\lootschouw hoogtepunt havenfeesten Vlissingen Leden van fanfare in Baarland ond Scheldefeesten in Terneuzen weer groot zeilsucces Antiquair hoort 2 maanden eisen wegens heling Politie neemt horloges in beslag te Axel koel SCHUUR UITGEBRAND IN RILLAND OESTEB- SEIZOEN OPEN JAC.HERMANS NUS-SUIf Staten niet bijeen: te weinig voorstellen SCHEPEN OMHOOG GEVAREN Politie pakt vier jongelui sl3d LoL? ^0t 4 §raden onder Terneuzense politie op bezoek in Mol NA REEKS VAN INBRAKEN Oostburg SLOT Sylvia IjG fort werd Miss Om1 ooj) Café-Restaurant v 't ^Joóhe Wat gaat er voigendeweek gebeuren hij BRAAKMAN WINT RECREATIEVE ZWEM WEDSTRIJDEN Hairtsweert I Maandag 10 september 1973 eland, jubileumtentoonstel. ing van de WMZ (t.m. 30 ept.) Van 9.00-12.00 en van 9.00-20.00 uur en van 19.0Q. 0.00 uur. Galerie Gusaha, ex- iositie tekeningen van Don laris (t.m. 15 sept.). Di. t.m. at. van 9.00-18.00 uur. Op on. en ma. gesloten. IULST Bioscoopgebouw 20.00 lur: De rechter en de linker- land van de duivel 14 j. rlIDDELBURG City 20.00 uur: Een ge. aamte komt tot leven 14 j. Stadhuis, (Vleeshal) exposi- ,e tam. Middelhoek met zandkleden, schilderijen, etsen ïtc. (t.m. 30 sept.) WEU W-NAMEN Picavet-Martens 15.00 lur: Kermisschieting op lig. ende wip. 1ISSE Kunstgalerij De Mooie Staak, Ronde Polderdijk 1, iersmeedwerk, schilderijen, n glasschilderijen. Qpen van ro. t.m. zond. van 10.30-13.00 ur. OTTERDAM Pauluskerk 20.15 uur; )rgelconcert door Eli Freund, rganist uit Jeruzalem. f. ANNA TER MUIDEN Vrm. gemeentehuis, exposi- e werken van Jos But en aron ir. De Meester de Bet- unbrouck (t.m. 15 septem- er). Dag. van 10.00-12.00 en an 14.00-17.00 uur. ERNEUZEN Luxor 20.00 uur: James lond contra Dr. No /EERE Museum Schotse Huizen, ex- ositie ter herdenking van Iaurice Goth (t.m. 15 septem- er). LISSINGEN Alhambra 20.00 uur! leisjescamping 14 j. Stedelijk Museum, Bellamy- ark 19, expositie Rail en Wa rn (t.m. 18 sept.) Ma. t.m. zat. an 10.00-12.00 en van 14.00- f.00 uur. Zondags van 14.00- .00 uur. Bachtenkomme, ex- asitie prentbriefkaarten en ito's over „Vlissingen vroe- ar" (t.m. 15 september) Geo- md van 10.00-12.00 en van 1.30-17.00 uur. ZENDIJKE Streekmuseum Oranje- ntoonstelling (t.m. 30 sept.) Oude Korenmolen, expositie anstenaars uit de Zuidelijke ederlanden (t.m. 29 sept.) a. t.m. vrijd. van 10.00-12.00 1 van 14.00-17.00 uur en zat. 1 zon- en feestdagen van 00-18.00 uur ENT Centr. v. Kunst- en Cultuur, --Pietersabdij retrospectieve ctave Landuyt (t.m. 10 sept.) erkd. van 14.00-18.00 uur, ind. van 10.30-12.30 en van .00-18.00 uur. NTWERPEN Middelheimpark, twaalfde iënnale voor beeldhouwkunst m. 8 okt.) Van 10.00-19.00 ir. Stadsfeestzaal, Meir, ex- isitie „Alles over het leven de Europese havens" (t.m. sept.) Open van 12.00-19.00 ir en zon- en feestdagen van .00-17.00 uur. Sterckshof, rzameling van wandtapijten m. 16 sept.) Open van 10-17 ir op zat. zon- en feestdagen tn 14.00-18.00 uur, op di. van 00-21.00 uur. ppij De Stem B.V. 150-7920 (4 lijnen); HULST: jnen); GOES: Klonstraat 1, 13 30—17 00 uur inementen: Boekhandel Pi®" 1. -21.00 uur, tel 01600-22341; 9900; zondag 20 00-22.00 uur, '51 of 01150-6297; Midden- tijn. Kantoor Nieuwstraat 9, 01150-5745 algemeen redac- jor Kromme Weele 4, Mid- 180-7438 redacteur Midden- 00-3405. sant Klokstraat 1, hot 35 Goes redacteur te rkel. kantoor Nieuwstraat 9, 01150-4866 redacteur O.Z.- nstraal 14 Hulst tel 01140- jr W Z Vlaanderen: B van el 01170-3370; sportredactie ;el. 01155-2237 150-6297. 