!HT 10EEL Toernooi van „De Uiterton" Vijf stayers naar W.K. Kaaise Boys wint toernooi STEEN TE ZWAK VOOR SCHOTVAARDIG HOEK Schür neemt de leiding over Poseidon eerste in Sas van Gent Grand Thomas naar w.k. in Barcelona FC Niks I wint van zwak Clitex succesvol 50.- 75,- Top-arbiters voor het leven geschorst SCHOOL )ONDIJKE sport 5 uur 6 uur keuze* 50,- EN. ✓USES Verzeker u van een vast toegangsbewijs SPORTCLUB FEYENOORD Wordt donateur!! Veel GEMAKKELIJKER en belangrijk GOEDKOPER DSDIPLOMA iie. Dit jaar slaagden de direkteur van de n Gent, tel. 01157-268 01179 -1576 tel. 01173 - 496 !7 1651 32. augustus. DINSDAG 7 AUGUSTUS 1973 jingen in het gehele de tunktie van d die ruime ervaring jaar is, goed leiding goed betaald wordt, sociale voorzieningen rekenen op foto, kunnen gericht adhuisstraat 2, KAMER Moodi, l SWART: „IK SPEEL... IK MOETWEL" AMSTERDAM (ANP) Morgenavond om kwart voor tien is het afgelopen voor Sjaak Swart. Een kwartier voor het einde van zijn erewedstrijd tegen Tottenham Hotspur in het Olympisch Stadion zal hij het speelveld verlaten. Op dat moment wordt de wedstrijd enkele minuten onderbroken om tijd te hebben voor het afscheid van Ajax' trouwste speler. Tenzij natuurlijk de spierblessure in het dijbeen van Swart zo ernstig blijkt, dat hij de geplande vijf kwartier niet zal kunnen volmaken. Swart vindt die mo gelijkheid overigens niet erg groot. „Ik speel", zei hjj. „Ik moet wel. Ik blijf tot woens dag onder behandeling van dr. Rolink en Salo Muller". Voor de wedstrijd tussen Ajax, dat zijn elftal gratis be schikbaar stelde en de Spurs, met hun internationals voor de „vriendenprijs" van 26.000 gul den naar Nederland gekomen, speelt oud-Feyenoord tegen oud-Ajax. Een duel waarvoor onder andere Pieters Graaf land, Kerkum, Kreyermaat, Schouten, Bouwmeester, Mou- jijn, Ouderland, Muller, Bals, Van der Hart, Prins, Nuninga, Vasovic en Michels hun mee spelen hebben toegezegd. Het duel van de „oudjes" begint om 18-30 uur. Niet alle plannen van het comité dat de erewedstrijd van Swart organiseert, zijn verwezenlijkt kunnen worden. Pele, die gevraagd was te ko men, heeft afgezegd. Van Eu- sebio („Ik kom als Johan Cruyff bij mijn benefietwed strijd meedoet") is nog niets vernomen. Eusebio komt pas op zijn vroegst op 7 augustus uit Afrika terug in Portugal. De verloting van prijzen onder de 52.000 toeschouwers kan (Van onze sportmedewerker) SOUBURG Op het sport terrein van R.C.S. in Souburg is zaterdag het jubileumtoer- nooi gehouden van de Vlis- singse zomeravondvoetbalclub „De Uiterton" die 25 jaar be stond. Uit alle rayons van Zeeland waren clubs vertegen woordigd. In poule A speelden: Blauw Wit (Middelburg); Gemeente Werken (Goes) Mistrappers (Terneuzen); O.N.A. (Sas van Gent); RWS en Uiterton 1 (beiden Vlissingen). De indeling van poule B was: Uiterton 2; Kon. Zeelan- dia (Zierikzee); LVV (Vlis singen), MOC '65 (Terneu zen); Schelde International (Goes) Goal '52 (Vlissin gen). Uitslagen poule A: Blauw Wit - Gemeentewerken 20; Mistrappers - Ona 01; RWS -Uiterton 1 10; Blauw Wit - Ona 0—0; Gemeente Werken - RWS 21; Mistrappers - Ui terton 0—2; Ona - RWS 0—3; Blauw Wit - Mistrappers 11; Gemeente Werken - Uiterton 1-0; Blauw Wit - RWS 0—1; Mistrappers - Gemente Wer ken 0—0; Uiterton - Ona 00; Mistrappers - Geimeente Wer- meente Werken - Ona 10; Blauw Wit - Uiterton 00. Eindstand: 1 RWS 7 punten; 2 Gemeente Werken 7; 3 Blauw Wit 5; 4 Uiterton 1 4; 5 Ona 4: Mistrappers 3 punten. Bij gelijk aantal punten was "et doelgemiddelde beslis send. Uitslagen poule b: Uiterton 2 Zeelandia 1—0: LVV - MOC '-1; Schelde Intern. - Coal 1-2; Uiterton - MOC 0—1, Zeelandia - Schelde Intern 0 LVV - Coal 0—1: MOC - Schelde Intern 00 Uiterton - LVV o0; Zeelandia - Coal ®-0; Uiterton - Schelde Intern M; LVV - Zeelandia 0—0 Coal - Moe 0—1; LVV - Schel- Je Intern 00; Zeelandia - MOC 0—0; Coal - Uiterton 0- I Eindstand: 1 MOC 8 punten; Schelde International 5; 3 coal 5: 4 Uiterton 2; 5 Zeelan dia 4; LW 3 punten. (ADVERTENTIE) niet doorgaan wegens de bepa lingen van de loterij wet. Sjaak Swart heeft nu de prijzen be schikbaar gesteld voor een aantal liefdadige instellin gen. Ajax liet weten liever niet Salo Muller als verzorger van oud-Ajax aan het werk te zien. Die kleine oneffenheidjes zullen vergeten zijn als 's nachts om 24.00 uur het af scheidsfeest dat Sjaak Swart wordt aangeboden, begint in het Hilton Hotel. Namens het organisatiecomité verzekerde mr. Jacques Hogewoning dat deze erewedstrijd een uniek gebeuren is reden waarom over de opbrengst door Swart geen inkomstenbelasting zal moeten worden betaald om dat Sjaak Swart uniek is. Het is bepaald niet te ver wachten dat er een traditie wordt gemaakt van dit soort erewedstrijden voor scheiden- de topvoetballers. Acteur Henk Molenberg, die ook zit ting had in het organisatieco mité liet weten dat Sjaak Swart geprikkelde reacties heeft ontvangen van mensen, die geen kaarten voor het feest m het Hilton Hotel of het Olympisch Stadion hebben kunnen krijgen. Over de vraag of Swart een gedeelte van de opbrengst van de wedstrijd van woensdagavond zal af staan zei Molenberg: „Mijn vriend Swart vindt dat liefda digheid in stilte moet geschie den". Van de erewedstrijd van Sjaak Swart zal morgenavond op de televisie een samenvat ting te zien zijn. BELGRADO (SID) De Zuidslavische voetbalbond heeft drie scheidsrechters, die geregeld wedstrijden uit de hoogste klasse leidden, voor het leven geschorst. Bij het drietal is ook de op de FIFA- lijst staande arbiter Popov. Het drietal werd geschorst omdat zij van Spartak Suboti- ca, dat degradeerde, tegen „vriendenprijs" waardevolle bontjassen voor hun echtgeno tes hadden gekocht. Ten einde in het komende seizoen niet opnieuw met dei- gelijke moeilijkheden te wor den geconfronteerd, zal de Zuidslavische bond voor het nieuwe seizoen voor iedere wedstrijd drie scheidsrechters aanwijzen- Pas een half uur voor de wedstrijd zal worden beslist wie van de drie scheidsrechter is, de andere twee zullen hem assisteren als grensrechter. (Van onze sportredactie) DEN HAAG Het protest van de Nederlandse stayers wereld tegen de minimale selectie voor de wereldkam pioenschappen op de baan in San Sebastian slechts Cees Stam (prof) en Gaby Minneboo werden in eerste instantie geselecteerd heeft succes gehad. Gister avond besloot de sportcom- missie van de KNWU tijdens een vergadering in Den Haag enkele stayers aan de af vaardiging voor San Sebas tian, waar van 22 tot en met 27 augustus de WK op de baan wordt verreden, toe te voegen. Bij de beroepsrentiers zullen naast de dus al eerder aange wezen nationaal kampioen bij de profs Cees Stam nu ook Piet de Wit en Nico Been naar Spanje mogen afreizen. Bij de amateurs krijgt de Nederland se kampioen Gaby Minneboo gezelschap van De Jong. Dat Minneboo tijdens de strijd om de regenboogtrui slechts steun krijgt van De Jong is toch nog een streep door de rekening van stayers- coach Martin Wierstra- Hij had ook Van de Broek op zijn 'lijstje staan, dat hij als voor dracht had afgegeven aan de sportcommissie. Wierstra wil de graag drie man in de strijd, omdat het naar zijn mening volstrekt onmogelijk is om in de huidige