Cor van dei Hart neemt het niet langer VERDIENDE ZEGE OLYMPUS-DAMES Mohammed Ali wint op punten UITSLAGEN A-JUNIOREN ^-SRV omfietsen stburg BOETE VOOR NASTASE Omloop-ploeg Middelkamp TWEE CLUBS NEDERLAND IN UEFA-CUP sport gratis kopstuk bij E-1D Sinas'speciaal literfles van 12^ voor 119 38 Woensdag 12 september 1973 27 I Ml'Itui litING *.OOT PECIALIST tshandel j POSITIE VAN FADRHONC STEEDS MINDER STERK (Van onze speciale verslaggever) OSLO Het kan bijna niet meer uitblijven. Binnen af zienbare tijd zal rond de begeleiding van het Nederland.' Elftal de bom moeten barsten. Na hetgeen zich maandag avond in Oslo allemaal heeft afgespeeld rond de bekend making van het Nederlands elftal, is de spanning in d' spelersgroep maar ook bij het begeleidende trio dr. Fran tisek Fadrhonc, Cor van der Hart en chef d'équipe Van Santen belangrijk toegenomen. Er worden dan nog wel ir liet openbaar grappen met elkaar gemaakt, maar het is een duidelijke zaak dat achter de schermen de nodige complicaties zich afspelen. Dj inleiding van het geheel moet feitelijk teruggevoerd «orden naar afgelopen zater dag toen mr. Jacques Hogewo- ning, voorzitter van de sectie betaald voetbal met Fadrhonc, van der Hart en van Santen tot nieuwe afspraken rond Oranje is gekomen. Tijdens die bespreking in Zeist werd «eer eens duidelijk gesteld dat dr Fadrhonc de verant woordelijke man voor Oranje blijft. Dat hij de training, de coaching en de opstelling van de ploeg voor zijn rekening heeft te nemen. Cor van der Hart heeft zich zaterdag dan wel bij die be slissing neergelegd, maar kon- digde toen al aan dat hij het met deze zienswijze niet eens kon zijn. Maar in het belang van de ploeg („Er moet rust rond het Nederlands elftal heersen", aldus Van der Hart) besloot de kort geleden aange trokken coaoh om niet al te veel rumoer rond deze kwestie te maken. Pas na het spelen van de strijd tegen de Noren wenst Van der Hart een nieuw onderhoud. Maar in Oslo is nu de vreem de situatie ontstaan dat dr. Fadrhonc de spelers tijdens de training onder handen neemt, terwijl zijn assistent Cor van der Hart alles van de zijlijn I lachend staat waar te nemen. De training is duidelijk in een hand gekomen en daarmee is wel aan de wens van de spe lers voldaan. Ze hadden im mers geklaagd over het feit dat in de selectie-groep met twee maten werd gemeten. Moesten de spelers die door 1 Fadrhonc werden getraind bij zonder veel werk verzetten, de jongens die zioh in het - verleden onder supervisie van van der Hart hadden voorbe reid op de wedstrijden tegen IJsland, bleven gespaard van zware tra-iningsarbeid. En daartegen had de groep gepro- I testeerd. Het gevolg: alleen Fadrhonc traint in feite nog Oranje. Maar toch lijkt de positie van dr. Frantisek Fadrhonc steeds minder sterk te worden. Van het viermanschap Rinus Israël, Wim van Hanegem, Johan Cruyff en Piet Keizer, eei'st de voorvechters van het handha ven van de persoon Fadrhonc als bondscoach, lijkt op dit moment nog slechts een man achter de vroeger door her bejubelde trainer te staan: Wim van Hanegam. Rinus Is raël is immers door zijn menis- cusopenatie uit de selectie- groep verdwenen; de band tussen Cruyff en Fadrhonc is sinds het Spaanse avontuur van Cruyff ook al niet zo sterk meer, terwijl het niet opstellen van Piet Keizer er ook nog eens extra toe heeft bijgedragen dat ook de derde poot onder Fadrhonc' stoel dreigt weg te vallen. En dan dreigt er rond het Nederlands elftal ook nog de kwestie Ajax. De Amsterdam se club, staat sinds de trans ferproblemen met Johan Cruyff en het