m PUI reed tste 73 Zeeuw Vissers willen ook Inspraak liL Magistraal slotconcert van Lehotka Vele leidt tot vlucht van hele familie VLISSINGEN BREIDT VISMIJN UIT Reimerswaal schroeft belasting op Veranderlijk Kermis trek pleister stad .yi streék BIJ BESPREKING VAN RAPPORT OOSTERSCHELDECOMMISSIE Statenleden Kop excursie KEETEN Vogelwaarde Nieuwe capsule in Nederland waargenomen Auto over de kop Duivenverkoop NSM ontving veel bezoek baandag 17 september 1973 lOSTBURG Ledel Theater, 20.00 uur- frank en Eva 18 j. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, \yest_ kade 71, expositie ünther, Düsseldorf in Sas^ iijk (Z.-Vl. (t.m. 29 sept.). Da| gelijks van 9.00-12.00 en i3.30. 18.00 uur. Vrijd. van 9.00-1200 an 13.30-21.00 uur. zond. van 14.00-18.00 uur, ma. geslo- :en. TERNEUZEN Luxor, 20.00 uur: De rip van de Poseidon 14 j. FLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: Frank :n Eva 18 j. Stedelijk Museum, Bellamy- park 19. expositie Rail en Wa- ;er (t.m. 18 sept.). Ma. t.m. :at. van 10.00-12.00 en 14.00- 7.00 uur. Zondags van 14.00- 17.00 uur. Vrm. pand Bischoff Walstraat, fototentoonstelling Vlissingen Nu (t.m. 23 sept.)" Ma. t.m. zat. van 15.00-21.00 lur. JZENDTJKE Streekmuseum, Oranjeten. oonstelling (t.m. 30 sept.). JUIDDORPE M. de Cock, 14.30 uur: Jubi- eumsohieting. INTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg, O.OO uur: Elk wat wils, van Villiam Shakespeare. Ge- lempte Zuiderdokken, Circus larrasani. Middelheimpark, twaalfde liënnale vor beeldhouwkunst t.m. 8 okt.). Van 10.00-19.00 ur. JENT Kon. Ned. Schouqburg, 20.00 :ur:.Yerma van Federico Gar- ia Lorca door N.T.G. /erslaggervers) de Stichting Stoomtram Goês- laatste toeristische reis vanaf ie Poel. Om kwart voor vijf locomotief Laura onder grote erug. Het treintje blijft nog ispraken voor gezelschappen, ecteur van de stichting, zijn geboekt. en seizoen. „De zomercapaci- nten waren onvoldoende voor 'at betrof het meenemen van assagiers. Vele van hen toosten we teleurstellen", ulde de heer Stoik aan. De heer Stolk met zijn me- ewerkers zijn nu al plannen Pn het maken om de capaci- eiten van het treinstel zoda- ig op te voeren dat iedereen de gelegenheid gesteld ordt de reis mee te maken, et accent van de toekomstige itten wordt gelegd op de ko- Lende evenementen zoals b.v. olfirodam in Scharendijke. In nieuwe dienstregeling zal pkeninig gehouden worden iet aansluiting op bootdien- 'en. appjj De Stem B.V, 1150-7920 (4 lijnen): HULST: lijnen); GOES: Klonstraat 1, 13 30—17.00 uur. innementen: Boekhandel Pfe" [91. -21.00 uur. tel. 01600-22341; 19900; zondag 20 00-22.00 uur, 751 of 01150-6297; Midden- stijn, Kantoor Nieuwstraat 9, 01150-5745 algemeen redac tor Kromme Weele 4, Mid- 1180-7438. redacteur Midden- 100-3405, sant Klokstraat 1, shoi 35 Goes, redacteur ta erkel, kantoor Nieuwstraat.9, 01150-4866 redacteur O.Z.- enstraat 14 Hulst tel 01140" ur WZ Vlaanderen: R van tel 01170-3370; sportredactie tel 01155-2237. 11150-6297. 100-4316. (Van een onzer verslaggevers) GOES De Zeeuwse beroepsvisers willen dat I straks ook om hun mening wordt gevraagd over het rapport van de Oosterscheldecommissie. ofwel de I commissie Klaassesz. Waarom staat in de nota YVesterlerp dat mogelijk de water I sclïappen in 6e gelegenheid zullen worden gesteld om hun stand punt over het rapport der Oosterscheldecommissie kenbaar te naken en wij niet? Ons protest Is hier fel: de waterschappen wel, I dan wij ook, anders is dat een nieuwe discriminatie voor de I imroepsvisserij," zei Zevibel-voorzitter A. L. S. Loekefeer zater „middag tijdens het Oosterscheide-congres dat door het comi- i Samenwerking Oosterschelde in de Grote