DE ZONNEBLOEM LAAT ZON IN DE SCHOORSTEEN SCHIJNEN GEN NGH? ouw De Sterre kan in september eerste patiënten ontvangen W elf aretentoon- stelling in Groenendijk Weinig verrassingen bij damesvolleybal ZWAKZINNIGENINRICHTING VOLGEND JAAR KLAAR RIES A B.V ouwpercelen België Borrel ter ere van geboorte PostzegelIieMbers komen weer bijeen Navo-flottielje op Westerschelde Kritiek op PvdA- vergadering over wervings campagnes van grote bedrijven stad streek nd voor hem MAKELAAR uis- bezitters A GUNSTIG Hulst (sSih® te,ëen STC waStM* en ToVak (Koe $as van Gent DORPSLEVEN Auto te water Sas van Gent REDUCTIE-BON PRINSENBAL 1973 Clinge Heikant Sluiskil en zoekt geen andere n makelaarskantoor in leken wij een in Breda erdere uitbreiding van Ireda en omgeving op n en de nodige initia- nt U ons kantoor, isch en stevig groeiend g zijn dat de man van zeer goed inkomen mag ide is op U van toepas- antakt komen. Van onze den tot onze heer A. A, immer. Na kantooruren raon OMR.GOED. O.TEL.O16OO-3S350* Ly... y per maand, of - per maand, of per maand, enz. i zijn mogelijk. Looptijd estaan. Deze leningen zijn huis bezit; rustende hypo- -hypotheek is. doel besteden suding. Ook voor le hypo-j pt 50 jaar), gewone 2e en g gegarandeerd. al. 045-710806 en 710698 nacht bellen) wing (per lot of massa) sns (bij Turnhout). Ge- ngelegde wegenis, riole- rlichting. -Tel. 09-32.14.42.655! c.v. en 4 slaapkamers, itaal 13.795, net garage, c.v. 4 slaap- mkamer granolmuren en met inpandige ëaiage' uigkap en 4 slaapkamers. k.k. 1 kap met garag®' open haard, hardho itc. ngalows met garage. cY i2. open keuken met kamer, grote patio op (Van een onzer verslaggevers) AXEL-HULST - Nagenoeg .lieZeeuwsch-Vlaamse afde- Ungen van De «b oem itoen mee aan de Sinterklaas IS van deze stichting, die aC -JpU onder het motto irldfn cle0 schoorsteen, va» start is gegaan. Bedoeling van de actie is om cadeautjes in te zamelen, darmee rond Sinterklaas Ihrnnisch zieken verrast kun- Sn worden. Elke afdeling le- vert zijn bijdrage door op een bepaald aantal mensen een be roep te doen voor medewer king. Ieder verzorgt voor een bepaalde zieke een presentje voor een waarde van rond de tien gulden. De actie wordt provinciaal gecoördineerd via een adres in Vlissingen, want behalve de Zeeuwsch-VIaamse afdelingen doen ook nog tal van andere afdelingen in Zea land mee. Ook het plaatselijke bestuur van Axel is al geruime tijd in de weer om van de actie een succes te maken. Secretaresse mevrouw Van Asperen uit de schaepmanlaan 12 (tel. 011552187) is dik tevreden over de tot nu toe ondervon den belangstelling. Ze schat het aantal in haar afdeling in aanmerking komende chroni sche patiënten op 40, maar al meer dan 40 mensen hebben toegezegd voor een cadeautie te zullen zorgen. ,.We hebben gewoon ieder een die we kennen gevraagd om mee te doen. Bovendien hebben we lijsten met namen van mensen, die vorig jaar iets hebben gegeven en die hebben we nu ook weer bena derd". aldus haar commen taar. Organisatorisch verloopt de actie in Zeeuwsch-Vlaanderen nog wat moeilijk, omdat er voor dit gebied geen centrale adressen zijn. Er wordt druk gpdokterd aan de oprichting van een regionaal bestuur en zolang er dat nog niet is, re gelt elke afdeling afzonderlijk zijn activiteiten. Er wordt wel naar gestreefd om de present jes van een bepaalde afdeling zoveel mogelijk in dezelfde omgeving