ve voor WERKSTER Uitvoerig feest programma in Hansweert INSTALLATIE IN MAASSLUIS Burgerlijke stand Goes Schip voer tegen verkeer in Tennisclubs uit Hulst en Axel speelden gelijk STICHTING IGNATIUS ZIEKENHUIS BALLET TERNEUZEN 's-Gravenpolder Politiek café in Kwaden- damme Jeugd m w.- Z.-Ylaanderen collecteert voor kind in nood Jubileum- schieting in Kwaden damme Hoofdplaat Drukke weken voor dansgroep uit Vogelwaarde Stichting Terneuzense Muziekschool Inschrijving nieuwe leerlingen Neckermann Nederland N.V, Neckermann Nederland N.V, EEN LEERLING of HALFWAS SLAGER Tevens EEN MEISJE Slagerij A. Vermeire Gemeente Hontenisse Dokter VVoensdag 22 augustus 197 Woensdag 22 auguslus 19/3 Gevonden voorwerpen Als „gevonden voorwerp zijn bij de postcommaM der rijkspolitie te 's-Gtsv polder geregistreerd: j kinderschoentje, 1 visfuj^ voetbalschoen (rechts), zgn. lapjeskat en 1 geelkle ge hond (Mechelse herder) (Van een onzer verslaggevers) KWADENDAMME Het eer ste politieke café in de ge meente Borsele zal worden ge opend door het P.P.R. twee de kamerlid mevr. Dilia van der Heem. Dat gebeurt dan op vrijdag 14 september om 19.30 uur in hotel De Kroon te Kwadendamme. Het „politieke cafe" is een idee van het P.P.R.actiecen trum Borsele. Doelstelling is om via ontmoetingen in het politieke café het contact tus sen de gemeenteraadsleden en gemeentebestuur van Borsele en de bvollcing te bevorderen en te verstevigen. Van de zij de van de P.P.R. wordt dan ook met nadruk gesteld dat net politieke café in de gemeente Borsele geen propa gandastunt is en geen P.P.R. zaak mag blijven. Iedereen is er welkom en met name ook vooral raadsle den van alle gemeentelijke fracties. Alle raadsleden heb ben dan ook een schrijven ont vangen waarin het doel van het politieke café wordt uit eengezet en waarin ze wor den uitgenodigd hieraan mee te werken. Van P.P.R. zijde werd gisteren echter meege deeld dat nog geen enkel raadslid op dit schrijven had gereageerd hetgeen men te leurstellend vond. Het ligt verder in de bedoe ling het politieke café te laten rouleren langs de verschillen de kernen van de gemeente Borsele. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Momenteel wordt in de drie West- Zeeuwsch-Vlaamse gemeenten hard gewerkt aan de organisa tie van de bliksemactie op 3 september. Bedoeling is dat jonge sportlieden, hiertoe on der meer aangespoord door prominente Nederlandse top sporters in een huis-aan-huis- collecte geld bijeenzamelen voor het nationale geschenk aan koningin Juliana. Het ver gaarde geld is bestemd voor het kind in nood waar ook ter wereld. De collecte zal direct volgen op een oproep die radio en t.v. maandag 3 september zullen uitzenden. Op de gemeentebesturen is een beroep gedaan de plaatse lijke acties te organiseren, iets waaraan men in Oostburg, Aardenburg en Sluis graag ge hoor heef' gegeven. In Sluis berust de coördina tie van de actie bij wethouder J.J. du Fossé, die onder meer via de plaatselijke sportraad de jeugd wil bereiken. Het gemeentebestuur van Aarden- burg heeft de plaatselijke ver enigingen aangeschreven om op deze wijze jeugdige collec tanten te kunnen mobilise ren. In Oostburg is de heer A. de Munck belast met de organisa tie. Hij vertelde ons dat in Waterlandkerkje en Nieuw- vliet d1-? dorpsraad voor de ac tie zal zorgdragen. In Hoofd plaat gebeurt dit