Kostenfactor centrale antenne zaak van raad Sas heeft plan voor houw sportzaal EXPOSITIE UT EIGEN BEZIT IN GALERIE HARGARETHE DE BOEVE LEDEN WONINGBOUWVERENIGING TERNEUZEN WEIGERDEN GOEDKEURING JAARREKENING De Stem De Vrlfe Zeeuw INDUSTRIEËN: GEEN BEHOEFTE AAN TWEEDE GESPREK Begroting van Sas in februari klaar Verrassingen in Bedrijfsvollvbal AANPASSING HINDERWET aanrijding doorgereden stad streek Hotel International Terneuzen St.-Jansteen Bezwaar van Sluisenaar behandeld Woensdag 28 november 1973 5 (ADVERTENTIE) HULST, TEL. 01140-3453* KOFFIETAFELS v.a. 5,95 voor BRUILOFTEN MENU'S v.a. 12,50 (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Het college van burgemeester en wethouders van Sas van Gent zal binnenkort aan de raad voorstellen om een nieuwe ïortzaal te bouwen. Aanvan kelijk is ook gedacht om bij de sportzaal ook een beschei den overdekt zwembad te bouwen. Met het hele project zou dan echter zoveel geld zijn ge moeid, dat het de vraag werd ot het plan financieel haalbaar zou zijn. Daarom dient volgens b. en w. op dit moment aan de bouw van een sportzaal priori teit te worden gegeven. De behoefte aan een goede sportzaal is in Sas van Gent groot. De sportruimten in De Speije en De Roselaer zijn volgens b. en w. eigenlijk al leen maar geschikt voor scboolgymnastiekonderwijs. i Sportverenigingen kunnen er moeilijk gebruik van maken omdat de ruimten qua lengte, breedte en hoogte niet aan de eisen voor het z.g.n. buiten- sclools gebruik voldoen. Het gebrek aan een goede sportaccommodatie speelt een gezonde ontwikkeling van de sportbeoefening in Sas van i Gent danig parten, zo merken b. en w. op in mededelingen aan de raad. Diverse Sasse verenigingen zoeken wat ruimte betreft hun heil in Bel gië, De volleybalvereniging S1V0K bijvoorbeeld moet thuiswedstrijden in Zelzate spelen omdat er in Sas van Gent geen zaal is, die voor volleybal geschikt is. Als er in Zelzate ruimtegebrek voor de Plaatselijke verenigingen gaat ontstaan, dan zal de Neder landse club als eerste naar een andere ruimte moeten gaan Wen. Verder komen wegens gebrek aan een behoorlijke ac commodatie diverse takken van Joit in Sas van Gent niet van de grond, De Zeeuwse Sportraad, aan me enige tijd geleden om ad- les is verzocht over het plan J® in Sas van Gent een sport hal te bouwen, heeft gezegd •«in Sas een sportzaal drin gend nodig is. Het advies van ,1 uwse Sportraad is ook Jeerd op een enquête, die Mer het Sasse verenigingsle ven op sportgebied is genou- 1J'2est'en verenigingen, enquêteformulieren in- wuid terugstuurden, deelden wee van de sportzaal te zu'len maken. Drie «niigmgen verbonden er de Sparde aan dat een be- Vt,,a,re huur zou worden ge- bEl Sro°t aantal vere- stelde dat zij onte- (JJ, ™as over de huidige gentWu e' Viif VOTen'gin" te ün® mee de activiteiten smriuitbreiden als de ®r is en de Sasse met .heeft al laten weten ltJL basketbal te beginnen, van Gent is dit een van sport. 511 een onzer verslaggevers sc?aÏÏZEN - De Belgi" Oj autobestuurder, J.K. uit C'lèuzp aan de Westsluis te 1*wee uerkeersbor- vervoij.„ omver gereden en wetd- Gent ,0N omver Hm was doorgereden, Cu,-. 1 ue douane te Sas van -« c Hij ver ia! hi; 'egenover de politie tt aatn i.if®11 bocht een ande- ge v.,n "maaide en ten gevol- »eg j. e gladheid van de bracht oizer het stuur (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De directies van de Sasse bedrijven heb ben geen behoefte aan een tweede gesprek met gemeentebestuur van Sas van Gent over de vraag of het bedrijfsleven zou willen meebetalen in de kosten van de installatie van een centrale t.v.