Steigersplateaus langs Zestigvoetkreek blijven Honoré Colsen voert actie voor De Sterre De Speurhond houdt Jonge herdersdag op 10 november RAAD SLUIS KEURT PARKEER- VERORDENING GOED PZEM-i directe Ned were Geen stook- moeilijkheden op korte termijn in Hulst Raad Axel herdacht overlijden Szydlowski Waarom zijn uw polissen uit de tijd? ÜiarKanT Oliestop.... Vervelend Bar ,De Smidse' Clinge heeft noocluitlaten nodig voor afvoeren overtollig water Voorzttter van ivonmg- bouw vereniging: Hulst U WILT U HOUDT VAN U BENT UW LEEFTIJD Clingenaar in bestuur hengelaars- bond Biljartcompetitit van start Koewacht VV TERHOLE WIL EIGEN VELD Prinsenbal in Vogelwaarde gaat door VISSTERFTE STERBANnJb TS-BANDENSEKVICE GEMEENTERADEN GAAN VOETBALLEN Sportvelden Schip vlotgetrokken Oud-inwoner Koewacht Boskreek beschermd zien met dam Sas van Gent PPR-voorzitter spreekt iii Valkenisse Wannet Vrijdag 2 novem Vrijdag 2 november 1973 (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) SLUISKIL Honoré Colsen in Sluiskil is momenteel druk bezig met het voeren van een actie ten bate van het inter naat De Sterre in Sluiskil. De heer Colsen heeft in winkels en café's in Sluiskil lijsten neergelegd, waarop de bewo ners van Sluiskil hun bijdra gen kunnen noteren. Ook is er bij de Rabobank in Sluiskil een Speciale rekening onder nummer 3.623.55.363 geopend, waarop geld gestort kan wor den ten behoeve van De Ster- De heer Colsen ls van me ning dat de directie van De Sterre het geld goed kan ge bruiken om het leven van de gehandicapten, die hier ver blijven, wat te veraangena men. „Ik kom vee] in De Ster re en ben bereid veel voor de mensen daar te doen. Zo heb ik er dit jaar en ook vorig jaar voor gezorgd dat de kin deren tijdens de kermis in Sluiskil enkele uren gratis in de draaimolen mochten," aldus de heer Colsen. Het geld, dat hij bij elkaar krijgt zal hij afdragen aan de directie van De Sterre, die zelf moet be slissen wat er met dit geld gekocht zal worden. „Het zal beslist een aardig bedrag wor den want ik heb al heel wat positieve reacties gekregen," vertelde de heer Colsen ons (ADVERTENTIE) UIT toch goed voor U Ook vrijdagavond is het goed toeven in Grote Bagij nestraat 23, Hulst gisteren. De directeur-geneesheer van De Sterre, dokter J. van Enge len, zei gisteravond blij te zijn om het feit dat de bevolking van Sluiskil De Sterre kenne lijk zo'n goed hart toedraagt. In overleg met het bestuur zal dokter Van Engelen bekijken hoe straks het door de bevol king van Sluiskil bijeenge brachte geld het beste kan worden besteed. (Van een onzer verslaggevers) CLINGE Bij zware re genval hebben de bewoners van Clinge te kampen met overtollig water, dat niet door de rioleringen en afvoersloten kan worden afgevoerd. De capaciteit van het huidi ge afvoerstelse] is niet vol doende om al het water te verwerken. Ook het uitdiepen van de sloten mocht niet ba ten. Het is noodzakelijk geble ken, dat er aanvullende maat regelen genomen worden door het aanleggen van verschillen, de nooduitlaten. Als het be staande buizenstelsel het over tollige water niet meer kan verwerken, komen deze nood uitlaten in werking. De gemeenteraad heeft be sloten om het project aan te melden bij die dienst aanvul lende civieltechnische werken, zodat er rijkssubsidie voor ontvangen kan worden. De to tale kosten bedragen 110.904 gulden, terwijl de jaarlijkse onderhouds- en bedieningskos- ten geraamd zijn op ruim 4000 gulden. (Van onze correspondent) CLINGE De steigerplateaus langs de Zestigvoetkreek in Clinge, die voornamelijk in gebruik zijn bij sportvissers, zullen niet hoeven te verdwijnen. Ze zullen wel geschil derd moeten worden in bij deze omgeving passende kleu- De vele optrekjes en huisjes op de steigers en langs de oevers van de Zestigvoetkreek zullen wel voor 