r ARABISCHE OLIEBONZEN HOUDEN POOT STIJF Geen doorbraak in oliecrisis Student krijgt loon VREDESPLAN VAN VS EN VAN KEMO KIEST VOOR V D Dieptepunt in waardering voor president Nixon Bijna half miljoen voor Israël-actie gtldinolf? Intens diplomatiek weekeind-verkeer TWEE KAPERS GEDOOD DERK DE VRIES Mogelijk al in 1975 binnenland buitenland 3lë (Frans) NKRIJK (Rijssel) Op veiling: duizend piek voor kusje van Liz Reacties JOVD: Benoemings beleid kabinet ondemocratisch Verdere boycot IN V.S. Passagier uit vliegtuig gezogen Kaping op vliegveld in Moskou mislukt Busramp in V.S.: dertien doden een miljoen gulden aan prijzen Maandag 5 november 1973 (K) Mededelingen; weeroverzicht (K) Journaal (K) Antwerpen boven. Showpro gramma met 0.a. Jef Burm, de Stran gers, Leo Rozenstraten en Charel Janissens Acht en een half. Film van Frederico Fellini uit 1963. Laatste nieuws ■15.40 Schooltelevisie 1, 2, 3,.ja'ai vu: het gips TVF voor de vrouw Lekenfilosofie en -mo raal (K) Journaal IK) Le bas blanc, spel van James Saunders (K) Pulsars Vernieuwd onderwijs (K) Journaal Miditrente -13.19 Journaal -16.00 Remorques, film van Jean Gremilllon Leven nu Voor de jeugd Reg. act. Journaal Polter d'as Les nouvelles aventures de Vidocq, serie Aanhalingstekens ope nen Muziek in vrijheid -23.30 Nieuws the 8-train. 21.00 Nws. 2 De negen-uur-show. 22.00 22.02 (S) Superclean ammachine. 22.55 Med. 0 Nws. 23.02 (S) Vanavond 24.00 Nws. 0.02 Radiojour- 0.05 Droom-top-tien. l.OO met Meta. 2.00 Continu nacht door. 5.00-7.00 Voor en dauw de mist in. BELGIë (VLAAMS) |5 Saxorama. 11.00 Operet- anken. 12.00 Nieuws, me- alingen en SOS-berichten. Ladbouwkroniek. 12.15 ite "muziek. 12.50 Buiten is persoverzicht. 13.00 uws, actualiteiten, weerbe- it en schouwburgprogram- s. Daarna: Boekenweek te Antwerpen. 14.00 uws. 14.03 Lichte muziek. 00 Nieuws). 16.00 Nieuws beursberichten. 16.10 Lichte ziek. 17.00 Nieuws en me- lelingen. 17.10 Lichte or- tmuziek. 17.55 Weegschaal. )0 Nieuws. 18.05 Voor de iaten. 18.28 Paardesport- ilagen. 18.30 Protestants- sdienstige uitzending. -.5 Sportmagazine. 18.55 iwenken. 19.00 Nieuws, ac- liteiten. 19.30 Lichte mu- 19.40 Keurig Engels. :5 Openbaar kunstbezit. 10 Licht programma. (20.30 ikennieuws.) 21.00 Splm- iws. 21.05 Licht program- 22.00 Nieuws. 22.05 Licht tenprogramma. 23.00 ':uws. 23.05 Licht platenpro- mma. 23.40-23.45 Nieuws. ,A,T HET- NU ALTIJD 1 EN INI EEN SEEK. JEGOOID... Deze koper van een servies op de veiling ten bate van de collectieve actie Israël betaalde duizend gulden extra voor een kus van Liz Taylor. AMSTERDAM (ANP) De kunst- en antiekveiling ten hate van de Collectieve israël Actie heeft 460.000,- opge bracht. Het geld is bestemd voor weduwen en wezen van gesneuvelde Israëli's. Elisa beth Taylor trad als gast vrouw op van de veiling, die zaterdagavond in het Hilton- liotel in Amsterdam werd ge houden. Veilingmeester H.S. Nien- huis van het veilinghuis Mak van Waay werd achter de groene tafel op het podium dapper geassisteerd aoor de gastvrouw, die met kreten als „meer, meer" de bieders met wisselend succes probeerde te bewegen hoger te gaan. Toen Liz Taylor, die gekleed was in een wit broekpak en hoed een soort tulband droeg, even over achten in gezelschap van haar tegen woordige vaste vriend Henry Wijnberg een in Los An geles wonende Nederlander - de zaal binnenkwam, werd lij met een hartelijk applaus ontvangen. Om in de nabij heid van Liz te mogen zijn, hadden de ongeveer 600 aan wezigen overigens f 25,- moe ten neertellen. En voor een houd buffet te middernacht moesten de gasten honderd gulden neertellen. Voorzitter mr. Joost A. Le- venbach van de Collectieve Israël Actie liet de potentiële kopers met nadruk weten, dat het niet om een gewone veiling ging. Niet een zo laag mogelijke prijs, maar de hoogste moet u proberen te hetalen om de weduwen en wezen van Israël te helpen", aldus mr. Levenbach. On danks zijn gloedvolle betoog gingen vele van de meer dan 130 aangeboden kostbare voorwerpen voor minder dan de getaxeerde waarde van de hand. Enkele stukken, waar onder een doek van de schil der Melle met een taxatie waarde van f 40.000,- wer den zelfs teruggenomen om dat zij geen aanvaardbare prijs haalden. De gastvrouw had op zich genomen de „Mel le" te verkopen, maar hoe zij ook bedelde om hogere biedingen, het gewenste bod kwam niet. Later op de avond bracht het toch nog f 38.000.