bejaardencentrum De Molenhof in Zaamslag geopend «certeert in Sis van Gent Geen vermindering van Belgische erfpachters Aanleg van rijksweg tussen brug bij Sluis en Hoek kan in 1975 beginnen missiepater theo Soms twijfel je aan de zin van je werk" De Stem/De Vrije Zeeuw RBRAKEN Burgemeester Aschoff weer in raads vergadering Terneuzen Heikant Koewacht St.-Jansteen Dagelijks bestuur Braakman: MINISTER WESTERTERP NKV-vrouwenbond hield kringdag In zeeland „derdag 30 augustus 1973 (Van een onzer verslaggevers) I JAMSLAG In Zaamslag is het bejaardencentrum De Molenhof gistermiddag of ficieel geopend. Loco-burgemeester R. Hol en de voorzitter van de stichting bejaarden- lorg Ik van Zaamslag, de heer J. J. de Regt, onthulden een molen in klein formaat waarna de vier predikanten die Zaamslag telt een molenwiek bevestigde. (ADVERTENTIE) (Van een onzer verslaggevers) JAS VAN GENT Het Oranjecomité in Sas van gent iieeft in nauwe saraen- iirkins met de harmonie „de Verenigde Vrienden" voor de nering van het zilveren rege ringsjubileum van koningin Juliana op 5 september een «(rekkelijk feestprogramma samengesteld- De zilveren koninginnedag kgint met een aubade door de inimband van de scouting- p Sas van Gent. Om 10.15 nr verzamelen alle schoolkin- i en leden van verenigin- zich in de Kerkhoflaan voor de optocht en de ballon- lidstrijd. Om 10.30 uur be- int de rondgang door Sas van 'at. De stoet wordt vooraf- door de harmonie „de _de Vrienden" en het lajorettenpeloton de Arno's. Si volgende route wordt ge- rolgd: Kerkhoflaan, Paarde- Et, Westdam, Poelstraat, Sta- Êiasstraat, Tramstraat, West- We, Keizer Karelplein (waar i ballons worden opgela- l, Westkade, Kloosterlaan, üelminalaan, Walstraat en leraliteitspark. Omstreeks IU0 uur zal burgemeester Busarduyn in de muziektent het Generaliteitspark een toespraak houden. Om 14.00 tiur beginnen in „de Roselaer" tartwedstrijden voor alle be landen van Sas van Gent. Van 14.00 tot 18.00 uur zijn er voor de kinderen van de kleu- terscholen en basisscholen op liet kermisterrein speciale at tracties met medewerking van te kermisexploitanten. De kinderen kunnen op een knip- bartgratis toegang krijgen tot fese kermisattracties. Een de hoogtepunten van het tainginnefeest in Sas van «ent belooft het optreden te widen van de militaire mu- settapel van de Belgische Smacht. Na aankomst van de Belgische muzikanten zullen '1 met hun gastheren van de .«mooie de Verenigde Vrien- [w aanzitten aan een koffie- Ui „de Oude Brug". Om MO uur begint de Belgische jeemachtkapel in de muziek- m het Generaliteitspark «"concert dat ongeveer een u toen. Daarna maakt ip een muzikale •ffloenng naar het Keizer «Plein waar om 21.00 uur Taptoe wordt gegeven, iy^njecomité verzoekt de «olkrni van Sas van Gent ®ogelijb op 5 septem- uit te steken. 1st (Van onze correspondent) j.5 In de nacht int!!! op woensdag werd i.:,?™zen ingebroken in de i"kjhchool, de meterfa ta v icelsi°r, het gebouw ttjaropieiding voor Vol- en de Zeeuwse Ver- 2®gsunie. In het laatste |r werd 250,- gestolen, «even verschaften zich toe- S via een raam. tVan een onzer verslaggevers! TERNEÜZEN Naar alle waarschijnlijkheid zal burge meester J.C. Aschoff van Ter- neuzen op 27 september a.s. weer de raadsvergadering voorzitten. Op zijn verzoek is de aan vankelijk op 20 september vastgestelde vergadering ver zet naar 27 september. Burgemeester Aschoff ver liet afgelopen zaterdag het ziekenhuis in Zwolle waar hij na het ernstig verkeersongeval met zijn dochtertje Jeanette werd verpleegd. Het is nog niet bekend op welke datum de heer Aschoff, die momen teel bij vrienden in Epe ver blijft, in