- antenne, waarmee de problemen van slechte t.v.-ontvangst in grote delen van Sas van Gent zouden kunnen worden verhol pen. „Het initiatief voor een nieuw gesprek zal ook niet van ons uitgaan," deelde gisteren de heer J. Siteur, secretaris van de kring werkgevers Kanaalzone mee. De werkgevers hebben tij dens het eerste gesprek al laten weten dat behalve de Suiker unie het Sasse bedrijfsleven niet zal meebetalen. Hierdoor komt mogelijk de raad alleen te staan voor het probleem om het cen- traal-anlenne-project voor de bevolking betaalbaar te maken. 8,50 per maand moeten gaan betalen. Mogelijk komen er vanuit de raad goede voorstel len", aldus burgemeester Du- ïaidudjn. Verwacht wordt dat de Sas se bevolking een bedrag van f 8,50 per maand wel redelijk zal achten. Met afschrijving en kosten van een eigen t.v.-an tenne is per maand namelijk ongeveer hetzelfde bedrag ge moeid, zodat de komst van de centrale antenne voor de Sasse bevolking praktisch geen ver zwaring van de lasten zal be tekenen als f 8,50 per maand wordt gevraagd. Aanvankelijk was men bij het maken van de plannen van meriting dat een deel van de kosten van de antenne door gemeente en bedrijfsleven sa men betaald zou moeten wor den en dat ter dekkinig van de resterende kosten van de kij kers, die profiteren van de centrale antenne een maande lijkse vergoeding gevraagd zou moeten worden. Als bij een aansluitdichtheid van ze ventig proeent alle kosten ech ter aan de kijker doorbere kend moeten worden, dan dient die per maand een be drag van f 11,43 te betalen. „Dat bedrag is veel te hoog. Dan zal niemand er wat voor voelen. Als het bedrag niet kan worden verlaagd, dan ziul- len we naar de mensen terug moeten en hen vertellen: sor ry, maar het gaat niet", zei gisteren burgemeester drs. W. Dusarduijn. De houding van het be drijfsleven heeft hem uiterma te teleurgesteld. Op de eerste plaats was er op 8 november tijdens de ontmoeting van ge meentebestuur en Sasse be drijfsdirecties eigenlijk geen sprake van een gesprek omdat van de zijde van de werkge vers meteen al het standpunt naar voren werd gebracht dat het bedrijfsleven geem bijdra ge zal leveren omdat dit be drijfsleven vindt dat het niet de taak heeft dergelijke pro jecten uit te helpen voeren. Van de Suiker Unie is er zo werd meegedeeld wel eetn bijdrage te verwachten omdat door de bouw van de suikersilo in een bepaald ge bied Wel storing van t.v.-ont- vanigst is ontstaan. Hoe groot echter die bijdrage zal zijn, is nog niet bekend. Ofschoon burgemeester drs. Dusarduijn gisteren meedeelde bereid te zijn met Sasse in dustriëlen alsn/og te praten over het verlenen van finan ciële steun, vond hij het jam mer dat het bedrijfsleven tij dens het eerste gesprek niet bereid bleek tot overleg. Naar de mening van burgemeester Dusarduijn is het probleem van de slechte t.v.-ontvangst in vele delen van Sas van Gent toch ook een zaak voor het bedrijfsleven. „In de kern van Sas van Gent staan diver se fabrieken. Het is duidelijk dat dit van invloed is op het t.v.-beeld. In andere plaatsen, zoals bijvoorbeeld in Philippi ne, is de t.v.