EN weekhoofdprijzen SKOL M 1 DIT ZIJH DE WEEKPBUZEN! ya extra eindhoofdprijzen ;n cent Zó inzenden Het postbü PUZZEL MEE No.5 bedienden te Hulst KRACHT de super kilometerband International Bier meulenhoff nederland <=lo* een miljoen gulden aan prijzen ij ACTIEF voor het voor- JNKT grootbeeld kleuren- kens de catalogus f 2445,- Idus 550,- (inruil) korting Let als U met 'n oud bakje zonder enig kleurweergave. Cat. prijs 2778,— inruil ongezien 500,— 2278,- timent Blaupunkt, Philips, e service, waar we persé neer eens naar 'n proef- Niet vergeten L. 01600 - 40250 (4 lijnen) .0471 Jn vacature voor een jonge I MAVO. ingewacht door afdeling adres Wilhelminalaan 2, PRIJSSLAG MARKT TE HULST. nieuwe filiaal gaan vormen CTIEVE JONGE MENSEN, Itie verdient U reeds tijdens I en ambitie biedt ons bedrijf neer; bovendien reiskosten- (ember 2% GRATIFIKATIE. BIJBLIJVEND op dinsdag |9.00 uur aanwezig zijn in riONSPLEIN 2 te HULST, zyn wij bereikbaar onder lLLE rib De eerste weekhoofdprijs: Een Peugeot 104, ter waarde van ƒ8.595,-. De tweede weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie ter waarde van ƒ2.600,- een geschenk van Phi lips Nederland, Eindhoven. De derde weekhoofdprijs: Een slaapkamer-ameublement ter waarde van 2.500,- aangeboden door B.V. Meubelfabriek RUVA, Varsseveld. Deze puzzelactie ten bate van het Natuurbehoud en natuurbeschermings educatie, bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om mee te dingen naar de fantastische eindhoofdprijzen en extra-eindhoofdprijzen, moet men aan het einde van deze puzzelactie het totaal aantal letters N inzenden uit alle 26 puzzeldiagrammen. Dus alle N's die in de oplossingen (niet de omschrijvingen) voorkomen. Men telt ze slechts éénmaal (dus niet én horizontaal én verticaal). Wekelijks telt u de N's schrijft ze op en aan het einde van de puzzelactie zendt u het totaal aantal N'l in. De eindhoofdprijzen, die u hiermede kunt winnen vindt u elders op deze pagina. De zesde weekhoofdprijs: Een Singer zig-zag machine, type 353 Starlet, ter waarde van ƒ549,- een geschenk van Singer B.V., Amsterdam. Een NS wandel-, fiets-.of dagtocht naar keuze, aangeboden door de Nederlandse Spoorwegen. 4 autobanden, waarde 475,60, aangebo den door Continental Rubber B.V,, Amersfoort. De vierde weekhoofdprijs: Een afwasmachine of voor 850,- aan andere Bauknecht-apparaten (wasmachine, centrifuge, koelkast, enz.) aangeboden door Bauknecht B.V., Breda. De vijfde weekhoofdprijs: Een home-trainer fiets Carnielli met beweegbaar stuur waardoor u kilo's lichter wordt waarde ƒ560,-, een geschenk van Carnielli Nederland. IH' h-virundcr monteert ze graaf: voor a. Twee prijzen: Rollei P.35A volautomati sche kleinbeeld diaprojector, waarde 351.- aangeboden door I [ford Foto N.V., Amsterdam. Warme donsdeken met lakenovertrek, merk Irisette, ter waarde van 250,-, aageboden door Claushuis-Beuth Co., Naarden. Tapijtknooppakket ter waarde van ƒ244,80 een geschenk van NV Kon. Veenendaalsche Sajet- en Vijf3chachtfa- briek v. h. Wed. D. S. van Schuppen Zoon. Twee-persoons elektrische deken 192,-, een geschenk van Erik Verkoop kantoor B.V.te Lisse. Elektronische pop (merk Gé-Gé)(komt aanlopen wanneer men haai\ naam noemt) ter waarde van ƒ180,-, een cadeau van Handelsonderneming Holmij, Nijmegen. Vijf prijzen: een spaarboekje met 