VERKOPER uitzendbureau Consumenten voorlichting in Oostburg ELEKTR0 MONTEURS HOLLANDHAAGÏ; Scherj verbot binnei RIJWIELTOER-UNIE HOUDT FIETSRALLY ZILVEREN KROON tt TLnsLLngjTLCLstas- spmmmm a t t t VERKOPERS ebb** Grote deel name aan Delta-race Nieuwe cursus Voetverzorging van start BENELUX YACHT b.v. MEENTE VLISSINGEN Bekendmaking openbare vergadering Wintercursus voor boeren Oranjefeest Vogelwaarde 's-Heerenhoek Goes Wemsüdi Vlissingen Hansweert 's-Gravenpolder winMim en cojiMiiiienien deze krant Machinefabriek A. VAN DER LINDEN B.V. ÉT IN DE BUITENDIENST VERWACH Vrijdag 31 augustus 1973 Vrijdag 31 augustus 1973 Gesterkt door het H. Sacrament der zieken is heden in de vrede van Christus voor ons nog onverwacht overleden, onze lieve zuster, be huwdzuster, tante, nicht en behuwdnicht CORNELIA PETRONELLA ANNA RAAYMAKERS weduwe van Joseph Gerardus Antonius Henricus Maria Luykx Zij werd geboren te Wouw 20 september 1889. Familie Raaymakers Familie Testers-Luykx Familie van Hasselt-Luykx Roosendaal, 29 augustus 1973 Stationsstraat 35. Avondwake ter intentie van onze dierbare over ledene, zondag 2 september te 18.30 uur in de parochiekerk van St.-Jan, Markt, Roosendaal De plechtige eucharistieviering zal plaatsvinden maandag 3 september te 11.00 uur in bovenge noemde parochiekerk, waarna bijzetting in het familiegraf op de r.-k. begraafplaats te Wouw Samenkomst te 10.55 uur in voornoepade kerk. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het St.-Franciscusziekenhuis te Roosendaal. De bezoekuren aldaar zijn zatefdag 1 en zondag 2 september van 14.30 tot 15.00 uur en van 18.00 tot 19 00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in restaurant „v. d. Put", Bloemenmarkt 9a, Roosendaal. Algemene kennisgeving Heden ging van ons heen geheel onverwachts, gesterkt door het H. Oliesel, onze lieve zuster, schoonzuster en tante MARIA PHELOMINA BLOMMAERT- DE ROOY in de ouderdom van ruim 77 jaar. Kloosterzande, 29 augustus 1973 Huize St.-Antonius. Corr.-adres Luikstraat 14, Breda Uit aller naam Breda M. van Meel-van Denderen Gebedsdienst vrijdag 31 augustus a.s. om 19.00 uur in de kapel van Huize St.-Antonius. De plechtige uitvaartdienst gevolgd door de be grafenis zal plaatshebben zaterdag 1 september a.s. om 11.00 uur in de Lutherse kerk, Gat van Westen te Zierikzee. Gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Verenigingsgebouw, Het Vrije 1, te Zierikzee na afloop van de begrafenis. Heden overleed zacht en kalm, na een geduldig gedragen lijden, mijn inniggeliefde man, en der kinderen zorgzame vader, behuwd- en grootvader LOURENS HORDIJK echtgenoot van Sina Eghertje de Jongh. op de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam: Mevr. S. E. Hordijk-de Jongh. Terneuzen, 29 augustus 1973. Kastanjelaan 128. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 1 september a.s. op de Züiderbegraafplaats te Terneuzen om 14.00 uur na voorafgaande rouw dienst, welke gehouden wordt in de aula op de begraafplaats en toegankelijk is voor familie en belangstellenden en aanvangt om 13.30 uur. Gelegenheid de familie te condoleren na de begrafenis in het gebouw van het Leger des Heils in de Donze Visserstraat 61. In september begint de avond cursus voor het meest gewaar- leerde A.N.O.V.