Raad Hulst krijgt nota over l Houteni- kwartier OVERNAME MARKCX HANGT AF VAN TOESCHIETELIJKHEID INVESTERÏNGS BANK MAHU WINT VLUCHT VANUIT QUIEVRAIN AFSCHEID VAN OPPER A. WOUTERS HERMAN KREBBERS GEHULDIGD HI-FI I STEREO ureau agneet ^rland B.V. I I I I I I ELECTRONICS NEDERLAND) BT RS ■JRS edschapmakers diversen BOERDERIJ stad streek OMHOOG SOOS Boschkapelle huldigde zuster Martha GESCHENKEN De Vos Eggermont B.V. Zuiddorpe Hulst Zuiddorpe LGE 2, D A 01600 - 33552 33651 I 4 riternationaal bedrijf op het ge elektrische kontakten en met bijbehorende speciale de elektronische industrie, /erse afdelingen met enkele ters, noodzaken ook uirbrei- p- en stempelmakerij. :ele microns nauwkeurig te onderdelen van stempels, licatiemachines. ^en en geheel bedrijfsklaar ceerde volg-, snij- en buig- van de in bedrijf zijnde ien, autogeen en elektrisch amenbouwen en onderhou- euw gebouw met moderne werksfeer, bieden wij: jr goed vakmanschap :t nds vanaf de eerste dag ijkheden in een eming lerika voor trainingsperiode behoort tot de mogelijk er één van deze functies aan de afdeling Personeels- maties kunt u ook persoon- 0-23432) contact opnemen i 3 tot 18.00 uur. j 2060 'S-HER TOG EN BOSCH ehuw- schap, verze- 52, te Schieting zaterdag 29 en 7,or dag 30 sept. bij R. VAN KRUIJSSEN fClooaterzande. De Batavierer Begin 15.00 uur. ItN f 110 d (2e ng 50 p. jr. D.H.J, uyter 01184- ■Grote kermisbinjnenschiefi' op 2 wippen zaterdag 29 sep bij W. BLOMMAERT Hulst. Begin 15.00 uur. Grat 50 gulden. Grote kermisbinnenschietlr op dinsdag 2 okt. op 2 wM bij W. BLOMMAERT Hulst. Begin 15.00 uur. Grat H. tekst Vr. s-box Schieting op 2 wippen zonda 30 sept. bij P. VAN DIJK Hengstdijk. Aanvang uur. Zaterdag 29, zondag 30 sept. e maandag 1 okt. kermisscnie ting „DE BATAVIEREN" Hulst. Begin 14.00 uur. 14.30 sept. ation 3egin Kermisschietingen zaterdag sept. en maandag 1 okt. bij P. LEERAERT-NIJS Hulst. Besln 14.30 uur. olct 4.25. xr. sept sept. Be- ~30 bmieï js. en 115.00 Te koop gevraagd of even tueel te ruilen gel. in de zak van Zuid- Beveland gr. plm. 20 a 1 Ha. met of zonder gebo - wen eventueel te ruilen gen boerderij gr. 33. of Ha. met geb. gel. ui we'r Brabant. Inlichtingen Willemse makelaar onw Domburgscheweg 61,. Oostkapelle tel. 01188- Zaterdag 29 september 1973 (Van een onzer verslaggevers) HULST Het al dan niet voortbestaan van het Hulster activiteitencentrum 't Houtenkwartier zal binnenkort in de gemeentraad opnieuw ter discussie worden gesteld. Dit heeft burgemeester P. Molthoff van Hulst gisteravond tijdens de raadsvergadering meegedeeld, naar aanleiding van de discussie, zoals die de afgelopen twee weken rond het Houtenkwartier wordt gevoerd. (ADVERTENTIE) De Hulster burgemeester' heeft de raadsleden toegezegd, dat de volgende maand een nota tégemoet kunnen zien, waarin uitvoerig aandacht wordt besteed aan alle voor- en nadelen. Daarbij zal overi gens °ok uitvoerige aandacht worden besteed aan het aspect van de brandpreventie en de verantwoordelijkheden, die B. en W. op dit punt ten aanzien van 't Houtenkwartier menen te hebben. Da raadsleden Eeman en- Van de Voorde