500,inleg, geschonken door de Al gemene Bank Nederland te Amsterdam. Twee prijzen: Rollei E 19 BC batterij computer elektronenflitser, winkelwaarde ƒ147,55, geschenken van llford Foto N.V., Amsterdam. Zeven prijzen: een puzzel, geschonken door de Bornse Cartonnagefabriek B.V. te Borne. "Reader's Digest Grote Geïllustreerde .Dierenatlas", waarde ƒ69,95, een ge- schenkvan Uitgeversmij. The Reader's Digest N.V., Amsterdam Vier prijzen: cadeaubonnen ter waarde van 100,- voor aankoop van artikelen naar eigen keuze in een van de zaken van V&D, een geschenk van Vroom Dreesmann. Nederland. Een Kodak pocket instamatic 100 camera, winkelprijs ƒ91,-, een cadeau van Kodak Nederland B.V., Odijk. Negen prijzen: 12 bussen Sprème hand en bodylotion k 6,95 per stuk, een geschenk van Bergerac N.V., Den Haag. Een Alufix snelkookpan, winkelwaarde 82,50, inhoud 4 liter, geschikt voor elektrisch en gas, van Handelsonderne ming Holmij, Nijmegen. Twee prijzen: Een Lois jeans broek, in de kleur die u wenst, een geschenk van. SaerVogels B.V., Badhoevedorp. Een half jaar voortreffelijk Skol Interna tional Bier. In Nederland gebrouwen en hoe! Elke week een kratje met 20 halve liters. Lekker thuis met vrienden. Skol! Aangeboden door Ver. Ned. Brouwerijen Breda. Oranjeboom N.V. Twee prijzen; een doos k 12 flessen gedistilleerd (inhoud 3 .liter dubbele' graanjenever, 3 liter bessenjenever en 6 liter naar keuze) aangeboden door Distilleerderijen - wijnhandel Hooghoudt B.V., Groningen. Een boek "Planten en hun naam" door H. Kleijn, winkelwaarde ƒ34,50, een cadeau van Meulenhoff Nederland B.V., Amsterdam. Een pakket levensmiddelen ter waarde van ƒ30,- aangeboden door De Gruyter, 's-Hertogenbosch. Een exemplaar van "500.000 puzzelwoor den", Nederlands grootste puzzelwoor denboek, waarde 29,90, een geschenk van Uitgeverij Luitingh N.V. Publishers te Laren. Twee prijzen: een elektrische tandenbor stel. Apag fabrikaat, winkelwaarde 24,95, een cadeau van Enk Verkoop kantoor van J. C. Christoffersen B.V., Pakket levensmiddelen, inhoudende: 3 potten Confiture Extra Jam, 1 pot ..Pic kwick" oranje-marmelade, 1 pot „Hon- gfung" gember-marme/ade, 1 pot appel stroop, 1 bierpul appelstroop, 1 drinkglas „Nuset" halzenootchocoladepasta 1 luxe pot „Nuset" halzenootchocoladepasta, 2 blikjes slagroom, 1 blik aardbeien op siroop, 1 pot preiselbeeren, 1 pot abriko zen op lichte siroop, 1 pot ananas op lichte siroop, 1 pot mandarijnen op lichte siroop, 1 pot perziken op lichte siroop, 2 blikken fruitvlaaivulling, gesorteerd, 1 .fruitschaalpot melange, 1 grote pot me lange, 1 doos rozebottelpastilles, 1 doos je zwarte bessen pastilles, 1 fles rozebot- telsiroop 0j3 Itr., 1 fles rozebottelsiroop 0,6 Itr., 2 plastic citroenen, winkelwaarde 75.- aangeboden door Batava N.V. Nij megen. Een groeibriljantring ter waarde van- 135,een geschenk van Jos Inden, Kalverstraat 51 te Amsterdam. juufellcr* Een boek „Het Leven" samengesteld door Leonard de Vries, winkelwaarde 19.90. Een fascimife-urtgave van het in de eerste helft van deze eeuw heftig bekritiseerde tijdschrift (uitgave van Uit geverij Skarabee), een geschenk van Uitgeverij Luitingh N.V. Publishers, La ren. 30"prijztn: een set oogmake-up, merk Orlane, winkelwaarde 12,95 van Parmex B.V., Apeldoorn, Een bon voor 6 literflessen Coca-Cola, aangeboden