„Investeringsbeleid was niet onverantwoord" Grote vraag naar bejaarden woningen in binnenstad Hulst Sloopplannen voor 't Houtenkwartier op de lange baan B l Stichting wil in Heikant huisvesting van het jeugdwerk gaan verbeteren s verkopen? Gemeentebelangen en Groot Sas werken niet samen Uitslagen dames- bedrijfsvollevbal in Hulst -4 stad AARDIJ BV 3en een ru men. "1 :en U DIRECTEUR P. MONHEIM VAN FAILLIETE MARCKX: Voorstel B. en W.: Axel SST"* T quiz' voor- Hulst Kloosterzande Sas van Gent Zuiddorpe Bebouwing Bedrij fsvolleybal heren: Favorieten wonnen in Hulst HI-FI STEREO BURGEMEESTER MOLTHOF OPENT WINKEL Duitsers aan gehouden in Sint-Niklaas WEDGWOOD De Vos- Eggermont B.V. Graauw St.-Jansteen Vogelwaarde Café-Restaurant \J00be" Zaterdag 20 oktober 1973 iu-in uw opdracht. en/of afspraak vestiging da 01600-316 52 goederen IATIE Se WONINGEN -achtig gelegen parken in Brecht (plm. 12 km. van van de Nederlandse gras) rtterdam-Breda-Antvra-pen en vanaf 20.500,— excl. vanaf 8.750,excl. mak. :ten of 30 jarige erfpacht excl. mak. courtage en Makelaarskantoor Hendriks lOss Tel. 04120-26129 a (Van een onzer verslaggevers) SINT JANSTEEN De werknemers van de breigoe- derenfabriek Marckx B.V. heb ben gistermiddag hun ontslag- bewijs en een getuigschrift ontvangen. Ze hoeven aan staande maandag niet meer te- rag te komen. De curators in het faillis sement overwegen niet om een deel van het personeel nog even aan te houden, om de half-produkten af te werken. Directeur drs. P. Monheim heeft zich gisteren gekeerd te gen de kritiek, zoals die de afgelopen dagen door het lei dinggevend personeel is geuit op het investeringsbeleid van wijlen de heer R. Marckx. „Die kritiek komt van men sen, die de zaken bekijken vanuit hun sector, maar geen algemeen beeld hebben van de situatie in het bedrijf. Op het ogenblik dat er anderhalf jaar geleden werd besloten tot het doen van nieuwe investerin gen was dat, .gezien de infor matie van dat moment niet onverantwoord. Elke keer als een ondernemer investeert zit daar een risico aan vast. Dat was in dit geval ook zo", zo zegt hij. Over het financiële tekort, dat er bij het bedrijf was merkt hij op: „Het was een sneeuwbalreactie. Om de ene put te dempen werd er ergens anders een bijgemaakt. De putten werden alleen steeds groter". Overigens is nog steeds niet bekend wat er met de gebouwen en machines gaat gebeuren. De investeringsbank heeft als eerste hypotheekhou der op dat punt een belangrij ke vinger in dé pap en verder spreekt de belasting een woordje mee. Het personeel van het be drijf heeft vrijdagmiddag voor de laatste koer een loonzakje mee naar huis gekregen. Vijf Marekx-medewerkers kunnen worden overgenomen door de kousenfabriek Lybeert-Ver- straeten. Op het prikbord in de fabriek stond vrijdag voorts je lezen, dat de Clitex- fabriek in Clinge een poetser voor drieploegendienst vraagt en dat ook de tapijtfabriek van Haelst in Nieuw-Namen jonge mannelijke en vrouwe lijke arbeidskrachten vraagt. (Van een onzer verslaggevers) HULST Er blijkt voor de nieuwbouwwoningen van de „Hulstersche Woningbouwvereniging" in de binnen stad van Hulst een overweldigende belangstelling te be staan. Nagenoeg alle bejaardenwoningen in 't Gilden kwartier zijn al bij voorbaat uitgegeven. Zo begon de bouw van de woningen in de Koekebakkershoek (Van een onzer verslaggevers) B', en w' van Hulst zijn bereid om de sloopplannen voor t Houtenkwartier op de lange baan te schuiven, ten be- va„VK ,van,. verenigingen die momenteel nog gebruik maken iio„ '"'t achyiteitencentrum en die niet gehuisvest kunnen wor- en w het nieuwe sociaal-culturele