-ontvangst stuk ken beter en volgens mij heb ben de mensen in Sas van Gent moreel het recht op een even goede ontvangst als el' ders", aldus drs. Dusarduijn. De kwestie van het centraal antenrnesysteem komt a.s. don derdag wel ter sprake in de Sasse raadsvergadering. B. en W. hebben echter nog ge-en voorstel aan de raad gedaan over de financiering van het project. „We zijn wat huive rig voor wat het doen van een voorstel betreft. We zou den niet graag met een voor stel komen waarin staat dat de mensen mogelijk meer dan Geslaagd Mevrouw L. A. Rombout-Baart uit Terneuzen slaagde in Den Haag voor het examen ehiropedist dat werd afgenomen door de Nederland se federatie van chiropedis- ten. Verharden Personeel van de dienst openbare werken van de gemeente Hulst is be gonnen met het verharden van de stroken grond tussen de weg en de trottoirs voor de woningen in de burgemeester IJsebaertstraat. Hiervoor wor den kasseien gebruikt. Prijskaarting Zaterdag 1 december wordt in café „De „Kroon" de 1ste prijskaarting v.h. winterseizoen gehouden. De prijskaarting begint om 19.30 uur na de eucharistieviering in de parochiekerk. Als prijzen worden konijnen, poularden, worst, wijn en sigaren uitge loofd, Sin* Gregoriuskoor In verband met het 25-Jarig Md maatschap van het Sint-Grego riuskoor werden door pastoor Van Leeuwen zilveren medail les van de St.-Gregonusbond uitgereikt aan de heren P. Smet, A. Pollet en G. Engels uit Sint-Jansteen en de heer C. Francken uit Axel. SAS VAN GENT Volgens burgemeester drs. W. Dusarduijn van Sas van Gent is het ge rucht dat het gemeente bestuur van Sas van jent er nu extra op gaat Ietten of de Sasse be drijven aan de hinder- wetsvergunningen vol doen als wraakneming voor het niet meebetalen van de Sasse bedrijven aan de kosten van de centrale antenne abso luut onjuist. „Op deze manier zal ik wat de centrale an tenne betreft, nooit mijn doel willen berei ken", aldus drs. Dusar duijn. Volgens hem staat het project centrale an- teninie en het feit dat in Sa-s van Gent in de toe komst meer op het aan passen van de birader- wetsvergunningein zal worden gelet, volkomen los van elkaar. „De hin derwet moet aangepast worden. Het gaat traag en daarom is er in het verleden nog niet zoveel van te merke-n geweest. Het is een kwestie vain teveel werik voor te wei nig mensen. Wel is in de toe-komst in dit opzicht een forse aanpak van de bedrijven te verwachten. Als het bedrijfsleven wet het verband tussen die twee zaken zou leg gen, dan zou ik daar graag een gesprek met hen over willen heb ben", deelde drs. Dusar duijn gisteren mee. 0 Mevrouw De Rudder. (Van een onzer verslaggevers) ASSENEDE Wie op grond van de uitgegane invita tiekaart verwacht bij de Gale rie argerethe de Boevé te Assenede een expositie van werk* van de Italiaanse kun- sternaar Maurizio Nannucci te zullen zien komt bedrogen uit. De in Venetië woonachtige neonlicht-artiest liet het name lijk twee dagen voor de ope ning eenvoudig afweten en de galerie moest in allerijl iets ondernemen. Dit nu werd een expositie van eigen bezit. Een expositie die ons spoedig over de teleurstelling heen helpt, want het is een niet gering aanita werken dat de galerie in de loop der jaren heeft waten te verzamelen. Meer dan 43 kunstenaars zijn hier met een of meerdere wer ken vertegenwoordigd en daaronder bevinden zich heel wat bekende namen, zoals voor Nederland Gunt Romein en A-a-t Verhoog, voor