Van Rie: „Alles is al geregeld Heide cross gaat door Damesteam van Walcheren wint BUVTT VMHEIMUS WAT NU? Wiliio 1 nog aan de leiding Sportiviteitsbeker voor A-junior en STEEN De Bruinvis houdt topzwemwedstrijd Scheldesport heeft sponsor -ennia verzekeringen risen r „Is het echt waar, ABN, dat ik bij u kan kiezen uit elf verschillende spaarvor men, met rente?" MJNH0ND Al een gesprek gehad met uw verzekeringsadviseur? Uw gezin is het waard -voor een vertrouwd houvast- RDiGER enindustrie sport «Sterker nog, niet elf maar twaalf!" Algemene Bank Nederland is de producente en ver. :risdranken SUNKIST en 'EN-UP voor Zuid-Neder. en, blikjes, bekers als in eken wij voor het rayon grote zb's in zijn rayon. :n uitstekend salaris, rui- kostenvergoeding, waar premie, pensioenfonds geling en overige voor- n. met een schriftelijke sol- (met recente pasfoto), trouwelijk zal worden be- d, te zenden aan de per- ;afdeling. MAARHEEZE (N.Br.) otestraat 26 'e asslnk bofdstraat 86 des room nge Kerkstraat 11 aarlem 3n den Berg jjlstraat 87 arderwijk sn Plateringen jonkerstraat 56 lversum do partweg14 ioek van olland oppenol uydecoperstr. 21 oogczand an Bodewes lulskade 47 oogeveen ogelvang oofdstraat155 oorn loetjes en Hartog irote Noord 8 muiden /Isker ange Nleuwstraat 457 Haal Wlsker larktpleln 18 loetinge lolijn ewestraat 43 ollum chulteboer oorstraat 124 aren ohan Calls evenend 17B emmer iijlhout ïchulpen 9 eidschendam ladlo Pas asmijnhof 29 eusden- ïentrum )oen v.d. Berg jHamersveldseweg 6a maastricht (rijnen en Hameleers ■loenderstraat 11 middelburg )e Lichtbron ange Noordstr. 14-20 monster (oppenol v.d. Brlnkstr. 14 ^musselkanaal Steeman Markstraat 66 naaldwijk (oppenol Heerenstraat 10 marden 3akelaar <ol. Verveerstr 1ieuwleusen lllaal Westerman Ph. Backxlaan 27 noord scharwoude Vlug Dorpstraat 99 numansdorp Roelofs Burg. de Zeeuwstraat 5 oldenzaal Radio Muller Markt 9 ommen Westerman Gasthuisstraat 5 oosterhout Oomen Gasstraat3 purmereno Radlobeurs Padjedi]k19 raalte Holterman Nieuwe Markt 7 russen Schoneveld Haarstraat 44 sassenheim Huyts en Post Hoofdstraat 262 scheveningen Schevenlngs Muziekhuis Badhuisstraat 118-122 sneek Nico Sllvlus Grootzand 34-65 soest Radio de Jongh Van Weedestr. 46 tilburg Nico v. Helfteren Gashulsrlng 40 filiaal D.J. JlttastraaM s filiaal Westermarkt32 filiaal Heuvelstraat 1 tolbert Radio Schut Hoofdstraat 20 veenendaal W. v. Schuppen Hoofdstraat 102 veendam Bovenoosterdlep155 vlissingen De Lichtbron Badhuisstraat 6 voorhout Huyts en Post Herenstraat 92 wageningen Eferle Hoogstraat 11 weert Expert Electra Wllhelmlnastraat 26 teFf?schelling Ton van Ast Boomstraat winschoten Larmoyeur Langestraat104 winterswijk Radio Ten Pas Ratumsestraat3 zaandam Peerdeman Ged. Gracht 83 zeist O. A. De Leeuw Slotlaan 238 zevenaar Frans Goris Raadhuisplein 9 zwolle RoggenS 18-23 Vrijdag 2 november 1973 (Van onze sportmedewerker) HEIKANT-HULST Heerst er in heel Nederland een lichte paniek over de autoloze zondag voor het komende weekend, bij de organisatoren van de vierde Internatio nale Heide Cross-Grote Prijs Dagblad De Stem nog niet. De organisatoren de Hulsterse atletiekvereniging in sa menwerking met Heikant Sport hebben hun voorzorgs maatregelen al genomen. Voorzorgsmaatregelen, die in- houden'dat, indien het zondag II november ook een auto loze zondag moest worden, de Internationale Heidecross in Heikant evengoed doorgang zal vinden. Trainer Van Rie de grote man in dit groot atletiekfestijn, die zich ge steund voelt door de RKHAV en Heikant Sport heeft alles al op papier staan. Van Rie: „Kijk, je weet na tuurlijk nooit hoe het allemaal eaat lopen, en daarom hadden