IE 0 „Woedende schreeuw" en „export- belangen" Tweede Kamer wil erkenning Guinee-Bissau OLIEBOYCOT NEDERLAND BLIJFT VAN KRACHT Arabische Nieuwe grondwet en democratie Het gebeurt in onze dagen... beroep op W.-Europa Zware sneeuwval verlamt België Griekse premier belooft: PROTEST GENERAAL BIJ TWEEDE KAMER Grote prijsverschillen wintersportreizen REGERING ONDER DRUK Hogere waa Getty wellicht in Miinchen rden oefgereden in uw isiast over het vele VAAR VINDT U OVEEL OJTO VOOR ZO'N AGE NIEUWPRIJS: IIMCA 1000 LS vanaf 6.343,- binnenland buitenland commentaar ON: Gelukwens waard Schokkend NOS-filmverslag uit koncentratiekamp voor lepralijders. AFRIKA SOLIDAIR DANKERT ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft fe Simca 1000 LS en GLS (944 cc) :ijn tegen meerprijs ook emi-automatisch leverbaar. rijzen inclusief BTW - af importeur. f 6.343,- f 6.830,- f7.221,- f7.221,- f8.641,- |cHnm| pit hierbij exemplaren prijs ruwe Nederlandse missaal te9fln per stuk. Handtekening: In: Raad voor Liturgie, Blltefrwt^®^^ Donderdag 29 november 1973 (Van onze redactie buitenland) BRUSSEL In Brussel is, als gevolg van de lievige sneeuw val gistermorgen volstrekte chaos ontstaan. Veel buitenwijken L'ven zonder openbaar vervoer omdat de trams en bussen er eenvoudigweg niet konden komen. Bij de grote hoeveelheid meeuw, die maandag en dinsdag al was gevallen, had zich die voegd die viel in de nacht van dinsdag op woensdag. De Brus selaars in de buitenwijken en voorsteden vonden hun auto's in gesneeuwd tot aan de assen. Niet alleen in Brussel, maar ook elders in het land heeft de «vare sneeuwval ongerief veroorzaakt en schade aangericht. In de streek rond Namen hebben tal van bomen het begeven, under het gewieht van de sneeuw. Ten zuiden van Samber en Maas is het verkeer totaal onmogelijk geworden. Bij Martelange stonden rond 200 voertuigen volkomen geblokkeerd. Ook staan er nog auto's op de Waalse autoweg tussen Luik en Namen die „en kant meer uit kunnen. Het Belgische spoorwegverkeer kreeg met ernstige vertra gingen af te rekenen. Vooral op de lijn Namen - Brussel was dat zo. De rails waren daar met 30 centimeter vers gevallen sneeuw bedekt. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Vrijwel di ametraal tegenover elkaar staande opvattingen over het buitenlandse beleid zijn gis teren, tijdens het debat over de begroting van het minis terie van Buitenlandse Za ken, door afgevaardigden van de VVD en de PvdA naar voren gebracht. Oud-minister De Koster (VVD), meende dat „kette rende woorden de export niet bevorderen". Kelus ter Beek (PvdA), gaf toe dat zwijgen soms goud kan zijn, „maar dat som een woedende schreeuw ook diamant is". De Koster verweet de re gering zich meer als een ac tiegroep dan als een regering te gedragen: „Het voortgaan met „getuigen" houdt in dat het bedrijfsleven in een toe nemend aantal landen de poorten voor Nederlandse diensten en export gesloten vindt, orders aan zijn neus voorbijgaan". Kelus ter Beek was blij dat niet uitsluitend sprake is van „een enghartige nationa le belangenpolitiek", dat het beleid ook wordt bepaald door „overwegingen van so ciale gerechtigheid en men selijke solidariteit op we reldniveau". Volgens de oud-minister gaat het kabinet nog te zeer gebukt onder de habitus van oppositie-voeren. „Het bezit een seismograaf, aanvaarde erfenis van het oppositie voeren, die continue blijft reageren op misstanden el ders en alles in het werk stelt om daarbij haantje de voorste te zijn en te blij ven". Ter Beek verweet degenen die de tegenstelling tussen „getuigenispolitiek" en ,,real- politik" hebben geconstru eerd, die premier Den Uyl en minister Van der Stoel een beleid van „het opgehe ven vingertje" toedichten, juist vóer de olieboycot het allerhevigst van hun anti- Arabische gezindheid te heb ben getuigd. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Minister Van der Stoel (Buitenlandse Zaken) die op dit moment nog niet voelt voor de volkenrech telijke erkenning van Guinee- cmuzïek is ruime aandacht besteed, riandse liederen en beurtzangen op- zult u vijf Nederlandse- en vijf Gre* aantreffen, alsmede de Latijnse tel® ïommunio antifoon. pagina's gebeden voor privé ge veelzijdig gebruik iriandse missaal kan goede ciiens ere kerkganger. Niet alleen voor ge- doch evenzeer voor de voorbereiding oor zangkoren en werkgroepen, v espreksgroepen. Ook bij persoonW» ;bed kan het missaal in een beho gaf dan ook graag zijn aanhc"wlln" ■leende het 'imprimatur". erlandse missaal is uitgevoerd op de en bekende wijze: Dundrukpapier, en in een soepele olijfgroene ba geheel voorzien van een z-x ischenk oe. erlandse missaal is een prachtig a g en oud. Er zijn vele passende a Is huwelijk, vormsel, Rooster] met Maar waarom eigenlijk me itellen! or in de ferlandse missaal is in november rijgbaar. De verkoopprijs is 'f met bestellen bij uw boekhandel a|g oupon rechtstreeks biï levering- lie. Het verzekert u van tijdige ie mmmmmmm*"000' onde Geld stinkt niet, zeiden ze al in de oudheid. Tot vandaag aan de dag bedoelen we daarmee tot uitdrukking te brengen, [dat het niet wel mogelijk is grote macht en rijkdom te ver garen zonder daarbij middelen te gebruiken die dikwijls niet of nauwelijks door de beugel kunnen. Politiek en moraal zijn op het ogenblik het hoofdthema bij het I begrotingsdebat over Buitenlandse Zaken in de Tweede Kamer, j Zoals gezegd een heel oud thema, nu weer actueel geworden I door de opstelling van Nederland in het Midden-Oostenconflict. Ditmaal kan er niet vrijblijvend over gepraat worden. Neder- I land heeft inzake het Midden-Oosten de commercie onderge- I schikt gemaakt aan morele overwegingen en staat daardoor [letterlijk en figuurlijk in de kou. Politiek en moraal. Wie dit vraagstuk wil omzeilen vindt J daarvoor meestal wel aanknopingspunten. Dat zien we ook nu I weer gebeuren. Men zegt te kiezen voor een beginselvast bui- 1 tenlends beleid, maar oefent intussen zoveel kritiek uit op de [wijzewaarop de regering die beginselen toepast, dat de kern- vraag in een stofwolk van warrige redeneringen wordt weg- |gesmdkkeld. Over ons standpunt terzake willen wij geen onduidelijkheid IlSai bestaan. Wie zegt te handelen vanuit beginselen, die Idoelen op christendom of humanisme kan in de (buitenlandse) niet het primaatschap toekennen aan louter commer- Rtiêla overwegingen. Die zijn belangrijk, maar er zijn hogere waarden. De na-oorlogse Nederlandse regeringen hebben dit begre pen, Zij hebben dat ook laten blijken-, door te getuigen voor die hogere waarden. Misschien moet ons land daarvoor nu wat hu lijden; de wereld zou echter ijskoud en bikkelhard worden als niemand meer de moed had te getuigen voor de waarheid. jj^n hartelijke gelukwens en grote waardering verdienen al die K.L.M.-mensen op de eerste plaats natuurlijk de be die er in zo'n belangrijke mate toe hebben bijge !n' dat het hachelijke avontuur met de gestolen jumbo-jet Jüteindelijk goed is afgelopen. ïze kaping had gemakkelijk op een drama kunnen uit- ji- Dank zij echter de tact, diplomatie, zelfbeheersing en bloedigheid van bemanning en betrokken autoriteiten, is er I™ een happy ending. ilijft de vraag hoe de veiligheidsvoorschriften op Schiphol lEjarook op alle andere vliegvelden zo verscherpt kunnen wor- Ioen, dat dit soort kapingen onmogelijk worden, zonder daarbij I -evens hei internationale luchtverkeer door tijdrovende con- Itroles - totaal fe ontwrichten. Het meest afdoende middel blijft een internationale regeling, waardoor alle luchtpiraten door snc'en ter wereld behandeld gaan worden als de misdadi ze zijn. Voor dit soort lieden mag geen „begrip" be- I can, laat staan dat zij in