ictuur n Nog weinig animo voor milieu- prijsvraag Kinderpostzegels vinden gretig aftrek OOSTBURG VERHOOGT BELASTING centenptk? De Stem /De Vrife Zeeuw Veel belangstelling van maatschappelijk werkers voor ontmoetingsavond Enquête over ontspanning MOND DERK DE VRIES bare aanbesteding T U OP stad streek Afsluiting van boekenweek St.-Nicolaas 24 november in Sluiskil K. v. K. HOUDT VERGADERING Terneuzen Aardenburg Sluiskil Sas van Gent Gewonden bij aanrijding in zeeland Verbetering riool in Philippine Clinge de discussies over het ener- giebeleid beknot of verarmt betreuren. Er zit bij Stroomlijning van de verhou- ding tussen de Staten en de PZEM bovendien nog een addertje onder het gras. Het klinkt verleidelijk als men een handzaam systeem voor het besturen van de PZEM aanbiedt. Maar handzame systemen vertonen de nei ging om snel vervangen te worden door nog handzamere systemen. Voor de N.V. PZEM ligt een plan voor dat „ideale systeem" al te wachten. ,j. deaal", kan men b.v. vinden: de ombouw van de PZEM van overheids-N.V. tot nor male N.V., een onderneming zoals alle andere, die volop meedraait in de produktie- consumptie cyclus. Men be hoeft de Raad van Bestuur van de PZEM zoals G.S. die thans ziet, slechts orn te bou wen tot een Raad van Com missarissen om een toestand te scheppen, waarin de de mocratische controle op ener giezaken spoorloos is. Dat kan stapje voor stapje gebeuren, het één als logisch uitvloeisel van het andere. Op het ogenblik dat men be merkt, waar wij terechtgeko- men zijn, is enige zinvolle discussie, laat staan wilsvor ming, al onmogelijk. Het lijkt wel, zei iemand ons on langs alsof de energie producenten in Nederland met een bindend mandaat werken dat hen tot steeds grotere zelfstandigheid dwingt. Daar zit veel waars in. Het is dan ook noodzake lijk, het proces dat naar deze zelfstandigheid (of niet) voert, aandachtig te volgen. Dit verklaart voor een groot deel de voortdurende discus sie rondom de N.V. PZEM in Zeeland. T.K. N.V. te De Bilt zal namens de >es op 14 december 1973 om 10,00 tadskantoor, Oostsingel 31 te Goes rbesteden bestek no. 2 dienst 1972, anbrengen van een aanlegsteo meerpalen (ca. 125 walaba pi et een totale lengte van 950 m, jzobé en 6 m3 yang), slopen van rste brug (ca. 70 m3 beton en werk) en aanbrengen van een ophaalbrug (ca. 190 m beton- 0.32 x 0.32 m, 40 m3 gewapend 5 m3 azobé en 8 m3 Oregon- chpine) in de oude haven van met bijkomende werken." Aanbestedingsreglement is van toe- vam het Uniform Aanbestedings-j rordt het aantal dagen van art. S U.A.R. gesteld op 30 dagen en het van art. 7 lid 2 van de U.A.R. op wordt toegezonden na betaling va moet binnen 7 dagen ma het ver- i dit blad geschieden door aanhie- ien getekende giro-overschrijving taaicheque aan het kantoor vand V.. karei Doormanstraat 2a te Goes tiding van ON. 82772. oor liggen ook het bestek en de nota ingen met het proces-verbaal va ;er inzage. ibiljetten kuninen tot 14 decemh uur op het genoemde kantoor wo worden uitsluitend verstrekt opj n 11.00 uur in het stadskantoor- 1 te Goes. n-g wordt direkt aansluitend op hc' van inlichtingen gehouden, noet voltooid zijn 5 maanden na lanvang. geschiedt evenredig aan de v0(£ het werk in termijnen om de a rantie wordt verlangd. PERMARKT TE TERNEU- ileet. Misschien hebt u zin elschap te worden opgeno- eze nieuwe supermarkt tot eschikbaar voor de volgen- oeriode ;n, en :rk te in staat zijn om een die bij grote drukte 11"ven doen. blij zijn, maar onze praktijk- na deze tijd geen moeite i secuur te doen. voorwaarden leding niet langer met solliciteren. Beks is gaarne bereid om u ;ussen 17.30 en 19.30 uur in e Terneuzen een toelichting Woensdag 14 november 1973 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De animo In Terneuzen om deel te ne men aan de door de gemeente uitgeschreven miiieuprijsvraag I, tot dusver nog niet bijster «root. Hoewel de prijsvraag op 1 november is gestart zijn