stayerssport als eenling kampioen te worden". Je moet steun hebben, anders kom je nergens", aldus Wier stra, zelf eens een van Neder lands beste stayers. Ook Frans Mahn, de baancoach van de KNWU heeft geprotesteerd te gen de minimale afvaardiging bij de stayers. (Van onze sportmedewerker) AMSTERDAM Sjaak Swart, die morgenavond zijn afscheidswedstrjjd voor Ajax te gen Tottenham Hotspur hoopt te spelen, verrichtte gisteren de openingszet van een grote jeugdschaaksimultaanséance in de Amsterdamse RAI. Swart, waarvan gevreesd werd, dat hij door een spierblessure niet zou kunnen spelen, is na de behandeling van Salo Muller dusdanig opgeknapt, dat hij hoogstwaarschijnlijk wel binnen de lijnen zal kun nen verschijnen. HANSWEERT Boys uit Fijnaart is zondag zowel met het eerste als het tweede elftal succesvol ge weest op het vierde Burge meester Schipeprtoernooi, dat georganiseerd werd door Hansweertse Boys. Het eerste team van Kaaise Boys klas seerde zich voor de derde maal als winnaar en mocht de wisselbokaal nu voorgoed in bezit nemen. Ook het tweede van Kaaise Boys, dat met een gelijk puntentotaal was geëin digd als de Jagers uit Den Haag, plaatste zich aln eerste, omdat de daarna genomen strafschoppen beter werden benut. In de eerste wedstrijd v,an de hioofdelftalien won Patrij zen met 1—0 van Waldheren, door een doelpunt van Peter Verbart. Daarna kiopte Kaaise (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN-KLOOS- TERZANDE-AXEL Het af gelopen weekend zijn er weer heel wat vriendschappelijke voetbalwedstrijden (met de nieuwe voetbalcompetitie in het vooruitzicht) gespeeld. De grootste verrassing van het afgelooen weekend was wel de zware, nederlaaag van kampioen STEEN tegen Hoek. De kersverse kampioenen uit St. Jansteen kregen een bitte re 51 nederlaag te slikken. Het was De Koeyer die Hoek eerst op een 20 voorsprong bracht maar van Remortele kon net voor rust door een strafschop de stand op 2—1 behaalde in de thuiswedstrijd tegen Rillandia. De bezoekers namen voor de rust een 01 voorsprong door Jansen, maar de thuisclub kwam na de rust bijzonder sterk terug. Vogel waarde 2 maakte er tegen Ril landia 2 een groot schutters- festijn van, eindstand 91. Terneuzense Boyn 1 won de vriendschappelijke ontmoeting tegen stadgenoot Terneuzen 2 met 10. Het was Van der Peyl die voor de rust raak trof. Hontenisse speelde in een goe de wedstrijd 2—2 gelijk tegen Arnemuiden. Voor de rust hadiden de bezoekers al een 02 voorsprong genomen, maar na de thee kwam de thuisclub bijzonder sterk te- brengen- Na de rust kreeg rug. Reeds na 10 minuten spe- STEEN geen voet meer aan de grond. Scoreverloop: D. Dey 31, L. de Blaay 41 en D. Dey 51. Biervliet kreeg een dik pak slaag van eerste klasser KNVB afd. Zeeland RIA uit Westdorpe. Was de stand na 45 minuten spelen nog maar 10 in het voordeel van RIA, door een doelpunt van G. Ee- mans, na de rust scoorde de thuisclub nog vijfmaal. Scoreverloop: E-. de Smet 20, G. Eemans 3-0, en 40, N. Adam 50 en E. de Smet 60. RIA 2 verloor van Bier vliet 2 met 54. AZW uit Axel won in een goede wed strijd tegen Sluiskil met 10. 