- op. Een drietal nummers werd door Liz Taylor geveild met een hamer, die speciaal was gekocht cxm daarna als „ha mer, die door mrs Taylor was gehanteerd" te worden inge zet. De „relikwie" bracht 5.500,- op. De koper werd door Liz beloond met een zoen op beide wangen, die hij gretig retourneerde. Een andere koper, van een zilve ren koffieservies, een zakere meneer Snoek, bleek ook niet afkerig van een kus van de filmster. Hij legde duizend gulden meer op tafel om dit genoegen te mogen smaken en betaalde voor zijn servies niet drieduizend maar vier duizend gulden. Een parelketting, die zij droeg en op een gegeven mo ment in veiling bracht, lever de aanzienlijk minder op. Het snoer ging voor f 2.000,- van de hand nadat de biedingen aanvankelijk al tot f 7.000,- waren opgeklommen. Met het bieden werd echter opnieuw begonnen, nadat Henry Wijn berg de zaal er op had ge wezen, dat het geen echte parels waren. Tegen middernacht eindigde de veiling, Toen bleek, dat het eindresultaat bijna een half miljoen was. DE Verenigde Staten hebben onbemande Mariner 10 ge lanceerd. De Marmer zal een reis langs Venus en het nog nooit bezochte Mercurius ma- ken. De kosten van het pro K-nder lancering, bedm fón 98 miljoen dollar. s'?nk"°lf in Vlaardingen is De centrale meld- en er heeft oode 2, die donderdag van kracht £Iaten va'len. Door het ont- kime" van verkeerslawaai vwo m1 er &isteren opvallend h'nchten over industrie- «waai binnen. HET Vaticaain en Spanje zijn bereid te gaan onderhandelen over de herziening van het concordaat van 1953, Dit is het resultaat van een tweedaags bezoek van mgr. Casaroli de „minister van buitenlandse za ken" van paus Paulus. DE Sovjet-Unie heeft haar zes tigste aardsatelliet gelanceerd De satelliet van het type Kos mos is bedoeld óm vanuit de ruimte waarnemingen te kun nen doen on aarde. DE politie heeft in Oranjestad op Aruba voor 400.000 dollar cocaine in beslag genomen. De verdovende middelen waren verstopt in de band van een auto. (ADVERTENTIE) Is een Derk de Vries roker een Ligt er maar aan hoe je dat bekijkt. Wie Derk de Vries rookt heeft zéker verstand van sigaren. Hij proeft, hij ruikt, echte kwaliteit. Zo iemand gaat af op z'n eigen oordeel. Hij keurt kritisch en denkt dan: Waarom duurder als het met Derk de Vries voordeliger kan? Nou dan! Bolknak O COURAGE 33 cent O GOUD 36 cent cenoritae O PORTUIN 18 cent O APOLLO 22 cent een warme vriendschap waard! (Van onze redactie buitenland) BEIROET De ministers van olie van zes oliestaten aan de Perzische Golf Koeweit, Saoedi-Arabië, Quatar, Aboe Dhabi, Irak en Iran willen de olie prijs nogmaals verhogen. Daarbij staat hun voor ogen de ruwe olie zodanig in prijs te verhogen, dat het verlies aan inkomsten als gevolg van de produk- tiebeperking vijf procent per maand volledig wordt gecompenseerd. Alle vertegenwoordigers van de Arabische olieprodu cerende en uitvoerende landen steunen het besluit, dit weekeinde op een conferentie te Koeweit geno men, de boycot tegen „Israëlgezinde" landen voort te zettten. ploinatieke, handels- en an dere betrekkingen met de V.S. en Nederland te verbreken In Arabische politieke en perskringen groeit intussen de overtuiging, dat de Ver enigde Staten wel eens zou den kunnen overgaan tot een gewelddadige militaire