uit te delen. „De mensen, die meedoen krijgen gewoon een adres en zorgen ervoor dat er voor de betrokken zieke een cadeautje komt. Soms zetten ze er de afzender op en krijgen ze ach teraf leuke bedankbrieven. Het komt ook nogal eens voor, dat er door deze actie blijven de contacten ontstaan", aldus mevrouw Van Asperen, die daarmee tevens de populariteit van de Sinterklaas-actie ver klaart. Overigens zijn er voor chro nisch zieke patiënten zowel in Zeeuwsch-Vlaanderen als de rest van Zeeland nog steeds presentjes welkom. Belang stellenden kunnen zich aan melden op het centrale adres bij mevrouw Borgstijn, Burge meester Woelderelaan 58, Vlis singen, tel. 01184-2267. inlichtingen. (Van een onzer verslaggevers) GROENENDIJK Voorzit ter Kuypers van het bejaar dencentrum van groenendijk opent vanirlldag om 14.30 uur de tentoonstelling van het welfarewerk, die vandaag (za terdag) en morgen in het be jaardencentrum wordt gehou den. Op de tentoonstelling zijn werkstukjes te zien. die bewo ners van het bejaardencen trum en de aangrenzende be jaardenflats hebben gemaakt tijdens de wekelijkse welfare bijeenkomsten. Het werk is niet alleen te bezichtigen, maar ook te koop. Met de opbrengst wordt weer nieuw materiaal gekocht. Het welfare-werk verheugt zich voor wat Groenendijk be treft in een toenemende be langstelling. Overwogen wordt zelfs om een erkend leidster aan te trekken, maar daarover zal vermoedelijk pas volgend jaarr serieus gesproken kunnen worden. De tentoonstelling in het be- jaa-rdennuis is zowel zaterdag (Van een onzer verslaggevers) CLINGE In september van volgend jaar zal De Sterre worden betrokken door de eerste patiënten en al in april zal het zogenaamde economie-gebouw in gebruik genomen worden. In dit gebouw wordt onder meer de centrale keu ken van het complex ondergebracht. De bouw van de zwakzinni geninrichting aan de Hoofd straat in Clinge verloopt ge heel volgens plan. De verschil lende paviljoens zijn onder dak en inmiddels glasdicht, zodat ook een strenge winter geen roet meer kan gooien in het eten. De bouwactiviteiten vorderen gestaag. Waar vorig jaar november alleen nog maar wat funda menten te zien waren, zijn de (Van onze correspondent) OOSTBURG Ter ere van de gezinsuitbreiding bij de fa milie Kesterloo-Verduijn, te Breskens, waar op 27 septem- ker een zoontje Peter werd n, wordt de familie zater- i om elf uur verwacht in de slijterij Valk, Markt te Oostburg. Op de dag v-an de geboorte van zoon Peter kwain er een nieuwe jonge klare van Lucas Bols op de markt. Op die dag kreeg moeder Kester- loo een bloemetje aangeboden en vandaag (zaterdag) krijgt zij een fles advocaat en vader Kesterioo een kruik nieuwe jonge klare. Voor zoontje Pe ter ligt er een spaarbankboek je van vijfentwintig gulden gereed. Één en ander zal wor den gevierd met een extra borrel, voor degenen, die „toe vallig" binnenlopen. „Er werd op 27 september in de ge meente Oostburg, maar één jongen (de traktatie gold n.1.