we al de nodige voorzorgs maatregelen genomen", Dit houdt in dat het nu al zeker is dat Nederlands beste atleten evengoed in Heikant aan de start zullen verschij nen. Van Rie: „De kopstukken gaan we in Perkpolder met bussen, wel Belgische natuur lijk, ophalen". De Hulsterse trainer toont een tiental papie ren waarop hij alle vertrektij den van veerboten en andere dienstregelingen heeft geno teerd Ik neem dan met alle atleten en eiventueel verschil lende verenigingen contact op, om zo het zaakje te regelen. Neen.,., dat zit allemaal wel goed. De atleten van de Zeeuwse deelnemende vereni gingen kunnen met de dienst regeling naar Heikant ko- (Van onze sportmedewerker) TERNEDZEN In Voor hout speelde het Vlissingse Walcheren in de landelijke eerste klas handbal zijn twee de wedstrijd tegen Bax-Fore- holte. Keepster Jessica Dijse- linck was voor Bax-Foreholte het grote struikelblok. Wal cheren beheerste vooral voor rust het spel. In de tweede helft, toen Bax-Foreholte te rugkwam, kwam de inzet van Walcheren op het juiste mo ment naar voren om een deba cle te voorkomen. Evenals vorige week kwam de overwinning tot stand door het teamwork, waarbij vooral Marjan de Jonge haar kracht toonde. Na drie minuten stond Walcheren reeds met 20 voor. Daarna kon Bax-Fore- holte 21 scoren via een ver- dedigingsfout. Walcheren maakte er via Marjan de Jon ge 3—1 van. Bax-Foreholte kwam uit een strafworp op 3—2. Walcheren behield na deze treffer het initiatief. De verdediging bleef hermetisch gesloten. Af en toe blokte een verdedigster van Walcheren driemaal achter elkaar schoten van Bax-Foreholte. Toen het rustsignaal klonk gingen de Vlissingse dames de kleedka mer in met een 62 voor sprong. Na de hervatting zette Bax-Foreholte krachtig aan, hetgeen resulteerde in twee doelpunten. Opnieuw kwam een van deze dofelpunten via een strafworp tot stand. Wal cheren kroop ineen, vrezend voor een debacle, maar het volgende moment was Bax-Fo- reholte aangeslagen. Evenals m de eerste helft, blonk keep ster Jessica Dijselinck uit,' maar gedurende deze momen ten verrichtte zij het bijna on mogelijke. De Walcheren-ver- dediging herstelde zich, en vond het ritme snel terug. In de laatste tien minuten vonden Da van Eenenaam en Corrie van de Wege elkaar regelma- tig in goede combinaties. De cmdstand werd tenslotte ver diend 116 voor Walcheren. Bij de heren in de landelijke eerste klas behaalde EMM in Arnhem het eerste winstpunt tegen Arnhemia. Vooral in de eerste helft was Arnhemia voor EMM een onbekende ploeg, waar men nog niet veel vat op had. Toch nam EMM via Piet Buys de leiding door een ingestudeerde vrije worp situatie. EMM miste hierna een strafworp. Arnhemia sloeg hard terug. Via afstandsscho ten uit de tweede lijn stond het snel 31. Was de verdedi ging van EMM vorige week tegen Hermes lek als een zeef, deze keer werd er geen doel punt gescoord door Arnhemia vanaf de cirkel. Bij de stand 42 scoorde Freddy van der Weele op de cirkel met een achterwaarts schot 43. Maar Arnhemia sloot de eerste helft af met een vijfde doelpunt (53). Na rust hadden de spelers van EMM de zaak goed door. Arnhemia probeer de EMM op afstand te houden. Tot de stand 97 bleef EMM op twee doelpunten achter stand, waarbij aangetekend moet worden dat Chris Mijns- bergen tot tweemaal toe bij een break out de laatste ver dediger op het verkeerde been zette en scoorde. Met nog zes minuten te spelen was Jan Jongepier de speler die het mooiste doelpunt van de wed strijd op zijn naam zette. Uit een schijnbaar onmogelijke hoek passeerde hij de Arnhe- mia-doelman: 99. In de laat ste vijf minuten werd er niet meer gescoord. Een verdiend