(Br GEGADIGDEN VOOR OVERNAME MARCKX IN ST.-JANSTEEN Meningen over toekomst Nederlandse sokken- industrie zijn verdeeld Gedurfde aktie van de Prijs-slag AUTOMOBILISTEN VOOR RECHTER St.-Aloysius wacht een zwaar seizoen STORM Ontmoetingsdag in IJzendijke landhuis woning n GQIRLE? ermak handen stad streék 1 EEKBANK N.V. 'OTHEEK ht van 'n huis uisverkopen? ELAARDIJ BV men? Kan! EEKBANK N.V. OTHEEK TAFELTENNIS Westdorpe 4 testbrieven Géén prijsvraag Personeel enthousiast Zowel vaste als nieuwe klanten Borreltjes Bier Zee land brug Geen rijbewijs Vals Zaterdag 22 september 1973 EL. 040-86055 iets teveel gezegd, r: een geweldige woning akter en villatrekjes aan de landelijk Goirle, middenin losgebied. 2 onder 1 kap, nten, flinke kavels v.a. 600 m2. Grote garage onder ;en dak met praktische doorgang naar een royale tieve handvormsteen- en len en rode tegels op de grote living is een i 7 meter en schoon- issen de open keuken met lachine-aansluiting en op kasten, een badkamer •boven nog een flinke ichtere prijs :o betaalbaar is. Ihouter» kozijnen en onder tot boven en tot in cfe g en goed is, binnen bereik chool-, sport- en ontspannings- inklusief de CV en ook de isten incluis. Hypotheek de weet te komen: >p aanvraag gaarne toe. intoor rende goederen, n en assurantiën 8, Dongen 01623-4022 i zijn u - in uw opdracht- itie en/of afspraak >nze vestiging Breda 01600-316 52 nde goederen maand maand maand d op een looptijd van us, en: VRIJ i op deze aantrekkelijke t snel en onder strikte len; in Het maandelijkse flossing inbegrepen. Er ip de lening, n verstrekbaar die een EN BEZWAAR. eken, zowel op nieuwe :nde gevallen tot 100%- gaat kopen, kan bij °ns een verbouwing, meu- thans elders een lening wij zullen U graag met (dit desgewenst op een :e uitgebreide brochure. en 045-710698 (beide IL. 040-66055 (Van een onzer verslaggevers) ST.-JANSTEEN. Er zijn verschillende gegadigden voor overname van dc in moeilijk heden verkerende breigoede- renfabriek Marckx B.V. in St.- Jansteen. Dit is gistermiddag door de directie van het be drijf aan de vakbonden mede gedeeld tijdens een bijeenkomst waarbij ook een vertegenwoor diger van Vertrico aanwezig was. Tijdens de vergadering is uitvoerig gesproken over de moeilijke positie waarin de fa briek zich momenteel bevindt. Wie de eventuele gegadigden voor overname zijn is volgens districtsbestuurder Ackermans van de Industriebond N.K.V. niet meegedeeld. Verwacht wordt dat daarover volgende week vrijdag nadere informa tie verstrekt zal worden. Even min is bekend of die eventuele overname de gehele produktie of een gedeelte daarvan zou kunnen betreffen. „De directie is tijdens de bij eenkomst niet met een keihard plan op tafel gekomen, zoals wij graag gezien hadden," al dus de heer Ackermans gister avond in een toelichting. Zo wel voor deze als volgende week zijn de salarissen van de werknemers nog veilig gesteld. „Wat er daarna zal gaan ge beuren is op dit moment niet meer dan koffiedikkijkerij. We zullen de mensen de komende dagen nog aan deze onzeker heid bloot moeten stellen. Al naargelang we de komende vrijdag te horen zullen krijgen zullen we advies gaan uit brengen aan onze leden. We vinden wel dat deze onzeker heid niet veel langer meer kan voortduren. We zullen alles doen om de werkgelegenheid veilig te stellen," aldus het commentaar van de heer Ac kermans. Momenteel werken er bij Marckx 88 mensen, onder wie 40 Belgen. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Het Graauwse tafeltennistopteam St. Aloysius 1, dat vandaag het tweede seizoen in de Pro motie Ereklas begint, staat aan de vooravond van een zwaar seizoen waarin in versterkte mate zal moeten worden ge knokt voor het behoud in deze hoge regionen. De landelijke competitieleider heeft name lijk een kleine evaluatie van de huidige klasse-opbouw doorgevoerd teneinde het gro te verschil in speelsterkte tus sen de huidige Ereklas (6 teams) en de Promotie Ereklas (12 teams) op te vangen. Dit betekent in feite een versterkte degradatieregeling vanaf de Promotie Ereklas tot en mei de laagste klas in de landelijke competitie, want n-a het eerste competitiedeel, dat eind november eindigt, wordt deze Promotie Ereklas terug gebracht van 12 tot 6 teams. De nummers één van de groepen A en B spelen dan met de nummer 5 van dé Ere klas om twee plaatsen in die hoogste klas- De nummers 2 en 3 handhaven zich terwijl de nummers 4 en 5 naar de Hoofdklas gaan. Nummer laatst zal zich via extra duels dan het vege lijf moeten zien te redden om althans nog in de Hoofdkias te kunnen spe len. Deze regeling die zich naar onderen voorzet, mondt uit in het vormen van een nieuwe klas, de zogenaamde Promotie Overgangsklas wat dan de laagste landelijke klas wordt en waarin onder andere de kampioenen van de afde ling? eerste klassen een plaats krijgen. Het eerste team van St. Aloysius heeft dit jaar een wijziging ondergaan. Door in terne moeilijkheden is Frans van Waterschoot niet beschik baar waardoor zijn plaats wordt ingenomen door de ta lentvolle 16-jarige Paul Ma- thijssen, die naast René van Dijk en Wilfried Dumez gaat spelen. Tegenstanders van St. Aloysius zijn het sterke team van Brui.jnzel eKiehen Eag- «6 1 uit Schiedam, dat uit de hoogste klas degradeerde en "iet spelers als Hans van de Broek, Hans Lingen en de pas gecontracteerde Joegoslaaf Us- tovic sterk favoriet is voor de eerste plaats, 't Hoo-ge Huijs 1 (Alkmaar) komt met Benny Stolk, Ton van Klooster en (Vervolg van pagina 1) Niet alleen op het water, ("aar ook te land is de storm ™nk tekeer gegaan. Hier en "aar waaiden ramen in, in oordenburg kwamen er stuk- en van daken naar beneden, de Oude Eedeweg in Aar- burg moest, i.v.m. omgeval- en "omen het verkeer worden omgeleid en in Sluis zochten e marktkooplieden snel een heenkomen. De markt- ®mon werden door de storm On'i mar^tp'ein verspreid. kiL e camPings langs de waaiden voortenten van javans en windschermen m Terneuzen hadden de kerrn '^exploitanten moeite om overeind te hou- ~"vavA.pit; jjbn tenten ,un Pas gezette muur in meubelzaak van Sinke de omv»» 'n Goes gin'g gisteren koenni 0n vernielde een licht- koeleel de nabii Se>egen ]0nj van een slagerij. De dp jns'. °P He Westerschel- v gisteren gestaakt De "boten bleven in de vaart. Clausen, Tempo Team 2 (Am' sterdam) met het trio Kraaij- enga, F. Habes en Koot, Sa- nocel Scylla 2 (Leiden) met Bakker en de gebroeders Van Schie, terwijl het door spelers- wisselingen geplaagde Maas- bree 1, dat als zwakste team gn,dt, Piet Verspa in zijn gel-e- H en heeft. St. Aloysius 2 gaat in de Overgangsklas E opnieuw pro beren een trapje hoger te ge raken. Het heeft dit seizoen- deel een gunstig reisprogram ma want al de tegenstanders komen uit Brabant. Het zijn Barna Tilburg, Belcrum 2 Bre da, Jeep 1 Vught, De Meppers uit Heeze en PAC 1 uit Eind hoven. In de Overgangsklas D gaat St. Aloysius 3 het opne men tegen BKE 4, DESO Roosendaal, Phoenix 3 Utrecht, Twenty One Up Rotterdam en Vriendenschaar 