Kerk te Goes werd gehouden. Dit congres werd overigent I alleen door voorstanders van Ijitt openhouden van de Oos- Iterschelde bijgewoond. De be- I langstelling van buiten de ac- Iliegroepen was gering. Slechts I enkele Zeeuwse statenleden I jaren aanwezig. De twee rij- |en stoelen vooraan- gereser- Iveerd voor de statenleden, IHeven zo goed als leeg. Door het ontbreken van „an dersdenkenden" kreeg het Itongres een eenzijdig karakter len de sprekers, die allen het [openhouden van de Ooster- elde bepleitten, kregen al- n maar bijval. Zevibel-voorzitter Loekefeer I (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG De [Zeeuwse statenleden gaan er |iaterdag 22 september een op uit. Voordat de tocht ■door met name Het Veerse ■Meer begint krijgen de staten leden in de statenzaal gege- Irens over actuele ontwikkelin gen in het Vlissingse havenge- iied. Hier geven namelijk de he Kil J. van Konijnenburg, di recteur van het Havenschap issingen en C. Oreel, direc- van de n.v. Haven van ssiiigen de statenleden een richt in de algemene stand raken in haven- en indns Iriegebied Vlissingen-Oost en gang van zaken met de (ontainer-terminal. Hierna vertrekt het gezel pap naar Vlissingen Oost oor het maken van een korte daar en het bezichti gen van de container-terminal. {Vervolgens gaat de tocht naar kade van de voormalige tmdbouwhaven De Piet aan pt Veerse Meer, waar de sta- pnle aan boord gaan van R.T.M.-salonboot Schou- [Wn-Duiveland. Hier vertelt f heer J. van der Graaf, di- teetcur van het Veerse Meer, l'en en ander over dit recrea tiegebied. I h'a de boottocht worden in dorpshuis te Wissenkerke problemen van Noord-Be stand besproken. Korte uit eenzettingen van de proble men door de burgemeesters £J. Evers van Kortgene en P. fcse van Wissenkerke gaan .hieraan vooraf. dinsdag 18 sept. P»n op Zoom 7.10 en 19.27 gsnsweert 6.12 en 18.26 IWeuzen 5.38 en 17.52 pingen 5.09 en 17.23 pieldinge 7.00 en 19 17 [Vooruitzichten voor dinsdag ï?,e"?da?. opgesteld door ■MIMI op zondag om 18.00 fc-WWKieriijk met plaatse- ie-it!er: Da,ing van tem- 'Jr tot rond het gemid- voor deze tijd van het I weersvooruitzichten in cij- |i"d ®0nnddeld over Neder- Voor dinsdag; uret> zon: 1-6. Min. lt j' v'h ongeveer normaal lax tf'r boven normaal, iaai vari ongeveer nor- taa: v Sraden onder nor- 5de L "s °P ee" droge peri- to-entn ?'nstGna 12 uur: 30 P»E etm l -n°P Sen §ehecl 'Waal: oO procent. )|0,>r woensdag: =:Ual uren zon: 1-8. Min a: 3 a" ongeveer normaal Max t£ onder normaal, haai to, van ongeveer nor- laai Ir", Sraden onder nor de va» °P e°n droge peri- ,w ®lnstens 12 uur: 90 Kètrn, ,ns. op een geheel maa': 60 procent. verdedigde ook tijdens dit congres met vuur de belangen van de beroepsvissers. Hij deed een beroep op de Ooster scheldecommissiie om aan de visserij eindelijk de aandacht te besteden, waarop die recht heeft, en ernstig te zoeken naar een oplossing om zowel de Oosterschelde open te hou den en daarbij dan voldoende veiligheid te kunnen garande ren. De heer Loekefeer stelde dat bij de afsluiting van de Oosterschelde de kustvisserij in Zuidwest-Nederland en in België niet meer rendabel zal zijn uit te oefenen. Hij toonde zich niet optimistisch over de mogelijkheden om mosselen kunstmatig te verwateren. Mevrouw mr. C. Kannegie- ter bracht tijdens dit congres naar voren dat met het uitvoe ren van de Deltawerken ook een absolute veiligheid kan, worden bereikt en dat nu de nadelen van een Oosterschel- de-afsluiting veel meer duide lijk worden. In dit verband noemde zij onder meer de kans op het vormen van een onderwaterdelta, hetgeen over stromingen in het binnenland tot gevolg kan hebben. Om de overstromingen