Sas vor 2 m t t t t f NASLEEP Inschrijvingen handelsregister Zeer Eerwaarde Heer Ph. Pontenagel f De chemisier, om zijn charme... Zuiver Scheerwollen mousseline,volmaakt op kleur af gestemd dessin. Een zwierige stijl die deze vrouwelijke japon helemaal waarmaakt. 40-46JfiQ. wk Mantel om van te houden... i Omdat hij u in elke situatie het juiste cachet geeft. Sportief Shetland brossé in verschillende sprankelende modekleuren, in zuivere harmonie met de stijlvolle belijning. 40-4624Q- ONREDELIJK Heemkundigen bezoeken Brugge Dinsdag 2 oktober 1973 ZONDAG 7 OKTOBER A.S. viert de (pastoor Ovezande) zijn 25-jarig Priesterjubileum. Na de plechtige Hoogmis van 10.00 uur is er in de kerk gelegenheid tot feliciteren. Tot onze droefheid overleed heden in het St.- Liduinaziekenhuis te Hulst, na een langdurig geduldig gedragen lijden en 'voorzien van de Sa cramenten der Zieken, onze geliefde echtgenote, moeder, behuwdmoeder, grootmoeder, zuster en tante MARIA EMELDA JULIA VANDAMME echtgenote van Josephus A. A. Dobbelaar in de leeftijd van 73 jaar. Wij bevelen de overledene, die ons zo dierbaar was, in uw gebeden aan.. Boschkapelle J. A. A. Dobbelaar Boschkapelle A. Meijs-Dobbelaar A. Meijs en kinderen D. J. Dobbelaar A. Dobbelaar-Mattens en kinderen Eindhoven Th. Dobbelaar M. Dobbelaar-Scheerders en kinderen Kameroen Broeder Ambrosius (Gust. Dobbelaar) Steenbergen B. Dobbelaar A. Dobbelaar-Neve en kinderen Boschkapelle J. P. M. Dobbelaar R. Dobbelaar-de Smet en kind J. M. Dobbelaar R. Dobbelaar-Verbruggen en kinderen H. M. Dobbelaar M. A. Dobbelaar en verloofde Etiopië Pater L. J. A. Dobbelaar Terneuzen G. D. J. Dobbelaar O. Dobbelaar-Pauwels en kinderen Vogelwaarde, 1 oktober 1973 Bossestraat 90. De overledene is opgebaard in de rouwkapel van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst. Woensdagavond om 7 uur een H. Mis ter harer intentie in de parochiekerk. De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donder dag 4 oktober 1973 om 10.30 uur in de parochie kerk van de H.H. Petrus en Paulus te Bosch kapelle, waarna de overledene ter aarde zal worden gesteld op het r.-k. kerkhof aldaar. Samenkomst aan het ziekenhuis, ingang Tabak straat, Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaart bij P. Vonck. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvin gen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed na een langdurig geduldig ge dragen lijden na voorzien van de Sacramenten der zieken onze dierbare broer schoonbroer, oom en neef, de heer PETRUS AUGUSTINUS DE VREE weduwnaar vam Maria Buijens Op de leeftijd van 77 jaar. Wij bevelen de overledene die ons zo dierbaar was, in uw gebeden aan. Terhole: A. de Vree-v. Waterschoot en kinderen Kloosterzande M. Rijk en kinderen Zundert: Eerw. zuster Flaviana (M. de Vree) Kloosterzande: P. v. Waterschoot-de Vree en kinderen Haarlem: E. Buijens. Stoppeldijk, 28 september 1973 Rapenburg 136. De overledene is opgebaard in de rouwkapel van het Smt-Liduina-ziekemhuis te Hulst. Dinsdagavond om 19.00 uur een H. Mis ter zij ner intentie in de H. Gerulphuskerk te Stoppel dijk. De uitvaart zal plaatsvinden op woens dag 3 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk te Stoppeldijk, waarna de overledene ter aarde zal worden besteld op het kerkhof aldaar. Samenkomst aan het zieken huis, ingang Tabak- straat, Hulst. Zij, die bij vergetelheid ge enrouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van deelneming en belang stelling ondervonden bij het overlijden van onze dierbare broer en oom, de heer ALFRED DE BOUVER betuigen wij u langs deze weg onze welgemeen de dank. Een speciaal woord van dank aan de H.H. dok toren en