hebbeni B. en W. gisteravond gevraagd om een coulante houding jegens de gebruikers van, dit activi- teitencenitrum. Zoals bekend hebben ze van de gemeente te horen gekregen, dat ze het ge bouw dirie maanden- na het gereedkomen van het nieuwe sociaal-culturele cenitrum ver laten moeten hebben. De heer Eeman verzocht het college, daarbij wel de-gelijk reken,in-g te wjllem houden met de vraag of de huidige gebruikers ver vangende huisvesting gevon den hebben. Niet alle huur ders zullen namelijk gebruik kunnen gaan maken van het sociaal-oultiurele centrum. Moeilijkheden levert dat on der meer op voor de kabouters en gidsen-, de peuterspeelzaal, leu-gdeircus Reinardi en de Zeeuwsdh-Vïïaamse filmorgani satie. Behalve het feit, dat de ge meente 't Houtemkwartier zo snel mogelijk willen slopen, spelen er op dit moment meer aspecten, die naar het oordeel van wethouder J. Stolte slui ting van het gebouw gewenst maken. Een van die aspecten is de brandveiligheid, die te wensen, zou overlaten. Het raadslid V-a-n de Voorde daaro ver: „Wordt die zaak van brandpreventie niet enigszins overtrokken, om het Houten kwartier op deze manier aan een vroegtijdig einde te bren gen?" Hij drong er bij B. en W. op aan om het gebouw niet te sluiten, voor alle verenigin gen elders -onderdak hebben. - Hulst Dansen Henri de Vlie- gher houdt va-navond i-n café Safari een dansavond. De mu zikale omlijsting wordt ver zorgd door het orkest The New Angles met zang van Al- bert Ferket. Aanvang 21.00 uur. (Van een onzer verslaggeversi ST.-JANSTEEN Als de Nationale Investering® Bank bereid is een deel van zijn vordering op het textielbedrijf Markcx B.V. in St.-Jansteen te laten vallen, zal het bedrijf door een nieuwe eigenaar wor den voortgezet. Deze is dan bereid voor dit bedrijf f 500.000,- neer te tel ien. Voortzetting van het be drijf betekent blijvende werk gelegenheid voor ongeveer 80 werknemers. Voor redding ran dit in sur séance van betaling verkeren de bedrijf is een financieel en produktieplan opgezet. Duide lijk is wel geworden bij on derzoekingen. dat het kade- van het bedrijf overbezet is. In deze sector zullen d-an ook vijf a zes an moeten afvloei en. Gisteren heeft drs. P. Mon heim. beheerder van het tex tielbedrijf, een gesprek gehad met een andere crediteur van het bedrijf, 's Rijks Belastin gen. „Toezeggingen zij-n niet gedaan, maar het is een zeer positief gesprek geworden. Ik Wethouder Stolte liet in zijn, antwoord duidelijk blijken, wel erg „omhoog" te zitten met het brandgevaar;. „Als er iets gebeurt, wie krijgt er dan straks de schuld? Wij zijn verantwoordelijk voor de huurders van- het gebouw. Dat we coulant zijn in ons optre den hebt u al kunnen mer ken". Naar de mening van de heer Stolte zijn er in Hulst wel alternatieve huisvestinigs- mogelijkhe-den. De heer Stolte: „Er is geen sprake van, dat we die huurders er per se uit willen hebben". Met het tref fen van de nodiige voorzienin gen om de situatie tijdelijk te verbeteren is volgens wethou der Stolte teveel geld ge moeid. Het raadslid Martinet vroeg in het kader van deze discus sie over de