00-4316. Be jachten die aan de Scheldejeesten in Terneuzen deelnamen verlaten de jichthaven op weg naar de start. (Van onze correspondent) AXEL Op de weekmarkt Ie Axel heeft de politie zater- bf zeven horloges en zeven armbanden in beslag genomen va» de 40-jarige straatventer F.vanE. uit Leiden. Het is niet de eerste keer it zoiets gebeurde- De politie waarschuwd er dan ook voor, dat de artikelen die door straatventers worden aangebo den, hun geld beslist niet waard zijn. Geregeld komen tr ongeveer twintig straatvpn- slas naar de Axelse week- narkt, die geen veratvergun- hebben en er nogal agressieve verkoopmethoden op na houden. Bovendien wekken zij de indruk dat het om dure horlo- ses gaat terwijl dat niet het geval is, "ffl een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Bij ge- «tk aan voldoende voorstel- die de komst van de «euwse statenleden van pro- nnciale staten van Zeeland, 1. van Aartsen, besloten oo statenvergadering van 21 jWember te laten vervallen. eerstvolgende bijeenkomst 2° de staten vindt plaats op oktober h°ogwa(er I Morgen, dinsdag 11 sept. |J®»en op Zoom 2.54 en Pnsweert 2.09 en 14.20 I ?enzen 1.37 en 13.47 ■'"ssingen 1.0 en 13.19 2.44 en 15.01 Vooruitzichten voor dinsdag I >i ï'?ensc|ag, opgesteld door O KMll op zondag om 18.00 "ok k-ZOnnige Pcr'°den, maar Wl n en daar een bui' Vri-i ItiifL "eel;sv°oruitzichten in lauj Semiddeld over Neder- lio»-0?. dinsdag: aantal uren tot 12, min. temp: 0 tot. ■Khh- n ond®r normaal, max Ipetinrt ns °P een dr°Sp 95- °e van minstens 12 uur: |iroL „?'t» kans op een gehee' '"5 etmaal: 70 procent. ■«!°°/.w.oensdag: aantal uren 15 Hra 12' min- temp: 1 tot iEHp. P onder normaal, max "Waai ^0t 4 Sraden onder iWodo s op een dr°Se I 'iofft van minstens 12 uur: IWrff ^ans °P een geheel 2 etmaal: 80 procent. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Per traditie wordt het wedstrijdseizoen voor zeegaande jachten beslo ten met de tweedaagse Schel defeesten op de Westerschelde voor Terneuzen. Ook dit jaar mag het organiserend comité van de R.B.S.C. samen met de Terneuzense watersportvereni ging De Honte op een bijzon der geslaagd evenement terug zien. Een kleine tachtig jachten (Van een onzer verslaggevers) MOL Een gezelschap van 58 personen van de Terneu zense politie heeft een bezoek gebracht aan Mol, de Belgi sche zustergemeente van Ter neuzen. Nadat de Terne-uzenaren bij hun aankomst door het ge meente-bestuur waren ontvan gen, maakten zij per bus een rondrit door Mol. Ondermeer werd een bezoek gebracht aan een abdij. De voetbalwedstrijd tussen de politie-elftallen van Terneuzen en Mol werd met 41 in het voordeel van de Belgische Hermandad beslist, 's Avonds zagen de Terneu zense gasten een lichtstoet voorbij trekken. Ze sloten hun bezoek aan Mol af met een gezellig bal. (Van onze correspondent). WEMELDINGE Op de Oosterschelde is in Brabants vaarwater vrijdagmiddag de Nederlandse 1500 ton metende tanker Dordrecht 24 omhoog gevaren. Het schip dat geladen is met 1300 ton chemicaliën is in de nacht van vrijdag op zaterdag vlotgetrokken. Zaterdagmiddag is op de Roggeplaat op de Oosterschel de een Belgisch naamloos jacht omhooggevaren. Het acht meter lange jacht was veertien dagen oud. Eigenaar is de heer R. uit Kapellen. Doordat het jacht op de Roggeplaat kwam te zitten kwam het bij laag water zo scheef te hangen dat de reddingsboot President Jan Leis uit Burgsluis met schip per Schot aan boord moest uit varen om te voorkomen, dat het schip zou kapseizen. Nadat