3 Gouda. Ook de jeugdteams voor de landelijke competitie gaan za terdag weer van start. Had Zeeland hierin afgelopen sei zoen zes teams vertegenwoor digd, thans zijn het alleen de drie teams van MZ, die acte de présence geven. Wilno 1 en 2 en Zand 1 konden geen re presentatieve teams op de been brengen- Zowel de jon- gensteaims als het meisjesteam van MZ komen in de hoogste klas uit. MZ 1 met Koen de Vries, Lou Kopmels en Peter Ker sten vormen wellicht een suc cesvol team contra SKF (Veenendaal), Avanti Hazers- woude, Wibats Den Haag, BKE Schiedam en PSV Eind hoven. Het tweede team met Giel Wondergem Eddy Ver- kaart en Arnold Kopmels die debuteert, komt uit tegen NMB-VDO Amstelveen, TCS Steenbergen, Scylla, Jaski Hil versum en Ons Vermaak Nij megen. Het uit Joke Roelse, Christa Slinger en Jeanne de Waal bestaande meisjestrio van MZ dat vorig seizoen zo jammer lijk op een haar na de natio nale titel miste, gaat een nieu we poging wagen en is inge deeld bij Avanti. Meye!, Tana- ka Etten-Leur, NMB-VDO en Twenty One Up. Teeravond De buurtvere niging van de Graaf Jansdijk houdt zaterdag 13 oktober in het Oud Raedhuys bij J. van der Goes een teeravond voor haar leden. R.I.A. De heer Ca-ttouw is benoemd tot oefenmeester van de Westdorpse voetbalvereni ging R.I.A.-W. Rowans De Rowanafde- ling Westdorpe - Sas van Gent heeft een nieuwe raad geko zen. Peter Hemelsoet werd tot voorzitter gekozen, Paul Schelstraete tot secretaris en Roger Seghers tot penning meester. Op het winterpro- gramma staan het maken van een speelfilm, een St.-Nico- laasactie, de deelname aan de districtswedstrijden en aan de zendamateurwedstrijd Jambo ree on the Air. Schieting In Oudeburgse Sli.is bij Westdorpe wordt vandaag (zaterdag) om half- drie een grote jubileumschie- ting gehouden voor Kamiel van der Sijpt die 70 jaar schutter is. De schieting is bij Frans Poppe. (Van een onzer verslaggevers) SINT JANSTEEN/HULST De meningen met betrek king tot de toekomstverwachtingen van de Nederlandse sokkenindustrie en die van Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen in het bijzonder, blijken momenteel nogal verdeeld. Volgens het ministerie van economische zaken in Den Haag! bestaat daar de indruk, dat het met deze bedrijfstak „bepaald niet zo gek gaat". Daarbij wordt evenwel bui ten beschouwing gelaten of Oost - Zeeuwsch - Vlaanderen landelijk wellicht een uitzon deringspositie inneemt. Vol gens de persvoorlichtings- dienst van het ministerie zijn de berichten over de moeilijk heden in de sokkenindustrie nogal verschillend. „Over het algemeen gaat het goed, maar er zijn ook bedrijven met minder goede kanten. Dat hangt soms ook af van de wijze waarop zo'n bedrijf wordt geleid", aldus het com mentaar. In de memorie van toelich ting bij de begroting is al aangekondigd, dat onderzocht zal worden wat er in EEG- verband gedaan kan worden om de stroom goedkope sok ken uit Korea in te dammen. Blijk van een optimistische kijk op de toekomst gaf deze week ook directeur Uilen broek van het arbeidsbureau in Terneuzen, die er onder meer op wees, dat de ontwik kelingen bij de breigoederen- fabriek Marckx B.V. bepaald niet representatief genoemd kunnen worden voor de overi ge bedrijven. Districtsbestuurder Th. Ac kermans van de Industriebond NKV is niet zonder meer be reid om dit optimisme te de len. „We beschikken nog al leen over de cijfers van juni en juli en daaruit blijkt dat het slecht gaat. Tot dit mo ment ben ik van mening dat het nog zo