op het stadhuis nog maar vier inzendingen ontvangen. Op het stadhuis is men ech ter de mening toegedaan dat het aantal inzendingen zal toe nemen naar mate er meer deelnemingsformulieren zijn verspreid. Deze formulieren zijn pas dezer dagen toegezon den aan allerlei verenigingen en instellingen die hiervoor in aanmerking komen. Elke inwoner van Terneuzen kan ongeacht zijn of haar leef tijd aan de prijsvraag mee doen. De keuze van het werk stuk, dat het milieu tot onder werp moet hebben, is vrij. Voor elke categorie deelne mers - verdeeld in drie leef tijdsgroepen - zijn drie prijzen beschikbaar gesteld. De inzendingen dienen inge leverd te worden op het stad huis in Terneuzen. Op de en veloppe moet staan „prijs vraag milieuhygiëne". De ter mijn van inzending is op 25 januari 1974 in de burgerzaal van het stadhuis. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De eerste imtmoetingsbijeenkomst van werkers uit de sociaal-culture le sector, gehouden in het wijkcentrum De Sluis in Ter mazen, mag zeker geslaagd mrden genoemd. Ongeveer veertig beroeps krachten troffen elkaar in een ongedwongen sfeer onder de tevreden blikken van gastheer Hoger Lijnen, projectleider van de stichting voor sociaal- cultureel werk in de gemeente Terneuzen. De ontmoetings plaats die om de veertien da- Ben zal plaatsvinden is een initiatief van het SKW in Ter neuzen. Onder de aanwezigen be- vonden zich_ ook wethouder drs. R. Barbé van Terneuzen, de heer L. Horowitz, directeur van de stichting maatschappe lijk werk in de kanaalzone, de neer Jacobs, directeur van de gemeentelijke sociale dienst in terneuzen en de heer H. van berg, directeur van de stichting voor sociaal.cultureel werk in Terneuzen. Verder gaven maatschappe lijk werkers uit Oostburg en van het oecumenisch vor mingscentrum Hedenesse uit tadzand blijk van hun belang- daa een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De af- kelnpen weken heeft de stich- ®S sociaal-cultureel werk in van Gent 150 jongeren 11 IS jaar en ouder geënquê- er^ 'n verband met het on- e'zoek naar de ontspannings- »®oefte. Als alternatief is er I 20n4agen een soos ge- Mcn in „De Roselaer" te Sas van Gent. i «delijk 5aI0rsdfau trokten een Voorloni» dal bezoekers. Een e»9uéte v, 15drult over deze medewerlri^.0 de """«willige I st»W S een duidelijk Deze «JL r ogBn gesteld: iuk° n^oet verder gaan. qaête wordt" van de en" I vember hfu omstreeks 20 no- I endgemaakt, maar heeft (tem! nde sticbting öo«» om het V goed a'an te p,Be Drnm volgende voorlo- lea1 pboma samen te stel- i v°or lfi 3;„ Hdogsavonds soos 19.30 u„r r ea ouder vanaf "riziek ^folis toegang. De Wordt deze avonden Heidi, 2 n20rHd door Disco *oninB egln december ver- P» 28 (W61? reeente film. 3. eab^r optreden van iar», re' „Beperkt houd (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Met een feestmiddag in het Zuidland- theater wordt vandaag (woensdag) de Kinderboeken week afgesloten. De basisscho len zijn uitgenodigd deze slot manifestatie bij te wonen. In het programma dat om kwart voor twee begint zijn opgeno men de presentatie van het Boek „Terneuzen", het optre den van de volksdansgroep Hava Naquila, de uitreiking van de wisselbeker aan de winnares van de voorleeswed- strijd, het optreden van de toneelgroep Caroussel en de uitslag van de wedstrijd van de kinderboekenweek. (Van een onzer verslaggevers) SLUISKIL Op uitnodi ging van de centrale stichting voor sociaal kultureel werk en met medewerking van plaatse lijke middenstanders zal St.- Nicolaas zaterdag 24 november zijn intrede doen in Sluiskil. De Sint arriveert om 14 uur aan de pont en begeeft zich daarna voorafgegaan door drumband De Zwaluw naar het Gildehuis. Daar zal hij verwelkomd worden door de voorzitter van de centrale stichting voor sociaal kultureel werk afdeling Sluiskil en een afgevaardigde van de midden stand. Nadat de uitslag van de tekenwedstrijd bekend is ge maakt krijgen de kinderen een traotatie. Omstreeks 15 uur beginnen St.