centrum. Hel gaat hierbij om peuter speelzaal „De Robbedoes", gidsen en kabouters, de zee- viafo, jeugdcircus Reinardi en de buurtvereniging „Botje bij botje Het voorstel van b. en w. om 't Houtenkwartier voor iopig nog niet af te breken Komt aan de orde in de raads vergadering van volgende week vrijdag. In de toelichting mi het voorstel zeggen b. en J- van overtuigd te zijn hu sticHtingsbestuur van t Houtenkwartier naar alter- UÜj6ve huisvestingsmogelijk heden heeft gezocht, maar die vonden"05 "kt te hebben ge' 1 A® het voortgezette ge- 2 van het oude gebouw oidon wel verschillende Bejaarden Ongeveer tach- S bejaarden hebben genoten e®er! sPel" en zangavond, georganiseerd door het bestuur va„ i uetiviteitencommissie I het bejaardendienstencen- werd 4 Tre,fPunt De avond cW 0m halfacht ingeleid man ™evrouw Versteeg-Bou- man en verder gevuld met h. f 1 en bingo-spel. Ook medewerakingenk00r ver,eende Inbraak - Onbekenen heb- nanse ngebr°hen in het Itali- Bar„!ll tau,rant en bar Red Hulst Er Steenstraat te irt Er Werden slechts fenswaren 0n enkele flessen drank weggehaald. voorwaarden gesteld. Het ge bouw mag' niet meer worden gebruikt door andere vereni gingen. dan die hierin op 1 oktober 1973 waren gehuisvest noch voor andere activiteiten Voorts zullen er voorzieningen getroffen moeten worden op het terrein van de brandpre ventie. Er moeten vluchtwegen en brandblusmiddelen ko men. De totale kosten belopen een bedrag van ruim 3600 gulden. Bovendien moet aan het ge bouw nodig enig onderhoud worden gepleegd, zoals het vervangen van gebroken rui ten en het opnieuw schilderen van het buitenschilderwerk. Daarmee is een totaal bedrag van ruim 16.000 gulden ge moeid. B. en w. stellen de gemeenteraad voor om dit geld beschikbaar te stellen. De bovenverdieping van 't Hou tenkwartier moet ontruimd en dichtgemetseld worden. Een ambtenaar van de technische dienst zal worden aangewezen om regelmatig te controleren of het. gebouw op verantwoor de wijze wordt gebruikt. De voorstellen van b. en w. vloeien voort uit een discussie, die in de raadsvergadering van vorige maand over deze kwestie werd gehouden. Ver schillende raadsleden bleken toen op het standpunt te staan, dat 't Houtenkwartier nog niet gesloten zou mogen worden. In dezelfde raadsvergade ring komt ook een voorstel aan de orde om medewerking te verlenen aan de stichting Katholiek Onderwijs Hulst om in het uitbreidingsplan Moer- schans zowel een kleuterschool als een lagere school te ves tigen. Autorally Op het Marij* keplein in Kloosterzande star ten zondagmiddag 13.30 uur vele equipes voor de Klaroen Autorally. Elke minuut starten er twee auto's, „weggepraat" door de bekende sportcom- mentator Wim Hendriks. De inschrijving vindt plaats vanaf 13.00 uur op het adres Cloos- terstraat 40. Filmavond De leiding van het sociaal-cultureel werk te Sas van Gent heeft in het kader van de kinderclubs en tienersoos weer een filmavond op het programma staan. Op zaterdag 20 oktober a.s. zal er in het verenigingsgebouw „De Roselaer", te Sas van Gent, om 13.30 uur een sprookjes film .,De gelaarsde kat", ver toond worden voor de kinde ren van de eerste tot en met de vierde klas van de lagere school. Om 17.00 uur zal er voor de vijfdte en zesde klas- ser-s en dt 13 tot 15 jarigen de film „Tarzans grootste avon tuur" vertoond worden. Expositie In het bejaar dentehuis in Zuiddorpe wordt vandaag een expositie gehou den van handwerken, die tijdens de welfaremiddagen zijn gemaakt. De tentoon stelling is zaterdag open van 14.00 tot 17.00 en van 18.00 tot 20.00 uur. Boven dien is de expositie ook zon dag 29 oktober