TRUM VOOR TWEEDE MAAL SINTE PIER LOOP Veel belangstelling wmtertrasamgen Terneuzen nog zonder puntenverlies SUCCES VOOR ZEEUWSE TAFELTENNISSERS competitie weer van start h za? Grote zege voor Wilno I zilveren «OpEbi DRUMONT NADERT VIVEEN mensen. Zuid rust TITELSTRIJD IN SLUISKIL na superieur Uitslagen KoIIenduei Ilzendijke Dumez in nationaal jeugdteam zen. iu eenmaal gelijk, zijn manier. iRAAFTE MIDDELBURG SPORTLAAN 6 EN 60 Markt 5 :L GELD NODIG? Vrijdag 16 november 19/., It s SaSÉ^wl 51 10.000 1 248 77 - f 15.000 f372 D3 f 20.000 f495 24 f 85 '1 f 25.000 f619 48 f 102 32 f 136 - Ook tussenliggende 40 f 171 - bedragen. 38 f 205 - 35 f 239 f 200 83 f 273 f 227 32 f 307 f 255 80 7 341 - f 283 I financieringskantoor 035 (4 lijnen): Binnen 24 uur geregeld, f informatie werkgever. In onze zaak vindt u netzo d Wolmerktapijten als tapijten ander materiaal. Het maakt ons in principe dus nig uit wat u kiest. Toch willen we - om verstanden te voorkomen - het jende graag even kwijt. Men denkt vaak dat tapijten zuiver scheerwol duur zijn. lanschaf is dat ook zo. ar daar staat wel wat tegenov Een Wolmérktapijt is zeldzaam nfortabel. Het voelt heerlijk :ht aan en ziet er van nature :er uit. Trekt zo goed als geen 1 aan en blijft door z'n luurlijke veerkracht extra lang i. U heeft er dus wél plezier va Daarom durven we het ook nsen, die eigenlijk iets :dkopers in hun hoofd hadde rust als een ekonomisch rantwoorde keus aan te beve Het is tenslotte k in ons belang dat :en tapijt koopt lar u geen spijt van ijgt. ^ol, eerlijk matei mnd. 36 mnd. 48 mnd. Op 60 mnd. Axel (Van onze sportmedewerker) OOSTBURG Zaterdag wordt in Oostburg voor de tweede maal de Sinte Pier loop gehouden. Organisator van deze loop is de heer De Munck. De heer De Munck over het ontstaan van deze loop: „Omdat ik dergelijke evene menten vaak had georganiseerd in Goes, ben ik er hier ook mee begonnen. Hierdoor komt het, dat het geheel organisatorisch onder auspiciën staat van de Goese atle tiekvereniging AV 56". De loop is in twee categorieën on derverdeeld, een wedstrijdloop en een prestatieloop. De wedstrijdloop gaat over een afstand van zeven kilometer. Het parkoers door de duinen en over het strand is bijzonder rwaair. Desondanks hebben toch vele clubs ingeschreven. Hieronder bevinden zich de Zeeuwse clubs AV'56 Goes en Scheidesport Terneuzen. Voor je prestatieloop hebben reeds tweehonderd deelnemers inge schreven. Onder deze deelne mers bevinden zich de christe lijke lagere school en de open bare lagere school Oost burg". De Munck: „Voor de scholen Is er een wisselbeker ingesteld voor het grootste aantal deel nemers. Deze beker werd vo rig jaar gewonnen door de lt,s. Goes. Daarom verwachten wé zeer zeker dat ook deze school weer aan de start zal verschijnen. De te lopen af stand in deze categorie is drieënhalve kilometer. Het is tevens toegestaan dat deze af stand twee keer gelopen wordt. Bij de prestatieloop re- (Van onze voetbalmedewerker) SLEEUWIJK Het zuide lijk amateurelftal heeft gistera vond in het sportpark De Roef In Sleeuwijk getoond over een grotere slagvaardigheid te be schikken dan de noordelijke selectie. Noord werd met 52 verslagen na lang met 12 (tevens de ruststand) te heb ben voorgestaan. Bat Zuid in deze ontmoeting om het districtskampioenschap 1 