BANNINK. (1) 66): „GEMEENTEN DOEN VOOR SPEK EN BONEN MEE IN PZEM" HP BPSI "lil la?„SeWue,en 3,07 on Huisartsen bespraken maatregel fondsen Hoechst raakt fosforslakken vlot kwijt Laatste slakken tegen dijk Zeeuwen leenden iets meer boeken Unie van Water schappen wil afsluiting Oosterschelcle Beslissing over geding tegen Staat valt vandaag OPLOSSING PUZZEL IX: NATUUR BEWAREN IS OOR SPAREN herr-Kans °p een ge_ Directeur ziekenfonds Volksdanscursus op< Rijkspedagogische AUTOLOZE ZONDAGEN stad bijwerken van i bakkebaarden. irenlang orgeloos scheren. Handig. Onbestendig Confessionele Statenfraeties op exeursie rv j r MATHIESSE EXPOSEERT IN DE VERFMOLEN Kappers van Club Artistique vergaderden Dinsdag 13 november 1973 Wat er precies met het door lidden gebroken schip gaat ebeuren, was gisteravond bij .e bergers nog niet bekend. Voorlopig heeft men het schip e buitenhaven ingesleept en egen de dijkglooiing geplaatst Ivaar het niet in de weg ligt, Iet lichten van de gezonken Rijnaak werd vanaf de wal (oor een grote groep belang- I tellenden gevolgd. De binnenvaart van de W«- erschelde richting Rotterdam s gisteren vrijwel de gehele ,ag 'gestremd geweest door de verkzaamheden in de kanaal- nonding. Voor de haven lagen i schepen te wachten. 1*1 brt (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De frac tie-voorzitter van D '66 in de Vlissingse gemeenteraad, de l,cer 3. M. Bannink, wil m de raadsvergadering een discussie uitlokken over de naar zijn mening slechts symbolische („vloed van de gemeente-aan- deelhouders in de aandeelhou dersvergaderingen van de N.V. PZEM. Nog voor (op 23 november) In Provinciale Staten over het SEP lidmaatschap van de N.V. PZEM wordt beslist, wenst de heer Bannink antwoord van het Vlissingse college van B. en W. op een vraag over de verstandhouding tussen de provinciale en de gemeentelij ke vertegenwoordigers in de aandeelhoudersvergaderin gen van de n.v. PZEM. De heer Bannink heeft becijferd, dat de kleinst mogelijke meer derheid in Provinciale Staten kan beslissen over elke belang rijke kawestie, die de PZEM betreft. Immers de verte genwoordigers van de staten, die als „provinciale aandeel houders" naar de aandeelhou dersvergaderingen van de PZEM worden gezonden, bren gen een z.g. bindend mandaat mee, dat hen verplicht hoe zij moeten stemmen. De staten- aandeel'houders kunnen, met behulp van dit mandaat, altijd gemeentelijke aandeelhouders, die tezamen nooit meer dan eenderde van het aantal geldi ge stemmen kunnen uitbren gen, van de tafel vegen. De gemeenten doen dan ook feite lijk voor spek en bonen mee, vindt de heer Bannink. In bepaalde gevallen, zo zegt hij, kan het voorkomen, dat door i een-derde van het aantal aandelen plus één aan deel, wordt beslist hoe een stemming in de aandeelhou ders-vergaderingen zal uitval len. In zo'n geval ligt een minderheid eenderde van het aantal aandelen plus één zijn wil op aan tweederde van het aantal aandelen min één. Het hangt er maar vanal m welke handen de aandelen zitten. De provinciale aandelen zijn, dank zij het bindend man daat, altijd sterker dan de ge meentelijke. De inyioed van de gemeen ten als aandeelhouders van de PZEM wordt op deze manier op ontoelaatbare wijze buiten spel gezet, constateert de heer Bannink. Hij wil een uit spraak van het Vlissingse col lege over de naar zijn mening weinig democratische gang van zaken bij stemmingen In de PZEM aandeelhoudersver gaderingen. STORM IN GLAS WATER (Vervolg van pagina 1) Hoewel de directeur van het ziekenfonds, de heer J. Kruijsse, gisteren sprak van „een storm in een glas water", is bij diverse artsen in Zeeuwsch-Vlaanderen de zieken- fondsmaatregel in het