MIDDELBURG WIL TOCH MEDISCH CENTRUM ALSUGOEDBENT VOOR 23 MILLE PER JAAR helpen wij u heelhuids over de loongrens u Kieldrechtenaar probeert zijn Hongaarse vrouw naar België te halen Tholenaars op oude foto's 'Drie desno Regiona gelancee door Sli BOYCOT-AÖ^ Opnieuw krediet Vijf tientjes boete voor schoppen van agent A. C. Ponse 25 jaar bij Van Gend en Loos stad streek Voorlichting van Hartstichting in 's-Gravenpolder EXPOSITIE EDELSMID TEMPELMAN 's-Heerenhoek Ruim 250 personen liepen eerste Poeltocht Oriëntatieavond Raad van Kerken Van Thijn spreekt in Middelburg Inschrijvingen handelsregister EGYPTISCHE DODENKUNST IN GOES Goes Trossinger jeugdorkest treedt op in Terneuzen HET^RVEREN] KRUIS Y^rseke 's-Gravenpolder Buurt vereniging houdt puzzel- oriëntatierit 600 NIEUWE EEEEOONNUMMERS VOOR GOES Koud 3 B I Dinsdag 16 oktober 1973 Dinsdag 16 oktober 1973 mankten GOES - KRABBENDIJKE, 15 oktober 1973 Groenten: Per stuk: Kropsla 15-16 Bloemkool 6 per kr. 85-133. Per kg.: Aardappelen bonken 31. Tomaten AI 144-147. All 138. Bil 99-135, C 75-94. Groe ne sav.kool 48-54. Rodekool 39. Wittekool 27-32. Dubb. pr.bonen II 340. Kassnijbonen I 320. II 230. Andijvie 30-44. Prei 38-55. Kroten 39. Boeren kool 44. ROTTERDAM, 15 oktober Aanvoer: totaal 1464, slacht- runderen 1140, varkens 324. Prijzen (in guldens per kg): koeien 5.105.65 (le kwal) 4.604.80 (2e kwal.) 4.504.60 (3e kwal) vaarzen 5.756.20 (le kwal), 4.905.45 (2e kwal), stieren 6.256.60, (le kwal) 6.056.20 (2e kwal) worstkoeien 4.404.55, varkens 3.23—3.26 (le kwal) 3.21—3.23 (2e kwal) 3.19—3.21 (3e kwal), slachtzeugen 2.652.80 zware varkens 3.033.13 overzicht (resp. aanvoer, han del en prijzen): slachtrunde- ren als vorige week geani meerder onveranderd, vette kalveren groter vlot hoger, enkele prima's boven note ring. (Van onze correspondent). Vandaag wordt in het dorps huis aan de Polevoordestraat te 's-Gravenpolder een voor lichtingsbijeenkomst van de Nederlandse Hartstichting ge houden. De in 's-GrarvenipoMer wo nende arts, de heer A. W. Ampt, zal een medische voordracht over de hart- en vaatziekte® houden. Naast het vertonen van informatieve films zal ook de heer P. de Graaf uit 's- Heer Abtsikerke een toelich ting geven op de doelstellingen, en activiteiten van de Hart stichting. In de paoze wordt gelegen heid gegeven tot het schrifte lijk stallen van vragen, die daama worden beantwoord. De bijeenkomst begint om 8 uur. (Van een onzer verslaggevers GOES In het atelier-gale rie De Verfmolen te Kloetinge exposeert de edelsmid Alfred Tempelman zilveren sieraden en uit perspex vervaardigde wandreliëfs. De expositie is voor het pu bliek toegankelijk op dinsdag en donderdagavond van 19 tot 22 uur en op zaterdagmidda gen van 13 tot 17 uur. De expositie duurt tot 3 novem ber. EHBO-cursus De 's-Heer- enho-ekse EHBO-vereniging met die van Lewedorp zijn een dezer dagen van start ge gaan met een gecombineerde cursus. Hieraan nemen 70 cur sisten deel (35 gediplomeerd en 35 ongediplomeerd). Dok ter H. Zwartelé doceert op de cursus het theore tische gedeelte, terwijl zus ter Franka het praktische gedeelte voor haar rekening neemt. De 35 ongediplomeer- den zullen 12 lessen moeten volgen om in mei 1974 exa men te doen. De 35 gediplo meerden moeten 8 lessen vol gen. KVO Op de eerste, te vens druk bezochte bijeen komst in het nieuwe seizoen van de KVO afdeling 's Heer- enhoek, die in de Jeugdhoeve werd gehouden, hield mevr. P. Moermond van de sociale eco nomische voorlichting een in leiding over verschillende on derwerpen op dit gebied. Door mevr. Moermond werd onder meer gesproken over de ver bouwing met de gratis advie zen van KVO-leden, het jong gezin bij de opbouw, het zak geld voor thuis werkende kin deren en de studiekosten voor andere kinderen. De uiteenzet ting van mevr. Moermond werd gecompleteerd met een bespreking over de landelijke burgerschapscursus, die ook in Goes wordt gehouden, en een Teleac-cursus voor land- en tuinbouw. Studiegroepjes wer den gevormd voor het agrari sche gedeelte betreffende de rentalabiliteit en financiering voor de akkerbouw en de in komstenbesteding. Het eerste gedeelte van deze bijeenkomst was gewijd aan het houden van een jaarvergadering. Acht dames hebben zich als nieuwe leden voor de KVO opgege ven. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het gemeentebestuur van Middelburg wil, tegen de verdrukking in, toch een medisch centrum in de Zeeuwse hoofdstad tot stand brengen. Het gaat om een plan dat al sinds 1971 in de boezem van het Middel burgse gemeentebestuur leeft, en waarvoor men vaak tevergeefs naar partners in de sector van de gezond heidszorg heeft gezocht. De raad van Middelburg heeft al enkele malen kredieten ter beschikking gesteld, om de ont- werpkosten voor een gezondheidscentrum te financieren. Het probleem waarvoor men bij de verwezenlijking van het idee staat is, dat de landelijke nuisartseiwereniging en de ziekenfondsorganisaties het niet eens kunnen worden over een uniform systeem voor de honorering en de onkostenver goedingen voor de in de ge zondheidscentra samenwerken de medische en paramedische beroepskrachten. Intussen, zo blijkt uit een voorstel van B. en W. van Middelburg aan de raad, is er „op het grondvlak" wel be reidheid om tot de stichting van een gezondheidscentrum te komen. Het zal worden ge bouwd in de nieuwe stadswijk Dauwendaele. Enkele in groepsverband samenwerken* de huisartsen en de Middel burgse kruisverenigingen zul len aldus een oplossing die inen na lang onderhandelen heeft bereikt afzonderlijke eigenaren van de gebouwen van het gezondheidscentrum, alsmede van de gronden, wor den. Door deze nieuwe figuur is hei noodzakelijk geworden een ander ontwerp-bouwplan op papier te zetten. De kruis verenigingen in Middelburg beschikken echter niet over de middelen om een architect te betalen. B. en W. van Middel burg stellen nu. laat ons de kruisverenigingen f 6000,- ter beschikking stellen voor het opstellen van een nieuw ont werp. Mochten de plannen voor de bouw van het centrum onverhoopt weer niet door gaan. dan zuiden die f 6.000,- wordem beschouwd als een subsidie. Reeds eerder hebben B. en W. uit de gemeentelijke schat kist een bedrag van f 9.500,- beschikbaar gesteld. De plan nen die voor dit geld werden ontworpen, bleken echter on uitvoerbaar, vooral wegens het ontbreken van voldoende partners, die het centrum functioneel zouden moeten maken- Het krediet van f 6.000,- (waarvan de gemeente overi gens slechts 80 procent „cash" op tafel moet leggen) is zoiets als een laatste zet op het schaakbord. Immers, als er vóór 1 januari geen concrete voorstellen uit Middelburg ko- (Van een onzer verslaggevers) NISSE De Trim- en Ont spanningsclub Nisse (T.O.N.) heeft afgelopen zaterdag de eerste „Poeltocht" georgani seerd. Het was een wandel tocht over 5, 10 en 15 kilome ter in de omgeving van Nisse onder auspiciën van de Ko ninklijke Nederlandse bond voor lichamelijke opvoeding. Het ligt in de bedoeling voortaan elk jaar zo'n Poel tocht te organiseren. Aan de eerste Poeltocht afgelopen za terdag werd deelgenomen door sportverenigingen, groepen en individuelen met in totaal 265 personen. De deelnemers wa ren afkomstig uit Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren. Aan elke deelnemer werd een speciale medaille uitgereikt, waarop stond afgebeeld de poort aan de Zuidweg te Nisse en de kerk met toren van Nisse. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De Raad van Kerken te Middelburg is enige tijd geleden begonnen met een cyclus van drie oriën tatieavonden, ter voorberei ding van de kerkenconferentie 1974. Op woensdag 17 oktober wordt in het kader van de voorbereiding van de kerken- oonferentie een tweede ge- spreksavond gehouden in de Hoeksteen te Middelburg. Op deze avond komt het tweede thema van de drie aan de orde: „Bevrijding tot het bele ven van gemeenschap". Er wordt een inleiding over dit onderwerp gehouden door mej. dr. A. H. A. Bakker. Het daarna volgende gesprek wordt geleid door pastoor J. Hendrikse. De toegang tot de gespreksavond, die om acht uur begint, is voor iedereen gratis. men. vervalt een provinciaal subsidie voor het gezondheids centrum, een bedrag van f 150.000,-. De raad van Middelburg zal zich in zijn vergadering van maandag met het voorstel be zighouden. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het Tweede-Kamerlid E. van Thijn zal op doiV.erdag 28 ok tober in Middelburg spreken op een bijeenkomst van de plaatselijke PvdA-afdeling. De heer Van Thijn koos als on derwerp „De troonrede en miljoenennota". Op de bewuste afdelingsver gadering zal o.m. het idee worden besproken om een wens-in bijeenkomst te hou den ten behoeve van de ge meenteraadsleden, die zich thans voorbereiden op de alge mene begrotingsbeschouwin gen. Op de wens-in kunnen inwoners van Middelburg hun wensen inzake het gemeente lijk beleid aan de raadsleden van de PvdA kenbaar ma ken. (Van onze correspondente) MIDDELBURG —De 27-ja- rige Middelburger C.W. stond voor de politierechter omdat hij op 14 juli op de trappen van het stadhuis spuugde. Een politieman zag dat de man in kennelijke staat verkeerde en gaf hem de raad naar huis te gaan. W. wenste niet in te gaan op het verzoek van de agent, zo dat deze het beter achtte de man in te rekenen. Er ont stond een vechtpartij, waarbij de agent, zoals hij vertelde, werd geschopt. W. deed omslachtig zijn ver haal. Hij voelde zich door de matschappij op een zijspoor gezet. Hij had een rot jeugd achter de rug en was zijn hele leven al werkloos. De officier vertelde hem dat hij best mocht overgeven, maar als hij de aanzegging krijgt door te lopen, dan moet hij zich daar wel aan houden. De eis luidde acht dagen ge vangenisstraf, waarvan vier dagen voorwaardelijk en twee jaar proeftijd. De politierechter veroordeel de de man tot f 50 boete en vijf dagen gevangenisstraf voor waardelijk, met een proeftijd van twee jaar. TERNEUZEN Bij de Ka mer van Koophandel en Fa brieken te Terneuzen werden de volgende bedrijven inge schreven. Terneuzense Belegging® Maatschappij B.V., Geranium- straat 28 te Terneuzen. Dir. A. Hamelink, W.L. Wieland en J.P. Vinke; Bastionbar, Basti onstraat 52 te Axel. Eig. W. van Britsom; Babyhuis Casita, Axelsestraat 90 te Terneuzen, eigs. mevr. R.R.M. Schoonen- Huisman: Wijffels, Stations straat 17 te Sas van Gent, Juwelierszaak, eig. mevr A.J.C. de Bokx-Wijffels: R.A.J. Dhaenens 'eig.) Veer- hoeklaan te Oostburg, Cafébe drijf in sporthal Oostburg. D. van Doezelaar-de Koeijer C. 49 Hoek (gem. Terneuzen) .Exploitatie van een camping; landbouwbedrijf, eig. D. van Doezelaar; „Knock in" boe tiek, Beestenmarkt 3-5 te Hulst, kleinhandel in dames kleding damesmodeartikelen en schoenen, eig. mevr. A.M. Dingemans-Couwenbergh; Aanraemingsmaatschappij Zeeuwsch-Vlaanderen (AZV) B.V., Weststraat 17 te Bier vliet (gem. Terneuzen), Dir. J. Hol, M.P. Luoasse, K.T. de Oude en I. J. de Ruijsseher. (Van een onzer verslaggevers) GOES Op donderdag 18 oktober wordt in het museum voor Zuid- en Noord-Beveland te Goes officieel de tentoon stelling „Egypte, dodenkunst als levenskunst" geopend. De openingsceremonie be gint om 16.30 uur. De tentoon stelling werd georganiseerd door de culturele raad Goes en de vereniging Museum voor Zuid en NoordBeveland. De tentoonstelling werd beschik baar gesteld door de rijksin specteur voor de roerende mo numenten. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De Duit se muziekpedagoog prof Helmuth Herold zal op maandag 29 oktober met zijn Trossinger jeugdorkest een uitvoering geven in het Zuidlandtheater in Terneu zen. Voor alle leerkrachten bij het kleuter- en basisonderwijs geeft prof. Herold eerst een „initiatiecursus" die tot doel heeft de leerkrachten inzicht te verschaffen in de mogelijk heid om leerlingen op eenvou dige, speelse wijze vertrouwd te maken met muziek waarbij gehruik wordt gemaaikt van eenvoudige instrumenten. De ze cursus wordt van 16.15 tot 18 uur gehouden in het Zuid landtheater. Later op de avond zal het Trossinger jeugdorkest voor de l-eerlingen van de kleuter en basisscholen en hun ouders In het Zuidlandtheater een concert geven dat om 19.30 uur begint. Er zal onder meer een improvisatie door orkest en vrijwilligers uit de zaal plaatsvinden. Kaarten voor dit concert kan men bestellen bij de Ter neuzense muziekschool aan de Leeuwenlaam in Terneuzen tel. 01150- 2246. Herfstactiviteiten In het kader van de herfstvakantie worden in de Veste te Goes de volgende activiteiten georgani seerd. Op woensdagmiddag 17 oktober van twee tot halfvier zal er voor de kinderen van 4 tot 12 jaar een kinderkennis „'ehouden worden. De toegangs- irijs is 50 cent. Vrijdagmiddag 19 oktober van twee tot vier uur zullen anderen van 4 en 5 jaar voor 75 cent in de Veste terecht kunnen voor een poppenkast. De kinderen van 6 jaar en ouder kunnen op dezelfde tijd terecht voor een film van Lau rel en Hardy. Hiervoor is de toegangsprijs 75 cent. Inbraak In de nacht van zondag op maandag is ingebro ken bij de familie E. aan de Lenkshoeklaan te Kloetinge, De daders zijn binnengekomen door het forceren van een deur. Alle vertrekken waren doorzo-cht. Eveneens werd in gebroken in de Schalklaan te Goes bij de familie K. Ook hier zijn de daders binnenge komen door het forceren van een -leur. In beide gevallen weet men nog niet wat er is verdwenen- Aanrijding -Automobilist A. J. de H. uit 's Heeren-hoek in de Zuidvlietstraat te Goes is daar tegen een lan taarnpaal aangereden. waar door de paal brak en de auto zwaar beschadigd werd. A. de H. lette onvoldoende op. Alliance Franpaise Het comité Goes van de „Alliance Francaise" houdt op 18 okto ber de eerste bijeenkomst van dit seizoen in hotel De Koren beurs te Goes. De aanvang is 20.15 uur. Het onderwerp van deze avond is de bekende Franse schrijfster Simone de Beauvoir. De inleiding wordt gegeven door de heer Maurice Breuziëre. (Van een onzer verslaggevers) GOES Donderdag 18 ok tober zal de heer A. C. Ponse zijn vijfentwintigjarig jubi leum bij Van Gend en Loos vieren. De eenenvijftig] arige jubilaris is als loodsmedewer- ker aan het bijkantoor in Goes verbonden. (ADVERTENTIE) Loopt u met het idee rond, dat u voor een groot deel voor de belastingen en de verzekeringen werkt Daar kunt u toch wel iets aan doen. Want voor uw individuele ot kollektieve ziektekostenverzekering kunt u bij de Stichting Het Zilveren Kruis belangrijk gunstiger terecht. Dat Is mogelijk omdat geen winst wordt gemaakt en dus alle premie inkomsten rechtstreeks aan onze verzekerden ten goede komen. Dit leidde in 1973 tot de laagste premiestijging van praktisch alle ziektekosten verzekeraars. Het Zilveren Kruis, de bescheiden verzekeraar van Nederland, is een moderne efficiënt werkende organisatie met veel voordelen, zoals: ruime variatie In het pakket, waardoor ver- "N zekerde mede zelf de premie bepaalt naam: j direkte aansluiting bij overschrijding van de adres: I loongrens snelle en soepele schade-afwikkeling p J alleen opzegbaar door verzekerde j telefoon: I automatische risicodekking bij verblijf In het buitenland tot maximaal 3 maanden wens' Inlichtingen over r en tocheen bescheiden premie O Individuele verzekering W Reden genoeg voor een nadere kennismaking. 