het motorzeiljacht vlot was getrokken door de reddings boot kon het de reis hervat ten. Het Belgische motorschip Kleidal (999 ton geladen) en het uitvarende Belgische mo torschip Delta (790 ton leeg) zijn in de haven van Wemel- dinge op elkaar gebotst. De Delta liep aan stuurboordzijde onder de waterlijn een scheur op van vijf meter. Het schip moest aan het strandje ter hoogte van de westelijke ha- venpier omhoog worden gezet. Het moest worden gedicht door W. Mullers Sleepdienst NV. van verschillende typen heb ben bij wisselende weersom standigheden strijd geleverd in diverse I.O.R.-klassen. Jam mer dat een hardnekkige mist zondag veel van de pret druk te. De prijzen werden zondaga vond in hotel Rotterdam uitge reikt door commodore L. C. Leten. De winnaars in de verschei dene klassen waren: Zaterdag: IOR 1 en 2: Scal- dis 4 (Provoost), IOR 3: Schuttevaer (Van Dam). IOR 4: Zouterik (Kostense), IOR 5: De Vier Gebroeders (Van Hel le). IOR 6: Aurora (Gille- man). Zondag: IOR 1 en 2: Stand vast (P. Vroon). IOR 3: Schut tevaer (Van Dam). IOR 4: Zouterik (Kostense). IOR 5 De Vier Gebroeders (Van Hel le). IOR 6: Poppeye (Van de Heuvel). Handicap: zaterdag Kaporal (-De Meijer). Zondag: Oona (Maarschalk). De door de WSV De Honte beschikbaar gestelde prijs werd gewonnen door De Oona. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Vier jeug dige Terneuzenaren hebben te genover de politie bekend, be trokken te zijn gweeest bij een reeks van inbraken, die in de afgelopen week in diverse pan den werden gepleegd. Het zijn de gberoeders A. O., Ch. O., O. V. en G. G Zij bekenden tijdens een ver hoor op het politiebureau inge broken te hebben in de kanti ne van de voetbalvereniging Terneuzen aan het Zuider sportpark en de kantine op het hockeyveld, terwijl ze ook het clubgebouw van de zaterdag middagvoetbalvereniging Tern. Boys met een bezoek hebben „vereerd". In al deze gevallen was het hen te doen om frisdranken en snoep. Ze verschaften zich toe gang door het inslaan van rui ten. Ook het Petrus Hondius lyceum was hun doelwit tijdens één van de strooptochten. Hier werd bovendien een en ander vernield. In de Terneuzense binnenstad braken ze in in een paind aan de Markt en in de Calypsobar aan de Kerkstraat. Opbrengst Tijdens het speciale voetbalbal, dat de PJZ afdeling West Zeeuwsch Vlaanderen vrijdag in Chez René in Oostburg heeft gehou den kon afdelingsvoorzitter I. van Haartsen een bedrag van 1.044,55 gulden overhandigen aan een vertegenwoordiger van het Rode Kruis. De PJZ afdeling had dit bedrag bij eengebracht tijdens een voet balwedstrijd die ten bate van het Rode Kruis op 14 juli werd gespeeld in Nieuwvliet. Tegenstander was toen een elftal samengesteld uit mede werkers van Radio Veronica. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN Een on betwist hoogtepunt voor duizenden toeschouwers op de Vlissingse boulevards en voor honderden genodigden aan boord van de veerboot „Koningin Juliana" was za terdag een vlootschouw op de rede van Vlissingen Een lange en bonte rij van marineschepen, loodsboten, bergingsvaartuigen, schepen van Rijkswaterstaat, vissers boten en plezierbootjes, voer statig of vrolijk net zoals het uitkwam, langs de „Koningin Juliana" waarop zich een ge zelschap bevond, waaronder de commissaris der koningin, mr. J. van Aartsen, de colleges van B. en W. van Vlissingen en Middelburg, marine-autori teiten, directeuren van bedrij ven, hoge ambtenaren en tal rijke anderen. Zij hadden zich ingescheept