Geen voor we 0 0 Prijsprinieur. 3 dagen 12, Uw grond nog rijker maken? prtet praat mfasa'5 seen hu 6eem Waterschap „De Ham" SCHOUW (Gardiset^) MEDEWERKSTER verkoop binnendienst MEDEWERKSTER couponafdeling MEDEWERKER magazijn GARDISETTE B.V. BUITENDIENST MONTEURS AFWISSELEND EN ZELFSTANDIG WERK SERVICE-WAGEN Vijftig jaar lang bracht de been u de betere woonideeën tegen de scherpste prijzen. Dus is 't feest Voor ons èn voor u! 'Abraham' de been kan dan ook maar één ding doen: t-r-a-k-t-e-r-e-n! Naast nóg meer geliefde, laaggeprijsde woonideeën heeft 'Abraham' de been feestelijke traktaties in petto. Voor kopers èn bezoekers. Kom kijken en trakteer u zelf op het 'Gulden-de-been-feest! Guldenwoonidee Bezoekers opgelet! portable TV f 100,- 1 jtflËr 1 PPK® i ■HM bébéé^k£J Guldenwoonidee Gulden woonidee Gulden gezelligheidskado voormaarf5,- B B won'n9'nricht'ng Bisschopsmolenstraat 51, Etten-Leur-Te!. 01608-4150* Arendstraat 7- Oosterhout-Tel. 01620-23345 Gemeente Terneuzen HINDERWET Ons advies: MSG Romo! Italiaans raaigrasTetraploid. Vraag uw zaadleverancier CHRYSANTEN te koop Arie de Boon zondag op tv Donderdag 25 oktober 1973 Aan de eigenaren en gebruikers van percelen, welke zijn gelegen in het gebied tussen de ri vieren „De Mark", „De Roode Vaart", „Het Hollands Diep", „De Amer", „De Donge", „Het Marfekanaal" en „Het Wilhelminakanaal", te zamen vormende het waterschap „De Ham", wordt hierbij medegedeeld, dat ingevolge arti kel 14 van het reglement op de watergangen in de provincie Noord-Brabant zal worden gevoerd over alle watergangen en kavelsloten in voormeld gebied. De onderhoudsplichtigen hiervan moeten: a. De watergangen zuiveren van onkruid, spe cie en andere vaste stoffen, welke de water afvoer of waterinlaat belemmeren; b. De taluds herstellen, waar deze zijn uitge zakt, ingestort of aangezand; c. De bij de zuivering of herstel vrijkomende plantenresten, specie en andere vaste stof fen, alsmede grond- en zandplaten uit de watergangen verwijderen. Deze werkzaamheden dienen te geschieden vóór I december 1973. Alsdan zal met de schouwvoering worden be gonnen en zal door het waterschapsbestuur er nauwlettend op worden toegezien, dat aan bo venvermelde voorschriften de hand is gehouden. Terheijden, 27 oktober 1973. Het dagelijks bestuur van het waterschap „De Ham", G. E. A. den Biggelaar, voorzitter. H. P. Earners, secretaris. Wij zijn Gardisette, de Nederlandse vestiging van een grote Europeste organisatie, die de bekende glas- en overgordijnen fabriceert. Een zeer modern bedrijf met een sfeer, die internationaal is en dynamisch. Een op en top modern bedrijf dus, w$t ook a! blijkt uit het feit dat we binnenkort gaan verhuizen naar een gloednieuw pand in Etten-Leur. Er is voor onmiddellijke indienst treding plaats voor een voor de afdeling (leeftijd 17-22 jaar) Haai* taak wordt telefonische ver koop met de daarbij behorende ad ministratieve werkzaamheden. Op leiding op Mavo-niveau is gewenst. voor de (leeftijd 16-23 jaar) Zij snijdt de bestellingen gordijn stof op maat, waarvoor de aller modernste apparatuur ter beschik king staat, voor het (leeftijd 16-18 jaar) Hij maakt onze bestellingen ver- zendklaar en neemt ook de binnen komende goederen in ontvangst. Het is schoon werk in een h'eldere omgeving. Onze werktijden zijn van 8.30 tot 5 uur, 's zaterdags vrij. Wij bieden u een goed salaris vakantietoeslag 4 weken va kantie nog enige opvallende voordelen. Indien u geïnteresseerd bent in een van deze funkties verzoeken wij u telefonisch (vraag naar cte heer B. Loppé) of schriftelijk te reageren. Daarna kunt u een invitatie ver wachten voor een kennismakings avond te Etten-Leur, waar we nader van gedachten kunnen