„DE SKUNKS' BON En dat eigen geld voor een eigen huis dan? Aan de geldboom schudden? Nu is er een nieuwe spaarvorm die het eigen-geld-sparen makkelijker maakt. n 'Êtrnm m Amro Eigen Huis Spaarplan. Makkelijker sparen voordat moeilijke eigen geld. (o) Ajax-ver Daar moet administratief medewerker(ster) Het Vrije Volk uitzendburo Factotum bv L - verwarmingsmonteurs - hulpmonteurs c.v. - loodgieters - elektriciens - typiste hoofdverpleegkundige met kinderaantekening BONTHUIS EEN B0NTH0ED OF CRAWAT KADO! met eigen gemaakte kleding Doet u mee? f2700.- aan prijzen Stuurde bon op Bestuursacademie Noord-Braband ADMINISTRATEUR STICHTING 'HET HOOGHUYS' psychiatrisch instituut sint-antonius etten-leur I G. v. HALDEREN B.V. Streekziekenhuis St.-Elisabeth te Oudenbosch o.m. voor studenten Goed ontvangen Talrijke reakties Zaterdag 29 september 1973 Kaaistraat 45 - Steenbergen - Tel. 01670 - 31 48 Ter gelegenheid van onze opening geven wij bij aankoop van een bontmantel Deze aanbieding geldt van 27 sept. t/m 15 okt. a.s. UW BEZOEK AAN ONZE NIEUWE ZAAK ZULLEN WIJ ERG OP PRIJS STELLEN. /u Onze winkel en atelier zijn vanaf vrijdag 28 sept. elke dag geopend van 9 tot 18 uur, vrijdags tot 21 uur. -jOn» Tijdens de Femina in de Ahoy-hallen die van 5 tot 16 oktober wordt gehouden organiseert Het Vrije Volk een modeshow voor dames die zelf kleding maken, en een show voor zelfgemaakte kinderkleding. U kunt zich laten inschrijven voor groep 1. Dameskleding en/of voor groep 2. Kinder kleding (tot en met 14 jaar). Als u de bon opstuurt krijgt u alle gegevens over deze wedstrijd thuis. Er is één hoofdprijs van f 1000.- voor het mooiste werkstuk van de dames- en kindershow samen. Verder per groep een 1e prijs van f 500.-, een 2e prijs van f 250.^ en een 3e prijs van f 100.- Presentatrice van alle shows: Alice Oppenheim. In de jury van de finaleshow voor kinderkleding heeft o.m. zitting Wieteke van Dort (bekend uit de stratenmaker-op-zee-show). In die voor de dames o.m. Mevr. A. Thomassen-Lind (echtgenote van Rotterdams burgemeester) als u iets gema&Kt hebt waar u trots op bent. Wie weet, wint u 'n prijs. U kunt de bon verzenden aan: Het Vrije Volk, afd. Public Relations, WittedeWithstraat25, Rotterdam. Ja, ik wil alles weten over de "Wedstrijd Zelfgemaakte Kleding" die tijdens de Femina in de Ahoy-hallen wordt gehouden. Ik geef mij op voor: 1 Dameskleding s 2 Kinderkleding (tot en met 14 jaar) Hokje aankruisen. Als u 2 hokjes aankruist betekent dit dat u aan beide groepen deelneemt. Naam: Adres: Woonplaats:Telefoonnummer: Directeur: M. Boudens - Elzenstraat 64 - Tilburg - Telefoon (013) 432453 De bestuursacademie verzorgt de vakopleidingen voor de gemeentelijke en provinciale bestuursdienst. Aan de academie studeren plm. 700 amb tenaren en zijn plm. 60 docenten part-time verbonden. Voor de admini stratie van de academie wordt gevraagd een: Taakhet verzorgen van de boekhouding en de studenten administratie, alsmede de corespondentie van het be stuur en de directie. Eisen een middelbare schoolopleiding en het diploma M.B.A. of gevorderde studie voor de diploma's G.F. of S.P.D. Salaris aanstelling in de rang van commies (A) of hoofdcom mies, salarisnormen 1542,2532,per maand. Alle in overheidsdienst gebruikelijke rechtspositiere gelingen zijn van toepassing. De directeur, de heer M. Boudens, Elzenstraat 