- alleen bij de geboorte van een jongen) geboren, we hadden er liever wat méér gehad", zei mevrouw Valk. Deze regeling gold voor geheel Nederland. Schieting In café Blom hert in Hulst wordt vandaag (zaterdag) een binnenschieti-ng sehouden op de liggende wip. He schieting beignt om 15.00 uur. Tennisclub De tennisclub Hulster Ambacht heeft in de Honing van Engeland een feestbij eenkomst gehouden voor alle leden. Tijdens het diner reikte voorzitter J. v. d. «eyden de prijzen uit aan de clubkampioenen van het afge ven seizoen. Het zijn J.L. Oeltour (heren enkel), mej. L. Ït°- Bogaert (dames enkel), °-L. Deltour-A. Deltour (heren «ubbeD, mej. H.v. Bavel- M. do Kerf (dames dubbel). Na dkler kon er worden ge- ?!t °P de muziek van het Jtkest Frans Bonne. Verder ad er een tombola plaats, S J de eerste prijs (een Jtdaagse reis naar Mallorca) ra gewonnen door mevrouw Hondt-Fermont en de twee- j Pr0s (drie dagen Parijs) Picave?eVr°UW ^an morte(" IBUjart in <je oost- topbiljart- WKtle„ staat voor vana- retto e„5,ukter derby Mario- ïna n op het program- zliiv u „overige wedstrijden tefe? „imon BC 't t> j?er (Huist) tegen afonds, veel tegels, sc 1 t Raedhuys (Westdorpe), «uirurr Excell gen. BC 0na (Hulst). St -Ki' r' uit het Belgische dag, heeft een rust- W^novemT1 °P zaterdaS houdt do ver 20,(>0 uur Vier" ,kaartclub „Klavertje c°mnethiu van Gent BotCam atartacVond in Deze te Sas van telt meeTPetltle Itaartavond 0eischap r alubkampi- een hotel Gent, afgelopen maanden moderne en vooral ook open gebouwen verrezen, waarin straks de pa tiënten worden gehuisvest. In totaal komen er drie pavil joens bestaande uit verschil lende units. In elk paviljoen worden 72 patiënten onderge bracht. In de afzonderlijke units wordt er naar gestreefd om zoveel mogelijk de sfeer van het normale gezinsleven te benaderen. Elk groepje patiënten krijgt zijn eigen voorzieningen op het gebied van sanitair. Daar naast komen er gemeenschap pelijke ruimten voor onder meer de bezigheidstherapie en andere activiteiten. Extra voorzieningen worden er daar naast getroffen voor de eigen technische dienst van „De Sterre", terwijl in de centrale keuken de modernste snufjes op dit gebied worden toege past. Een verpleegstersflat zaJ er op het terrein van de in richting niet verrijzen, omdat men daarvoor geen vergunning heeft gekregen. Met de regionale Zeeuwsch- VIaamse woningbouwvereni ging wordt momenteel overleg gepleegd over de bouw van een aantal eengezinswoningen aan de Hoofdstraat, ter hoogte van de hoofdingang van „De Sterre". Het is de bedoeling, dat in deze woningen het ver zorgend personeel wordt on dergebracht. In de gebouwen van „De Sterre" zelf krijgen ze een gemeenschappelijke voorziening om te eten en eventueel in de avonduren te verblijven. Als het gebouwencomplex gereed is ligt het in de bedoe ling om de inrichting en haar bewoners zoveel mogelijk in het dorpsleven van Clinee te integreren. Dat betekent, dat de plaatselijke bevolking in principe vrije toegang heeft tot de terreinen. Een wande ling zal er de moeite dubbel en dwars waard zijn, want, niet alleen wordt „De Sterre" een fraai voorbeeldje van functionele moderne architec tuur. maar bovendien is de omgeving zoveel mogelijk in zijn oorspronkelijke toestand gehouden. Dat houdt in dat sloten hun wilde begroeiing houden, bo men blijven staan en andere fraaie stukjes natuurschoon behouden blijven. In de toe komst moet nog wel bezien worden tot in hoeverre dit uit gangspunt met het oog op dp specifieke behoeften van de patiënten gehandhaafd kan blijven. (Van onze corresnondent) TERNEUZEN Gistermid- dab om halfdrie beleefde de heer W.K. uit Terneuzen sleepdienstcoördinator bij Aug. de Meijer N.V. de schrik van zijn leven, toen hij zijn splin ternieuwe auto in het water zag