SCHEELE: TWEEDE PLAATS Bakker eerste Luctor in in tweede zorgen klas Tafeltennisafdeling uit bestuurscrisis FC De Roeck: overwinning SUCROSA: VEEL SUCCES VOOR WALTER VERBIEST Prese meni HEINTJE KOI AIS BARITO k Een punt voor Watneys Junioren Axel aan leiding VOOR DE SLANKE LIJN, SUCROSA. een miljoen gulden aan prijzen V' Terneuzen heeft video-recorder Met elkaar praten is de enige oplossing JSOS discrim sport mzzi]^i WARNIER: ]k zit hier dl le knippen, m fanjeuteéffi noen SUSKE EN WISKE: M ijnh eer, u heil Antwerpen en a - m Dinsdag 16 oktober 1973 I i (Van onze sportmedewerker) AXEL De crossers van de inotorcrossclub Axel heb ben tijdens internationale motorcrosswedstrijden in Ruisle de (België) weer voor fraaie successen gezorgd. Bij de in ternationalen 500 cc werd Johan Scheele uit Zaamslag tweede. By de nieuwelingen boekten do Axelaars even eens voortreffelijke resultaten. Hanielinck werd tweede en Colyn derde. By de junioren eindigde Walhout als zevende. Johan Scheele ging in de eerste manche bij de interna tionalen 500 cc als derde van start. Na drie ronden werd hy naar de vijfde plaats verwe zen, maar na een felle jacht boekte hij twee plaatsen winst. De derde plaats hield hij vast tot het einde. In de tweede manche vertrok hij als vijfde. Na vier ronden lag hij in eerste positie fel op de hielen geze ten door de Belg Verhoeven, die de eerste manche op zijn naam had geschreven. Wat Verhoeven ook probeerde, (Van onze sportmedewerker) SLUISKIL Bakker van de biljartvereniging KOT uit Terneuzen is zaterdag in café Dallinga in Sluiskil als eerste geëindigd in een voorronde voor het Nederlands kampi oenschap kader 382. Bakker won vier van de zes partijen, speelde eenmaal gelijk en moest tegen Vertinden een ne derlaag incasseren. Na zijn eerste partij tegen Verlinden (derde) speelde hij gelijk. Van Eenenaam werd twee de. Eindstand: 1 R. Bakker, bil jartvereniging KOT Tenieu- zem, 9 punten, gemiddelde 8,50 en hoogste serie 88 carambo les: 2 H. van Eemeinaam bil jartvereniging ABC Axel, 8 punten, gemiddelde 9,51, hoog ste serie 54 caramboles; 3 T. H. Vertinden, biljartvereniging Hooneman Axel 7 punten, ge middelde 7,745, hoogste serie 53 caramboles; 4 J. Biom- maert, biljartvereniging HBC, Hulst, 4 punten,» algemeen ge middelde 6,54, hoogste serie 75 caramboles. 5 J. Leeraert, 2 puniteni, biljartvereniging POP, Axel, algemeen gemiddelde 4,53, hoogste serie 30 cairambo- (Van onze volleybalmedewerker) HULST Volleybal Watneys Taktika Hulst en NDI-VA- LUAS VCT HULST Als Watneys ge dacht heeft tegen het vrij zwakke VCT van vorig seizoen in het veld te komen kwam het bedrogen uit. Door de fusie van VCT uit Tegelen en NDI-Va- luas uit Venlo kwam een volle dig veranderd VCT met maar liefst vier ex-eredivisiespeel- sters in het veld. Dit was ook aan het spel te merken. De kei harde opslagen stelden Watneys bijna doorlopend voor grote problemen en ook aan de har de smashes had Watneys meer dan de handen vol. Dat Watneys met zijn aanmerke lijk zwakkere aanval toch een punt behaalde, was voorname lijk aan goed geplaatste ballen te danken. In de eerste set verspeelde een te gespannen Watneys een 42 voorsprong en kwam op een 47 achterstand. Twee time-outs brachten meer rust in de ploeg. Watneys kwam met op 108 voor. Een voorsprong die niet meer afgestaan werd. wat een eerste setwinst van 1512 op leverde. In de tweede set brandde de opslag van Valuas volledig los en werd Watneys tot 120 weggespeeld. Langzaam her stelde Watneys zich, maar het