-Nicolaas en zijn gevolg aan een rondgang door Sluiskil waarbij de vol gende route wordt gevolgd: Bosjesweg, Visartstraat, Goes- sepolderstraat, Vergaertstraat, Stroodorp, Kanaalweg, Louisa- straat, Middenstraat, Nieuwe Kerkstraat, Drostlaan. Schepe nenstraat, Piersen.polderstraat, via de pont naar de Vinken- straat, L.jsterplein, Zwaluw- straat en ziekenhuis. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN In zijn op donderdag 15 november te houden algemene vergadering gaat de Kamer van Koophan del en Fabrieken voor Zeeuwsch-Vlaanderen zich be raden over de algemene eco nomische toestand in dit ge bied. Op de agenda staat voorts de behandeling van de begroting voor 1974. De verga dering in het gebouw van de Kamer aan de Burgemeester Geillstrait in Terneuzen be gint om 11 uur. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De dinsdagmiddag in Terneuzen ge starte verkoop van kinderpostzegels en kaarten, waarvan de opbrengst ten goede komt aan de stichting Voor het Kind, heeft niet te klagen over gebrek aan publieke belang stelling. De medewerksters van het Terneuzense comité voor de stichting Voor het kind, die in een fleurig kraampje in de superemarkt van Albert Heyn in het winkelcentrum Zuidpol der de zegels en kaarten te koop aanbieden, waren over de eerste verkoopresultaten best te spreken. „De mensen tonen veel interesse. We mo gen echt niet mopperen", zei een van de dames. Mevrouw B. Schuchmann, die de organisatie van de ver koopactie van de kinderpost zegels in Terneuzen in handen heeft, voegt er aan toe dat ook het bedrijfsleven bijzonder gunstig op de zegelactie heeft gereageerd. Vorig jaar kon een bedrag van ƒ3500 aan de stich ting Voor het kind worden overgemaakt, zijnde de op brengst van de verkoop van zegels en kaarten in Terneu zen. Peuterclub De peuter club die dinsdag in het buurt centrum De Sluis aan de Dijk- straat in Terneuzen geopend zou worden gaat voorlopig niet door. Er zijn namelijk nog slechts zes kinderen voor deze crèche aangemeld, een aantal dat voor de leiding van het buurtcentrum te gering is om van start te gaan. Het minimum aantal peuters om met de nieuwe activiteit van het buurtcentrum te beginnen is op 12 gesteld. De leiding hoopt dat dit aantal spoedig gehaald zal worden. Creatievedag Donderdag 15 november houdt de huis houdschool De Leeuwtjes in Terneuzen een creatieve dag. De leerlingen zullen zich op die dag bezighouden met bas- ketbal, tafmtennis, toneel en muziek. Verder houdt de oud- Zeeuws kampioen dammen Anderson een simultaanwed- strijd. Aan de creatieve dag kunnen ook ouders van leer lingen deelnemen. Keuring De actie van Garage Th. Kerokhaert in Terneuzen om auto's kosteloos aan een technisch onderzoek te onderwerpen blijkt goed in te slaan. De eersite twee dagen van de actie onder de naam Euroservice zijn al volgeboekt met gegadigden voor een gra tis autokeuring. Metn kan nog tot en met zaterdag a.s. voor de Euroservice terecht. Het kosteloze onderzoek van auto's wordt ook verricht door Gara ge Kerckhaert in Hulst. Auto total loss Op het kruispunt Rooseveltlaan-Peter van Anrooylaan te Terneuzen verleende de auto-bestuurster mejuffrouw C.V. uit Terneu zen geen" voorrang aan de be- stuurcter van de auto, D.K. De auto van eerstgenoemde was na de aanrijding to-tal loss, de auto van K. liep lichte schade op. Er waren geen gewon den. Diefstal Vam de firma v.d. Akker uit Nuth, die m menteel sloopwerkzaamheden verricht aan de voormalige staalfabriek, werden zes ijze ren balken in stukken gebrand en meegenomen. 