door het Oranjecomité onder leiding van hoofdonderwijzer J. Rie- mens en in Cadzand belasten de afdelingen voetbal en gym nastiek van de Omnisportvere- nigiiig zich met het ophalen van de giften. Hoewel een beroep is ge daan op jeugdige sportlieden zijn andere jongerenorganisa ties van harte welkom. Zo ge beurt in Oostburg en Zuidzan- de de collecte in samenwer king met Scouting Oostburg. De heer De Munck hoopt de organisatie in de overige Oost- burgse woonkernen zo spoedig mogejijk rond te krijgen, zo dat ook deze gemeente een goed figuur zal slaan. Het bijeengezamelde geld zal besteed worden, aan concre te projecten in binnen- en bui tenland. In Nederland zal geld beschikbaar gesteld worden voor een tweede kinderdialy- secentruon. waardoor jeugdige nierpatiëntjes, die anders ten dode zijn opgeschreven, gehol pen kunnen worden. Van onze correspondent) KWADENDAMME Bij ie handboogvereniging „Victoria" werd het 30-jarig lidmaat schap van Allemekinders en de heer C. Vermüe 30 jaar ltd, gevierd met een schieting op de staande wippen. Voor de aanvang van de schieting sprak secretaris Jac. Doene de feestelingen toe en overhan digde hen een geschenk, üok de voorzitter van de Neder landse Bond van Wipschutters, WL v. Liere sprak een woord, en bood Allemekinders na mens de bond en het voltallige bestuur een horloge aan. De twee andere verenigin gen van Kwadendamme kwo- men met felicitatie's en ge schenken. Ook Belgische vrienden uit Brussel waren voor deze dag overgekomen, zodat deze het aantal aanwezi ge schutters op 105 brach ten. Uitslag van de eerste wip. Hoofdvogel: K. v. Steenbergen van Willem-Teil uit Ovezande. 1ste zijvogel: O. Steenaert van Vooruitgang uit Kwadendam me. 2de zijvogel: F. Allewa- ters van Mon-Plaisir uit Brus sel. 1ste bovenkal: F. v. Steen bergen van Willem-Teil uit Ovezande. 2de bovenkal: J. v.d. Walle van Eendracht uit Vlissmgen. 1ste onderkal: W. de Jonge van ADL Muit Kwa dendamme. 2de onderkal: Jac Smallegange van Zorgvliet uit Ellewoutsdijk. 1ste klep: Jac. Platschorre van Zorgvliet uit Ellewoutsdijk. 2de klep: P. Doene van Victoria uit Kwa dendamme. 3de klep: W. de Jonge van ADLM uit Kwaden damme. 4de klep: A. de Jon- ge-Rijk van Willem-Teil uit Ovezande. 5de klep: A. A. Geense van Zorgvliet uit Elle woutsdijk. Meeste kleine vo gels- Sj. Beulens van Victoria uit Kwadendamme (vier vo gels). Uitslag van de tweede wip: lste hoofdvogel: C. Baart van Juliana uit Oudelande. Deze schoot ook de tweede hoofdvo- gei af. lste zij vogel: B. Looy van Victoria uit Kwadendam me. 2de zijvogel: C. v.d. Gucn- te van Spes-Nostra uit Ove zande. 3de zijvogel: R. Grim- Ovezande. 4de zijvogel: <J. v. Weele van Juliana uit Oude lande. lste kal. P. de Baar van Willem-Teil. 3de kal: mevr. Steenaert van Vooruitgang uit Kwadendamme, 4de kal: Jon- ny Boonman van Vios uit 's- Heerenhoek. Meeste kleine vo gels: Sj. v. Eykeren van Vrije Schutters uit 's-Heerenhoek, zes vogels. 16.15 uur: volksdansdemon- straties Sealdis op het Dorps plein 16.15 - 17.00 uur: concert door de accordeonvereniging Polyhymnia op de muziek tent. 17.00-17.30 uur: rondgang door Scheldegaim. 17.30-18.15 uur voetbalwed strijd r.-k. basisschool en open bare basisschool, korfbalwed- strijd dames r.-k. basisschool - openbare basisschool. 