van Jjederland in de slotfase tot een grote produktiviteit kwaii had het voor een groot deel te danken aan de in de rust ingevallen zaterdagspeler Gerry Dorresteijn van Wit- Zwart. De Sprang-Capellenaar legde de grondslag voor de treffers van de uitblinkende I Ad van der Pas en Cees Soe- terboek (beiden van DESK) ra zorgde zelf voor de vijfde goal. In deze aantrekkelijke en in 'rij hoog tempo gespeelde wedstrijd kreeg Noord kort na rust een serie doelrijpe kan ten, maar snel ingrijpen van Keper Peter van Riel (NEO) behoedde Zuid voor een grote- rt achterstand. Zuid nam in de 27e minuut leiding, toen Henny van Mght (Wilhelmina) een fout IJ de noordelijke defensie af- iratte; 1—0. Twee minuten al maakte Rozema S,V vit een strafschop ge ls: 1—1, °8 voor de rust bracht (Sneek), die met Van lfvelocitas) tot de beste wj iR, bekoorde in de «pi 2 selectie, de stand I - —.o.d 20 minuten vooral •Meerde Zuid sterk. ),„V0,en kwamen de goals I «e lopende band. Achter- van Aid van der 1 hees Soeterboek (twee) e&y °or*tsteijn. Teleur- voor de technische li,: f was dat bij Zuid den of ure vil£ spelers had- -n afgezegd, onder wie De van Vlissingen en Ha il van SC Gastel. kenen we, net als vorig jaar, op zo'n vijfhonderd deelne mers. Financieel kunnen we de zaak goed rond krijgen om dat we beschikken over een aantal grote sponsors. Van de netto-opbrengst van vorig jaar is er een sportrolstoel gekocht voor een gehandicapte. Dit jaar willen we de toto op brengst gebruiken voor de me definanciering van een trim baan. In Zeeuwsch-Vlaanderen is er een ontzettend groot aan tal trimmers maar er is nog steeds geen trimbaan. Geheel belangeloos stelt camping De Panneschuur in Nieuwvliet zijn gehele accommodatie ter beschikking. Tevens hebben we ook van de gemeente Oost burg alle medewerking. „Het startschot voor de Sinte Pier loop wordt, om twee uur, ge geven door de Oostburgse wet houder van sportzaken de heer Claeys. Het parkoers is uitgezet in de Zwartepolder bij Nieuwvliet. De meeste belangstelling gaat uiteraard naar de wed- strijdloop, waarin Piet Vonck uit Heikant als favoriet van start gaat. Vonck zal zich graag willen revancheren voor zijn neder laag in de Heideeross-Grote Prijs Dagblad De Stem afgelo pen zondag in Heikant. Toen werd Vonck door Scharn en Nijstad teruggewezen, maar dit sterke duo is in Nieuwvliet niet van de partij. In de Sinte- Pier-Loop krijgt Vonck het op te nemen tegen zijn clubge noot August Boers (RKHAV), die in Heikant verrassend sterk liep en Kees van Dale van AV'56, die de laatste we ken steeds beter in vorm komt. Kanshebbers zijn voorts: Van Houten en Schout, Van Laarhoven en Verbiest (allen RKHAV, Hulst), Strij- donck (Scheidesport Terneu zen), Verbeek (Dynamo-70, Vlissingen) en Hogesteger en Fransen (beiden AV'56 uit Goes). De start is bij camping De Panneschuur in Nieuw vliet. (ADVERTENTIE) sterbmjdJ® TS-BANDENSEEVICE Alphen a/d Rijn Amersfoort Amsterdam Apeldoorn Arnhem Bergen op Zoom Drachten Ede Emmen Enschedé Gorinchem 's Gravenhage Groningen Helmond Kampen Leiden Meppel Middelburg Naarden Nijmegen Roosendaal Stadskanaal Terneuzen Tilburg Ylaardingen [H] Terneuzen, Mr. F. J. Haarmanweg 2, 500 m. voorbij Philips, tel. 01150 - 3828. Favoriet Piet Vonck KNVB AFDELING ZEE LAND A-JUNIOREN Groep Al: HW Al - Ter