om dit evenement in de reeks der eeuwfeesten waarmee Vlissingen momen teel bezig is, mee te maken. Onder de genodigden was er een, die aanvankelijk in het geheel niet opviel, doch die tijdens de vlootschouw de show stal. Het was de bejaar de, miaar nog stramme heer Siereveild, voorzitter van de visserijv'ereniging „Draagt el kanders lasten". Door zijn aanwezigheid op de veerboot aangelokt, braken de vissers schepen van Vlissingen en Ar nemudden uit de fraaie kielli- nie van het feestelijk flottielje en begonnen onider luid getoe ter ererondjes rondom de veerboot te maken. Terwijl aan bakboord de commissaris, de burgemeesters en de ande re autoriteiten wat triest naar een boot van Rijkswaterstaat wuifden nam Siereveld op zijn eentje aan stuurboordzijde een soort carnavaleske hulde van de vissers in ontvangst. .,Ze weten hun voorzitter wel te vinden!", zei Siereveld, trots met zijn schipperspet zwaai end naar de kameraden van „Draagt elkanders lasten". De vlootschouw was geo pend door H.M. onderzeeboot jager „Groningen", die met zijn 200 bemanningsleden keu rig aan dek aangetreden, als vlaggeschip fungeerde. Daarna volgden twee mijnenvegers, eveneens met aangetreden be manningen. De marineschepen voerden onider andere de Zeeuwse vlag in de mast. Merkwaardig, omdat deze vlag niet van dienstwege verstrekt pleegt te worden. Daarna volgden vrolijk ge- pavoiseerde schepen van onder andere het loodswezen, Rijks waterstaat, de rijkspolitie te water, een Vlissings bergings bedrijf en andere maritieme ondernemingen, alsmede een groot aantal jachtjes. Een bij zondere bijdrage leverden sleepboten die ook als brand weerboot dienst kunnen doen. De mooiste stralen werden af gegeven door de nieuwe „Stu- vesant" van Rijkswaterstaat. Aan boord van de veerboot, waar de sherry rondging, speelde een muziekensemble uit Vlissingen pittige mar. een. Zaterdagavond werd een even waardig als vrolijk be sluit aan de feestdag gegeven. Per motorschip „Noordzee" maakte het gezelschap dat zich op de veerboot had be vonden een tocht door het honderdjarige kanaal door Walcheren van Vlissingen naar Veere. In Middelburg, dat zijn stationsbrug van lichtjes had voorzien en waar bij fakkel licht muziek langs de wal werd gemaakt stapte het colle ge van B. ein W. van deze stad van boord. Na aankomst in Veere werden de drie „ka naalsteden" symbolisch met elkaar verbonden in een broe derlijk openluchtbal dat tot laat in de avond voortduur de. (Van een onzer verslaggevers) HULST Nadat tijdens de feestavond in de sporthal Den Dullaert in Hulst Lucia en Sylvia Lafort en Marga Eggermont tot de finale van de „Miss Omloop" verkiezingen waren doorge drongen, kon commentator Wim Hendriks uiteindelijk be kend maken, dat de wedstrijd gewonnen was door de char mante Westdorpse Sylvia La- fort. Zij kreeg uit handen van radiocommentator Theo Koom- en vele prijzen aangeboden. Van Reburo in Terneuzen kreeg ze een reis naar Majorca aangeboden. Zusje Lucia eindigde op de 2e plaats en het Terneuzense meisje Marga Eggermont op de 3e plaats. (Van onze correspondent) RILLAND Zaterdagmid dag is in Rilland een land- bouwschuur, die gepacht is door de gebr. Boots aan de Lindeweg 4 te Rilland geheel uitgebrand. De schuur was vol met hooi en stro. De brand is ontstaan doordat een zoon en een neefje van de heer Boot in de schuur met lucifers hadden gespeeld. De •brandweerkorpsen van Ril- land-Bath, Waande en Krab- bendijke waren spoedig ter plaatse, maar konden niet voorkomen