verdwijnen. Personeel van een sleepboot kon door vliegens vlug in een roeiboot te springen op het laatste ogenblik een touw vastmaken aan één van de achterwielen, dat net nog boven water uitstak. Een paar uur later is de auto met een kraanwa gen weer op de kant gezet. De heer K. had zijn auto aan de kant nabij de Westsluis gepar keerd om even een boodschap af te geven op kantoor van zijn werkgever. Toen hij bin nenstapte zag een collega tot zijn verbazing dat de auto het water inreed. Waarschijnlijk had de eigenaar vergeten de handrem aan te zetten. De au to Is total loss 0 Bij de bouw wordt de omgeving zoveel mogelijk gespaard. Hier wordt als het ware om een boom heen gebouwd. (Van onze correspondent). HULST In verband met de komende autoloze zondag houdt de postzegelvereniging Land van Hulst haar maande lijkse bijeenkomst vandaag (zaterdagom 14.30 uur in dp zaal van hotel Van Oosterom in Hulst. Vanaf 14.00 uur zal de nieuwtjesdienst aanwezig zijn met de nieuwste uitgiften van Nederland, Ned. Antillen, Su riname en België. Naast een verloting wordt de bijeen komst, zoals gebruikelijk, be sloten met een veiling. (ADVERTENTIE) Diawedstrijd De perso neelsvereniging O.N.A. uit Sas van Gent hield een diawed strijd voor haar leden in het cultureel centrum „De Speye" te Sas van Gent. Op deze avond werden 20 van de totaal 83 ingezonden dia's geselec teerd en gekwalificeerd als de beste, door een onparijdige ju ry van 12 man van de Sasse Fotokring. De kwaliteit van deze dia's lag beduidend hoger dan die van vorig jaar. Er werd ook nog een 50-tal dia's vertoond van de Sasse Foto kring. De uitslag van de dia- wedstrijd was als volgt: 1. Th. Bracke, 2. Mevr. van Aalst, 3. Mevrouw de Meester, 4. Mevr. Couquyt, 5. W. Couquyt, 6. C. van Sluijs, 7. Mevr. van Ros- sum, 8. N. Heye, 9. Mevr. Heye, 10. Mevr Zoetemelk. Medaille-uitreiking Tij dens de 11-kroegentocht van Zaterdag 17 november 20.00 uur in de Vlaanderenhal te Sas van Gent met diverse unieke attracties. Entree 5, Tegen inlevering van deze bon op onderstaande voorverkoopadressen 1, reductie per persoon. Voorverkoopadressen voor Prinsenbal 17 november 1973 AXEL: Voedingsmarkt Mattheeuws, Beethovenstraat 22 HULST: Dagblad „DE STEM", Steenstraat 14 PHILIPPINE: Radio H. Segers, Havenstraat 14 SLUISKIL: Supermarkt Mattheeuws, Spoorstraat 91 TERNEUZEN: Dagblad „DE STEM", Nieuwstraat 9 WESTDORPE: Schildersbedrijf T. de Witte-Remery, B23 SAS VAN GENT: Boekhandel Remery, Gentsestraat 10 de Sasse carnavalsstichting De Betekoppen in Sas van Gent op zondag 11 november zullen in café De Oude Brug medail les van verdienste uitgereikt worden aan personen die zich voor de Sasse carnavalsviering verdienstelijk hebben ge maakt. Tevens worden de jaarmedatiles van De Betekop pen uitgereikt. De bijeen komst, die om 20 uur begint, wordt cpgeluisterd door de Boerenkapel. Dameskoor 10 jaar Van daag viert het r.