Koffie gratis Drive-in meubelshow Dit eiken bankstel "Sonnega" is klassiek Vlaams. U kunt dat zien aan de eerlijke, robuuste vorm. De Draion kussens zijn bekleed in 'diverse bloem motieven. De afgebeelde kombinatie, driezitsbank en twee fauteuils komt op 2890 meikt 11 koe warm en sfeervol ijÉtffirünj-, 5<K». Een behaaglijke zithoek die door z'n ranke lijn ook erg goed tot zijn recht komt in kamers van bescheiden afmeting. Bankstel "Metauru", driezitsbank en 2 fauteuils Ronde tafel "Hauser" ƒ218 De fraaie kast "Cham" biedt naast veel bergruimte een opberg plaats voor televisie en een vitrine voor bijvoorbeeld sierglazen. Een weergaloos mooie zithoek bouwt u op met bankstel "Eindhoven", bestaande uit een driezits- en een tweezits- bank, plus fauteuil. Vanzelfsprekend massief eiken in diverse kleuren. De losse kussens zijn verkrijgbaar in allerlei fantasievolle dessins, Uit onze aparte toonzaal van slaapkamërl Hier ziet u niet minder dan 30. verschillende slaapkamers in alie stijlen en prijsklassen. Zoals bijvoorbeeld dit intieme slaapvertrek "Assisi" in Spaanse stijl. Het is geheel uitgevoerd in massief eikehout met die karakteristieke donker^, rode gloed. De bijpassende tafel "Arinos" draagt als prijs De kast "Messlau" voelt zich thuis in velerlei interieurs. De kast heeft vele laden, kastjes, een bar en ruimte voor t.v. 1 1355 Ledikant '452 Nachtkastje '285 Toiletkast '695 Driedeurs kast '1905 Spiegel '138 Débé heeft sinds kort een zeer grote afdeling met kleine meubelen, zoals bureaus, kastjes, tafeltjes, enzovoorts. Daar vindt u die fijne extra's die uw huis echt leefbaar en gezellig maken. Onze nieuwe afdeling slaap kamers biedt meer keus dan wie ook. Zoveel mogelijkheden hebt u nog nooit bij elkaar gezien. Onze afdeling modern is al even groot De toonzalen van débé zijn enorm uitgestrekt. Maar gelukkig kunt u altijd even uitblazen in onze gezellige koffie-hoek. De kinderen krijgen er een verfrissing. Ook gratis Débé is makkelijk te vinden. Dit kaartje wijst u de weg. Er is altijd parkeer ruimte op ons eigen terrein. De openingstijden van de toonzalen zijn als volgt: maandag, woensdag en donderdag van 9-18 uur; dinsdag en vrijdag van 9-21 uur; zaterdag van 9-17 uur. Levering via uw woninginrichter débé meubelen Teteringsedjjk 89 bis, Postbus 145, Breda. Tel. 01600 - 3 45 52. Onze meubelkatalogus wordt u op aanvraag toegezonden.

de Stem | 1973 | | pagina 20