goed te kun nen voorspellen heeft men j tijdetabellen over de jaren 1960-1970 nodig. Mevrouw Kannegieter adviseerde de Oosterscheidecommissie deze tabellen op te vragen, zodat de gevolgen van een onderwater delta beter kunnen worden bestudeerd. rr. H. Meijer uit Oosterbeek en ir. André Mertens uit Brugge waren allebei van me ning dat in plaats van de Oos terschelde beter het Keeten kan worden afgesloten. Hier mee wordt dan niet alleen Tholen uit een isolement ver lost, maar worden eigenlijk ook de Volkeraksluizen over bodig. Naast het afsluiten van het Keeten kan volgens ir. Meijer met het ophogen van de Oosterschelde-dijken wor den volstaan. Hij vond dat het bedrijfsleven, dat belang heeft bij een open Oosterschelde niet kan worden opgeofferd aan een achterhaalde doelstel ling. Ook congresvoorzitter Brugsma was die mening toe gedaan. „Het lijkt alsof nog steeds anonieme machten, bu reaucratische instanties, plan nen- die tien, twintig jaar ge leden zijn gemaakt, bouwers van dijken, wegen en huizen, ondoorzichtige belangengroe pen, samen spelen en achter gesloten deuren de dienst uit maken," zei hij. Ir. André Mertens wees nog op de gevolgen van de afslui ting van de Oosterschelde voor de eilandenkoppen en de noodzaak om dammen in zee aan te leggen als een soort vervolg van de Deltawerken. Hij vond dat alles gedaan moet worden om afsluiting te voorkomen. Met de uitspraak- :„We mogen rijkswaterstaat niet toelaten zich belachelijk te maken," kreeg hij heel wat applaus. (ADVERTENTIE) (.Van onze correspondent) TERNEUZEN De eerste (zater) dag van de Terneuzen- se kermis heeft heel wat men sen, ook van buiten .Terneu- zen, getrokken. Al vroeg in de namiddag kwamen de bezoe kers Terneuzen binnen en ai spoedig werd het voor de au tomobilisten een probleem om een plaatsje voor hun auto te /inden. Op de markt, waar het jaarlijkse gebeuren zich ook n. weer afspeelt, was het een drukte van belang. Het mui zentheater „Century 2000" het enorme rad, schiet- en gebak kramen en draaimolens en „bots-auto's" hadden veel be langstelling. Ook zaterdaga vond was er veel volk op de been. Aanrijding Zaterdagmiddag vond op de Margaretsedijk in Vogelwaarde een aanrijding plaats tussen twee personen auto's. De botsing beperkte zich tot lichte materiële scha de. Het ongeluk gebeurde doordat mevrouw E. S- uit Vo gelwaarde in een onoverzich telijke bocht teveel op de lin kerzijde van de weg reed waarbij zij in aanrijding kwam met een tegenligger B, D. uit Vogelwaarde. Inbraak Mevrouw D. uit Zwijndrecht kwam zaterdag avond voor een weekend naar haar vakantiehuisje op de Margaretsedijk te Vogelwaar- e. Hierbij kwam zij tot de ontdekking dat tijdens haar afwezigheid een t.v.-toestel verdwenen was. De daders waren binnengekomen door een raam open te breken. (ADVERTENTIE) Wegens het enorme succes van di Hoofdpijncapsule brengt Meenk nu öck de Anti-hoest-capsules. Verkrijgbaar bij apotheker en drogist, Zijn nog gemakkelijker in te nemen. Werken snel en afdoende. Verpakt in handig etuitje zijn ze altijd direkt bij de hand. Wees maar blij dat er Meenk-capsules zijn-.... dag hoofdpijn! dag hoest! (Van onze correspondent) TERNEUZEN Zondagna middag is de autobestuurder W. K. uit Kloostenzande door tot nu toe onbekende oorzaak op het verkeersplein Driewe gen, nabij Terneuzen, over de kop geslagen. De bestuurder brak zijn linkerarm en werd, na door dokter Bauwens te zijn verzorgd, per ambulance naar het Elisabethziekenhuis te Sluiskil overgebracht. De auto liep zware schade op. (Van een onzer verslaggevers) HULST Wie vaker de orgelconcerten In de Hulsterse Ba siliek heeft bijgewoond en dan op het programma een groot