20.00- 20.30 uur voorafgaande door Scheldegaim een in schoolver band te houden grote lampion optocht door het dorp. Na afloop hiervan het officiële 9trijken van de Nederlandse driekleur op het Dorpsplein. 20.30 uur: dansen in de zalen Thalia en Zeelandia. (Van onze correspondent) HANSWEERT Het pro gramma ter gelegenheid van de feestelijkheden op 5 sep tember in verband met de vie ring van het zilveren rege ringsjubileum van koningin Ju liana is door het feestcomité van Hansweert samenge steld. Het uitvoerige programma ziet er als volgt uit: 09.00 uur vlaghijsen met medewerking van de harmonie De Schelde gaim en leerlingen van de openbare en katholieke basis- en kleuterscholen. 09.15 uur viswedstrijden voor iedereen in de Westerschelde met gra tis aas. 09.30 uur tot 12.00 uur: kin derprogramma voor leerlingen van de kleuter- en basisscho len in de zaal Zeelandia. Op getreden zal worden door het jeugdcircus Hoger Op uit Goes; 9.30 uur inleveren bloemstuk- jes voor de bloemschikwed strijd welke gehouden zal worden in Kaj Munk. In dit gebouw vindt ook een tentoon stelling plaats van tekeningen die gemaakt zijn door leerlin gen van alle scholen. 10.00 uur open biljartkampi oenschappen van Hansweert in café 't Anker (tot 20 jaar), cafetaria Van der Borgt (alle leeftijden) café Thalia (zestig jaar en ouder). 13.00 uur oplaten duiven op het Dorpsplein door leden van de postduivenvereniging De Blauwe Doffer. 13.15-13.45 uur: demonstraties van de gymnastiekvereniging Sport- lust op het Dorpsplein. 13.45- 15.30 uur seniorenspelen op en om het Dorpsplein. Prestatie loop voor basisscholen, hardlo pen Ronde van Hansweert voor dames en heren. 15.30- Voetbal Het herent balteam van 't Centrum I aanstaande zaterdag rekent I op een bus vol supporters I er deelgenomen gaat Wo3, aan het jaarlijkse voetbalt» nooi van vv De Krabben Bergen op Zoom. Een toer J dat niet gehouden wordt i Bergen op Zoom zelf, maar 0„ I twee velden van Ste. Marie t, Huijbergen. Aan dit toernooi nemen i> totaal zes verenigingen des™ waarbij 't Centrum als eA team van buiten Noord-jU bant meedoet. De andere viii teams zijn allemaal afkomst! uit Bergen op Zoom zelf wordt in twee poules van drii (Van een onzer verslaggevers) MAASSLUIS Oud-burgemeester M. K. van Dijke van Axel heeft gisteren bij zijn installatie als burgemeester van Maassluis de bevolking van „zijn" nieuwe gemeente laten weten dat hij ook hier van plan is een zo groot mo gelijke openheid aan de dag te leggen als het gaat om het beleid van de gemeente. Burgemeester Van Dijke, enkel laat leiden door wat die aan de hand ren artikelen rechtvaardig is. Dit ter gerust- over zijn benoeming tot bur- stelling van de verontrusten," gemeester van Maassluis als aldus de heer Oggel. „Kampioen van de openheid" Bij zijn installatie kreeg werd betiteld, zei dat in deze burgemeester Van Dijke me- tijd inspraak aan de burgers teen een waslijst van gemeen- moet worden verleend. ,.We telijke problemen voorgelegd, zullen daarbij het inboeten een van die problemen is dat van een stuk slagvaardigheid in Maassluis met de beschikba- van ons beleid moeten inicalcu- re grond moet worden gewoe- leren," aldus de heer Van Dij- kerd omdat verdere uitbreidin- ke. gen geen terreinen meer be- In zijn installatiereden ging schikbaar zijn. Verder ging burgemeester Van Dijke nog men uitgebreid in op het func- in op het feit dat de gemeen- tioneren van het openbaar li- teraad van Maassluis niet ak- chaam Rijnmond, dat volgens koord is gegaan met de proce dure rond de benoeming van de nieuwe burgemeester. Met tien stemmen voor en acht stemmen tegen aanvaardde de raad van Maassluis enkele we ken geleden een motie, waarin werd gesteld dat de raad te weinig inspraak in de burge meestersbenoeming heeft ge kregen. Burgemeester Van Dijke deelde mee dat zijn po litieke A.R.