België: Roger Raveel met vroeger werk dat heel wat aantrekke lijker en boeiender is dan het geen hij thans maakt, Van An- derlecht, Bert de Leeuw met enkele abstrakte werken, Dyo- nyse Roland van den Berghe, Guy Vaneen branden, Mark Verstookt, voor Japan: Hirao- ka Hi-roko en Shimuzi, voor Duitsland: de boeiende „ven- Ster" -schilder Siigi Za-hn en Eberhardt Westphal en nog zo vele anderen, alle behorend tot verschillende richtingen en stromingen. Dat maakt deze tentoonstel ling levendig en gevarieerd, voor elk wat wils en geeft tevens een overzicht van en een inzicht in wat de galerie Margaretha de Boevt in een tienjarige expositie-activiteit zo al gebracht heeft. Veel meer dan een uit de nood van het ogenblik geboren substi tuut voor wat niet kon zijn is deze expositie een zelfstandige volwaardige verrassing. Het is een soort bloemlezing uit de beeldende kunst van de laatste jaren waarin men prettig kijkt en bladert. Dat is mogelijk tot 2 december aanstaande. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT „De begroting voor 1974 zal eerst in de raadszitting van februari 1974 kunnen behandeld wor den", zo deelde burgemeester drs. W.R.V. Dusarduijn van Sas van Gent mee. Als oor zaak hiervoor noemde hij per- soneeismutaties, vrij langduri ge ziekte van een personeels lid en niet op de laatste plaats, de verhuizing naar de Stationsstraat. Met betrekking tot het in voeren van het centraal anten nesysteem, toonde burgemees ter Duisarduij-n zich optimis tisch, ondanks het feit dat al leen de Suiker Unie een bij- drade wil leveren. De burge meester hoopt dat tijdens de raadsvergadering van donder dagavond a.s. de raadsleden met goede voorstellen zullen komen. Als alles naar wens verloopt -d.w.z. wanneer het centraal antennesysteem er kan komen voor een voor iedere inwoner betaalbaar bedrag minder dan 11,43 per maand) zal begin december een enquête onder de inwoners van de kern Sas van Genit worden ingesteld. Blijkt daaruit dat tenminste zeventig procent daarvan zich voor dit systeem uitspreekt, dan hoopt de burgemeester dat in het voorjaar van 1974 met de werkzaamheden zal kunnen worden begonnen. Het werk x i dan volgend jaar oktober klaar kunnen zijn. Het betreft 1740 aansluitingen. Degenen, die niet direct op het antennesysteem wensen aan te sluiten, zullen over vijf Jaar hun privé-antenne moeten opruimen. Burgemeester Du sarduijn is van mening dat die mensen dan wèl op het centra le systeem zullen aansluiten, omdat de praktijk geleerd heeft dat in Sas van Gent een antenne na ongeveer vijf jaar moet vernieuwd worden, ten gevolge van schadelijke in vloeden. „Dan lijkt het mij toch voordeliger dat er dan op het centrale systeem wordt aangesloten. De kosten hiervan liggen ongeveer gelijk met de kosten, die men voor een ei gen antenne betaalt", aldus de 'mrgemeester. (Van onze correspondent) SLUIS Door de Raad van Statie, afdeling geschillen van bestuur, werd het beroep be handeld, dat door de heer H. Warmendam te Sluis werd in gesteld tegen het besluit van B. en W. van Sluis om aan le heer R.J.M. Boon aldaar een voorwaardelijke hinderwetver gunning te verlenen voor het plaatsen van een 18 m3 tank voor propaangas. De bezwaren van de heer Warmendam, diie overigens wiet op de zitting aanwezig was, waren gericht tegen het mogelijke brand- en explosie gevaar, weilke de inrichting van de heer Boon voor