Terneuzen zal terug keren. Viswedstrijd Zaterdag houdt de hengelaarsvereniging ONI (Ontspanning na Inspan ning) voor haar leden een hengelwedstrijd op de uitwa tering van de Otheense Kreek. Het wordt de laatste clubwed strijd in binnenwater, die voor dit seizoen op het programma staat en meetelt voor het club kampioenschap 1973. De wed strijd duurt van 15.00 tot 18.00 uur. Knorhanen De zeehengel- club „de Knorhanen" hield voor haar leden een wedstrijd in het ver werpen. Gewapend met vishengels en molens en lood begaven de deelnemers zich naar de terreinen van de gebroeders d'Hooge, waar de wedstrijd plaatsvond. De uitslag: 1. Fr. Braem, Heikant 88,80 meter, 2. Ed Strobbe, Heikant 85,70, 3. J. Dhont, Hulst 80,80, 4. Fr. de Neve, Stekene 80,55, 5. Em. de Smit Heikant 80,30. Kermis Zondag 2 septem ber wordt in Koewacht de jaarlijkse najaarskermis ge houden. Voor jong en oud is er dan drie dagen vertier. Za terdag 1 september wordt de kermis ingezet met een schie ting op de liggende wip bij J. de Guchteneire in Koewacht- België. Zondag worden er schietingen gehouden bij A. de Kind en P. v.d. Steen in Koe- wacht-België. Maandag is er een schieting bij A. de Kind en G. van Rumste. Dinsdag is er weer een schieting bij J. de Guchteneire. Al deze schietin gen beginnen om 15.00 uur. Ook de schuttersmaatschappij St.-Sebastiaan organiseert op 2, 3 en 4 september schietin gen op de staande wippen bij A. de Schepper. Deze begin nen om 14.30 uur. Bij H. de Vlieger, G. van Rumste en J. de Guchteneire is er gelegen heid voor de liefhebbers om de benen te strekken od de dansvloer. In het ruim opgezette en fraai ingerichte bejaardencen trum, dat 4,5 miljoen gulden heeft gekost, zijn 80 bejaarden gehuisvest van wie 12 echtpa ren. Het gebouw is ontworpen door architect Ch. Schoonis uit Sas van Gent en gebouwd door het aannemingsbedrijf L.J. Krieckaert uit Hengst dijk, De heer De Regt herinnerde als eerste spreker aan de wat moeizame totstandkoming van de stichting Bejaardenzorg Zaamslag. Op 29 oktober 1971 was het echter zo ver, dat de toenmalige burgemeester van Zaamslag, de heer De Pree, de eerste paal voor het nieuwe bejaardencentrum kon slaan. Woorden van dank richtte de heer De Regt tot de archi tect, het bureau bouwwezen, de aannemers en verder alien die aan de bouw hebben mee gewerkt. De directrice, mejuf frouw W. van Sonsbeek, kreeg een compliment voor de wijze waarop zij zich na haar benoe ming met haar staf heeft inge zet om het tehuis zo snel mo gelijk bewoonbaar te maken. Als blijk van waardering kreeg de directrice een bloem stuk ten geschenke. Tenslotte sprak de heer De Regt de hoop uit, dat de vier kerken in Zaamslag 'eendrachtig zul len blijven samenwerken om het bejaardencentrum draaien de te houden. Nadat de heer P.W. van Westen een dankge bed had uitgesproken werden de genodigden in de gelegen heid gesteld het gebouw te bezichtigen. De officiële opening van De Molenhof werd afgerond met gelukwensen van loco-burge meester R. Hol, de heer J. de Pree, ds. Vos namens de gere formeerde kerk, ds. Deinum namens de Nederlands hér- vormde kerk, de heer K. Ha melink, namens de bewoners van De Molenhof en architect Schoonis. De aanwezige dominees monteren de wieken aan een symbolische molen, tijdens de opening (ADVERTENTIE) Harmonie Het bestuur van de r.k. harmonie Sint Jan uit Sint-Jansteen. zal ondanks de extra repetities in ver band met de deelname aan het concours van dit jaar, toch ac te de presence geven bij, de viering van het regeringsjubi leum van koninginjuliana. 