Antarctica mogelijk spoedig 's werelds gevaarlijkst verontreinigd gebied Duel od rollen in nieuws van heetman Ook veel gesctienked voor mannt Braak voert Goe tl' Aanrijd! Afgelaste OVERWINNING TOERRENNERS Jong zilver vinden onder de Lijnbaan Lijnbaan 92 telefoon 116670-Rotterdam t J. van der Bnrgjh Delta Spoti houdt Mossello Wie geeft zijn vrouw steeds een nieuwe ring? Ukunt het! Geld beleggen in losse brillonten adverteren adverteren in deze krant Een vakman voelt niets voor plechtig doen PLAN AFVAL Hulst Sluiskil GEMEENTE TERNEUZEN Tijdelijke verkeersmaatregel GEMEENTE OOSTBURG RAPENBURG 26 - VOGELWAARDE-TEL01147-212 Wijziging spreekuur Hoofdplaat Vlissingen Goes Westdorpe Hengstdijk Kloetinge op Hoofdplaat Wat is een groei- brillant? Waardevast Jackie Stewart en Heetmai hebben Rolex ROLEX ONDANKS VERZ Baume M. Juwelier - H Terneuzen Sas van Gent Filiaal: Oostzeedijk 155-157-Tel. 12 23 44 Vrijdag 23 november 1973 (Van onze redactie buitenland) WELLINGTON Antarctica, het „maagdelijke conti nent"! zou in de komende tien jaar wel eens 's werelds gevaarlijkst verontreinigd gebied kunnen worden. Dat is de mening van de 36-jarige Nieuwzeelandse deskundige John Darby, die gelooft dat het langzaam maar zeker beschouwd gaat worden als mogelijk gebied voor het lozen van 's werelds nucleaire afvalstoffen, die op het ogenblik slechts voorlopig worden opgeslagen. Darby heeft enkele zomer seizoenen als bioloog in An tarctica onderzoekingen ver richt. Hij maakte in het bij zonder een studie van het pro bleem dat het radio-actieve af val in het afgelopen jaar vormde en is zeer bezorgd over „een groeiend gevoel dat het afgelegen Antarctica een mogelijke oplossing biedt". „Het verdrag inzake Antarc tica bevat een welbekende clausule, die het lozen van ra dio-actief afval op het conti nent verbiedt. Maar de kleine lettertjes bevatten een andere bepaling volgens welke dit af val er kan worden gedepo neerd als alle ondertekenaars daarmee akkoord gaan Het is niet onredelijk te veronder stellen dat het bestaan van een dergelijk clausule er op duidt dat het gebruiken van Antarctica als lozingsgebded voor nucleair afval in overwe ging werd genomen voordat het verdrag werd getekend". Het verdrag, dat in 1959 door 12 landen werd getekend, wil het gebied bewaren voor vreedzame doeleinden en voorziet in internationale sa menwerking op wetenschappe lijk gebied. Er zijn naar schatting 150 miljoen vaten (680 miljoen li ter) radio-actief afval in de wereld, aldus Darby. „Deze hoeveelheid zal tegen het laar 2000 vermoedelijk met 100 procent zijn toegenomen. Veel van deze stoffen zullen hun radio-activiteit 250.000 jaar behouden en zouden in die tijd niet in de grond, de at mosfeer of in oppervlaktewa ters terecht mogen komen". Amerikaanse geleerden zijn echter met een plan gekomen om de giftige produkten door de ijskap van de Pool te laten zakken. „Dat zou gelijk zijn aan het toedienen van een enorme dosis vergif aan de wereld". Darby zei dat het voorstel dit jaar naar voren werd gebracht in het januari nummer van het in Amerika verschijnende bulletin van atoomgeleerden. „In 1957 al werd er een Duits patent genomen op een speciaal soort containers. Het afval zou daarin gestopt wor den en de hitte die door het radio-actieve afval werd opge