verkeerde keelgat geschoten. ;ebouwde tondeuse is van peciale constructie, loos strak worden snor en kebaarden bijgewerkt. J )e Philishave 90 Super leeft een razendsnelle 15,000 toerenmotor. Hi)lS sterk bovendien. Uw garantie voor jarenlang zorgeloos scheren. Handig, die aan/uit schakelaar. Precies oiw i duim-bereik. pii w/M' '///ASBtim „Het is een vieze politiek. Ze proberen de bedden van Ter Schorre op deze manier vol te krijgen. Met gezondheidszorg heeft het helemaal niet meer te maken. Het is een grote leugen dat met specialisten wordt overlegd of een patient wel of niet naar huis kan wor tel gestuurd. Natuurlijk worit er overlegd, maar dan achteraf, als de beslissing is {aromen. Maar wee degene, die daartegen is. Die wordt de nek dichtgeknepen bij de vol gende ronde. Je moet je bek wel dichthouden. Dokter Van de Griek is eerst op de zalen gaan vragen welke patiënten naar huis wilden. Nou, als je dat vraagt, dan wil haast ie dereen wel naar huis. Maar dat heeft niets meer met ge neeskunde te maken. Geen en kele specialist in Zeeuwsch- Vlaanderen laat iemand onre delijk lang in een ziekenhuis liggen. Het is een verkeerd Vooruitzichten voor woens- °a8 en donderdag, opgesteld floor het KNMI op maandag om 18.00 uur: aanhoudend on bestendig met normale tempe raturen. Weersvooruitzichten in c!J- ers, gemiddeld over Neder land. Voor woensdag: Aantal uren zon: nul tot 4. temp.: omstreeks nor maal. Max. temp.: omstreeks flormaai. Kans op een droge Ponode van minstens 12 uur: u Pr0cent- Kans op een ge- cent etmaal: 30 pro- u'MiutTüag: Aantal uren zon: nul tot 4. m,.j 'e„mP-: omstreeks nor- ™ax- temp.: omstreeks OerS Kans op een dr°Se wiode van minstens 12 uur: cent g etmaal: 20 pro- l°l|anZ- ^7 onv.. Rheinfel- 6. Straatsbur >rf 332 - 5; toanièefrPi°-hiogen 130 lil Dl-., öri 385 7erS-orf 332 168 5; Maxau 122 ju ï11 233 5, Steinbach Ren inn Mainz 211 - 3, Bin Trie, «n4' Kaub 134 3- 15 pl Koblenz 133 - - 2 Lu-1!, 34 3. Kuhrort 244 L. bith 871 5 Panner- dense v n 618 c0p T 43 3. Nijmegen ïefde it IJsselkop 825 - 5, ter 238 333 onvi- Deven- Borgha P1 2r.¥°nsin 5448 - 16 1688 - g1 s,uis 500 - 3. 3821 - 19, Belfeld Ch'ave beneden de Bergen"- Woenst% 14 i 18,23 °p Zoom Vlfien4-2'en 16 C ?"4 0' en 10 etneldinge 5.52 en .29 .53 22 18.13 uitgangspunt als men aan neemt dat dit hier wel zou gebeuren. Natuurlijk liggen in Amsterdam patiënten soms veel korter in het ziekenhuis dan hier. Maar daar is een tekort aan bedden. De lijken, die daar thuis vallen, worden niet geteld. Die vallen buiten de ziekenhuisstatistiek. Ik weet niet wat het midden is, maar ik vind dat we tot nu toe in Zeeuwsch-Vlaanderen verantwoord tewerk zijn ge gaan", aldus een arts in Zeeuwsch-Vlaanderen, die uit angst voor het ziekenfonds zijn naam niet in de krant wil hebben. Op zijn relaas leverde dokter Van de Griek het volgende commentaar: „Het maakt mij niets uit of Ter Schorre wel of niet vol zit. Ik heb niets met Ter Schorre te maken. Alleen het belang van de patient speelt bij deze zaak een rot. Dat belang staat op de voor grond. Er is ook geen sprake van dat over de vraag welke patiënten niet in het zieken huis thuishoren, geen goed overleg met de specialisten is geweest. Eerst heb ik een be zoek aan de patiënten ge bracht en daarna heb ik over hen gesprekken met de behan delende specialisten gehad. Daarna zijn pas beslissingen genomen. Het is ook niet zo dat ik op de zalen aan de patiënten heb gevraagd wie naar huis zou willen. Dat zou wel een mooie grap zijn. Dan wilde iedereen wel weg". Ook ziekenfondsdirecteur i. Kruijsse beaamde gisteren dat dokter Van de Griek steeds in alle gevallen met de behande lende specialist