's Avonds oin 20.00 uur wordt er een muzikale rondgang door het dorp gemaakt met een lampionoptocht voor de kinde ren. Zondag 2 september wordt er door de harmonie ook deelgenomen aan de mu ziekfeesten in Kloosterzande. Zaterdag 8 september zal de harmonie een uitvoering geven in de tuin van de pastoor in Nieuw-Namen. Dit laatste in het kader van het muziek feest, dat in dit dorp wordt georganiseerd. Collecte De jaarlijkse col lecte voor de Nederlandse ver eniging tot steun aan het ko ningin Wihelminafonds voor de kankerbestrijding zal evenals vorig jaar ook nu weer geshieden door leden van soos Peace. Aan de eerste oproep van hun leider Willy van Himste boden zich direct 24 jongeren aan om geheel Sint-Jansteen huis-aan-huis te bewerken. Deze week zullen enveloppen worden rondge bracht en deze zullen volgende week met collectebussen wor den opgehaald. Bejaardenbond In de al gemene ledenvergadering van de bond van bejaarden en ge pensioneerden, die iin het ver enigingsgebouw werd gehou den, werden vijf nieuwe be stuursleden gekozen, namelijk de heren P. Polspoel, E. Ver- straeten, E. van Rymbeke, A. Beaurain en Jos de Potter. De aftredende bestuursleden, de heren F. Bracke en P. Herre- wegh, die zich niet meer her kiesbaar stelden, werden tot erebestuurslid benoemd. In deze vergadering werd ook besloten de contributie met in gang van 1 januari 1974 te verhogen tot 7 gulden per jaar. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Het dage lijks bestuur van het recrea tieschap Braakman voelt er vooralsnog niets voor verande ring te brengen in de verhou ding tussen Nederlandse en Belgische erfpachters in het bungalowpark. Op het ogen blik is die verhouding 50:50. De heer P.J. Huijbrecht vroeg voorzitter drs. R. Barbé of hij de verdeling van de erfpachten in het dagelijks be stuur ter discussie wilde stel len in die zin dat overwogen zal worden het percentage van 50 van de Belgische erfpach ters te verminderen ten gunste van Nederlandse gegadig den. De heer Huijbrecht merkte op, dat steeds meer Nederlan ders een tweede woning wen sen en dat De Braakman per slot van rekening Nederlands grondgebied is. Drs. Barbé zei, dat de door de heer Huijbrecht aangesne den kwestie reeds meermalen een punt van bespreking is geweest in het dagelijks be stuur en het algemeen bestuur van de Braakman. Hij kreeg steun van de heer P. de Jonge die het zeer redelijk vond, dat Belgen in de Braakman op gelijke voet worden behandeld als Nederlanders. „Bovendien zitten we zo dicht bij België en krijgen we zoveel Belgen in De Braakman op bezoek, dat het onbillijk zou zijn min der Belgische erfpachters toe te laten dan Nederlanders", al dus de heer De Jonge. (Vau een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De nota voor de tracévaststeliing van het gedeelte Rijksweg 61 (tus sen de brug bij Sluiskil en Hoek) is onlangs aangeboden aan de raad van de Water staat. Tegen het einde van dit jaar kan met de tracévaststel- lingsprocedure worden begon- De benodigde gronden bun nen in 1974 gekocht worden en vervolgens zal het werk in 1975 en 1976 worden uitge voerd. Dat schrijft minister Wes terterp van Verkeer en Water staat aan B. en W. van Ter neuzen in antwoord op de brandbrief die het Terneuzen- se gemeentebestuur op 7 mei van dit jaar aan de bewinds man schreef over de hoogst noodzakelijke aanleg van de wegverbinding brug Sluiskil- Hoek. B. en W. van Terneuzen hadden de minister erop ge wezen dat de gewenste weg verbinding naar hun mening sterk ontlastend kan werken voor het verkeer dat op^het ogenblik zijn weg zoekt door Terneuzen. Met name het venkeer via de sluizen en de Axelsestraat, neemt de laatste jaren steeds meer toe. Volgens B. en W. komt