neuzen Al 02, Walcheren Al - Middelburg Al 4—2. Groep A2: Middelburg A2 - Meeuwen Al 3—1, RCS Al - Vlissingen A2 2—0, Zeelandia Al - Serooskerke Al 20. Groep A3: Middelburg A3 - GPC Al 8—2. Groep A4: Middelburg A5 Veere A2 1—2, RCS A3 - Mid delburg A4 00. Groep A5: Cortgene Al Nieuwdorp Al 10. groep Ab: Kapelle Al - Ril- landia Al 10, Kruiningen Al - Wemeldinge Al 02. Groep A7Wemeldlinge A2 Ro-bur A2 11, Goes A2 - Patrijzen A2 3—3, Kloetinge A2 - Liuotor A2 21. Groep A8: Breskens Al - Aardenburg Al 21, Philippi ne Al - Hoek Al 3—0, Schoondijke Al - Hoo.fdpla.at Al 1—2. Groep A9: Hontenisse Al - Ria Al 50, Corn Boys Al - SDO Al 0—2, Clinge Al - Tern. Boys Al 1—2, AZVV Al - Vogelwaarde A 1 23. Koe wacht A 1-Zaamslag A 1 02. Groep AIO: HVV A3 - Steen A2 0—5, HW A2 - Steen A3 61, Hontenisse A2 - Terhole Al 03, Graauw Al - Tem. Boys A2 2—0. Axel A2 - Ter neuzen A2 13.. Rest afgelast. (Van onze sportmedewerker) OOSTBURG In de eer ste klas badminton zijn Ter neuzen I en Wings 1 nog deeds ongeslagen al lijkt de eerste over de beste papieren te beschikken. Terneuzen 2 al leen speelde en zegevierde met 5—3 over Avanti 2. On deraan de ranglijst houden Pluumpje I en Zierikzee 1 el kaar puntloos gezelschap. In de tweede klas waren Terneuzen 3 en 4 te zwak voor respectievelijk Wings 2 en Astroiden 1. Pluumpje 1, dat voor de eerste maal bin nen de blauwe lijnen ver scheen, kon tegen Rillandia niet tot winst komen. Marathon 3 rekende in de derde klas A met duidelijke cijfers af met naaste concur rent Pluumpje 3. Alleen De Sjuttul 1 staat nog op gelijke hoogte. Een onvolledig Zuid- zande leed een 80 nederlaag tegen Zierikzee 2, hetgeen de eerste overwinning voor de Schouwenaren betekende. In 3B behaalde Sjuttul 2 zijn eerste overwinning sinds het deelnemen van dit team aan de competitie. Een onvol ledige Pluumpje 4 was het slachtoffer. Het eveneens niet compleet zijnde Terneuzen 5 verloor van Wings 4. Uitslagen: le klas: Terneu zen 2 - Avanti 2 53. 2e klas: Terneuzen 3 - Wings 2 35; Terneuzen 4 - Astroïden 1 3 5; Pluumpje 2 - Rillandia 1 26. 3e klas A: Marathon 3 - Pluumpje 3 62; Zuidzande 1 - Zierikzee 2 08. 3e klas B: De Sjuttul 2 - Pluumpje 4 7 1; Wings 4 - Terneuzen 5 6 2. STANDEN le klas: Terneuzen 1 3 3 0 0 6 22—2; Wings 1 2 2 0 0 4 11—5; Avanti II 3 2 1 0 4 17— 7; Terneuzen II 4 2 2 0 4 14 18; Marathon II 3 1 2 0 2 8— 16; Pluumpje 1 2 0 2 0 0 5 11; Zierikzee 1 3 0 3 0 0 321. 2e klas: Rillandia 1 3 3 0 0 6 16—8; Wings II 3 2 0 1 5 15— 9; Avanti III 2 1 0 1 3 11—5; Astroïden 1 3 1 2 0 2 10—14; Terneuzen IV 3 1 2 0 2 915; Pluumpje II 1 0 1 0 0 26; Terneuzen III 3 0 3 0 0 9 15. 3e klas A: Marathon III 3 3 0 0 6 21—3; De Sjuttul 13 3 0 0 6 20—4; Pluumpje III 3 2 10 4 168; Zierikzee II 3 1 2 0 2 12—12; Wings III 1 0 1 0 0 17; Astroïden II 2 0 2 0 0 115; Zuidzande 1 3 0 3 0 0 123. 