wekt, zou voldoende zijn om de vaten naar de bodem van de ijskap te doen zinken". „De containers moeten het echter 250.000 jaar kunnen in houden. Als zij zouden scheu ren, zouden zij onmogelijk kunnen worden geborgen Daarbij komt dat wij niets weten van de fysische facto ren op dergelijke diepten". Darby voegde hieraan toe: „De mensen die dit denkbeeld op perden, zijn deskundigen met een grote reputatie in de V.S Zij geloven kennelijk dat dit systeem uitvoerbaar is". Darby is er zeker van dat de V.S. „een groter belang bij Antarctica hebben dan men ons wil doen geloven en dat dit belang afval betreft. Hij zei dat het Amerikaanse militaire laboratorium voor onderzoek van de koude gebieden, dat in Byrd Station in Antarctica ge vestigd is, gedurende enkele jaren belangrijke boorwerk- zaamheden in de ijskap heeft verricht. „Men vraagt zich af (Van onze sportredactie) AXEL De KNVB afde ling Zeeland heeft besloten het afgelaste programma van zaterdag 20 oktober te ver schuiven naar zaterdag 15 de cember. Het afgelaste programma van zondag 21 oktober zal worden gespeeld (voor zover mogelijk) op zondag 16 de cember. In de weekends van 22 en 23 december en 29 en 30 december zullen inhaalwed strijden op het programma worden geplaatst. waarom het Amerikaanse le ger al dat geld in fundamen teel onderzoek steekt". De waarschijnlijkheid dat de huidige ondertekenaars van het Antarctica-verdrag ermee akkoord gaan de nucleaire af valstoffen daar te lozen, moet vrij groot zijn, aldus de Nieuwzeelander. Hij wees op het aantal landen dat al kern centrales in gebruik heeft en zei dat andere landen spoedig zullen volgen en derhalve te gen 1980 met hun eigen voor raden ongewenst afval zullen zitten.Daarna blijven Zuid-Af- rika, Chili en Nieuw-Zeeland over. Darby voorspelde dat er toe nemende druk op Nieuw-Zee- land geoefend zou worden in te stemmen met het depone ren van radio-actief afval in Antarctica. Dit zou per schip naar het Zuidpoolgebied moe ten worden verscheept en over land via het door Nieuw-Zee land bestuurde eiland Ross maar Australisch ge .ied in O. Antarctica worden vervoerd waar de omstandigheden voor lozing het gunstigst zijn. „Het afschuwelijke is dat dit werkelijk wordt overwogen en dat de hele zaak in het diepste geheim gebeurt", aldus Darby, die „merkte dat onder zoek zeer moeilijk is daar er weinig wordt gepubliceerd over dit probleem van het zich ontdoen van nucleaire afval stoffen". (Van onze sportmedewerker) WEMELDINGE Zaterdag, avond houdt de wielersup- portersclub van Heddy Nieuw- dorp en Wim Jeremiasse uit Wemeldinge wedstrijden op de rollen in hotel Smits. Behalve profs en amateurs strijden ook dames, nieuwelingen en adspi- ranten. De wedstrijden begin nen om 7 uur. Bij de profs zijn behalve de Zeeuwen Priem, Blok en Tolhoek van de partij Huizebosch, Otten- bros en waarschijnlijk Van Midden. De plaatselijke renner Jaap Moelker rijdt bij de amateurs evenals Westdorp, Huijzen, Raas, Spaans en De Wilde. Bij de categorie nieuwelingen zal er natuurlijk veel belangstel ling uitgaan naar Heddy Nieuwdorp en Wim Jeremias se die voor eigen supporters waar moeten maken dat ze ook de home-trainer geen fi guranten zijn. Tegenstanders van hen zijn onder meer: Ri- nus Verboom, Peter Helle- mons, Jan van Tilburg, Rudi