brandpreventie "ok aandacht voor de jeugdso- zen in de gemeente Hulst, „die <>P topdagen zo vol zijn als haringen in een ton". Binnen kort zal de gemeenteraad defi nitief kunnen beslissen wat er ■net 't Houtenkwartier moet gebeuren. (ADVERTENTIE) II I 1 (Van onze correspondent) BOSCHAKAPELLE Hoe wel zij reeds vele jaren weg is uit Boschkapelle heeft zus ter Martha gisteren bij de vie ring van haar 40-jarig kloos- terfeest kunnen merken, dat haar vroegere dorpsgenoten haar nog niet vergeten zijn. De smaakvol met bloemen versierde parochiekerk va-n Boschkapelle was tijdens de eucharistieviering, voorgegaan door de broer van de jubi-la- resse mgr. Fra-ns Janssen, heel goed bezet. Mgr. Janssen hie'd ook de feestpredikatie, terwijl de lezingen werden gedaan door het 12-jarige neefje Ed ward Jansen en het 11-jarig nichtje Rozelien Janssen van de j-ubilaresse. De gezangen werden verzorgd door het da meskoor van Boschkaoelle o.l.v. dhr- Man-gnus. Geweldig druk was het o]o de receptie, die volgde in café Sport. De jubilaresse heeft werkelijk honderden hanuen van vrienden en bekennen moeten schudden, die haar met haar jubileum kwamen gelukwensen. Een en ander ging dikwijls nog vergezeld van een cadeau. Onder de aan wezigen was ook de uit Boschkapelle afkomstige pater Kint, die met vakantie was urt Midden-Amerika. Na de re ceptie werd 's a-vonds aan een diner aangezeten. (Van onze correspondent) TERNEUZEN In een tot de laatste plaats bezet Zuid- land Theater overhandigde gisteravond wethouder R. Hol van Terneuzen violist Herman Krebbers een boeket bloemen. Hermen Krebbers viert dit seizoen zijn 40-jarig jubileum als concertviolist. De violist bedankte de heer Hol voor de geste door hem te complimenteren voor zijn ken nelijk goed gedocumenteerde speech en de kwaliteiten van het Zuidland Theater. Onder leiding van dirigent Kees Backels speelde de heer Krebbers met het Amsterdams Philharmonisch Orkest het vi oolconcert van Brahms. Na de pauze de 6e symphonie van Dvorak. zou wensen dat iedere belas ting-inspecteur een dergelijk begrip voor belastingplichten kan opbrengen, als de inspec teur in Terneuzen". aldus dra. Monheim- Ook 's Rijks belastingen is een der crediteuren van het bedrijf. Het nieuwe plan tot redding van het bedrijf is doorgepraat met vertegen woordigers van de vakbonden. „Zo op het eerste gezicht ziet het er goed uit", aldus de heer Akkermans van de Industrie bond NKV. „Er is een goede gegadigde, die op het gebied van de sokkenhandel zijn spo ren ai heeft verdiend. Meestal wanneer in de textielsector een bedrijf surseance van be taling aanvraagt, betekent dat het begin van het einde. Maar nu zit er een levensgrote kans in, dat voor ruim 80 mensen de werkgelegenheid behouden kan blijven en dat stemt ons met vreugde". De heer Akkermans betreurt het, dat vijf a zes man kader personeel moet afvloeien. „Dat is voor hen een heel rotte zaak, maar volgens de econo mische wetten is de top van het bedrijf te zwaar. Wij zul len wel alles in het werk stel len om voor deze mensen een afvloeiingsregeling te bedin- gen"„zo zei hij. De heer Akkermans sprak er