-voorkeur en zijn gereformeerde geloofsovertui ging geen belemmeringen zul len zijn om boven de partijen te kunnen staan. Dit werd door wethouder D.J. Oggel van Axel later on derstreept. „Ik kan de Maas- sluizenairen verzekeren dat u zeker geen partij-politieke burgemeester bent, dat u iede re overtuiging respecteert en u de betrokken gemeentebestu ren teveel geld kost. Burge meester Van Dijke zei niet af wijzend tegenover de Rijnmond te staan. Door zijn voorganger, oud-burgemeester W. van Dijck werd hij in dit verband een „witte raaf' in de Rijnmond genoemd. „De rest van de bur gemeesters in dit gebied zijn zwarte raven", aldus de heer Van Dijck. Burgemeester Van Dijke en zijn gezin werden gisteren ove rigens met veel feestgewoel in Maassluis ingehaald. Zaterdag zijn er in Maassluis in verband met de komst van de nieuwe burgemeester nog enkele fees telijkheden. Geheel onverwacht heeft God tot Zich genomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, zoon, broer, zwager en oom JOHANNES PIETER WIELES op de leeftijd van 49 jaar. Axel J. C. Wieles-Willemsen Jaap Kees Joop Anneloes mede namens verdere familie. Axel, 20 augustus 1973 Bankertstraat 4. De teraardebestelling zal plaatshebben op don derdag 23 augustus a.s. om 14.30 uur op de alge mene begraafplaats te Axel. Vooraf vindt een samenkomst plaats voor fami lie en belangstellenden in de Ned. Herv. kerk te Axel, die aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in het Cultureel Centrum „De Halle" op donderdag 23 augustus van 15.30 tot 16.00 uur, LIEVER GEEN BEZOEK. Geboren: Marinus, zv J So- mers en S Govers te Hans weert- Mariska dv N Walraven en W Boone te Goes. Elizabeth dv A de Wilde en P Markusse te Goes. Claudia dv L Janssen en D Tax te Goes. Sara dv M van Gilst en A van Duijven- bode te Goes. Margaretha dv J Priem en M Rijk te Goes. Abraham zv H Schrier en H Verreij te Waarde. Carla dv J van Riesen en H van der Donek te 's-Heer Hendrikskin deren. Perry zv P van de Waart en A Kouijzer te Ka- pelle. Esther, dv P van Garsel en C Driedijk te Lewedorp. Natascha, dv J Hoogerland en M van Oosten te Goes. Ondertrouwd: Cornelis Alle mekinders (27) te Baarland en Cornelia de Winter (26) te Goes. Johannes Olivier (26) te Goes en Hendrikje Hartsuiker (18) te Goes. Janick Jama (24) te Goes en Catharina de Witte (19) te Goes. Gehuwd: Jacobus Louwerse (24) te Wemeldinge en Enge- lina Zevenhuizen (24) te Goes. Jacob Meulpolder (20) te 's-Heer Arendskerke en Mieke van Dokkum (19) te Kruiningen. Overleden Ar ij Kriekaard (71) te Krabbendijke. Pleter Lobbezoo (80) te Krabbendij ke. Pieter Kloosterman (64) te Kapelle. Pieter Paauwe (81) te Goes. Albertus van Boven (68) te Kruiningen. Willem du Buisson (79) te Krabbendijke. Cornelis de Wolf (90) te Goes. Pieternella van der Heijde (81) te Kamperland. Aart de Looff (75) te Wissenkerke. Johannes Wagenaar (79) te Ellewoutsdijk. Adrianus Re- jack (79) te Goes. (Van om ze corresaondent) VOGELWAARDE Op de openingsavond van de Exno- Axel, hebben de jongeren van de volksdansgroe, „Hava Na- guila" uit Vogelwaarde een korte demonstratie gegeven. Men bracht een programma van enkele Israëlische, Joego slavische en Roemeense dansen, alsmede een Griekse dans Voor genoemd optreden, dat met t.v.