3e klas B: Avanti IV. 3 3 0 0 6 22—2; Wings IV 3 2 0 1 5 168; Terneuzen V 4 2 2 0 4 1517; Marathon IV 2 1 0 1 3 11—5; De Sjuttul II 4 1 2 1 3 1517; Jong Ambon 13 0 2 11 618; Pluumpje IV 3 0 3 0 0 3—21. (Van onze sportmedewerker) AXEL De eerste winter- trainingen voor de Zeeuwse wielrenners zijn weer achter de rug. De opkomst was groter dan in voorgaande jaren. In Axel waren er voor de eerste maal veertig deelnemers en in Westduin vijfenveertig. Hier onder bevonden zich ook di verse toerieden. Uit de op komst is overduidelijk geble ken dat de behoefte aan der gelijke trainingen bijzonder groot is. De trainingen zijn bij alle renners bijzonder goed aange slagen. De meeste renners zijn al reeds geruime tijd uit com petitie. Hierdioor staan ze nu al diverse weken op non-actief. Hoewel de oefeningen no-g niet bijzonder zwaar waren, werd er duidelijk flink afgezien. ,In de komende weken zullen we geleidelijk aan 't programma wat opvoeren", aldus d Axelse trainer Rinus Markusse. Te vens zullen we volgende week ook op de donderdagavond gaan trainen. De moeilijkheid hierbij is o.m. een geschikt torrein met verlichting te vin den. Vorig jaar konden, we in Axel beschikken over een leuk terrein aan de Buiten weg. Doordat van dit terrein een plantsoen is gemaakt kan dit niet meer. Wel zijn we nu bezig om de beschikking te krijgen over een van Axels verlichte voetbalterreinen. Dit zal ook geen gemakkelijke zaak worden omdat de vereni gingen er praktisch iedere avond over moeten beschik ken. Daar komt nog bij dat wij aangewezen zijn op de donderdagavond, daar anders de trainingen te kort op elkaar volgen. Ik heb evenwel goede hoop dat we een geschikt ter rein zullen kunnen vinden", aldus de heer Markusse. De zondagtrainingen, zowel in Axel als in Westduin, vangen iedere keer aan om halfelf. Ook niet-renners zijn op deze trainingen van ".arte wel kom. JUDO Nederland is vier de en laatste geworden bij de vierlanden judo wedstrijd in Postdam. Oost-Duitsland zege vierde met 525 pnt. voor Oo .enrijk 3-0-27), België (22- 35) en Nederland 10-47). Van de in totaal 60 individuele partijen in elke ploeg start ten per gewichtsklasse twee deelnemers wonnen de Oostduitser er niet minder dan 44 door Ippon (voortij dig). (Van onze tafeltennismede- werker) CULEMBORG Liefst 13 Zeeuwse jeugdspelers en spee'sters hebben zich in Cu- lemborg tijdens de kwartfina les va-n de Halex-aehtkampen voor de halve eindstrijd weten te plaatsen. Een voor de afde ling Zeeland verhoudingsge wijze groot aantal, want op de afdeling Den Haag na is dit de grootste vertegenwoordiging die zich klasseerde voor grote afdelingen als Amsterdam, Limburg en Noord-Limburg. Succesvol was vooral St.-AIoy- sius, dat van de acht deelne mers er zes g -plaatst zag. Daar was dan allereerst de sterk favoriet verklaarde Wil- fried Dumez die in de junio- rengroep al zijn tegenstanders klopte. Paul Mjathiijssan was mi-nder gelukkig en in d-e beslissende partij tegien J. van Spanje (Geiderlaaid) m-oes't hij heft loodje leggen, waardoor hij vijfde werd. Anidr-e Louwen en Eric Kiodlt wisten zich iin die j'Oinigans pupiilenkl-as via een eersite en dierde plaats eveneens van de halve fina e te verzekeren. terwijl bij de welpen V'hvian Blanckaert (Van ktt) 0llze korfbal mede wer- tall'«eld^EN In de korf- I 'ir»i«Z'baI °P hot veld te «ieto-kn-f? T°?r het 2-vakken Menj» 'n de sporthal. I ziin a^er zal hiermee 'P het,W,a,n' het korfbalpeil H krijst met het I "'f liet ml te lijden, ter- irokorfh.V r spectaculaire mi- korfbiii,eey? vaste Plaats in Ie», in n heeft ingeno- «rste land is dit het Animo II, Blauw Wit I, Storm vogels I, Swift III, Tjoba III en Togo 1 zullen verwoed moe ten strijden om uit te kunnen komen voor het afdelingskam pioenschap. Animo 2 en