Kouijzer, Louw de Jager en Guns uit Putte. Onder de ad- spiranten-deelnemers bevindt zich de winnaar van de dit jaar verreden wielerronde Pe tit en ook de Zeeuwse kampi oen Ad. Polak. De wedstrijden beginnen om 7 uur. Tussen de bedrijven door is er een verlo ting met daaraan verbonden vele fraaie prijzen. De suppor tersclub telt momenteel zo'n 80 leden. Voorzitter is Peter Tissing, secretaris Jan de Jon ge (Ovezande), penningmees ter Jo Wisse en de andere bestuursleden zijn Frans Hoogesteger en Jan Dek kers. St.-Nicolaas De route bij de intocht vain Sinterklaas in het komend weekeinde in Hulst is met een aantal straten uitgebreid. Vanaf de Mankt zal de Sint nog een tocht maken voor hat Cornells de Vosplein, de Kleine Bagijnesbraat, het Schuttershof, de Grote Bagij nestraat en de Korte Nleuw- straat terug naa-r de Markt. Schieting Aan de schie ting georganiseerd door de Sluiskilse schuttersclub namen 34 schutters deel. De hoge vo gel werd afgeschoten in de tweede ronde door J. Hemel- soet, de rechtse zijvogel door P. Schele en de linkse door E. Vermont, die ook met 4 stuks de meeste vogels afschoot. De speciale vliegende vogel werd neergehaald door J. Pauwels uit Hengstdijk. heeft, Hij is heengegaan, zoals hij geleefd opgewekt en vrolijk. Heden 20 november 1973 overleed onverwachts, voorzien van de H. H. Sacramenten, in de leeftijd van 70 jaar, mijn lieve man, vader en opa CYRILLUS PICAVET echtgenoot van Martha van Kerkhoven St-Niklaas: Amedé en Maria v. Duyse-Picavet, dochter en schoonzoon St--Jansteen: Tonny Picavet, zoon St.-Niklaas: Eddy en Linda v. Duyse-Maes, kleinzoon en echtgenote Etienne en Marleen v. Clapdorp- v. Dnyse, kleindochter en echtgenoot Christine en Jim, achterklein kinderen Families Picavet - v. Kerkhoven. St.-Jansteen, 21 november 1973. St.-Janstraat 21. De plechtige uitvaartdienst, waartoe wij u beleefd uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 24 november a.s. te 10 uur in de parochie kerk van de H. Joannes de Doper te St.-Jan steen, waarna de begrafenis op het r.-k. kerk hof aldaar. Rozenkrans bidden: vrijdagavond 23 november te 19.30 uur in de kapel van O. L. Vrouw ter Eecken te Kapellebrug. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst, be zoekuren van 14.00 tot 15.00 en van 18.00 tot 19.00 uur. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. In plaats van kaarten Voor de medeleving en deelneming betoond tij dens de ziekte en na het overlijden van mijn ge liefde echtgenote, onze geliefde moeder en oma, mevrouw L A. M. PROVOOST -CEELAERT betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, L. Provoost. Terhole, november 1973. Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter algemene kennis, dat in verband met de uitvoering van bestratingswerkzaamheden de Nassaustraat met ingang van 21 november a.s. zal worden afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers in beide richtingen. Deze maatregel zal gelden tot en met 7 decem ber 1973 of zoveel korter als mogelijk of zoveel langer als noodzakelijk zal zijn. Terneuzen, 20 november 1973 Burgemeester en wethouders voornoemd, J. C. Aschoff, burgemeester A. J. van Pagee, secretaris GOEDKEURING BESTEMMINGSPLAN TRAGELWIJK 1972 De burgemeester van Oostburg maakt bekend dat het bij raadsbesluit van 15 februari 1973 vastgestelde bestemmingsplan Tragelwijk 1972 door Gedeputeerde Staten van Zeeland bij be schikking van 16 oktober 1973, nr. 800/322, 4e afd. R.O., is goedgekeurd. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het be stemmingsplan liggen met ingang van 26 no vember 1973 gedurende een maand ter gemeen tesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening, Ichouwburgstraat 2, voor een ieder ter inzage, ledurende genoemde termijn kunnen zij, die dch tijdig met bezwaren tot zowel de gemeente raad als Gedeputeerde Staten hebben gewend, egen de beslissing van Gedeputeerde Staten be- oep instellen bij de Kroon. De beroepschriften dienen te worden gericht aar: I.M. de Koningin en kunnen worden ingediend bij de Minister van Volkshuisvesting en Ruimte lijke Ordening te Den Haag. Oostburg, 20 november 1973 De burgemeester voornoemd, A. Schipper. TANDARTS SAS VAN GENT maandag 26 nov. van 09.00 -10.00 uur Maandagavond en dinsdagmorgen vervalt. een belangrijk onderdeel voor een gezond en modern zakenbeleid een weldoordacht* beslissing passend in dit gezonde en moderne taken beleid Wielercomlté 1 Het wtelller- comité van Hoofdplaat houdt op vrijdag 23 november het jaarlijkse uitstapje. Na samen komst in oafé „Het Wapen van Zedlandi" vertrekt men om 18.30 uiuir. De besiteimimitag die avond is heit Schiuuikie te St. Jam in Ereimo. (Van onze sportmedewerker) 's-GRA VENPOLDER Op het terrein van Apollo in 's Gravenpolder kwamen 11 ac tieve wielrenners van Theo Middelkamp zaterdagmorgen in het veld voor een partij voetbal tegen een team be staande uit toerrenners van dezelfde vereniging. De toerrenners bleken op al le onderdelen van het spel veel sterker dan de echte cou reurs, wa-ar Cees Priem als doelman vijftien keer de bal uit het net moest halen. Niet temin was Priem behoorlijk op dreef met de vuisten en stopte onder andere een penal ty van Piet Scheers. Als goalgetter bij de toer renners was Hans Harinck bij zonder op dreef en scoorde 5x, Henk de Jon,gh bracht drie treffers op zijn naam en de andere doelpunten werden ge maakt door Chiel Raas, Piet Rentmeester en Koens. Vier doelpunten stelden de renners daar tegenover De Vrieze 2x en Jan Raas en Polak elk eenmaal. De einstand werd dus 154. Gevonden voorwerpen Op het poiliitiebumeau in Vlissingen werden de volgende voorwer pen als gevonden geregi streerd: bruirpe tas met kran ten, blauw gummi balletje, hond (teckel), bril met groene giliazen, zilveren ring, diiiverse sleutels, 1 paar bruine skai handschoenen, een zware lin ker motorhandschoen, pak fo to's- witleren jasje met inhoud, zwarte glacé handschoen, bril met roze montuur, vel met kinderzegels, tas met kranten, geld gevonden in winkel. De afdeling gevonden voor werpen van het politiebureau in Vlissmigen is geopend van maandag tot en met vrijdag van 11.60 tot 12.30 uur en van 16.00-17.09 uur. Zaterdags van 11.00 tot 12.00 uur. Puzzeltocht In verband met benzineschaarste hield de motor- en autoclub „De Beve- landen" im plaats van een au torit een wandelrit door de oude binnenstad van Goes en door plan Noord. Hieraan na men 30 duo deel. De uitslag van d'eze puzzel-wandeltocht was: 1 L.C. Fraanje, 116 straf- punten. 2 A.M. Westveer, 128, 3 A. Xorsuize, 135, 4 D.H. van Sandi'jck, 158, 5 P. Jopse, 161. 