-camera's opgenomen werd in het kader van de „regio-visie", bestond van d« zijde van het publiek een gro te belangstelling. De Vogelwaardse volksdans groep gaat weer een aantal drukke weken tegemoet Op 5 september treedt men, in het kader van de feestelijkheden rond de nationale feestdag op, op het Kerkplein te Rapen burg. Op 3 oktober volgt dan een optreden in Terneuzen. terwijl men voor 20 oktober uitgen-odigt is voor een optre den in Zaamslag. Via een bliksemloterij hoopt de volksdansgroep de komen de weken een financiële tege moetkoming bijeen te krijgen voor de kosten die men bin nenkort moet maken voor o.a. de viering van het eerste lus trum van de groep (2 en 3 november a.s.) en voor hei aanschaffen van nieuwe kip- ding voor een van de zes afde lingen van de groep. Intussen is er een kleine schaduw gekomen over de feestvreugde rond het vijfjarig bestaan van „Hava Naguila", die onder leiding staat van de heer O. Vosveld. De accordeo nist van de groep, die steeds voor de begeleiding zorgde, de heer N. Bijl, gaat wegens ver andering van werkkring bin nenkort een punt zetten achter zijn muzikale begeleiding Naarstig wordt momentee' naar een opvolger gezocht. De volksdansgroep „Hava Naguila", die binnenkort naast het vijfjarig bestaan ook het 100ste optreden gaat vieren, heeft momenteel 107 leden in leeftijd variërend van 6 tot 54 jaar. SchietingIn café J. Mar tens. pand Dorpsstraat 26, te Hoofdplaat wordt op zondag 26 augustus de maandelijkse schieting gehouden. Aanvang 1 K r\r\ (Van onze correspondent) KWADENDAMME De handboogvereniging „ADLM" gaf een schieting op de staan de wippen. Ondanks dat er vele schutters naar België wa ren getrokken, waar in Zwijn- drccht de Europese-Kampioen- schappen staande wipschieten werden gehouden, waren er toch 57 schutters van 13 vere nigingen te Kwadendamme aanwezig. Uitslag van de eerste zijvo gel: A. v. Loo van Vooruitgang uit Kwadendamme. lste zijvo gel: A. v. Loo, 2de zijvogel: J. Vette van Concordia uit 's- Heerenhoek. lste bovenkal: B. Schrjeks van Spes-Nostra uit Ovezande. 2de bovenkal: K. v. Steenbergen van Willem Teil uit Ovezande. lste onderkal: C. Bek van Spes-Nostra uit Ovezande, bij loting, lste klep: A. de Jonge-Rijk van Willem-Teil uit Ovezande. 2de klep: P. Doene van Victoria kuit Kwadendamme. 3de klep: G. M. Geense van Eensgezind heid uit 's-Heerenhoek. Meeste kleine vogels: Job Koens van Victoria uit Kwadendamme, (zeven stuks). Uitslag van de tweede wip. lste hoofdvogel: J. v.d. Dries van Eensgezindheid uit 's- Heerenhoek. 2 de hoof d vogel A. de Jonge van Willem-Teil uit Ovezande. Door iemand uit Ovezande, welke onbekende wenste te blijven werd een derde hoofdvogel ingezet en deze werd door C. Westdijk van Vios uii 's-Heerenhoek geschoten. lste zij vogel: P.Rijk van Eensgezindheid uit 's-Heerenhoek. 2de zijvogel: L. Vermüe van Spes-Nostra uit Ovezande. 3de zijvogel: A. Rentmeester van Willem-Teil uit Ovezande. 4de zijvogel: C. Bek van Spes-Nostra uit Ove zande. bij loting, lste kal: G de Jonge van Willem-Teil uit Ovezande. 