Swift 3 zullen zeker hoge ogen gooi en, terwijl Blauw Wit het evenals in de veldcompetitie uiterst moeilijk zal krijgen. In 2 A zijn ingedeeld; Atlas, Luc- tor 1, Olympia, Thoba 4, Togo 2 en Volharding 1. Hier wordt veel verwacht van Togo 2 en Volharding, terwijl misschien Luctor hier beter uit de verf Mtecl J?ar' dat de sanering komt dan op het veld. De doorgevoerd. Eén Terneuzenaren hebben wat 'etste ï.eti Cïwi&ïd - .waarin 3 Walcher- ,"'«eeuTlan'iSe Pl0egren goed te maken. In 2B gaat het tussen Animo VKC, Blauw Wit 2, Ondo 1, Swift 4 en Zuid-Westers 2. Ongetwijfeld zal Ondo in deze klas de boventoon voeren, met concourrentie van BKC en Animo 3. Indien Swift 4 even- als vorig jaar weer de oude "rioed doen gelden, glorie in het veld brengt •w svaaJP'r een sterke "Ka niot krachtsverhou- UgSen n V6r Uit elkaal' dj!De strafworpaf- I fHCt k f an meter naar 2,5 maakt het zeker deel uit van de kopgroep. 3A: Animo 4, Seolto 2, Storm vogels 2, Swift 5 TOP enZuid- westers 3. 3B: Blauw Wit 3, Luctor 2, Tjoba 5, Togo 3, Volharding 2 en Zaamslag 1. 3C: Animo 5, Ondo 2, Seolto 3, Stormvogels 3, Swift 6, en Zuidwesters 3. Junioren; IA: Animo Jl, BKC J, Ondo Jl, Seolto J, Swift Jl, en Tjoba Jl. 2A: Blauw Wit Jl, Storm vogels J, Swift J2, Tjoba J2, Togo Jl en Zuidwesters Jl. 2B: Luctor J, Olympia J„ Swift J3, Togo J2 en Zaamslag J. 2C: Animo J2, Blauw Wit J2, Ondo J2, Swift J4, Tjoba J3. Zuidwesters J2 Adspiranten: IA: Animo Al, Ondo Al, Seolto Al, Swift Al en Tjoba Al. 1B: Blauw Wit Al, Swift A2. Tjoba A2, To-go Al, en Volharding Al. 2A: BKC Al, Stormvogels Al, Swift A3 Top A, en Zuidwes ters Al. 2B: Animo A2, Atlas Al, Ondo A2, Seolto A2 en Swift A4. 2C: BI.Wit A2, Olym- A, Tjoba A3, Togo A2 en Zaamslag A. 3A: Atlas A2, Luctor Al, Swift A5, Tjoba A4, Volharding A2. 3B: Animo A3, BKC A2, Stormvogels A2, Swift A6 en Zuidwesters A2. 3C: Animo A4, Seolto A3, Stormvogels A3, Swift A7 en Zuidwesters A3. 3D: Blauw Wit A3, Luctor A2, Tjoba A5, Togo A3 en Volharding A3. Pupillen IA: Animo PI, Ondo PI, Swift PI Tjoba PI en Zuid westers PI. 1B: Blauw Wit PI, Olympia PI, Seolto PI, Storm vogels PI en Top P. 2A: Atlas P, Animo P2, BKC PI, Swift P2, Zuidwesters P2 en Ondo P2. 2B: Luctor P, Tjoba P2, Togo P, Volharding P en Zaamslag P. 2C: Animo P3, BKC P2, Stormvogels P2, Swift P3, en Zuidwesters P3. 2D: Blauw Wit P2, Blauw Wit P3, Olympia P2, Tjoba P3 en Tjoba P4. eveneens een fraaie eerste pHaiajts ve-rovend-e en Bas Kindt tweede werd.- Ook Stenr-e Blianckaartt bereikte bij de ineisjieB-puipillilen de volgende ronidie. V-ain die 14 Middlelburg- Zuiild vertegenwoordigers kon den er zich zes plaatsen. Koen de Vries en Lou Kopnuels beiden vierdie bij die rijd Jan- iie resiui- Jeanne de Waal wilsit in de aspinanjtenigro-ep te bewij zen door o-p de eerste plaats beslag te leggen met slechts een veriiespartij. Zij klopte o.a. wel de sterke Ine Willems (Mega-Oles). Bij de meisjes pu- piilien was het Jeannett-e van de Bos die zich handhaafde, terwijl in de oudste categorie meisjes Joke Koefee goede derde werd. Voldoende voor de halve eindstrijd. Tenslotte was het Gilles de la Baiijae van de vereniging 't Zainid die een tweedie plaats bemachtig de bij de jongens aspiranten de uitschakeling van de ta lentvolle Kees Deint (Wilno) -en Ohrieta Slinger (MZ). (Van