niet eens met besluit BOBBY MOORE GEPASSEEBD Delta Sport te sterk voor For tuna Baert Zeeuws kampioen na winst in laatste rit NEDERLAAG ST.-ALOYSIUS BC Avanti Tweede plaats Johan Scheele DE WAAL SUCCESVOL 119 VOOR DE SLANKE LIJK SUCROSA :teur of )irectrice legenadvies Winkels KNWU HOCKEYTEAM NAAR NIEUW-ZEELAN© I nsdag 26 september 1973 sport IHIII—I— ■eP uit het WIJS-SLAG thiskwie betten erballen /J| laas 89 nargarine Sfg soep doekjes Oïf pers "^ÖQ nkogels stengels ien flikken en ]29 edtaai ol -Lsrl ment Ihtlu stopt reeds na een jaar met sponsoren Ploegleider -/es /es kef SOA/S// J^Ii >/7 US ^sooffër? -pa/xefet, ZEER FIJN 'furrj-cfèfne colade *7 cfroco/ac/e. PACK g niet koken >M4GEP£ een statiegeld 'BPl/lA/SP 450g/-afn ING KATHOLIEK BEROEPS- IN DE KANAALZONE VAN 'LAANDEREN" raagt, zo mogelijk met ingang van igang 1 januari a.s. voor haaf :hool voor H.N.O. en M.H.N.O. aan de Hol- ndiastraat te SAS VAN GENT, een: iet vermelding van bevoegdheden inlichtingen, kunnen binnen de 1" verschijnen van dit blad worden an de voorzitter van de Stichting P. Mechelinck, Molenstraat 38 (Van onze sportredactie) SOESTERBERG Het toch al benepen aantal proféquipes in de vaderlandse wieler- wereld zal met ingang van volgend jaar met nog minstens één worden ingekrompen. De directie van Kela-tapijt kwam namelijk eind vorige week met de mededeling dat achter de dit jaar begonnen wieleractiviteiten weer een punt wordt gezet. Een besluit dat in totaal zeven profs treft, zij het de een harder dan de ander. Vier van de zeven „broodrijders" die Kela onder contract heeft staan Serpenti, Balk, Van Beers en Óttenbros zullen op zoek moeten gaan naar een nieuwe stal, een naar het zich laat aanzien tamelijk wanhopige zaak. Nummer vijf, Jos van Vleuten, heeft vorige I week afscheid genomen van de wielersport, terwijl nr. zes, Ëef Dolman, al eerder had aangekondigd er na afloop van dit seizoen mee te zullen stop pen. Het ergst is nr. zeven er aan toe. Dat is Pé van Straelen, de renner die op 28 april van dit jaar op de Kemelerberg in België zeer ongelukkig ten val kwam. Op dit moment ligt hij nog steeds in het ziekenhuis, na overigens al een periode thuis verpleegd te zijn. Van Straelen zal zeer waarschijn lijk nooit meer kunnen fiet sen.... Niet alleen de betrokken ren- I ners zullen het besluit van di recteur P. van Heugten be treuren. Dat doet ook Peter I van Putten, public relations man bij Kela en de man die dit bedrijf uit Soesterberg in de wielersport bracht. Van Putten, die ook als ploeg leider optrad, gaf gisteren toe I dat de beslissing van zijn di- i recteur indruist tegen het ad vies dat hij eerder had uitge- i bracht. Van Putten: „Dit eer ste seizoen was voor ons een proef. Ik heb geadviseerd vol gend jaar door te gaan, en dan in een grotere opzet. Ik had graag een aantal renners aan getrokken die nog bij de ama teurs rijden, maar volgend jaar niet meer gesponsord mo gen worden. Hordijk had ik op mijn lijstje staan, Piet van Katwijk, De Waal en Schür. Met sommigen had ik al infor meel contact gehad. Verder had ik enkele profs willen aantrekken, zoals Tino Tabak en Ben Koken. Eef Dolman zou dar als assistent-ploeglei der zijn gaan fungeren". Van Putten: „Ik wilde naar een ploeg van een man of twaalf, die behalve de criteria ook enkele kleine etappekoer sen zou rijden en met een redelijke kans op succes ook aan de voorjaarsklassiekers kon deelnemen". Het zijn de enorme kosten (Van Putten: „Ik denk zo'n 3,5 tot 4 ton) verbonden aan deze opzet, die het plan heb ben getorpedeerd. Van Putten: „Voor ons bedrijf alleen is zo'n budget te zwaar en een tweede sponsor zat er ook niet