sommige landen officieel dan wel 1 ltleus a's helden worden bejubeld. Amerikaanse deskundigen op het gebied van de elektro nica hebben duidelijk sceptisch gereageerd op de verklaring van Nixons secretaresse Rose Mary Woods (zie foto), dat zij een ge sprek dat in verband met de Watergate-affaire was opgenomen, bij vergissing heeft uitgewist. Deskundigen hebben verklaard dat uitwissing „per abuis" haast onmogelijk is. Voorts heeft Rose Mary Woods gezegd dat zij maar vier tot vijf minuten getelefoneerd heeft. Waarom dan het opname-apparaat 18 minuten lang op „opname" ingescha keld is geweest, heeft ze tot dusver niet kunnen verklaren. (Van onze redactie buitenland) ATHENE De nieuwe Griekse premier Adaniantios Androutsopoulos heeft woens dagavond aangekondigd dat zijn regering een nieuwe grondwet op zal stellen en het land naar een democratisch bewind zal voeren. De rege- ring-Androutsopoulos kwam zondag na een militaire staats greep aan de macht. (ADVERTENTIE) Achter prikkeldraad zitten, bewaakt door militairen, omdat je toevallig lepra hebt opgelopen. Alsof dat een misdaad is. cJ zag gisteren misschien de beelden uit het leprakamp Khon Kaen in Thailand. Beelden die je anno 1973 niet meer voor mogelijk houdt. Duizenden bijna hopeloze gevallen. Eén arts voor 150-duizend leprozen. En dan te weten dat lepra bestreden kan worden. Lepralijders hoeven geen verschrikkelijke zekere dood te sterven. Nergens. Steun onze bliksemaktie. Nu meteen. Wij kunnen helpen. Met 10,- stopt u het lijden van één patiënt. Hier is ons gironummer: 219600 Bliksemaktie, Nederlands Lepra Fonds, Wassenaar. De 54-jarige premieT gaf ln een radio- en televisiebood schap een overzicht van het voorgenomen regeringsbeleid. „We zijn niet van plan de staat van beleg eeuwig te la ten voortduren. We willen niet onszelf vestigen als een regi me. Onze ambitie is het land voor te bereiden op een waarachtig democratisch leven ln vrede en orde, en het volk de enige en permanente bron van macht te maken". Toen het leger tussenbeide kwam en president Papado- poulos afzette verkeerde het land in verwarring en in een Impasse, die het snel en veilig te boven moet komen. „Het land ging een gevaarlijke con stitutionele crisis tegemoet met een werkeloos toeziend regime, terwijl het tegelijker tijd werd geconfronteerd met een politieke impasse en ern stige problemen", zo zei An droutsopoulos. Hij verklaarde dat het land na twee referendums nog steeds geen bruikbare grond wet had. De grondwet had alle macht geconcentreerd in de handen van één man en dat betekent tirannie, aldus de premier. De grondwet bepaal de dat buitenlandse zaken, de fensie en openbare orde tot de verantwoordelijkheden van de president behoren. Bovendien had hij het recht de bevelheb bers van de strijdkrachten te benoemen, de leiding van de politie, en een tiende van de 200 parlementsleden. De hui dige grondwet, aldus Androut sopoulos, legt de wetgevende en uitvoerende macht in han den van één man. Het is nu tijd een eind te maken aan constitutionele avonturen en improvisaties. Waarnemers leiden uit een en ander af dat de bestaande grondwet in feite buiten wer king is gesteld. Androutsopou los deelde tevens mee dat het constitutioneel gerechtshof en de hoge raad voor ambtena renzaken afgeschaft zijn. (Van onze redactie buitenland) ALGIERS De staatshoofden van de Arabische landen hebben gisteren een beroep op de Westeuropese landen gedaan een eerlijke en duidelijke houding aan te nemen tegenover de Arabische zaak en deze in de V.N. te steunen. Dit appèl staat in een verklaring, uitgegeven na afloop van de Arabische topconferentie in Algiers die drie dagen heeft geduurd. In het deei van de verklaring dat op Europa betrek king heeft, wordt over olie niet gerept, maar secretaris-generaal Machmoed Riad van de Arabische Liga zei