zijn garagebedrijf zou opleveren. Uit het aidvies van de direc teur-generaal voor miilieyhy- giënie bleek, dat ligging van de propaanigas en de door de gemeente gestelde voorwaar den voldoende waren omge- vaar, schade of hinder te voor komen. Wel achtte deze enke le aanvullende voorwaarde ten aanzien van het meet- en afleveriwgstoestei noodzake lijk. Door de vertegenwoordiger van het gemeentebestuur van Sluis, de hoofdcommies ter se cretarie, de heer A. van Beijs- terveldt, werd medegedeeld, dat de installatie reeds aan deze voorwaarde voldoet en dat zal wonden bevorderd, dat een nieuwe vergunning, welke het gehele bedrijf omvat, zal worden aangevraagd. De heer R. Boon, die eveneens aanwe zig was, verklaarde zich hier toe bereid. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Tijdens de algemene ledenvergadering van de woningbouwvereniging „Terneuzen", in de bovenzaal van café Kolijn, heeft de meerderheid van de 29 aanwe zige leden geweigerd de jaar rekening 1970-1971 goed te keuren. Aanleiding hiertoe was een opmerking van de heer B. van Wouwe, die de voorzitter, de heer W. Wete rings, erop attendeerde dat er geen verificatierapport van het verificatiebureau van de vere niging van Nederlandse ge meenten bij deze rekening ter inzage lag. De heer Van Wou we vond dit niet acceptabel, omdat naar zijn mening de „gewone" leden niet bij mach te zijn een dergelijk stuk te lezen. De heer Traas, be stuurslid, zei hierin de heer Van Wouwe gelijk te moeten geven. De heer Weterings ver dedigde dit door er op te wij zen, dat dit niiet nodig was volgens de statuten en dat het in de zestigjarige geschiedenis vain de vereniging ook nog nooit was voorgekomen. De discussie nam een enigszins scherpe wending, toen de voorzitter de heer Van Wouwe verweet dat hij hierdoor een normaal verder werken ver hinderde. De heer Weterings bestempelde deze gang van zaken als een „droevige ge schiedenis". Aan het begin van de be handeling van dit punt had de heer Weterings medegedeeld dat er op de exploitatiereke ning een tekort van f 144.005,24 was. Toen de heer Weterings de vergadering machtiging vroeg tot wijziging van de statuten en het huishoudelijk regle ment, die op de volgende le denvergadering bekrachtigd kunnen worden, ontstond op nieuw een discussie tussen de voorzitter en de heren Van Wouwe en Matthijssen. Reden van deze gedachtenwisseling was de tijd, die er nodig zou zijn om dit punt af te werken. De voorzitter had n.l. even te voren laten weten dat het hui dige bestuur zal aftreden, zo dra de nieuwe statuten ko ninklijk zullen zijn goedge keurd. Hij kon niet nauwkeu rig zeggen hoe lang dit zou duren. Na enig heen en weer gepraat werd aangenomen dat het bestuur hiervoor een peri ode vam maximaal twee jaar krijgt In zijn openingswoord, waarin ook wijlen de heer De Potter, de vorige directeur, werd herdacht, sprak de heer Weterings zijn bezorgdheid uit over de energiecrisis. Hij be loofde dat het bestuur alles zal doen om de woningen zo goed mogelijk verwarmd te hou den. Aan het slot van de verga dering deelde hij mee dat in de stookgelegenheid van de 312 woningen aan de Rossinl- straat was geknoeid, ten ge volge waarvan de mensen en kele uren in de kou hebben gezeten. Voorts zei de heer Wete rings dat de woningbouwvere niging momenteel een bouw- stop kent, behalve voor dertig goedkope woningen m de Kerkhoflaan en 