bezetting van de olievelden in de Arabische landen, als deze landen door hun boy cotacties voor een energie crisis voor het geïndustriali seerde westen zorgen, zo be richt DPA uit Beiroet In dit licht bekijken de Ara bieren ook de Amerikaanse en Russische vlootbewegingen. De Amerikaanse zesde vloot in de Middellandse Zee is met zes tig eenheden, waaronder drie vliegdekschepen, sterker dan ooit tevoren. De Russische vloot telt hier meer dan ne gentig schepen, waaronder schepen met een lanceerinstal- latie voor Sam-raketten. De dreigementen vam en de dreiging voor het Midden oosten hebben enorm druk di plomatiek verkeer veroorzaakt, waarover elders od deze pa gina meer. De produiktiebeperking van vijf procent is in Saoedi-Ara bië al uitgegroeid tot een pro- duktiebeperkinig met 26,5 pro- OISTERWIJK (ANP) Het congres van de JOVD heeft in Oisterwijk het benoemings beleid van het kabinet-Den Uyl en de groei van de anti 'Amerikaanse invloed in ons land gelaakt. Voor de motie over het be. noemingsbeleid werd aange voerd, dat het kabinet heeft gehandeld in strijd met de be lofte van de progressieve drie betreffende openheid en demo cratie bij de benoeming van de commissaris der koningin in Noord-Brabant en van de burgemeester van Eindhoven. Het congres betuigde in prin cipe steun aan de pas opgerich te stichting Nederland-Ameri- ka, die beoogt de anti-Ameri kaanse invloed in ons land te keren. (Van een onzer verslaggevers! DEN HAAG Staatssecre taris Klein van onderwijs en wetenschappen overweegt om alle studenten bij het weten schappelijk en hoger beroeps onderwijs rechtstreeks een ba- sisstudieloon van f 3000,per jaar te geven. Dit bedrag zou tot maximaal f 6000,per jaar kunnen worden aangevuld. Studenten van welgestelde ouders zouden die aanvulling tegen een redelijke rente moe ten lenen. Studenten van arme ouders zouden de aanvulling naar het inzicht van staatsse cretaris Klein zonder enige verplichting moeten kunnen krijgen. Iedere student zal vol gens het plan van de staatsse cretaris bovendien in de gele genheid worden gesteld f 1000 extra van de staat te lenen Een student kan dus aan een studieloon van in totaal 000 gulden per jaar komen. De Tweede Kamer zal vol gende maand over de plannen van de staatssecretaris worden ingelicht. Staatssecretaris K'ein streeft er naar het studieloon in 1975 door te voeren. Op het ogenblik wordt de studietoelage aan studenter aan de ouders uitgekeerd Daartegen is de laatste tijd veel verzet gerezen. Wanneei het studieloon er door komt zullen studietoelage en kinder bijslag van de ouders vervallen. oemt en im Ko>eweit met 23 pro- oenit. En die mindere produk- tie willen de Arabische landen volledig in hun prijzen com penseren. In kringen vain de Arabische olie-ministers is voorts een waarschuwing gericht aan het adres van de partnerlanden van Nederland binnen de EEG dalt ook zij eeai olieboycot kun nen verwachten als blijkt, dat zij uit Arabië afkomstige olie aain Nederland leverei» De iraternaitionale confedera tie van Arabische vakbonden (ICATU) wil intussen nog een stapje verder gaan. In Tripoli heeft dit verbond besloten tot een algehele boycot van Ame rikaanse en Nederlandse ver- voers- en vrachtbedrijven in Arabische landen. De ICATU dringt er bij de Arabische re geringen op aan alle bezittin gen van Amerikaanse en Ne derlandse concerns in die lan den te confisceren en alle di- De oliecrisis heeft ook dit weekeinde alom veel reacties ontketend. Enkele daarvan: In Be'gie hebben de onafhan kelijke olie klein- en groothan delaren de regering aldaar verzocht om in navolging van Nederland een verbod Uit te vaardigen op het niet strikt noodzakelijke autover keer in het weekeinde en zo de huidige olievoorrraad zoveel mogelijk te sparen. De Westduitse consument kan „in de komende weken" rekenen op een vermindering van