gelijk spel voor EMM. Uitslagen landelijke eerste klas B dames: Animo - Athe ne 93, Bax-Foreholte - Wal cheren 611, SVM - EHV 12—14, Verburg - Velo 76, De Schutte - EBHV 12—10. Eerste klas B heren: Hermes - Hellas 108, Arnhemia - EMM 99, Mora Swift - DES 118, Swift - Blauw Wit 1814, De Schut ters - Internos 1418. (ADVERTENTIE) De ABN schenkt voor de Nationale Puzzelactie 1973/74 ere week 5 spaarboekjes met een eerste inleg van f500,- en 25 spaarboekjes met een inleg van f 100,-. men. En moest dat bezwaren of moeilijkheden opleveren, ach..., daar vinden we dan ook nog wel wat op". Ook wat de publieke belangstelling aan gaat, zien de organisators de autoloze zondag niet als een grote handicap. Men verwacht nu nog veei meer publiek. Be stuurslid van Heikant Sport en tevens van de RKHAV Wee maas: „Het zal er alleen maar veel drulkker door worden. De mensen kunnen dan niet weg, en Heikant zal die dag dan ook zeker in trek zijn. Daar ben ik vast van overtuigd. We hadden die autoloze zondag al lang voorzien. We zijn veel slimmer dan die minister Van der Stoel", zegt Piet Weemaes lachend. Organisatorisch zit de hele Vierde Internationale Heidecross Grote Prijs Dag blad De Stem al rond, zodat het grote atletiekevenement moet doorgaan. Dat is ook de mening van bestuurslid Piet Weemaes. Hij zegt hierover: „Wat er ook gebeurt,' die gaat onherroepelijk door. We heb ben er vele maanden aan ge werkt, en dat kan toch zo maar niet van de baan gescho ven worden". Een hopeloze toestand zou het natuurlijk wel worden als op 11 novem ber ook de Belgische automo bilisten een autoloze zondag krijgen voorgeschoteld. Want buiten veel Nederlandse atle ten, komt ruim de helft van over de grens. En indien de Belgische regering tot dat be sluit zou overgaan, wordt het voor de organisators wel wat anders. Een eventueel besluit waar de organisators direct nog niet bij hebben stil ge staan. Van Rie: „Ja wat dan, misschien moeten we er dan toch een streep door zetten. Bestuurslid Weemaes is opti mistisch en zegt: „Dan houden we maar een onderlinge wed strijd. Maar ach... zo ver zie ik het allemaal niet komen". Wat de deelname van de atleten aangaat zit alles rond, maar de Hulsterse trainer wil hierover nog bijzonder iweinig kwijt. Van Rie: „Dat houden we alle maal vast. Het moet gewoon een verrassing Wijven. Maar ik kan u wel vertellen dat het een topper in internationaal verband gaat worden. Namen zoals Egbert Nijstad, Haico Scharn en de dames Annie van de Kerkhof, Joke van Gerwen-van der Stelt en An neke de Lange noemt hij voortdurend, zodat men kan aannemen dat zij er in ieder geval bij zullen zijn. Om ver der natuurlijk de eigen spet ters zoals Piet Vonek en Jo Schout niet te vergeten. Bui ten grote deelname van alle Zeeuwse verenigingen, waar onder Marathon, Schelde Sport, Delta Sport, AV'56, Zeeland Sport en natuurlijk de Hulsterse vereniging, heb ben verder ook nog verenigin gen uit Nederland ingeschre ven. Met deze clubs komen ook een tiental Belgische atle tiekverenigingen naar Heikant. De voornaamste zijn: AC Waasland, Olse Merfcsem, AC Eeklo en AC Hamme. Vereni gingen die ieder met zo'n zes tig atleten en atletes naar Hei kant zullen komen. En dat al les bij elkaar geteld belooft de Vierde Internationale Heide- cross-Grote Prijs Dagblad De Stem een groot spektakel te worden. Voor deelname aan de prestatielooen kan men zich laten inschrijven bij A. var Rie. Van Waesberghestraat 45 in Hulst. Waf vervelend, meneer O. te B„ moet u dan elke keer gaan staan? Mocht u overigens ook wat willen weten over z'n eten, vraag dat dan bij de dierenspeciaalzaak. Alleen daar ligt trouwens het uitstekende Witte Molen VLEESDINER "julienne", een nieuwe komplete puur- natuur maaltijd.Met 2 x zoveel vlees- brokken als andere diners. Vorstelijker kan het niet Voedert ai wat blaft, mauwt, piept, fluit, koert of knort. De junioren Al van STEEN ontvangen de sportiviteitsbeker. (Van onze tafeltennismede- MIDDELBURG In de Zeeuwse afdelingscompetitie zijn in de hoogste klas twee van de drie wedstrijden twee in een gelijkspel geëindigd. 