te bezichtigen van 14.00 tot 17.00 uur. In het restaurant van het bejaarden huis worden tijden* deze da gen wafels gebakken. Volgens secretaris J. van Denderen van de bouwvereni ging overtreft de vraag zelfs het aanbod. Het feit, dat wo nen in de binnenstad relatief duurder bUjkt te zijn dan bui ten de stadswallen blijkt geen enkele beperking in te houden voor die interesse. „Mensen bij wie de huur, de inhoud van hun portemonnee te boven gaat, kunnen trouwens in aan merking komen voor individu ele huursubsidies, zodat er wat dit betreft nauwelijks problemen hoeven te ont staan", aldus de heer Van Denderen van de woning bouwvereniging. Van de 39 bejaardenwonin- gen, die er in 't Gildekwartier komen, zijn er inmiddels al achttien bewoond. De overige moeten nog afgewerkt worden, maar zijn al wel uitgegeven. Deze maand nog wordt er ook een begin gemaakt met de bouw van 58 gewone eenge zinswoningen, die tussen de bejaardenhuisjes worden op getrokken. Verwacht wordt, dat ze over een een jaar door de nieuwe bewoners betrok ken zullen worden. Over de hogere huren in de binnenstad zegt secretaris VaD Denderen: „De binnenstad vraagt bij de bouw van nieu we huizen nu eenmaal extra voorzieningen, omdat de nieuwbouw aangepast moet worden aan de sfeer in de binnenstad. Extra voorzieningn moeten betaald worden. Nou gaat het natuurlijk niet om kapitalen, maar het komt wel tot uitdrukking in de huur prijs". En verder: „Bouwen in de binnenstad is niet hetzelfde als bouwen in buitenwijken. Je hebt met een aantal proble men af rekenen en daarom zijn we in het begin gecon fronteerd met een aantal aan loopmoeilijkheden. Die zijn we nu te boven en momenteel kunnen we de zaken vlot af werken". Bij het ontwikkelen van de plannen voor 't Gildenkwar- tier is men ervan uitgegaan, dat de nieuwe wijk zou moe ten aansluiten op de oude be bouwing van de binnenstad. „Ik ben van mening, dat dit aardig gelukt is", aldus de heer Van Denderen. Aanvan kelijk verwachtte men, dat veel ouden van dagen in be jaardenwoningen in de buiten wijken, graag terug naar de binnenstad zouden willen, zo dra daarvoor de mogelijkhe den aanwezig waren. „Dat blijkt nu toch wel erg mee te vallen. Het blijft beperkt tot enkele concrete gevallen", merkt de heer Van Denderen op. Bij de woningtoewijzing voor 't Gildenkwartier is er gebruik gemaakt van een ad viescommissie, bestaande uit onder meer mensen uit de me dische wereld en uit kringen van het bejaardenwerk. Overi gens is de afronding van 't Gildenkwartier nog niet on middellijk in zicht. Zodra de wijk klaar is. komt er ook nog een grondige wijziging in de verkeerssituatie in de binnen stad. Het doorgaande verkeer zal via 't Gildenkwartier wor den geleid en in de binnenstad zelf zullen verschillende stra ten worden voorzien van een richtingsverkeer. (Van onze correspondent) HULST In de eerste klas se van het heren bedrijfsvol- leybal te Hulst bleven de fa voriete teams aan de winnen de hand. CVC 1 heeft van de drie gespeelde wedstrijden er al twee in winst om weten te zetten. Ook tegen Remortel Sport toonden de Clingenaren zich oppermachtig wat hen een 0—4 zege opleverde. Bij Ambulo loopt het blijk baar nog niet gesmeerd, want het eens zo gevreesde onder wijzersteam staat momenteel troosteloos onderaan. In de tot heden drie gespeelde wedstrij den slaagde Ambulo er zelfs niet in ook maar één set te wljimeai. Tege nLuetor Banden 1 verloor men met 0—4. Hoe wel de 30 zege van Watt- neys dit misschien niet doet vermoeden, verliep de ontmoe ting tegen Bol Sport vooral in de beied eerste sets zee rgelijk- opgaand. KPJ 1 dat ook al een goede