Gaddafi 'trekt tslag ion in Philips luisterde gesprekken af Verdachte Veghelse wurgmoord bekent VOORMALIG STAFLID ONTHULT: „Haldeman wist alles PvdA 'ontsteld' over Franse kernproef Eerste burgergevangenen in Vietnam vrijgelaten Bacteriën gaan nooit met vakantie Geen strafvervolging van politieagenten MEADOWS: NEDERLAND DICHT DU DE GRENZEN VAN DE GROEI INDUSTRIEBOND NW ONTHULT: 11 OFFICIER: CRIME PASSIONEL Ondergrondse kemproef in Siberië IDA Jongeren Industrie bond NW contra bestuur binnenland buitenland 75,- 'HOUSES Pijnlijke en schrale lipp®n mee op vakant'e I MARS I ISRAËL I® film „Oklahoma Crude' I Wi de Amerikaanse regisseur otanley Kramer heeft maan- éen van de drie gouden Mailles gewonnen op het ste Moskouse filmfestival, VERDENKING LAIRD Bodega ,DE MONNIK' commentaar afergate Maar u wel. Neem daarom desinfekterende Unicura zeep mee. Opgewassen tegen alle binnen-en buitenlandse bacteriën, „ONMOGELIJK" NA KLACHTEN SURINAMERS Dinsdag 24 juli 1973 11 tot 6 uur I aan) er |TT - enz. Ruimt; In 50,- Joudch, Shiraz,| JIATEN. 450-- 1 EETKAMER rivan, Moodi, DEEL! i in bordeliga n tapijt is )e Griffier der Arrondij ementsrechtbank te Br a kondigt bij deze aa at in de bij deze Ree >ank aanhangige onteig( ïingsprocedure van Jtaat der Nederlandej raarvan de zetel is geve igd te 's-Gravenhage, coij ra Mevrouw Mr. M. B. va Toorn-Volkers, advocat| en procureur, wonentf te Zevenbergen, „derde" in de zin va artikel 20 lid 1 der Ooj eigeningswet, voor Je Marie Louis Ghisla Moretus - Plantin Bouchout te Wilrijj (België) e.s. Adrianus Johannes Ha bertus Vrolijk, wonend te Fijnaart, gemeent Fijnaart en Heijningea oor de benoemde Ree' er-Commissaris ingevolj et bepaalde bij artikel d 1 der Onteigeningswe bepaald, dat de door df enoemde deslnmdigen te errichten opneming va gging en gesteldheid va e te onteigenen percele gemeente Fijnaart, sectij nummer 1879 en 194b) al plaatsvinden ter van genoemde percele dinsdag, 18 septemM 973, des voormiddags 0.30 uur, en dat als plaat an samenkomst van al'e etrokkenen is vastgesteld et gemeentehuis der ge- ïeente Fijnaart en Bed ingen. gelegen te Fijnaart 'adedïjk 2. Wat nu? Gesprongen lippen zijn pijnlijk en - zeker op vakantie - hoogst irritant. Neem daarom altijd Blistex mee. Als zon en zee het uw lippen moeinj maken, helpt Blistex - "e nieuwe lippencrème uit Amerika - direkt. Büste* maakt in een wip en schrale lippen weer gaaf en zacht (Van onze redactie buitenland) BENGHAZI De Libische kolonel Gaddafi heeft giste ren zij» ontslag als voorzit ter van de revolutionaire raad ingetrokken. Hij kon digde aan dat hij aan de macht blijft totdat de unie met Egypte is verwezenlijkt. tevoren had Gaddafi in een I rede in Benhazi scherpe kritiek op Egypte, de partner I VOor de unie. De „volksrevolu tie" is de enige oplossing voor Egypte, zo meende hij. „Hoe jjilt u dat Egypte, waar cor- I raptie, vriendjespolitiek, cen- guur en bureaucratie heersen, Kn beslissende strijd tegen de i vijand kan voeren? Wij menen jat Egypte moet veranderen, moet doen van deze mentaliteit, en het enige mid- jel daartoe is de volksrevolu- I tie. Alleen daardoor kan de wil van bet volk tot uiting komen." President Sadat van Egypte bad eerder verklaard dat zijn mening was dat Gaddafi op zijn t moet blijven omdat hij een I énontbeerlijke leider is. Sadat I rei dit in een toespraak tot het I parlement en leden van de I Arabische socialistische unie I t.g.v. de verjaardag vain de re- I yoiutie waarbij koning Faroek werd verdreven. Sadat laakte Libië wegens de recente verschillen van opvat- met Egypte over het sa- Imengaan van beide landen en I verklaarde dat het minste dat Arabische landen zouden I tinnen doen, is