verplegend personeel van het R.K. Zie kenhuis en de zusters van het bejaardentehuis St. Antonius te Oostburg. Familie De Bouver Familie Van Keulenbroek Westdorpe, september 1973. DANKBETUIGING Een bloem, een wens of een geschenk, het is allemaal gekomen op ons GOUDEN HUWELIJKSFEEST Ook kinderen en kleinkinderen danken u allen hartelijk. Kloosterzande, Hulsterweg 29. D. Bakker J. N. Bakker-de Freijter Het is voor ons een droeve plicht u te moeten meedelen, dat na een geduldig gedragen lijden, voorzien van de Sacramenten der Zieken, in het Blisabethziekenhuis te Sluiskil, van ons is heen gegaan, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der, groot- en overgrootmoeder, mevruw MARIA C. PEUTEVYNCK echtgenoot van Gustaaf De Wagenaere op de leeftijd van 76 jaar. Sas van Gent G. De Wagenaere Zelzate (B.) W. Verstraeten-De Wagenaere G. Vers traeten D. Van Wijnsberghe-De Wagenaere R. Van Wijnsberghe Zelzate (B.) Ronny Verstraeten Rogier Verstraeten-Thijzebaert Rudy en Inge Zelzate (B.) Annieck Verstraeten en verloofde Mia - Eddy - Iris Ankie Van Wijnsberghe Familie Peutevynck Familie De Wagenaere Sas van Gent, l oktober 1973 Kloosterlaan 65. De Eucharistieviering, waarna begrafenis, waar bij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op donderdag 4 oktober a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Bijeenkomst voor de begrafenis om 9.45 uur Kloosterlaan 65. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed zacht en kalm, gesterkt door de H. Sacramenten, in het St.-Liduina-zieken- huis te Hulst, mün geliefde vrouw, onze zuster, schoonzuster, tante en nicht, mevrouw CHRISTINA KROES echtgenote van de heer Aloysius Muller op de leeftijd van 77 jaar. Wij bevelen onze overledene in uw gebeden aan. A. Muller Familie Kroes Familie Muller. Hulst, 29 september 1973. De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben op woensdag 3 oktober om 10.30 uur in de basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de be grafenis plaats zal vinden op het r.-k. kerkhof te Hulst. Samenkomst: St.-Liduinaziekenhuis, ingang Ta bakstraat om 10.00 uur. Dinsdagavond om 7.30 uur zal een eucharistie viering gehouden worden in de basiliek. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst, de be zoekuren zijn van 14.00-15.00 uur en van 18.00- 19.00 uur. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvin gen, gelieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. Heden overleed tot onze droefheid in het St.- Liduinaziekenhuis te Hulst, na een geduldig ge dragen lijden, voorzien van de H. Sacramenten der zieken, onze lieve en zorgzame vader, be- huwdvader en grootvader, de heer DESIDERIUS MAES weduwnaar van mevrouw Johanna Verschelden in de leeftijd van 86 jaar. Wij bevelen de ziel van onze dierbare overledene in uw gebeden aan. Heikant: E. Maes Clinge: P. H. Maes M. M. Maes-de Cock Lydia. Heikant: J. M. J. Maes St.-Jansteen: A. M. P. Verschueren-Maes E. Verschueren. Heikant, 30 september 1973. Julianastraat 48. De plechtige uitvaartdienst, waarhij ued. be leefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 4 oktober a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Theresia van het Kindje Jezus te Heikant, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Eucharistieviering woensdagavond om half acht. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het St.