door The Coca-Cola Export Corporation, Amsterdam. Voor ƒ300,- keus uit dekens, plaids, gordijnstoffen, spreien of vloerbedek king, een cadeau van de Koninklijke AaBe-fabrieken, Tilburg. Een Pontiac dameshorloge, doublé kast en band, schokvrij uurwerk, winkelwaar de ƒ169,-, aangeboden door A. Ktnsber- gen B.V., Amsterdam Twee prijzen: een slof Roxy Dual Filter - nicotine arm - waarde ƒ17,50, een geschenk van Koninklijke Bedrijven Theodorus Niemeyer B.V., Groningen. Een open boeken- en opbergkast, ter waarde van ƒ140,- van Lundia B.V., Varsseveld. Vijf prijzen: een poster-set, aangeboden door de Suid-Afrikaanse Touristekorpora- Sie. Eén doos met 12 flessen Spa Reine 'natuurzuiver bronwater', aangeboden door Spa Monopole, 22* prijzen: een set met 5 paar pantalon-kniekousen. winkelwaarde ƒ14,75 geschonken door Koninklijke .Textielbedrijven M. Jansen de Wit B.V. te Schijndel. Vijf prijzen: een origineel Italiaanse schapewollen autowashandschoen Giem- me NT, rubber gevoerd dus waterdicht, winkelwaarde 10,95, aangeboden door G. v. Amersfoort-lmport-Export, Krulle- laan 40, Zeist. Ze« prijzen: een (uxe box kersenbon bons, inhoud 30 stuks per doos k 6,25 van Victoria biscuit- en chocoladefa briek, Dordrecht. Vier prijzen: "De Plasticvreter", het 1500ste Zwarte Beertje door Kit Pedler en Garry Davis, ƒ3,50, geschenken van A. W. Bruna Zoons, Uitgeverij B.V. Utrecht, Een Intimate-set, winkelwaarde ƒ22,50, aangeboden door Revlon B.V., Amster dam. Zee prijzen: boek "Prins Claus" door Dra. M. G. Schenk, waarde 24,50, een geschenk van De Boekerij N.V., Baarn. Vier prijzen: een Jago shawl ter waarde van 25,-, geschonken door Jan van Gooi, Amsterdam. Een pakket Knorr produkten ter waarde van 25,-, een cadeau van Cosmonda Voedingsmiddelen N.V,, Utrecht. postbusnr. is in DEN HAAG EERSTE PRIJS (waarde 50.000,-) Een auto, een autoradio, een jaar all-risk autoverzekering, een jaar wegenbelasting, een jaar lidmaatschap ANWB-Wegenwacht, 1000 liter super benzine, een kleurentelevisie, een afwasmachine, 10.000,- aan meubelen en stoffering, een vakantiereis naar keuze van ƒ4.000,-, een portable radio, een wasautomaat, een stereo-versterker, ƒ500,- aan grammofoonplaten, voor ƒ500.- boeken naar keuze, een elek trische naaimachine, ƒ3.000.- kleding, een pannenset, een 48-delig servies, twee fietsen, 52 weken lang voor 150.- aan levensmiddelen, ƒ1000 - aan huish. apparaten (mixer, stofzuiger, enz.) ƒ2,000.- aan sieraden, horloges, enz. TWEEDE PRIJS (waarde 30.000,-) Een auto, een jaar all-risk autoverzekering, een jaar wegenbelasting, 750 liter superbenzine, een kleurentelevisie, een afwasmachine, ƒ3.000,- aan meubelen en stoffering, een vakantiereis naar keuze voor ƒ2.000,-, een portable radio, een wasautomaat, een stereo-versterker, ƒ250,- aan grammofoonplaten, ƒ250,- boeken naar keuze, een elektrische naaimachine, voor ƒ1000,- kleding, 52 weken lang voor ƒ100,- aan levensmiddelen, voor 1000,- aan sieraden, horloges, enz. DERDE PRIJS en VIERDE PRIJS (waarde 20.000,-) Een auto, een jaar all-risk autoverzekering, een jaar wegenbelasting, 750 liter superbenzine, een kleurentelevisie, een afwasmachine, een vakantiereis naar keuze voor ƒ1.500,-, een stereo-versterker, voor ƒ200,- aan grammofoonplaten, ƒ200,- boeken naar keuze, een elektrische naaimachine, 52 weken lang voor 40,- aan levensmidde len, 500.