is. De cijfers liegen er uiteindelijk niet om. Er worden momenteel sokken aangeboden van veertig cent per paar en daar heb je hier je materiaal nog niet eens voor. Het staat als een paal boven water, dat daar in ieder geval nog geen verandering in is gekomen. Bovendien kun je in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen niet alle sokkenfabrikanten op een lijn stellen. Mi-Lock be weegt zich op het gebied van de modische sokken en heeft een goed assortiment op Euro pees niveau. Maar dat is otk een heel andere sector. Daar om is het niet juist om Mi- Lock te vergelijken met bedrij ven als dat van Marckx". Volgens de heer Ackermans is er op dit moment nauwe lijks een zinnig woord te zeg gen over de werkelijke situa tie, omdat overtuigend cijfer materiaal ontbreekt. De huidi ge situatie is naar zijn mening alleen af te meten aan de orderposities van de bedrijven en ook daarover is niets be kend. Daarom zijn alle toe komstvoorspellingen van dit moment niet meer dan hooguit speculaties. Speculaties, waar aan Ackermans zich niet wenst te wagen. De industrie bond zal zich de komende da gen onder meer gaan verdie pen in. het bij Marckx gevoer- iev de beleid. Niet om voor de moeilijkheden een schuldige te zoeken, maar wel om uit de gegevens lering te trekken voor de toekomst. Ackermans: „Tot nu toe is het zo geweest, dat surséance van betaling met een aan ze kerheid grenzende waarschijn lijkheid betekende, dat een faillissement volgde. Maar dat was in eerste aanleg van de overheid niet de bedoeling toen men surséance instelde. Het was wel de bedoeling om adem te scheppen. Als vak bond zullen we ernstig mee- zoeken naar een oplossing om die wetmatigheid van surséan ce, gevolgd door faillissement, te doorbreken". Overigens zijn er op dit mo ment in deze sector verschil lende herplaatsingsmogelijkhe den. Zowel Clitex als Zuid- Chemie vragen personeel. De breigoederenfabriek Marckx B.V. heeft in augustus voor het eerst sinds lange tijd weer een kleine winst gemaakt. Acker mans: „Het is de vraag of dat een stijgende tendens is, die zich zal voortzetten". „Als er een oplossing komt voor de moeilijkheden in dit bedrijf, moet het een oplossing zijn, die een redelijke kans tp blijvend succes biedt", aldus Ackermans. „Ik dacht, dat wij als vakbonden, in het belang van de mensen geen heilloze avonturen moeten aangaan". En over de directeur van Marckx B.V., drs. Monheim „Het is een man, die ten aan zien van het behoud van de werkgelegenheid, een zeer goede instelling heeft. Dat mag ook wel eens gezegd wor den". (ADVERTENTIE) Jac. Hermans nodigt de klan ten uit om onomwonden hun mening over zijn bedrijf te geven. In een vier weken durende aktie vraagt het moderne grootwinkelbedrijf, dat thans 44 filialen heeft, aan alle be zoekers: TEST ONS'. In de vier weken dat deze aktie duurt krijgt elke klant die de win kel bezoekt een testbrief aange boden. Via deze testbrief kan men zijn mening geven over de volgende onderwerpen: de prijzen de kwaliteit het assortiment de winkels de medewerk(st)ers de naam Iedereen kan bij de kassa zo'n test-brief krijgen: omwegen de mening van de klan ten wordt gevraagd. Nadrukkelijk wordt erop ge wezen dat het hier niet om een prijsvraag of een cadeau- Elke testbrief bevat 1 of 2 van de- §aa*- ze onderwerpen, waarover zonder resultaten van deze aktie Ook op de koopavonden is 't bijzonder druk, want dan. komt vader dikwijls mee. Hij weet wat lekker is. hoopt het bedrijf voldoende gege vens te