moest de set wel afgeven (15—5). In de derde set was het een gelijk opgaande strijd tot 1011. Maar toen drukte het geroutineerde VCT door (15 10). Watneys begreep dat er iets gebeuren moest. Het ging ook harder serveren en weldra keek VCT verbaasd tegen een 133 achterstand aan. Fana tiek vocht VCT terug tot 12 13, maar toen zorgde Odette Aarts met haar verraderlijke harde 'opslag voor de setzege 15—12. De vijfde set gaf een gelijk opgaande strijd tot 87 voor Valuas. Daarna stond een ont ketend Valua geen enkel punt meer toe en greep de vijfde set met 158. Eindstand dus 32 voor Va luas, wat een competitiepunt betekent voor een niet onte vreden Watneys en twee pun ten voor het zeer sterke NDI- Vaiuas VCT. Scheele hield de eerste plaats stevig in handen. Dat deed hij ook in de derde manche, waar in hij in de tweede ronde reso luut de leiding nam. Ook nu ontstond er weer een felle strijd tussen Scheele en Verhoeven. Scheele bleef ook nu baas over de Belg. Bei de motorcrossers hadden zes punten, maar Verhoeven had na drie manchen een betere totaaltijd het verschil was 4 seconden en werd daar door eerste. Bij de nieuwelingen 250 cc ging Hamelinck als eerste van start, gevolgd door zijn club genoot Golijn. Langzaam maar zeker kwam de Belg Jansen naar voren, eerst ging hij Co- lijn voorbij om later ook Ha melinck te passeren. Hame linck werd toch tweede en Co- lijn derde. Walhout sen. zat het alle maal niet mee. Hij kreeg te kampen met motorpech en klasseerde zich als 25ste. Schel- leman vertrok als negentiende en eindigde als veertiende. Buysse presteerde (achttiende plaats bij de start) werd tiende. Rottier ging als dertigste van start en klasseerde zich als 32ste. Bij de junioren werd Wal hout jun. in de eerste manche tiende, nadat hij als twintigste was gestart. In de tweede ein digde hij als zesde. Eindstanden: internationa len; 1. F. Verhoeven, 2. op 4 sec. J. Scheele (N). Nieuwelin gen: 1. .1. Jansen (B), 2. C. Ha melinck (N), 3. H. Colyn (N), 10. C. Buysse (N), 14. J. Schel- leman (N), 22. P. Rottier (N), 25. C. Walhout sen. (N). Tijdens motorcrosswedstrij den in Dordrecht werd de Axelaar Frans Lensen in de categorie nieuwelingen 50 cc tweede. Philpse uit Rilland- Bath klasseerde zich als derde. Goethals moest de strijd sta ken in de derde manche. Johan Scheele, die op de tweede plaats beslag legde. (Van onze voetbalniedewerker) TERNEUZEN In de hoofd klas van de juniorencompetitie van de KNVB afdeling Zee land heeft Axel Al zijn eerste plaats weer terug. De Axelaars wonnen gemakkelijk met 0—3 in Goes, terwijl leider Kloelin- ge Al bij Walcheren Al met dezelfde cijfers op zijn kop kreeg. De stand is nu Axel Al 7 11; Kloetinge Al 69; Wal cheren Al 79; Terneuzen Al 5—7; HW Al 7—7: Bruse Boys Al 77; Arnemuiden Al 56; Middelburg Al 76: Steen Al 75; Vlissingen Al 75; Zie- rikzee Al 7—4; Goes Al 62. Van onze korfbalmedewerker) TERNEUZEN In de Zeeuwse korfbalcompetitie gaat het niet goed met Luctor. Na enige jaren geleden gede gradeerd te zijn uit de eerste klas staat het nu na vier wed strijden op een gedeelde laat ste plaats in 'de tweede klas. Temeer daar er waarschijnlijk drie teams moeten degraderen zal het voor de Terneuzenaren een zware dobber worden om het nog te redden. Zaterdag troffen ze het niet. Zelf zwaar gehandicapt door diverse in vallers kregen ze een Volhar ding tegenover zich, waarbij het deze middag juist wel luk te. Luctor had niet veel ver weer en moest met 39 de meerdere in Volharding er kennen. Ondo verloor