Bach-werk geplaatst ziet, fronst de wenkbrauwen. Bij velen die dit orgel kennen of beter dachten te kennen leeft de mening, dat dit instrument door de akoestiek van de ruimte minder geschikt is voor de barokke toccata's en ffuga's van de grote meester. De Hongaarse organist Gabor Lehotka heeft vrijdag avond deze mening op verbluffende wijze geloochen- straft: zijn fors opgezette vertolking van de Toccata en Fuga in F groot van Baeh was verbazingwekkend doorzichtig. Een werkelijk meesterlijke verklanking van een meesterlijk werk, dank zij een helder, pianistieke aanslag en een spaarzaam ge. bruik van de 16-voeten. Vanaf nu weten we, dat het echt aan de organist ligt, als een Bach-werk niet uit de verf komt. (Van onze correspondent) CLINGE In café „de Snelle Duif", sociëteitsgebouw van de plaatselijke duiven- sportvereniging, werd zaterdag een verkoping gehouden van een aantal late jonge duiven van de Clingese duivenldef- hebber Em. Piassens. De totale opbrengst van deze, in totaal 22 jonge vogels, was f 1400,-. Er bestonid voor deze verko ping een zeer grote belangstel ling. De duurste duif bracht f 85,- op. Bijeenkomst S.O.S.: mevrouw C. Kannegieter aan het woord. Dit hele slotconcert van de tweede serie zomerconcerten op het Hulsterse orgel was overigens een briljante verto ning van meesterschap, waarin een schitterende spel- en regi- stratietechriiek v-iel te genie ten. De avond, gehee-l gewijd aan de Duitse barok, werd ge opend miet de toccata en fuga in F gr-oot van Buxtehude. Al onmiddellijk viel hierbij de vaardigheid van de solist op, om in- een heldere uitbouw van de klank een stralende climax te bereiken- Een gran dioos bewijs van Lehotka's kunnen, dat ook in de fuga in- C groot van Pachelbel zo boei de. Ook in het spel met de re gisters en combinaties daarvan toonde Lehotka zich een ware meester: in die Variations van Scheidt, een kort thema met een reeks rijk gefigureerde omspelingen in een beheerst bonte wisseling van stemirruen; in de Aria Quarta van Pa- chellbel, waarbij een zangerige melodie een verrukkelijke se rie variaties o-ver allerlei re gisters opent e-n besluit; en ook in de Ciaconne van de zelfde componist, al vond ik dit laatste werk ondanks de plotselinge registerwisselingen en de wijzigingen in tempo, toch wat langdradig. Zelfs een compositie van minder allure als het Capriccio Cucu van Kerll, was in handen van deze solist alleszins het beluisteren waard. Dat de solist de brede klankschakering van dit orgel geheel kon uitbuiten, is mede te danken aan Jo Ivens, die hem accuraat terzijde stond bij de vele registerwijzigin- gen. Ongetwijfeld zal dit concert een stimulans zijn voor de commissie zomerorge-lconcer- ten, om de plannen voor vol gend seizoen met enthousias me uit te werken. Wat ons betreft mag Gabor Lehotka daarin onmiddellijk terugke ren. In principe zal hij daarte gen weinig bezwaar hebben als we zijn uitspraak over het Hulsterse orgel horen: op één na het mooiste instrument, dat ik heb bespeeld. (Van onze coorrespondent) THOLEN Een reeds ge ruime tijd bestaande familie vete tussen de woonwagenfa milies S. en M. heeft zondag na een vechtpartij geleid tot een vlucht van de familie S. Vijftien kinderen en ouders zochten in de nacht hun toe vlucht op het politiebureau te Tholen. Zaterdagavond reeds had een handgemeen plaatsgevon den op het kamp tuss-en de vertegenwoordigers van de fa milies M. en S., waarbij de heer M. een lichte steekwond opliep in de pols Hij diende daartoe voor behandeling overgebracht te word-en naar het Lievensbergzieken-huis te Bergen op Zoom. Mevrouw M. alarmeerde hierop haar familie en verklaarde tegenover her en der in Nederland