op een persconfe rentie na de laatste topbijeenkomst dat de leiders van de Arabi sche landen besloten hebben het oliewapen op selectieve basis te blijven gebruiken. De Arabische leiders zeggen voorts in hun verklaring dat zij vastbesloten zijn de moge rijkheden voor een internatio nale confrontatie in het Mid den-Oosten uit te schakelen Ze zijn bereid met West-Euro pa samen te werken binnen het raam van de VN om zo tot een rechtvaardiger vrede t" komen. In de verklaring wordt ook een beroep op de Westeurope se landen gedaan „alle moge lijke middelen te gebruiken oir Israël te bewegen zich uil alle bezette Arabische gebie den terug te trekken, in het bijzonder uit het Arabische deel van Jerusalem, en het Palestijnse volk zijn legitieme rechten te hergeven". Riad zei op zijn persconte- rentie dat „de beperking of uitbreiding van de olieleveran ties aan andere landen zal af hangen van het standpunt dat zij tegenover de Arabische zaak innemen". Besluiten hier over zullen genomen worden door het ministerscomité van de OAPEC. de organisatie van Arabische landen die olie uit voeren. Riad gaf nogmaals te Kennen a-at de Arabieren van West-Europa méér inspanning verwachten om tot een rege ling van het conflict in het Midden-Oosten te komen. ln ëen van ae op <Ie topcon ferentie aangenomen resoluties wordt met instemming gewag gemaakt van de solidariteit tussen de Arabische landen en de Afrikaanse negerlanden. Deze solidariteit wordt van grote waarde geacht voor de strijd tegen het „kolonialisme racisme, imperialisme en zio. nisme". Om hun steun aan de Afrikaanse landen te demon streren, hebben de staats hoofden besloten een „strin gent olie-embargo in te stellen voor Zuid-Afrika, Portugal en Rhodesië. „De Arabische Lan den die dat tot nu toe nog niet hebben gedaan, zullen hun di plomatieke, consulaire, econo mische, culturele en andere betrekkingen met Zuid-Afrika, Portugal en Rhodesie verbre ken" Gesteld Kan worden dat de staatshoofden van de Arabi. che landen op de conferentie, in Algiers vergaande overeen stemming hebben bereikt ovei en vredesstrategie, maar oo'* over de strategie voor eer nieuwe oorlog tegen Israël als de pogingen om tot vrede te komen op niets mochten uitlo pen. Egypte en Syrië hebben „de vrije hand" gekregen vw. de vredesonderhandelingen die op 18 december in Genève moeten beginnen. Wat de olievoorziening van West-Europa betreft, blijft de regeling die de Arabische olie ministers destijds in Wenen hebben getroffen, van kracht. Op Nederland na zullen de landen van West-Europa nle' getroffen worden door de voor december voorgenomen beper king van de olieleveranties met 5 percent. Beigie zal morgen, als het de twee Arabische „olieminis ters" ontvangt de nadruk leg gen op de goede nabuurschap tussen Europa en de landen van het Midden-Oosten. Het zal de wens uitspreken dat er veelvuldiger contacten gelegd worden tussen d-e Arabische wereld en de Europese ge meenschap, aldus diplomatieke kringen in Brussel. België wil echter ook soli dair zijn met Nederland. De Belgische regering zal er de Saoedi-Ara-bische minister voor oliezaken, Ahmed Zaki Yamaini en de Algerijnse mi nister van industrie, Belaid Abdessialem, duidelijk maken dat een olieboycot tegen Ne derland, de gehele Europese gemeenschap treft. MüNCHEN CDPA-AFP) De politie van Miinchen heeft van de Italiaanse politie aan wijzingen gekregen dat de ontvoerde Paul Getty zich mo gelijk in Miinchen bevindt. Volg-ens een anoniem tele foontje, dat de Italiaanse poli tie had ontvangen, zou hij ver borgen zijn in een gebouw in aanbouw. Bissau, krijgt van de Tweede Kamer een motie aan de broek waarin om snelle erken ning wordt gevraagd. Het PvdA-Kamerlid Ter Beek kondigde gisteren aan, dat hij de motie zal indienen. Volgens Ter Beek is het on juist als de regering zegt, dat de