2de kal: H. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande. 3de kal: Jac. Smallegange van Zorgvliet uit Ellewoutsdijk. 4de kal: G. Verheyke van de zelfde vereniging. Meeste klei ne vogels. v. Steenbergen van Willem-Teil uit Ovezande, zes vogels. Familieberichten uit andere bladen Willem Vader (76 j). Mid delburg: N.J.W. Brasser (66) echtgenote van J. Grooljans. Vlissingen: Jan Jacobus Bos (60) echtge noot van M. BosMarijs. Krabbendijke Jacob Jan Traas (64) echtgenoot van Bastiana Smits. Oostka- pelle: Willem vd. Woestij- ne (65) echtgenoot van C. v.d. Woestijne-v.d. Vorst. Vlissingen: Willem de Wit (75) echtgenoot van C. de Wit-Voogd. (Van onze correspondent) TERNEUZEN De Belgi sche staatsloods, L. H. de J. uit Drongen (B.) stond giste ren voor het Terneuzense kan tongerecht terecht omdat hij als loods bij het uitvaren van de haven van Terneuzen, va rende naar Vlissingen, niet de stuurboordzijde van het vaar water had gehouden. Verdachte verdedigde zich door te zeggen dat hij het normaal had gevonden tussen drie voorbij varende schepen en de wal te zijn gebleven. „Volgens artikel 37 mogen we in sommige gevallen naar bakboord uitwijken", zo zei verdachte, die bovendien vond dat het moeilijk was de haven van Terneuzen uit te varen. De officier van justitie, mr. W. Mijnssen, bestreed het eerste gedeelte. „Als de omstandig heden het nodig maken, dat is iets geheel anders", repliceer de de officier. „Er behoeft niet altijd een concreet gevaar te zijn", zo merkte mr. Mijnssen voorts op, „maar men moet zich aan het reglement hou den". Hij eiste f 50 boete (de schikking was f 75). De kan tonrechter, mr. A. van Son, veroordeelde verdachte tot een boete van f 25, „om u in te prenten dat u de reglementen moet in acht nemen". Schipper A. W. P. uit Slie- drecht van de „Arja", groot 357 ton, stond voor eenzelfde overtreding terecht. De schip per voerde ter zijner verdedi ging aan dat hij zonder het minste gevaar aan bakboord zijde de pas van Terneuzen kon oversteken. „Als ik stuur boord had gehouden, bestond de mogelijkheid dat ik water var. passerende zeeschepen in mijn schip had gekregen en ik moet voor de veiligheid van mijn gezin zorgen". „Als er dergelijke gevaren bestaan, is uw schip niet ge schikt voor de Westerschelde", vond mr. Mijnssen. „U moet zich aan de regels houden". Hij eiste f 50 (ingevolge de voorgestelde schikking). Mr. Van Son halveerde dit bedrag. Schipper P. was het er niet mee eens en zei dat hij in een soortgelijk geval het weer zou doen. Op vrijdag 24 augustus a.s. zijn onze ouders G. DE SCHEPPER LEEUWENLAAN 31 TEL. 224(1 Directeur C. A. van Prooijen Ritmiek: vanaf 5 jaar - Ballet: ook voor vol wassenen. Voor cursusjaar 1973/1974; lessen op maandag. Docente: Mej. H. Pauwels. Inlichtingen direkteur Muziekschool. E. J. DE SCHEPPER-HOEFEYZERS 25 jaar getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren in Café „De Ster" te Hulst van 18.00 - 19.00 uur. Hun dankbare kinderen. Boschkapelle, augustus 1973 Op 25 augustus hopen wij met onze ouders L. MORTIER en I. M. MORTIER - LEENKNECHT hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Gelegenheid tot feliciteren van 17.00 - 18.30 uur in café „De Graauwse Poort", Zoutestraat 28, Jt HuN' Emiel en Tiny Jo en Marieke Peter Hulst, augustus 1973 