Direktie-sekretaresse. Alerte artsenbezoeker. Tal NICO TRAI 9*5 K produktiemedewerkers polyvinyl chemie holland b.v. waalwijk vertegenwoordiger centrale verwarming vertegenwoordigers Vüi JHl de uitvinders FELSX BONZO SLUIS Werken in een chemische industrie betekent werken in een bedrijfstak met een grote toe komst, Hoewel de chemie reeds nu een be langrijke rol in het dagelijks leven speelt, staat zij nog slechts aan het begin van een enorme ontwikkeling. Bij Polyvinyl Chemie Holland B.V. te Waal wijk is die ontwikkeling duidelijk merkbaar. De specialistische produkten van PCH vin den steeds meer toepassing in een groot aantal industriën, voor een zeer belangrijk deel buiten onze grenzen.. PCH produkten vinden o.a. toepassing in drukinkten, verven en lakken, naadloze kunststof vloer- en wandbedekkingen en vloeronderhoudsmiddelen. In verband met uitbreiding van de produktie- kapaciteit zoeken wij een aantal die in ons bedrijf uitstekende arbeidsvoor waarden zuilen aantreffen zoals: na 2 maanden een loon van 295- p. w. 2-ploegendienst, weekend vrij toeslag voor 2-ploegendienst 35,- p. w. vakantietoeslag van 7Vz% premievrij pensioen gratificatie /spaarregeling gratis bedrijfskleding studieregeling (b.v. opleiding tot chemisch vakman) reiskostenvergoeding In ons sterk expanderend bedrijf wordt in 2- ploegendienst gewerkt en dus blijven de weekends vrij. En dat is erg belangrijk, zoals Waalwijkers al lang weten, want Waalwijk biedt een uitste kend leefmilieu met een bosrijke omgeving, de Drunense duinen en volop viswater. Als u meer wilt weten over een vaste werk kring bij Polyvinyl Chemie Holland, maak dan telefonisch een afspraak met de heer H. P. Salm (04160) 3 39 51toestel 220. Nieuwe mogelijkheden 3M NEDERLAND BV Postbus193 Leiden. Maandag 1 oktober 1973 chemie uw werk waarderen polyvinyl chemie holland b.v. MERCX HANDEL MAATSCHAPPIJ B.V. TILBURG is een groothandel met een gevarieerd artikelenpakket, zoals huishoudelijke apparaten, keukens, centrale verwarming, ijzerwaren en vloeibare gassen. In verband met de intensi vering van de verkoopakti- viteiten en de daarmee samenhangende uitbreiding van het vertegenwoordigers team zoekt men voor de afdeling Centrale Verwarming contact, met een Die tot taak krijgt de contacten met de grotere installateurs in Brabant verder uit te bouwen en te intensiveren. De gedachten gaan uit naar een dynamische vertegenwoordiger van pim. 25 tot 30 jaar met ervaring en goede acquisitieve kwaliteiten. Bekendheid niet de markt alsmede een technische ondergrond strekt tot aanbeveling. Gegadigden kunnen hun sollicitatie met vermelding van personalia, opleiding, ervaring en gewenst salaris richten aan Drs. M.F.M. Gitmans van het GEMEENSCHAPPELIJK INSTITUUT VOOR TOEGEPASTE PSYCHOLOGIE Wilhelminapark 25 - Tilburg. Felix Bonzo Purina zoekt een direktie-sekretaresse. Haar werkzaamheden liggen op het terrein van de technische direktie. Deze funktie zal veel zelfstandig werk in een vertrouwelijke sfeer opleveren Naast een middelbare schoolopleiding heeft zij bij voorkeur Schoevers. Een goe kennis van de Engelse taal is noodzakelijk, terwijl een redelijke beheersing van Frans en Duits een pré is. Zij is beslist niet jonger dan 20 jaar. Indien u iets voelt voor deze aantrekkelijke baan zendt u een bondige, informatieve brief aan Felix-Bonzo B.V., Postbus 31, Etten-Leur. Wij zullen zeer snel iets van ons laten horen. Felix-Bonzo is een dochter van het grote Amerikaanse Ralston-Purina koncern. Marktleider in de diervoedingsbranche met produkten als Felix, Bonzo, Purina en Sluis Vogelvoeders. zomerdijkweg 10-12 Bij 3M staat een ambitieus project klaar voor introductie in Nederland. De groep „Graphic Products" wordt nog verder uitgebreid en geperfectio neerd met nieuwe systemen en apparatuur in de sfeer van audio visuele produkten, kopiëren en microfilm. Nieuwe, maar vooral ook geavanceerde produkten, omdat ze volledig beantwoorden aan de eigen tijdse vraag naar dingen die het werk verlichten. „Dankbare" produkten om te introduceren en een verdiend marktaandeel te verwerven - want ze zijn stuk voor stuk uiterst efficiënt en perfect van kwaliteit. Jonge mensen van niveau, met kennis van zaken, gaan ze verkopen, gaan service verlenen. 