in". Behalve de hoge kosten, heeft er nog iets anders meege speeld bij de beslissing om te (ADVERTENTIE) SUCROSA: Het goede zoet maakt dat u nog even slank bent in die leuke najaarscreatie... Het goede zoet maakt dat u knipoogjes krijgt van de weegschaal... Het goede zoet is het geheim van die goedbetaalde mannequin... Het goede zoet zorgt dat u zich kunt meten met de meesten... Het goede zoet helpt u uw lichaamsgewicht onder kontrole te houden... Het goede zoet is koffie en thee met Sucrosa... Het goede zoet Iaat u er jaaaaren jonger uitzien... stoppen. Van Putten: „Wij vinden dat de profwielersport in Nederland te weinig publi citeit oplevert. Aan onze ren ners heeft dat niet gelegen, want tenslotte waren wij met 9 overwinningen In criteria in dit seizoen de succesvolste van de Nederlandse profploegen. Waar het aan ligt, is dat de amateurs veel te veel publici teit krijgen. Geloof me, als een amateur een wind laat, staat het morgen in de krant". Van Putten ziet maar één middel om aan de inderdaad wat scheefgegroeide verhou dingen in berichtgeving over de amateurprestaties een eind te maken: „Ze moeten de sponsors helemaal bannen uit de amateursector. Dan zou het mes aan twee kanten snijden: de amateurs zouden eerder prof worden en er zouden meer sponsors te vinden zijn voor de profsport". Volgen9 het communiqué dat Kela verstrekte naar aanlei ding van het besluit te stop pen werd onder meer gezegd dat de renners die momenteel Kela-produkten verkopen, dat ook in de toekomst kunnen blijven doen. Zoals bekend be heren verschillende renners (o.a. Dolman en Óttenbros) winkels waarin zij buiten de tijd dat zij op de fiets een boterham proberen te verdie nen tapijt verkopen. Over het resultaat van deze combinatie kan (of wil) Van Putten niet veel zeggen. Maar een groot succes, zo wordt wel duidelijk, is het niet. Van Putten: „Het is in feite een onmogelijke combinatie. Een renner met een volledig programma, zal zo'n winkel er echt niet bij kunnen hebben. Dat hebben we wel gemerkt". Weinig goede woorden heeft Van Putten over voor de KNWU, waarmee hij in zijn kortstondig verblijf in de wie- lerwereld enkele keren over hoop lag. Evenals tal van an dere sponsors trouwens, meent Van Putten: „De sponsors zijn bij de Wielrenunie niet in tel. Toch zullen ze deze week door de knieën moeten, anders raken ze weer een profsponsor kwijt". Van Putten doelt hiermee op het gesprek van aanstaande donderdag tussen de sportcom- missie en de directie van Fri- sol. „De voorstellen voor de amateursposoring wijzigen amateursponsoring wijzigen mogen gesponsored worden) of we trekken zowel onze amateur- als onze profploeg terug", zo luidt het Frisol- dreigement dat bij dit gesprek op tafe ligt. Zodat, als het bondsstandpunt ongewijzigd blijft, er binnen één week twee van de drie profsponsors zullen verdwijnen. Waarna slechts nog de ploeg van de blijkbaar niet kapot te krijgen Ton Vissers resteert LONDEN (RTR) Bobby Moore is gepasseerd door Sir Alf Ramsey voor het Engelse elftal dat vandaag op Wem bley aantreedt voor een vriendschappelijke wedstrijd tegen Oostenrijk. Moore, die kortgeleden uit het eerste elf tal van West Ham United werd gelaten, in verband met transfergeruchten, is als aan voerder in het Engelse elftal vervangen door Martin Pe ters. Het is de laatsite voorberei ding vam het Engelse elftal voor de beslissende wedstrijd tegen Polen in de voorronde van het toernooi om het we reldkampioenschap. Polen speelt nog een vriendschappe lijke wedstrijd tegen Neder land op woensdag 10 oktober te Rotterdam. Ex-wereldkampioen Harm Óttenbros, die door het besluit van Kela, naar een