64 te Tilburg verstrekt u gaarne nadere inlichtingen (telefoon 013-432453 of thuis 04251-2416). Sollicitaties binnen 14 dagen aan het dagelijks bestuur van de Be stuursacademie Noord - Brabant, P. F. Bergmansstraat 1 te Tilburg. Wij vragen voor zo spoedig mogelijk een ZJjc\/haar werkzaamheden zullen hoofdzakelijk bestaan uit administratie ten behoeve van de inkoop. Wij zoeken iemand van MAVO-niveau, in het bezit van een typediploma. Handigheid en zelfstandigheid zijn hierbij eigenschappen waar we erg gevoelig voor zijn. Voor verdere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer H. Fiolet, hoofd civiele dienst, telefoon (01608) 59 20, toestel 139. Schriftelijke sollicitatie te richten aan hoofd Personeelszaken, Van Bergenplein 39, Etten-Leur Die duizenden guldens aanbetaling voor een eigen huis komen je niet aanwaaien. Als je't eigen geld voorzo'n fijn eigen huis met z'n financiële voordelen, z'n vrijheid, z'n tuintje, enz. niet hebt, moet je ervoor sparen. Hoe moeilijk dat ook is. Maar van nu af aan is het sparen voor dat eigen geld wat makkelijker: u kunt nu gaan Eigen Huis Sparen. Het Eigen Huis Spaarplan, ontwikkeld door de Amro B^nk, is een speciale spaarvorm om gemakkelijker te sparen voor dat moeilijke eigen geld. Het geeft u bijvoorbeeld een extra hoge rente en een meevaller bij het afsluiten van de hypotheek straks. Speciaal sparen voor een speciaal doel. Dat maakt 't al wat eenvoudiger: doelbewust sparen voor dat eigen geld. Hoeveel en hoe vaak u spaart bepaalt uzelf. Maar u kunt ook automatisch Eigen Huis Sparen: elke maand een vast bedrag van uw privérekening op uw Eigen Huis Spaarrekening laten zetten. 7Rente zonder dat u het spaargeld voor bepaalde tijd vastzet. Sparen voor dat eigen geld moet snel gaan. Daarom krijgt u 7'A% rente (op een gewoon spaar boekje meestal ca. 4%). En daarom wordt 't u ook weer niet al te makkelijk gemaakt om zomaar uw spaartegoed aan te spreken: over het bedrag dat u opneemt voor een ander doel dan om een huis te kopen betaalt u een retourrehte van 2% over het opgenomen bedrag. Premie op het hypotheekbedrag. Na het eigen geld sparen komt de financiering. Neemt u als Eigen Huis Spaarder straks een Amro Woninghypotheek, dan geniet u een premie van een 1/2% op het hypotheekbedrag Loop de dichtstbijzijnde Amro Bank eens binnen. De Amro specialisten adviseren u graag persoonlijk over het Eigen Huis Spaarplan, maar ook over Amro Woninghypotheken, verzekeringen en andere financiële zaken rond het eigen huis. Gratis informatieve pocket voor elke nieuwe Eigen Huis Spaarder. Elke Eigen Huis Spaarder krijgt r de pocket „Huizen en Verhuizen" Een uniek boekje, speciaal voor Ve/WIUIZEN de Amro Bank samengesteld, dat vertelt en opheldering dÊt geeft over 1001 problemen MJI rond verhuizen err huis kopen. „Huizen en Verhuizen" kunt u inzien bij elke Amro Bank. FflAHS NjEUWEMHUIJZE TECHNISCH INSTALLATIEBUREAU Oosterhout - Bergen op Zoom - Vlissingen vraagt voor spoedige indiensttreding, voor haar rayon Oosterhout en Bergen op Zoom (voor rayon OosterHout) Mondelinge of schriftelijke sollicitaties te richten aan St.