verkrijgen om het kopen in de PRIJS-SLAG-zaken nog aan trekkelijker te maken, mede door een zo scherp mogelijke prijsstel ling. Dag in, dag uit. Week in, week uit. Dat in enkele vragen een mening gevraagd wordt over de winkels en de daarin werkzame vrouwelijke en mannelijke medewerkers, wordt door dezen sportief en ent housiast aangegrepen om hun bes te beentje voor te blijven zetten, Uit de eerste reakties blijkt reeds, dat vele vaste klanten - maar ook opmerkelijk veel nieuwe klanten graag van de gelegenheid ge bruik maken om hun mening over Jac. Hermans PRIJS-SLAG te ge ven. (Van onze correspondent) IJZENDIJKE In het jeugd huis te IJzendijke heeft de jaar lijkse ontmoetingsdag plaats gevonden voor zieken, een zamen en mindervaliden. Er waren dit jaar meer deelne mers dan andere jaren, nl. 106. Deze deelnemers kwamen uit Aardenburg, Sluis, Oostburg, Breskens, Groede, Schoondijke, IJzendijke, Biervliet en Water landskerkje. De leiding had de heer A, van de Hemel. Pastoor F. Buij- ze was de gehele dag aanwezig en begon 's morgens de dag met een eucharistieviering, welke muzikaal werd verzorgd door het dameskoor. Verder heeft pastoor Buijze tijdens deze dag dia's gedraaid van zijn reis naar Rome. In de morgenuren kwam wethouder G. Claijes na mens het gemeentebestuur zijn opwachting maken. Hij sprak de aanwezigen toe. In de mid daguren kwam het raadslid G. van Schaick van zijn belang stelling blijk geven. De dag werd besloten om halfvier met een dankzegging, waarna pastoor Buijze een toe spraak hield. Bij de dankzeg ging waren alle geestelijken uit de diverse gemeenten uit West- Zeeuwsch-Vlaanderen aanwe zig. Vanwege het slechte weer kon deze plechtigheid niet in de parochiekerk worden ge houden doch in het jeugdhuis. Een overzicht van de aanwezigen op de ontmoetingsdag. (Van onze correspondente) MIDDELBURG De offi cier van justitie van de recht bank te Middelburg eiste don derdagmorgen drie weken on voorwaardelijke gevangenis straf en 12 maanden ontzeg ging uit de rijbevoegdheid te gen de 24-jarige expeditie- chauffeur W. II. uit Rotter dam. Op 13 mei van dit jaar raakte hij in Zierikzee met zijn auto van de weg, nadat hij met een snelheid van 125 kilometer per uur de bocht had genomen. Zijn naast hem zit tende vriend beschadigde daarbij zijn ruggewervel zoda nig dat hij nu, na vier maan den, in een revalidatiecentrum weer moet leren lopen. H. zou 10 tot 15 pilsjes heb ben genuttigd op de avond var het ongeluk. Hij had wel een paar uur in de auto liggen slapen, maar het alcoholper centage bleek vlak na het on geluk nog steeds 0,9 pro mille te zijn. Volgens de officier van justitie, die verdachte gro ve schuld ten laste legde, had hij moeten beseffen dat hii die avond niet meer kon rij den. De politierechter veroor deelde H. tot twee weken ge vangenisstraf, waarvan een week voorwaardelijk met twee jaar proeftijd en twaalf maanden ontzegging uit de rij bevoegdheid, waarvan zes maanden voorwaardelijk, en twee jaar proeftijd. A. S. uit Haamstede kreeg voor rijden onder invloed op 13 juni 1973 een week voor waardelijke gevangenisstraf, twee jaar proeftijd, een geld boete van f 150, en negen maanden ontzegging uit de rij bevoegdheid, waarvan drie maanden voorwaardelijk, met een proeftijd van twee jaar opgelegd. De man was met zjjn vriend naar zijn visbootje geweest, en onder een gezellig praatje wa ren er vijf borreltjes gedron ken. Te veel voor een automo bilist, zo bleek het de politie later. De man wordt nu