op goede voet I met elkaar te leven. t zei dat Gaddafi zich zelf i de 17 dagen o-ndenhan- I delingen ervan had kunnen I overtuigen dat het de Egypte- I naren ernst is met de fusie met I Libië. Men mag de dingen ech- I ter niet overhaasten want er is I nog een hele reeks kwesties op I te lossen. Libië is een onont- I heerlijke partner vain Egypte i een schild in de rug van het gyptische volk. De mars (van I tienduizenden Libiërs om aan te dringen op een spoedig sa- [mengaan van bedde landen) naar Egypte was onder de ge- omstandigheden niet de I juiste weg. Het was een emo- I tionele opwelling. Hoezeer hij |het enthousiasme van de Li- i voor eenheid ook eerbie- het binnenwandelen in „was een beetje te I veel". Sadat verklaarde ook nog dat i( Verenigde Staten en Israël |p»gden de huidige situatie in |tet Midden-Oosten te „bevrie- m" teneinde het vraagstuk in Jet voordeel van Israël op te en ik hebben ver- I schillende malen gezegd dat »at met geweld werd genomen, 'ten maar met geweld kan orden teruggekregen", aldus 'dat. Hij zei dat Egypte sedert a zesdaagse oorlog 26 miljard I tulden had besteed aan de I strijdkrachten, met inbegrip I ï!a wapenaankopen. UTRECHT (ANP) Tijdens de stakingen van het afgelopen voorjaar heeft Philips in Stads kanaal met behulp van tech nische apparatuur telefoonge sprekken van vakbondsleden afgeluisterd. Deze beschuldi ging wordt geuit in „WIK", het leden-weekblad van de in dustriebond NVV. Mensen bin nen en huiten de Philipsvesti- ging in Stadskanaal zouden volgens „WIK" spottend spre ken over „het Watergate-schan- daal van Stadskanaal". Het afluisteren van telefoon gesprekken werd vastgesteld vlak voor het beruchte „paas- bestand' 'in april. In een jaar vergadering van de onderne mingsraad van Philips in Stads kanaal liet de directie zich vol gens „WIK" ontvallen te be schikken over het op banden vastgelegde bewijs, dat een nog te organiseren prikactie niet door de werknemers, maar door de vakbonden zou worden be taald. Zoals bekend waren de prikacties (volgens de vakbon den) voor eigen rekening van de vakbondsleden, terwijl de stakingsdagen wél uit de weer- standskassen van de industrie bonden werden gefinancierd. Over het betalen van niet ge werkte uren tijdens de prikac ties is nadien veel misverstand ontstaan. „WIK" schrijft dat Philips daarmee onthulde, dat „de techniek niet altijd triomfeert", maar dat bovenal duidelijk werd tot welke methoden het concern zich verlaagt als het zich in het nauw voelt gedre ven. Geconfronteerd met de „verspreking" viel de Philips- directie door de mand", aldus „WIK", dat stelt dat de plaat selijke Philips-directie het af luisteren heeft toegegeven. Een woordvoerder van Phi lips in Eindhoven noemde des gevraagd de „WIK"-publicatie „een typisch komkommerver- haal". Hij gaf toe dat er tijdens de stakingsacties in Stadska naal een bandrecorder is ge bruikt om allerlei telefonische instructies vanuit Eindhoven vast te leggen. „Maar dat is geen abnormale zaak, vooral niet in de situatie waarin men toen verkeerde", aldus de Philips-woordvoerder. Het zou volgens hem alleen te doen zijn geweest om het vast leggen van inkomende gesprek ken. De Tour is uit, en Joop heeft niet gewonnen. Dat kon ook niet. Had Levitan Ocana ook maar geld moeten geven om weg te blijven. (Van een onzer verslaggevers! DEN BOSCH De 23-jari- ge H. van G. uit Schijndel heeft tegenover de politie be kend dat hij zijn 24-jarige ex- echtgenote Hannie Verwegen heeft gewurgd. Hannie werd begin vorige week door een zusje levenloos en gedeeltelijk ontkleed in haar woning te Veghel gevonden. Kort daarna werd de fabrieksarbeider Van G. aangehouden. Aanvankelijk (Van onze