een punt. Te gen Top ginig het niet zo best. Het werd een 55 gelijkspel. Animo 3 profiteerde daar on middellijk van. In eigen huis had het aardig wat moeite met Olympia, miaair de zege is toch niet in gevaar geweest: 74. Atlas trof een niet meer in zichzelf gelovend Tjoba 3. (Van onze sportmedewer ker». TERNEUZEN Terneuzen beschikt als eerste Zeeuvvsch- Vlaamse voetbalvereniging sinds kort over een video-re corder, waarmee zowel uit als thuis verschillende wedstrij den zullen worden vastgelegd. Het apparaat is geschonken door de Fa. Aardewerk. Trainer Hubregtse is er bij zonder blij mee. Hubregtse: „Zo'n apparaat is niet alleen mooi maar ook bijzonder be langrijk. Tijdens wedstrijden krijg je altijd situaties, die je later met de jongens wilt be spreken". SOUBURG Tijdens de algemene jaarvergadering die het afdelingsbestuur der Ne derlandse Tafeltenmisbond on langs hield in Vlissingen bleek het bezetten van de openge vallen plaatsen in voornoemd bestuur op grote moeilijkhe den te stuiten. In eerste in stantie waren er geen kandi daten door de aanwezige vere nigingen naar voren gebracht behalve de heer A. Aerts (MZ) die bereid was als jeugdcompetitieleider te gaart fungeren. In een vrij scherpe brief heeft daarna het afdelingsbe stuur zich nogmaal tot alle aangesloten verenigingen ge wend met het dringende ver zoek uit eigen kring een kan didaat naar voren te brengen, teneinde uit de dreigende im passe te geraken. Gelukkig is in grote mate positief door de verenigingen gereageerd en zij hadden hun kandidaten voor een afdelingsbestuursfunctie of bezetting van een commissie naar voren geschoven. Op de afgelopen week ge houden bestuursvergadering waren dan ook diverse kandi daten uitgenodigd en daaruit werden na de functieverdeling benoemd, Mevrouw A. van Waterschoot-Stok (Wilno) als propaganda-commissaris, de heer G. Prummel (St. Aloysi- us) als jeugdcommissaris en de heer A. de Nooijen (Arne muiden) die de opleidingen voor zijn rekening gaat ne men. De heer W. Kleist (Schans) -hoewel niet aanwe zig- werd voorlopig als lid aanvaard. Op 16 oktober houdt de afdeling een voorzitters- vergade-ing waarin de voorlo pige toestemming van de te vervullen vacatures zal wor den gevraagd. (ADVERTENTIE) OPVALLEND GOED zijn onze MANTELS modieuse modellen in waardevolle kwa liteiten o.a, tweeds Zowel in uni als in fantasie dessins (ook grote maten) Breda .Tilburg .Goes Roosendaal Middelburg Tjoba, dat zijn eerste drie wedsthijden won heeft er nu ook drie verloren. In Ritthem werd het een doelpuntrijke wedstrijd, waarbij Atlas toch wel het beste vain het spel had. Door de 106 overwin ning nam het wat afstand van de laatste plaats. Stand: Animo 3 4-8, Ondo i 4—7, BKC 4-6, Tjoba 3 6—6, Volharding 1 55. Top 1 55, Atlas 1 4-3, Luctor 41, Olympia 1 61. In de eerste klas werkte Zuidwesters zich weer wat naar boven via een moeizame 43 overwinning op plaatsge noot Animo 2. Blauw Wit werd door Togo diep in de zorgen gedrukt. Togo nam di rect het initiatief en Blauw Wit, dat tot nu oe eng tegen valt, kreeg weinig kans; 38, Togo door dat resultaat een plaats op de ranglijst hoger. Stormvogels en All Ready hadden evenveel punten en het werd in West-Kapelle een spannende wedstrijd, waaran beide ploegen elkaar niets Toe gaven. Het duel eindigde in een 66 gelijkspel. Stand: Swift 3 57, Seoilto 1 46, Zuidwesters 1 56, Stormvogels 1 4-5, Alle Ready 1 5-5, Togo 1 4-4, Animo 2 5- 3, Blauw Wit 1 4u. In de derde klas A liet Zaamslag eindelijk eens zien waar het toe