-diploma. Ko- >inklijk goedgekeurd, lierbij kan worden gesteld dat le A.N.O.V. t.a.v. de „Wettelij ke Regeling" van ons beroep voortdurend bij het overleg van de Centrale Raad voor de Volksgezondheid is betrokken Veel praktijk-uren. Prospektus op aanvraag bij: T. MUTSAERS HAGEN, Burg. v. d. Mortelplein 101, Tilburg, telefoon «13-670013. VOETVERZORGING BH? Noordsingel 12, Bergen op Zoom, tel. 01640-40054 of 41855, Handelsonderneming in watersportartikelen en scheepsuitrustingen. Gevraagd: Vereisten: verkoopervaring; goede kontaktuele eigenschappen; rijbewijs BE. Kennis der moderne talen strekt tot aanbeveling. Rayon: Zuid-Nederland en België. Sollicitaties te richten aan de direktie. Hiermede geven wij u kermis van het overlijden van onze dierbare echtgenoot, vader, behuwd- vader, opa, broeder, behuwdbroeder, oom en neef, de heer ALFRED VERHOOSEL echtgenoot van mevrouw Brigitta (1e Boeye geboren te Westdorpe 16 april 1901 en god vruchtig overleden in het Elisabethziekenhuis te Sluiskil, 29 augustus 1973, voorzien vain het H. Sacrament der Zieken. Westdorpe B. Verhoosel-de Boeye Westdorpe B. Verhoosel I. Verhoosel-van Hecke en kinderen Westdorpe F. van Hecke-Verhoosel K. van Hecke en kinderen Familie Verhoosel Familie de Boeye Westdorpe, 29 augustus 1973 Molenstraat 16. De gezongen uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waartoe u beleefd wordt uiti genodigd zal plaatsvinden in de parochiekerk van Westdorpe op maandag 3 september a.s. om 10.00 uur. SamenkomstHuize ,,'t Verlaet", Bernhard- straat 22, Westdorpe om 9.30 uur. Rozenkransgebed, Huize ,,'t Verlaet", a.s. zondag om 18.30 uur. Zij die door onachtzaamheid geen rouwbrief ontvingen, worden verzocht deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling onder vonden bij de ziekte en het overlijden van onze vader, schoonvader, grootvader, overgroot vader, broer, zw'-" en oom EMÜSJ betuigen wij onze DE WAAL :hte dank- Familie de Waal Familie Bol Familie Janssen St. Jansteen, augustus 1973 Beukenlaan 11 Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik dank zeggen aan de inspectrice, het school bestuur, geestelijkheid, oudercomité, leerkrach ten, ouders, kinderen, collega's, vrienden en bekenden voor de talrijke cadeaus welke ik mocht ontvangen t.g.v. van mijn 40-jarig ambtsjubileum. Een bijzonder woord van dank voor degenen die wegens de' enorme drukte niet in staat waren hun gelukwensen aan te bieden. Hartelijk dank voor alles P. J. W. v.d. Dries hoofd Caspar Berseschool De vaste commissie van advies en bijstand voor de sociale aangelegenheden zal op dinsdag 4 september 1973 om 19.30 uur in het stadhuis vergaderen. De vergadering is voor iedereen vrij toegankelijk. De agenda en de stukken liggen op de volgende plaatsen ter inzage: Stadhuis Vlissingen: op werkdagen van 8.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 15.00 uur: Openbare Bibliotheek: Spuistraat 22. 24: op werkdagen van 10.00 uur tot 21.00 uur en zaterdags van 10.00 uur tot 12.30 uur; Wijkcentrum „Middenhof": Kanaalstraat 64, Oost-Souburg: dinsdags van 10.00 uur tot 12.00 uur, donderdags van 14.00 uur tot 16.00 uur en vrijdags van 18.30 uur tot 20.00 uur. Voor uitzending naar banen met hoog loon, alle sociale zekerheden en vakantiegeld, vragen wij KONSTRUKTIEBANKWERKERS LASSERS ELEKTROMONTEURS LOODGIETERS ONGESCHOOLDE KRACHTEN Aanmelden of inlichtingen (Van een onzer verslaggevers) ROOSENDAAL De Ne derlandse Rijwieltoer Unie, district Zuid-West heeft voor 5 september, in het kader van de Oranjevieringen een speci ale rijwieltoertocht georgani seerd. Men kan inschrijven voor 30 of 150 kilometer toe ristisch fietsen. Het wordt een vrije rit, waarin men zelf zijn route lean bepalen, mits men de af stand rijdt waarvoor men in geschreven heeft. De --oute moet dan wel via een afmeld- plaats lopen. En om te bewij zen hoe men gereden heeft, moet men een briefkaart mee1 nemen waarop men onderweg in café's bij benzinepompen