sectie-bestuur voetbal, niet meer zo positief opgesteld ten aanzien van Oranje. De blessures van Kei zer en Mühren voor de inter land tegen IJsland waren op zioh al vreemd omdat tijdens de Spaanse toernee alleen Wim Suurbier een werkelijke bles sure had opgelopen. Maar Kei zer en Mühren bleven thuis. Ditmaal ontbreekt Johan Neeskens. Ajax' clubarts dr. Rolink besliste zaterdagavond dat de Ajax-middenvelder een week rust moest nemen. En dat alles leidt er nu toe dat in Oslo al druk wordt gespróken over een actie die Ajax voor zitter Jaap van Praag aan het voeren is tegen de huidige voorzitter van de sectie be taald voetbal Mr. Hogenwo- Cor van der Hart neemt het niet langer. Fadrhcmch wil alles in eigen hand houden. n-ing; de man die een belang rijke stempel heeft gedrukt op het vbegeleidend team voor Oranje, maar in de ogen van de Amsterdammers ook ge faald heeft in de transfer- kwestie Cruyff. Om dan nog ma-a-r niet te spreken van de verrassende ontwikkelingen rond het tweemanschap Fadr- honc-van der Hart. Ook dat is een zaak die Jacques Hogewo- ning onder zioh heeft. Op dit moment lijkt het Ne derlands elftal de dupe te worden van deze prestige zaak. Fadrhonc en van der Hart proberen al zoveel moge lijk nieuwe krachten aan te voeren, wanneer blijkt dat Ajax het Nederlands elftal nog verder zal gaan boycotten. Daarnaast wordt rond de fi guur v-an bondscoach Fadrhonc ook niet altijd eerlijk spel ge speeld. En daarom is het feite lijk maar te hopen dat binnen een afzienbare tijd de bom barst. Cor van der Hart gaat in ieder geval de lont aanste ken. Hij neemt het niet langer dat er met hem en het Neder lands elftal wordt gesold. En dat is een prijzenwaardig initiatief. JACK ARENTSEN Vink verbetert kwartmijlrecord (Van onze ïportmedewerker) VLISSINGEN De beken- j» motorimporteur Henk Vink 111 Amsterdam heeft tijdens JMorsprintwedstrijden in 'Wangen zijn eigen Neder- ®Ms record verbeterd. Over kwartmijl (402 meter) met mande start liet hij met zijn cc Kawasaki een tijd aï- ™ken van 10.21 sec. Hij "beterde hiermee zijn eigen ®*d. met 0,4 seconde. De 'nelheid die Vink bereikte be- 'bbf 213 kilometer per uur. l' wed dat tijdens motor- mntwedstrijdern. die waren wtaniseerd door de Vlis- -Ke motorsportvereniging Li Uitlaat" in samenwerking «e Nederlandse motor- r"'0iid Explosion. A Waren vele honderden ^houwers en dan vooral j rsP°rtliefhebbers naar de «2T*TBê getogen om het Hen van dichtbij te kun- ien janscIl0Uwen. Daar had- kom- .or§anisators een par- sieto uitgezet van ruim 400 lint met no§ een uitloop- «van ruim 600 meter. Met "Ur Ik Van zo'n ^m- hebben de motoren dan ben behoorlijk eind uit- an nodig. De bekende hoist vr Toersen uit Stap- kwam in Vlissingen de ^^AövËRTENTÏi) nodige ervaring opdoen voor de komende wereldkampioen schappen in het Engelse El- vington. Hij verbeterde het re cord van Ben Loerakker, en bracht dit op 10.551 met een eindsnelheid van 203 km- uur. Uitslagen 750 cc 1 A. Toer- sen Staphorst Kawasaki 10.551 (203 km), 2 C. Bloemendaal Rijssen BSA 12.598 (169 km), boven 750 cc: 1 H. Vink Am sterdam 900 c-c Kawasaki 10.21 (213 km), 2 J. Maas Gemert NSU 11.293 (207 km). Stan daard-klasse tot 500 cc 1 W. van de Poort Hedel Honda 15.561 (134 kim), tot 750 cc 1 W. Walrecht Amsterdam Hon da 13.541 (159 km), boven 750 cc E. Montan-i Amsterdam 900 cc Kawasaki 12.229 (179 km), 2 A. de Vos (Haarlem) Honda 12.566 (173), klasse 500 cc 1 R. Baan (Ouderkerk aan de IJsel), Kawasaki 12.405 (168 km). 2 H. Klaasse Haarlem Triumph 12,455 (173 km), 3 B. Loerakker Hoofddorp Triumph 13.143 (168 km). Klasse 50 cc I C. Kem-p Hoofddorp Kreid- ter de kwartmijl in 16.903 (121 km). 