bevrijdingsbeweging nog geen effectief gezag in de Por tugese kolonie uitoefent. Het PAIGC heeft zeker tweederde tot driekwart van het grond gebied van Guinee-Bissau on der controle en oefent daar effectief gezag uit. Dat komt zijns inziens tot uiting in bij voorbeeld het onderwijs, de landbouw, de gezondheidszorg en de rechtspraak. Ook Bas de Gaay Fortman (PPR) drong krachtig aan op erkenning. Hij zei te hopen, dart de minister inziet, dat een harde diplomatieke strijd te gen Portugal mensenlevens kan sparen. D'66-woordvoerder Hans van Mierlo stelde zich eveneens positief op achter de eis van directe erkenning van Guinee- Bissau. De confessionele rege ringsfracties KVP en ARP de den er nog wat aarzelend over. Hun woordvoerders, Van Amelsvoort en Boertien, zei den weliswaar niet tegen er kenning te zijn, maar helden meer over naar het regerings standpunt, namelijk dat een geïsoleerde erkenning door ons lan-d weinig uitricht. Bij het begrotingsdebat heeft de Tweede Kamer zich in het algemeen zeer kritisch opgesteld tegenover onze Na- vo-partner Griekenland. PvdA-woordvoerder Dankert vroeg minister Van der Stoel de kwestie Griekenland op de komende vergadering van de Navo-raad (10 en 11 decem ber) aan de orde te stellén. Dankert vindt dat Grieken land te verstaan moet worden gegeven, dat het wat Neder land betreft niet öp steun mag rekenen, zo net zou worden aangevallen. Door ae doelstel lingen van het Atalntisch bondgenootschap met Navo- tanks te onderdrukken heeft Griekenland zich feitelijk zelf buiten de Navo geplaatst, al dus Dankert. De KVP'er Van Eisen vond eveneens dat Van der Stoel de Griekse misstanden in de Na vo aan de orde dient te stel len. ARP-woordvoerder Boer tien zei dat de Atheense machthebbers de geloofwaar digheid van het Atlantisch bondgenootschap ondermijnen, PPR-wordvoerder H. Wal- mans kondigde een motie aan waarin hij vandaag de Kamer om een uitspraak inzake Grie kenland zal vragen. Gistermorgen al diende oud- minister H.J. de Koster (VVD) een motie in, waarin de regering wordt gevraagd in de organisatie voor Economi sche Samenwerking en Ont wikkeling (OESO) initiatieven te nemen om de research, naar andere energiebronnen dan olie te bundelen. DE GEMEENTE Texel en het Staatsbosbeheer worden over spoeld door aanbiedingen van jagers die graag de konijnen- plaag willen helpen bestrijden. „Wij worden er tureluurs van", aldus een employee van het Staatsbosbeheer. Complete jagersverenigingen uit heel Nederland hebben laten weten gereed te staan om op de eer ste oproep naar het eiland te komen. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Generaal-majoor L. Kranenburg territoriaal bevelhebber Oost - heeft in een brief aan de Kamercommissie van Defensie geprotesteerd tegen de houding van zijn directe meerdere, chef generale staf generaal IJsselstein, en tegen mi nister Vredeling van Defensie. Generaal Kranenburg beklaagt zich over „krenkende en onbillijke" behandeling door de chef generale staf. Eerder dit jaar kreeg generaal Kranenburg van generaal IJssel stein een dienstorder voortaan geen politieke nota's meer via de defensiekanalen te sturen. De generaal had tot twee keer toe in een nota z(jn commandanten ingelicht over de defensiepolitiek, zoals die volgens hem gevoerd zou moeten worden. Minister Vre deling had de generaal toen verzocht daarmee op te houden. Hij weigerde dat echter, waarna generaal IJsselstein hem een dienst order gaf waaraan hij wel gehoor moest geven. Zij het onder protest, wat blijkt uit de brief aan de Kamercommissie. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Voor een wintersportreis naar hetzelfde hotel met dezelfde faciliteiten in dezelfde plaats betaalt men bij de ene reisorganisatie soms wel 200 gulden per persoon méér dan bij de andere. Dit blijkt uit een prijsverge lijking, die de Consumenten bond heeft gemaakt. Zo kost een 15-daags vliegarrangement naar Kitzbühel bij de ene reis organisatie 84G gulden en bij een andere 1046. Andere ver schillen: een reis naar Davos kan gemaakt worden voor 1 1156,- of f 1335,-. Precies de- ielfde vakantie naar St.