0 kollektieve verzekering g I Zendt de coupon in een ongefrankeerde V envelop aan: Het Zilveren Kruis (hoofdkantoor), Machtiging no. 1, Noordwijk. Nog sneller, neem kontakt op met één onzer zestien kantoren. In uw direkte omgeving is dat: Terneuzen, Vlooswijkstraat 1'4, tel. 01150-2334. Middelburg, Blauwedijk 13, tel. 01180-2274. Zlerikzee, Havenpark 8, tel. 01110-2144. stichting aeldekostenveizekenng Pl'R Tijdens de leden vergadering is de PPR-afde- linig gekomen tot het benoe men van een bestuur, dit in verband met de komende ge meenteraadsverkiezingen, juli volgend jaar. Het nieuwe be s-tuur wordt gevormd door H.A. Noordman, voorzitter, P.C.M. Samwel, politiek secre taris, J.M. Baas, penningmees ter - algemeen secretaris en E.H. Brinkman, algemeen ad junct. Het secretariaat is ge vestigd in de Papa-verstraat 7, Yerseke. De eerste activiteiten van het bestuur zullen bestaan uit het maken van de statuten en het huishoudelijk regle ment. dat vervolgens aan de leden zal worden voorge legd. Beroep predikant Ds. Wagenmakers, die vanaf maart 197U voorganger is van de Ge reformeerde kerk te 's-Gra- venpolder en Baarland heeft een beroep ontvangen naar de vacante predikantsplaats te Alblasserdam. (Van een onzer verslaggevers) KIELDRECHT De 32-jari- ge Jozef Verley uit het Belgi sche Kieldrecht doet al sinds augustus wanhopige pogingen om zijn 27-jarige vrouw Edith uit Hongarije naar België te krijgen. Het tweetal trad de afgelopen zomer in het huwelijk, toen de Hongaarse, Edith Folsinger, op vakantie was in België. Ze had toen van de Hongaarse autori teiten toestemming gekregen om enkele familieleden op te zoeken. Jozef en Edith kenden elkaar al van de verre familie band, die er tussen hen beiden bestaat, maar bovendien waren de contacten de afgelopen maanden verstevigd dank zij een intensieve briefwisseling. Op deze manier rijpten ook de trouwplannen. Na haar huwelijk moest Edith met haar 8-jarige dochtertje Ermese (uit haar eerste huwe lijk) terugkeren naar Hongarije, omdat hun visum was verlopen, 't Tweetal verkeerde in de vaste veronderstelling binnen zes we ken terug te kunnen keren naar België. Maar daarbij bleek men gerekend te hebben buiten de argwaan van de Hongaarse au toriteiten, die tot nu toe rond uit hebben laten blijken van het hele „huwelijksverhaal" niets te geloven. Voor Jozef Verley is dat- aanleiding ge weest om alle officiële stuk ken, die betrekking hebben op zijn huwelijk, te laten vertalen en op te sturen naar Hongarije. Ondertussen wacht hij in angstige spanning de reactie van de Hongaarse overheid af, die zijn huwelijksgeluk en dat van zijn vrouw, kan maken of breken. Mogelijk dat Jozef Ver- ley's achtergronden bij al deze moeilijkheden een rol spelen. Hij is de zoon van Frans Ver ley en Irene Folsinger, een Hongaarse, die zich in 1923 als vluchtelinge in het noorden van het Waasland vestigde. v> Een staatsiefoto van de in 1925 opgerichte Oud-Vosmeerse Muziekvereniging De Europese Bibliotheek te Zaitbommel is al jaren gespe cialiseerd in een soort micro- geschiedschrijving in plaatjes. In een slordige zevenhonderd delen werden meestal verdwe nen of geschonden Nederland se en Belgische stads- en dorpsgezichten vastgelegd on der de verzameltitel „In oude ansichten" resp. „In oude prentkaarten". Daarnaast werd een reeks opgezet onder de vraagstelling „Kent u ze nog waarin de levende ha ve van het tijdperk tussen 1880 en 1940 wordt tentoon gesteld, ook alweer plaatsge- wijs. In die laatste serie is nu een deeltje „De Tholenaars" ver schenen. Uit d-e vergeelde of gebruinde fotoverzamelingen van tegenwoordige of voorma lige eilandbewoners