onze sportredactie) IJZENDIJKE Onder auspiciën van de wielervereni ging Zeeuwsch-Vlaanderen worden zaterdag 17 november in café Hofzicht in IJzendijke wielerwedstrijden op de ho me-trainer gehouden. Er kan aan worden deelge nomen door aspiranten, nieu welingen en amateurs. De wedstrijden die om 19.00 uur beginnen staan open voor alle wielerverenigingen die hierin geïnteresseerd zijn. (Van onze sportredactie) SLUISKIL Het Zeeuwsch-Vlaamse Sluiskil staat van vrijdag 22 november tot en met zondag 25 novem ber helemaal in het teken van de biljartsport. Dan zullen alle Nederlandse finalisten in een grote finale strijden om de titel kader 382. Een groot biljartevenement dat gespeeld zal worden in café Dallinga in Sluiskil. Zondag 25 november de laatste' dag wordt de finale gespeeld, en dat belooft onge twijfeld een topper in dit gro te biljartfestijn te worden. Vooral omdat zich bij de laat ste acht finalisten L. Dallinga uit Sluiskil heeft gepl-aatst. De finalisten voor dit Nederlands kampioenschap zijn: D. Bron (Wervershoof) gemiddelde 14.39, J. de Wil'dt (Bever wijk) 13.63, L. Dallinga (Sluiskil) 13.-04, J. Terweele (Enschede) 11.60, S. Pruissen (Tilburg)' 10.96, T. van Sehijn- del (Gemert) 10.71, H. Erends (Groningen) 9.67 en B. van der Kuik (Haarlem) 9.37. Ook B. van der Kuik behoort nu weer tot de finalisten, en kan zo pro beren zijn titel van vorig jaar te prolongeren. Burgemeester J. C. Aschoff van de gemeente Terneuzen zal vrijdag 22 no vember dieze grote finale ope nen. (Van onze tafeltennismede- werker) MIDDELBURG Opnieuw is Wilno 1 in de afdeüngs eerste klas Zeeland tot een grote overwinning gekomen. MZ-2 werd ditmaal met 28 aan de zegekar gebonden en Dicky Jeras wist voor de Vlis- singers opnieuw zonder verlies te blijven. Wilno heeft nu in de eerstvolgende wedstrijd te gen Big Smash 1 voldoende aan een gelijkspel om de kam- pioensvlag te hijsen De strijd tussen de beid® degradatie kandidaten ONA 1 en Big Smash 1 eindigde onbeslist waardoor de posities aan de staart van de ranglijst onge wijzigd blijven. Overigens begoinraeai de Ooisitbiurgers deze keier erg slecht, want in dé openings- partij werd De Kort door Meijer veusliagon. Laaitstige- noiemidie won driemaiail terwijl Jo Kllijnepieir verrassend twee paintijein worn. MZ-1 speelde zilch do-oir een falieme 46 zege bilj Zaind 1 verlig voo-r degna- daibiie. In die tweede klasse A Met MZ-3 ziah door Goes 1 bijna overrompelen. De Mid delburgers komden een 40 achterband pas in de laatste pairtij tot een 5—5 gelijkspel terugbrengen. Beter deed MZ- 3 het tiegen Big Smash 2 dat met 73 werd geklopt. Zand aan de leiding dioor :ge op de rode iao- Goes 2 Zand 3 opnieuw door remise iet PZEM 1 dat erg speelt. In verste vigde ONA 2 haar leidersposi tie door eerst RW.S miet 46 te Moppen en enkele dagen later de inhaalwedstrijd tegen Anker met ruim verschil (9 1) te winnen, St-Aloysius 4 kon zjich tegen het lager ge plaatste Effect 2 nog maar net staande houden, mede dank zij de hattrick van Geert Brum mei. In die derde klassen B en C zijn de eerste plaatsen van St.