in staat is. Ir, eigen omgeving kreeg Atlas 2 geen voet aan de grond. Bij die rust was het al 101. Na rust zakte Zaomslag wat terug, maar het werd toeh nog 161. Seolto 2 bleef de onbetwiste leider. Het stuurde Swift 4 met een royale 07 nederlaag naaa de kleedkamers. Ook Blauw Wit 3, de ploeg vain oud-gedienden, blijft goed in de running. Top 2 werd met 47 varslagen. Stormvogels 2 heeft nog veel perspectief. Het won met 06 van Animo. V en dat brengt hun totaal op 4 uit 3. Stand: Seoito 2 5-9, Blauw Wit 3 5-8, Stormvogels 2 3-4, Zuidwesters 2 3-4, Animo V 4- 4, Zaamslag 3-3, Top 2 4-2, Atlas 2 4-1, Swift 4 5-1. In 3B zette Noad de zaken even recht. Koploper Togo 2 had in eigen huis geen schijn van kans en verloor met 10 4, waardoor Noad er nu het beste voorstaat. Blauw Wit 2 had erg veel moeite met Vol harding 2, waar het maar net met 34 vlam won. Stand: Togo 2 5-8 Blauw Wit 2 5-8, Noad 1 4-7,' Volhar ding 2 4-4, Zaamslag 2 5-3, Seoito 3 4-2, Animo 4 3-2, Olympia 2 4-0. Bij de junioren was de winst in IA steedis voor de bezoekende ploeg. Tjoba bleef leider door een 38 overwin ning op Seolto, maar Ondo staat er na de 24 overwin ning op Swift beteT voor. Togo wun met 34 van Animo. in 2A was de winst van Luctor met 54, na een 40 voorsprong, verrassend. Blauw Wit accentueerde het leider- scoap met een 41 zege op Tjoba, Stand: Blauw Wit J1 4-8, Stormvogels J1 3-6, Tjoba J2 d4. Swift J3 4-3, Luctor J1 6- 3 Zuidwesters J1 3-2, Togo J2 (Van ker). onze sportmedewer- HULST Het bedrijfselftal van FC de Roeck uit s>t. Jan steen boekte in de derde serie vriendschappelijke voetbal wedstrijden op de OZO-terrei- nen in Hulst een verrassende grote 30 overwinning op Ra cing White uit Sas van Gent. Voor rust ging de wedstrijd nog gelijk op, maar daarna had FC De ittoeck een duide lijk overwicht. Verbraekcn gaï De Roeck voor rust een 10 voorsprong. Het team uit Sas van Gent kreeg verschillende, kansen om gelijk te maken, maar deze werden niet be nut. Na de hervatting zorgde Vergauwen voor 20. Racing White gaf het nog niet op, maar toen Th. de Wit er 30 van maakte was de strijd be slist. Het Centrum II uit Hulst kon tegen stadsgenoot FC Niks II niet tot scoren komen. Het werd 02. Voor rust maakte Schuurbiers het eerste doelpunt. Buisrogge scoorde in de tweede helft. MOC'70 uit Terneuzen leed tegen de Trimvereniging uit Hulst een 04 nederlaag. De eindstand was reeds bij rust bereikt. MOC begon zeer gehandicapt aan deze wedstrijd want het had slechts negen spelers. Pre- nen maakte er na 5 min. spe len al 10 van Door twee doelpunten van Van de Lavoir werd het 36. Net voor rust zorgde De Koning voor 40. Na de rust maakten de „trim mers" zich niet meer zo druk. Het Centrum I uit Hulst be haalde een reglementaire 50 overwinning. Tegenstander FC Linex uit Koewacht kwam niet opdagen. FC Eggermont uit Hulst liet ook verstek gaan, tegen het Zeegat. Ook voor de Clingenaren dus een 5—0 zege. FC Niks I uit Hulst had geen moeite met FC Lam- po uit Hulst. Het werd een 61 overwinning, dit na een 31 voorsprong met de rust. H. Stolte nam de eerste twee doelpunten voor zijn rekening. Fleurbaai maakte er 30 van. FC Lampo kwam door Voet nog even terug (3—1) maar FC Niks I was toch duidelijk de beste ploeg. Na de rust maakte Picavet er uit een strafschop 41 van. Fleurbaai en Vermuë bepaalden de eind stand op 61. (Van enze sportredactie) HULST Ik ben er hele maal niet tegen om onder de KNVB deze series vriend schappelijke voetbalwedstrij den te laten spelen. Maar het