-Janstraat 18 te Oosterhout. West-Vaardeke II vraagt voor haar kinderpaviljoen in verband met het aanstaand hu welijk en vertrek van de huidige functionaresse een Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen te richten aan het hoofd van de verpleging de heer L. Loozen. Telefoon 01652-3055. verhuist per 1 oktober a.s. van de Willemstraat 14 Breda naar NIEUWE PRINSENKADE 1 BREDA Het oude telefoonnummer 01600-45518 blij" en er komt een nieuw nummer bij 01600-34410 Factotum: dienstverlenen en vertrouwen met nog meer service ZaterdoQ „splember 1973 REC REAI MET BRE (Van onze spc AMSTERDAM Ruud Kr»' national. Verdediger van Eur» rond een markant gezicht. BI wereld in blikken. Afgelopen Krol, samen met Barry Hi de Ajax-verdediging tijdens j „Echt zo'n wedstrijdje om wed ritme te komen", zegt hjj thans ritme is van het grootste belang gesteld zijn voor het spelen va in de eerste ronde, op 24 okto de drievoudige Europa Cup-hot Europese topploegen strijd mol Helemaal gerust ls Ruud Krol niet over de afloop van dit Europa Cup-seizoen. Hij zegt tenminste (hoewel hij la ter toch weer enigszins spijt schijnt te hebben van zijn uit spraken): „Ajax zal het deze competitie wel weer redden, ai betekent dat niet dat we voor de vierde achtereenvol gende maal de Europa Cup winnen. En Reals record van vijf cups op een rijtje, is ze ker niet meer te realiseren. Want bedenk, andere Europese ploegen groeien steeds dichter naar Ajax toe. Men kijkt alles van Ajax af. Oosteuropese teams bijvoorbeeld maken hele studies van onze ploeg en het spel. En als je goed oplet, dan zie je al bij veel clubs dingen, die Ajax nog niet zo lang geleden heeft ingevoerd. Bo vendien, men ziet ons vaak op de televisie. De andere clubs blijven heus niet stilzit ten. Maar Ruud Krol blikt toch wel met vertrouwen in zijn en Ajax' toekomst. „De vorm is immers weer groeiende. De kwesties rond Cruyff zijn zo goed als vergeten. De vele ge sprekken die we met de trai ner Hebben gehad, beginnen nu hun vruchten af te wer pen", zegt de man die op 31 oktober weer eens samen met Johan Cruyff gaat voetballen. Dat zal dan gebeuren in Bar celona. Ruud Krol is samen met Johan Cruyff opgesteld in het Europees elftal dat ter ge legenheid van de wereldvoet- baldag een vriendschappelijke wedstrijd tegen een Zuidame rikaans elftal speelt. „Een hoogtepunt in mijn carrière", noemt Krol deze wedstrijd. Maar terug maar Ajax; naar de ploeg die drie Europa Cups, een officieus wereldkampioen schap en vele, vele andere be- Kri sei; ku lan ma toe aar ooi Hui na kui div var kla Vorige week stond er al in de krant de Prijs-slag een gedurfde aktie is f der het motto: "Test ons". Jac. Hermans vraagt door middel Honderden huisvrouwen blijken de kans om hun mening kenbaar te kunnen maken op prijs te stel len. Jac. Hermans geeft ze die kans. 'm Trouwens, je moet wel lef hebben als je het aandurft om te vragen: "Test ons. Vergelijk onze prijzen met die van andere kruideniers". Ze gaan zelfs nog verder. Volgen de week vragen ze hun klanten: Hoe vindt U ons personeel? Wat zegt U van de bediening? Tot nu toe zijn er al veel ingevulde testbrieven binnen gekomen. Heel veel klanten hebben op deze ano nieme test gereageerd. Zo'n nieu we manier van onderzoek geeft dit konkurrerende bedrijf een schat aan informatie. Er wordt nu met man en macht gewerkt om al die opmerkingen en meningen te verzamelen en te ver werken. Want het is natuurlijk de bedoeling dat zowel de Prijs-slag als de klanten er blijvend hun voordeel mee kunnen doen. I

de Stem | 1973 | | pagina 26