op woon wagenkampen staande familie leden, dat de heer M. met ernstige verwondingen naar het zieken-huis te Bergen op Zoom was overgebracht. Dat was voor de familie M- de oorlogsverklaring aan de fami lie S. en rond halfvier ver schenen op het woonwagen kamp te Tholen diverse verte genwoordigers van de familie M., die ervoor' zorg droegen dat de familie S. in paniek van het kamp vluchtte en bij burgers en politie haar toe vlucht zocht. De politie van Tholen heeft direct daarop de rust kunnen herstellen. De familie S. heeft het kamp in Tholen met onbeken- die bestemming verlaten. een malföen gulden aan prafzen Iedere week 26 weken lang!kunt u voor 1 dit prachtige geschenk van Philips winnen, wanneer u deelneemt aan de Natio nale Puzzelactie in deze krant ten bate van de Stichting Natuurbe houd en Natuurbeschermingseducatie. Philips Kleuren, échte kleuren! Dat ervaart het kristalheldere geluid en de Uiterst u als u straks de gelukkige winnaar bent comfortabele bediening. Dit is pas écht TV' van deze fantastische Philips kleuren- Deze luxe Philips all-transistor heeft een ontvanger U geniet van het royale 66 cm. winkelwaarde van 2.595,- en is een grootbeeld, de natuurgetrouwe kleuren, geschenk van Philips Nederland B V. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN De dienst gemeentewerken in Vlissingen heeft van het gemeentebestuur opdracht gekregen om een plan voor uitbreiding van de vismijn uit te werken. gramma zulln staan behoren o.m. de sfeerverbetering van de binnenstad, de totstandko ming van recreatieve voorzie ningen aan de stranden en de bouw van een gymnastieklo kaal in het plan Westerzicht. Ook hoopt men een aantal rio leringen in oudere stadsdelen te kunnen vernieuwen. Uitbreiding is onder meer nodig, omdat het aantal vis sersschepen dat Vlissingen als mijnhaven uitkiest, zich ge stadig uitbreidt en omdat de capaciteit van de schepen steeds groter wordt. Als gevolg daarvan verwachten B. en W. van Vlissingen, zo staat te le zen in hun geleidebrief bij de begroting dat de vismijn in 1974 een omzet van meer dan f 10.000.000 zal bereiken. Dat is, vergeleken met 1968 een vervij fvoudiging. De aanlegaccommodatie foor vissersschepen, waarvan de modernste typen thans 37 me ter lang zijn en een motorver mogen van 2000 pk hebben, is dit jaar uitgebreid. Eind 1973 zal zich, als extra voorziening, een scheepsreparatiebedrijf in Vlissingen vestigen. Het gaal ier om een onderneming van de fa Maaskant, die momen teel in Bruinisse-Stellendam zit. Nieuwe uitbreidingsplannen voor de visserij hoopt men te kunnen realiseren op een ter rein aan de Koningsweg, dat al door de gemeente is aange kocht Het geheel van plannen wijst erop, dat VTssingen op weg is om op de lange duur de geconcentreerde Zeeuwse visserij een vaste thuis- of mijnhaven te bieden. Vlissin gen neemt deel, zo wordt in de geleidebrief bij de begroting opgemerkt, in het werk van het provinciaal visserij-coördi natieorgaan, dat door het pro vinciaal bestuur is ingesteld en dat intussen met vergade ren is begonnen. De gemeentebegroting voor 1974 van de gemeente Vlissin gen is sluitend gemaakt, dank zij het wegwerken van een aan vankelijk geraamd tekort van ruim f 2,5 miljoen, en door het verhogen van de zogenaamde eigen inkomsten van de ge meente. De meeropbrengst wordt geschat op ruim een half miljoen. Zo gaan de straat- en rioolbelastingen met f 15 per jaar omhoog en gaan de reinigingsrechten f 10 per gezin duurder worden- Op de personele belasting worden eveneens toeslagen gelegd, terwijl het houden van honden in Vlissingen bepaald een luxe aangelegenheid gaat worden. De hondenbelasting zal met ingang van 1 januari