Trumanlaan 53. (Van een onzer verslaggevers) KRUININGEN Aan de wens van het raadslid W. Kos ters vai. de S.G.P. om ik het kader van de vaststelling van het bestemmingsplan Krab- bendijke-Uentrum de coorge- velrooilijn ter hoogte van het pand van Poldermans woning inrichting aan de Noordweg te Krabbendijke naar achteren te verleggen, kan niet worden tegemoet gekomen. Dat delen burgemeester en wethouders mee aan de raad. De heer Koster wilde, dat de voorgevelrooilijn met 3.80 meter werd teruggelegd zodat de voorgevel van Polderman gelijk zou vallen met de naastgelegen panden. Volgens hete ollege voorziet de wet op de ruimtelijke ordening 10 jaar voor een bestemmings- splan. Binnen die periode moet edn bestemmingsplan dus uitvoerbaar zijn. Boven dien zou de gemeente in dit geval dan nog aankopen moe ten doen» terwijl de bestaande situatie geen problemen ople vert. Daarom acht het college het verstandiger de voorgevel rooilijn te laten zoals die is. Absdaalseweg 44 Hulst vraagt Grote verslagenheid maakte zich van ons mees ter toen wij vernamen dat op zondag 19 augus tus is overleden Voor hele of halve dagen of eventueel alleen in de avonduren JOANNES WILHELMUS HOVENIER Alle gewenste inlichtingen worder- U gaarne verstrekt door de afdeling personeelszaken. Een bijzonder integer, sympathiek, kundig en energiek man, die voor velen in de Spar-organi- satie een ware vriend kollega en raadsman is geweest, is voorgoed van ons heengegaan. De heer Hovenier heeft door zijn kennis van de problematiek, zijn fijne kontaktuele eigenschap pen en zijn rustige manier van optreden een belangrijke taak vervuld in de ontwikkeling van het levensmiddelenbedrijf in het algemeen en de Spar in het bijzonder. Onze gedachten gaan bijzonder uit naar zijn echtgenote en kinderen. Wij hopen dat hun de kracht zal worden ge schonken om dit smartelijk verlies te dragen. Moge de heer Hovenier rusten in vrede. Afd. Personeelszaken Absdaalseweg 44, Hulst, Telefoon 01140-8100. Wegens droevige omstandigheden gevraagd in slagerij waar nog aan huis wordt geslacht an een volledig assortiment vleeswaren wordt gemaakt. of iemand met voldoende ambitie om dat 9 worden. voor winkelbediening. Weststraat 89, Aardenburg. Tel. 01177-1450 b.g.g 01177-1568. Directie en personeel van V.D.B. Verenigde Distributiebedrijven N.V DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van onze pleegmoeder LEONIA MARIA BOUSSENS betuigen wij onze oprechte dank. in het bijzon der aan H.H. doktoren en het verplegend perso neel van het Liduinaziekenhuis te Hulst. Fam. Thijs - Arens Hulst, augustus 1973 Steensedijk 39. (Van onze correspondent) de Kerf - R. Bassie 64, 63; H. van Bavel - E. Ma-ris 8—4. 64, L. v. d. Bogaert - M. v. Maarleveld 62. 63, M. v. d. Voorde - L. Dekker 65, 61. T. Weemaes - T. de Waele 6 4, 1—6, Heren dubbel: J. Weemaes en R. v. Remortel - J. Ris- seeuw en J. Dekker 64. 6 3; B. de Boy en E. Verschuren - M. Feyen en F. Dekker 60. 16; J L. Deitour en W. Lau- wereys - M. den Doelder en P. v. Maarleveld 64, 64; F. Maes en P- Hamelink - A. Geensen en P. v. d. Hout 1—6. 3—6: J. Deruyck en H. Beaert - W. Bassie en M. v. Riet 16. 3—5; R. C. Schelfou-t en R. v. d. Berg - A. v. Dongen en P. Esselbrugge 26, 06. Dames dubbel: L. v- d. Bo gaert en R. Deltour - A. den Doelder en R. Bassie 63, 6 3; M. de Kerf en I. Verstrae- ten - to. v. Maarleveld en T de Waele 4—6, 6—3; M. de Boy en W. v. Remortel - E. Maris en L. Dekker 63. 