36 garages op een terrein Geraniumstraat - Nareisstraat. Tenslotte vroeg hij de flatbewoners er voor te zorgen dat hun huisdieren ga lerijen, trappen en liften niet te veel meer laten bevuilen. De heer Ringelberg, die aan de beurt van aftreden was, werd vervangen door de heer Rijnhout. In de plaats van me vrouw Kes-Spruit werd de heer De Groot gekozen en voor de woonkern Biervliet, waar de heer Verkuijl als ver tegenwoordiger fungeerde, werd nu de heer j. Loete ge kozen. AARDENBURG Gemeentelijk Museum, Markstraat, Jan Bruens uit Eede met tekeningen en aqua rellen. Geopend op werkdagen van 10.30-17.00 uuir (lm. 15 dec.). BERGEN OP ZOOM Roxy, 14.00 uur: Snoopy co- me home a.l. 20.00 uur: M.A.S.H. Stadhuis, (tweede hal). Gro te Markt, expositie kunstwerk van de maand van Marcel Cockx. De Leeuwenpoort. Ge opend, dag. van 8.30-12.30 uur en van 13.30 -17.30 uur (t.m. 30 november). GOES Grand, 15.00 uur: Sjors, Sjiimimie en de toverring a.i. Gro-te Kerk, expositie voor kunstenaars groep WEB met schilderijen, tekeningen, gra fisch werk, gobelins, plastie ken en objecten (t.m. 7 dec. KLOETINGE Galerie De Verfmolen, expo sitie schilderijen van de Goese schilder Mathiesse, geopend dinsdag- en donderdagavond van 19.00-22.00 uur, zaterdag middag van 13.00-17.00 uur Ot.m. 22 dec.). KORTGENE Les Deux Chapeaux, exposi tie door de Amsterdamse foto graaf W. v.d. Jongens, met fo to's uit Zeeland. Geopend ma. t.m. vrijd. 9.30-12.00 uur en 14.00-15.30 uur zat. 9.30-12.00 uur (t.m. 24 dec.). middelburg Zeeuws Museum, Abdijplein 4, fototentoonstelling. Men who made your world, portret ten door Yousuf Karsh. Geo pend op werkd. van 10.00- 12.30 uur en van 13.30-17.00 uur (t.m. 7 dec.). ROTTERDAM Piccolo Theater, 20.15 uur: Jij met je wolken. Hofplein Theater, 20.15 urn" Blauw Blauw, comediie van Hugo Claus. Theater de Lantaren, 20.30 uur: Moving Being Thea tre. Engels experimenteel the ater. SAS VAN GENT Galerie Troutzaerte, exposi; tie schilderijen van Mia Depré uit Izeghem (B.), geopend van 9.00-12.00 uur en van 13.30- 21.00 uur, zondag van 14.00- 18.00 uur en ma. gesloten (t.m. 30 nov.). TERNEUZEN Zuidlandtheater, 20.00 uur: Musical Irma la Douce. Stadhuis, expositie Egypte dodenkunst als levensBunst (t.m. 11 dec.). Geopend op werkdagen ook van 19.00-21.00 uur, zaterdag van 14.30-16.30 uur. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, eeposf- tie Unica van de experimente le afdeling van de Porseleynen Fles uit Delft. Geopend dag. 9.00-18.00 uur, zond. van 14.00-18.00 uur, 's avonds ook na afspraak (tot 31 dec.). Ver der nog schilderijen pastels en aquarellen van zeven kunste naars (zelfde openingstijden t.m. 31 dec.). IJZENDIJKE Streekmuseum, expositie van amateuristische kunst uit West- en Oost-Zeeuwsch- VLaanderen, met schilderijen, tekeningen, keramiek, beeld houwwerk en wandkleden (t.m. 14 febr.). Geopend 14.00- 16.00 uur. ANTWERPEN KVO, 20.00 uurBohème Ringtheater, Pastorijstraat 23. 