competitiestart kende was nu toch niet opgewassen tegen een Clitex Sport X. De Clinge naren wisten de wedstrijd met 03 in hun voordeel te beslis sen. WC staat na vier gespeelde wedstrijden ongeslagen boven aan de ranglijst in de tweede klasse. Lybeert-Verstraeten 2 was te zwak om de koploper ook maar enigszins te bedrei gen en WC won dan ook met 04. Luctor Banden 2 vero verde de eerste winstpunten dank zij een 03 overwinning op CVC 2. GVC tegen Clitex Sport 2 werd een spannende wed strijd. Na twee sets luidde de stand 11 en het was tenslot te GVC dat er in slaagde met 21 te zegevieren. Ook Hako Daf sleepte de eerste winst punten in de wacht en via een 13 zege op het sterker ge achte SC Morres. Ook in de tweede wedstrijd tegen Voor waarts viel er voor Lybeert- Verstraeten 2 weinig eer te behalen. Het team uit Kapelle- brug moest met 13 de meer dere erkennen in de Axelse tegenstander. (ADVERTENTIE) •Ispèel elektr/nika Hoofdstraat t6 St Jansteen .Hul*» Tel 01I40 2491 (Van een onzer verslaggevers) HULST Burgemeester P. Molthoff opent vanavond in Hulst aan de Overdamstraat de sport- en modezaak van Frank en Bernadette van Re- mortel. De opening geschiedt om acht uur en daarna volgt er van acht tot tien uur een receptie. (Van een onzer verslaggevers) SINT NIKLAAS De poli tie van Sint Niklaas heeft twee Duitsers aangehouden, die ervan worden verdacht de afgelopen weken een groot aantal overvallen op Belgische zaken te hebben gepleegd. Het zijn W uit Hamburg en B uit Keulen. Ze liepen in Sint Niklaas tegen de lamp, toen ze hun gestolen goederen van de hand wilden doen. Op verschillende plaatsen in het Waasland hebben ze de ruiten van radio- en televisiezaken ingeslagen en er tv-toestellen uit ontvreemd. Aanvankelijk dacht men met Nederlanders te doen te hebben, omdat steeds een auto met Neder landse nummerplaten werd ge signaleerd. De auto blijkt echter te zijn gestolen. Omdat de politie vermoedt, dat men te doen heeft met leden van een georganiseerde bende, worden alle verklaringen van de twee Duitsers nauwkeurig nagegaan. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT De po gingen van de twee Sasse po litieke partijen Gemeentebe langen en Groot Sas om met elkaar te gaan samenwerken, zijn op niets uitgelopen. Dit deelde de heer D. van Leeu wen, voorzitter van Groot Sas tijdens de gisteravond gehou den vergadering van deze par tij mee. De heer Van Leeuwen be toogde dat beide partijen over een aantal zaken wel eenzelf de mening hebben, maar in andere belangrijke kwesties toch ook weer vain mening versohillen. Tijdens de discus sie bleek een van de belan grijkste meningsverschillen voort te vloeien uit het feit dat de partij Groot Sas vindt dat de huidige raadsleden van Gemeentebelangen de belan gen van Sas van Gent niet verdedigen op de manier zoals Groot Sas vindt dat het moet. Groot Sas had bovendien vol gens de heer Van Leeuwen bezwaar tegen de eis dat de naam Gemeentebelangen zou moeten worden gehandhaafd. (Van onze correspondent). HULST In de dames eer ste klasse van het bedrijfsvol- leybal te Hulst is CIV zich na een slechte start duidelijk aan het herstellen. Dit moest Ol mulo tot zijn schade ondervin den want het verloor met 4 0. Watneys 1 doet het ook goed. Het won zonder al te veel moeite met 13 van GVC. Clitex Sport toonde tegen Lybeert-Verstraeten dat het weer aspiraties heeft. De Clingse dames versloegen hun tegenstander met 40. Voor SC Morres 1 waren er weinig problemen weggelegd tegen Hako Daf dat een 40 neder laag moest incasseren. KPJ 1 behaalde twee nieuwe winst punten via een royale 04 zege op Lybeert-Verstraeten. In de tweede