1 januari 1976 gesloopt moeten worden. Dit hebben woordvoerders van Staatsbosbeheer nog eens uit drukkelijk laten weten, tij dens een gesprek, dat ze heb ben gehad met de heren J. Mariman en H. Willaert van de Clingse hengelaarsvereni ging. Van de zijde van Staatsbos beheer werd aan het gesprek onder meer deelgenomen door Harry Goossens. De heer Goossens: „Kenne lijk is er steeds sprake ge weest van een misverstand, toen de Clingse hengelaars veronderstelden, dat we ook de steigers per se weg wilden hebben. Daardoor zou het praktisch onmogelijk worden om de kreek te bevissen. Te gen die steigers heeft Staats bosbeheer nooit bezwaar ge had. Bj de Canisvlietkreek hebben we er bijvoorbeeld zelf aangebracht. Onze bezwa ren hebben steeds gegolden tegen de bouwwerken, die tie omgeving van de zestigvoet kreek ontsieren. Staatsbosbeheer heeft de zestigvoet aangekocht vanwe ge de natuur-wetenschappelij- ke waarde en daarbij passen al die huisjes bepaald niet". Voor de Clingse vissers is het nu bereikte compromis een pak van het hart. De pro blemen rond dit viswater hou den de gemoederen al erg lang bezig. Met ingang van 1 janu ari 1976 zal er ook een nieuw pachtcontract van kracht wor- iCVan een onzer verslaggevers! HULST Secretaris J. van Denderen van de Hulstersche Woningbouwvereniging ver wacht niet, dat er op korte termijn moeilijkheden zullen ontstaan door de verminderde toevoer van olie voor de col lectieve verwarming van een groot aantal woningen van de ze woningbouwvereniging in Hulst. De huurders van de betrok ken woningen zullen wel zo zuinig mogelijk moeten om springen met het warmtever- bruik. Overigens is de olietoe voer niet met vijftig procent verminderd, zoals gisteren a- busievelijk is meegedeeld, maar met 15 procent. „Er is nog geen enkele reden tot een al te grote ongerustheid", aldus de heer Van Denderen. De woningbouwvereniging heeft zich samen met een aan tal van de gedupeerde bewo ners inmiddels al beraden over de te nemen maatrege len den, waarin een nieuwe bepa-, ling wordt opgenomen. Die be paling houdt in, dat het ten alle tijde voor Staatsbosbeheer mogelijk zal zijn om een strook langs het viswater te vrijwaren. Langs deze strook zullen geen plateaus mogen worden aangebracht en er zal dan ook helemaal niet meer gevist mogen worden. De be doeling van deze maatregel is om vogels, vissen en planten te beschermen. Tijdens net onderhoud met Staatsbosbeheer is onder meer ook gesproken over het uit baggeren van ondiepe plaatsen in de Zestigvoetkreek. Voorlo pig bestaan er geen plannen een dergelijk werk uit te voe ren. Het is in dit geval voor namelijk een kwestie van geld. Belangstelling hebben de Clingse hengelaars ook voor de Buitenvest als viswater. Zools bekend hebben onder zoeken uitgewezen, dat het water zich aan het herstellen is, sinds de riolering er niet meer in uitmondt. De Buiten vest is in particuliere handen, maar er bestaan van de zijde van de gemeente plannen om het water uit te baggeren en op deze manier de sliblaag te verwijderen. Daarmee is een bedrag van 6 ton gemoeid. Voorzitter Mariman van de Clingse hengelaars: „We vra gen ons af, of zo'n water voor de sportvissers niet beschik baar kan komen, als er toch zoveel gemeenschapsgeld wordt ingepompt". D evereni- ging uit Clinge is desnoods bereid om in het water vis te gaan uitzetten, maar wil over heel deze kwestie eerst nog met een aantal personen en instanties van gedachte wisse len. Biljarten De vriendschap pelijke biljartwedstrijd in café Blommaert tussen KOT en 't Anker is gewonnen door KOT met 179. NCB Tijdens de ver gadering van de kring Hulst van de NCB, die donderdag 8 november in de Koning van Engeland in Huist wordt ge houden zal de algemeen voor zitter van de NCB, prof. dr. F. Kriellaars de laatste ontwik kelingen