andere stal moet zoeken. (Van onze sportmedewerker) Met nog maar vier week ends voor het einde van de Zeeuwse veldhandbalcompeti- tie, zit de afdeling Zeeland duidelijk in de problemen. Want ook ditmaal gingen slechts acht van de 40 wed strijden door. Deze achter stand in de voortgang van de competitie brengt competitie leider Nijsen nog verder in de zorgen. In de heren eerste klas was Delta Sport te gast bij IJSHOCKEY Hijs Ver onica 538 zal op 5 oktober het ijshockeyseizoen in Den Haag openen met een wedstrijd te gen Oslo. De veelvoudige in ternational Corkie de Graauw zal dit seizoen als trainer- coaoh fungeren. Door Hijs Ver onica zijn twee Canadezen ge contracteerd: Ejay Queens (23) en Paul Morris. (Van een sportmedewerker) OOSTBURG-VLISSIN- GEN Ondanks alle protesten en die waren er in beide ritten, die zaterdagavond en zondagmiddag werden verre den en allebei meetelden voor de provinciale clubkampioen schappen-competitie PCC ral lyrijden staat wel vast dat de heer M Baert te Kapelle, uitkomend voor MAC de Zeeuwen, kampioen van Zee land is geworden. Dit dan door de vierde en tevens laat ste PCC-rit zondagmiddag op de West-Zeeuwsch-Vlaamse wegen verreden te winnen en daags daarvoor zich als twee de te klasseren in de, „Delta rally", die over Walcherens grondgebied liep. Opmerkelijk groot was toch in beide laatste PCC-ritten het aantal strafpunten dat werd opgelopen. De winnaar van de Watertorenrit, kreeg er 459, die van de „Deltarally", zelfs 476. Een ander in het oog vallend feit is dat het rijden op eigen bekend grondgebied toch wel enige voordelen heeft. Zaterdagavond eindig den 4 teams van MAC de Zeeuwen bij de eerste vaf in deze door MAC de Zeeuwen georganiseerde oriëntatierit. Zondag klasseerden zich drie WZA-equipes bij de eerste vijf. Opmerkelijk in deze „Wa tertorenrit", was bovendien de zeer goede prestatie, geleverd door het ZEVAC-equipe Van Hoorn-De Vos, Hoek-Zaam- lag, dat zich in deze toch zeer moeilijke rit als vijfde klas seerde, niet deelnemend aan de PCC-competitie, hiermee toch heel wat cracks, waarbij landskampioen A. Deegens te Middelburg, achter zich la tend D, Vos: „We rijden voor ons plezier zoals altijd. En als we de uitleg voor ons krijgen kunnen we over bepaalde op drachten wel eens van mening verschillen met de betrokken uitzetters van de rit, maar dat geeft ons geen aanleiding om te protesteren". Geprotesteerd werd er officieel wel door de Zeeuwen en MAC Scheldegou- wen, maar in hoeverre men hiermee succes zal boeken valt nog te bezien en daarom zal het KNMV-reglement dezer dagen door de betrokken par tijen nog wel eens zeer nauw keurig gelezen worden, toch zeker op die punten waarin men van mening verschilt, waarbij men zelfs zover kan gaan wat het wezenlijke ver schil is tussen een hoop puin en een puinhoop. Dat laatste is de PCC 1973 niet geworden. Laten de uitzetters echter wel bedenken dat de meeste deel nemers en met name zeker de andere ritten het zien als een soort van vrijetijdsbe steding en ontspanning. Men kan een rit zo moeilijk maken j als men zelf wil, waarin de rijders honderden strafpunten oplopen. Maar daarmee is de rallysport zeker niet gediend. En zo waren er dan ook in hotel Buitenlust te Oostburg, tijdens het lange wachten voor de prijsuitreiking plaatsvond, tal van meningen te horen over de twee laatst gehouden ritten die sterk uiteenliepen van „goed" tot „als het zo moet hoeft het voor mij niet meer". Uitslagen: „Deltarally" geor ganiseerd door MAC de Zeeu wen. "(Vlissingen). 1. W. van Berandonk Zeeuwen-C Vlissin gen 476 strafpunten. 2 M. Baert Zeeuwen-A Kapelle 603. 3 C. Boogaard Zeeuwen-B Souburg 644. 