dage lijks naar de zaak gereden door zijn 65-jarige echtgenote. „Dat is een veel te zware opgave voor een vrouw van die leeftijd", meende mr. H. Bruin, de verdediger, die de onvoorwaardelijke gevangenis straf van een week, zoals de officier deze geëist had te zwaar vond. B. M. C. uit Schoondijke reed op 2 juli onder invloed op rijksweg 58. Hij vlotg van de weg met zijn auto. Hij bleek zeven flesjes bier té hebben gedronken tijdens een feestelijke tewaterlating op De Schelde. Volgens de officier van justitie zou dat aantal be duidend hoger moeten liggen omdat de bloedproef 2,05 uit wees. De officier eiste twee weken gevangenisstraf, waar van een week voorwaardelijk, drie jaar proeftijd en toezicht van het Zeeuwse Consultatie bureau voor Alcoholisme. Mr F. K. Adriaanse, de verdedi ger, meende dat deze verdach te, waarop normaal niets aan te merken is, genoeg gestraft was, ook al omdat zijn auto total-loss was gereden. Hij kreeg van de politierechter tien dagen gevangenisstraf, waarvan vijf dagen voorwaar delijk, een proeftijd van drie jaar, 12 maanden ontzegging, waarvan vier maanden voor waardelijk, met drie jaar proeftijd en toezicht van de Zeeuwse reclassering. De Rotterdamse vrachtwa genchauffeur A. H., die op 6 juli van dit jaar grote conster natie veroorzaakte door met zijn vrachtauto met aanhanger verschillende keren tegen de railing van de Zeelandbrug te botsen, kreeg f 150 boete, drie maanden ontzegging uit de rij bevoegdheid voorwaardelijk, met twee jaar proeftijd en 75 boete. De chauffeur was na het voorval niet eens gestopt, want zo stelde hij tegen de politie in Middelburg die hem later wist aan te houden; als ik alleen materiële schade maak, dan kan ik me daar niet druk om maken". De Provinciale Zeeuwse Brugmaatschappij en de politie dachten daar anders over. De schade aan de brug lag dan ook tussen de 5.000 en 8.500 gulden. Het vonnis luid de conform de eis. De officier van justitie eiste tegen M. van H. uit Terneuzen twee weken onvoorwaardelij ke gevangenisstraf, omdat hij op 22 mei in Oostburg werd aangehouden terwijl hij een auto bestuurde, hoewel zijn rijbewijs was afgenomen. De verdediger, mr. W. Dieleman, had van zijn cliënt gehoord dat het duidelijk toeval was dat hij achter het stuur werd aangetroffen. Want de chauf- feuse, die de hele dag al had gereden, kreeg vrestelijke last van haar ogen, zodat hij wel genoodzaakt was het stuur over te nemen. De politierech ter veroordeelde de man tot een week onvoorwaardelijke gevangenisstraf. F. W. B. uit Axel werd op 10 mei van dit jaar aangehou den door de douanerecherche. Toen bleek dat hij een vals kentekenbewijs bij zijn auto had. Hij kreeg in plaats van de geëiste f 250, f 150 boete opgelegd. F. D. uit Terneuzen kreeg van de rechter f 750,boeie, een week gevangenisstraf voorwaardelijk, zes maanden ontzegging uit de rijbevoegd heid voorwaardelijk, met een proeftijd van twee jaar, omdat hij op 11 juni onder invloed in Terneuzen reed. W. A. D. uit Vogelwaarde f 100 en vier maanden ontzeg ging omdat hij op 3 juni in zijn woonplaats onder invloed op zijn brommer reed. F. van P. kreeg f 100 boete, omdat hi.i op 10 juni onder invloed op zijn brommer in Axel reed. medische diensten HUISARTSEN. Aardenburg en Oostburg, Dok ter F. Loose, Nieuwstraat 53 te Oostburg, tel. 01170 2121. Axel, Dokter Schiltman, tel. 1777, b.g.g. 01157—1451. Biervliet, Hoofdplaat en LJzen- diJke, Dokter A. Lieyens, Beursstraat 6 te IJzendijke, tel. 01176—266. Borssele en Nieuwdorp, De praktijk van dokter Kiviet wordt waargenomen door dokter Gelderblom te Nieuwdorp, tel. 01196 327. Breskens en Groede, Dokter v. d Maas te Breskens, teL 01172-1466- Cadzand. Retranehement, Sluis en Zuidzande, Dokter de Meijer te Sluis, tel. 01178 1366. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Ovezande, "e praktijk van de huisart sen J. Geldof, J. Kole en S. Wöstmann wordt tot maan dagochtend 8.00 uur waarge nomen door dokter H. Zwartelé Werrilaan 43 te 's- Heerenhoek, tel. 01105 1280. Goes. Dokter J. Deen, Val- ckeslotlaan 30, tel 4373. Hoek, Philippine en Sluiskil, Dokter M. Hofstee, Juliana- straa-t 10 te Hoek, teL 01154—1345. Hulst, Dokter J. Niesten, teL 3373. Kloosterzande, Dokter J. ter Burg, Groenendijk 52 te Hontenisse, tel- 011481377. Tot maandagmorgen 8.00 uur. Middelburg. Dokter A. Boer winkel, Noordtweg 214, teL 2460 (zaterdag) en dokter M. Reyerse, Seisweg 29, teL 3456 (zondag). Reime-rswaal, Dokter P. Alle- wijn te Kruiningen, teL 011301566 voor de dorpen Hansweert, Kruiningen en Yerseke. Dokter J. Kamps te Rilland-Bath, tel. 01135 343 voor de dorpen Krafo- bendijke, Oostelijk, Waarde en Rilland-Batih. oas van Gent e.o., Dokter F.. Puylaert, Oostkade 19 te Sa» van Gent, tel. 1366. St. Jansteen, Koewacht en Clinge, Dokter Melchers, tel- 01146—327. Terneuzen. Dokter H. van Herk, Mich, de Ruytersin-ge] 1, tel. 01150—4000. Vlissingen, Dokter A. van Dijk, tel. 3459 (tot zaterdag 24.00 uur) en dokter G. de Greef. tel. 2121 (van zaterdag 24.00 uur tot zondag 24.00 uur). Wolphaartsdijk, 's H. Arends- kerke en Heinkenszand, Dokter H. van Maa-nen te Heinkenszand, tel. 01106 1234. Zaainslag, Dokter C. Verboom, Axelsestraat 2, tel. 1377. TANDARTSEN O.Z. Vlaanderen. Tandarts J. Neve, Hemelstraat 12 te St. Jansteen, tel. 011402084 (zaterdag van 10.0010.30 en 18.0018.3C uur, zondag van 12.0012.30 uur). W.Z. Vlaanderen, Tandarts N. Janssen te Aardenbupg, tel. 011771380 (zaterdag en zondag vain 12.0012.30 uur). Walcheren, Tandarts C- West- veer, Loska-de 21 te Middel burg, tel. 011806694 (za terdag van 9.0010.00 uur. zondag van 11.0012.00 uur). en N. Beveland, Tandarts R. Hendriksen, Lepelstraat 6 te Yerseke. tel. 01131—1313 (zaterdag en zondag van 9.0010.00 uur). DIERENARTSEN. Axel en Zaamslag, Dokter C. Cysouw te Axel, tel. 01155 1488. N. en Z- Beveland, Dokter M. Karelse te Heinkenszaind, tel. 01106—1290. W.Z. Vlaanderen, Dokter H. v. d. Vijver te IJzendijke, tel. 01176—1388. WIJKVERPLEGING. Aardenburg, Cadzand. Oost burg en Sluis, Zr. Derksen te Zuidzande. tel. 01170 2367. Biervliet. Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke, Zr. Schilders te Breskens, tel. 011721350. Ellewoutsdijk e.o., Zr- M. Ho- genboom, wijkgebouw Groe ne Kruis te Ellewoutsdijk, tel. 01104—259. Goes, Zr. T. Coomans, tel. 7970. Groot Axel en Zaamslag, Zr. K. Geleynse, Oosterstraat 2 te Axel. tel. 01155—1885. Hoek, Sluiskil en Philippine, Zr. Villerius, Rozenlaan 5 te Hoek, tel. 01154—1495. luist en Hontenisse, Zr. Ver- reecken, tel. 01142344. Sas van Gent, Zr. J- van Dors- selaer, Beneluxstraat 128, tel. 01158—1916. Terneuzen, Zr. D. Hobbel Van Steenbergenlaan 67, tel. 3360 Yerseke, Kruiningen en Hans- weert, Zr. C. Grootendorst te Kruiningen, tel. 01130 1545. APOTHEKEN Goes, Goese a-potheek, tel. 7104. Middelburg, Apotheek A. Rin geling, Lange Delft 133, tel. 2538. Terneuzen. Apotheek Ha- mann, tel. 2060. Vlissingen, Apotheek D. v. 8L Kleine Mulder, Singel 9, teL 2730.

de Stem | 1973 | | pagina 9