dit onder andere doordat automobilisten niet het risico willen lopen dat zij voor de geopende brug bij Sluiskil staan en er daarom de voor keur aan geven de route door de stad te nemen. (Van een onzer verslaggevers) BIERVLIET De NKf- Vrouwenbond afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen hield in zaal Bracke in Biervliet een kringdag die door een veertig tal dames werd bezocht. Er werd levendig van gedachten gewisseld over het winterpro- gramma en de gang van zaken na het samengaan van de bis dommen Breda en Den Bosch. Meegedeeld werd dat uit el ke kring leidsters aangewezen zullen worden die zitting zul len nemen in het diocesaan bestuur. Een ander punt van bespreking was het vormings- en ontwikkelingswerk in de afdelingen. Op 25 oktober wordt in het Turfschip in Breda een wijkleidstersverga- dering gehouden. In het ko mend voorjaar zullen in alle kringen nieuwe besturen en kringvertegenwoordigers geko zen moeten worden. De kring vergadering in Biervliet werd geleid door mevrouw Sche- pens-Kopmels uit Breskens. Missiepater Theo Sarneel ft'an ltpsS,5P2er verslaggevers) C^RPE - „U mag weten ik denk '«k ee-'s wa* ecn Poh;ke' Jat ben ik aan het doen. 5ii a e'genlijk de zin ervan, "(lil mensen krijgen nau- K e.en.. kans een beter IihiJc krijgen. De vcrschil- ^öiip.armen en rijken in »*im ?;'Jn onmetelijk groot Iktisch\r het hard m;iterta- maar het is een <il| aar feit, dat je alleen Yeel Kei cl, iets kan n het leven van de armen wat draaglijker te ma ken." We praten met missie pater Theo Sarneel, 49 jaar. geboortig van Kloosterzande en in Westdorpe zijn vijf jaarlijks verlof doorbrengend. Ondanks zijn wat bittere woorden is pater Sarneel geen verbitterd man. „Ik ga dolgraag terug naar mijn parochie in Fortaleza. Er is daar op sociaal gebied nog ontzettend veel te doen. Mijn parochie telt 24.000 zielen. Met nog een Nederlandse priester doen we al het pastorale en so ciale werk. Op het ogenblik werken we hard aan een ver dere uitbreiding van onze school die 850 leerlingen telt". Het is dit karwei dat voor een groep inwoners van West dorpe aanleiding is geweest een actie te ontketenen om pater Sarneel wat meer finan ciële steun in de rug mee te geven wanneer hij op 20 sep tember weer naar zijn Brazili aanse parochie vertrekt. Het eerste doel is duizend gulden bijeen te brengen waarvan bouwmaterialen voor de school kunnen worden aangeschaft. Pater Sarneel: „Ondanks de grote kindersterfte neemt de bevolking nog steeds toe. De mensen hebben al zo lang in bittere armoede geleefd, dat ze zelfs geen poging doen hun lot te verbeteren. We probe ren hun beetje bij beetje tot zelfwerkzaamheid te brengen, we leren ze kléine werkjes te verrichten, waardoor ze niet meer zo hulpeloos in de maat schappij staan. Het is opmer kelijk, wat mensen, die eerst volkomen apathisch waren kun- iien als ze eenmaal ontdekken waartoe ze in staat zijn, wan neer ze samen aan een of an der project werken". Pater Sarneel betreurt het, dat het hoofdzakelijk de grote ontwikkelingsprojecten zijn die de aandacht en financiële steun van het grote publiek krijgen. „Hadden we maar een klein gedeelte van het kapi taal dat in deze enorme ont- wikkelingprocjecten wordt ge stoken. Wat zouden we er al niet mee kunnen doen. Zo denken heel wat van mijn col lega's er over". Als we aan pater Sarneel vragen of hij ooit aan trouwen heeft gedacht lacht hij: „Dat "is niet eens zo'n onzinnige vraag. Maar ik ben nu al zo lang gewend aan een vrijge zellenbestaan, dat er ik er maar niet aan begin. Toch ge loof ik dat het voor heel wat missiepaters beter zou zijn ge weest wanneer ze een echtge note naast zich hadden gehad die hen in dit moeilijjke werk hadden gesteund". BERGEN OP ZOOM Luxor, 20.00 uur: The pro fessionals 14 j. Roxy, 18.45 en 21.15 uur: Frank en Eva 18 Etcetera, Molstraat, expositie kleingrafiek uit Oost-Europa (t.m. 31 aug.). Geopend ma. t.m. vrijd. van 13.30-17.00 uur, zat. en zondag van 13.30-18.00 uur, bov. vrijd. van 19.00-21.00 uur. Hal Stadhuis, kunstwerk van de maand van Ruud Nijn- dorff (t.m. 31 aug.). Markie zenhof, In-kijk-in (t.m. 2 sept.). Geopend ma. tan. vrijd. van 10.