redactie buitenland) WASHINGTON Gordon Strachan, voormalig staflid van het Witte Huis, heeft gisteren ten overstaan van de Watergatecommissie van de senaat, gezegd dat zyn onmid- delijke chef, H. R. (Bob) Haldeman, op de hoogte was van politieke spionage die door de republikeinen bedreven werd voor de inbraak in Watergate op 17 juni van het vorig jaar. Strachan zei dat hij voor Haldeman rapporten over politieke spionage had opgesteld. Haldeman had laten doorschemeren dat hij ze had bestudeerd, en besproken met oud-minister van justi tie John Mitchell. weegt volgens de Wall Street Journal als zodanig al weer heen te gaan. De krant haaide „vrienden van Laird in het congres" aan, diie verklaarden dat de oud- miinister en nieuwbakken ad viseur er zich vooral aan zou ergeren diat hiijj niet genoeg toegang tot president Nixon heeft. Dit is in het afgelopen week einde nog eens duidelijk ge worden, toen Nixon zich met zijn reohtsadviseurs naar Camp David begaf en Laird in Washington aidhterliet. Kort nadiait de inbraak in Watergaite had plaatsgehad, ai- dus Strachan, vernietigde hij in opdracht van Haldeman be langrijke memoranda over plannen tot het bedrijven van politieke spionage. Strachan die getuigde on der toezegging van onschend baarheid van de senaatsoom- missie zei dat hij verant woordelijk was voor het door geven aan Haldeman van alle informatie die hem over de plannen van het comité voor de herverkiezing van de presi dent bereikte. Het belangrijikste rapport dat hij opstelde onthulde het bestaan van een politiek spio- nageplan met een begroting van 300.000 dollar. Het rapport droeg het hoofd „no. 18". Hij kreeg het van Haldeman terug met opmerkingen bij verschil lende alinea's, wat erop wees dat Haldeman het gelezen had. Strachan vertelde dat de po litieke spionageplannen van de republikeinen op senator Ge orge McGovern van toepas sing waren verklaard, nadat duidelijk geworden was dat de andere democratische kandi daat voor die presidentsnomi- natie, senator Edimund Musikie zou afvallen. Hij zei dat de verdenking bestond dat in Mus- kie's kaïmp plannen bestonden en dat het „algemeen bekend'' was dat de chauffeur van de senator in loondienst was van het comité voor de herverkie zing van president Nixon. Strachan, een jongensachtige getuige van 29 jaar, zei dat hij na het nieuws over het plaat sen van afluisterapparatuur en inbraak in Watergate op 17 juni, een telefoontje van Hal deman had verwacht met de vraag of hij iets wist, maar dat het niet was gekomen. La ter zei Haldeman: „Wat weten wij nou over de gebertenis- sen?". Strachan prees John Dean voor diens „waarheidsge trouwheid". De vroegere Amerikaanse minister van defensie Meivin Laird die vier weken geleden tot adviseur van het Witte Huis werd benoemd, over- Onze specialiteit is. GASTVRIJHEID /OOR JONG EN 0UJJ1 JACQUES VAN DEN BUYS Nwe Ginnekenstraat 'Sb Breda. Tel. 34000 's Maandags geslote"- UNe maffia, die als de Watergate-affaire bekent zegt president Nixon aanvankelijk niets geweten te ii en- Naaste medewerkers van de Amerikaanse president I '"eren het tegendeel. r-Watergate-affaire vergiftigt de verhoudingen binnen Amerika u ff 'nt®rnationaal nog onmeetbare schade toegebracht aan prestige van de leidende mogendheid in de vrije westerse "ereld. zal Nixon als hij werkelijk vrijuit gaat, in een hand- I -, aai zijn onschuld kunnen bewijzen. Alle gesprekken, die president gevoerd heeft zijn immers, zoals onlangs I 'd is, op de band opgenomen. Hij hoeft die bandjes dus Id'Ii'6' beschikking te stellen van de senaatscommissie die l,V™aterga te-affaire onderzoekt. De Amerikaanse president I echter tot nu toe geweigerd die bandjes over te ®Sgen, °nderzoekcommissie gaat nu met behulp van de justitie ^beren de president alsnog te dwingen zijn bandopnamen af II s'aan. Daarmee gaat de Watergate-affaire een nieuwe drama- .