is wel zo dat we geen enkel deelnemend bedrijfs-, café- of clubelftal kunnen verplichten om in KNVB-verbamd te spe len. En dat doen we dan ook niet. De KNVB is tegen onze wedstrijden. Dat weten we al lang. Maar voorlopig gaan we er niets aan doen. Ik zie maar een oplossing, en dat is samen rond de tafel gaan zitten". Dat is het commentaar van organisator Bennie Warnier uit Hulst van de derde serie vriendschappelijke wedstrij den op de OZO-terreinen in Hulst op een publikatie in het blad „Officiële Mededelingen van de KNVB afd. Zeeland. De afdeling stelde daarin haar leden ervan in kennis dat deelname of medewerking aan de serie vriendschappelijke wedstrijden verboden is. Warnier: „Tijdens de verga dering die deze série vooraf ging waren bijna alle deelne mende elftallen er tegen om onder de KNVB te spelen. Met het besluit is nogmaals duidelijk gesteld dat de spe lers niet verzekerd zijn- Dat geld uitgeven aan de KNVB zien de clu'bs helemaal niet zitten. Ik kan me er dan ook niet druk over maken, al zet ten ze dat verhaaltje nog twintig keer in de officiële mededelingen. Het doet ons helemaal nieits". Bij het bondsbestuur heeft dat allëmail al h-eel waf stof doen opwaaien, maar tot pra ten met Warnier en de deelne mende teams is men nog niet gekomen. Warnier: ,.We laten de wedstrijden speciaal ook nog 'zondagsmorgens spelen, zodat er geen enkele vereni ging last van heeft. De meeste deelnemende elftallen waren er voor om ook actieve leden van bij de KNVB aangesloten ohibs mee te laten spelen. Maar daar was ik persoonlijk tegen. Ik heb gesteld1: jullie moeten maar kiezen, voor ons spelen of in de KNVB. Ik wil met de voetbalverenigingen uit de biiiirt beslist geèn ruzie krijgen. Ik snap dan ook niet goed waarom de KNVB mijn naam in die officiële medede lingen moet plaatsen. Ik heb niet gezegd jullie mogen niet onder de KNVB spelen. Verre van dat zelfs. (ADVERTENTIE) Het goede zoet maakt dat u nog even slank bent in die leuke najaarscreatie... Het goede zoet maakt dat u knipoogjes krijgt van de weegschaal... Het goede zoet is bet geheim van die goedbetaalde mannequin... Het goede zoet zorgt dat u zich kunt meten met de meesten... Het goede zoet helpt u uw lichaamsgewicht onder kontrole te houden. Het goede zoet is koffie en thee met Sucrosa... Het goede zoet Iaat u er jaaaaren jonger uitzien... yr/cf 8038 Deze PEUGEOT 104 waarde 8.595 met zuinige, krachtige 50 pk motor. 135 km/u; voorwielaandrij ving: versnellingspookje; draaistraal slechts 492 cm; schijfremmen voor, trommelremrnen achter- vier portieren; rondom veiligheidssloten; automatische remkrachtverdeler en rembijsteilingis iedere week één van de weekhoofdprijzen, die u kunt winnen wanneer u voor 1 deelneemt aan kmnta,l° 2e'ac''e C-b-v- d® Stichting Natuurbehoud en Natuurbeschermingseducatie) in deze (Van onze duivensportinede- werker). TERNEUZEN De Koe- wachtse postduivenhouder Walter Verbiest heeft het vliegseizoen 1973 voor wat zijn jonge duiven betreft op formidabele wijze afgesloten. In de laatste provinciale wed vlucht vanuit Bourges voor jonge duiven klokte hij vijf van zijn deelnemende duiven binnen de eerste vijftig pro vinciaal. Namelijk 6, 7, 8, 37 en 47. De eerste drie zelfs binnen anderhalve minuut en uiteraard zeer vroeg. Behalve een niet te versmaden bedrag aan poulegeld won hij de eer ste ploegenprijs, de eerste se rie aangeduid, de eerste serie onaangeduid, de tweede ko ningspoule, de derde hoofd prijs en een gouden horloge. De eerste hoofdprijs de eer ste extra prijs en de eerste koningspoule werden gewon nen door M. de Smet te Sluis kil. Winnaar van deze fond- vlucht, ongeveer 500 kilometer lang, Nverd, evenals dat vorig jaar het geval was J. Wentzler te Stoppeldijk. Er namen 1285 jonge duiven aan deel. Uitslag: 1. Jo Wentzler Stoppeldijk wiens winnende djif tot een snelheid kwam van 1418,06 m.p.m. 2. M. de Smet Sluiskil 3 Aug. Bosmans Heikant, 4 R. Hendriks Hulst 5 H. de Klerck Philippine, 6, 7. 