- aan sieraden, horloges, enz. VIJFDE PRIJS Een Peugeot 104, ter waarde van ƒ8.595,en een Dick Wissink Dickson 324 LT Tourcaravan, waarde 5.995,Deze tourcaravan van 3.20 m. heeft een perfecte wegligging dankzij onafhankelijke vering met schokbrekers. Buitenzijde gemoffeld aluminium, dus mini maal onderhoud, gezellig interieur met roestvrij stalen aanrecht, gas-, accu- of 220 volt verlichting, is standaard voorzien van koelkast, kachel en dubbele ramen. Aangeboden door Dick Wissink te Oud-Loosdrecht, waar u deze tourcaravan ook kunt zien, evenals bij een van de dealers in Nederland. ZESDE PRIJS (waarde plm. 10.000, Een Dick Wissink 808 Holiday sta-oaravan, ontworpen naar de meest moderne recreatie-eisen. De wanden zijn geïsoleerd, evenals het dak en zelfs de vloer. Wanden en meubels in teak uitgevoerd met dakluiken en vele andere details. Deze sta-caravan is een cadeau van Dick' Wissink te Oud-Loosdrecht, waar u de caravan ook kunt zien, evenals bij een van de dealers in Nederland. De vergunning voor het houden van deze puzzelactie is verleend aan de Stichting Nationale Actie voor Natuurbehoud en Natuurbe schermingseducatie Ie 's-Herto genbosch, door de Min. v. Justitie bij besluit van 23-3-Y3, nr. L.O. 7301010/048. Elke week te winnen voor ƒ1,- Oplossing ALLEEN PER BRIEFKAART inzenden (zoals voorbeeld aangeeft). Naast de normale porto plakt u tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels extra, ten bate van de Stichting Natuurbe- houd en Stichting Natuur beschermingseducatie. Vermeld duidelijk naam en adres en de slagzin welke u in de puzzel heelt gevonden. Men mag zoveel oplossingen inzenden als men wil mits extra gefrankeerd met tenminste één gul den. Uw oplossing dient uiterlijk vol gende week donderdagmorgen in ons bezit te zijn. Oplossingen die daarna nog binnenkomen doen niet mee aan de trekking, welke ge schiedt door notaris J. H. Birkhoff te Den Haag. Oplossing van de puzzels en het daarin voorkomende aantal letters N zijn gedeponeerd en zijn bindend. Puzzelaars in het buitenland kun nen meedoen. Zij moeten hun op BRIEFKAART iëQEffl 1 Nationale Puzzelactie De Stem afz: uw naam Postbus 10103 en adres DEN HAAG-2040 lossing op een briefkaart schrijven en in een gesloten envelop met bijvoeging van tenminste twee inter nationale antwoordcoupons (aan ie der postkantoor verkrijgbaar) zenden aan: Postbus 1010, Den Haag. BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter N in deze puzzel voorkomt. Noteer het aantal, MAAR ZEND HET NOG NIET IN. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal aantal N's uit ALLE 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar de unieke Eindhoofdprijzen en extra- eind hoofdprijzen. Een Pontiac dameshorloge, doublé kast en band, schokvrij winkelwaarde 169,- Bij juiste invulling ontstaat op de regels 22 en 58 horizontaal de zin, die moet worden ingezonden. Deze zin stuurt u in (zie: Zó inzenden) waardoor u kans heeft op één van de prachtige week- en weekhoofdprijzen. Tevens teert u het aantal N's dat oplossing in het diagram staat. Aan het einde van deze 26 weken durende puzzelactie moet het totaal aantal letters N worden opgegeven, waardoor u meedingt naar de eind- en extra- eindhoofdprijzen. Aangeboden door A. Kins- bergen BV, Amsterdam. f.100,- Vroom