voorts zijn waardering over uit, dat door de heer Monheim zo'n nauw contact met de vak bonden wordt onderhouden. „Wij zijn volledig op de hoog te", was zijn commentaar. (ADVERTENTIE) HULST Korte Nieuwstraat 21 Tel. 3558, b.g.g. 2209 Sliklaag Langs de pro vinciale weg van de Bontekoe naar Rodesïuis ligt een stuk bouwland van enkele hectaren, bebouwd met mais, die nu ge rooid wordt. Nu het lange dro ge zomerse weer plaatsheeft gemaakt voor regendagen, zijn de betreffende landbouwers de verplichting vergeten om de wielen van hun voertuigen schoon te maken als ze daar mee de openbare weg opko men. Een decimeter dikke sli klaag bedekt ter plaatse over een paar honderd meter de betonweg. I Schuurbal De KPJ kring Hulst, houdt zaterdag 6 okto ber in samenwerking met de PJZ een schuurbal. Het wordt gehouden in de schuur van de heer Scheele aan de Chathari- nedijk in Zaamslag. Aanvang 20.00 uur. Voor de muzikale omlijsting zorgt drive-in dis cotheek Aqua Dest. (Van een onzer verslaggevers) I TERNEUZEN Bij de postduivenvereniging Herle ving in Kloosterzande blijven ook in dit naseizoen de duiven van R. Mahu het uitstekend doen. In de wedvlucht vanuit Quievrain won hij 1, 5, 6 en 8. Zijn winnende duif kwam tot een snelheid van 1443,9 meter per minuut. De verdere uitslag van deze verenigingsvlucht waaraan door 51 duiven werd deelgenomen, luidt: 2 René v. Goethem, 3 en 9 J. de Jonghe, 4 en 10 P. Laffeber, 7 E. Aarssen. Bij de postduivenvereniging Nieuw Leven in Koewacht na; rnen, ondanks het reeds verge vorderde vliegseizoen dat nu snel zijn einde nadert, nog 215 duiven deel. 1 en 8 W. Ver biest, hoogste snelh. 1401,9 m.p.m., 2 Jos. Elegeert, 3 A. de Booij, 4 gebr. Elegeert, 5 A. Geers, 6 R. van Hijfte, 7 Alph. Gijsel, 9 M. de la Ru-el le, 10 P. van Gijsel. De Snelle Duif, Clinge, met 113 jonge duiven. 1 J. v. Vlieriberghen, 2 A. Bracke, 3 R. v. Gaeveren, 4 O. Rombout, 4 en 8 J. v.d. Branden, 6 A. Seghers, 7 J. Rombout, 9 en 10 O. Masschelein. Oude duiven: 1 en 2 A. Bracke, 3 en 6 J. Govaert, 4 A. Seghers, 5 A. Backer-Koemans, 7 J. de Bur ger, 8 A. Reu-nis, 9 R. Willaert, 10 C. v.d. Velde. De Postduif, Heikant, met 63 jonge duiven. 1 en 2 Ed. Maes, 1388.6 m.p.m., 3 Ed. van Goe- Zuster Martha (recht achter de broodschaalomringd door haar broers en zusters. them, 4 L. Thuy, 5 J. Ever- aert, 6 A. Pieters, 7 en 8 P. Rottir, 9 gebr. Verschuren, 10 J. Strooband. Met 52 oude dui ven: 1 H. v. Himschoten, 1398,4 m.p.m., 2 en 9 L. de Bruin, 3 gebr. Verschuren, 4 en 7 L. v. Goethem, 5 Cam. de Beule, 6 A. Pieters, 8 Ed. Ma-as, 10 J. Lambr-echts. De Reisduif, Graauw, 36 dui ven. 1 A. Maas, 1376,- m.p.m., 2 en 6 J. v.d. Veeke. 3 L. v. Vlienberghen-, 4 en 9 gebr. De Koster, 5 J. v. Sikkelerus, 7 P. de Caluwé, 8 Ed. v. Vlierberg- hen, 10 Al-ph. de Block. De Snelle Duif, Terhole, met 32 duven. 