hadel nulig ACTIVITEITEN BONDELEN IN SAS VAN GENT Zondaars in verkeer voor rechter Zavo viert zilveren jubileum Baf De Stem/De Vrije Zeeuw >LLEN Jj i 1111111 Dow had gunstig half jaar stad streék Directeur De Vlaanderen: GEMEENTEN VERGADERDEN IN AARDENBURG OPTOCHTEN IN BRESKENS Wissenkerke BOTSING IN AARDENBURG EXPOSITIES IN STADHUIS Hulst In aceeland Boetes voor overtreden bioscoopwet Woensdag 5 september 1973 Staatsbosbeheer heeft aanvankelijk voor Vela» 1 Utrechtse heuvelrug beaL? versoepeling van ziin subsini regeling voor het optuimJ van april-stormhout uitgebrrtf tot incidentele gevallen in dere gebieden.In het bijzondl wordt daarbij gedacht Noord-Brabant en Overufl sel. ïer> van den net sni- tel- gen uit zeil gp- tre- ex- rier eft de 30s- of ^er van sen- het nde ren ne- za) •ten len ere aal Ve- vel- ijs- de Het hap van mei odat uit .leer [die- men 2ede een. be- ero- Wie voor de subsidie in aan merking wilde komen raoi!j normaal zijn hout Een.:»jf hebben voor 23 juli, de waarop het eerste uitvWI van dennescheerders uit anrilJ stormhout mogelijk werd acht- De versoepeling «ui voor gevallen bomen die hnj wortels nog in de grond hel ben: veel voorkomend in Ij genoemde gebieden, voor W dennescheerders nog 0nMn1 trekkelijk. Die bomen kanl men ook tussen 23 juli en Ij oktober nog opruimen, maar! dan moet het ook gebeuren binnen drie weken nadat zei van de stobbe zijn lo51 zaagd. Behalve de dennescheerihrl baart ook de dennesnuitkeverl de bosbouwer veel zorgen. Dill diertje, dat het speciaal op hel pas aangeplante bos voorzien! heeft, mag men sinds 1 juli ji niet meer met ddt te lijf gl 1 •Het bosschap meent dat menl het nu moet hinderen door! voortaan bij de bosaanplantl alleen kwaliteits-,plantsoen" te| gebruiken. Nog lang niet overal is dt schade van de stormen tol novembér 1972 en april ISll hersteld. Het bosschap heeft] thans een serie maatregelatL voorgesteld om herstel van dief stormschade zoals bijvoor-I beeld irz de Chaamse bossen -| zo snel mogelijk te doen iier-| lopen. '"A (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT. De laatste maanden is het wat stil ge worden rond het beurs-, handels-, congres- en vermaakcentrnm „De Vlaanderen" in Sas van Gent. Die rust is echter maar schijn, want binnenskamers wordt hard gewerkt aan de voorbereiding van grote evenementen in het komend seizoen. Deze maand hijvoorbeeld opent de Vlaanderenhal zijn poorten voor een drie tal massale gebeurtenissen in de amusementssector. Vandaag (woensdag) is de reusachtige zaal het domein van de popliefhebbers- Tussen 2 uur 's middags en één uur vannacht treden zeven forma ties op. Op 22 september orga niseert de Sasse carnavals- stiditing de Betekoppen in sa menwerking met de Avro een muziekfestijn en ook op 28 september kan men voor een gezellige avond in de Vlaande ren terecht „We streven er serieus naai mn de Vlaanderen te maken tot een centrum van activitei ten in Zeeuwsch-Vlaanderen, De ligging van Sas van Gent hiervoor is bijzonder gunstig, ook ten opzichte van het na bije België", zegt de heer L.C. Hamelink, de nieuwe direc teur van de Vlaanderen b.v. Hij is van mening dat het hoog tijd is dat op het gebied van tentoonstellingen, beurzen en andere manifestaties de krachten in Zeeuwsch-Vlaan deren gebundeld worden „Er zijn mensen die zeggen of dat dan per se in Sas van Gent moet, maar we hebben nu (Van onze correspondent) AARDENBURG De sa menwerkende gemeenten Mal- degem, Moerkerke, Aarden burg, Sint-Laureins en Sint- Margriete vergaderden in het raadhuis van Sint-Margrlete. De in de loop van één jaar samenwerking gerealiseerde evenementen passeerden de revue. Veel aandacht kregen de feestelijkheden te Aarden burg op 5, 8, 9 en 10 