dat de schuur ge heel uitbrandde. De schuur was eigendom van het rijks pensioenfonds van de mijnen en was volgeladen met hooi en stro. Er waren geen vee of machines in de schuur. De schuur is tegen brand verze kerd. Het bedrag van de scha de was gisteren nog niet te ramen. (Van onze correspondent) MIDDELBURG De offi cier van justitie van de recht bank in Middelburg' heeft twee maanden onvoorwaarde lijke gevangenisstraf geëist te gen de antiquair B. van D. uit Philippine. De man is opzethe ling ten laste gelegd. Hij kocht in de zomer van 1971 zes antieke hanenborden op( die afkomstig waren van een diefstal uit het museum De Kannenberg in Vaassen. De antiquair betaalde er 1500 gulden voor. En omdat hij ze zo mooi vond, zette hij ze in zijn eigen woonkamer. In het antiekblad zag hij dat soortge lijke borden ontvreemd waren uit het museum en omdat hij „misverstanden" wilde voor komen bracht hij de borden over naar ziin zomerhuis in België. Van D. bleef vrijdag ont kennen dat hij zou hebben ge- weten dat de borden van dief stal afkomstig waren. De offi- oier achtte opzetheling wel be wezen. De rechtbank doet op 19 september aanstaande uit spraak. De officier van justitie eiste vrijdag tegen een 20-jarige in woner uit Terneuzen J. P. zes weken gevangenisstraf voor waardelijk met twee laar proeftijd. Op 8 mei van dit jaar ont vreemde deze jongeman drie tv-toesteilen uit evenzovele caravans, die geparkeerd ston den op Renesse. Hij kwam deze caravans binnen door een raam te verbreken. P. hield vrijdag vol, een medeplichtige te hebben gehad. Maar volgens de getuigenverklaringen was P. het, die d.e tv's vervoerd en verkocht had. Bovendien was P. al diverse keren veroordeeld voor bet inbreken in zomer huizen. De officier wilde de jongeman die inmiddels zijn leven schijnt te hebben verbe terd, nog een kans geven. De rechtbank doet op 19 septem ber uitspraak. De leden van de fanfare, die een onderscheiding mochten ontvangen. (Van onze correspondent) BAARLAND - Op de drukbezochte receptie die za terdagmiddag ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van de fanfare „Prinses Juliana" in iiet verenigingsgebouw te Baarland is gehouden kregen de heren A. M. Donkers, Van Damme en C. Riemens wegens hun 50-jarig lidmaatschap van de heer J. Uijterhoeve. voor zitter van de Koninklijke Ne derlandse Federatie van Har monie- en Fanfaregezelschap pen afdeling Zeeland de gou den speld met oorkonde uitge reikt. De heren M. Riemens, J. Schipper, W. de Vriend en J. Wickardt ontvingen voor hun 40-jarig lidmaatschap even eens de gouden speld, terwijl de heren P. Mol, P. Murre, Platschorre, en A. de Mol we gens hun 25-jarig lidmaat schap de zilveren speld moch ten ontvangen. Oud-voorzitter De Mol ontving wegens zijn 50-jarig voorzitterschap van de heer Uijterhoeve de gouden legpenning van de KNF. Onder de vele genodigden waren burgemeester G. van Waes en wethouder C. Ver donk van de gemeente Borse- le. oud-burgemeester Van Lie ve en enkele wethouders van Baarland, bestuursleden van de hervormde en gereformeer de kerk en bestuursleden van alle zusterverenigingen uit de gemeente Borsele. Burgemees ter Van Waes betrok in zijn felicitatietoespraak niet alleen de jubilerende fanfare, maar ook de dorpskern Baarland met dit korps. „Het maken van r uziek is een uiting van vrolijkheid en deze dient ter opvrolijking van anderen," al dus burgemeester Van Waes. Hij roemde vervolgens het vele werk dat oud-voorzittfer De Mol voor de vereniging heeft