1 Geldelijke bijdragen aan de stichting Voor het kind kun nen gestort worden op girore kening 3-035424 ten name van mevrouw B. Schuchmann, co mité Terneuzen voor de stich ting Voor het kind. De verkoop van kinderze gels en kaarten in de stand bij Albert Heyn duurt tot en met zaterdag a.s. en zal worden voortgezet van 4 tot en met 22 december 1973. Eucharistieviering Zater dagavond stond de eucharistie viering in de Aardenburgse parochiekerk in het teken van het thema ..Samen Leven' Aan deze viering werkten de schooljeugd, de oudercommis sie en het schoolbestuur mee. Voorzitter A. Gossens van de oudercommissie ging in zijn welkomstwoord nader in op dit thema „Samen Leven' waarbij het niet gaat om een „lief zijn voor elkaar", maar wel om een positieve opstel ling en benadering binnen de gemeenschap, waarin men leeft. Lezingen en voorbeden werden verzorgd door leerlin gen van de basisschool en de ritmische gezangen werden o.l.v. de heer W. Dierick en L. Ducheine uitgevoerd door het Jongerenkoor Aardenburg met assistentie van leden van het r.-k. dameskoor, totaal zo'n 70 koorleden samen. De muziek werd uitgevoerd door B. Lam- po, orgel, P. van Kouteren, slagwerk, B. van Waes, gitaar en F. Bogaert, trombone. De Aardenburgse parochiekerk was op enkele plaatsen na. geheel bezet. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG In de loop van volgend jaar zal het Oostburgse college van B. en W. met een aantal belastingvoorstellen bij de raad aankomen. „Met name de toeristenbelasting moet echt om hoog", aldus gisteravond burgemeester A. Schipper in de vergade ring van de gemeentelijke financiële commissie. De heer Schipper zei dit m antwoord op vragen van de heer P. van Reijen, die consta teerde dat het uitblijven van belastingverhoging zoals aan gekondigd bij de aanbieding van de begroting 1974 („een unicum") tot gevolg heeft dat er „in de gewone dienst en kapitaaldienst minder te ver hapstukken viel". Hij vroeg zich af of het aanwenden van de reserves voor dekkingdoel einden geen roofbouw op die reserves was. De heer Schipper wees erop dat saidireserves niet ten eeu wigen dage onaangetast moe ten blijven. „Je reserveert om dit toch ergens weer aan te wenden". Overigens blijft er nog ruim drie miljoen aan re serves over. We] zei de heer Schipper voorstander te zijn van een trendmatige belastingverho ging. De onroerend goedbelas- ting kan op zijn vroegst pas 1 januari 1976 ingaan. „Dan ver vallen een aantal gemeentelij ke belastingen, maar tussen tijds zullen wij toch verschil lende van die belastingen moeten verhogen", zo deelde hij de commissie mee. Aan vankelijk had de heer Schip per gesteld, dat deze onroerend Monsterkaarting Op vrij dag 16 november organiseert de kaartclub Nooit gedacht te Sluiskil een monsterkaarting In café Dallinga. De wedstrijd begint om 19.30- uur. Onder de vele prijzen bevinden zich ook 16 grote hammen. Afscheid Op 30 november zal in liet sociaal gebouw van de CPC m Sas van Gent af scheid worden genomen van de heer M. de Breucker, die als bedrijfsleider met pensioen gaat. Op 22 december worden verscheidene bedrijfsjubilaris- sen bij de CPC gehuldigd. Geslaagde fondue De fon dueavond, georganiseerd door de vrouwenafdeling van het NKV in Sluiskil in het Gilde- huis in samenwerking met de heer R. de Maesschalk, is een groot succes geworden. Niet minder dan honderd dames lieten zich de lekkere vlees- hapjes goed smaken. Herwonnen Levenskracht Aan de kaartwedstrijd ten ba te van Herwonnen Levens kracht gehouden in hotel At lanta te Sluiskil werd door 50 personen deelgenomen. Er kon een bedrag van 300 aan het beoogde doei beschikbaar wor den gesteld. De uitslag was 1 mevrouw Bogaert 41 pnt, 2. J. Dubneldam 36 pnt, 3. E. Ja cobs 32 pnt. Volleybal Het ledental van de volleybalvereniging Sluiskil vertoont weer een stijgende lijn. Er is een nieuw bestuur gekozen dat bestaat uit de heren R. Compiet, G .van de Bosch, J. Vermeulen en P. van de Calseyde. Men hoopt volgend jaar weer aan de competitie te kunnen deel nemen. Er wordt elke dinsdag avond getraind in de zaal van de r.k. school. Schieting In café Dallinga wordt op zondag 18 november een handboogschieting gehou den die om 15 uur begint. In hetzelfde lokaal wordt voor karabijnschutters een wed strijd