-k. Dames koor in Sas van Gent het tien jarig bestaan. Het koor werd indertijd opgericht om de rouw- en trouwdiensten te verzorgen en het heeft dit al tijd met grote zorg gedaan. Later is daar nog de wekelijk se verzorging van de eucharis tieviering op zaterdagavond bijgekomen, en ook hier laat het uit 25 leden bestaande koor zich altijd van haar beste zijde kennen. Alle reden dus om feest te vieren. Dat wordt dan ook gedaan: met een eu charistieviering uit dankbaar, heid en een diner. «van onze correspondent! TERNEUZEN Een Navo- flottieltje, bestaande uit fregat ten torpedojagers, 'n onderzeeër en een bevoorradingsschip van Nederlandse, Belgische, Duit se, Noorse, Engelse en Ameri kaanse nationaliteit voer gis termiddag, komende van Ant werpen, over de Westerschel de. Het flottielje is richting Golf van Biscaje gevaren. Dansen In het gemeen schapscentrum in Clinge wordt vanavond (zaterdag) een dans avond gehouden onder auspi ciën van de carnavalsstichting De Kriekeputters. De muzika le omlijsting wordt verzorgd door het orkest van Roger Ferket. Om elf over elf komt de raad van elf zich voorstel len en hieraan wordt mede werking verleend door de ma joretten en de fanfare Weldoen door Vermaak. Kanjer Ook op het vis water De Zestigvoet in Clinge worden nog steeds grote snoe ken en snoekbaarzen gevan gen. Ditmaal werd- door een lid van de hengelaarsvereni ging van Clinge een snoek met een lengte van 97 cm en een gewicht van zeven kilogram gevangen. De gelukkige hen gelaar was F. Ras van De Trou badour. Hengeten De zeehengel wedstrijd van de zeehengel club „De Knorhanen" op zon dag 11 november is in ver band met de autoloze zondag verschoven naar zaterdag november van 13.00 tot 16.. uur.. Er zal in plaats van Ter neuzen nu gevist worden ii. de Westerschelde bij Ossenisse aan het gemaal. Na afloop van de wedstrijd zullen om 18.00 uur in café Bogaert in Heikant de prijzen worden uitgereikt en de kampioenen bekend worden gemaakt. Deze kampi oenen zullen zaterdag 24 no vember tijdens de jaarlijkse feestdag nog eens worden hulidigd. ge- als zondag geopend van 14.30 tot 21.00 uur. De organisators verwachten niet veel hinder te zullen vinden van de autolozp zondag. „In een plaats als Kloosterzande is dat anders dan bijvoorbeeld in Hulst. De meeste mensen weten zondag niet waar ze naar toe moeten en dan heb je al gauw kans; dat er voor zo'n tentoonstel ling grote belangstelling be staat", aldus de heer Totté. Overigens zijn er dit week end in het bejaardenhuis verschillende attracties waar aan meegedaan kan worden Zondagavond wordt de uitslag bekendgemaakt van een lote rij en vanaf maandag kunnen de prijzen worden afgehaald En ook die zijn de moeite van een bezoek aan het bejaarden centrum al waard. (Van onze corresnondent) HULST Langzamerhand groeit de afdeling Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen van de Partij van de Arbeid toe naar het door haar ingestelde doel, namelijk het functioneren als herkenningspunt van de pro gressieve krachten in de regi- o. Dit valt enerzijds af te lei- 1 den uit het snelgroeiend le dental. anderzijds uit de wijze waarop de mensen in de regio de afdeling weten te vinden, als het gaat om het toetsen en bespreken van hun problemen. De voorzitter van de afdeling, de heer B. Martens, noemde dit op deze week gehouden vergadering in Ossenisse een verheugend verschijnsel. De bijeenkomst is voor het grootste gedeelte besteed aan de strategie-bepaling en de programma-opzet voor de ko mende gemeenteraadsverkie zingen. Besloten is tevens tot een hogere frequentie van vergaderen om bij de totstand koming van het ontwerppro- gram een zo groot mogelijke inspraak te garanderen. In tegenstelling tot bij de berichten deze week over het goed functioneren van de ar- beidsbureau's nieuwe stijl werden in de vergadering kri tische geluiden vernomen. Met