15 min. na rust scoorde G. Vi- veen het beslissende doelpunt. Peter Erpelinck zorgde dat Vogelwaarde de volle winst len bracht B. Pauwels de stand op 12, en J. de Rijk bracht de verdiende gelijkma ker op het scorebord. Honte nisse 2 verloor met 31 van Arnemuiden 2. Zaamslag 1 kwam thuis tegen Wolfaarts- dijk niet verder dan een 11 gelijk spel. De thuisclub kwam voor de rust door De Bruyn op een 10 voorsprong maar in de tweede helft maakte Verschueren gelijk- Zaamslag 2 won met 21 van Wol- faartsdijk 2, en Zaamslag 3 deed dat met 32 van Vogel waarde 3. Het tweede team van AZW gaf Schoonijke geen schijn van kans, eind stand 60. AZW 3 verloor van Sluiskil 2 met 72. Corn Boys uit Sas van Gent speel de zaterdagavond een uitste kende liehtwedstrijd tegen Sluis 1 en won met 10. Het was Staf Martens die voor de rust Corn Boys op die voor sprong bracht. Na de rust stonden paal en lat de thuis club in de weg, de score op te voeren. Genoeg doelpunten maakte Corn Boys 3 wel tegen Sluis 3. Het werd 60. Corn Boys 2 won met 31 van Sluis 2. Terneuzen deed het in zijn eerste oefenwedstrijd bijzon der goed. Het versloeg het Hulsteree HW '24 met 3—0. Een stand die reeds met de rust was bereikt. Rinus Pol derman am de eerste treffer voor zijn rekening, en Lauret maakte er door een strafschop 20 van- HW '24 probeerde terug te komen maar het klas- severschil was toch wel dui delijk merkbaar. Vijf minuten vor rust maakte IJsebaert er zelfs 30 van, wat voor de bezoekers een gevoelige klap betekende. Na de rust was Terneuzen nog de beste ploeg, maar het kwam niet meer tot scoren. STEEN dat eerder in Hoek een flinke nederlaag op liep herstelde zich zondag, door Koewacht een 10 neder laag te bezorgen. Het Steense doelpunt kwam op naam van A. Stram. Na de rust kreeg Koewacht de kans om op ge lijke hoogte te komen, maar het miste een strafschop. Steen 2 won met 30 van Koewacht 2. Hulsterloo kreeg thuis geen sahijn van kans tegen het be zoekende Clin-ge, het verloor met 17. Met de rust hadden de Clingenaren al een 40 voorsprong genomen. Score- verloop: G. Drumont 10 en 20, W. Naessens 30, G. Drumont 40, Kind 41, W. Naessens 51, J. de Block 6 1, en R. Bauwens 71. voor de thuiswedstrijden van Vraag voorwaarden bij: Administratie Sportclub Feyenoord Olympiaweg 50 (voorzijde Stadion) T®l. 19 43 83 - 19 04 57 of Stadion 19 57 11. Ook de bekende voorverkoopadressen kunnen u inlichten. KIRN (ANP) Na vijf buitenlandse overwinningen in de ronde van Rijnland-Palts heeft gisteren een Westduitse renner de zesde etappe ge wonnen. Johann Ruch passeer de als eerste van een kop- groepje van zes renners de finish in Kirn. Ruch reed de 134 kilometer van Kaiserslau- tern naar Kirn in 3 uur 26 minuten en 20 seconden. In de zesde etappe waren twee bergen opgenomen. Ruch eindigde onlangs in de ronde van de toekomst als zevende in het eindklassement. Frits Schür, die als vijfde over de eindstreep kwam nam de lei ding in het algemeen klasse ment over van Piet van Kat wijk. Vorige week droeg Schür ook kerte tijd het lei derstricot. De uitslag van de zesde etappe is: 1 Ruch, W. Did. 3.26.20; 2 Nilges, W- Did. z.t.; 3 Verschueren, Belg. z.t.; 4 Hoeg'h, Den. z.t. 5 Schür (Ned.) z.t. 6 Weibel, W. Did. z.t.; 7 Van Katwijk, Ned. 3.26.27; 8 Thaler, W Did. z.t.; 9 Hansen, Den. z.t-; 10 Singer, W. Did. z.t. Het klassement na de zesde etappe ziet er als volgt uit: 1 Schür, Ned. 22.09.13; 2 Kraft, W. Did. op 15 sec; 3 Oleknavicius, W. Did. op 29 sec; 4 Weibel, W. Did. op 1.16; 5 Thaler, W. Did. 1.42; 6 Der lick, W- Did. 3.25; 7 Ruch, W. Did. 3.28; 8 Fons van Katwijk, Ncd. op 4.42; 10 Troche, W. Did. op 6.03; 13 Piet van Kat wijk, Ned. op 9.25; 19 V. d. Hoek Ned. op 15.55; 39 Snoeijnk, Ned. op 50.17. 