14. tel 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m vrijdag 8 15-12 30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag tm vrijdag 19 00-21 00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9 Uil-12 00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur, tel 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeu wsch- V laanderen: Zeeland 01100-4944. HUIS AANSLUITINGEN: REDACTIE: Chet Zeeuwse redactie- S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920 privé tel 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland- A f Koopman, kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg. tel 01180-7764 privé tel 01180-7438: redacteur Midden- Zeeland drs. J Bouwmans, tel. 01100-3405 kam Klokstraat 1, Goes tel 01100-8030 privé Coliinshot 35 Goe9- redacteur te iemeuzen en Kanaalzone G van Berkel. kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920. privé tel 0115(1 4KB6: redacteur O.Z. Vlaanderen A Veriind, kantoor Steenstraat 14 Hulst tel 01140- 3751. privé te] 01140-3103: redacteur W Z-Vlaanderen- R van deT Helm. Melkweg 40 Oostburg. tel. 01170-3370; sportredactie Zeeiand- T Konmen. tel 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C J de Boer. Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C Menu. tel. 01100- 4316 tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden-

de Stem | 1973 | | pagina 5