wjsselen. Drommedarislaan 27 Utrecht Tel. 030-884514 Voor onze service-dienst in het zuiden van het land vragen wij met opleiding elektrotechniek/instrumentmaken, voor Voor het verrichten van de werkzaamheden, die bestaan uit het onderhouden en repareren van de door ons geleverde bedrijfsmachines, wondt een beschikbaar gesteld. Rijbewijs B-E is dus wei vereist. Goede omgangsvormen zijn met het oog op het kontakt met onze kliënten eveneens noodzakelijk. Als u voor deze funktie belangstelling hebt, bel dan even of schrijf aan HERENGRACHT 116 AMSTERDAM Telefoon 020 - 22 36 55, toestel 5. NIEUWS UIT SPANJE DIT IS PRETTIG EN BELANGRIJK NIEUWS In de buitenwijken van de prachtige oudromeinse vestingstad DENIA bouwen wij bungalows. Bungalows en villa's voor U om comfortabel in te wonen, te leven en te genieten. Wij bouwen in deze groene fruitstreek voor de mèest aan trekkelijke prijzen van de gehele Spaanse kust. De villawijken zijn voorzien van asfaltwegen, zwembad, tennisbanen, enfin van alles wat er normaal bijhoort. Ook verhuren en beheren wij deze huizen desgewenst voor u. Kortom bij ons krijgt uw huis een zeer goede verzorging van fundatie tot oplevering, maar ook daarna. Gaat u eens vrijblijvend mee op één van onze bezichtigingsreizen, die tevens een heerlijk uitstapje zijn. E.v. reizen: 18 t.m. 22 nov. en van 20 t.m. 23 dec. Inl. en docum. bij: Ver. Makelaarskantoren Internationaal, Wassenaar: Lange Kerkdam 65, tel. 01751-1445; Hilversum: Heuvellaan 12, tel. 02150-47976; Denia: Avd. Generalisimo 32 tel. 780857. Donderdag 25 oktober 1973 descherpe prijs -traktaties van 'abraham'de been Vorstelijk royaal 4-zits gebogen bankstel in eerste klas mohair-velours. Afgewerkt met luxe 'ranie2905» Noten Salonkast, 3 delig, 240 cm breed, 195 cm hoog en 46 cm diep. t Voor iedere bezoeker heeft de been 'n leuke attentie: een fraaie aansteker met opdruk als aandenken aan het Gulden-de-been-feest. U komt toch ook even kijken? 9"W-§§\ De been denkt aan de jonge, beginnende inrichters: bij kontante aankopen van meer dan f 7.500,- krijgt u voor een Prachtige portable tv. Leuk Hal -IW, meegenomen als je toch je héle interieur j iQ)- in één keer'samenstelt. =GJ Eiken eetkamerstoei met biezen zitting 110,- Eiken eetkamertafel met schuifbladen 265,- Stoere eikenkast met T.V.-vak, bar, bestektade enz. 230 cm breed. Voor Dit zwierige 3-zits garnituur heet "Vondel". Eerlijk eiken, losse ribcord kussens en een hoge en een lage fauteuil. Een goudeerlijke prijs van maar Nóg een verrassing! ledereen die voor 1000,- of meer"* koopt en kontant betaalt krijgt deze prachtige volautomatische koffieautomaat koffiemolen t.w.v. f 69,- debeen Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kermis, dat ter gemeente secretarie Van Sas van Gent, ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van de heer P. van Driel, Spanj aardsweg 9 te Sas van Gent, om vergun ning ingevolge de hinderwet tot het uitbreiden van een Rundveehouderij annex mestopslag met een nieuwe stal. waarin 3 elektromotoren met een gezamenlijk vermogen van 6 pk gebezigd zullen worden ,op het perceel Spanjaardsweg 9 te Sas van Gent, kadastraal bekend gemeente Sas van Gent. sectie H nummer 847. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het ver lenen der vergunning in te brengen bij het Ge meentebestuur van Sas van Gent. Bovendien zal op vrijdag 9 november 1973, des voormiddags om 10.00 uur in het Gemeentehuis van Sas van Gent een openbare zitting worden gehouden, waarbij mondeling bezwaren tegen inwilliging van dit verzoek kunnen worden in gebracht. Een ieder kan ter secretarie van Sas van Gent kennis nemen van de terzake ingekomen schrif turen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd dat tot beroep gerechtigd zijn, de aan vrager van de vergunning en degenen die in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde openbare zitting zijn verschenen. Mede is is tot beroep gerechtigd degene, die, zonder op de openbare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn bezwaren heeft inge bracht en niet woonachtig is in die gemeente waar de openbare kennisgeving wordt gedaan. Terneuzen, 25 oktober 1973. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, J. C. ASCHOFF, burgemeester. A. J. VAN PAGEE, secretaris. MSG Romo is een eersteklas groenbemester. Die verrijkt de bodem met veel humus en onder de dekvrucht ingezaaid geeft het na de oogst hiervaneen geweldig gewas met een goed ontwikkeld wortelgestel. En Romo is resistent tegen bladvlekkenziekte en roest. Het zaait makkelijken geeft geen zaadvorming. Kortom, Romo brengt uw grond tot een verrijkt leven. U merkt het aan uw verhoogde opbrengsten. Voor ALLERHEILIGEN mooie pot by Mevr. Verschuren by hel kerkhof te Groenendyk, Tel. 01148-1888 Modieus licht ;etailleerd overnen»] 'olyester/katoen. In 7 felle mode- kleuren: kobaltblaW, rood, gifgroen, zalm, geel, zwart en donw' bruin. Normaal 15* Nu drie dagen 12.' j (Van een onzer verslaggevers) AMSTERDAM Het is droe vig maar waar, ook beertje Colargol heeft niet het eeuwi ge leven. Van de 52 afleverin- die Albert Barillé ge maakt heeft zijn er al 40 door de VPRO vertoond en het ziet er niet naar uit dat de geeste lijke vader van het sympathie ke beertje de produktie kan voortzetten. Dat is wel begrijpeijk. Beertje Colargol is een uiterst mimi- tieus in elkaar gezette serie waarvan elke aflevering on danks de betrekkelijk korte speelduur niettemin hon derdduizend gulden kost. En dat terwijl Bariilé om kosten te sparen helemaal naar het Pool se Lodz is gereisd waar studi o's technici en ontwerpens aanzienlijk lager geprijsd staan. Hat beertje wordt in Neder land geïmporteerd door Tom Hasebos, hoofd filmeeotie VPRO en hij weet er allies over te vertellen. Ook hdj is min of meer verliefd gewor den op h»t kandieridooi. Tij dens een recente ziekte heeft hij om die tijd te doden zelfs een Colargol op ware grootte gemaakt voor dochter Adinida maar wel degelijk ook voor zijn eigen plezier; Tom Hase bos heeft grote achting voor Barillé, een man die niet toe wijding en zorg te werk gaat. „Colargol stopt in een brief in de brievenbus en geeft er een extra tikje tegen aam om hem er goed in te krijgen". Dat is maar een voorbeeld uit velen om die perfekte afwerking aan te tornen. Kosten noch moeite worden gespaar dom alle beweginkjes ■ook van ffiigtnuren op de achter grond- natuurgetrouw te ma ken. Deze zorg verschilt wel hemelsbreed van de „raffelen de marnier" waiarop Ti-Ta-To- venoar in elkaar wordt ge- HILVERSUM (ANP) Het nieuwe NOS-televisieprogram- ma „Bellevue", dat zondag van j 20.45 tot 21.40 uur op Neder land 2 wordt uitgezonden, zal geheel gewijd zyn aan Arie de Boon, die als vakbondsman harde sociale conflicten heeft uitgevochten. In dit program ma wordt daarop middels kor te filmfragmenten terugge zien. In de regel zullen in dit nieuwe NOS-programma ge sprekken of filmportretten worden uitgezonden van men sen. die een sleutelpositie in nemen in de maatschappelijke ontwikkelingen van deze tijd. (ADVERT De Fransen zijn levensgenieters en o Vandaar dat wij Pommes Parisienne markt hebben gebracht. Van die leu L flebakken mini-aardappeltjes, een lus oog en een luxe in de mond. Verwen Sezin es met die knapperige Pomme: twarm-eten een feestmaal! een diepvriesprodukt van I 'nformaffes: 102503-7241 Of Postbus 43 Hoofddorp 6 VERTC ONZE OP fSV5

de Stem | 1973 | | pagina 24