-Mo- ritz kost bij de een f 1507,-, bij een ander f 1743,-. De Consumentenbond komt na een onderzoek onder 120 reisleiders, hostesses en reisor ganisaties bovendien tot de conclusie dat de reisleiders in veel gevallen met een mini mum aan insa. acties op de rei ziger worden losgelatea. Veel reisleiders achten een oplei ding tot reisieider noodzake lijk. De Consumentenbond vindt het tenslotte maar een beden kelijke zaak dat enkele reisor ganisaties het aannemen ol vragen van provisi- door de reisleider openlijk of ooglui kend toestaan. 13 17 Als je deze weken de kran ten leest en de buis aanzet alsmede Hilversum belu-istert, krijg je inderdaad de indruk dat we IN EEN OLIEMAAT SCHAPPIJ LEVEN Van der Stoel houdt zich kranig, moet ik zeggen. Olie- kranig. Echtelijke ruzie op zondag: rij j ij nietof rij ikniet Hieronder volgen dan de on getwijfeld lang verbeide ver langlijstjes van de hoge bomen in onze samenleving met het oog op het komend heerlijk avondje. (Met het oog op de energie- en overige besparing mag ie dereen maar één ding vra gen) Den Uyl: één meevaller. Duisenberg: een poot (om stijf te houden). Andnessen: ook een poot (om op te staan). Aantjes: een teevee (om uit te zetten). Bartels (van het VNO): een achterban, Van der Stoel: een kleiner buitenland npit plus Kok: een stakings kas. Pronk: het gironummer van het Freümo. ■£r Wiegel: meer stratemakers (en aluast een oppositie- jurkje voor Pien). Lubbers: nieuwe gordijnen (want de oude zijn versleten, en mijn vrouw die mag het niet weten;. Vredeling: uw staf a.u.b., Sint, i.p.v. de generale. Daar laten we het voor van daag bij. Overigens: Waar maken we ons eigen lijk zo di uk overWe hoeven de olie zo maar van de Rijn te scheppen. En zo komt de olie bij Lo- bith ons land binnen. En zo uias ik weer weg. Groetjes. MERIJN. I kort IN een map met prenten uit het legaat van het Arnhems gemeentemuseum van de Arn hemse Patricia A. Verheull is bij toeval een door Albrecht Dürer vervaardigde houtsne decyclus ontdekt. IN het postkantoor van Tel Aviv is gasteren weer een bombrief gevonden. De politie heeft hem onschadelijk ge maakt. HET 35 man tellende perso neel van Porter Precicion Pro ducts in Weesp heeft gisteren sloten op de deuren van het bedrijf aangebracht om te kunnen voorkomen dat vier kostbare en vitale machines uit de fabriek worden over bracht naar Frankrijk. DE Nederlandse Aardolie Maat schappij heeft van een organi satie die zich tooit met de naam NIRAG (Noorden Inzet Rechtvaardige Aardgasbaten- verdeling met Geweld) een dreigbrief ontvangen waarin wordt aangekondigd dat aan slagen op installaties van de NAM kunnen worden ver wacht. DE bemanning van ce Skylab heeft enkele voorgenomen ex perimenten voor onbepaalde tijd uitgesteld. De Skylab ver- nuikt teveel brandstof bij deze experimenten. IN Ulster hebben militairen een IKA-lid doodgeschoten die prob..erde een vrachtwagen te kapen om als wegversperring te dienen, zoals op 2®0 plaat sen m Noord-Ierland gister morgen het geval was. Een man en een vrouw kwamen om toen hun auto op een weg versperring reed. DE Tweede Kamer heeft gis termiddag besloten het Ka merdebat over de betrekkin gen met de West (Suriname en de Nederlandse Antillen) uit te stellen tot na het Kerstre ces, dat op 31 januari 1974 eindigt. .EEN Md van een Britse Hima- aya-exp-dit'o heeft een dodeij lijke val van 450 meter ge maakt. VIJF mensen zijn gisteren m ons land om het leven geko men, toen bun voertuigen als gevolg van gladde wegen bij ongelukken betrokken raak ten.

de Stem | 1973 | | pagina 13