1, 2 en 6 Jos. As- selman, 1402,- m.p.m., 3 Jos de Maat. 4 L. Heymans, 5 All. Beaurain, 7 en 9 J. Schone- berg, 8 A. Vermeulen, 10 Alf. Freyser. De Kring Centrum Zeeuwsch- Vlaanderen hield een kring vlucht met een deelname van 573 duiven. Winnaar van dit concours werd een duif van H. Marquinie uit Sas van Gent, met een snelheid van 1448,- m.p.m., 2 en 8 G. Koekkoek, Axel, 3 G. Serrarens, 4 B. Burm. beiden uit Stoppeldijk, 5 E. Piessens, Boschkapelle, 8 en 14 A. de Meijer, Terneu zen, 7 R. Cappaert, Sas van Gent, 9 L, v.d. Wege, Terneu zen, 10 M. Klaassen, Axel, 11 Fr. Dobbelaar, Zaamslag, 12 C Wieland, Axel, 13 J. Wentzler, Stoppeldijk, 15 A. Pee-rsman, Axel. Wedvluchten vanuit Door nik. Recht V-oor Allen. Sluis, met 59 duiven. 1 en 2 J. can de Lijke, 1398 m.p.m., 3 en 7 J. Moens, 4 O. de Meijer, 5 A. Crooijmans, 6 en 8 J. Coppens, 9 J. de Zutter. 10 G. de Meijer. De Bonte Duif, Aardenburg, in samenwerking met De Grens- vüegers uit Eede, met 105 jon ge duiven 1 en 3 J. de Vreeze. 1457,4 m.p.m,. 2 A Reiniers, 4 L. Matthijs, 5 P. Staelens, 6 G. Lampaert, 7 W. Standaert, 8 en 10 O. de Vriend, 9 R. de Windt. Met 42 oude duiven: 1, 5 en 9 A. Dezut r, 1437,8 m.p.m., 2, 3 en 6 E. Rijckaert, 4 B. Herman, 7 G. Leliaart, 8' 0 De scheidende heer Wouters met een van de cadeaus die hij kreeg. (Van een onzer verslaggevers) GRAAUW. Met een korte officiële bijeenkomst in het ver enigingsgebouw van Graauw heeft de groep Hulst van de rijks politie vrijdagmiddag afscheid genomen van opper-wachtmeester A. Wouters uit Graauw. Hij heeft het korps verlaten wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd voor politie ambtenaren. Tijdens de afscheidsbijeen komst werd de scheidende op per onder meer toegesproken door districtscommandant W.D. Lanting uit Middelburg. Hij maakte van de gelegen heid gebruik om te attenderen op het feit, dat er de afgelo pen jaren bij de politie wel het een en ander is veranderd. „Tot het laatste moment bent u een gewaardeerde kracht van dit korps geweest en ziet u het niet zo, dat u er op dit ogenblik helemaal volledig uitstapt. We zullen echt nog wel eens een beroep op u moeten doen", aldus de heer Lanting. Waarderende woor den aan het adres van opper Wouters spraken ook adjudant Van Hove van de groep Hulst en burgemeester P. Molt hoff. De heer Van Hove: „U hebt uw taak als politieman goed begrepen. U wist, dat het een dienende taak is. U hebt er trouwens ook voor gezorgd, dat onze lachspieren niet vast geroest zijn", aldus de Hulster adjudant, die ook nog even stil stond bij het huidige perso neelsgebrek. „Ondanks het feit, dat we incompleet zijn moeten we ons ten volle voor de dienst blijven inzetten", meende hij. Namens de groep overhandigde hij collega Wou ters een verrekijker, die hij kan toevoegen aan de uitrus ting van de boot, die opper Wouters aan het opknappen is. Ook de Hulster burgemees ter overhandigde een presen tje. De bijeenkomet in het ver enigingsgebouw werd bijge; woond door nagenoeg alle col lega's van de groep Hulst en verder door oud-adjudant Schipper van Zuiddorpe. Dit is een van de vele plaatsen, waar opper Wouters sinds 1944 werkzaam is geweest. Geboren in Clinge en opgegroeid in Nieuw-Namen, werd de heer Wouters in 1944 als lid van de hulp-marechaussee ingelijfd. Later ging hij over naar de politie. Over die periode zegt hij zelf: „Ik had nooit ver wacht dat ze me zouden