de olieleveranties met tien tot vijftien procent, zo heeft een woordvoerder van de re gering in Bonn beknedge- maakt. Voorstellen voor be perkingen op het verbruik „liggen in de bureauladen van Bonn", zo liet hij weten. Shell Oil Co beperkt de le vering van ruwe olie aan lan den zoals Japan met zeventien procent. De regering van India ver hoogt de benzineprijs met ze ventig procent. Nigeria ver dubbelt zijn olieprijs. Ierland overweegt rantsoenering en heeft de olieprijzen ai ver hoogd. Voor Nederland is er intus sen wel een sympathieke troostprijs: de plaatsvervan gende secretaris-generaal van hert Israëlische vakverbond Histradoeth, Hillel Seidel, heeft Golda Meir voorgesteld, dat de Israëlische automobilis ten een dag per week gaan lo pen. De audus uitgespaarde benzine zou aan Nederland ter beschikking moeten worden gesteld. t. b.r BEIROET (AFP) De regeling van het conflict in het Midden-Oosten zoals het de Verenigde Staten voor ogen staat, omvat de vorming van een Palestijnse eenheid, die nagenoeg de attributen van een staat heeft, op de westelijke oever van de Jordaan en in Gaza, zo schreef gisteren het Libanese blad Al Nahar uit Amerikaanse bron vernomen te hebben. Volgens „het Amerikaanse vredesplan" op grond van in lichtingen van Al Nahar zou Israël bijna de gehele Sinaï aan Egypte terug moeten ge ven. Het gebied zou dan wel gedemilitariseerd moeten wor den. Israël zou het recht be houden op aanwezigheid in Sjarm El Sjeik en in een kust' strook langs de Golf van Akaba vanaf Eilath. Israël zou voorts aan Syrië de gebieden moeten teruggeven die in de jongste oorlog werden veroverd alsmede een deel van de Golan-hoogte, dat in 1967 werd bezet, van Gaza moeten opgeven en Israël zou tenslotte de strook telijke Jodaanoever, met uit- het grootste deel van de wes- zondering van enkele gedeelten, die gedemilitariseerd zouden moeten worden. Maar Israël zou de kibboetsen in Hebron en op de hoogten van de wes telijke oever, als ook die in Gaza mogen behouden. De Amerikaanse minister van buitenlandse zaken Kissinger, zou de beoogde Palestijnse „schier-staat" als „Jordaans Palestina" gekenschets hebben. Wat Jeruzalem aangaat, zou de Israëlische soevereiniteit blijven bestaan zoals zij nu is. Jordanië zou evenwel bestuur' lijke bevoegdheden krijgen voor de heilige plaatsen. De Arabische landen zouden Israël moeten erkennen en zijn recht op bestaan binnen de bovenomschreven grenzen. Vervolgens zou een vredesak koord getekend worden, ge waarborgd door die Verenigde Naties en door de Verenigde Staten en de Sovj et-Unie. Uit Tel Aviv wordt gemeld, dat de Israëlische premier mevrouw Golda Meir donderdag tijdens haar besprekingen met president Nixon in Washington een vredesplan voor het Mid den-Oosten op tafel heeft ge legd. Het is niet bekend of Nixon dit vredesplan heeft aanvaard en het door zijn minister van buitenlandse zaken, dr, Henry Kissinger, aan die Arabische landen zal laten voorleggen. Het plan omvat drie fases die naar de vrede zouden moeten leiden. Ten eerstede Israëlische troepen die op de westelijke oever van het Suezkanaai een gebied van ongeveer 1300 vier kante kilometer in bezit heb ben zullen zich terugtrekken terwij] tezelfdertijd de Egypte- naren hun twee bruggehoofden en het ingesloten derde leger korps van de Israëlische oever van het kanaal moeten halen. Ten tweededaarna zullen Israël en Egypte zich langs bei de oevers van het 160 km lange kanaal terugtrekken om aldus een gedemilitariseerd zone te scheppen, waar de VN-vredes- macht toezicht zal houden. Er zal nog over dienen te worden onderhandeld hoe ver beide partijen zich van het kanaal zullen terugtrekken. Ten derdeEgypte zal het Suezkanaai weer voor de scheepvaart open stellen. Op een vredesconferentie zal moeten worden besproken hoe het tijdelijke bestand kan wor den omgezet in