'Van onze sportmedewerker) ST.-JANSTEEN „Ik hoop dat deze standaard nooit meer weggaat. We kunnen nu als team en als vereniging een voorbeeld zijn voor vele ande re verenigingen. Als ik zo de cijfers eens hoor wat de straf zaken van de laatste competi tiewedstrijden zijn dan kan ik niets anders zeggen dan: ik ben trots op u allen". Dit zei STEEN-voorzitter Roger Boo- gaert tot het Al-juniorenteam, dat in het bezit kwam van de sportiviteitsbeker. De overhandiging van de beker vond plaats in de kanti ne van W STEEN. Een af vaardiging van de KNVB, afd. Zeeland, de Scheidsrechters- vereniging Zeeuwsch-Vlaande ren, de strafcommissie van de KNVB afd. Zeeland, het be stuur van W STEEN, en het voltallige Al-juniorenelftal waren aanwezig. Naast de Al-junioren van STEEN eindigde ook Vlissin- gen Al met nul strafpunten op de eerste plaats. Na loting kwam STEEN als winnaar uit de bus. Een standaard die STEEN een jaar lang in zijn prijzenkast mag zetten. Of nog langer, maa-r dan moet het zich weer op de eerste plaats weten te nestelen. Buiten gelukwensen voor zijn spelers kreeg vooral lei der Walter van Duyse van voorzitter Boogaert een speci aal dankwoord. Van Duyse: „Het was voor ons gewoon een uitdaging. Dit omdat ons Al- juniórenelftal in het verleden wel eens de naam van „be rucht" had. We hebben nu be wezen het ook zonder straffen te kunnen doen". Voorzitter, L. Roelandt van de Scheids- reebtersvereniging Zeeuwsch- Vlaanderen zei: „Op de eerste plaats wil ik de spelers, hun leider en het bestuur van har te feliciteren. Het was voor mij een heugelijk feit om naar St. Jansteen te komen. Maar we mogen de junioren van Vlissingen toch ook zeker niet vergeten. De gehele opzet was om die sportiviteit op een hoger plan te brengen. Aan de hoofdklasse moest wat sporti viteit aangaat gewoon iets ge daan worden. Roelandt: „We hebben als hobby voetballen gekozen, maar er werd niet aan onze tegenstanders ge dacht. Vaak is de opzet; kost wat kost moet er gewonnen worden. Ik vind het alleen jammer dat onze grote initia tor van deze opzet Cor van de Velde er niet meer bij is. Bij hem kwam de sportiviteit op de eerste plaats, de kans vain winnen was niet zo belang rijk. Hij was een groot man, waar we trots op zijn. Maar we zijn ook op u, spelers, en bestuur trots. Jullie hebben getoond iets te kunnen incas seren. U moet het dan ook als een grote eer beschouwen de ze standaard in ontvangst te mogen nemen. Spelei» u hebt het voetballen gekozen, en dan moet u veei kunnen, incasse ren". Uit de handen van voorzitter Roelandt mocht tenslotte STEEN Al-aanvoerder Jos Dobbelaer de standaard in ontvangst nemen. Er was ook nog een kleine standaard die voorgoed in de prijzenkast kon worden opgeborgen. C. Steenbakker secretaris van de strafcommissie van de KNVB afd. Zeeland merkte tenslotte nog op: „De jeugdlei ders hebben de voorname taak om hun jongens te bege leiden. Hij moet je leren hoe je moet spelen, maar ook hoe je sportief moet sipelen. Een team is pas goed als het zo'n standaard in ontvangst kan nemen met nul strafpun ten en zonder strafzaken. Maar tot mijn spijt moet ik zeggen dat het deze competitie weer erg gesteld is. Het afge lopen weekend kiwaimen er 24 strafmeldingen