gehouden die te 19.30 uur aanvangt. goedbelasting al per 1 januari 1975 kon ingaan. „Een vergis sing mijnerzijds" aldus de heer Schipper. De vraag van de heer F. Baarends of het uitblijven van belastingverhoging verband hield met het verkiezingsjaar 1974 werd door de heer Schip per ontkennend beantwoord. „Eigenlijk kan ik daar niet intreden", zo zei hij, „maar dat is niet het geval geweest'" zo zei hij. Hij stipte nog aan dat de toeristenbelasting pas vorig jaar is ingevoerd en dat dit jaar de zogenaamde boven wij dse voorzieningen hun be slag kregen. „Reden voor ons om met belastingverhoging nog even te wachten hoewel dit goed op zijn plaats zou zijn". Konlngsschieting De per soneelsvereniging van de C.P.C. uit Sas van Gent hield een konimgsschieting en een prijsboogschieting voor haar leden. Aan deze beide sehietingen namen 38 schut ters deel. De heer M. Verwei- re won de konffigsechieting. Hij werd gehuldigd door de directeur van de C.P.C. Sa» van Gent, de heer C. de Co- ninek, die de scbutterskoning de beker en de gebruikelijke versierselen overhandigde. Op de prijsschieting werd de hoogvogel geschoten door de heer A. Bultiauw, de zijvogel door de heer G. Rawoe. De meeste vogels werden gescho ten door de heer L. Inghels. Na afloop werd alle deelne mers een koffietafel aangebo den. Biljarten Op vrijdag 16 november zal de biljartclub Het Groene Laken uit Sas van Gent een uitwedstrijd spelen tegen de biljartclub G.B.C. uit Groenendijk. Deze wedstrijd staat in het kader van een nederlaagtoernooi dat door G.B.C. wordt georganiseerd. Er zal op 20 beurten over band gespeeld worden. (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS Bij een aan rijding op het kruispunt Bui- tenlust, waar de wegen Groe- de-Breskens en Schoondijke- vcerpont elkaar kruisen, heeft zich gisterochtend een aanrij ding voorgedaan, waarhij twee lichtgewonden vleien. De be trokken voertuigen raakten hierbij total-loss. Het ongeluk geoeurde door dat de auitobestu.urd-er A.W. uit Nieuwvl'iet komend vanuit de richting Groede, geen voor rang gaf aam een Volksbusje dat richting veerboot reed. De personenauto raakte het busje in de flank, da.t hierbij om kantelde en nog ongeveer 30 meter doorschoof om daarna in de berm terecht te komen. De bestuurder van de personenau to liep hierbij een hoofdwond op, een na-ast de bestuurder van het busje zittende vrouw werd verwond aan haar knie. W. was bij het naderen van het kruispunt verblind door de zon, zodat hij het. busje niet had gezien; zo verklaarde hij tegenover de politie. BERGEN OP ZOOM Roxy, 14.00 uur: Knok om Wood a.l. 19.30 uur: De tien geboden a.l. Etcetera, Molstraat 10.00 uur expositie plastieken van Henk Göbel en Marga Carlier, geop. dag. 13.30-17.00 uur, vrijd. ook van 19.00-21.00 uur. zat. en zond. van 13.30-18.00 uur (t.m. 22 nov.). Stadhuis, (tweede hal), Grote Markt, expositie kunstwerk van de maand van Marcel Cockx, De Leeuwen poort. Geopend dag. 8.30-12.30 uur en 13.30-17.30 uur (t.m. 30 nov.). GOES Grand, 20.00 uur: over de schutting 14 j. Naakt HULST Burgerzaal Stadhuis, werken van Felix de Boeck, schilder. Geopend op werkd. 9.00-12.00 en 13.30-17.00 uur, zat. en zond. 14.00-17.00 uur (tot 22 nov). MIDDELBURG Zuiderbaken, 14.30 uur: Kindertheater Groep Wissel spel (8 jaar en ouder). Schouwburg, 20.00 uur: Vrouw zoekt moordvent. Zeeuws Museum, Abdijplein 4, fototentoonstelling Men who made your wogd. Portretten door Yousuf Karsh. Geopend werkd. van 10.00-12.30 uur en 13.30-17.00 uur (t.m. 7 dec.). ROTTERDAM De Doelen (kleine zaal) 20.15 uur: Pro Arte-serie. Grote zaal 20.15 uur: Ballet National du Sënégal. Schouw burg, 20.15 uur: Publieksthea- ter met Droom van een midzo mernacht. Theater de Lanta ren, 20.30 uur: The Medicine show - Amerikaans theater. SAS VAN GENT Galerij Uilenspiegel, exposi tie schilderijen van Mia Depré uit Izeghem (B.), geopend 9.00-12.00 en 13.30-18.00 uur- vrijd. van 13.30-21.00 uur, zon dag van 14.00-18.00 uur en maandag gesloten (t.m. 30 nov.). WESTDORPE Galerie Troutzaerte, Singel 45, Mareike Geys, schilderijen, geopend di. t.m. zat. van 9.00- 18.00 uur zond. van 14.00-18.00 uur (t.m. 21 nov.). ANTWERPEN Sportpaleis, 20.00 uur: Holi day on Ice. Ringtheater, Pasto- rijstr. 