een permanent staakt-het-vuren. (Van onze redactie buitenland) CAIRO/DAMASCUS/TEL AVIV/WASHINGTON Zo mogelijk in versneld tempo en in een groot aantal hoofdsteden is het diplomatiek overleg over het Midden-Oosten dit week einde voortgezet. President Nixon heeft gisteren een tele foongesprek van veertig minu ten gevoerd met zijn minister van buitenlandse zaken, Henry Kissinger, die vandaag bp reis gaat naar het Midden-Oosten en Japan. Uit Beiroet wordt gemeld, dat koning Feisal van Saoedi- Arabië waarschijnlijk binnen kort naar de V.S. zaj reizen voor een ontmoeting met Nixon De Arabische landen zijn druk bezig met de voorbereidingen van een Arabisch topgesprek. waarvoor de Egyptische presi dent Sadat bij zijn jongste ge- ALBUQUERQUE (Nleuw- Cexico) Aan boord van een 'DC 10 van de Amerikaanse „National Airlines" waarin zich 120 passagiers bevonden, heeft zich een ontploffing voorgedaan op een hoogte van 12 km. Er ontstond een gat in de romp waardoor een passa gier tengevolge van het lucht- drukverschil het vliegtuig „uitgezogen" werd. Het vliegtuig maakte met 10 gewonden een geslaagde nood landing op het vliegveld va» Albuquerque. Een vrachtvliegtuig van Pan- American van het type Boeing 707 is zaterdag bij een lan dingspoging op de luchthaven Logan bij Boston neergestort. Het toestel vloog in brand, waarbij de drie bemanmngsle den de dood vonden. DüSSELDORF (UPI) De Russische politie heeft een man doodgeschoten die samen met drie anderen had geprobeerd een Russisch vliegtuig te kapen en te doen uitwijken naar Zweden, zo berichtte gisteren het dag blad Rheinische Post in Düsseldorf in een corres pondentie uit Moskou. Een Russische woordvoerder heeft dit bericht later be vestigd en gezegd, dat niet één, maar twee kapers zijn doodgeschoten. In de schietpartij tussen de politie en de kapers werden bovendien een passagier en een lid van de bemanning gewond. Het incident had volgens de Rheinische Post vrijdagochtend plaats op de Vnoekovo-lucht- haven van Moskou, „maar werd pas in het weekeinde bekend". De vier met jachtgeweren gewapende mannen onderna men hun poging op een bin nenlandse vlucht met bestem ming Moskou. Aanvankelijk hadden ze Moskou links wil len laten liggen, maar de ge zagvoerder had hen weten over te halen een tussenlanding voor bijtanken toe te staan. In Moskou eisten de vier ka pers losgeld voor de vrijlating van de 25 passagiers aan boord. Er volgden vijf uur van on derhandelen terwijl het vlieg verkeer op Vnoekovo normaal werd afgehandeld. Je kapers lieten één passa gier en één lid van de beman ning gaan, die waren gewond toen zij geprobeerd hadden te verhinderen dat de kapers de cockpit binnendrongen. Het gekaapte toestel werd tenslot te door de politie bestormd, waarbij het vuurgevecht ont stond. Het optreden tegen de kapers werd geleid door de mi nister van burgerluchtvaart, Boris Boegayev. SACRAMENTO (UPI) Een dubbeldeksbus met 46 mensen aan boord is zaterdagavond bij Sacramento in Californië te gen de betonnen pijler van een viaduct gereden en voor een derde door midden gespleten Dertien inzittenden vonden dc dood en tient'Ren passagiers werden gewond. Alle passagiers waren ne gers, van Rihcmond in Cali fornië op weg naar een gok weekeinde in Reno. Nevada. De Greyhoundbus '-vitste t gen de pijler na eerst de vang rail te hebben geraakt Ho- dat gebeuren kon weet de po litie nog niet. Drie inzittenden, onder wie de chauffeur, werden uit de bus geslingerd en kwamen zo'n twintig meter v-rder or het wegdek terecht. Zij over leden ter plaatse. sprekken in Koeweit mede de basis heeft gelegd. In het overleg van het Mid den-Oosten was gisteren de Li bische president Moeammer Al-Ghadaffi een „nieuwkomer" die eerst Saoedi-Arabië en Irak en vervolgens Syrië had be zocht voor gesprekken met de staatshoofden in die landen. President Boumedienne