2 E. Raabe Badhoe- vendorp 17.572 (114 km), 125 cc 1 J. Smit Haarlem Kawasa ki 15.369 (135 km), 2 H. Kemp (Hoofddorp) Zündapp 16.001 (130 km), 250 cc 1 R Jansen Assen Yamaha 12.905 (157 km), 2 F. de Brouwer Duivendrecht Kawasaki 14.056 (162 km), 1 G. van Horssen (Waardenburg) BuLta 14.526 (147 km), 2 C. Meyer Amster dam Ya-ma-ha 16.542 (118 km). NEW YORK (ANP) De Amerikaanse Lawntennisbond heeft de Roemeense speler Ilie Nastase een boete opgelegd vara in totaal 5500 dollar we gens zijn gedrag tijdens ten nistoernooien in Cincinnati en Salisbury. De boete voor liet eerstgenoemde toernooi be draagt 4500 dollar en daar komt 1000 dollar voor Salisbu ry bij. Nastase is ook nog in de slag met de Associatie van Ten-nisprofessionals, die hem onlangs een boete van 5000 dollar oplegde wegens het on danks een boycot toch mee doen aan de kampioenschap pen van Wim-bledon. De Roe meen zou zowel in Cincinnati als in Salisbury obscene taal gebezigd hebben, ballen naar de lijnrechters hebben gesla gen en geweigerd te hebben de partij even te stoppen als de scheidsrechter dat aan hem vroeg. (Van onze handbalmedewerkev) TERNEUZEN Gingen vo rig weekend de handbalwed strijden in Goes niet door, dit weekeinde werden de velden in Temeuzen wegens de droogte afgekeurd. In de da mes eerste klas ontving Hon tenisse in Kloosterzande het team van Olympus uit Vlissin gen. Speelden de dames van Hontenisse vorige week tegen Sluiskil een tamme wedstrijd, ditmal ging men er fel tegen aan. Na een rommelig begin bracht de Olympus-ploeg als eerste het systeem er in, en al vlug werd het 10 door een venijnig schot van Liesbeth van der Lijcke. Dit nadat keepster Tilly Lauret via su bliem keepsterswerk reeds eni ge grote verdedigingsfouten had gecorrigeerd. Hoewel Hontenisse goed bleef aand-ring-en was de com binatie zoek. Totdat een 12 comlbinatie Ineke van Hese d-e kan-s gaf uit d-e rechterhoek de d'oelvrouwe van Oly-m-pu-s te passeren (11). Maar dit was maar voor korte duur, want te langzaam uit de aanval terug komen van d-e Hontenisse-da- m-es strafte Manga Geelhoed af met een schot uit de tweede lijn. Wanneer dit schot niet van richting veranderd was door half blokkeren van de ver dediging had Tilly Lauret het nog kunnen keren, maar nu was ook zij kansloos. Honte nisse, dat duidelijk de tempo slag van Olympus verloor, leef de even weer op toen Loes Asselman een van haar ge vaarlijke stuitballen afvuurde (2—2). Na rust bleef Olympus de meerdere en weer was het Liesbeth van d-er Lijcke, die de Viissingse ploeg op voor sprong zette (32). Toen even daarna Ineke van Hese in schietpositie op d-e rechter vleugel geblokkeerd werd, wees scheidsrechter Bartels gedecideerd naar de strafworp- lijn. Griet Mei van Hontenis se liet er geen twijfel over bestaan en bracht de keepster van Olympus op het verkeerde been, 33. Olympus stelde daarna steeds weer Tilly Lau ret op de- proef, maar d-e keep ster van Hontenisse bleef overeind. Met nog tien minu ten te spelen stond de aanval van Olympus met zes aanval lers tegenover vier verdedi gers, en Ria Nortier benutte ditmaal resoluut deze kans, 43- Wat Hontenisse ook nog probeerde, la-ge schuivers van Griet Mei en afstandsschoten n-iets hiel-p meer. Olympus nam verdiend de overwinnirr mee naar Vlissingen. O In Vlissingen liet de plo< olie van Sluiskil Walcheren 2 niet lang in onzekerheid. Na tien minuten hadden speelsters als Ans de Hamer, Els Kips en Marie Cousin Sluiskil al op een 40 voorsprong geizet. Maar