0 Frits Schür: Leider in de ronde van Rijnland-Palts. (Van onze sportredactie) SAS VAN GENT Het waterpoloteam Poseidon uit Ridderkerk is zondagmiddag voor de tweede achtereenvol gende maal winnaar geworden van grote waterpolo-toernooi, met als inzet de Zuidstraattro- fee. Een waterpolo-toernooi dat buiten een groot aantal deelnemende verenigingen werd gekenmerkt door een be hoorlijk aantal toeschouwers. De organisatie in handen van de waterpoloclub „De Bruin vis" uit Sas van Gent was perfect. Het toernooi had dan ook een vlekkeloos verloop. Als Poseidon ook het komende toernooi op zijn naam weet te schrijven, komt het definitief in het bezit van de Zuidstraat- trofee. Ondanks het niet al te beste weer, het regende voortdu rend, had de toekomstige win naar daar niet al teveel hinder van. Het won alle wedstrijden, en tegen De Krabben werd het zelfs een 80 zege. De organiserende vereniging, die uiteindelijk als laatste zou eindigen, moest drie goede spelers missen. Het toernooi viel namelijk samen met de langebaanwedstrijden iin Damme-Brugge, waar twee goede zwemmers en tevens spelers van De Bruinvis voor hadden ingeschrevenZo wa ren A. Duerinck en B. Plat- schore niet in het Sasse bad aanwezig, wat een gevoelige verzwakking betekende. Ook enkele bruikbare krachten wa ren door vakanties afwezig. De organiserende vereniging kon dan ook geen enkele wed strijd in een overwinning om zetten. Het team Poseidon deed het gistermiddag bijzon der goed. Het won zijn eerste wedstrijd van De Schelde met 31, en ook De Ganze moest een 40 nederlaag incasseren. De Ganze, Scheldestroom en De Schelde uit Terneuzen ein- ssssssssssssssss digden tenslotte alle met zes punten, maar De Ganze had een duidelijk beter doelsaldo. Het kwam met 21-12 op de tweede plaats terwijl Schelde stroom derde werd. Hun doel saldo was 1410. De wed strijd tussen De Ganze en Scheldestroom krap met 3—2 werd gewonnen. Ook in de wedstrijd Scheldestroom tegen De Schelde ontbrak het zeker niet aan de nodige strijd en spanning. En ook nu besliste Scheldestroom in de eindfase van de strijd de wedstrijd in hun voordeel, eindstand 21. Na afloop van dit succesvol verlopen toernooi reikte dhr. Remery sen. erevoorzitter van de organiserende vereniging de prijzen uit. Uitslagen: Poseidon - De Schelde 31, Posgidon De Ganze 40. Poseidon - Schel destroom 41, De Ganze Schelde 42, Ganze Schelde stroom 23, Scheldestroom - Schelde 21. Bruinvis Schelde 03, Poseidon - De Krabben 80. Bruinvis - De Ganze 18, Scheldestroom - De Krabben 40, De Ganze - De Krabben 72, en Bruinvis - Poseidon 1—7. Eindstand: 1. Poseidon (Ridderkerk) 10 punten (doelsaldo 26-3), 2. De Ganze (Goes) 6 punten (21- 12), 3. Scheldestroom (Bres- kens) 6 punten (14-10), 4. De Schelde (Terneuzen) 6 punten (12-9), 5. De Krabben (Ber gen op Zoom) 2 punten (6- 25). 6. Bruinvis (Sas van Genit) 0 punten (6-26). (Van onze sportredactie) PHILIPPINE Grand Tho mas, de Engelse kampioen op de weg bij de amateurs is geselecteerd voor de wereld kampioenschappen op de weg in Barcelona, begin septem ber. De in Philippine wonende Engelsman maakt ook een kans opgenomen te worden :n de Engelse formatie voor de ploegentijdrit. Als voorberei ding op het wereldkampioen schap rijdt Thomas de etap pewedstrijd de Grote Prijs van Toledo, die op 21 augustus van start gaat en waar ook de Nederlandse selectie aan zal deelnemen. Boys Hansweertse Boys met 20. De doelpunten werden na een evenwichtige eerste helft, gescoord na de hervat ting door Cees Haze en Cees van Est. De Jagers (een afde lingsclub uit Den Haag) be reikte tegen het met vier in vallers spelende Walcheren niet meer dan een gelijkspel 1—1, terwijl Patrijzen en Kaaise Boys elkaar goed in evenwicht hielden. 