a.s. f 50 per jaar gaan bedragen, zodat het houden van een hond on geveer een gulden per week aan belasting gaat kosten Tot de grote kapitaalswer- ken die in 1974 op het pro- (Van onze correspondent) SLUISKIL Van de door de directie van de Nederland se Stikstof Mij. NV te Sluiskil geboden gelegenheid om een bezoek te brengen aan het be drijf, hebben veel werkne mers, gezinsleden en gepensio neerden zaterdag gebruik ge maakt- Vooral echtgenotes en verloofden van het bedrijfs- personeel waren goed verte genwoordigd. De gasten werden ontvangen ln de nieuwe kantine waar bij ook de directeur, ir. S. Mfrtorana aanwezig was en waar hun, onder het aanbieden van koffie en rookwaren, door een tweetal functionarissen het eien en ander over hel bedrijf werd verteld. Onder leiding van een aantal leiding gevende medewerkers van het bedrijf gingen de gasten door of via de verschillende afde lingen, zodat zij een goede in druk kregen van de omgeving waarin echtgen-oot of verloofde werkt. De gasten werden hier bij ook gewezen op de veilig heidsmaatregelen, die voortdu rend in hiet oog worden gehou den en waaraan door de NSM- directie jaarlijks grote bedra gen worden gespendeerd. (Van een onzer verslaggevers) YERSEKE De raad Rei merswaal gaat op maandag 8 oktober de begroting voor '74 behandelen. Behalve de ope ning en de sluiting en de alge mene beschouwingen staat er maar één lange waslijst van belastingverhogingen op de raadsagenda. Het leven gaat op verschillende punten duur der worden in Reimerswaal. Maar liefst zeven voorstellen tot wijziging van belastingver ordeningen worden aan de raad voorgelegd. Het begint al met een ver hoging van de belasting- en retributieheffing op de graf rechten. B. en W. oordelen het in het kader van de trendma tige verhogingen nodig om de rechten van een eigen graf van 250 op 300 gulden te brengen en de rechten voor het begraven van een lijk van 225 op 250 gulden. De meerop brengst die hierdoor verkre gen wordt zal achtduizend gulden bedragen. Ook de straat- en rioolbelas- tingen moeten omhoog. De meeropbrengst, aangepast aan de minimumnormen, gaat hier 38.000 gulden bedragen, de to tale opbrengsten zullen daar door 492000 gulden gaan be dragen, dat is gemiddeld 74 van de kosten. Analoog aan de jaarlijkse prijsstijgingen zullen verder ooi- de rioolafvoerrechten met zc„ tot tien procent naar bo ven gaan. Van rijkswege moet hier re kening gehouden worden met een stijging van de kosten v ,or Reimerswaal van om streeks 60 mille. De tariefs verhoging van de gemeente zal daar naar schatting al 54.000 gulden van terugwinnen. Daarnaast zal door een verho ging van loon- en prijsstijgin gen nog een meeropbrengst van 14.000 gulden behaald kunnen worden. Met de moge lijkheid dat met ingang van 1974 niet langer de gemeente maar het waterschap voor de verontreinigingsheffing zal worden aangeslagen, is voor alsnog geen rekening gehou den. De reinigingsrechten zullen een soortgelijke verordenings wijziging doormaken, procen tueel eveneens in de orde van grootte van zes tot tien pro cent. Voor een zelfstandige huishouding bedragen de rech ten voor het ophalen van huis vuil momenteel 32 gulden. Een. verhoging van drie gulden per huishouding komt de ge meente op een meeropbrengst van 5600 maal drie is 16.800 gulden. Tenslotte zullen nog omhoog gaan de opcenten op de hoofd som van de personele belas ting (meeropbrengst 6500 guls den), en op de havengeld ver ordening 1971 (meeropbrengst 4500 gulden) en zal de leges verordening 1970 vervangen worden door de legesverorde" ning 1974, een handeling die goed is voor een meerop brengst van 12.000 gulden. f t

de Stem | 1973 | | pagina 3