20.30 uur: Zebedeus. Koninklijk Museum voor Schone Kunsten,, retrospectie ve tentoonstelling 1958-1973 van het werk van leden van G-58. Geopend van 10.00-15.00 uur. Op ma. gesloten (tun. 30 nov.). (Van onze correspondent) TERNEUZEN De zevende competitieavond in het be- drijfsvolieybal bracht in de eerste klasse, vrijwel van alle gespeelde wedstrijden verras sende uitslagen op het score bord. Koploper Promenade 1 verloor in drie sets van Mare chaussee (l-h£), doch behield met één punt voorsprong de eerste plaats op de ranglijst, omdat Gemeente 1 met dezelf de cijfers van Roelofs-Schel- desport 4 verloor. Belasting boekte zijn eerste overwinning door met een 3-0 uitslag, Rijkswaterstaat beide punten af te snoepen, waardoor ook het gevecht om de onder ste plaatsen -twee teams moe ten aan het eindie van deze competitie degraderen- weer san spanning won, *emeer daar Braveriboer-Soheers in vier seits de Politie Snort Ver eniging een 2-2 gelijkspel af dwong. Stand: Promenade 1: 7-11. Gemeente 1: 7-10. Marechaus- se 7-9. Roelofs Scheldesport 4: 7-9. P S V 7-8. Rijkswater straat 7-4. Bravenboer-Scheers 7-4. Belasting 7-2. De leidende teams in de tweede klasse, Dow en PTT maakten geen fout en wonnen respectievelijk van Philips 1 (3-0) en Roelofs-Scheldesport 5 (3-1) Stand: Dow 6-12. PTT 6-12. Philips 1: 6-8. Roelofs- Scheldesport 5: 6-7. Hoop 1: 6- 4. Promenade 2: 6-4. Gemeen te 2: 8-1. Rabo 6-0. In de derde klasse kregen niet minder dan drie teams een reglementaire nederlaag. -'CV 2 kwam niet opdagen voor de wedstrijd tegen Phi lips 2. Hetzelfde overkwamen Ter Schorre en Hoop 2. Beide teams die tegen elkaar moes ten uitkomen waren niet in staat het minimaal vereiste aantal spelers (5) op de sport halvloer te torengen en dat betekende voor beide een ne derlaag. PZEM won met 3-0 van Amro en Excelsior be haalde beide punten binnen door een 3-1 overwinning op Union Boys. Starid Pzem, Excelsior en Philips 2, allen met 12 punten uit 7 wedstrijden. Amro 7-7. PSV 2 7-6. Union Boys 7-3 Hoop 2: 7-2. Ter Schorre 7-0. Programma voor vanavond: Eerste klasse: Promenade 1- Bravenboer-Scheers PSV 1 - Mirchaussee, Rijkswaterstaat - Roelofs-Scheldesport 4, Belas ting -Gemeente. Tweede klas se: Promenade 2 - Hoop 1, Rabo - Gemeente 2, PTT - Dow, Philips 1 - Roelofs- Scheldesport 5. Derde klasse: Ten Schorre - Pzem, Excelsior - Philips 2. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B V. Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9. tel 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14. tel 01140-3751 (3 lijnen); GOES: F' tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m vrijdag 8 15-12 30 en 13.30-17.00 uur, BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag tm. vrijdag 19 00-21 00 uur, tel 01600-22341; zaterdag 9 uO-12.00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur. tel 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie- S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920 privé tel 01150-5745 algemeen redac teur Zeeland A f Koopman, kantoor Kromme Weele 4. Mid delburg, tel 01180-7764 privé tel 0118(17438 redacteur Midden- Zeeland drs J Bouwnians. tel. 01100 3405 sant Klokstraat 1, Goes, tel 01100-8030. privé Colijnshol 35 Goes: redacteur te i'erneuzen en Kanaalzone G van Berkel kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920. privé tel 01150 4866: redacteur O Z. Vlaanderen A Verhnd, kantoor Steenstraat 14 Hulst, tel 01140- 3751. privé tel 01140-3HI3. redacteur W Z-Vlaanderen R van der Helm. Melkweg 40. Oostburg. tel. 01170-3370; sportredactie Zeeiand- '1 Koomen. *el 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEEl.AND: C. J de Boer. Trumanlaan 10 Axel tel 01155-2237. ABONNEMENTEN EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100-4316

de Stem | 1973 | | pagina 5