septem ber waarvoor in de deelne mende gemeenten propaganda rou worden gemaakt. De gemeente Maldegem valt de eer te beurt om voor het eerst in Vlaanderen de „dag van de postzegeT'met 1 dag stempel te mogen vieren op 15 september. In de week van 16 september wordt in het raad- kuis van Maldegem een ten toonstelling en een ruilbeurs gehouden, waarvoor zeker ook veel belangstelling in Zeeuwsch-Vlaanderen zal be staan. De nieuwe Belgi sche postzegelserie heeft als motief muziekinstrumenten. Sint-Laureins, even over de grens bij Aarden- burg, viert kermis op 23 sep tember met een Breugheü- aans festijn, waar vooral de Jeugd, al dan niet gecostu- meerd, welkom is. Voor de personen van de derde leef tijd, de ouden van dagen, in «e betreffende gemeenten wordt getracht een gemeen schappelijke feestviering op touw te zetten meit kaartingen (nz. Op 11 oktober de eerste ver jaardag van het intergemeen telijk contact, wordt in Aar- donburg vergaderd om de Plannen voorhet komende jaar c bespreken. Aardenburg was '"72 ook de gemeente waar jjen voor het eerst de koppen "•J elkaar stak. Dat was toen ton initiatief van het Aarden- "urgse gemeentebestuur. eenmaal dit grote gebouwen complex ter beschikking. Heel de regio kan van deze accom modatie profiteren". De heer Hamelink ziet voor industriëlen, fabrikanten en importeurs goede mogelijkhe den om zich in de Vlaanderen te presenteren. Daarnaast kun nen in het Vlaand-erencomplex allerlei activiteiten worden ontplooid op het gebied van vrijetijdsbesteding Een van de grootste projecten die de Vlaanderen momenteel in voorbereiding heeft is de rea lisering van een bowlingcen- trum. De plannen hiervoor zijn vrijwel afgerond. Gedacht wordt aan een bowlingbal met acht banen. Verder wordt er onderhandeld over het inrich ten van een binnenmanege voor de ponyclub in Sas van Gent en worden plannen uit gewerkt voor het benutten van de andere ruimten in het Vlaanderengebouw. Onder an dere wordt overwogen een van de hallen te gebruiken als winterstalling voor caravans „We doen er van alles aan om de Vlaanderen zoveel mogelijk exploitabel t.e maken", aldus de heer Hamelink. 0 De heer L. C. Hamelink, de nieuwe directeur van de Vlaanderen B.V. in Sas van Gent. (Van onze oorrespondent) BRESKENS De Oranje vereniging Prinses Christina te Breskens houdt vandaag een tweetal optochten ter op luistering van de viering van het regeringsjubileum van ko ningin Juliana. Vanmiddag om half twee is er een optocht voor de schooljeugd waaraan de muziekvereniging „Uit het volk, voor het volk" medewer king verleent. Deze optocht vertrekt om 1.30 u. vanaf het schoolplein in de Van Dalen straat en het eindpunt is het Oranjeplein. De ponyclub De Haringrui- ters uit Biervliet, die ook aan deze optocht deelneemt zal na aankomst op het Oranjeplein een demonstratie verzorgen. Vanavond is er een lampion- nenoptocht. Men vertrekt van af de parkeerplaats op de bou levard. Vanaf 7.00 uur is er op deze parkeerplaats gelegen heid lampions af te halen. Ook aan deze optocht wordt muzi kale medewerking verleend door de muziekvereniging „Uit het volk, voor het vol'k". Voor groepen en individuele deelnemers aan de tochten zijn prijzen beschikbaar voor de beste versieringen. De op tocht van vanmorgen gaat hoofdzakelijk door het ooste lijk deel van de gemeente. Terwijl de lampionnenoptocht door het westelijk gedeelte van Breskens gaat. Telefooncentrale - Op maadag 3 september jl is de capaciteit van de telefooncen trale te Wissenkerke met 100 nummers uitgebreid. Een vijf tiental gegadigden zat al enige tijd op aansluiting te wachten omdat de centrale geheel bezet was. De PTT kan nu aan alle verzoeken om aansluiting weer