op sociaal-economisch gebied voor wat de land- en tuinbouw betreft, bespreken. Verder komen aan de orde de door de kring ingediende voorstellen en geeft ir. C. van Schenidel, de directeur-secreta ris van de NCB een toelich ting op de concept-begroting voor 1974. Sjoelen De sjoelvereni ging Wij blijven actief, orga niseerde een sjoelwedstrijd in café Ron de Vilder te Hulst De uitslag werd als volgt: 1. mevr. Schauwert-Seghers 200 punten, 2 mevr.' Schauwaert- Van de Kelen 190, 3 M. van de Voorde 182, 4 mevr. Kaij- ser-Polfliet 179, 5 mevr. Kaij- ser-Pienbroek 173, 6 mevr. V. d. Velde 172, 7 mevr. De Vil der-Van Kerkhoven 172, 8 mevr. Gijsel 163. Kaarten De kaartclub St.- Cecilia uit Hulst hield een compctitiekaarting in clublo kaal café Ron de Vilder waar aan 24 kaarters deelnamen. De uitslag: 1. R. Leeraert 00, 2 Th Schwaert 60, 3 R. van de Branden 60, 4 K. Kaijiser 4-1, 5 J. van de Voorde 41, 6 W. Boussen 4 3, 7 P. Collet 4—5, 8 R. Mi- chielsen 45, 9 G. de Wit 4 6, 10 G. Gijsel 46. (ADVERTENTIE) 'n zelfstandige en afwisselende baan. kontakt met mensen. bereid om flink aan te pakken. ligt tussen 18 en 25 jaar. Dan hebben wij op een van onze lATA-kantoren een aantrekkelijke job voor iemand, die tenminste een jaar ervaring heeft met zaken- en/of vakantiereizen. Hebt U interesse, stuur dan snel een briefje met pasfoto naar Breda Reis- en Passagebureau N.V. Postbus 3234 (Van onze correspondent) CLINGE In een bijeen komst van het bestuur van het district Zeeland van de alge mene Hengelaarsbond „A.H.B." werd de heer Jos Mariman uit Clinge met alge mene stemmen gekozen, tot bestuurslid. De heer Jos Mari man is voorzitter van de hen gelaarsvereniging De Clingse Hengelaars te Clinge. (Van onze correspondent) HULST De Oost- Zeeuwsch-Vlaamse topbiljar- ters> komen zaterdag weer in competitieverband bijeen, want dan begint de Oost- Zeeuwseh-Vlaamse topbiljart- competitie seizoen 1973- 1974. Het wedstrijdprogramma ziet er als volgt uit: BC ONO (Hulst) - Excelsior (St.-Ni- klaas België), KOT (Hulst) - Tovak (Koewacht), STC (Sluiskil) - Marionette (Hulst) en BC 't Raedhuys (Westdorpe) - 't Centrum (Hulst). De Hulster topbiljart- club 't Anker begint aan de competitie al met de eerste vrije dag. Dansvond Henrl de Vlie ger in Koewacht houdt zater dagavond in café Safari een dansavond. De entree is vrij en de muziek wordt verzorgd door het dansorkest „The New Angles" met zang van Albert Ferket. (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent) TERHOLE De voetbal club Terhole houdt vanavond om 20.00 uur in het café van J. Schonenburg te Terhole een bestuursvergadering. Het be langrijkste punt dat aan de orde zal komen is de bespre king ovgr de aanleg van een eigen veld en de plaats waar dat terrein dan zal moeten ko men. Zoals bekend speelt de vv Terhole momenteel de thuiswedstrijden op het OZO- terrein bij Hulst (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE De car navalsvereniging De Vogelpiek In Vogelwaarde heeft besloten om zaterdagavond het Prïn- senbal in de hal van Scheer ders te laten doorgaan. Om het leed van de autoloze zondag wat te verzachten is de toegang voor het publiek gra tis en zal tijdens een gedeelte van de avond gratis bier wor den getapt. De missverkiezing die voor zondag op het pro gramma stond, en eigenlijk het'geld had moeten opleveren voor het dekken van de kos ten van het Prinsenbal. gaat evenwel niet door. (Van onze correspondent) VLISSINGEN In de Wes- terschelde bij de Scheldepoort even buiten de stad Vlissingen dreef gisteren een grote hoe veelheid dode vissen in het water. De oorzaak van deze vissterfte was g.steren nog niet bekend. Er mag nu op die plaats niet meer gevist wor den. De dode vissen mogen evenmin door onbevoegden uit het water worden gehaald. Alphen a/d Rijn