4 L. de Nooijer Zeeuwen-A Vlissingen 698. 5 J- Tuinman Scheldegouwen-A Middelburg 783. 6 J. van Nieuwenhuijze Vosserijders Kruiningen 783. 7 D. Sinke Bevelanden-B Goes 820. 8 Me juffrouw J. Bom Zeeuwen-A, Vlissingen 832, 9 Mevrouw Milhous Bevelanden-B Goes 835. 10 H. Deveneijns WZA-A Sas van Gent 840. 11 J. van Hijfte WZA-A IJzendijke 844, 12 J. Schuitema Zeeuwen-B, Vlissingen 892. 13 L. Wouters Zeeuwen-A Ritthem 901. 14 A. Fraanj e Bevelanden-A, Goes 909. 15 R. Almekinders Beve landen-A, Zierikzee 959 straf punten. Uitslag Watertorenrit, geor ganiseerd door de West- Zeeuws-Vlaamse Autoclub. 1 M. Baert, Kapelle 459 straf punten. 2 Th. Rodrigo, Ter- neuzen 466. 3 H. Deveneijns, Sas van Gent 512. 4 J. van Hijfte, IJzendijke 513. 5 I). van Hoom, Hoek 580. 6 C Boogaard. Souburg 647. 7 A. Deegens, Middelburg 648. 8 H, Haselager, Koewacht 671- 9 J. van Nieuwenhuijzen, Kruinin gen 694. 10 D. Sinke, Kloetin- ge 698. 11 P. Westveer, Kapel le 701. 12 A. Wouters, Souburg 701. 13 J. Tuinman, Middel burg 710. 14 C. Bode, Vlissin gen 712. 15 L. Wouters, Rit them 736 strafpunten.Vermeld zij wel dat dit een voorlopige uitslag is waarin in verband met de lopende protesten nogi wijzigingen kunnen komen Uitslag van de B-klasse in de Watertorenrit: 1 J. Steens- veld, Sdhoondijke met 977 strafpunten. 2 J. Wol-fert, Axel 1074. 3 H- Bilderbeek. Axel 1116. 4 M. Meijers, Oostburg 1307. 5 C. van Hermon, Aar denburg 1319. 6 A. Verrecken, Lewedorp 1339, 7 R. den Dek ker, Breskens 1360. 8 A. Buk- kens, Sluis 1360. 9 A. Meer- t-ens, Hoek 1364. 10 J. Ferket, Hulst 1366. (Van onze tafeltennismedewerker) ALKMAAR Bij de start van de landelijke competitie tafeltennis is St.-Aloysius 1 in de promotie ereklas met lege handen uit Alkmaar terugge keerd. Tegen het pas uit de hoofdklas gepromoveerde Hooge Huys 1 werd een 73 nederlaag geleden. Bij de Noordhollanders was Henny Stolk de beste man die drie maal won. Voor St.-Aloysius scoorde Dumez tweemaal en zorgde René van Dijk voor het derde tegenpunt. Paul Mathijssen kwam niet tot winst. Het als favoriet gestarte Bruynzeel Kitchen Eagles 1 gaf al me teen zijn visitekaartje af tegen het beslist niet zwakke Scylla 2 door een 100 zege. Tempo Team 2 uit Amsterdam wist in Limburg Maaebree een 28 nederlaag toe te brengen. In de overgangsklas begon St.- Aloysius 2 beter door bij de Meppers in Heeze op beide punten beslag te leggen via een 46 overwinning. Paul van Laere zorgde hier voor driemaal winst, terwijl Theo Vernimmen tweemaal scoorde. Ook het dubbelspel werd ge wonnen. St.-Aloysius 3 had minder succes bij Twenthy One Up 2 in Rotterdam. Met een 73 nederlaag bleven de punten in de Maasstad. Voor de tegenpunten zorgde hier Jo Bogaert (tweemaal), en Remy Mangnus. Het talentvolle eer ste juniorenteam van Middel burg-Zuid startte al direct succesvol in de landelijke jeugdcompetitie door in Eind- hoven eern 28 overwinning te grijpen op DSV, waarbij Coen de Vries ongeslagen bleef. MZ 2 daarentegen liet het in eigen huis tegen Ons Vermaak lelijk afweten en verloor onnodig met 37. Het sterke meisjes- teaim van MZ had thuis weinig moeite met het Amstelveense NMB-VDO. Het stuurde hun tegenstandsters onverrichter- zake terug met 10—0. CHRISTCHURCH (ANP) De Nederlandse heren-hockey- ploeg, die enkele weken gele den te Amstelveen de wereld beker won, zal van 9 tot en met 16 februari 1974 uitkomen in een internationaal toernooi te Christchurch in Nieuw-Zee- land. Nederland is ingedeeld in poule a met Pakistan, Nieuw-Zeeland en Canada. In poule b komen uit India, Australië, Maleisië en Polen. De deelneming van Pol-en is echter nog niet geheel zeker. Indien