6 M. Zwanfcepoorte, 180, 7 J.M van Diere, 182, 8 J. Heijnsdijk, 189, 9 P. Wagen-aar, 201, 10 mej. Hopmans, 203, 11 J. de Jonge, 208, 12 M.C. Rentmees ter, 211, 13 mevrouw Dagevos, 218, 14 M.C. Baaremds, 220, 15 T. Vos-Luijks. 233 str-pnit „De Koeters" De leden van het carnavalscomité De Koeters is met haar activitei ten begonnen. Nadat een ge slaagd bal werd georgani seerd, zal op donderdag 29 no vember een bijeenkomst wor den gehouden in café De Pol derbar, bij mej. Emma de Rijcke. Voor deze vergadering is ook een aantal mensen, dat bestuurslid is van andere ver enigingen, uitgenodigd. Gezien de successen van de voorgaan de jaren proberen „De Koe ters" ook nu weer goed voor de dag te komen. En dat zit heus wel in goede handen. Biljarten In het lokaal van H. Dallinga speelde de Sluiskilse topbiljartclub een wedstrijd tegen de Hulsterse biljartclub 't Anker. S.T.C. veroor met 9-11. De uitslag is: H. Pladdet - J. Haulez 0—2, B. de Waal - W. Woginger 0-2, A. van de Voorde - G. Her- wegh 1-1, M. Dallinga - E van Overmeere 1-1, R. Boelens - J. van Houte 1-1, ,E. Hemelsoet - ,T. Keizer 02, J. Claesene - E. de Poorter 2-0, R. de Schepper - E. Wauters 1-1, L. de Schep per - E. Boon 1-1, L. Dallinga - J. Vink 2-0. Postzegelruilbeurs Zater dag wordt er in gebouw Ami- •itia te Kloetinge een postze gelruilbeurs gehouden van 10.00-17.00 uur. De beurs wordt georganieerd door de vereniging Philatelica Goes en omstreken. Omstreeks drie uur 's middags vindt er ook een veiling plaats. Op de beurs zijn verder de nieuwe uitgiften van de laatste maan den te koop. Op de beurs is ook een grote verscheidenheid aan albums en stockboeken aanwezig. Tenslotte zal een aantal handelaren, ook van buiten de provincie, vertegen woordigd zijn. (Vau onze sportmedewerker) WESTENSCHOIIWt;,, sportvereniging Delta uit Zierikzee houdt in Westenschouwen j Mosselloop. Het pt0, bestaat uit 'één we drie prestatielopen. Er wordt om twee ui» begin gemaakt met een «L' tieloop over 1 kilometert de jeugd van 4 tot e jaar. De limiet is 15 De jeugd van 10 tot ei, jaar komt om 14.20 actie en moet eveneens K- meter afleggen, maar mei limiet van 10. minute, derde en laatste prestatiikj gaat over 8 kilometer ea i open voor allen die de let van 14 jaar hebben tf De kimiet is 90 minuen i aanvangstijdstip is drie De wedstrijdloop voor 1 leden gaat eveneens oy, kilometer en het start klinkt om kwart voor Het wisselscheepje winnaar van deze wei loop is momenteel in beill. Marien van Prooyen van '56 uit Goes. Latijnse mis Het (5 Zeeuws-Vlaaimse grei mannenkoor zdingt op i_ 24 november, om 19.001 de rJc. kerk te Hoofdplaat* Komt u eens bij Heetman kijken Dat is wat anders dan vlugvlug zomaar ergens binnenlopen voor een kadootje. Bij Heet man hoeft u geen haast te hebben. U krijgt er goede ideeën voor geschenken die altijd hun waarde houden en die in overeen stemming zijn met het bedrag dat u nu ■wilt besteden. U kunt er in alle rust kiezen. In zilver, goud en edelstenen heeft Heet' man alles. Heetman zit niet op de dure troon van de plechtige juwelier. Dat is niet nodig omdat hij in de eerste plaats een vakman is. Achter zijn naam mag Heetman zet ten: diamantexpert G.I.A. en edelsteenkun- dige F.G.A. De letters GIA en FGA zijn af kortingen van interna tionale