-Liduinaziekenhuis te Hulst. Zij, die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvin gen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed na een langdurig geduldig ge dragen lijden, na voorzien te zijn van de H. Sa cramenten der Stervenden, onze lieve vrouw, moeder en grootmoeder ANTHONIA ADRIANA VERMEULE echtgenote van F. Menheere in de gezegende ouderdom van 73 jaar. Ovezande F. Menheere J. A. de Jonge-Menheere M. de Jonge-Walsoorden A. Menheere P. M. A. Menheere-Matten* Lewedorp C. J. Polderdijk-Menheere J. H. Polderdijk-Melbourne G. A. Menheere C. Menheere-Koens Zierikzee J. A. Menheere J. Menheere-Bordui Oost Souburg J. T. H. Menheere A. C. Menheere en kleinkinderen. De Eucharistieviering zal plaatsvinden op don derdag 4 oktober om 10.30 uur in de parochie kerk Maria Tenhemelopneming te Ovezande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Ovezande, 1 oktober 1973. Dinsdag 2 c (Van een on TERNEUZEN De Ra dag a.s. over een omstredf van kracht geworden Zeeuwsch-VIaanderen. Oi| waarover de Kroon zijn de vordening die de geme ben ingesteld tegen de ge die bijna twee miljoen be Deze zaak is een nasleep vi de gemeentelijke herindelii waarbij de toenmalige gemee te Westdorpe het bestemming plan Stroodorpe (bij Sluiski en de gemeente Axel het b stemmingsplan Spui overdro gen aan Terneuzen. De vord ringen van Sas van Gent Axel zijn door Gedeputeen Staten van Zeeland vastgestel De gemeente Terneuzen daartegen in beroep gegaan b de Raad van State. Het bestemmingsplan Stroc dorpe is ongeveer 11 hectar groot- De hoofdsom, die Te) neuzen voor de overname va deze grond aan Sas van Ger moet betalen, bedraagt ie meer dan een miljoen. Ternei zen is echter ook nog een ha miljoen aan renteverlies aa Sas van Gent verschuldigd. Het bestemmingsplan Spt beslaat ongeveer iy2 hectari De hoofdsom van deze grondo verdracht aan Terneuzen be loopt ƒ130.000.-, vermeerder- met een renteverlies va: ƒ80.000.-. Het standpunt van de ge meente Terneuzen is dat me name de vorderingen van Sa: van Gent en Axel wegens ge leden renteverlies als onrede lijk moeten worden aange merkt. De heer P.J. Huij- (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT Een veertigtal leden van Heemkun dige Kring Sas van Gent maakte een excursie naar Brugge. Met de heer R. Slock als gids bezocht men tal van historisch plekjes en gebou wen in het Belgisch Venetieës van het Noorden. Hoewel geen Brugge-kenner bij uitstek wist, wist de heer Slock toch zijn „volgelingen" te boeien met zijn rodndlei- ding 'langs de bezienswaardig heden van een van de mooiste en rijkste kunststeden van Eu ropa. Het mooie najaarsweer droeg er toe bij dit leerzame uitstapje van de Sasse Heem kundige Kring tot een succes te maken. (Van onze correspondent) TERNEUZEN —Bij de Ka- juer van Koophandel en Fa brieken werden de volgende ondernemingen ingeschre ven: Sauna en esthetiek „Annet te", Mauritsstraat 1. Terneu zen. Exploitatie van een sauna annex schoonheids verzorgings- bedrijf, eig. P. M. van der Meer; L. H. Poones (eig.). Axelsestvaat 54. Terneuzen. opmeten en aanpassen van contactlenzen en medische op tiek, eig. Heeft h.v.; „De Schaapskooi", Sluis H 42. ca fe- en restaurantbedrijf, eig. .T C. Bakx; Robby Zaman, Abs- daalseweg 43a, Huist fotogra fisch bedrijf, eig. R. A. M. M z-aman; Beveta, Marijkestraat 48, Axel, in- en verkoop en export van slachtafvallen, eig. ff-, P. Zegers; R. van de Berg <eig), Reedijkstraat 3, West dorpe (gem. Sas van Gent), vervaardigen van tandprothe sen alsmede faciale-orale pro thesen; restaurant „Lotus". Gentsestraat 46, Hulst, Chi nees-Indisch restaurant. is £o.f. venn C. S. Cheung en K Cheung; P. de Lege en zonen Terneuzen B.V., Schut- tershofweg 3, Terneuzen. Ri- Jherhandel in aardolieproduk- i??1 en scheep® benodigdheden Gir. J. A. M. de Lege en M. J A- de Lege, beiden alleen be legd, maatsch. kap. f 40.060,-. 6epl. maatsch. kap. f 40.000,-. sepl. gest. kap. f 15.000.-.

de Stem | 1973 | | pagina 4