llreesmanir artikelen Deze Vendex barbecue VD 600 99,50) is een voorbeeld van wat u zoudt kunnen kopen voor een van de vier waardebonnen van 100,- die Vroom Dreesmann ie dere week opnieuw als prijs in on ze puzzelaktie beschikbaar heeft ge steld. EERSTE PRIJS: Een volledige verzorgde 14-daagse vakantie voor twee personen naar Kenia/Tanzania, plus 999,zakgeld. U vliegt met een Bo 707 van de Belgische iuchtvaartMij. Sabena. TWEEDE PRIJS: Een prachtige komplete keuken ter waarde van ƒ5.000,- aangeboden door Bauknecht Nederland B.V., Tramsingel 88, Breda, m.i.v. jan. '74 Karolusstr. 14, Oosterhout (NB). DERDE PRIJS: g Een reis voor twee personen naar keuze uit het uitgebreide reizenpaKKet van Airtouropa, ter waarde van 5.000,Een geschenk van Airtouropa, Zwarteweg 5, Den Haag. VIERDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 706, winkelprijs ƒ1079,-, aangeboden door Singer B.V., Amsterdam. VIJFDE PRIJS: Een Kodak Super-8 filmcamera en projector tot een waarde van ƒ1.000,-, een geschenk van Kodak Nederland B.V., Odijk. Elektronische pop (merk Gé-Gé) komt aanlopen wanneer men haar naam noemt t.W.V, 180,- Een kado van Handelsonder neming Holmij. Nijmegen. ZESDE PRIJS: Een jaar lang iedere week een kratje Skol bier en een jaar gratis Knorr-produkten, geschenken van Ver. Ned. Brouwerijen Oranjeboom N.V., Breda en Cosmonda Voedingsmiddelen N.V., Utrecht. Horizontaal: 1. Halt!; 5. bedrijvig; 9. gebakje, veelal gevuld met room; 13. magische handelingen verrichten; 15. kruipend dier, zoals een slang; 17. aanvoertroepen (afk.); 18. achter zijde van de romp; 20. thee (Engels); 21. rijksuniversiteit (afk.); 27. voer tuig; 28. projectieplaatje; 29. woon schip; 30. middelbaar technisch (afk.); 31. klap; 33. violetkleurig; 35. vlek; 37. groeiwijze; 38. wiel; 39. strafwerktuig van Zwarte Piet; 40. vulkaan; 42. aanduiding van de bestemming op een brief; 44. regel maat; 46. bijwoord; 47. groente; 49. indien; 51. rijks-telegram (afk.); 52. achterste deel van de hals; 54. bouwland; 56. Engels bier; 57. soort plant, die boomstammen groen maakt; 62. oud-Hollandse drank; 63. toverkol; 65. reddingboten; 69. man van adel; 72. vreemde munt; 73. bloem; 76. glas van fototoestel; 77. dagblad; 78. schriftelijke medede ling, van een chef bijvoorbeeld. Verticaal: 1. Voornaam van de filmkomiek Laurel; 2. alles bij elkaar geteld; 3. Oude Verbond (afk.); 4. land in Zuid-Amerika; 5. verstand; 6. voegwoord; 7. titel; 8. het torsen; 9. gemeente; 10. ons inziens (afk.); 11. die vooraan in de rij staat; 12. listig;- 14. Rudi; 16. sigarette-eindje; 19.v lidwoord; 23. uiting van verdriet; 24. kinbeharing; 25. niet zachte; 26. steeds; 31. dop van zuigfles;. 32. metalen vlechtwerk rond kippenhok; 34. karakter; 35. sociëteit; 36. deel van pianoklavier; 41. locomotief en wagens; 42. offensief; 43. sla; 45. teug; 48. inwoner van Letland; 50. deel van het oor; 53. vel tussen de vingers samendrukken; 55. knock out; 56. voertuig; 57. het grootste deel; 59. nazi-leger; 60. zangspel; 61. links-handig (afk.); 62. de stand der edelen; 64. uitgedorst graan; 65. stroom-eenheid (afk.); 66. waarmee we horen; 67. schrijfmateriaal; 68. voorzetsel; 70. lidwoord; 71. den lezer heil (Lat. afk.); 74. scheepvaart maatschappij ^(afk.); 75. expeditionai re macht (afk.).

de Stem | 1973 | | pagina 5