-Laurens 1 en Wilno 2 nu bijna zeker. Ook PNL 1 heeft nog siechits één overwinning in de vierde klas B nodig om zich kampioen te mogen noe inen. Ook H-oeehat houdt in_4C de dhaunjpaigme al spannend verloop heeft vooral de eerste klas A in de junio- rencompetiti'e. St -Aloysius 1 werd in de inhaalwedstrijd gen Laurens 1 met grote cijfers (82) geklopt., waarbij Anidré Louwen zijn ongeslagen record aan Peter Fran-cke verloor- En-k-ele dagen laiter wist in Graauw hetzelfde St.-Aloysius leider Wilno 1 een fansite nederlaag toe te brengen via een 73 zege. Hierdoor fe de strijd om de eerste plaats open. In IB is Zand 1 duidelijk die sterkste en zij versloegen Laurens 2 met 8—2. Effect 1 toonde in de derde jslas B weinig medelijden met ONA 2 en liet opnieuw -een 10-0 winst aan tekenen. DE UITSLAGEN ZIJN: Senioren eerste klas: ONA 1 - Big Smash 1 55; MZ 2 - Wilno 1 2—8; Zand 1 - MZ 1 4—6. Tweede klas: Goes 1 - MZ 3 5—5; PZEM 1 - Zand 3 5—5; Zand 2 - Go-es 2 8—2; RWS - ONA 2 4—6; Effect 1 - Anker 73; St-Aloysius 4 - Effect 2 64; Ctoa 2 - Anker 91. Derde klas:MZ 4 - Goes 5 10—0; MZ 5 - Apollo 1 10— 0; Laurens 1 - Goes 3 100; Goes 4 - MZ 8 S—1; MZ 7 - Wilnio 2 19; MZ 6 - Laurens 2 7—3; PZEM 3 - St.-Aloysius 5 73. Vierde klasse: Anne- muiden 3 - PNL 2 73; MZ 11 - Schans 10—0; Apollo 2 - MZ 14 8—2; PNL 1 - Arme- muilden 2 100; MZ 12 - Ma rathon 9!1; Vee"C - Wdlno 3 46; Hoechst - Big Smash 5 7—3; Zand 5 - MZ 13 10—0; Effect 6 - St.-Alovsius 6 0 10; STV 2 - Oma 4 2-8- Juni oren eerste klas: Laurens 1 - St.-Aloysius 1 82; Big Smash 1 - Laurens 1 19; St.- Aloysiuis 1 - Wiitno 1 73; MZ 5 - Zarud 2 73; Goes 1 - Ona 1 73; Zand 1 - Laurens 2 8 2. Tweede klas: Laurens 3 - Wilno 3 8—2; MZ 7 - MZ 6 55; Big Smash 2 - Wilno 2 19;. Derde klas: MZ 1.1 - MZ 8 4—6; Zand 5 - MZ 12 2—8; Laurens 4 - Zand 3 64; MZ 10 - MZ 9 6—4; Effect 1 - Ona 2 100; Big Smash 3 - Zand 4 0—10. Vierde klas MZ 14 - MZ 13 64; Zand 6 - Oostka- pelile 1 82; Wdno 4 - Schans 1 5—5; MZ 16 - MZ 15 7—3; Effect 2 - Effect 7—3; St.- Aloysius 2 - Effect 5 109 St. Aloysius 3-Effect 3 100, Ona 3 - Effect 2 0—10. (Van onze tafeltennismedewerker) GRAUW WilfriedDumez (St.-Aloysius) is opgesteld in het nationale jeugdteam, dat zaterdag in Nijmegen uitkomt tegen de Duitse jeugdploeg. De voor zaterdag op het competitie-programma staande wedstrijd St.-Aloysius - Maas- bree gaat in verband hiermee niet door. TOPSCORERSCOMPETITIE AMATEURVOETBAL De Stem 9 GYMNASTIEK Voorstel len van Rusland en Oost- Duitsland om Zuid-Afrika uit te stoten als lid van de inter nationale gymnastiek federatie (FIG) zijn dinsdagmorgen tij dens het congres van de FIG in Rotterdam verworpen. (Van onze sportredactie) BREDA Omdat er af gelopen zondag slechts een inhaalprogramma afge werkt is, is er in de Zilve ren Stemschoencompetitie niet veel veranderd. Guil- laume Drumont van de vierdeklasser Clinge is toch weer dichter bij Gerrit Vi- veen van AZVV gekomen. Het verschil is momenteel nog maar twee doelpunten. Clinge bewijst deze compe titie trouwens dat het weet wat doelpunten maken is. Met maar liefst 29 doelpun ten gaat de Zeeuwsch- Vlaamse ploeg aan de lei ding. Krabbendijke, vierde klas zaterdagvoetbal, staat met 22 doelpunten op de tweede plaats. Eerste klas E: 1. van Berlo Helmond 6 doelpunten. 