1 6. Gemengd dubbel: J. Wee maes en J. L. Deltour - M. Feyen en A. den Doelder 36. 62; H. van Bavel en W. Lau- wereys - J. Dekker en T. de Waele 1-6. 2—6; L.v d. Bo gaert en J. Deruyck - E. Mans en M. den Doelder 63. 62. M. v. d. Voorde en W. Ver schuren - P. Esselbrugge en R Sanderse 26. 64. HULST Het grote tennis toernooi tussen de tennisclub „Hulster Ambacht" en „t.v. Axel", dat afgelopen weekein de werd gespeeld in Hulst, is geëindigd op een 3232 gelijk spel. Mede dankzij de prachti ge weersomstandigheden en meerdere goede en spannende wedstrijden is deze ontmoe ting tussen de twee Zeeuwse tennisclubs zeer geslaagd. Gezien dit succes staat het nu al vast, dat een dergelijk toernooi voortaan jaarlijks ge houden zal worden, het enp jaar in Axel en het jaar daar op in Hulst. De uitslagen van de ver schillende partijen: Heren-enkel: J. L. Deltour - J. Risseeuw 6—2. 62; R. V. Remortel - F. Dekker 64, 56; J. Weemaes- J. Dekker 5—6. 5—6: B. de 3oy - M. Feyen 63,6 3: J. Deruyck - P. Maarleveld 65. 60; F. Maes- M. den Doelder 28. 46; H. Beaert - P. v. d. Hout 16, 26: E. Verschueren - M. v. Riet 3—6, 1-6; W. Ver schueren - W. Bassie 36, 6 5; P. Hameiink - A. v. Dongen 3—6, 63; G. Verstraeten - P. v. Mieghem 56, 26; T Verschueren - A. Geensen fl 6, 1—6. Dames enk M. de Bov - A. den Doelder 64, 46; I. (Van een onzer verslaggevers) I HULST Zo'n twintig jaar Wieden liet de Missie Ver keersmiddelen Aktie bij ons keg slechts een schuchter ge- »uid horen. Want auto's, moto- ren en boten voor missionaris sen leken wat luxueus in een 'and, waarvan de bevolking Zlchin hoofdzaak fietsend herplaatste. Maar de tijden zijn veran derd. Nederland is een land an automobilisten geworden. ~e'fs het tweede autootje vooi deur is geen voorrecht i^eer voor de rijken. De auto a een gebruiksvoorwerp ge werden. Dat zal dan ook wel «den zijn dat de MIVA 0,°r de vervoerstiood onder de "nssionarissen met veel meer nadruk dan v-c-«er een be- toff durft te doen op alle ederlanders. Dit weekeinde nrdt de landelijke bliksem- tJle gehouden: kerkcollec- «s en een giro-actie (27 22 49 dj MIVA Amsterdam). De UVA hoopt daarmee vijftig In verband met het overlijden van BESTEMMINGSPLAN „KUOOSTERZANDE - NOORD" De burgemeester van Hontenisse maakt bdreri dat ingevolge het bepaalde in artikel 26 van Wet op de Ruimtelijke Ordening vanaf 27 auê®' tus 1973 gedurende een maand ter gemeentes cretarie voor een ieder ter inzage ligt het d°or raad bij zijn besluit van 15 augustus 1973vas; gestelde bestemmingsplan .Kloosterzande-Nooro Bij de vaststelling zijn wijzigingen aanSei'r'*t m de kaart, zoals deze ter inzage heeft Gedurende bobengenoemde termijn kunnen zl die zich tijdig met bezwaren tot de gemeen^ raad hebben gewend, tegen het vastgestelde W bezwaren indienen bfj Gedeputeerde Staten Zeeland te Middelburg. Gelpke bevoegdheid komt toe aan een ieder die lezwaï en heeft tegen de wijzigingen, we de vaststelling van het plan in het ontwerp ZV aangebracht. Hontenisse, 17 augustus 1973 De burgemeester van HontenlMt' Mr M. Somers vinden de SPREEKUREN MONDHEELKUNDE EN KAAKCHIRURGIE uitsluitend voortgang in het Ignatiusziekenhuis te Breda maandag t.m. vrijdag 8.30—9.30 uur. Wilhelmlnajingal 33,

de Stem | 1973 | | pagina 4