de Polen niet komen, zal hun plaats in de b-groep worden ingenomen door Sin gapore. In de poule wordt een halve competitie gespeeld, waarna de twee hoogst eindi gende ploegen in beide groe pen kruiselings tegen elkaar in de halve finales uitkomen. De overige teams spelen nog plaatsings wedstrijden. Bij de poule-indeling was de opzet India en Pakistan, evenals Au stralië en Nieuw-Zeeland te scheiden. (Van onze sportmedewerker) OOSTKAPELLE De bad mintonclub Avanti uit Middel burg is in de landelijke bad- mintoncompetitie uitstekend van start gegaan. Na de over winning tegen Blauw Wit "it Roosendaal leverde ook de thuiswedstrijd tegen BC Til burg twee punten op. In het enkelspel beheersten de dames Ririhena e-n Alliot de strijd volledig en behaal den dan ook de volle winst. Ad Proos verloor in drie ga mes van Janssens. Coen Val kenier had, na die eerste game gewonnen te hebben, nogal wat moeite met zijn tegen stander Smulders en verloor de tweede game, Valkenier herstelde zich echter in de derde game voortreffelijk ,n gaf zijn tegenspeler geen schijn van kans meer. Het herendubbel kon deze keer niet tot winst komen. De da mes deden het heel wat beter door het dubbelspel in hun voordeel te beslissen. De over winning in het gemengd diub- bel bracht de eindstand op 5 3 in het voordeel van- Avan ti. (Van onze sportmedewerker) AXEL Johan Scheele hij de internationalen 500 cc en Ko Walhout-bij de nieu welingen 250 cc beiden lid van de motorcrosclub MC Axel kwamen tijdens internationale motorcross wedstrijden in het Belgische Wortegem tot fraaie resul taten. Scheele eindigde hij de internationalen na drie manches op een tweede plaats, terwijl zijn clubge noot Walhout bij de nieu welingen op de eerste plaats eindigde. In de eerste manche bij de internationalen ging Scheele als tiende van start, maar wist toch nog op te klimmen naar de zesde plaats. In de tweede manche ging hij als elfde van start, en zou hier als vijfde eindigen. Na een derde plaats in de start bij de derde man che nam hij na een felle jacht de leiding om die niet meer af te staan. Ko Walhout jr. nam in de eerste manche bij dn nieuwe lingen na de start de derde plaats ih, maar zou toch als eerste over de finish gaan. C. Buysse die als tweede van stant ging finishte als zeven de. C. Hamelinck viel bij de start en vertrok als laatste. Maar met zijn wilskracht kwam hij bijzonder sterk te rug. Hij zou nog als tiende eindigen. C. Walhout sr. die als vierde vertrok had pech en kwam als 28ste over de aan komstlij n. Met datzelfde euvel had ook Schelleman af te re kenen. Nadat hij als dertiende van start was gegaan en op klom tot de achtste plaats sloeg het noodlot toe. Hii moest de strijd staken. In dë tweede manche ging Walhout jr. als tweede van start, maar ook Hu zou hij deze manche op zijn naam schrijven. C. Hamelinck werd nu het slachtoffer. In de twee de ronde (op een vierde plaats) moest hij de strijd sta ken. C. Walhout sr. boekte 17 plaatsen winst en Werd twaalf de, terwijl Buysse als negende finishte. Eindstand internatio nalen: 1 F. Verhoeven België, 2 J. Scheele Nederland. Nieu welingen: 1 C. Walhout jr., 8 C. Buysse, 18 C. Hamelinck 20 C. Walhout sr. 31 J. Schelle man. Fortuna in Bergen op Zoom. In deze pittige, maar sportieve partij handbal Het Delta Sport gelijk na het beginsignaal al merken dat ze op een over winning aasde. Na nog geen tien minuten spelen keek Fortuna tegen een 40 achterstand aan. Via snel opgezette combinaties en het tweemaal vrijspelen van cir kelspeler Kees de Vos, was deze voorsprong zeker ver diend voor eDlta Sport. Jaap Consemulder van Delta Sport trok zich ditmaal