name de rol van grote bedrij ven als Dow, Philips en Zuid- ehemie, wier wervingscampag nes buiten de arbeidsbureau's omgaan, waardoor vooral de ongeschoolde arbeiders getrof fen worden, werd hevig bekri tiseerd. Ook is gediscussieerd over de brief van de VMZ, aan de minister. De afdeling betuigde haar instemming met de in houd van de brief en zal ook bij haar provinciale vertegen woordigers aandringen op het waarborgen van de inspraak mogelijkheden van de Zeeuwsch-VIaamse bevolking. Tenslotte werd besloten om het totstandkomen van een in tegraal beleid op het gebied van de sociaal-culturele voor zieningen met alle beschikbare middelen te bevorderen. Koopreisje Het comité van de Zonnebloem afd. ka naalzone Zeeuwsch-Vlaande ren organiseerde voor 50 ge handicapten en bejaarden een busreisje naar Breda. Als be geleiders gingen mee zes korpsleden van het Rode Kruis uit Sluiskil. In Breda bracht het gezelschap onder meer een bezopk aan V en D waar de directie zelfs voor bedden en stoelen had ge zorgd. Kaarting In café Atlanta werd een kaartwedstrijd ge houden waaraan zestig perso nen deelnamen. Mevrouw Van Minnen uit Sluiskil won de eerste prijs. Tweede werd d-e heer De Maayer uit Hulst en derde Mevr. De Koeyer uit Sluiskil. (Van onze correspondent) HULST In de eerste klas se dames van de bedrijfsvol- Ieybalcompetitie in Hulst ble ven de favoriete teams alle maal aan de winnende hand. Vleest opvallende uitslag was de vrij onverwachte nederlaag van het tot nu toe goed spe lende KPJ 1 tegen EIV. Al met al vonden op de ranglijst geen opzienbarende verschuivingen plaats. Clitex Sport behield de bovenste plaats met evenveel punten als SC Morres en Watneys 1, die beide respectievelijk één en twee wedstrijden meer hebben gespeeld Clitex Sport had weinig me delijden met Olmulo, dat met 04 werd verslagen. Sc Mor res had al even weinig moeite met GVC. Het versloeg het Graauwse team eveneens met 4—0. Heel wat feer spanning was er bij de ontmoeting tus sen MAVO 1 en Clitex Sport, een wedstrijd, die de toe schouwers lang heeft ge boeid. Nadat de eerste set met 9 15 naar Clitex Sport ging, sleepte MAVO 1 de tweede set met 157 naar zich toe. In de beslissende set toonde Clitex Sport dat het niet voor niets bovenaan stond en via 815 besliste het deze wedstrijd met 12 in zijn voordeel. Hoewel KPJ 1 er alles aan deed moest het uiteindelijk toch zijn meerdere erkennen in een goed spelend EIV dat met 03 won. Ook in de tweede klasse waren geen spectaculaire uit slagen te noteren en bleef de stand bovenaan de ranglijst ongewijzigd. Voorwaarts 1 was geen partij voor de SC Morres 2. Het Axelse team verloor dan ook met 40. Koploper Remortel Sport won gemak kelijk van Mavo 2 wat bleek uit de 40 eindstand. Edah deed er alles aan om een zo goed mogelijk resultaat te behalen tegen Mavo 4, maar kon toch een 13 nederlaag niet vermijden, Een opnieuw teleurstellend CVC moest nu de meerdere erkennen in Ma vo 3, dat de Clingse dames met een 12 nederlaag naar huis stuurde. Neckermann speelde geen onaardige wed strijd tegen KPJ 2 maar moest de tegenstander desondanks een 04 overwinning toestaan, taan. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg: dok ter N. Rijk, Oude Kerkstr. 12, Aardenburg, tel. 01177- 1466. Axel: dokter Boor, tel. 01666 (b.g.g. 01157-1451). Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke: dokter Kalkman. Burg. Maarleveldstr. 