ne men. Ik dacht dat ik te klein was. Het viel me honderd pro cent mee, toen ik hoorde dat ik kon blijven." De heer Wouters heeft de afgelopen decennia een waar devolle vertrouwensrelatie we ten op te bouwen met de men sen, waarmee hij geregeld te maken had. „Verdachte" of „kennis" maakte voor hem in zijn optreden geen verschil. Iets van de populariteit van deze politieman bleek gister middag op de receptie, die na het afscheid volgde. Tal van vrienden, kennissen en inwo ners van Graauw maakten ge bruik van de gelegenheid om dp scheidende opper de hand ■"hudden. Overigens zal de r Wouters zich niet hoeven •e gaan vervelen, want daar voor heeft hij teveel hobby's. Districts-commandant Lanting heeft gisteren al door laten schemeren, dat de recherche de komende jaren beslist nog wel eens gebruik wil maken van zijn kwaliteiten als „tolk" en „tekenaar". W. Standaert, 10 A. Rei niers. De Snelvliegers, Oostburg, met 72 duiven 1, 2 en 9 L. Verheije, 1422.13 m.p.m., 3 A. Aal- bregste, 4 en 5 J. Bakker, 6 W. Kuijpers, 7 .J de Lijzer, 8 en 10 M. Buijsse. Nog Sneller, Breskens, met 270 duiven, hoogste snelh. 1443,- m.p.m. 1 Th. Smallegan- ge, 2 en 8 I. de Jonge, 3 Ko de Meester, 4 J. v.d. Broedse, 5 J. Jacobs, 6 J. Wisse, 7 H. Mook- hoek, 9 P. Cornelis, 10 J. v. Oostenbrugge. Eerste De Beste, Schoondijke, met 102 duiven. 1, 5 en 8 P. Ras, 1371,- m.p.m., 2 en 6 R. Postma, 4 G. Dobbelaere, 7 P. de Hullu, 9 Klaassen-Tallie, 10 gebr. Huigh. Steeds Sneller, IJzendijke, met 185 duiven. 1 F. Diele- man, 1468,- m.p.m., 2 en 6 A. Mussche. 3 en 4 Putter en zn„ 5 en 9 J. de Smet, 7 Putter-De Boevere 8 Th. Cruson, 10 A. Verwulst. Vrije Vlucht, Sasput, met 65 duiven. 1 C. Boogaard, 1401,- m.p.m., 2 J Dhont, 3 en 7 P Boogaard. 4 en 6 Cl. de We ver. 5 B. de Poorter, 8 J. v Weijns-bergen, 9 P. de Poorter, 10 P. Boogaard. VZV. Hoofdplaat, met 166 dui ven. 1 en 7 Th. Steijaert, 1431,- m.p.m., 2 Scherbeijn en zn„ 3 A. en H. de Poorter. 4 W. Temmerman, 5 A. Dierick, 6 J. Spinnewijn. 8 A. de We ver, 9 M. Vermeere, 10 Seijne- «ael-O. Jong Maar M-oedig. Driewegen 1 en 8 B. v.d. SI ikke. 1394.- m.p.m. 2, 4, 5. 6 en 9 I Klaeijsen. 3 en 10 A. Jansen, 7 A. den Hamer. Verharding De oude on verharde Zandweg, verscholen tussen bomen en struikgewas langs de dijk tussen de pol ders Zuiddorpe Zuiddeel en, Varempe, krijgt een asfalt ver harding. Daarme verdwijnt een van de laatste ouderwetse zandweggetjes in Zuiddorpe. 'medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg Dokter N. Rijk, Oude Kerk straat 2, Aardenburg, tel. 01177-1466. Axel Dokter Boor, tel. 1666, b.g.g. 01157-1451. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen dijke Dokter H. van der Pas, Hoogstraat 1, IJzendij ke, tel. 01176-366. Borssele en Nieuwdorp De praktijk van dokter Gelder blom wordt waargenomen door dokter Kiviet, Borssele, tel. 01105-203. Breskens en Groede Dokter Van den Berg, tel. 01171- 366. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter Beek, Zuidzande, tel. 01170- 2424. Clinge, St.-Jansteen en Koe wacht Dokter Adriaan- sens, tel. 01140-2928. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande De praktijk van J. Kole, S. Wöstmarm en H. Zwarte- lé wordt tot maandagmorgen 8.00 uur waargenomen door dokter J. Geldof, Korteweg 23, Driewegen, tel. 01195- 275. Goes Dokter J. van der Feen, Oostsingel 118, tel. 5003. hoek, Philippine en Sluiskil Dokter Jongsma, Juliana- straat 2, Hoek, tel. 01154- 1356, b.g.g. 1345. Hulst Dokter W. Eysink, tel. 2060. Kloosterzande Dokter R. Buwalda, Cloosterstraat 72, Kloosterzande, tel. 01148- 1277. Tot maandagmorgen 8.00 uur. Middelburg Dokter P. Schram, Oosterscheldestraat 2, tel. 4664 (zaterdag) en dokter J. de la Hayze, Seis- dam 22, tel. 4305 (zon dag). Reimerswaal Dokter P. Pol derman, Yerseke, tel. 01131- 1300 voor de dorpen Hans- weert, Kruiningen en Yerse ke. Dokter A. Constandse, Krabbendijke, tel. 01134- 1444 voor de dorpen Krab bendijke, Oostdijk, Waarde en Rilland-Bath. Sas van Gent e.o. Dokter M. Dierick, Graaf Jansdijk A 185, Westdorpe, tel. 1255. Terneuzen Dokter J. Ste vens, Scheldekade 27, tel. 01150-2020. Vlissingcn Dokter E. Kant, tel. 3987 (tot zaterdag 24.00 uur) en dokter A. Mijnlieff, tel. 2525 (van zaterdag 24.00 uur tot zondag 24.00 uur). Wolphaartsdijk, 's-Heer Arendskerke en Heinkens- zand Dokter D. van Driel, 's-Heer Arendskerke, tel. 01106-1202. Zaamslag Dokter W. Fraan- je, Plein 42, Zaamslag, tel, 1244. TANDARTSEN O.-Z.Vlaanderen Tandarts F. Hamann, Leeuwenlaan 58, Terneuzen, tel. 01150- 2320 (zaterdag van 10.00- 10.30 uur en van 18.00-18.30 uur, zondag van 12.00-12.30 uur). W.-Z.Vlaanderen Tandarts N: Jansen, Aardenburg, tel. 01177-1380 (zaterdag en zondag' van 12.00-12.30 uur). Walcheren Tandarts A. Oort, Tobagolaan 6. Vlissin- gen, tel. 01184-4390 (zater dag van 9.00-10.00 uur, zon dag van 11.00-12.00 uur). Z.- en N.-Beveland Tand arts D. Hage, Grote Kade 28, Goes, tel. 01100-6727 (zaterdag en zondag van 9.00-10.00 uur). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag Dokter J. de Haas, Zaamslag, tel. 01153-1366. N.- en Z.-Beveland Dokter G. Boneschanscher, Kruinin gen, tel. 01130-1233. W.-Z.Vlaanderen Dokter J. vande Vijver, Oostburg, tel. 01170-2103. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis Zr. De Jonge, Cadzand, tel. 01179- 367. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke Zr. Snel, Bier vliet, tel. 01152-216. Ëllewoutsdijk e.o. Zr. J. Bolier, Elenvaasstraat 2, 's- Heer Arendskerke, tel. 01106-1303. Goes Zr. C. Jungerius, tel. 7110. Groot Axel en Zaamslag Zr. M. Geensen-Delnad, Bachstraat 61, Axel, tel. 01155-2145. Hoek, Sluiskil en Philippine Zr. Eustella, Jacob Ho- beirsstraat 2, Philippine, tel. 01159-306, b.g.g. 01157- 451. Hulst en Houtenisse Zr. Verver, tel. 01148-1257. Sas van Gent Zr. Van Waes. Schulpenpad 43. tel. 01158-1548, b.g.g. 01158- 1567. Terneuzen Zr. M. Vermey- len. Langs de Kreek 13a, tel. 3829. Verseke, Kruiningen en Hans- weert Zr. K. Lodder, Yerseke, tel. 01131-1768. YPOTHEKEN Goes Zeeuwse Apotheek. tel. 5255. Middelburg Apotheek W. Hummelen, Markt 69, tel. 2134. TerneuzenApotheek Klaas sen, tel. 2090. Vlissingen Apotheek J, Tan-Meyer, Scheldestraat 26, tel. 2025.

de Stem | 1973 | | pagina 9