erkenningen, die slechts enkele Ne derlandse juweliers mo gen voeren. Dat verklaart de toe wijding waarmee bij Heetman door iedereen wordt gewerkt. In plaats van domweg te verkopen, vertelt Heet man u graag wat er al lemaal te koop is. Het gebeurt voor een bril- lanten armband van 780,met dezelfde aandacht als bij een zil veren schoorsteenveger tje van 32,dat straks uw salonkast siert. Komt u eens bij Heet man kijken. U vindt er een sfeer die u waar deert. Bij Heetman begint u met een gouden ring van 141,waarin zich een ronde lijst be vindt met een haarzui- vere schroeflijn. Daar op draait u zelf de steen die u kiest. Een groene malachiet of een pur perrode amethist of een blauwe saffier. In tal rijke prijzen heeft Heet man meer dan vijftig verschillende stenen voor uw passe-partout ring. U begrijpt het al: U kunt nu of bij een vol gende gelegenheid meerdere stenen kopen. Elke steen maakt een nieuwe ring. Idee? 't Is er thans de tijd voor. Heetman presenteerde in Nederland het prin cipe van de groeibril- lant. Het gaat zo: U koopt een ring met een brillant van bijvoor beeld f 500,U ont vangt (zoals bij elke brillant van Heetman) tegelijk een 'certificaat met alle gegevens: slijp vorm, zuiverheid, ge wicht etc. Na enige tijd (dat mag zes maanden, een jaar of langer zijn) wilt u de brillant omruilen voor een kostbaarder exem plaar van, laten we zeg gen, 700,Dat kan. Heetman koopt dan voor tenminste f 500, de eerste brillant van u terug en u betaalt al leen het verschil bij (dus 200,of min der) - plus een gering bedrag voor het 'zetten' in de oorspronkelijke ring. Dat kunt u her halen zo vaak u wilt. Uw bezit zal zo uit groeien tot een waarde van vele duizenden gul dens. Kent u Heetman's Schatkamer onder de Lijnbaan? Vrij entree. Winkel ih, recht door, trap af. U staat ineens in een diamantmijn (natuurgetrouw nage bootst) en komt daar na op een tentoonstel ling van edelstenen, mi neralen, parels, zeldza me kostbaarheden... Er is tevens een afdeling IONG ZILVER en daar kunt u (maar dat is natuurlijk niet ver plicht) ook kopen. Zil veren sieraden in an tieke en moderne vorm geving - van Nederland se en Scandinavische kunstenaars. Gladde zil veren ringen vanaf 26,Grote zilveren armbanden. Lange zil veren colliers (80 cm) voor 79,50. Zilveren miniaturen: draaimo len, hemelbed, straat muzikanten, paarde- tram, een klassieke fiet ser en nog veel meer. Zilveren zondagfietserf 32, Een originele zegelring. 14 karaats goud - mèt monogram voor 285,—. Een digital-horloge geen wijzerplaat maar draaiende cijferschijven voor uren, minuten en seconden. Hij 'leest' er op hoe laat het is. Het mechanisme (dat zich zelf opwindtis gevat in! een mooie, manne lijke kast. Prijs f 197,—. Een doorkijk-horloge (door de wijzerplaat is het eigenlijke uurwerk zichtbaar) Prijs 270, Een paar sham chetknopen, onftw; door de Fin li Weclcström. Ftjllt f98 Een een asbak van i Edel gesteente, dat' gesneden wordt en een wondersctat kening openbaart I f 35,— J. dahl. En Heeft» l> voor u Rolex: tets zelf opwindende* ter-uur werk voort en heren - daarbij passende banden, In Rotterdam verkoopt Heetman ROLEX. Be roemde, bijdetijdse vrouwen en mannen hebben Rolex om de pols. De snelle maar voorzichtige Jackie Ste wart en zijn charmante echtgenote dragen Ro