in tegenstel ling tot vorige week tegen Si- os, weinig aan van het feit dat Fortuna hem met manverdedi ging trachtte uit te schakelen. Fortuna scoorde toen pas te gen. Vrouwe Fortuna hielp haar ploeg daarna niet erg veel, want schoten werden door het latwerk diverse ke ren gekeerd. Na rust had Del ta Sport een 84 voorsprong. Na rust ging het even niet zo soepel bij Delta Sport want Fortuna probeerde alles op al les te zetten om toch nog langszij te komen. Bijna had dit het gewenste resultaat. Maar bij de stand 87, vooral door goed spel van Rien Kwik voerde Delta Sport tijdig het tempo omhoog. Verdedigings- fouten, die veelvuldig in de laatste linie van Fortuna voor kwamen, werden direct door Delta Sport afgestraft. Delta Sport-speler Piet van Dalen, benutte daarbij ook nog een paar keer de break-out om te scoren. De 5—1 verdediging van Fortuna had dan ook wei nig effect, en Delta Sport liet Fortuna daarna nog slechts tweemaal de gelegenheid te gen te scoren. Uiteindelijk werd het een verdiende over winning voor Delta Sport met 1.89. In de dames tweede klas bracht de ploeg van Fortuna het er beter af dan de heren. EMM uit Middelburg werd na melijk met lege handen naar huis gestuurd. Fortuna, dat het vooral van de inzet moet heb ben, had hier in deze wed strijd voldoende aan om de eindstand op 53 te bren gen. Uitslagen afdeling Zeeland: meisjes pupillen AFortuna - EMM 8—0; meisjes aspiranten A: Fortuna - EMM 69; da mes junioren A: Fortuna - EMM 59; dames tweede klas: Fortuna - EMM 2 5—3; jongens pupillen: Fortuna - EMM 3—4; jongens aspiranten B: Fortuna 2 - EMM 101; herenafdeling eerste klas: For tuna - Deltasport 9—18; heren vierde klas: Sios 2 - EMM 3 11—13. (Van onze tafeltennismedewerker) DEN BOSCH Het door Vice Versa georganiseerde Hertogstad-toernooi in Den Bosch heeft met name voor de Zeeuwse delegatie, die daar was vertegenwoordigd, diverse successen opgeleverd. Bij de jeugd was het de Vlissinger D. Jeras (Wilno), die in de klas se jeugd 1 de eerste plaats wist te bemachtigen, waarbij hij in de finale J. Bonants van Red Star versloeg. Bij de jon gens junioren A, werd Jeras in de halve finale uitgescha keld. Samen met dubbelpart» ner Frits v.d. Kooy greep Je ras wel de overwinning in het jongens dubbel. waar - zij Kwaadvlieg-Leenderts klopten ln de eindstrijd. Ook André Louwen (St.-Aloysius) was weer succesvol. Tweemaal be reikte hij in de enkelspelen de finale. Steeds met Theo van Gasteren (Seta) als tegenstan der. In de jongens pupillen- klas wist hij zijn Limburgse rivaal te kloppen, waarna laatstgenoemde zich in de klasse jeugd 2 revancheerde. De beide VliSsingers Kees Dert en Jan Meys zagen kans in hun enkelspelen het steeds tot de laatste vier te brengen. Alvorens te worden uitgescha keld. In het dubbelspel adspi- ranten haalden zij wel de eindstrijd, waarin zij eervol tweede werden. In het enkel spel meisjes aspiranten werd Jeanne de Waal (MZ) door Ine Herberigs in de halve fi nale de weg versperd, terwijl zij ook in de jeugdklas tegen mei. v.d. Brand met de eind strijd miste. Wel succes had Jeanne de Waal samen met Magda Jakobsen (Big Smash) m het dubbelspel adsoiranten Waar het Zeeuwse duo de overwinning wist te grijpen. In de finale meisjes junioren dubbel verloor Chrisma Slin ger (MZ) samen met haar Limburgse partner Cecile van Gasteren zeer eervol waarbij zij in de derde game met 23 21 het loodje legde, tegen het duo Nijhuis-Seutebeer. Bij de senioren was Iris Ridderikhoff (Zand) zeer succesvol door zo wel bij de dames in de D-klas als in de gecombineerde EFG- klas de eerste plaats voor zich op te eisen. I

de Stem | 1973 | | pagina 17