heeft overlegd. „Het belang van de patient staat bij ons voorop. We zetten iemand niet zomaar op straat", aldus de heer Kruijsse, die eraan toevoegde dat kostenbe waking voor het ziekenfonds wel een belangrijke zaak is. „Anders krijgen we volgend jaar gelazer over premies, die omhoog moeten", zei hij. Vol gens de heer Kruijsse heeft het ziekenfonds officieel geen enkel protest gekregen, noch van specialisten, noch van art sen, noch van ziekenhuisbestu ren. „Als er vragen of proble men zijn kan men altijd con tact met de medisch adviseur, het bestuur of met mij opne men", aldus de heer Kruijsse. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG —De sta tenfracties van de drie confes sionele partijen in Zeeland, de KVP, de CHU en de ARP, willen op woensdag 21 novem ber een oriëntatia- en infor- matiebezoek aan Schouwen- Duiveland brengen. Het doel van het bezoek is, ter plaatse met name in enkele ge meenten op Schouwen-Duive- land te worden ingewijd in de b°«rsende actuele proble men Er stas=n o.m. gesprekken met ■li""rse "-meentebesturen op bet programma. V.-,r v N ',A - .5- Het gerepareerde dijkgedeelte bij Hoofdplaat (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Gisteravond hebben de West-Zeeuwsch- Vlaamse huisartsen vergaderd over de maatregel van de in de streek werkzame zieken fondsen om patiënten waarvoor opname in het St.-Antonius- ziekenhuis volgens de medische adviseur van het fonds niet meer nodig was, naar huis te sturen. Bij deze vergadering in het Oostburgse ziekenhuis, was ook dr. J. J. J. van de Griek, adviseur van de ziekenfondsen, aanwezig. Inmiddels is wel gebleken dat bij veel patiënten, die naar huis moesten veel verwarring heerst over de genomen maatregelen. Verwarring en ook een beetje verontwaardiging. .Moeder is net zo ziek uit het ziekenhuis gekomen als ze er in ging", zo vertolkte een familielid van een der patiënten haar mening. „Als het op deze manier gaat hoef je niet meer naar een zie kenhuis toe". Ook de huisartsen ln Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen zullen vermoedelijk de koppen bij el kaar steken over de zieken fondsmaatregel. Z'oals gemeld zullen deze week het Sluiskilse en het Hulster ziekenhuis een controle op het patiëntenbe- stand krijgen. Het bestuur van het Oostburgse ziekenhuis geeft morgenmiddag een pers conferentie over de nu ont stane situatie en de gang van zaken rond de 28 patiënten die afgelopen vrijdag uit het zie kenhuis werd enontslagen. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Vanavond (dinsdagavond) begint aan de Rijkspedagogische academie te Middelburg een cursus volks dansen, die speciaal bedoeld is voor onderwijzend personeel. Ook vormingsleiders en jeugd- of volksdansleiders kunnen aan de cursus deelnemen. De cursus wordt gegeven door de onderwij zer-volks- dansdocent G.H.M. van Dam me. De cursus wordt georgani seerd in overleg met de in. specteur voor de lichamelijke opvoeding te Middelburg. De cursus wordt gehouden op 13 en 27 november op 11 en 18 december, aanvang telkens om 20.45 u. Gedurende de cursus zal een gedeelte van de eerste „vrolij ke Kring"-bundel, geschreven door Femke van Doorn-Last worden doorgenomen. Naast een groot aantal kinderdansen staan er ook enkele eenvoudi ge beatdansen op het program ma, bedoeld voor de leerlingen van de hoogste klassen der basisscholen. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Bij Hoechst in Vlissingen vliegen de fosfor slakken de deur uit. Voor Hoechst zijn de fosforslakken slechts een afvalproduct maar dijken- en wegenbouwers kunnen dit af- valmateriaal uitstekend gebruiken. Vandaar ook dat sedert 1968 Hoechsit ruim twee miljoen ton aan fosforolaikken heeft gele verd voor het dichten van ga ten in dijken (zoals bijvoor beeld in Hoofdplaat), voor dij- kenbouw, voor aanleg van we gen en ook voor bescherming van peilers van de Ooster- scheldebrug. De afnemers van de fosfor slakken zitten voornamelijk in Zeeland. Hier zijn vooral de waterschappen de voornaaimte klanten. „Alleen al het feit dat ze fosforslakken leveren rechtvaardigt voor ons de komst van dirt bedrijf naar Zeeland", zei onlangs een Zeeuwse waterschapsman. Dat het materiaal met name in Zeeland wordt gebruikt is Is men be ien jaren denkt dat de hoog zijn. Slechts kleine hoe veelheden worden in de rest van Nederland gebruikt. On der meer werd met fosforslak ken gewerkt birj de aanleg van de Eemslhaven en de aanleg van het Schelde-Rijnkanaal. Verder zijn fosfonstekken ook voor wegenaanleg en diijken- bouw geëxporteerd n=,=iv Duitsland en België De vraag naar is met name de sterk toegenomen. Hoechst kan overigens gemakkelijk aan de gestegen vraag naar slakken voldoen- Werd aan vankelijk begonnen met één oven voor de productie van fosfor, nu staan er drie ovens, hetgeen betekent dat het aan tal slakken ook verdriedub beld is. „Vraag en aanbod zijn met elkaar in evenwicht. Alleen hebben we ervoor gezorgd dat we steeds een behoorlijke voorraad aan slakken hebben om in geval van nood, als de vraag ineens sterk stijgt, ook te kunnen leveren", werd gis teren door de voorlichtings dienst van Hoechst meege- (Van onze correspondent) KLOETINGE Het atelier galerie De Verfmolen in Kloe- tinge houdt van 17 november tot 22 december een expositie van schilderijen van de Goese schilder Mathiesse. De tentoonstelling die be staat uit een tiental inkt-schil derijen, wordt geopend door Frans Dirksen, eveneens een Goese schilder. De openings tijden van de Verfmolen zijn: dinsdag- en donderdagavond van 19.00 tot 22.00 uur en zaterdagmiddag van 1-3.00 tot 17.00 uur. deeld. Ook deelde deze voor lichtingsdienst mee dat on danks de gestegen vraag de prijzen voor de fosforslakken met zijn gestegen. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Vandaag zal de president van de arron dissementsrechtbank te Mid delburg een beslissing nemen over de gegrondheid van een verzoek dat het zogenaamde Moratorium Komitee Neder land in persoon van de heer Geelen uit Middelburg heeft gedaan om in kort geding te gen de staat der Nederlanden te procederen. Gisteren hebben vertegen woordigers van dit comité een bezoek aan de rechtbankpresi dent gebracht, waarbij zij we zen op de naar hun mening onrechtmatige situatie, dat de kerncentrale te Borssele op volle toeren draait zonder dat in alle bij de wet vereiste maatregelen voor de veiligheid van de omwonenden is voor zien. De rechtbankpresident zegde toe, vandaag zijn ant woord te zullen geven. Gisteren bracht eveneens ie mand namens de commissie Borssele ad hoe een bezoek aan het bureau van consultatie voor kosteloze rechtsbijstand, dat ditmaal niet door de voor zitter mr. Van Deinse werd gerepresenteerd, doch door de Middelburgse jurist mr. H. Bruin. Mr. Bruin ontried de commissie Borssele het voeren van een proces tegen de staat maar een definitief advies gaf hij nog niet, aldus een woord voerder van de commissie Borssele. De commissie wenst, zoals we hebben gemeld, een pro deo advocaat om met be hulp van deze raadsman tegen de staat te kunnen procederen op ongeveer dezelfde gronden als het Moratorium Komitee en de vereniging Milieuhygië ne Zeeland. Als het bureau voor kostelo ze rechtsbijstand de gedrags lijn van mr. Van Deinse volgt en geen positief advies uit brengt op het verzoek van de commissie Borssele, dan al dus de woordvoerder