werden zeventig voornamelijk groeps foto's vergaard. Daarop komen dan ook menige Geluk en Geuze, Hage en Heijboer, RijstenbU en Vroegop voor. Als leden van muziek- en zangverenigingen, als scholie ren, als eenvoudige werklie den en als eerbiedwaardige dorpspotentaten, als fietsers en schutters. Het moet van samensteller P. Jasperse veel geduld en vindingrijkheid hebben ge vergd om bij al die kopjes ook de bijpassende namen te vin den. Een erg opgewekt tijds beeld bieden al die gezichten bij elkaar toch niet. En we vragen ons af of er nog wel veel Tholenaars zullen zijn bij wie herkenning en herinnering levend worden bij het aan schouwen van deze portretten galerij. Want na de kunstmati ge en natuurlijke stormen, die het edla-nd hebben overspoeld, is er toch wel een gat tussen de generaties geslagen. JOOP BARTMAN. (Kent u ze nog. .de Thole naars, Europese Bibliotheek, Zaitbommel f 21.90). (Van onze correspondent). HANSWEERT Op zater dag 20 oktober houdt de buurtvereniging Achter de Boomdijk voor de derde maal een puzzeloriëntatierit over 4® km. De rit geldt zowel voor auto's als voor brommers. Er is een keur aan prijzen Men kan zich voor de rit laten inschrijven op zaterdag 20 ok tober tussen 13 en 14 uur i" zeal Zeelandia te Hansweert. Voorinschrijving is mogelijk bij die hieer C. Knuit, Schelde- straat 74, Hamsweert, tel 01130-1987 of de heer G. van de W-alle Scheldestraat Hans- weert, tel. 01130—2164. Het inschrijfgeld bedraagt f 5,- (Van een onzer verslaggevers) GOES De capaciteit van de telefooncentrale te Middel burg is met 690 nummers uit gebreid. Hierdoor kan de P.T.T. weer voldoen aan ver zoeken om aansluiting, behou dens in die gevallen waar de kabelverbinding nog ont breekt. Aan de wachttijd van 170 gegadigden voor een tele foonaansluiting is nu ook een "inde gekomen 0 De oeverval nam gisteren zon (Vervolg van pagina 1) Het idee om tot regionalise ring te komen is gelanceerd door de in aantal en invloed niet te onderschatten staten- kring Sluis, die hiervoor bijval heeft gekregen van de even eens belangrijke statenkring Hulst. Samen omvatten de bei de kringen heel de regio Zeeuwsch-Vlaanderen. De statenkring Sluis heeft de vorming van twee Zeeuwse KVP-lijsten vorige week don derdag bij resolutie besloten. Vooruitzichten voor woens dag en donderdag, opgesteld door het KNMI op maandag om 18.00 uur: eerst enkele buien, later meer opklaringen. Temperaturen aan de lage kant. Weersvooruitzichten in cij fers gemiddeld over Neder land. Voor woensdag: Aantal uren zon: 0 tot 5. Min. temp.: 0 tot 4 graden onder normaal. Max. temp.: 1 tot 5 graden onder normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 60 pro eent. Kans op een geheel droog etmaal: 30 procent. Voor donderdag: Aantal uren zon: 1 tot 7. Mtn. temp.; 1 tot 6 graden onder normaal. Max. temp.: 0 tof 4 graden onder normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 80 pro eent. Kans op een geheel droog etmaal: 50 procent. waterstanden f v50nstanz 321 plus 1, Rhein- ïooen 229 Plus 4, Straatsburg Plus 6, Plittersdorf 351 "lm 1, Maxau 406 min 3, Plo- mngen 124 min 7, Mannheim - toln 6. Steinbach 115 min ?;„Mainz 221 min 8, Bingen 110 min 7, Kaub 144 min 10, Trier 232 min 1, Koblenz 145 ï11" 9, Keulen 100 min 15, Jbrort 261 min 7, Lobith 885 m; o Punnerdense kop 862 "y? Nijmegen 693 onv, IJs- selkop 840 min 3 Eefde 231 i Pl"s 18 Deventer 6 n 91, Monsin 5444 min 10R7 r aren 3800 onv, Belfeld sluis ?99 4nG3aVe beneden de )09water Mor. BermÜ? woensdag 17 oktobeT Tem!,, op Zoom 8.59 en 19.20 •- "euzen - Hans- >Weert :i] eiheldinge Z ir g Z Z1 u b t€ ri Z v< w ta gi re weert iW^en 5.23 en 17.45 5.56 en 18.20 4 56 en 17.15 6 49 en 19.101 Vi w di B ja B to m gi oi re de te W ne Fi N< ra sc gc

de Stem | 1973 | | pagina 2