voldoen. (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent) TERNEUZEN De zaak te gen de bankdirecteur H.V. uit Terneuzen, die terecht moest staan wegens een snelheids overtreding op de Jacob Cats- straat werd voor onbepaalde tijd aangehouden, omdat ver dachte zei dat dit feit niet op de Jacob Catsstraat (te Ter- neuzen) had plaats gehad en dat ter plaatse geen sprake was van borden die een snel heid van 70 km aangevaven. Verdachte P.J. v.d, V, uit Axel, zag zich veroordeeld tot een boete van f 75,- conform de eis van officier van justitie mr. W. Meinssen, omdat hij op het kruispunt met de provinci ale weg nabij Vogelwaarde het verkeer gehinderd zou hebben, door net nog voor een aankomende auto de weg op te rijden. Wachtmeester eerste klasse van de rijkspolitie L.P. uit Vogelwaarde was erbij ge roepen om in deze uitgestelde zaak te getuigen. Volgens ver dachte was er alle gelegenheid geweest de provinciale weg nog op te rijden, maar de wachtmeester legde een ande re verklaring af. De fabrieksarbeider J.B uit Axel stond terecht omdat hij op 4 april op de Hulsterweg zijn auto niet tijdig tot stil stand had gebracht en tenge volge daarvan in botsing was gekomen met een SRV-wagen. Hij betoogde de wagen niet te hebben gezien. „Wat zie je dan nog wel?", vroeg de offi cier van justitie, mr, W. Meinssen. Hij eiste een boete van f 50,-. De kantonrechter, mr. C. van Hees, veroordeelde verdachte tot f 40,- boete. J.J.A.D. uit Merksem (B) kon niet anders dan toegeven dat een snelheid van 63 km per uur, i.p.v, 50 km in de Veer- straat te Zaamslag, te snel was. De eis luidde, f 40,- uit spraak f 30,-. In de Steenstraat te Hulst had H.J. van R. uit Nieuwker- ke-Waas fout geparkeerd. „Het was erg druik en ik was blij dat ik een plaatsje kon vinden", was zijn verweer. Bovendien zei hij het ook te hebben gedaan omdat zijn vrouw toen slecht ter been was. „Toch moet men zich aan de voorschriften houden, an ders wordt het een chaos, con cludeerde de officier van jus titie, mr. W .Meinssen en eiste f 20,- De kantonrechter maak te er f 15,- van. Verdachte F.R., slager-Rrui- denier te Ossenisse, was niet verschenen om terecht te staan voor het feit dat hij op 20 maart op de Tivoliweg te Hulst G.L. de P.M., die daar op zijn bromfiets reed, omver had gereden. De officier eiste f 150,- boete tegen R. De uit spraak van de kantonrechter luidde f 100,-. W.J. uit Kloosterzanue was tn het bezit van een bromfiets waaraan enige technische ver anderingen waren aange bracht, zodat hij er 70 km mee kon rijden. Dat was vastge steld toen P. de H. erop reed. Verdachte zei dat hij de brom mer zo gekocht had en daar van niet op de hoogte was. Noch de officier, noch de kan tonrechter trapten erin. Mr Meinsen eiste f 75,- en ont trekking aan het verkeer van de in beslag genomen onder delen. Mr. van Hees vermin derde de boete tot f 50,- maar de gedemonteerde onderdelen is verdachte kwijt. (Van onze correspondent). AARDENBURG Op het kruispunt Eedeweg-Wandel- dreef-Rootstraat in Aarden burg kwamen de automobilis ten J. H. uit Middelburg, en D. uit Aardenburg in botsing, doordat D. geen voorrang ver leende. Persoonlijke ongelukken de den zich hierbij niet voor. De materiële schade was echter aanzienlijk. Bij de botsing werd een bij het kruispunt staand voorrangsbord totaal afgereden. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Volgend Jaar zullen in het stadhuis van Terneuzen verscheidene expo sities worden gehouden. Het voorlopige programma ziet er als volgt uit: In januari „klein formaat", een expositie van plastieken en objecten van perspex, poly ester, steen, marmer enz. In Maart: „Sier in serie", een col lectie sieraden vervaardigd van zilver, ivoor, aluminium, rubber en plastic. In mei: „Ei gen beeld", grafiek. In juli: „Met papier op papier", een overzicht van Nederlandse col lages uit de afgelopen tien jaar. In augustus: „Strips", een vakantie-expositie die het stripverhaal als uitgangspunt heeft. De collecties zijn sa mengesteld mede onder ver antwoordelijkheid van CRM. Op de meeste collecties is de aankoopsubsidieregeling van het rijk van toepassing. De mogelijkheid is niet uitgeslo ten dat in oktober of novem ber van dit jaar een tentoon stelling in het stadhuis wordt gehouden. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De Dow Chemical Company heeft in het eerste halfjaar van 1973 gunstige bedrijfsresultaten ge boekt. De netto-omzet in alt tijd vak bedroeg 1450,3 miljoen dollars, diat is- bijna 300 mil joen meer dan in het eerste halfjaar van 1972. De netto winst steeg met 93,4 miljoen dollars tot 140,7 miljoen dol lars. De winst per aandeel steeg van 1,03 dollar tot 1,49 dollar. Op de lijst van de om zet per werknemer in de grote chemische bedrijven, kwam Dow Chemical als de beste tevoorschijn met een omzet van 49.256 dollar per werkne mer. Wat totale omzet betreft ne men de Nederlandse chemi sche concerns Akzo en DSM resp. de achtste en 21ste plaats in. De omzet per werk nemer bij de DSM bedroeg in 1972 36.427 dollare en bij de Akzo 25.259 dollar. Voetbal Het bestuur van de Hulster voetbalclub 't Cen trum heeft zowel voor het he ren- als voor het dameselftal een drietal vriendschappelijke oefenwedstrijden samenge steld die alle gespeeld wor den op het OZO-terrein te Hulst. Het herenteam speelt vanmiddag om 14.30 u. tegen VV Laantje uit Bergen op Zoom. Zaterdagmiddag speelt zo wel het heren- als het dames team een wedstrijd. De heren treden om 14.00 u. aan tegen VV De Krabben uit Bergen op Zoom. De dames spelen om 15.00 u een wedstrijd tegen het dames- elftal van de Nachtegalen uit het Belgische De Klinge. waar geld nog waarde heeft (Van onze correspondent) ZAAMSLAG De winke liersvereniging „Zavo" (Zaamslag Vooruit) bestaat dit jaar een kwart-eeuw. Een mijlpaal waarvan het actieve bestuur heeft gemeend er niet zo maar aan voorbij te gaan. Van 27 september tot en met 3 oktober, met uitzonde ring van de zondag, worden dagelijks een aantal meer dan gewone activiteiten ontplooid. Hiervoor zal aan de oostzijde van het plein een tent worden opgezet, waarin vanaf de ope ning van deze feestweek een Zavo-jubileumtentoomstelling zal worden gehouden. Hoogtepunt moet worden woensdag 3 oktober, 's Mid dags om 2 uur geven Swie- bertje, Bromsnor, Malle Pietje. Saartje en verder nog een aamtal bij deze kinderidool be trokken acteurs, een voorstel ling met als titel „Swieb in paniek". In de avonduren begint om acht uur .voor de wat oudere jeugd de radio Noordzee mu- ziekparade drive-in show, waarbij de disc-jookey's van dit radio-zendstation op hun manier de tophits van dit mo ment zullen presenteren. Centraal voor de toekomsti ge bezoekers aan deze evene menten staat im de gehele maand september een zegelac tie. Voor elke bij de aangeslo ten Zavo-zaken bestede gulden een zegel; 200 van deze zegels geven recht op een gratis toe gangsbewijs^ Deze tent, 40 bij 15 meter, biedt aan meer dan 1000 personen plaats. Van de op 4 oktober 1948 opgerichte Zavo is nog een bestuurslid in functie. Dat is de heer J. Risseeuw, die ook 25 jaar de penningen van de vereniging beheerd. Voorzitter is thans de heer J. Dees, wiens vader vele jaren de mo tor van de vereniging is ge weest. Secretaris is de heer P. van Westen. Twee nog jonge krachten. Van Westen: „Wij zijn ei genlijk de oudste winkeliers vereniging in Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen, die kerngezond is en ook in het verleden tal van activiteiten