2. P. Paulides RKC 5, 3. J. v. Tillard BW, A. v. d. Broek RKC, Van Schijndel Sparta '25 Arents De Valk met 4, 4 T. v. d. Bosch BW, Soe terboek Desk, Laros Desk, v. RBC, De Ridder TOP, v. Or- souw TOP. Siereveld Vlissin gen met 3 doelpunten. Olubscore: BW, RKC 16. TOP 14, RBC 13 doelpun ten. Tweede klas B: 1. R. Ver straten Bavel, H. Wijs Mid delburg, S. Harinok Middel burg, J. v. Leeuwen RKVVU met 6, 2. F. v. Pelt Baronie. Kollenburg Dcungen, v. Ges tel RKTVV, F. v. d. Heuvel RKVVU, J. Freijters Rood- Wit W met 5, 3. J. Jansen RAC, R. de Bruijne Rood- Wit W, Polderman Terneuzen met 4, 4. A. Vermolen Bavel, de Koek Dongen, Schutter Noad, J. 'in 't Groen RAC, J. Kolijn Terneuzen met 3 doelpunten. Clubscore: 1 RKTW 17, Middelburg RKVVU, Rood Wit W met 14, 3 Baronie Dongen met 13. Derde klas C: 1 H. Raats BSC, v. Harenberg, TAC met 8, 2 Sigtermans BSC met 6, 3 J. v. Steen Moerse Boys, A. v. d. Heijden SVG, P. Smits Waspik, J. Mathijssen WVO met 5, 4 Willemen Gilze, Du- dok Madese Boys, Jan' Ma thijssen Moerse Boys, Jos Mathijssen Moerse Boys, G. v. Lier Uno Animo met 4, 5. J. Kriezels Alliance. W. v. Nijnatten Alliance, k. Wir- ken Gilze, v. Erp TAC, C. Burg Vlijmse Boys, K. Smits Waspik, A. Broeders WVO met 3. Clubscore: 1 Moerse Boys 20, 2 BSC 18, 3 TAC 17. Derde klas D: 1. K. Roe ken NSV 7, 2 R. Markusse Axel, Hans Vaders Vosmeer, Rien Vosmeer met 6, 3 Ista Dosko, Fokke HVV'24, Gii- jam Vosmeer met 5, 4. 'k. de Nooijer Breskens, P. Mol Goes, P. v. Waterschoot Hon tenisse, Pals Meto, P. Roels Moc'17, Lauret Vogelwaarde, v. Dijk Vogelwaarde met 4. 5 J. Leensen Axel, N. Krijger Goes, Vlassenroos HVV'24 met 3. Clubscore: 1 Vosmeer 20 2 Goes 15, 3 Axel 13. Vierde klas F: 1. C. v. Muijzenberg Boeimeer mét 7, 2 C. Meulemans Raamsdonk T. Mertens UW '40, v .Don gen Virtus met 5. 3 G. v. Vessem Be Ready, J Mar tens Beek Vooruit, D. Dek kers Internos, A'. de Vos SCO, v. Rijckevorsel VVR, v. Rosmalen Virtus, Tuharea WSC met 4. 4. L. Seeuws Gloria AC., J. Boergraal Gloria AC, J Buiks Raams donk, Suoss WSC met. 3. Clubscore: 1. Boeimeer 15, 2 Raamsdonk Virtus 14, 3 UW'40 13 doelpunten. Vierde klas G: 1. Lodiers SC Kruisland, A Lambregts VES'35, met 5, 2 Valkenburg SC Kruisland, Wezen beek SC Kruisland P. v. Steen Oude molen, Claessen Roosendaal, De Laat Roosendaal, A. v. d. Valk Steenbergen, Geers Steenbergen, J Rommers SVC, Kraus VES '35 met 4, 3. Roos DFS, K. Gelten Divo, Voet Kaaise Boys P. v d. Berg ODIO, V. d. Einde ODIO, v. d. Broek VES '35 met 3. Clubscore: 1. Roosendaal 15, 2 Steenbergen 14, 3 SC Kruisland VES'35 13. Vierde klas H: 1. G. Dru mont Clinge met 12, 2 De Block Clinge met 7. 3 P. Telussa Jong Ambon met 6, 4 De Meijer Biervliet, P Huijbregtse Domburg, Pentu- ry Jong Ambon met 5, 5 R. Ingels Biervliet, C. Lauwerse Biervliet, Bauwens Clinge, v. Iersel Domburg, Minder- houd Noormannen, Slakovic Zeeland Sport. Schnebeli Zeeland Sport, J. Krips Zie rikzee met 4. Clubscore: 1 Clinge 29, 2 Zeeland Sport 17 3 Biervliet Domburg 16. Zaterdagvoetbal: 1. G. Vi- veen 14 AZVV, 2 v. d. List BWR 9. 3 K. Hoekman Krab bendijke met 8 4 P. de Waard Kapelle 7, 5 H v. Oosterhout BVC '54, S. Ko- nings Chrislandia, W. de Vos Kloetinge, J. Viergever WN, D. Pentury WN met 5. 6 P. v. d. Hurk Chrislandia, J Po lak Chrislandia, R Ripzaad The Gunners, A. Verheijen The Gunners R. Oostdijk Krabbendijke, P. Kramer Wissenkerke, v. d. Kreeke Wolphaartsdijk, L. v. d. Aast Yerseke met 4. Clubscore: 1 Krabbendijke 22, 2 WN AZVV 19, 3 BWR Chrislandia 18.

de Stem | 1973 | | pagina 19