binnen. Als ik vertel dat bij mij de top bij 16 lag, zegt dat wel voldoende. Dat heb ik nog nooit meege maakt. Maar wat dan ook: we zullen van alles moeten doen om de spelveiTUwing tegen te gaan. (Van onze zwem- medewerker) SAS VAN GENT De zwemvereniging De Bruin vis uit Sas van Gent houdt zaterdagavond in het over dekte zwembad in Zelzate de eerste zogenaamde „top wedstrijden" van het win- terzwemseizoen. Aanvankelijk waren deze wedstrijden gepland op zondag 4 november, maar toen er be richten verschenen dat deze dag mogelijk autoloos zou worden besloot het bestuur van de Bruinvis de wedstrijd maar te verplaatsen naar de zaterdagavond. Uiteindelijk is dit een goede greep geweest want inderdaad is nu de auto loze zondag e en feit gewor den. Voor de zwemploeg van De Schelde uit Terneuzen is het bijzonder prettig dat men weer kan beschikken over de krachten van Sjaak van der Hooft, tot voor kort nog Zee- lands zwemmer nummer een. Hij zal ongetwijfeld starten op de 100 meter vrije slag heren en in de estafettes. Guus van de Neste zal zeker proberen revanche te nemen op de Vlissinger Jaap Keymel, die hem afgelopen zondag in Vlissingen op de 200 meter schoolslag in de laatste meters wist te kloppen. Nu wordt de 100 meter verzwommen en daarop heeft Van de Neste zeker de betere kansen. Ook de 100 meter rugslag da mes kan zeer spannend wor den. Indien Nel Plu Bos aan de start zal verschijnen dan heeft zij uiteraard de meeste kansen op de zege, maar de van De Ganze naar Luctor overgegane zwemster is nog niet zo erg in vorm zodat Mar jolein van de Neste (Schelde) mogelijk voor een verrassing kan zorgen. Verder staan er nog tal van interessante jeugdnummers op het programma. Op een van deze nummers de 100 meter ruigslag jongens onder de 16 jaar - zal de favoriet John de Lange uit Middelburg het bij zonder moeilijk krijgen tegen Jaap Keymel van De Stormvo gel die momenteel erg goed gaat op de rugslag. Het eerste team. van Roelofs/ScheIdesport. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN De Terneu- zense volleybalclub Schelde sport, een onderdeel van de Terneuzense sportvereniging Scheldesport zal voortaan de naam dragen van Volleybal club Roelofs-Scheldesport. Dit alles werd enkele dagen gele den een feit toen definitief bekend werd dat het make laarskantoor Roelofs uit Te- reuzen de plaatselijke volley balclub zou gaan sponsoren. Voor het bestuur was dat alles bijzonder welkom. Secre taris Frederiksen zegt hiero ver: „Het werd voor de leden allemaal een beetje te duur. Nu kun je wel de contributie verhogen maar dan wordt het voor hen ook weer te duur. Daarbij komt nog dat dit jaar de zaalhuur ook weer naar boven ginig, om verder van de reiskosten maar te zwijgen. We zijn als bestuur dan ook bijzonder blij dat we een sponsor hebben gevonden. Op een voetbalveld kun je wel veertig spelers laten trainen maar dat gaat nu eenmaal in een zaal niet. Wij moeten alles in één zaal doen en hoe meer leden hoe langer we de zaal nodig hebben. De sponsoring houdt in dat de Terneuzense volleybalclub elk jaar een fi nanciële bijdrage zal ontvan gen terwjjl de teams die in de NEVOBO spelen voorzien zul len worden van shirts etc. En dat zijn er in totaal vijf, drie herenteams en 2 damesteams. De sponsoring is gesloten voor de duur van drie jaar. zodat de volleybalclub, nu ge naamd Roelofs-Scheldesport voorlopig geen financiële pro blemen meer zal kennen. Se cretaris Frederiksen deelde verder nog mede dat het geld niet gebruikt zal worden voor vergoedingen en reiskosten etc. Frederiksen „Het zal vooral voor zaalhuur en andere technische beslom meringen gebruikt worden. Een sponsor is momenteel voor elke vereniging van harte welkom". (ADVERTENTIE) Een bewijs dat de winstpun ten uiterst duur zijn en dat de betreffende teams hun hoid zo duur mogelijk willen verko pen vt het degradatie- spo ritant op de ioer Ugt. had tegen Big Sma; ceds een voor sprong, r in de allerlaatste partij v.