8 W. Verbiest Koewacht, 9 A. van Houdt Terneuzen, 10 K. Bauer Krui- ningen ,11 M. Boudens Kwa- dendamme 12 D. Dieleman Axel, 13 P. van Looy en zoon met het winnen van 16e en 17e prijs ook zeer goed in de kop van deze provinciale uit slag vertegenwoordigd. 14 C. Verdurmen 15 Gebrs. Smet 18 Thijs-Danckaert allen te Sint Jansteen, 19 Gebrs. Elegeert Koewacht, 20 Giele Axel. Uitslag kringvlucht vanuit Bourges kring West- Zeeuwsch-Vlaanderen. Walche ren deelname 513 jonge uiven hoogte snelheid 1328.12 mpm 1 én 6 A. de Nooijer Arnemui den, 2, 3 en 14 A. Merrelaar Nieuwvliet, 4 Reg. Thomaes IJzendijke, 5 L. Schr™f°" Arnemuiden, 7 en 12 W. van de Slikke Breskens, 8 en 10 A. van Riel Middelburg, 9 J. Leeluijze Biervliet, 11 M. Jaspers .Middelburg. 13 J. van Driel Groede, 15 Ch. de Poor ter Souburg. Nederlandse Bond van zater dagvliegers, uitslag van het aldelingsconcours van de wed vlucht vanuit St. Quentln. In concours 1466 duiven. 1 H. vari de Moere Kortgene 1005,20 meter per minuut. 2 en 3 Daane Hoek-Middelburg, 4 Comb. Schrier-Clement Kortgene, 5 C. J. Clement Krabbendijke, 6 I. Vermey Sint Philipsland, 7 G.J. van Zweeden Vélissingen, 8 K. Minderhout Westkapelle, 9 J. Priester Kortgene, 10 J. Bras ser Westkapelle, 11 F, Tim merman Wemeldinge, 12 A. van Dalen Oud Vossemeer, 13 W. Daansen Vlissingen, 14 P. Alebregtse Vlissingen, 15 A. Pleyte Middelburg. Uitslag Rayon - F Oost- ■Zeeuwsch-Vlaanderen) St. Quentin met 52 duiven, hoog ste snelheid 927,10 m.p.m. ge maakt door een duif van Vis- ser-Lensen te Axel, 2, 3 en 1" Chr. Cornelissen, Zaamslag, 1 A. Verduyn Terneuzen, 5 D. de Jonge Zaamslag, 6, 7 en 8 A. Meeusen en 9 P. Scheele beiden te Terneuzen. Dinsdag I* °k'°ber 1973 HILVERSÜ M(ANP) Li- „o Calle, presentator van het j radioprogramma voor de I Spaanse gastarbeiders, is van oordeel, dat de zeven presen- tators van de NOS-program-l Voor de buitenlandse I IJl» O [werknemers ten opzichte van de Nederlandse journalisten worden gediscrimineerd. i Lino Calle zei dit naar aan-| I leiding van het feit, dat de I nresentators krachtens een I I richtlijn van de programma-* I raad radio in hun programma s I geen eigen mening over de I politieke situatie in hun land Imogen geven. Met name Lino I calle heeft daaromtrent ui het I verleden verschillende malen I moeilijkheden mee gehad. Ook VARA-voorzitter A. I Kloos zei in het betreffende I programma (dat geheel was I gewijd aan de verplaatsing Ivan de programma's voor de gastarbeiders van de zondag- Inaar de zaterdagmiddag), dat Inaar zijn mening de presenta- I tors die vrijheid wel zouden ■moeten hebben. Hij zei, dat [als de structuur van de NOS zulks niet toelaat, de VARA graag bereid zou zijn om een (Van onze correspondent) BONN Multimiljonair in guldens en grammofoonplaten Heintje (Simons) gaat in Duits land een eerste aanloop nemen Vanavond brengt de VARA op het eerste net om vijf voor half tien een programma rond Gerard Cox en Frans Halsema die begeleid worden door een orkest onder leiding van Rogier van Otterloo.

de Stem | 1973 | | pagina 14