in de eerste helft bleek Walcheren toch nog ploeg ge noeg om naar een 43 rust stand te spelen. Na rust werd vooral cirkelloopster Ans de Hamer voortdurend vrij ge speeld. Dit resulteerde dan ook in een 115 overwinning. En daarbij waren zeven doel punten van Ans de Hamer. In d-e heren eerste klas 1-eed Fortuna in Vlissingen zijn eer ste nederlaag tegen het twee de team van Olympus. Fortuna dat slechts met de helft van zijn eerste tea-mspelers in het veld verscheen, kon de ploeg van Olympus geen moment in de Viissingse ploeg een 30 voorsprong, en deze werd niet gevaar brengen. Al snel had meer afgestaan. Ronnie van Bei-zen, Jan Jansen en Rob de Groot zorgden hiervoor, waar bij Henk Wever met een ju weel van een achterwaartse worp de Fortuna-doel-man, vol komen kansloos liet. De ver dediging van Olympus was zo solide, dat Fortuna ook aan vallend geen vuist kon makn. En de fouten, die de Olympu-s- verdediging maakte werden diverse keren door de jonge keeper Herman Jansen gecor rigeerd. Ai met al een leuke wedstrijd, vooral voor Olym pus, dat met 118 aan het langste eind trok. In Goes had Ha-ringman weinig moeite met Walcheren 2. In een lome w-edstrijd, zo wel van Haringman als van Walcheren waarbij zich vooral in de eerste helft veel balver' lies voordeed was Walcheren duidelijk te zwak voor Ha ringman. Gel-egenheidskeeper Sa-m Traas liet vooral na rust zien dat hij naast spelers ook een goede doelman is- Op zijn tijd kon hij toch een doelpunt- j-e maken dioor het nemen van de toegewezen strafworp. Hoe wel na rust Haringman iets beter ging spelen, kan men buiten de uitslag 237 voor Haringman deze wedstrijd maar snel vergeten. In de derde klas heren be leefde EMM 2 in Middelburg de schrik van zijn leven. Want de jongere ploeg uit Sluiskil liet vooral in de eer ste helft de hoofdstedelingen flink achter zich. Goed opge zette combinaties en het goed uitvoeren van spairs door Piet Seghers resulteerden in een 94-voorsprong voor Sluiskil. Maar na de rust kwam EMM beter in het spel, en Sluiskil bracht er toen steeds minder ran terecht. De routine ont brak nu duidelijk bij de Vlaamse ploeg en de duidelijk ophanden zijnde overwinning werd afgestaan. Bij het laatste fluitsignaal was het 1513 voor EMM. Uitslagen afdeling Zeeland: meisjes pupillen A: EMM - Walcheren 017, Zeeland Sport - Marathon 64; meis jes pupillen B: GSC - Walche ren 2 11; meisjes adspiran- ten A: EMM - Hontenisse 9 3; meisjes -a-dspiranten B: DHC - Marathon 4<0, Sluiskil - Olympus 2 02; meisjes ad. spiranten C: GSC - Walcheren 66 Marathon 3 - Operatie 71 7—4, EMM 2 - Olympus 3 52; dames junioren A: EMM 1 - Walcheren 1 710, Zee land Sport - Marathon 65; dames junioren B: GSC - Wal cheren 2 37, Hontenisse Olympus 2 105; dames juni oren C: Sluiskil - Olympus 3 63; dames eerste klas: Hon tenisse - Olympus 34, Wal- oheren 2 - Sluiskil 511; da mes tweede klas: Marathon - Fortuna 2—4, Delta Sport - EMM 2 114; jongens pupillen: GSC - Walcheren 3—3, EMM - Operaitie '71 27; jongens ad- spiranten A: Marathon - For tuna 013; jongens adspiran- ten B: GSC - Walcheren 61; junioren A: Operatie '71 Delta Sport 212, GSC - Ma rathon 2 237; heren eerste klas: Olympus - Fortuna 1-1 8, Volharding - VIOS 1015, Ha-ringman - Walcheren 2 23 7; heren tweede klas: Haring man 2 - Marathon 235, Delta Sport 2 - GSC 2 98; heren derde klas: GSC - Walcheren 3 306, EMM 2 - Sluiskil 15 13; heren vierde klas: Delta Sport 3 - EMM 3 7—17. (Van onze sportm edewerker) GOES de wielervereni ging Theo Middelkamp zal dit weekeinde deelnamen aan de Omloop van