„_i <.,e sterke Jan Meij er ook zijn derde set en red de daardoor een wedstrijdpunt voor zijn team. Bij MZ kwam Rob de Wit ditmaal niet tot winst. Zand 1 kreeg het Oostburgse ONA 1 op bezoek en daarin wist dit maal, n/aast de drie par tijen van De Kort ook team genoot Holtslag voor de beo- zoekers een partij van Hans van de Voorde te winnen het geen met de dubbelzege vol doende was voor een gelijk spel. Ongeslagen koploper Wilno I wist in eigen huis ook MZ 1 van het lijf te houden al boden de Middelburgers, met name Martijn (tweemaal) en Van Gils (eenmaal) felle te genstand. Jeras wist ook dit maal ongeslagen te blijven en de uitslag werd uiteindelijk 73, waardoor de Vlissinger» reeds een voorsprong van vijf punten hebben op de naaste belagers. De titel en de daar mee gepaard gaande promotie zal hen niet ontgaan. In de 2e klas A zag Big Smash 2 kans in Biggekerke concurrent MZ 3 een nederlaag toe te brengen van 73. Zij schoven daardoor op naar de tweede plaats en hebben met een wedstrijd minder gespeeld dan leider Zand 2 evenveel verliespun- ten. Zand 2 zelf won royaal met 28. bij Goes 1. Goes 2 werd tweemaal geklopt en lijkt de voornaamste degra dant, in spé. St.-Aloysius 4 werd in de 2e klas B verrast door een goed spelend RWS dat in Graauw tot een gelijk spel wist te komen. Lachende derde werd nu ONA 2, dat met 46 de moeilijke uitwed strijd tegen mede-titelkandi daat Effect 1 wist te winnen. Overigens werd Johan Boer jan hier voor de eerste maal in de competitie geklopt en wel door Johan Roeland. De strijd om de eerste plaats in de 3e klas A tussen Zand 4 en MZ 4 eindigde in een draw, zodat beide teams aan de leiding blijven. Laurens 1 rekende ge decideerd af met het tot dan toe eveneens ongeslagen Big Smash 3 19. Ook in 3C bleek de strijd om de eerste plaats een royaal verschil op 'e leveren. MZ 6 moest tegen het sterke Wilno 2 afhaken met een 19 nederlaag. ONA 3 en STV 1 bleven in de 3e klas D aan de winnende hand en volgen elkaar als een scha duw. Apollo 2 zag geen kans MZ 11 te kloppen in de strijd om de leiding in de 4e klas A De Middelburgers wonnen dit maal met 6—4. In groep B bleek PNL 1 weer te sterk voor het eveneens debuterende Marathon (100). Hoechst bleef via een monsterzege op MZ 13 aan de leiding in de 4e klas C. Effect 4 bracht de puin- tenachterstand op SAR 1 door winst tegen St.-Aloy terug tot één punt en in de laatste klas bleven STV 2 en ONA 4 ook nu ongeslagen. De uitslagen zijn: senioren le klas: MZ 2 - B. Smash l 55; Zand 1 - ONA 1 55: Wilno 1 -MZ 1 7—3. 2e klas A: B. Smash 2 - MZ 3 73; Pzem 1 - Goes 2 10 0; B. Smash 2 - Goes 2 91; Zand 3 - MZ 3 2—8; Goes 1 - Zand 2 28. 2e klas B: Effect 1 - ONA 2 46; Anker - Effect 2 73; Aloy 4 - RWS 5—5. 3e klas A: MZ 10 - Pzem 2 46; B. Smash 4 - Goes 5 7 3; Zand 4 - MZ 4 5—5. 3e klas B: MZ 5 - Goes S 5—5; Apollo 1-MZ9 6—4; B. Smash 3 - Laurens 1 19. 3e klas C: Goes 4 - MZ 7 3—7; MZ 6 - Wilno 2 1—9; Laueens 2 - MZ 8 64. 3e klas D: Effect 3 - STV 1 2—8; ONA 3 - Aloy 5 10—O. 4e klas A: Arnemuiden 3 - MZ 14 10—0; PNL 2 - Schans 6—4; MZ 11 - Apollo 2 6—4. 4e klas B: PNL 1 - Mara thon 10—0; Veere - MZ 12 6— 4; 4e klas C: Hoechst - MZ 13 100; B. Smash 5 - Arnemui den 1 3—7. 4e klas D: Aloy 6 - Effect 4 23 4e' klas E: STV 2 - Effect 5 7—3; ONA 4 - SAR 2 9—1. 1 PIONEER' ongehoord goed

de Stem | 1973 | | pagina 19