00. Hans weertse Boys kon het ook in de tweede wedstrijd niet kla ren, en verloor met 01 van Walcheren, waarvoor Nol Pe ters de beslissende treffer plaatste. Dank zij een doel punt van Rinus Fompernoile won Patrijzen met 1—0 van de Jagers, en Kaaise Boys won met 10 van Walcheren. Het winnende doelpunt kwam van Cees Haze. In de wed strijd Hansweertse Boys - De Jagers scoorde Jan de Witte reeds in de tweede miniuut, 10. en daar bleef het bij. Kaaise Boys velde de Jagers met 40 (Cees van Est drie maal, en Piet Maohielse een maal). De laatste wedstrijd tussen Hansweertse Boys en Patrijzen was vooral voor de club uit 's-Heerenhoek belang rijk omdat het met de volle winst nog gelijik zou eindigen met Kaaise Boys. Zover kwam het echter niet. Patrijzen nam wel tegen de vehhoudüig in de leiding door Rinius Fompernol- le, 01, maar een slap schot van Ko Anthonisse leverde kort daarop todh de gelijkma ker op, 11. Vlak voor rust werd een fraaie voorzet van Henny Eyke door Jan Witte onberispelijk ingekopt, 21. In de tweede helft nam Henny Eyke nog twee doelpunten voor zijn rekening. Dit bracht de eindstand op 41. De to taalstand werd: 1. Kaaise Boys 7 punten, 2. Patrijzen 's-Hee renhoek 5 punten, 3. Hans weertse Boys 4 punten. 4. Walcheren uit Vlissingen 3 punten, 5. De Jagers 1 punt. De eindstand bij de tweede teams was: 1. Kaaise Boys, 2. De Jagers. 3. Walcheren, 4. Patrijzen, 5. Hansweertse Boys. Voorzitter Jac. de Prie reikte na afloop de prijzen uit. (Van onze sportmedewerker) HULST Het is na de eerste wedstrijden al vrij dui delijk dat FC Het Centrum I en FC Niks I uit Hulst de grootste kanshebbers zijn voor de titel in de derde serie vriendschappelijke voetbal wedstrijden. Wedstrijden waarvoor van de zijde van clubs- en bedrijfselftallen een grote belangstelling bestaat en die gespeeld worden op de OZO-terreinen in Hulst. De teams van Aalst-Lansu en FC Texam uit Nieuw Na men kwamen niet opdagen, wat voor organisator Warnier uit Hulst een teleurstelling was. FC Linex uit Koewacht won gemakkelijk met 50 van FC Texam, en FC Centrum 2 deed dat met dezelfde cijfers van Aalst-Lansu. FC Niks 1 maak te er tegen FC Clitex-Sport een groot schuttersfestijn van, eindstand 90. In de eerste helft kon Clitex-Sport nog goed tegenstand bieden. Het was H. Stolte die zijn club op een 10 voorsprong kon bren gen. Na de rust kwamen de doelpunten met de regelmaat van de klok. Scoreverloop: H. Stolte 20, A. v. Cadzand 3 0 en 4—0, Hillaert 50, Pica- vet 60, Vermüe 70 en Hoefijzers 80 en 90. FC Centrum 1 won zijn eerste wedstrijd eveneens bijzonder gemakkelijk. Het versloeg FC Zeegat uit Clinge met 81. Met de rust hadden de Hulste naren al een 50 voorsprong door doelpunten van R. Taal man (2x) en H. Bracke (3x). J. Willaert bracht na de rust met twee treffers de stand op 70, maar Lansu kon de eer nog redden: 71. Bij dit doel punt bleef het overigens, want E. Mortier had het laatste woord. Hij bepaalde de eind uitslag op 81. MOC '65 uit Terneuzen, dat twee van zijn beste spelers moest missen nl. Harte en Bakker - naar aanlei ding van een bestuurskwestie verloor met 31 van Ra cing White uit Sas van Gent. H. v d. Burg opende na 10 minuten spelen voor Racing White de score 10, maar P. Jansen maakte reeds drie minuten later gelijk. Racing White was echter duidelijk de beste ploeg, en het was D. de Winkel die Racing White opnieuw op voorsprong' bracht 21. MOC'65 probeerde terug te slaan, maar de verdediging' van Racing White gaf geen kansen meer weg. Toen F, van Poecke er 31 van maakte was de wedstrijd gespeeld. De Trimvereniging Hulst moest met een kleine 10 neder laag tegen FC Eggermont uit Hulst haar meerdere erken nen. Het was P. Heyerman die voor de rust het winnende doelpunt scoorde.

de Stem | 1973 | | pagina 9