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur, zat. en zond. van 14.00-17.00 uur. GOES Museum van N.- en Z.-Be- veland, jubileumtentoonstel ling van de WMZ (t.m. 30 sept.). Van 9.00-12.00 en van 19.00-20.00 uur. Galerie Gusa- ha, expositie tekeningen van Don Maris (t.m. 15 sept.). Di. t.m. zat. en van 9.00-18.00 uur. Op zond. en ma. gesloten. HULST Galerie Van Geyt, Steen straat 2, expoxitie van Bruens, Tekeningen en schilderijen int. kunstenaars, keramiek (t.m. 5 sept.). Geopend werkd. van 9.00-12.00 en van 13.00- 18.00 uur, zond. van 14.00 17.00 uur. KLOOSTERZANDE De Groene Molen, 13.30 uur: Schieting voor bejaarden. KORTGENE Galerie Les Deux Chapeajx, expositie schilderijen en etsen van Can-trijn Bagijn, alsmede beeldhouwwerken van Juke van der Wal (t.m. 30 aug.). Di. t.m. vrijd. van 10.00-12.00 uur en 14.00-17.00 uur, zat. en zond. van 14.00-16.00 uur. Ga lerie Chapeau Neuf, idem als in Les Deux Ghapeaux (t.m, 30 aug.). Di. t.m. vrijd. van 11.00-17.00 uur, zat. en zond. van 14.00-16.00 uur. Op ma. gesloten. MIDDELBURG City, 20.00 uur: Canterbury tales 18 j. Marktplein, Kunst- en an tiekmarkt. Molenwater, Miniatuur Wal cheren. Dag. van 9.00-17.00 uur. Rijksarchief, expositie van de abdij van Middelburg (t.m. 1 sept.). Van 9.00-12.30 uur en van 13.30-17.00 uur, zat. van 9.30-12.30 uur. Zeeuws Mu seum, Abdijplein 3, expositie werken van Jacques Prince (t.m. 31 aug.). Werkd. van 10.00-12.30 en van 13.30-17.00 uur. Zat. en zond. van 14.00- 17.00 uur. NISSE Kunstgalerij De Mooie Staak, Ronde Polderdijk 1, siersmeedwerk, schilderijen, en glasschilderijen. Open van wo. t.m. zond. van 10.30-13.00 uur. OOSTBURG Vrm. ziekenhuis Vlandriade, expositie Van Leye tot Schel de (t.m. 1 sept.). Ma. di., do., en vrijd. van 14.00-18.00 uur. Wo. en zat. van 13.00-21.00 uur. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal), 20.15 uur: „Ein Abend in Wien", m.m.v. Rudolf Sehock, Margit Schramm en het Lim burgs Symfonie Orkest o.l.v. Nico Dostal. Hofplein Theater, 20.15 uur: „Ik hou van uw vrouw", blijspel van Keith Waterhouse en Willes Hall met Marijke Merckens, Simo- ne Rooskens, Luc Lutz en Jac ques Luyer. Pompenburg, 16.30 en 20.15 uur: Circus Sar- rasani. Schouwburg, 20.15 uur: Jasperina de Jong in haar EGO-trip. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel, West- kade 71, expositie Helmie van Melle met pentekeningen en olieverfjes. Henny van Zunde- ren met pentekeningen, Ham ster Keur met schilderijen en André Verheije met beeld houwwerken (t.m. 31 aug). Dag. van 9.00-18.00 uur, vrijd. tot 21.00 uur. Op zond. en ma. gesloten. SLUIS Raadskelder, expositie Gil bert Lingier uit Oostende met schilderijen (t.m. 5 sept.). Open van 10.00-13.00 uur en van 15.00-18.00 uur. ST.