klasse belooft het een spannende competitie te worden, omdat een groot aantal teams van ongeveer ge lijke kracht geacht mogen worden. Koploper Watneys 2 won met 0—4 van Voorwaarts 2. Nieuweling Remortel Sport behaalde tegen Voorwaarts 1 de tweede overwinning. Het bleef de tegenstander met 4 0 de baas. Edah incasseerde een nieuwe nederlaag tegen KPJ 2 dat zijn overwicht in 04 cijfers uitdrukte. CVC keerde met de volle winst te rug naar Clinge na een 13 zege op SC Morres 2. (ADVERTENTIE) Korte Nieuwstraat 21 HULST Tel. 3558, b.g.g. 2209 Dansavond Vanavond zal in het tafeltenniscentrum bij R. Magnus in de Dorpsstraat een traditionele dansavond ge geven worden, ten bate van St.-AIoysiustafeltennisclub. De aanvang is halfnegen.De mu zikale medewerking wordt verzorgd door het orkest de Williams. Oud papier De Stichting „Steens Karnaval" organiseert in samenwerking en met me dewerking van de jeugdcom missie van de voetbalvereni ging „STEEN" een oud-papier actie om hierdoor de 'nodige financiën voor verschillende activiteiten bijeen te krij gen. De eerste ophaaldata zijn gesteld op zaterdag 20 okto ber, 10 november en 8 decem ber, telkens tussen 9.00 en 12.00 uur voormiddag. Verzocht wordt om oude kranten, boe ken, tijdschriften en karton zoveel mogelijk gebundeld op het trottoir te plaatsen. Vanaf 5 januari zal op iede re eerste zaterdag van de maand het oud-papier worden opgehaald. Biljarten Topbiljartclub De Bossche Toepers uit Vogel waarde speelt vanavond om 19.30 uur in het café van P. Vonk te Vogelwaarde vriend schappelijk tegen topbiljart club De Terholense Toepers. (ADVERTENTIE) Bierkaaistraat 8 Hulst Telefoon 3444 DE zaak voor 'n gezellig dineetje - bijeenkomsten - vergaderingen. Menu's vanaf 10, Keuken open tot 22 uur. Dinsdags gesloten (Van een onzer verslaggevers) HULST De huisvestings situatie van het jeugdwerk in Heikant is zeer slecht. Ter plaatse is een stichting ge vormd, die probeert om hierin verandering te brengen. De stichting wil tevens het be staande verenigingsgebouw in 'leheer overnemen. Dit staat te lezen in de ok- tober-editie van het informa tiebulletin van de stichting ge-1 meenschapswerk. Besloten is j om de bulletins met grotere frequentie te gaan uitgeven om belangstellenden op deze manier op de hoogte te houden van de vorderingen de, werkzaamheden. In het bulle tin van deze maand wordt nog melding gemaakt van de vol gende zaken: Er worde* weer voorberei dingen getroffen voor een nieuwe gemeentegids. Evenals bij de eerste, zal de uitgave ter hand worden genomen in samenwerking met het ge- neentebestuur. Streefdatum voor uitgifte is begin 1974. - De werkgroep „Vormings werk Jonge Volwassenen" is .n'een vergevorderd stadium. Doelstelling is het bevorderen van vormingswerk van jonge mensen tussen 17 en 25 jaar (ook gehuwden). Het op poten zetten van de werkgroep „Open Jeugdwerk" is enigszins vertraagd. De doelstelling van deze groep is het bevorderen van de ont plooiing van jeugdigen, in educatieve, sociale, creatieve en recreatieve zm. De gemeentelijke sportsub- sidieregeling loopt per 31 de cember af. Aan de hand van verkregen ervaringen en in zichten zal de subsidieregeling worden aangepast. De sport raad zal zich binnenkort over deze kwestie buigen. De bouw van het sociaal- cuitureel centrum verloopt volgens wens. Zoals bekend neeft ook het centrum voor maatschappelijke dienstverle ning besloten om zich ln het gemeenschapsgebouw te vesti gen. Daarvoor zal er wel weer een apart stuk aangebouwd moeten worden. medische diensten HUISARTSEN. Aardenburg en Oostburg, Dok ter N. Rijk, Oude Kerk straat 2 te Aardenburg, tel. 01177—1466. Axel, Dokter Boor, tel. 1666 b.g.g. 01157—1451. Biervliet, Hoofdplaat em IJ zen - dijke, Dakter H. van der Pas, Hoogstraat 1 te IJzen- dijke, tel. 01-176366. Borssele en Nieuwdorp De praktijk van dokter Kiviet wordt waargenomen door dokter Gelderblom te Nieuiwdorp tel. 01196 327. Breskens en Groede, Dokter v. d- Berg te Groede, tel. 01171—366. Cadzand, Rctranchement, Sluis en Zuidzande, Dokter De Meijer te Sluis, tel. 01178 1366. Clinge, Koewacht en St.