Zeeuwseh-Vlaan- daren. Er zal slechts één ploeg worden ingezet. Aangewezen zijn: Wim Westdorp, Wim de Wilde, Bertus Franse, Arie Deusing en Jaap Marijs. Als reserve is aangewezen Han Harinfc. Ploegleider is Chris de Jonge en mecanicien Rinus Remi-jn. BERN Nederland zal ook in het seizoen 1974—1975 met niet meer dan twee clubs mo gen deelnemen aan het UEFA- cuptoernooi. Wel staat Neder land als eerste land op de nominatie met drie clubs mee te doen als er een plaats vrij komt. Nu werd door loting Oostenrijk aangewezen met een trio in te schrijven, net als Spanje al eerder mocht doen. West-Duitsland, Enge land en Italië behielden vier clubs. Na Nederland komt Zweden aan de beurt voor drie teams. LOS ANGELES (ANP) Mohammed Ali's carrière al- bokser is door de overwin ning in de revanche-partij tegen Ken Norton gered. Reeds voor het gevecht in het Forum van Los Angeles, dat met 11.000 toeschouwers lang niet was uitverkocht, had de oud-wereldkampioen aangekondigd ernstig te overwegen met boksen te zullen stoppen, wanneer hij opnieuw zou verliezen. Cas- sius Clay, die door velen nog steeds beschouwd wordt als de beste zwaargewicht uit de boksgeschiedenis heeft zich ruim drie maanden uiterst serieus voorbereid op het ge-- vecht met Norton. De oud wereldkampioen kwam dan ook lichter dan hij ooit heeft gewogen na zijn come back (96,1 kg) in de ring. „Voor de eerste maal in mijn leven, verkeer ik in topvorm", had Clay zondagavond hij de we ging in Los Angeles ge zegd. Hij maakte zeker in de be ginfase van het gevecht, dat door talloze beroemdheden uit de Amerikaanse film- en televisiewereld werd bijge woond, een voortreffelijke indruk. Clay danste de eerste vijf ronden superieur rond zijn tegenstander, maar moest daarna toch achteruit om te voorkomen-, dat hij geraakt werd door de linkse en rechtse swings van Nor ton, die op 31 maart in San Diego een verrassende over winning op punten behaalde en Clay een gebroken kaak bezorgde. Nor-ton drong zijn tegenstander verscheidene malen in een hoek van d-e ring Clay's verzorgers moesten hem dan ook her- haldelijk toeroepen: „Blijf bewegen". Beide boksers waren dui delijk vermoeid tegen het einde van het gevecht. Nor ton h-a-d een blessure onder het linkeroog, dat sterk ge zwollen was. Clay, die door zijn superieure techniek toch wel voordeel had, was in de twaalfde ronde, de laatste, weer bijzonder snel. Met linkse en rechtse direoten trof hij zijn tegenstander on ophoudelijk en niemand twijfelde dan ook aan zijn overwinning, die volgens in siders duidelijker was dan de uitslag van de scheids rechter en twee juryleden doet vermoeden. Clay, die de afgelopen we ken in interviews meerdere malen zei zich oud te voelen met zijn 31 jaar, had voor het ingaan van de laatste ronden rust genomen door in de tien-de en elfde ronde veel in de clinch te gaan. In die fase van de strijd was een' knock-out-overwinning voor Norton, die weliswaar ook duidelijk vermoeid was maar desondanks nog een ver woestende stootkracht had, iang niet denkbeeldig'. Norton bracht zijn gevaarlijke swings al vanaf de tweede ronde in de strijd. Clay sJaagde er zeker in het begin van de partij goed in de stootkracht van zijn tegen stander te neutraliseren door snel weg te slippen. De be wegelijkheid van de oud-we reldkampioen kostte echter ook kracht en na de vijfde ronde was Clay duidelijk vermoeid. Op dat moment begon het publiek- dat volle dig op de hand van de ex- wereldkampioen w-as, zich te roeren. Eddie Puteh, -de trainer van Norton zei na afloop van de par.tij, dat hij er heilig van overtuigd