heeft ontplooid, waarbij het belang van de cliëntele steeds een belangrij ke plaats heeft ingenomen". Typerend voor een plaats als Zaamslag, waar toch een ver grijzing van de bevolking plaatsvindt, vind de Zavo-se- cretaris dat de leden van de Zavo nog zo jong zijn. Slechts enkelen zijn ouder dan 50 jaar en in dat geval werken reeds zonen mee in het bedrijf. De uit 26 leden bestaande vereni ging floreert uitstekend. Eer tijds was dit aantal nogal wat hoger, doch door diverse sane ringen is dit teruggelopen. Maar de omzet is sedert de oprichting wel vertienvoudigd. Alle zaken zijn dan ook sterk uitgebreid of vernieuwd, de meeste gelegen in het centrum van het dorp met een ruime parkeergelegenheid. Het verdere jubileumpro gramma in de Zavo-feestweek luidt: 27 september: 19.00 uur officiële opening gevolgd door een concert door de harmonie „de Volharding"; 28 septem ber: judo- en gymdemonstra- ties; 29 september: doe-het- zelf show met verkoping; 1 oktober: modeshows; 2 okto ber: bekendmaking van de beste ingezonden foto en teke ning, gemaakt tijdens de fees telijkheden in Zaamslag van het regeringsjubileum op 5 september. 0 De heer P. van Westen, secretaris van de jubilerende winke liersvereniging. BERGEN OP ZOOM Roxy, 14.00 uur: Sjors en Sjimimie in het land der reu zen a.l. 18.45 en 21.15 uur: Franik en Eva 18 j. GOES .Museum van N.- en Z.-Be- veland, jubileumtentoonstel ling van de WMZ (t.m. 30 sept.) Van 900-12.00 en van 19.00-20.00 uur. Galerie Gusa- ha, expositie tekeningen van Don Maris (t.m. 15 sept.) Di. t.m. zat. van 9.00-18.00 uur Op zond. en ma. gesloten. HULST W. Blommaert, 15.00 uur: Schietinig. Galerie Van Geyt, Steen straat 2, expositie van Bruens, tekeningen en schilderijen int. kunstenaars, keramiek (t.m. 5 sept.) Goepend werkd. van 9.00-12.00 uur en van 13.00- 18.00 uur. zond. van 14.00- 17.00 uur. KAPELLEBRUG C. de Kind, 15.00 uur: Schietirug. KLOOSTERZANDE Jae, de Waal, 15.00 uur: Schieting. KOEWACHT Café Oude Molen, 15 00 uur: Schieting. (Van onzecorrespo-ndent) TERNEUZEN Duizend gulden boete en verbeurdver klaring van de filmprojector eiste de officier van justitie, mr. W. Meinssen, gistervoor middag tegen exploitant van een seksshop annes seksblo- scoop in de Westdijkstraat 3a te Hulst, J. P. uit Baren- drecht. De kantonrechter, mr. C. van Hees veroordeelde hem conform de eis. Verdachte was reeds eerder veroordeeld voor het vertonen van films zonder schriftelijke toestemming van het college van burgemeester en wethouders van Hulst. „De f 250 boete die u toen kreeg, waren als waarschu wing bedoeld", zei de officier, mr. Meinssen. Verdachte trachtte zich te verweren door aanvankelijk te zeggen dat het een besloten club betrof, waarvoor men 140 Belgische franken diende te betalen of tien gulden. Hij had dit sys teem na zijn eerste veroorde ling afgeschaft en zei nu slechts betaling te verlangen voor films, die voor zij wer den verkocht, eerst vertoond werden. „Een grammofoonplaat be luister je ook eerst", voerde P. aan. „Maar daarvoor betaal je niet", repliceerde de kanton rechter. Bovendien moet men iedere keer opnieuw het ge' noemde bedrag betalen". Mr Meinssen vond dat hier niet kan worden gesproken van een echte beslotenheid en bleef bij zijn eis. J. H. uit Hulst en O. R. uit Sas van Gent werden voor de zelfde overtreding eveneens bij verstek tot eenzelfde bedrag veroordeeld en tevens met verbeurdverklaring van de filmprojector. LAMSW AARDE P. Claessens, 15.00 uur Oranje-sohieting op twee wip pen. MIDDELBURG Stadhuis, (Vleeshal) exposi tie Fam. Middelhoek met wandkleden, schilderijen etsen etc. (t.m. 30 sept.) NIEUW-NAMEN Picavet-Martens, 15 00 uur: Schietinig liggende wip. NISSE Kunstgalerij De