„Mase in, een fase die beslissend kan zijn voor de vraag I. Nixon aan kan blijven als president van de Verenigde Staten, antwoord op die vraag kan zeer verstrekkende gevolgen 'an, niet alleen voor Amerika. UTRECHT (ANP) De jongeren van de Industriebond NVV 30000 in totaal keren zich fel tegen de afwij. zende beslissing die het be stuur van hun bond heeft ge nomen over de structuurvoor stellen van het NVV-iomreron- contact. De contactcommissie jonge- renizaken van de industriebond heeft dit maandagavond mee gedeeld. Zoals gemeld heeft het jongerencontact van het NW voorstellen gedaan, die neerkomen op meer ruimte voor hun eigen standpuntbepa ling voor de jongeren, erken ning van de eigen plaatselijke en districtsafdelingen en uit breiding van mankracht en middelen van het NW-jonge rencontact. DEN HAAG Met ontstel tenis heeft het bestuur van de Partij van de Arbeid kennis genomen van de berichtgeving over de Franse kernproef in de Stille Oceaan. In een gisteren uitgegeven verklaring zegt1 het bestuur geschokt te zijn door het cy nisme, waarmee de Franse re gering het besluit heeft door gezet om kernproeven te hou den, Heilloos, zo vindt het pvdA- bestuur deze recente kern proef, omdat deze kan bijdra gen aan de vergroting van de internationaal politieke tegen stellingen en omdat deze vol ledig in strijd is met het ver bod op bovengrondse kern proeven. Ondanks het feit, dat landbou wer Heppenh uis midden in de be langstelling staat door herhaalde brandstichtin gen en vernielin gen, gaan de „aanslagen" op zijn bezit gewoon door. Zowel de buren als de po litie staan volko men machteloos. Terwijl geduren de het hele week end belangstel lenden langs de vernielde eigen dommen van de landbouwer trok ken, is opnieuw brand gesticht. Ditmaal ging een wagenloods met daarin een platte vagen met hooi in vlammen op. (Van onze redactie buitenland) BIEN HOA-SAIGON Duizenden Vietcong-soldaten en burgers hebben gisteren op het vliegveld van Loc Ninh (vlakbij de Cambodjaanse grens) 345 burgergevangenen verwelkomd, die waren vrij gelaten door het bewind in Saigon. De overbrenging per vliegtuig vanaf het vliegveld Bien Hoa bij Saigon vormde het begin van de laatste fase van uitwisseling van gevange nen zoals in de bestandsover eenkomst is voorzien. Vandaag begint de Vietcong met de vrijlating van burgergevange nen. Op het vliegveld van Loc Ninh heerste een feestelijke sfeer. Op de gebouwen prijk ten grote portretten van Ho Tsji Minh en de menigte zwaaide met spandoeken waarop stond te lezen „Niets is waardevoller dan vrij heid". Volgens de Zuidvietnamese militaire woordvoerder waren er van de eerste 375 gevange nen 30 die verkozen in Zuid vietnamese handen te blijven. Een journalist die met de eer ste vlucht naar Loc Ninh was gereist bevestigde dit en zei dat twee van hen boeddhisti sche monniken waren. Een van de monniken had 13 jaar in de gevangenis gezeten. Hij was al gearresteerd tijdens het bewind van de katholieke pre sident Diem wegens het pro testeren tegen diens anti-boedd histische politiek. Volgens de journalist beschuldigden de vrijgelaten gevangenen de „deserteurs" ervan spionnen te zijn van de Zuidvietnamese regering die regelmatig rap porten voor de ergering opstel den toen zij in de gevangenis verbleven. Eerder op de dag waren Zuidvietnamese en Vietcongof- ficieren al gezamenlijk naar Loc Ninh gevlogen om toezicht te houden op de vrijlating. De gevangenen waren naar het vliegveld van Bien Hoa ge bracht vanuit gevangenissen uit het hele land, inclusief die van het eiland Con Son in de Zuidchinese Zee waar de beruchte tijgerkooien waren. De gevangenen schenen in goede gezondheid te verkeren, in aanmerking genomen dat velen van hen vijf of zes jaar in een cel hebben doorge bracht. In totaal zullen zo'n 5.000 gevangenen worden uitgewis seld. De tijdlimiet voor deze uitwisseling loopt komende za terdag af. (ADVERTENTIE) Unicura B.V.