Amersfoort Amsterdam Apeldoorn Arnhem Bergen op Zoom Drachten Ede Emmen Enschedé Gorinchem 's Gravcnhage Groningen Helmond Kampen Leiden Meppel Middelburg Naarden Nijmegen Roosendaal Stadskanaal Terneuzen Tilburg Vlaardingcn ffifjj Terneuzen, Mr. F. J. Haarmanweg 2, 500 m. voorbij Philips, tel. 01150 - 3828. (Van een onzer verslaggevers) HULST Om de proble men rond een autoloze zondag te omzeilen heeft de dressuur- vereniging „Kringgroep De Speurhond" uit Hulst de ko mende „jonge herdersdag" van zondag 11 november verscho ven naar zaterdag 10 novem ber. Voorzitter G. Blommaert heeft hoge verwachtingen van de herdersdag. De bedoeling er van is, dat eigenaars van her dershonden van 6 tot 24 maan den, hun dieren kunnen laten nakijken op eventuele afwij kingen van de raseigenschap pen. Informatie daarover is belangrijk met het oog op deelname aan belangrijke wedstrijden. Verwacht wordt, dat op 10 november minimaal vijftig Duitse herders aan het kritische oog van keurmeester Craanen zullen passeren. Er komen hondenliefhebbers uit Groningen- Noord- en Zuid- Holland en nog een aantal an dere provincies naar Hulst. Overigens staat de mogelijk heid tot inschrijven nog steeds open. Dit kan gebeuren bij de heer Josiassen, Glacis weg 30 in Hulst, tel. 23 92. Alle deel nemers zullen een diploma uitgereikt krijgen met daarop de kwalificatie van hun hond. De keuringen beginnen 's morgens al en duren tot 16.00 uur. Ze vinden plaats in en rond een tent op het oefenterrein van „De Speurhond" aan de Koolstraat en het evenement kan door iedereen gratis wor den bezocht. Op 1 december treedt „De Speurhond" weer voor het voetlicht van de belangstel ling, maar dan met een africh- tingswedstrijd voor vh 1, vh 2 en vh 3 honden, die zowel in de b- als c-categorie zullen uitkomen. De b-categorie be staat uit gehoorzaamheidsoe feningen en in de c-klasse gaat het om het pakwerk. De eigenaar van de hond met het hoogste puntenaantal krijgt een wisselbeker en het winnaarspredikaat. Verder zijn er om en nabij de tien bekers te verdelen onder de beste geklasseerde deelnemers. De wedstrijd begint 's mor gens om 8.00 uur en duurt tot het eind van de middag. Ook hiervoor kunnen belangstellen den zich opgeven. Voorzitter G. Blommaert: „De belangstelling voor Duitse herders neemt nog steeds toe. Dat komt ook voornamelijk omdat het een „modehond" is geworden. Iedereen wil er in eens een hebben". Ook over gebrek aan belangstelling voor zijn club heeft hij niet te kla gen. De kringgroep telt mo menteel dertig leden en even zoveel donateurs. De vereni ging is daarmee een van de grootste op dit gebied in Ne derland en de heer Blommaert vermeldt dat niet zonder enige trots. „Overigens kunnen we nog steeds leden gebruiken", vertelt hij. „Er wordt toch in verschillende afdelingen ge traind. Er zijn vee] mensen die hun hond laten africhten. Dan hebben ze er in ieder geval wat meer gemak van. Een hond, die je zowat mee sleurt als je ermee gaat wande len, is ook niet alles". (Van een onzer verslaggevers) SLUIS Zonder hoofdelijke stemming heeft de raad van Sluis gisteravond een parkeer- verordening voor de gemeente aangenomen. Hierdoor kan op het parkeerterrein aan de Sint- Annastraat een parkeerauto maat geplaatst worden. Voorts ging de raad akkoord met een verordening waarin wordt ge regeld dat parkeerwachters op de andere vijf terreinen in Sluis een jaarlijkse vergoeding per parkeerplaats aan de ge meente betalen. De heer C. van de Passé toonde zich verheugd met het voorstel. Wel vroeg hij auto bussen van parkeergeld vrij te stellen, een suggestie die in de overwegingen hierover zou worden betrokken zo beloofde burgemeester mr. H. van den Beid. De heer A. Kopmels wees erop dat de parkeer wachters moeten betalen maar dat zij afhankelijk blijven van de