23, 20.30 uur Zebe- deus. (ADVERTENTIE) Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, retrospeectie- ve tentoonstelling 1958-1973 van het werk van leden van G-58 Hessenhuis. Geopend 10.00-15.00 uur. Op maandag gesloten (t.m. 30 nov.). (Van een onzer verslaggevers) PHILIPPINE Het be staande riool van metselstenen in het Pnilipsplein moet wor den vervangen door een riool van betonbuizen en wel tussen de inspectieput op het kruis punt Gentsebreedstraat tot de inspectieput nabij de r.k. kerk. In verband met dit werk zullen Je bestratingen worden opgebroken en tweemaal een herbestrating plaatsvinden. Verder zullen de betrokken straatkolüen worden verplaatst en de huisaansluitingen ver nieuwd moeten worden. Om dat het centraal bouw- en wo ningtoezicht de kosten van uitvoering van deze werken te laag raamt om daarvoor een openbare aanbesteding te hou den stellen B. en W. van Sas van Gent voor de uitvoering vain de werkzaamheden onder hands aan te besteden bij een te goeder naam en faam be kend staand aannemingsbe drijf. Prinsenbal Het prinsen- bal van de Kriekeputters in Climige in het gemeenschaips- eentrum Malpertuus is een sucoes geworden- In een gezel lige sfeer wend die raad van elf geïnstalleerd door de klei ne Marian van Tienen dde op 11 november juist elf jaar ge worden was. Aan de caraa- valsstiehtiing kon ze een be drag van vijftig gulden over handigen. Talrijk wairetn de Kriekeput ters opgekomen om getuige te zijn van die sitant van het car navalsfeest. Vrolijke muziek bracht de goede stemming er in en de dansvloer was dan ook geen ogenblik onbezet. De fanfare Weadoen door Ver maak in boerenkiel met de majoretten kondigden de in stallatie van de raad van elf aan. Prins Kriek 1 was bui tengewoon in zijn schik. Met instemming van zijn raadsle den benoemde hij Marian vain Tienen tot prinses CarnaivaL Is een Derk de Vries roker een Ach kom nou. Iedere ervaren sigaren-roker proeft toch meteen .e kwaliteit van Derk de Vries. En mag hij dan voor z'n sigaartje minder betalen. Waarom duurder als het met Derk de Vries voordeliger kan? Nou dan! Bolknafc O COURAGE 33 cent O GOUD 38 cent Senoritas O FORTUIN 18 cent O APOLLO 23 cent een warme vriendschap waard! Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland: RA ONKANTOREN TERNEUZEN: Hieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1. tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8.15-12.30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: maandag t.m. vrijdag 19.00-2100 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9 uO-12.00 uur, tel. 016UO-499UO; zondag 20.00-22.00 uur. tel. 01600-22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9 Terneuzen, tel 01150-7920. privé tel. 0115U-5745: algemeen redac teur Zeeland: A F. Koopman, kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg, tel. 01180-7764. privé tel 01180-7438: redacteur Midden- Zeeiand: drs. J Bouwmans, tel. 01100-3405, karn Klokstraat 1, Goes, tel 01100-8030. privé Colijnshof 35 Goes; redacteur te rerneuzen en Kanaalzone: G van Berkel, kantoor Nieuw3traat 9, Terneuzen, tei 01150-7920, privé tel. 01150-4866: redacteur O.Z. Vlaanderen: A Verlind, kantoor Steenstraat 14. Hulst, tel 01140- 3751, privé tel. 01140-3103; redacteur W Z.-Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40, üostburg, teL 01170-3370; sportredactie Zeeiand: T. Koomen. tel. 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J. de Boer, Trumaniaan 10. Axel tel 01155-2237, ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P. Korungs, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100-4316

de Stem | 1973 | | pagina 5