of op politieposten een stempel laat zetten. De volgende afmeldplaatseo zijn vastgesteld: Goirle Café De Kort, Breda café zaal Prins Bernhard in de Polderstraat, Middelburg café De Geere aan de Lange Viele- Philippine Restaurant Cornells op de Markt. Ook in Bergen op Zoom is er een afmeldplaats en wel in de Tojobar in de Huij- bergsestraat. j-Ale 150 kilome terrijders moeten via deze af meldplaats. De dertig kilometerrijders kunnen een keuze maken uit de andere afmeldplaatsen In schrijfgeld is 2,50 gulden. Al len die deze Oranje-fiets-rally volgens de opdracht uitrijden krijgen als herinnering een oranje fietsvaantje met een zilveren kroontje. In het district zuid van de NRTU zijn ondergebracht: de toerclub Hulst, de Zeeuwse ren- en toerclub Theo Middel kamp, de rijwieltoerclub De Pedaleurs, de toerclub Kruis land, de fietsclub Brabantia en de rijwieltoerclub Noord-Bra bant. De toertocht wordt ge noemd: de zilveren kroon fietsrally. (Van onze correspondent) HULST De regionale agrarische commissie van oost- Zeeuwsch-Vlaanderen organi seert het komende wintersei zoen een aantal gevarieerde activiteiten, die gericht zijn op actualiteit en praktijk. Er zal een cursus worden gegeven voor verloofden en echtgenoten van jonge agra riërs over een aantal land bouwzaken, zoals EEG,- pacht, ruilverkaveling. Er zal een cursus worden gegeven in elektrisch lassen voor begin ners en voor gevorderden, een cursus moderne veevoeding, bedrijfsvoering praktische boer en economische vorming toekomstige ondernemer. (Van een onzer verslaggevers) Vogelwaarde zal het regerings- Vogelwaarde zsl het regerings jubileum van koningin Juliana niet ongemerkt aan de bevol king voorbij gaan. Het ge- meenschapswerk heeft een uitgebreid feestprogramma sa mengesteld, waarvan de bewo ners door middel van een stencil op de hoogte zijn ge bracht. Voor de kleuters is er op 5 september 's middags een pop penkastvoorstelling van „De Kriekeputte" uit Hulst. De kinderen van de basisscholen en de oudere kinderen, jiie van de basisschool af zijn, kunnen 's middags terecht op het grote parkeerterrein'naast het dorpscentrum. Daar wordt een grote fancy-fair gehouden, terwijl op het middenterrein tegelijkertijd een aantal volksspelen wordt georgani seerd. Daarmee kan men dan weer penningen winnen, waar mee meegedaan kan worden aan attracties van de fancy- fair. Leerlingen van basis school „De Schakel" zullen te voren penningen gratis uitge reikt krijgen. Vijftig vrijwilligers hebben inmiddels hun medewerking toegezegd om de activiteiten deze middag in goede banen te leiden. De dansgroep „Hava Na-guila" geeft 's avonds van 19.00 tot 20.00 uur volksdans- demonstraties op het kerk plein in Vogelwaarde. In de korte pauze heeft de trekking plaats van de bliksemloterij, die „Hava Naguila" de komen de dagen houdt. Het feest be gint om 14.00 uur. Bij slecht weer worden de activiteiten verplaatst naar het dorpscen trum. Schieting De handboog vereniging „Vrije Schutters" gaf een schieting op de staan de wippen, waaraan door 78 schutters werd deelgenomen. De uitslag van de eerste wip Hoofdvogel: J. v. d. Walle van Eendracht uit Vlissingen. De extra hoofdvogel werd gescho ten door G. M. Geense van Eensgezindheid ui'. 