was geweest dat zijn bokser had gewon nen. Futch, die ook Joe Fra- zier heeft getraind, zei: 'Ik geloof, dat Ken's enige fout is geweest, dat hij voortdu rend is uitgeweest op een knock-out, terwijl Ali met minder harde stoten punten verzamelde". Hoewel het voetenwerk van Clay na de zesde ronde duidelijk minder snel was, bleef de oud-wereldkampi oen met counteren superi eur. In de zevende ronde, de hardste uit het hele gevecht, schreeuwden de boksers el kaar herhaaldelijk toe. De ronde werd door de scheids rechter en de twee juryleden op naam van Norton geschre ven. Norton zette zijn te genstander verscheidene ma len vast in een hoek, tvaar hij Clay, die vérgeefs tracht te weg te komen, hard trof. De zevende ronde leek het gevecht definitief om te bui gen in het voordeel van de ex-marineman. De vermoeide Clay moest voortdurend aangespoord worden om te blijven bewe gen. Angelo Dundee, de trai ner van de oud-wereldkam pioen. schreeuwde herhaalde lijk: „Beweeg dan toch en blijf weg van. de touw-en". Pas bij het begin van de twaalfde ronde leek Clay w-eer hersteld. Hij kwam ra zendsnel uit zijn hoek en trof Norton voortdurend met zijn linkse en rechtse direc te». Het overwicht dat hij in die laatste ronde had, heeft Clay ongetwijfeld de over winning op punten gegeven. Onder de 11.000 tieschou- wers bevond zich ook we reldkampioen George Fore man, die hij presentatie in de ring werd uitgefloten. De titelhouder, die in het voor programma Jerry Quarry, een overwinning door k.o. in de vierde ronde tegen Tony Doyle zag behalen, verklaar de: „Eerst wil ik tegen Quar ry boksen dan tegen- Fraziet en als laatste tegen Ali'. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN u— De uitsla gen van de in de A-junioren competitie van de KNVB-af- deling gespeelde wedstrijden luiden: Groep Al: Vlissingen Al - Walcheren Al 10, Terneuzen Al - Arnemuiden Al (afg.), Bruse Boys Al - Middel-burg Al 11, Kloetin-ge Al - Goes Al 3—2, Zierikzee Al - HVV Al 3—1, Axel Al - Steen Al 2—2. Groep A2: Zeeland Sport Ai - Meeuwen Al 60, Zeelandia Al - Domburg Al 91, Vlis singen A2 - Jong Ambon Al 09, Serooskerke Al - Mid- delburg A2 70 Noormannen Al - ROS Al 1—1. Groep A3; Vlissingen A3 - Walcheren A2 21, Veere Al - Arnemuiden A2 41, VCK Al - GPC Al 3—1, RCS A2 - Middelburg A3 04, Zeel. Sport A2 - Nieuwland Al 3- 1— Groep A4: Vlissingen A4 - Zeelandia A2 (uit-g.), Veere A2 - Meeuwen A2 20, Mid delburg A4 - Serooskerke A2 21, Middelburg A5 - RCS A3 01, RGS A4 - Noorman nen. A2 03, Middelburg A4 - Veere A2 14. Groep A5: Robur Al - Wis- senkerke Al 60, Patrijzen Al - Apollo Al 4—1, Nie-uw- dorp Al - Bevelanders Al 3 3, Kwadendamme Al - Co- iijnspl. Boys Al 30. Groep A6: SSV Al - Yerse- ke Al 09, Rillandia Al - Heinkenszand Al 21, Luctor Al - Hoedekens-kerke Al 40, Kruiningen Al - Kapelle Al 03, Wem-eldinge Al - Krab- bend-ijke Al 11. Groep A7: Robur A2 - We- mel-dinige A2 50, Patrijzen A2 - Goes A2 13, Luctor A2 - Kloetinge A2 1—1, Wol- faa-rtsidijk A2 - Krabbendijke A2 1—1. Groep A8: Hoofdplaat Al - Aardenburg Al 12, Breskens Al - Sohoondijke Al 22. Groep A9: Tern. Boys Al - Vogelwaarde Al (uitg.) SDO Al - AZVV Al 2—1, Ria Al - Clinge Al 14, Koewacht Al - Corn Boys Al 22, Zaam- slag Al - Hontenisse Al 1 2. Groep AIO: Terhole Al - Tern. Boys A2 2—1, Steen A3 - Axel A2 3—2, Steen Al - Graauw Al 31, Hontenisse A2 - HW A2 16, Terneuzen A2 - HW A3 (afg.). Groep All: ZSC Al - Mevo A2 1—1, SKNWK Al - WIK Al 21, Renesse Al - Brou wershaven Al 0—3, DFS A2 Mevo Al 010. (ADVERTENTIE) zuivetservke

de Stem | 1973 | | pagina 27