van Algerije reisde in omgekeerde richting, van Damascus naar Bagdad. Rusland houdt daarbij danig de vinger op de pols. Koeznetscv, de Russische vice- premier, sprak in Damascus met Syrische ministers en had voordien besprekingen gehad in Cairo. De Israëlische minister van buitenlandse zaken, Abba Eban is gisteren naar Roemenië ver trokken. In Tel Aviv wordt er de nadruk op gelegd, zo seint onze correspondent aldaar dat hert initiatief tot dit onver wachte bezoek is uitgegaan van de Roemeense minister van buitenlandse zaken George Ma- covescu. Roemenië is het enige land dat na de zesdaagse oor log van juni 1967 de diploma tieke betrekkingen met Israël niet verbrak. 0 Ministers voor oliezaken van Koeweit, Aboe Dhabi, Saoedi-Arabië, Irak, Iran en Quatar waren dit weekeinde in Koeyveit bijeen. AMSTERDAM (ANP) N.V. Kemo heeft nominaal 3 min gewone aandelen geplaatst bij Vroom en Dreesmann B.V. te gen een koers van 350 pet, zo heeft het bestuur van Kemo bekendgemaakt. De motieven voor deze plaat sing zjjn in de eerste plaats dat aan het bestuur van Kemo bekend is geworden, dat aan zienlijke pakketten Kemo ter beurze worden aangekocht door aan het bestuur van Ke mo onbekende derden, hetgeen de in het belang van de Kemo- bedrijven en de continuïteit van de werkgelegenheid daar van zijnde fusie met Vroom en Dreesmann, in gevaar dreigt te brengen. Voorts wordt door deze plaatsing de benodigde finan ciering van d'e Kemo-bedrij- ven zeker gesteld, aldus de mededeling van het bestuur. (Van onze redactie buitenland) WASHINGTON George Gallup, de directeur van Amerika's bekendste opinie-onderzoekbureau, heeft tegenover de pers ver klaard, dat nog maar 27 procent van het Amerikaanse volk waardering voor Nixon heeft. Dit is uit een onderzoek van zijn bureau gebleken. Alleen president Truman heeft in 1951 met 23 procent een nog slechtere beurt bij het Amerikaans publiek gemaakt. Op 25 september bleek uit eenzelfde soort onderzoek nog, dat 35 procent van het Ameri kaanse volk achter Nixon stond. Het Witte Huis heeft ge zegd dat Nixon helemaal niet van plan is af te treden. „Hij wil de Watergate-zaak ophel deren en er niet onderuit ko men", zo zei een officiële ver tegenwoordiger van het Witte Huis. Hij meende „dat wan neer het Amerikaanse volk alle feiten zou kennen, het begrip zal tonen". Inmiddels heeft een van de invloedrijkste kranten van de Verenigde Staten, The New York Times, een beroep op president Nixon gedaan, af te treden en zo het Amerikaanse volk een laatste dienst te be wijzen. Het blad wijst er ver der op dat Nixon nog maar een jaar geleden met de grootste meerderheid in de Amerikaanse geschiedenis tot president werd gekozen. Een lid van. het huis van afgevaardigden, Fortney StarK, heeft voor het personeel vair de marineluchtmacht in de staat Californië verklaard, dat Nixon in staat is een inter nationale crisis te fabriceren of een militaire coup uit te voeren om aan de macht te blijven. „Hij zou een dergelijke maatregel proberen uit te voe ren ongeveer een dag voordat de speciale aanklager in de Watergate-zaak onweerlegbaar zou bewijzen, dat Nixon be trokken was bij misdrijven", zo zei Stark. (ADVERTENTIE) Iedere week 26 weken lang! kunt u voor 1 dit prachtige geschenk van Philips winnen, wanneer u deelneemt aan de Natio- nale Puzzelactie in deze krant ten bate van de Stichting Natuurbe houd en Natuurbeschermingseduoatie. Philips kleuren, échte kleuren! Dat ervaart u als u straks de gelukkige winnaar bent van deze fantastische Philips kleuren- ontvanger. U geniet van het royale 66 cm grootbeeld, de natuurgetrouwe kleuren, het kristalheldere geluid en de uiterst comfortabele bediening Dit is pas écht TV! Deze luxe Philips all-transistor heeft een winkelwaarde van 2.595.- en is een geschenk van Philips Nederland B.V.

de Stem | 1973 | | pagina 5