's-Heeren hoek, le zij vogel ,A. de Jonge van Willem Teil uit Ovezande, 2e zijvogel P. Vette van Con cordia uit 's-Heerenhoek, le bovenkal Jac. Westveer van Edele Handboog uit Oudelan- de, 2e bovenkal R. Grimminck van Willem Tel uit Ovezande, le onderkal H. A. Mol van Jaeoba van Beieren uit Goes, 2e onderkal K. v. Steenbergen van Willem Teil uit Ovezande, le klep C. Steenbakker van Victoria uit Kwadendamme, 2e klep H, Koens van Spes No stra uit Ovezande, 3e klep Leo de Jonge, 4e klep Adrie de Jonge beiden van ADLM uit Kwadendamme. Meeste kleine vogels, J. Repkens van Victo ria uit Kwadendamme, vijf vogels. Uitslag van de tweede wip: le hoofdvogel S. van Ey- keren van Vrije Schutters till 's-Heerenhoek, 2e hoofdvogel E. Rentmeester van Willem. Teil uit Ovezande. De extra hoofdvogel werd geschóten door H. Koens van Spes No stra uit Ovezande. le zijvogel A. Poelman van Edele Hand boog uit Oudelande, 2e zijvo gel A. de Jonge van Willem Teil uit Ovezande, le zij vogel A. de Jonge van Willem Teil uit Ovezande, 3e zijvogel W Voet van Soranus uit Hein- kenszand, 4e zij vogel Leo de Jonge van ADLM uit Kwaden damme, le kal Jac. Smallegan- ge van Zorgvliet uit Elle- woutsdijk. 2e kal A. A. Mar tens van Vios uit 's-Heeren hoek, 3e kal J. de Jonge van Willem Teil uit Ovezande, 4e kal L. de Jonge van Concordia uit 's-Heerenhoek, Meeste kleine vogels L. de Jonge van Concordia, zeven vogels. De extra vogels op de eerste wip waren voor le zij vogel P Repkens van Victoria uit Kwadendamme, 2e zijvogel Bas. de Jonge van Concordia uit 's-Heerenhoek, le kal J. Repkens van Victoria uit Kwadendamme en tweede kal B. Knuist van Juliana uit Ou delande. Puzzelrit - De motor- en autoclub „de Beveianden" is van plan zaterdagavond te Goes een puzzelrit te organise ren. De start zal zijn bij de AKF-fabriek aan de Houtkade te Goes. Voor deze rit zijn diverse personeelsverenigin gen. 'uit Goes en omgeving ge polst. Inmiddels hebben de personeelsverenigingen van de Amro-bank, de Rabo-bank, de Nederlandse Middenstands- bank, de ABN, het waterschap de Brede Watering, het archi tectenbureau Rothuizen en '1 Hooft, de AKF en het ver pleegtehuis Maria Terweel hun deelname toegezegd. Ook zaterdagavond is er nog gele genheid tot inschrijven. Fietsrally De Goese mid denstandsvrouwenorganisatie is het nieuwe winterprogram- ma begonnen tftet een rally op de fiets In totaal 41 deelneemsters be stegen het stalen ros voor een tochtje door de stad. Behalve veel plezier en lenige spieren leverde d-at enkelen ook nog een prijsje op. Op maandag 3 september gaan de dames een middagtripje maken naar de Schelphoek en het dolfinari um bij Scharend-ijke. Donder dag 27 september verzorgt de WMZ een avond voor de mid denstandsdames. Kinderkennis De wijk- vereniging „Goese Polder" in noord is van plan de jubi leumviering van koningin Ju liana volgende week woensdag op te luisteren met een kin derkennis, die begint om halftwee en voortduurt tot vier uur. Deze kinderkennis, die n-^ast en achter het wijk- gebo-uw plaatsvindt, is mogelijk door de actieve inzet van °en dertigtal bewoners van de Goese Polder. In totaal zullen tien kraam pjes verrijzen, waar allerhande activiteiten mogelijk zijn. Touwtrekken, sjoelen, enve loppen trekken en emt ballen conservenblikken omgooien zijn allemaal dingen waar volop gelegenheid voor is. Wie dorst heeft kan proberen met een hengel een 'flesje prik op te vissen. Dankdienst - Op dinsdag 4 september 's avonds om 7.00 uur houdt de raad van kerk in Goes een speciale dank dienst ter gelegenheid van het zilveren regeringsjubileum van de koningin. Het eerste deel van deze dienst vindt plaats in de Ned. herv. kerk aan de Singelstraat, daarna ongeveer 19.25 uur worden de bezoekers van deze dienst uitgenodigd om het tweede ge deelte bij te wonen in de rooms katholieke kerk, waar een plechtig Te Deum wordt uitgevoerd- gevolgd door the coronation hymne van Handel. Het muziekgezelschap Hosan na zal passende muziek de gang van