gedaan. De heer Uijterhoeve sprak van een prettige samenwer king met de KNF en de Baar- landse bevolking. Hierna wa ren nog vele sprekers aan het woord, en werden nog vee] geschenken aangeboden. Me vrouw W. de Vriend die na mens de bevolking het woord deed, bood aan het bestuur hierbij een bedrag van dui zend gulden aan. Afscheid werd verder nog genomen van oud-voorzitter De Mol. die te gelijk tot ere-voorzitter werd benoemd. De heer De Mol mocht een luxe doos sigaren in ontvangst nemen, terwijl aan mevrouw De Mol een boe ket bloemen werd overhan digd. Na de receptie volgde een muzikale rondgang door het dorp, waaraan „Prinses Juliana" gevolgd door „Jong Euterpe" uit Heinkenszand. het jeugdkorps „Con Affezio- ne" uit Kwadendamme. Sint Ceacilia" uit 's-Heerenhoek. „Con Amorex" uit Hoedekens- kerke en „Euterpe" uit Hein kenszand deelnamen. Deze voor Baarland muzikale dag bij uitstek werd besloten met concerten van alle muziekver enigingen op de muziektent. (ADVERTENTIE) Bierkaaistraat 8 Hulst Telefoon 3444 DE zaak voor 'n gezellig dineetje - bijeenkomsten - vergaderingen Menu's vanaf f 10, Keuken open tot 22 uur Dinsdags gesloten (Van onze correspondent) VERSERE Na onderling overleg hebben de oesterkwe kers besloten het oesterseizoen op vrijdag 7 september te ope nen. Deze gebeurtenis heeft inmiddels plaatsgehad. De ver zending van oesters naar ver- afgelegen afnemers is reeds enkele dagen aan de gang, om te bereiken dat overal in het buitenland op dezelfde dag oesters te verkrijgen zijn. De prijzen en gewichten zijn als volgt samengesteld: 6- 0, 100 kg. f 890,-; 5-0, 90 kg. f 800,-; 4-0, 80 kg. f 710,-; 3-0, 70 kg. f 610,-; 2-0, 60 kg. f 500,-; en 1-0, 50 kg. f 390,-. Prijzen en gewichten zijn per 1000 stuks. Levering voor bin nenland franko station, voor België franko Brussel en voor Duitsland franko grens. De prijzen zijn voor Duitsland, door de hoge vrachtkosten naar de grens 20 gulden per 1000 stuks hoger berekend- De kwaliteit van de oesters is voor de tijd van het jaar zeer goed. Ook de groei valt beslist niet tegen, evenals de aanslag van zeepokken, die zeer ge ring is. (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent) IJZENDIJKE De zwem vereniging „Braakman" te Hoek is winnaar geworden van de in het zwembad te IJzendij- ke gehouden recreatieve zwem wedstrijden met een totaal van 317 punten. Tweede werd „De Bruinvis" te Sas van Gent met 260 punten en als derde eindigde de zwem vereniging IJzendijke met 166 punten. Aan deze wedstrijden werd door circa 60 zwemmers en zwemsters deelgenomen in de leeftijd van 6 tot 15 jaar. Uitslagen Tijdens de vie ring van het zilveren rege ringsjubileum zijn diverse wedstrijden gehouden. De uitslagen hiervan zijn: viswed strijden gehouden in kanaal door Zuid-Beveland jeugd 1 S. van Zweden 335 p. Dames 1 mevrouw Van Zweden 105 p. Heren 1 B. van Eenenaam 310 P- Bilj artkampioenschappen- Bejaarden in café Thalia 1 F. Dommanchet. Heren in cafeta ria van de heer V. d. Borgt 1 D. Brandenburg. Jeugd in café T. Anker te Hansweert-Oost 1 R. Breijaai'd. Bloemschikwedstrijden In dorpshuis Kaj Munk. Uitslag levende bloemen 1 mevrouw Waterman-Goetheer, droog bloemen 1 Olga de Keizer. Tekenwedstrijden: kleuter school 1 Berlinda Dijkman, eerste en tweede klas 1 Jerrie Griep, derde en vierde klas 1 Iians Satink, vijfde en zesde klas 1 Angela Durinks, senio- renspelen 1 jongerencontact- groep 21 p. Hardlopen. Ronde van Hansweert, 1 G. Bras, Wemeldinge. t'

de Stem | 1973 | | pagina 3