vrijwillige bijdragen van parkerende automobilisten. Burgemeester Van den Beid vond het werken met tarieven op de betrokken parkeerplaat sen „minder elegant". Het leek hem beter de huidige toe stand te handhaven, „waarbij ik het normaal vind als de parkeerwachter probeert zijn graantje mee te pikken". Volgens de heer G. de Badts ging de parkeerverordening niet ver genoeg, „Ik zou graag zien dat de gemeente die nu iets terugkrijgt voor de voor_ zieningen die zij voor de toe risten treft ook eens een reke ning stuurde naar de midden standiers, die het gehele jaar door parkeren in de drukste winkelstraten". Hij vond dat 'n vergunningenstelsel moest worden ingevoerd waarbij uiteraard voor een vergun ning betaald moet worden. De verhuur van sportvelden waarvan het tweede veld 17 november officieel wordt geopend werd gisteravond door de raad geregeld. Burge meester Van den Beid wees er in zijn toelichting op'dat het nieuwe veld en kleedgebouw alleen al aan onderhoud een bedrag van 9000 gulden per jaar vergen. De heer O. de Mil- liano sprak er zijn voldoening over uit dat de sportcommissie een en ander voor elka'ar had gekregen en zei te hopen dat voor het Sluise sportleven een vruchtbare periode mag aan breken. Het nieuwe sportveld mei kleedgebouw zal op 17 novem ber officieel worden geopend met een voetbalwedstrijd tus sen elftallen samengesteld uit de gemeenteraad van Knokke en van Sluis. Als scheidsrech ters zullen de burgemeesters van beide plaatsen fungeren, zo deelde burgemeester Van den Beid gisteravond mee. Oud-burgemeester P. F. van Hootegem is naamgever vooi een straat in het plan De Steenen Beer. „Hiermee wil len wij de man eren, die dit gehele plan heeft voorbereid", aldus de heer Van den Beid. De raad ging ook akkoord met het restauratieplan voor de historische schuur aan het Marktplein in Sint Anna ter Muiden. De heer C. van der Plasse die in de vorige raad deze kwestie had aangesneden, toonde zich zeer verheugd met het restauratieplan. Hij hoopte dat zo spoedig mogelijk be gonnen zou worden. „Volgend voorjaar" beloofde de voorzit ter. De raad werd gisteravond bijgewoond door een vijftigtal dames van de bond van platte landsvrouwen afdeling Sluis. De dames hebben afgelopen weken een theoretische cursus gevolgd over het werk van de gemeenteraad en sloegen nu eens de raad in de praktijk gade. Aan het eind van de vergadering bestond voor de dames gelegenheid aan de raadsleden en het college vra gen te stellen. CVan onze correspondent) HANSWEERT De Portu gese coaster Lima groot 1000 ton en gedeeltelijk geladen is woensdagavond tij lioog water omhooggevaren op de Wester- schelde ter hoogte van Hans- weert Het schip is donderaagmor- gen vlot getrokken door de sleepboten Rilland, de Cam- perland, de En Avant 15, de Betsy en de Coby M van Mui ters sleepdienst uit Terneuzen Het schip dat geen schade had, heeft zijn leis naar Ant werpen kunnen vervolgen' (Van een onzer verslaggevij KOEWACHT De van een dam zou de effectieve stap kunnen tijm de toenemende vervuiling r de Boskreek in Koewacht J halt toe te roepen. Tot t conclusie is oud-inwoner 1 Persijn van Koewacht get men. Hij heeft zowel het wild schap Axel er Ambacht als gemeente Axel op de hooj gebracht van zijn idee om n een dam de vaste verontai gende bestanddelen uit I ooiwater van Koewacht teji te houden, zodat dit afval li in de Boskreek komt. raadslid P. Apers heeft er i B. en W. al op aangedrongj om te onderzoeken of suggestie overgenomen worden. De heer Persijn: „Vei heb ik nog geen enkele rei ontvangen op mijn briev Hij is momenteel woonacllij in Hilversum, waar hij ra] bonden is aan een ontwilt lingslaboratorium. „Ik wnd geruime tijd niet meer 1 Koewacht, maar de Mat van de Boskreek gaat «ge woon nauw ter harte. Sti 1 zonde, ,datzo'n gebied r ren zou moeten gaan doe ze verontreiniging. Met aanleg van een dam kan stroom vuil water niet ht' maal gestopt worden, maart kan een goede tijdelijke opll sing zijn, zolang Koewas;, nog niet op de afvalwater] ding is aangesloten", zo r hij. (Van een onzer verslag^'* AXEL De gemeentel van Axel heeft tijdens raadsvergadering van vond het overlijden Poolse bevrijder en W'H ger, kolonel Szydlowski. 