3M is een groot, internationaal bedrijf, dat zich onderscheidt door een verrassende veelzijdigheid en een opvallende vernieuwingsdrang. Op allerlei gebied doet 3M uitvindingen, steeds weer worden nieuwe mogelijk heden aangeboord. In dit licht is het verklaarbaar dat 3M streeft naar een jonge bekwame bezetting. Uiteraard zet deze lijn zich door, in ons land waar 3M Nederland als verkoop maatschappij met succes actief is. De groep „Graphic Products" wordt uitgebreid met nieuwe programma's op het gebied van kopiëren o.a. een kopieermachine, die met ongewone perfectie op gewoon papier kopieert, bedoeld voor de grootverbruikers en een nieuw systeem voor het kopiëren op afstand gekoppeld aan de telefoon. Doch ook de reeds bestaande lijn met een 10-tal verschillende apparaten, valt niet meer van de markt weg te denken. Ter versterking van ons bestaande team zoeken wij Met tenminste enige jaren ervaring in de kapitaalsgoederensector die deze elkaar snel opvolgende ontwikkelingen in een snel groeiende markt als uitdaging en volgende stap bij het realiseren van hun carrièreplanning zien. Gezien het niveau van uw gesprekspartners en de zwaarte van de functies is een leeftijd van maximaal 32 jaar en een opleiding op hbs-niveau beslist vereist. De eisen die wij op het gebied van ervaring, opleiding, instelling en takt stellen zijn hoog: evenals het inkomen. Doch de bevrediging die u vindt in het aangaan van de uitdaging en het met een jong bedrijf meegroeien, weegt minstens even zwaar. Op onze steun kunt u rekenen, in de vorm van verkoop- produkttrainingen, direct mailings, advertentie-campagnes, verkoopakties en een intensieve begeleiding in het veld. Doch het belangrijkste moet door u gedaan worden: de verkoop. De rayons liggen in West-, Midden- en Zuid-Nederland. Kandidaten, die aan de gestelde eisen voldoen worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie onder vermelding van M 355 te richten aan de afdeling Personeelszaken. Hoffmann-La Roche, 's werelds belangrijkste fabrikante van genees middelen, wil binnenkort haar buitendienst versterken met een artsenbezoeker. Hij krijgt het rayon Noord-Brabant toegewezen, een gebir waar Roche al goed is ingevoerd. Roche ziet de relatie met de arts als zeer belangrijk. Tegelijkertijd is daarmee de artsenbezoeker voor Roe' belangrijk. De nieuwe man wordt interi dan ook terdege op zijn taak voorbereid. Voordat hij met medici op gelijk niveau gaat praten over onze preparaten, dosering, werking, etc. krijgt hij een zeer gerichte opleiding. Hem wordt geleerd mondeling en met visuele steun 'de essentie van onze inspanningen over te brengen en uit de dialoog die opmerkingen van de arts te distilleren die voor onze verdere activiteiten important kunnen zijn. Overigens kan de artsenbezoeker ook na zijn opleiding rekenen op continue support van het hoofdkantoor. We stellen ons de nieuwe man voo als iemand met Gymnasium of HBS, die makkelijk contacten legt en correctt omgangsvormen hanteert. Zijn talen kennis is nu reeds zo dat hij moeiteloos Duitse en Engelse vakliteratuur kan opnemen, Hij zal trouwens door studie zijn kennis voortdurend aanscherpen en verruimen en dit in de gesprekken weten te concretiseren. Ervaring als artsenbezoeker, tenslotte, is een voordeel, maar, gezien de interne opleiding, zeker niet doorslaggevend bij de selectie. De geselecteerde wordt verzocht zijn functie aan te gaan per 1 januari 1974, wanneer de nieuwe opleiding start. Vanzelfsprekend dat deze functie een goede honorering impliceert. We zijn daarover graag duidelijker in een persoonlijk gesprek. Belt u voor een afspraak met de heer H. Visser, tel. (02979) 32 51, afd. Personeelzaken. Rechtstreekse sollicitaties worden ingewacht bij Hoffmann-La Roche B.V., Nijverheidsweg 38, ROCHE Mijdrecht. GRO VAN (Van onze sportmedewerker) HOEK De hengelsportl vereniging Sport en Genoe gen uit Hoek houdt zate* dag 27 oktober de laatst zeeliengelwedstrijd die mee telt voor het Wesierschelde kampioenschap. Deze inter nationale zeehengelwed strijd, de elfde die de Hoek se vereniging organiseerd wordt dan tevens ook de sluiting van het zeehengel seizoen, wat de grote wed strijden betreft. Er staa| dan nog wel enkele club wedstrijden op het prograri ma, maar de hoofdzaak dan afgewerkt. Voor zeehengelaars altijd ee? wedstrijd om het vissers tuig nog eens een extr: beurt te geven, want dan komt de kampioen naar vo- V.,4' 3 *1 jjlilll jp 0 Cora Hofman: „Het kost je t den. Dan gaat voor mij de aar (Van onze sportmedewerkerl TERNEUZEN „Als le den van een vereniging ge traind worden door een echte trainer, of door enke le leden van de vereniging zelf dan zal dat eerste bij de leden en vooral bü de jeugd toch altijd meer aan spreken. Het spreekt alle leden gewoon meer aan. En ik dacht dat we daar in de toekomst toch allemaal naar toe moeten, willen we die bepaalde tak van sport hier in Zeeuwsch-Vlaande- ren op een hoger peil hren gen. Daarvoor hebben we het nu een beetje professio neler aangepakt. Maar ik Wil hier wel aan toevoegen dat het vroeger toen enkele senior-leden als „trainer'' fungeerden, de opkomst van

de Stem | 1973 | | pagina 14