het ene kerkgebouw naar het andere begeleiden. Gastdienst Op verzoek Van de plaatselijke raad van kerken te Goes wordt op de tweede zondag van de maand ■in een van de Goese kerken een gastdienst gehouden. Deze dienst is bedoeld voor alle be langstellenden, ongeacht hun kerkelijke gezindte. De vol gende gastdienst, die gehouden wordt op 9 september in de rooms-katholieke kerk wordt voorgegaan door pastoor F Bastiaensen. De aanvang van de dienst is halfelf. Kerkenconferentie Voor uitlopend op de kerkenconfe rentie 1974 die de landelijke raad van kerken over niet al te lange tijd hoopt te beleggen worden op verschillende plaat sen in het land voorbereidende bijeenkomsten gehouden. Ook in Goes hoopt men hiermee spoedig aan te vangen. Het thema van dit jaar is „bevrij ding". De gespreksstof is uit gesmeerd over drie avonden. Wanneer bij het secretariaat van de raad van kerken in Goes voldoende belangstellen den zich hebben opgegeven zal een 'datum worden afgespro ken. De telefoonnummers van het secretariaat zijn 6158 en 6138. Voetbal Het personeel van het ziekenhuis St.-Joanna te Goes heeft in het sportpark Het Schenge een onderlinge voetbalwedstrijd gespeeld te gen het landbouwschap Zee land. De wedstrijd werd be slist met 65 in het voordeel van St.-Joanna. Scheidsrechter was__de heer Harink. Rabobank Omdat bij de ledenvergadering van de Ra bobank, afd. Goes, van 8 au gustus niet tot statuaire wijzi gingen kon worden overge gaan, werd woensdagmiddag 'n tweede algemene ledenverga dering gehouden in de „Prins van Oranje" te Goes. Bij een tweede vergadering mag, onaf hankelijk van het aantal aan wezige leden, tot statutaire wijzigingen worden overge gaan. Gisteren kon daarom statutair worden vastgesteld dat de namen van de banken, door de fusie, werden veran derd in coöperatieve Raiffei sen Boerenleenbank, afgekort Rabobank. Na deze vaststel ling werd overgegaan- tot een besloten bestuursvergadering over de aanpassing van de rentevergoeding. Petitie - Het actiecomité „tuin van Wemeldinge", dat de afgelopen weken naarstig ((handtekeningen verzameld heeft voor het behoud van eer< uniek stukje landschappelijk schoon in dat dorpje, gaat die handtekeningen vanmorgen om halftien in Middelburg aanbieden aan de commissaris van de koningin in Zeeland, mr. J. van A-artsen. Het actie comité heeft bijna twaalf honderd handtekeningen ver zameld. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Al enige tijd worden er door de stichting voor huishoudelijke voorlich ting ten plattelande op ver schillende plaatsen in Zeeland spreekuren gehouden voor consumentenvoorlichting. Het is de bedoeling hiermee op korte termijn ook in Oostburg aan te vangen. De voornaamste doelstelling van de stichting is de consu ment op objectieve Wijze be hulpzaam te zijn bij zijn keu ze. Om dat zo goed mogelijk te kunnen doen maakt de stich ting op grote schaal gebruik van de resultaten van vergelij kend warenonderzoek en van gegevens van de Nederlandse Consumentenbond en het Bouwcentrum e.d. De onderwerpen waarover adviezen worden verstrekt zijn erg uiteenlopend: voedsel bereiding, levensmiddelen, huishoudelijke apparatuur, textiel en wasbehandeling, budgettering en verwarming zijn allemaal zaken die volop in de belangstelling staan. Wel wordt voor de adviezen, die zowel mondeling en telefo nisch als schriftelijk worden verstrekt een kleine vergoe ding gevraagd, maar die gaat de vijf gulden nooit te boven. Het is de bedoeling om in Oostburg iedere eerste woens dagmiddag van de maand tus sen twee en vier uur iets aan consumentenvoorlichting te gaan doen. De plaats