1® dacht. De plechtigheid In raadszaal werd onder door bestuursleden van vereniging van Poolse strijders bijgewoond. „Door zijn sterven Axel een van haar beste gers en trouwste wl"_ verloren," zei loco-burg® ter D.J. Ogigel in zijn kingswoord. „Wij b3™"™,, zo graag nog eens in ons den gehad bij een va.n tra, maar dat was niet lijk," voegde de beer eraan toe De low-buhl® ter gaf een uitvoerige beschrijving van Szydlowski, die in de Axel van 16 tot 19 s' 1944 met zijn man- Axel bevrijdde en een later tot ere-burger 'an werd benoemd. Nam™ vereniging van Poolse strijders in Nederland o* voorzitter B. Opolski v feit dat de raad Axel ee ciale herdenkingspie®1 hield. Bliksemloterij stuur van de carnavals ging De Betekoppen no terdag 3 november ee"\i( semloterij. De raad van de jeugdraad gaan m geluidswagen door de g te om de loten aan de brengen. De opbrengst loterij is bestemd om"°a' extra's tijdens de car:n kunnen doen voor de ten. zieken en het ki naval De hoofdprijs v (I loterij is een pony. .j j king vindt plaats °P vember in de Vlaander (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Met on wrikbare logica en met getal jen van acht en meer cijfer voor de komma rekent de di recteur van de N.V. PZEM, ir M D. Dalebout, de aandeel houders van de PZEM vooi dat bet lidmaatschap van d< SEP (Samenwerkende Elektri citeits Producenten) niet al leen wenselijk en voordelig is maar zelfs onontkoombaar. De aandeelhouders van he' provinciale energiebedrijf zul len zich op maandag 12 no vember over de intussen ge produceerde stukken inzake het SEP-lidmaatschap buigen, zoals de ra-ad van bestuur dat (ADVERTENTIE) Omdat uw huiswaarde is gestegen, uw gezin gegroeid, etcetera. Vraag voor een juiste aanpassing professioneel advies van de ervaren Markant-experts. Beit u of schrijft u even? Uw plaatselijke adviseur: N.J.Kappel, Bisschophoeve 108, Breda. Tel. 01600-77967. Demjeadviseursvoorreêlezekerbeden. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Landelijk P P.R.-voorzitter Wouter van Dam zal op 29 november de oprichtingsvergadering van het nieuwe P.P.R.-actiecentrum Valkenisse bijwonen. Tijdens deze bijeenkomst zal hij een lezing houden over de maatschappijvisie van de P.P.R. Het is noig niet precies bekend in welke zaal de op richtingsvergadering wordt ge houden. Vooruitzichten voor het gekend, opgesteld door het KNMI op donderdag om 18.00 uur: opklaringen, maar zondag Plaatselijk regen. Hogere tem peraturen. Weersvooruitzichten in clj- -land- gemiddeld over Neder- Voor zaterdag: Aantal uren zon: 1 tot 7. Pn'. temp.: omstreeks nor- a?- temp.: omstreeks Kans op een droge periode van minstens 12 uur: WiPr jCerd' Kans op een ge- cent etmaal: 80 pro- Voor zondag: M^an|al Uren zon: 0 tot 5- bovér, mp': 0 tot 5 graden v=n normaal. Max. temp.: arario„n8]?veer normaal tot 3 n boven normaal. Kans sten, 10 ge Perl°de van min- on n uur: 90 procent. Kans 60 procent!*861 dr°°g etmaai: o321 Rheinfel- Plittersdërf 343^® If "2' M0LLP1O<*ingen~ 134 ^>1XT 119 O IJ?. 225 -8, Steinbach 122 B K#®!157 15 Bmgen *2 Kniu 157 -8, Trier 243 125 nleRnzh 164 -12, Keulen bith 922 R Drt 288 "12. Lo" 894 -7 V Pannerdense kop seW' J28 '6' IJs" 382 onv rPnV' EeMe IJssel Borgharen ™?tCr 260 onv, 1097 a n 800 ~10' Belfeld sluis 50l'onv Ve beneden de Jl.lirgen op Zo°m 8.34 en B-Wsweert 7.54 «i in.iQ Vlissfngen 7nJ 8n 2011 W-elf^'^201 m

de Stem | 1973 | | pagina 2