5, Bier vliet, tel. 01152-345. Borssele en Nieuwdorp: de praktijk van dokter Gelder blom wordt waargenomen door dokter Kiviet, te Bors sele, tel. 01105-203. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande: dokter De Meyer, tel. 01178-1366. Clinge, Koewacht en St.-Jan- steen: dokter Adriaansens, tel. 01140-2928. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande: de praktijk van dokter J. Geldof, J. Kole en S. Wöstmann wordt waargeno men door dokter H. Zwarte- lé, te 's-Heerenhoek, tel. 01105-1280 (van vrijdaga vond 8.00 uur tot maandag morgen 8.00 uur). Goes: dokter J. Deen, Valckes- slotliaan 30, Goes tel. 4373. Hontenisse: dokter Buwalda, Cloosterstr. 72, Kloosterzan de, tel. 01148-1277. Hoek, Sluiskil en Philippine: diokter Van Haelst, Spoorstr. 46a, Sluiskil, tel. 01157- 444. Hulst: dokter W. Eysink, tel. 2060. Middelburg: dokter Dominicus, Dam 55, Middelburg, tel. 01180-2830 (zaterdag), en dokter H. Delfos, Rouaanse- kaai 11, Middelburg, tel. 01180-2637 (zond.) Hansweert. Kruiningen en Yerseke: dokter C .Donker, Krabbendijke, tel. 01134- 1544. Krabbendijke, Oostdijk, Waar de, Rilland-Bath: dokter A. Constandse, Krabbendijke, tel. 01134-1444. Sas van Gent: F. Puylaert, Oostkade 19, Sas van Gent, tel. 1366. Terneuzen: dokter P. Nijsten, W. de Zwijgerlaan 17, tel. 01150-2324. Vlissingen: dokter Wartena, tel. 3933 (tot zaterdag 24.00 uur) en dokter Bom, tel. 2233 (van zat. 24.00 tot zond. 24.00 uur), Wolphaartsdijk, 's-Heer Arendskerke en Heinkens- zand: dokter H. v. Maanen, Heinkenszand. tel. 01106- 1234. Zaamslag: dokter W. Fraanje, Plein 42, Zaamslag, tel. 1244. WIJKVERPLEGING Ellewoutsdijk e.o.: zuster J. Bolier, Eelenbaasstr 2, 's- Heer Arendskerke, tel. 01106-1303. Goes: zr. T. Melis, tel. 3328. Groot Axel en Zaamslag: zus ter Celie de Ridder, Oude Drijdijk 3a, St.-Jansteen, tel. 01140-3747. Hoek, Sluiskil en Philippine: zuster Eustella, Jac. Ro- beinstr 2, Philippine, tel. 01159-306 (b.g.g. 01157- 451). Hulst en Hontenisse: zuster A. Breyaert, tel. 01140-3943 en zuster Hillaert, tel. 01140- 3054. Terneuzen: zuster A. Leen- houts. v. Steenbergenlaan 68, tel. 3360. Yerseke, Kruiningen en Hans- weert: zuster W. Noordhoek, Yersake, tel. 01131-1488. Sas van Gent: zr. Zwartelé, Walstraat 13, teL 01158- 1407. APOTHEKEN Goes: Zeeuwse Apotheek, tel. 5255 Middelburg: W. Hummelen, Markt 69, tel. 2134. Terneuzen: Apotheel Klaassen, tel. 2090. Vlissingen: apotheek J. v.d. Sande, Badhuisstr. 22-24, tel. 2066. TANDARTSEN Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: tandarts F. Hamann, Leeu wenlaan 58, Terneuzen, tel. 01150-2320 (spreekuur zat. van 10.00 tot 10.30 en 18.00 tot 18.30 uur: zond. van 12.00 tot 12.30 uur). West-Zeeuwsch-Vlaanderen: tandarts A. v. Goor, Oost burg. tel. 01170-2077 (zat. en zond. van 12.00 tot 12.30 uur(. Walcheren: tandarts Chardon, Spanjaardstr. 68, Middel burg (zat. 9.00 tot 10.00 uur,, en zondag 11.00 tot 12.00 uur). Zuid en Noord-Beveland: tand arts J. Stam, Frans den Hollanderlaan 16, Goes, tel. 01100 5459 (zat. en zond. van 9.00 tot 10.00 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag: dokter J. de Haas, Zaamslag, tel. '01153-1366 Voord en Zuid-Beveland: dok ter M. Gaakeer, te Ovezan de, tel. 01195-283. ■yest-Zeeuwsch-Vlaanderen: dokter J. v.d. Vijver, Oost* burg, tel 01170-2103.

de Stem | 1973 | | pagina 7