waar dat gebeurd is het hervormdkerk- centrum aan het kerkplein. In verband met de 5-september- viering is de voorlichtingsbij eenkomst die dan zou plaats vinden verdaagd naar woens dag 12 september, zelfde plaats, zelfde tijd. Prestatieloop j, vereniging Marathon' 1 seert op 5 septe^ strand bi] Westduin j naamde „zilveren M prestatieloop". De stal, 91 14.00 uur bij caféS? af te leggen afstand h! 1 acht kilometer. Het i loopt vanaf café Huvei» T Vlissingen, waar bii V vard wordt afgedaald n?i kronkelpaden ,in het en dan via de WaleheJïl nen terug naar het Vf1 punt. Activiteiten - ne[ Vlissingen 100 jaar havsTI dustrie- en spoorweg: ter viering van hej6' bestaan van hav«, uih spoor enkele activiteit»» wijzigd. Het gewijzigde g-amma ziet er als void Dinsdag 4 september om uur een concert door V band „Caecilia". r«:- - Dinsdag ~j september 20.15 uur het den van de demonstratie van de volksdansgroen si-ngen. De activiteiten plaats vinden op ri» Markt te Vlissingen. - Spreekuren jjet lm van 3 september hervat gemeentepolitie van de spreekuren van d commissie burgerij Zoaiüj kenid beoogd de politie U mee het contact met de lel rij te bevorderen. In Se»y ber worden de vol»! spreekuren gehouden si, dag 3 september in het hooi bureau van politie MolenstrJ no. 1, dinsdag 11 septemfe-1 het gebouw Het Anker MilJ dijkestraat 163, donderda. september in de politieaf aan de Kanaalstraat 6( i Oost-Souburg, woensdag september in wijkcer.t-j Open Hof aan de Alexa-i, Hogerweg- vrijdag 22 seplt] ber in jeugdclubhuis het U Beatrixlaan, dinsdag 25 sa' tember in het dorpshuis] Ritthem. De spreekuren »i den gehouden van 19,30 i tot 21.30 uur. Jaarvergadering De jj gerencontactgroep heeft i traditionele jaarvergadeiij gehouden voor leden en ders. Naast de informatie trént het wel en wee van j vereniging, haar financiële tuatie, haar program afgelopen jaar en haar pil ning voor het komende jij werden de leden en ouders staat gesteld het dagelijks tj stuur te bekritiseren, ties te doen of vragen te steils stellen. 5 september-v openbare lagere school en a christelijke school, beide fel Gravenpolder hebben besloli op 5 september gezamsnr het 25-jarige regermgsjufl leum va-n de koningin te -I ren. De samenwerking met Oranjevereniging die aamaj kelijk gepland was kon i doorgaan omdat die een la kas heeft. Nu hebben het t stuur van de school en de oudercommisJ vain de openbare lagere sclii zelf voor de nodige financif gezorgd, zodat de ouders af hoefdt te voor een bijdrage. De I een, twee en drie krijgen sd letjes te doen op het sctaj plein (en bij slecht nen) en de klassen vier, ij en zes voeren een puzzelt#] met opdrachten uit. Mr. A. L. DE BLOCK, lid de Raad van State, is bij b vordering benoemd tot officier in de Orde van 0» je-Nassau. TWEE Enschedeërs die wot] dagmiddag uit de bijzonój strafgevangenis voor joï mannen te Zutphen walj ontyl-uoht, zijn in plaats weer gepakt. Familieberichten uit andere bladen Overleden: Kortgene: Jacobus Kesteloo (70 j.) echtgenoot van M. Win terswijk. Souburg: M. Th. P. de Beer-Peeters (78 Middelburg: Catharina Sanderse (83 j). weduwe van Adriaan Jan Huijs- man. Middelburg Maatje Johanna, Maria de Hooge (87 j:). weduwe van Hen- rie Gozerinus Net. Mid delburg: Dina, Maria de Steur (90 j.) weduwe van Arend van der Bliek. Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te Middelburg, d.d. 8 augus tus 1973, is Cornells de Wolf, geboren te Veere op 29 december 1890, verblij vende in de verpleegin richting „Ter Valcke" te Goes, onder curatele ge steld, daar hij wegens een geestelijke stoornis niet in staat is zijn belangen be hoorlijk waar te nemen. Mr. H. Bruin, Bierkaai 3, Middelburg vinden elkaar feilloos m Voor onze montage-afdeling vragen wij De werkzaamheden zullen bestaan uit het be draden van schakelpanelen en het monteren hiervan in onze schuurmachines. Het betreft hier het compleet monteren van aanloop-apparatuür voor motoren tot 75' pk. Het bezit van het monteursdiploma VEV is een pluspunt. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: FRUITLAAN 20-30 GOES. Wij zoeken voor de standplaatsen Zeeland en West-Brabant jonge en representatieve (24-28 jaar) Met een aangeboren verkoootalent. Nu misschien nog werkzaam in de binnendienst, maar er voor voelen ons bedrijf enthousiast en vastberaden te gaan vertegen woordigen. Ervaring in de woningtextielbranche strekt tot aanbeveling. Zij kunnen verzekerd zijn van een goede steun-in-de-rug door een intensieve training. Tegenover een actieve inzet staat onder andere een aantrekkelijk salaris, het gebruik van een personenauto en opname in bet pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan Mèvr. Groenendijk. HOLLAND HAAG N.V. Lutherse Burgwal 10 Den Haag Tel. 070-62 44 91 Holland Haag is aen groothandel in woningtextiel- Met eigentijdse kollekties vloerbedekkinge" gordijnstoffen Wordt door opvallende promotie" aktiviteiten en dynamische distributie stee"» maar groter. Om deze groei op te kunnen vangw en onze relaties steeds goed van dienst te kunnenzf hebben wij goede en positieve medewerkers no® Enthousiast en dynamise- Lutherse Burgwal 10 - Den Haag - Tel. 070-62.44.91' TERNEUZEN Burge jat er door de afdelinj zien, dat in de oude bil de geldende voorschrift pe laatste tijd komt eens voor dat wonin verbouwd worden tot gar: 0f pakhuisjes. De wijki voor de oude binnenstad h dit verschijnsel als een bed „ine van de leefbaarheid fjgnaleerd. Wanneer dit s wijzigingen van de oorspi gelijke bestemming hand hand zou toenemen zou de de stadskern als woongel (Vam een onzer verslaggever TERNEUZEN Zondag september wordt door de R al Belgian Sailing Club Gent de 28ste Delta-race houden. Dit is de tradition zeilwedstrijd tussen Colij plaat en Terneuzen. De wedstrijden staan op voor de klassen I.O.R. 1 tot met 6 en handicap. De we strijden tellen mee voor Belgische en R.B.S.C.-I.O. kampioenschappen en voorbehouden aan alle led 1 van Belgische en in het b tenland erkende bonden watersportverenigingen. Zondagochtend wordt er acht uua" gestart in Colij i plaat. De finish Bigt in haven van Terneuzen. Vo deelname aan deze wedstr heeft men al meer dan ho derd zeegaande jachten f boekt, waaronder Standfast Breskens, Polka Mazurka Zierikzee, Sailing Queen Zeebrugge, Sea Star uit W phaartsdijk e.d. Volgende week zaterdag en zondag 9 september zuil op de Westerschelde voor Te neuzen door de R.B.S.C. Sch defeesten worden gehoudei Dit dan in samenwerking mi de watersportvereniging Honte, die dit voorjaar in Te neuzen is opgericht. Tijdens dit weekeinde zal de I.O.R.-klasse 1 en 2 gezei worden om de Young-beke in klasse 3 I.O.R. om de Ho tebeker, in klasse 4 I.O.R. o de Hebbelijnekbeker, in klas 5 I.O.R. om de Vera Boersm; beker en in klasse 6 I.O.R. oi de Röthlisberger-beker. Vo de deelnemers aan de we strijd met motorjachten sta: de Romi-beker op het sp< Zowel op zaterdag 8 als zondag 9 september beginne de wedstrijden 's morgens elf uur. 'ADVERTENTIE) KNIP begint aan een gran september vol verrassinge deadviezen, indien u dit w voortaan handwerk van k die soepel, gemakkelijk ei Knip van september geeft Verwacht gerust veel van zelfmaakmodeblad. KNIP (met gratis raderbla

de Stem | 1973 | | pagina 4