lex^ evenals oceaan- vaarder Thor Heyer- Vrijdag 23 november 1973 (ADVERT horlog< Chique kombinatie van elegr Wij zijn er trots op dit merk Axelsestraat 28 Terneuzei In zijn ver gadering vain donderdag 29 no vember zal de Terneuizense gemeenteraad beslissen over een voorstel van B. en W. tot aankoop van het pand De Blokken 16-17. Deze aankoop wordt gewenst geachit met het oog pp de toekomstige sane ring van de Zandstraat en om geving. Voorts stellen B en W de raad voor. Centrale stichting verhuist Het nieuwe adres van het kantoor van de Centrale Stich ting voor Sociaal oultureel werk dn Terneuzen wordt met ingang van 1 december Nieuwstraat 39-43, Postbus 11' te Terneuzen. In d-e week van 26 tot en met 30 novem oer zal het kantoor, in ver band mei de verhuizing geslo ten zijn. Gymproef De turn- en ftPS^ttekvereniging t-H.O.R. uit Sas van Gent, beeft van haar leden van 6 tot t» jaar de gymnastiekproef af genomen. Van de 280 jeugdle- "bmsn er 132 aan deze Sm waarbÜ dient aan merkt te worden dat de in- S ,VanJSmt Nicolaas de op- Komst nadelig heeft beinvloed. allo "^gebreide schema voor dn®, 'eeftijdsgroepen, werd van !?e 'F™* onder toezicht mTndSf Hoofdleider B. Ver- Sot afgewerkt. Alle aeetaemers voldeden aan de Droef n' ,geste^ voor deze Faaaat„ de voorzitter C. naar t3? een hutje of dinlnmr, vng de leeftijd, een Pkma kon uitreiken. de vei ten we bes ad: te slu: vra mo de 'var bes stei een van Voc dra sch een prij, ver var vrij met hou uit Gen is v geni derp Op leer. spre ten aan-1 Piet den: vrag cret, adre soen Piet ban heel op aant afge Huidverzorging S.K.V. De Onzeker geld beleggen in- losse of brillanten is een veilige manier om f waardevast kapitaaltje te vormen en U houden. Want diamant kan niet slijMi verkleuren, niet doffer worden, stijgt wèl elk jaar in prijs. Beleggen brillanten is een onopvallende maaI doeltreffende vorm van sparen. De I» winst zit royaal in de voortduren' vermeerdering van diamant. 1Vie eens met Heetman van gedachten w"1' len - is welkom. Heetman verstrek aankoop een diamant-certificaat op 21 punten èn foto-microg t" ook ter wereld) de identiteit en de brillant onmiddellijk kunnen v getoond. Gent 't. uwenbond Sas van terugzien op een de vwt 6 dia-avond over Twee Rpf|-m? van de vrouw. Belgische dames demon stree huid voor fabr de grotf avon Sas Edelsteenkundige F.G.AYf Diamantexpert G.I.A. 'fan onze correspondent) Voor de Hecs, mol :-T' C'J'M' van Vaa dftiiü„ tlldens de zitting X. uit mevrouw F.B - Jb'Woorden6^1" (B> ZÏCh V6r' haar vo<>r een door °T 22 aupü^i131116 aanrijding Hunt Us op het kruis- Weg, B'ezenstraat-Sarabeis- audere estuurder van de Xen, R Wet aanhangwa- °v«IeJi ,n de w- uit Eede, enkele dagen later. Ter vnr&.^^diging voer- auto niot u i aan ZÜ en daar gelaten r?°rgang niet had vrij mr' weva" iusti- ?e niet Mj-iussen, wil- 'sPunt mkennen dat het 181 .Mo- wat onoverzichtelijk ter plaatz er staan dan ook n". ala,? Waarscbuwingsbor- bo? 1S,+ Inr- Mijnssen. Hij willen t v?n een misdriji tbtfi preken, maar dan °Vertredin„ ^an ,een ernstige f 2nn S1 eiste een boete etaaa^ensVan H&eS W3S De rechl delij ke. r w. was schep gelop proce snelh lome gered se gered ook ter h weze Hoen dat zijn kunn daad den, j-ustit en b de tonre van veroo te vai MA 27 a

de Stem | 1973 | | pagina 4