van de commissie zal men opnieuw in beroep gaan evenals men vori ge week heeft gedaan. (Van een onzer verslaggevers) HOOFDPLAAT Gister middag om 12.00 uur is voor lopig de laatste lading slakken gestort langs de dijk bij Hoofdplaat, die met een zware oeverval te kampen heeft ge had. In totaal is nu ruim 18.000 ton slakken, afkomstig van Hoechst uit Vlissingen, te gen het dijklichaam aange- stort. „Het buitenbeloop van de dijk is thans zover als we hadden gepland", aldus ir. L. Uildriks, hoofd technische dienst van het waterschap Het Vrije van Sluis. „De achter kant van de dijk is nu ook verstevigd, een karwei dat vo rige week al gereed kwam". Momenteel wordt bestudeerd of de slakken op een of ande re manier nog vastgemaakt moeten worden en zo ja op welke manier. Het zou bijv. met bitumen kunnen. „De slakken geven nu een betrekkelijke zekerheid. De vraag is echter wel: wat ge beurt bij een zware noordwes terstorm., die gepaard gaat met springtij. De bovenste 20 em. slakken ligt los, het is tenslot te geen zware basaltglooi. De helling is nu 1 3, wat in houdt, dat bij golfbeslag even tueel loskomende slakken naar beneden zullen glijden". Besloten is bij het water schap voorlopig nog even af te wachten. „Wel zullen wij na iedere storm de zaak in ogen schouw gaan nemen. We heb ben ook nog een voorraad zware stenen, die wij ter plaatse zullen opslaan om in tijd van nood iets achter de hand te hebben", aldus de heer Uildriks. WEEKHOOFDPRIJZEN A. een auto PEUGEOT 104: A. W. F. de Visser, Dorps straat 10, Bruchem. B. PHILIPS kleurentelevisie: H. Frenk, M. van Rossem- straat 81, Arnhem. C. FIT-reis a f 1000,—: Mevr. E. Veer, Jasperstraat 38, Poelenburg-Zaandam. D. voor 850.BAUKNECHT-apparaten: T. Aarnink, Schooldijk 19. Aalten. E. CARNIELLI hometrainer fiets: A. J. Hattink, Nijen- heim 7105, Zeist. F. SINGER naaimachine: W. Koopman, Hoogveen 16, Den Haag. ANDERE ZEN: WEEKPRU- IRISETTE donsdeken: J. J. de Groot Argolaan 344 Bergen op Zoom. v. SCHUPPEN tapijt: P. C. de Visser Jan Steenstraat 17 Terneuzen. V. D.-cadeaubon 100, W. J. Houndsmaerk, Pr. W.- Alexanderstraat 12, Middel burg. JAGO SHAWL: Mevr. Ge- lens, de Sav. Lohmanstra 6a, Breda. Slof ROXY sigaretten: W. H. v. Bree, Vierambachtenstr. 15 Sas van Gent. Set a 5 paar JOVANDA kousen: A. Hagenaars Fenkel- straat 16 Oudenbosch (N. Br.) Setje ORLANE oogmake-up: (30 prijzen) Anita v. Gils Gertrudislaan 13 Prinsenbeek (N. Br) P. Tack Holleweg 24 Bergen op Zoom C. Schraauwen For tuinstraat 23 Roosendaal. Mej. R. Klaassen Arendplein 3 Til burg. Giemme auto washandschoen: Kees Soeters, Van der Rijtstr. 12, Bergen op Zoom, Puzzel Bornse Cartonn. fa briek: Mw. van Ginderen, Get- rit ter Borchstraat 82 Roosen daal ABN spaarboekje met f 500,Mw. A. Goense, Rode- yaart 35, Moerdijk. ABN spaarboekje met f 100,- Mw. M. Bronke W. van de Veldelaan 21 Vlissingen M. Smans Buys Ballotstraat 61 Breda. M. C. Oostvogels Roe mer Visscherstraat 3 Etten- Leur Nel van Nijnatten Hilse- baan 21, Etten-Leur; H. H. de Kruijf, Krielderlaan 55, Til burg; Mej. M. J. Rijken, Prof. Kernkampstraat 27, Tilburg, M. Kopmels, Voorstraat 5, Colijns- plaat. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG - TERNEUZEN De autoloze zondagen heb ben ook een enigszins ver hoogde activiteit voor de Zeeuwsch-Vlaamse bibliothe ken met zich meegebracht. „Het is afgelopen zaterdag drukker geweest dan in de weken daarvoor", zo werd op de Oostburgse bibliotheek meegedeeld. „Vooral zijn meer romans uitgeleend, maar ook het quantum studieboeken, dat werd uitgeleend, liep afgelo pen zaterdag flink op". In Terneuzen schatte men dat per zaterdag ruim 100 boe- (Van een onzer verslaggevers) UTRECHT De Unie van Waterschappen vindt, dat de afsluiting van de Oosterschel- de zo spoedig mogelijk moet worden verwezenlijkt. Dit heeft maandag de voorzitter van de Unie Van Waterschap pen, mr. Th. Vosters, ver klaard op de algemene leden vergadering van de Unie, die in Utrecht is gehouden. De door veel tegenstanders gesignaleerde tegenstelling tussen het veiligheidsaspect en een ongerept plaatselijk milieu is volgens het bestuur te scherp aangezet en doet daar voor te geforceerd aan. De verhoging en verbreding van ongeveer 230 km. dijk, die het gevolg van het niet sluiten van de Oosterschelde zouden zijn, zou een onvoorstelbare aantasting van het landschap, het milieu en in veel gevallen van de woonsituatie beteke nen. Ook de huidige ontwikke ling van het gebied rond De Dollard bracht mr. Vosters ter sprake. Hij noemde deze ont wikkeling beangstigend. Hij wees op een reeds besteed be drag van f 22 miljoen., geïn vesteerd in het lozingspunt bij Reide en ook binnendijks zijn reeds vele miljoenen besteed. Nu aarzelt de minister (raad) met het verlenen van een con cessie voor de indijking van een smalle strook Dollargrond en met de aanleg van een gToot kanaal langs de nieuwe dijk. Deze dijk moet één van de hoogste Deltadijken van Ne derland worden. Een duidelijke overeen komst tussen rijk, provincie en waterschap, waar de be stuurders uit het gebied nog volledig achter staan, dreigt eenzijdig te worden ontbon den, zei mr. Vosters. In het slot van zijn betoog keerde de voorzitter zich ook nog tegen acties, die worden ondernomen tegen de betaling van wat de milieubelasting wordt genoemd. Het „weinig democratisch optreden" van deze groepen dient volgens mr. Vosters gelaakt te worden en als volksmisleiding aan de kaak te worden gesteld. ken meer werden uitgeleend dan op zaterdagen voor auto vrije zondagen. „Opmerkelijk is, dat vooral meer studieboe ken werden uitgeleend. Dat betreft dan dikwijls boeken over knutselen, pitrietvlech- ten, handenarbeid, aquariums etc. De mensen hebben daar nu kennelijk wat meer tijd voor". Nu is het een algemeen ver schijnsel dat bij het begin van het winterseizoen de uitlening van boeken stijgt. „De stijgin gen van de laatste twee zater dagen schrijven wij echter ook voornamelijk toe aam de auto loze zondagen. Op de zaterdag voor de laatste zondag, waarop gereden mocht worden, wer den slechts 184 boeken uitge leend. De twee zaterdagen daarna waren dat er respectie velijk 338 en 315", aldus de Terneuzense bibliotheek. In de Openbare Bibliotheek Hulst heeft men weinig kun nen merken van een verhoog de leeshonger. „Wel voor de eerste autoloze zondag, toen werden vrijdags 100 boeken meer uitgeleend dan vorige vrijdagen het geval was", zo deelde de Hulster bibliotheca resse mee. Hulst is kennelijk al goed gewend aan zijn bibliotheek, want voor het weekeinde gaan gemiddeld 500 boeken de deur uit, altijd nog zo'n 200 meer dan in Terneuzen. Uit de uitleencijfers van de openbare bibliotheek in Goes valt geen verhoogde belang stelling te constateren. De Club Artistique Brabant waarin zich een groot aantal kappers uit Zeeland en Bra bant hebben verenigd om hun vakbekwaamheid op peil te houden, hield afgelopen week ledenvergadering Van voorzitter A. Peeters en penningmeester C. van Capelle kregen de leden te horen dat het met de vereniging uitste kend gaat. Ook werd aandacht besteed aan de grote show die in het komende voorjaar wordt gehouden. Daarbij kwam ter sprake de uitbrei ding van het ledental. Deze uitbreiding werd gewenst ge acht, wil -de komende show slagen. Technisch leider Sjef -t„ „d '-eert het bestuur m.b.t. de show.

de Stem | 1973 | | pagina 3