-Jan steen, Dokter Adriaansens, tel. 01140—2928. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande, De praktijk van de huisart sen J. Geldof, J. Kole en H. Zwartelé wordt tot maandag ochtend 8.00 uur waargeno men door dokter S. Wöstman-n, Nieuwstraat 18a te Ovezande. tel. 01195-450. Goes. Dakter Keijzer, Fr. den Hollanderlaan 29, tel. 6405- Hoeik, Sluiskil en Philippine, Dokter van Haelst, Spoor straat 46a te Sluiskil, tel. 01157—444. Hulst, Dokter W. Eysink, tel. 2060. Kloosterzande, Dokter J. Ter Burg, Groenendijk 52, te Hpntenisse, tel. 011481377. Tot maandagmorgen 8.00 uur. Middelburg, Dokter M. Reyer- se, Seisweg 29, tel. 3456 (zaterdag) an dokter A. Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 2460 (zondag). Reimerswaal, Dokter P. Pol derman te Yerseke, tel 011311300 voor de dorpen Hansweert, Kruiningen en Yerseke. Dokter A. Con- standse te Kr.abbendijke, tel. 011341444 voor de dorpen, Krabbendijke, Oost- dijk, Waarde en Rilland- Bath. Sas van Gent e.o., Dokter E. Du Puy, Stationsstraat 26, te Sas van Gent, tel. 1777. Terrneuzen, Dokter J. Stevens, Soheldekade 27, tel. 01150 2020. Vlissingen, Dokter A. v. d. Griek, tel- 2950 (tot zater dag 24.00 uur) en dokter A. van Dijk, tel. 3459 (van za terdag 24.00 uur tot zondag 24.00 uur). Wolphaartsdljk, 's-H. Arends- kerke en Heinkenszand, Dokter A. Vos te Wol phaartsdljk, tel. 01193-231. Zaamslag. Dokter C. Verboom, Axe-lsestraat 2, tel. 1377. TANDARTSEN. O.Z- Vlaanderen, Tandarts P van Mieghern, Scheldekade 58 te Terneuzen, tel. D1150 2685 (zaterdag van 10.00 10.30 en 18.00—18.30 uur, zondag van 12.0012.30 uur). W.Z. Vlaanderen, Tandarts N. Janssen te Aardenburg, tel. 011771380 (zaterdag en zondag van 12.0012.30 uur). Z. en N. Beveland, Tandarts A. Laumen, Clara's pad 71, te Heinkenszand, tel. 011061288. (zaterdag en zondag van 9.0010.00 uur). DIERENARTSEN. Axel en Zaamslag, Dokter C. Cysouw te Axel, tel. 01155— 1488. N. en Z. Beveland, Dokter M. Gaakeer te Ovezande, tel- 01195—283. W.Z. Vlaanderen, Dokter J. v. d. Vijver, te Oostfourg, tel. 01170—2103. WIJKVERPLEGING. Aardenburg. Cadzand. Oost burg en Sluis, Zr. Heyens te Aardemburg, tel. 01177 1522. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Sclioondijke en IJzcndijkc, Zr. Burger te Schoondij-ke, tel. 01173 367. Ellewoutsdijk e-o., Zr. Franca, Werrilaan 15 te 's Heeren- hoek, tel. 01105—1796. Goes, Zr. T. Coomans, tel, 7970. Groot Axel en Zaamslag, Zr. K. Geleynse, Oosterstraat 2, te Axel, tel. 01155-1885. Hoek, Philippine en Sluiskil, Zr. Eustella, Jacob Hobein- straat 2 te Philippine, te!. 01159—309, b.g.g. 01157 451. Hulst en Hontenisse, Zr. Maenhout, tel. 01140-2071. Sas van Gent, Zr. van Waes, Sehulpenpad 43, tel. 01158 1548, b.g.g. 01158—1567. Terneuzen, Zr. D. Hobbel, van Steenbergenlaan 67, tel. 3360, Yerseke, Krtlntngen en Hans- weert, Zr. C. Grcotendoret te Kruiningen, tel. 01130 1545. APOTHEKEN Goes, Goese apotheek, tel. 7104. Middelburg, Apotheek W. Hummelen, Markt 69, teL 2134. Terneuzen, Apotheek Hamann, tel. 2060. Vlissingen, Apotheek D. v. d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 2730.

de Stem | 1973 | | pagina 9