Mooie Staak, Ronde Polderdijk 1, siersmeedwerk, schilderijen, en glasschilderijen. Open van wo. t.m. zond. van 10.30-13.00 uur. ROTTERDAM Hofplein Theater, 2015 uur: „Ik hou van uw vrouw", blij spel van Keith Waterhouse en Willes Hall met Marijke Merc- kens, Simonie Rooskens, Luc Lutz en Jacques Luyer. Schouwburg, 20.15 uur: Jaspe- rina de Jong in haar EGO-trip. Pompenburg, 16.30 en 20.15 uur: Circus Sarrasani. Picollo Theater, 20.15 uur: „The Fa mily". SLUIS Raadskelder, expositie Gil bert Linider uit Ostende met schilderijen (tjn. 5 sept.) Open van 10.00-13.00 en van 15.00-18.00 uur. ST. ANNA TER MUIDEN Vrm. gemeentehuls, exposi tie werken van Jos But en baron R. de Meester te Bet- zenbrouck (t.m. 15 septem ber). Dag. van 10.00-12.00 en van 14.00-17.00 uur. VEERE Museum Schotse Hulzen, ex positie ter herdenking van Maurice Goth (t.m. 16 sept.). VLISSINGEN Stedelijk Museum, Bellamy- park 19, expositie Rail en Wa ter (t.m. 15 sept.) Ma. t.m. zat. van 10.00-1200 en van 14.00- 17.00 uur. Zondags van 14.00- 17.00 uur. Bachtenkomme, ex positie prentbriefkaarten en foto's over „Vlissimgen vroe ger" (t.m. 15 sept.) Geopend van 10.00-12.00 en van 13.30 - 17.00 uur. IJZENDIJKE Oude Korenmolen, expositie kunstenaars uit de Zuidelijke Nederlanden (t.m. 29 sept) Ma. t.m. vrijd- van 10.00-12.00 en van 14.00-17.00 uur en zat. en zond. en feestdagen van 14.00-18.00 uur. ZUIDDORPE A. de Bock, 15.00 uur; Schietinig. ANTWERPEN Middelheimpark, twaalfde Biënnale voor beeldhouwkunst (t.m. 8 okt.) Van 10.00-19.00 uur. Stadsfeestzaal, Meir, ex positie „Alles over het leven in de Europese havens" (t-m. 16 sept). Open van 12.00-19.00 uur en zon- en feestdagen van 10.00-17.00 uur. Sterckshof, Deurne, expositie Europese verzameling van wandtapijten (t.m. 16 sept.). Open van 10- 17 uur op zat. zond. en feest dagen van 14.00-18.00 uur, op dl. van 19.00-21.00 uur. GENT Centr. v- Kunst en Cultuur, St.-Pietersabdij retrospectieve Octave Laniduyt (t.m. 10 sept.) Werkd. van 14.00-18.00 uur, zond. van 10.30-12.30 en van 14.00-18.00 uur. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V, Editie Zeeland: RAYONKANTOREN TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen): GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8.15—12.30 en 13.30—17.00 uur. HULPBIJKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pin ters. Brouwerijstraat 4. tel. 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda maandag t.m. vrijdag 19.00—21.00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9.00—12.00 uur, teL 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur, teL 01600-22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01X50-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel. 01150-7920, privé tel. 01150-5745; algemeen redac teur Zeeland A. F. Koopman, kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg, teL 01180-7764, privé tel. 01180-7438; redacteur Midden- Zeeland: drs. J. Bouwmans tel. 01100-3405, kant. Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-8030, privé Coljjnshof 35, Goes; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone: G. van Berkel, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920. privé tel. 01150-4866: redacteur O.Z. Vlaanderen: A. Verlind, kantoor Steenstraat 14, Hulst. tel. 01140- 3751 privé tel. 01140-3103; redacteur W.Z.-Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40. Oostburg, tel. 01170-3370; sportredactie Zeeland: T. Koomen, tel 01155-2594, FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J. de Boer, Trumanlaan 10, Axel. tel. 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P Konings. tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100-4316.

de Stem | 1973 | | pagina 5