-ANNA TER MUIDEN Vrm. gemeentehuis, exposi tie werken van Jos But en baoon R. de Meester de Bet- zenbrouck (t.m. 15 septem ber). Dag. van 10.00-12.00 en van 14.00-17.00 uur. TERNEUZEN Hal Stadhuis, expositie World Press Photo (t.m. 1 sept.). Ma. t.m. vrijd. van 8.15-12.00 en 13.00-17.15 uur. Vrijd. ook van 19.00-21.00 uur. Zat. en zond. van 14.30-16.30 uur. VEERE Museum Schotse Huizen, ex positie ter herdenking van Maurice Goth (t.m. 15 sept.). VLISSINGEN Alhambra, 20.00 uur: Amou reuze avonturen van Siegfried 18 j. Stedelijk Museum, Bellamy- park 19, expositie Rail en Wa ter (t.m. 15 sept.). Ma. t.m. zat. van 10.00-12.00 en van 14.00-17.00 uur. Zondag van 14.00-17.00 uur. WESTDORPE Galerie Troutzaerte, Singel 43, expositie keramiek van Zaalberg (t.m. 31 aug.). Di. t.m. zaterdag van 9.00-18.00- uur. Zond. van 14.00-18.00 IJZENDIJKE Oude Korenmolen, expositie kunstenaars uit de Zuidelijke Nederlanden (t.m. 29 sept.). Ma. t.m. vrijd. van 10.00-22.00 uur en van 14.00-17.00 uur en zat. en zond. en feestdagen van 14.00-18.00 uur. ZIERIKZEE Burgerweeshuis, Meelstraat 27, expositie Egypte, doden- kunst als levenskunst (t.m. 2 sept.). Gemeentemuseum, ex positie Ramp 1953-1973 (t.m. 31 aug.). Dag. behalve op zond. vkn 10.00-12.00 en van 13.30-16.30 uur. ANTWERPEN Ringtheater, Pastorijstraat „De Maxibulen" van Marcel Aymé door het Groot Lim burgs Toneel. Middelheimpark, twaalfde Biënnale voor beeldhouwkunst (t.m. 8 okt.). Van 10.00-20.00 uur. Stadsfeestzaal, Meir, ex positie „Alles over het leven in de Europese havens" (t.m. 16 sept.). Open van 12.00-19.00 uur en zon- en feestd. van 10.00-17.00 uur. Sterckshof, Deurne, expositie Europese verzameling van wandtapijten (t.m. 16 sept.). Open van 10.00-17.00 uur op zat., zond. en feestdagen van 18.00 uur op di. van 19.00-21.00 uur. Volkenkundig Museum, Gilde- kamerstraat achter stadhuis. Expositie iconen uit Slowakije (t.m. 2 sept.). Alle dagen be halve ma. van 10.00-17.00 uur. BRUGGE Huidevettershuis, expositie Scheppend Ambacht in West- Vlaanderen (t.m. 31 aug.). Dag. geopend van 15.00-18.00 uur. GENT Centr. v. Kunst en Cultuur, St.-Pietersabdij, retrospectieve Octave Landuyt (tan. 10 Sept.). Werkd. van 14.00-18.00 uur, zond. van 10.30-12.30 en van 14.00-18.00 uur. Uitgave: Uitgeversmaatschappij De Stem B.V, Editie Zeeland: RAYONKANTOREN: TERNEUZEN: Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat 1, tel. 01100-8030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8.15—12.30 en 13.30—17.00 uur. HULPBIJKANTOOR OOSTBURG: Voor aanname advertenties en abonnementen: Boekhandel Pie- ters. Brouwerijstraat 4. tel. 01170-2791. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda maandag t.m. vrijdag 19.00—21.00 uur, tel. 01600-22341; zaterdag 9.00—12.00 uur, tel. 01600-49900; zondag 20.00-22.00 uur. tel. 01600-22341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751 of 01150-6297; Midden- Zeeland 01100-4944. HUISAANSLUITINGEN: REDACTIE; Chef Zeeuwse redactie: S. C. Augustijn, Kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel 01150-7920. privé tel. 01150-5745; algemeen redac teur Zeeland A. F Koopman, kantoor Kromme Weele 4, Mid delburg, tel. 01180-7764, privé tel 01180-7438; redacteur Midden- Zeeland- drs. J. Bouwmans tel. 01100-3405, kant Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-8030. privé Colijnshot 35, Goes; redacteur te Terneuzen en Kanaalzone: G van Berkel, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920, privé tel. 01150-4866: redacteur O.Z. Vlaanderen A Verlind, kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel 01140- 3751. privé tel. 01140-3103; redacteur W.Z.-Vlaanderen: R van der Helm, Melkweg 40, Oostburg, tel. 01170-3370; sportredactie Zeeland: T Koomen, tel 01155-2594. FOTOJOURNALIST ZEELAND: C. J. de Boer, Trumanlaan 10, Axel, tel. 01155-2237. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: P Konings, tel. 01150-6297. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01100-4316.

de Stem | 1973 | | pagina 5