-Amsterdam bleef de man ontkennen. Zon dagnacht bekende hij plotse ling. Het motief voor zijn daad moet worden gezocht in een teleurstelling, aldus mr. Duyx, de Bossche officier van justi tie. De jongeman zei nog steeds van zijn voormalige vrouw te houden en hij had de hoop, dat alles weer goed zou komen. Hannie echter wilde niet meer voorgoed te rugkomen en in een vlaag van verstandsverbijstering heeft hij toen de vrouw gedood' aldus mr. Duyx. Daarna is hij naar zijn zeggen met vrienden naar de kermis in Schiindel gegaan. „Het is niet onmogelijk, dat de zaak met gesloten deuren zal worden behandeld", meent mr. Duyx. Er zitten volgens hem bepaalde zedenaspecten aan deze zaak, die men een „crime passionel" (misdaad uit hartstocht) mag noemen. Over de verdachte zal een psychia trisch rapport worden uitge bracht, want volgens de offi cier van justitie staat nu al vast, dat de man op het mo ment van zijn daad niet volle dig toerekenbaar kon worden geacht, Hannie Verwegen en H. van G. zijn 2 jaar geleden ge huwd. Na drie weken zijn zij weer uit elkaar gegaan, omdat het huwelijk „onmogelijk" was. Een jaar later is het hu welijk ontbonden. Uit het korte huwelijk werd de nu 2 jaar oude Mariska geboren. De voormalige echte lieden hebben elkaar na de scheiding verscheidene malen ontmoet, maar de officier wéi- gerde te zeggen of die ont moetingen wellicht reeds de frustratie in de hand hebben gewerkt. Evenmin wilde hij iets meedelen over hetgeen zich voor die wurging heeft voorgedaan. Hannie had verscheidene re laties met mannen en onge veer 20 politiemannen zijn da genlang bezig geweest om uit te zoèken hoe deze vrienden zich tegenover het slachtoffer hadden gedragen. Over de verdachte zei de officier van justitie, dat hij in Schijndel goed bekend staat. Hij werkte hard en studeerde 's avonds. Op die manier heeft hij enkele vakdiploma's gehaald. UPPSALA (UPI) Het seismologisch instituut in het Zweedse Uppsala heeft maan dagochtend een krachtige on dergrondse kernexplosie gere gistreerd in Semipalatinski (Siberië). De explosie, die een uitslag van 7,1 punten had op de schaal van Richter, is een van de krachtigste die ooit in dit gebied zijn geregistreerd. Sinds tien jaar geleden met de reeks kernproeven in Semipa latinski werd begonnen zijn er van de ongeveer 100 die in totaal hebben plaatsgevonden slechts 5 geweest die op de schaal van Richter een uitslag gaven van meer dan 7 pup ten. Guus Brokx staat inmiddels met het water in zijn handen, nu Rinus Israël het water in zijn knie heeft. Bij Ajax staan ze te water tanden. Nu we het toch over water hebben. Wat is Watergate nu eigenlijk? Een poel en er zit Nixon- der. Verheugend nieuws zater dag: het minimumloon moet van de regering volgens een ijzeren mechanisme omhoog. Maar zelfs het minimumloon van tegenwoordig is in een minimum-van-tijd op. Weet u wat premier Den Uyl vorige week vrijdag zei? Hij zei: „Je weet het immers nooit wat er in dit land ge beurt". Het is geen goed gebruik om uitlatingen zoals dat heet in hun context, oftewel hun samenhang te rukken, daarom vertel ik u dat hij dat zei nadat er gesproken was over de bijgelegde ruzie in de ge- neraalstop. Den Uyl zei te ver trouwen in een herstel van de rust in de top van het leger, maar voegde daar aan toe daar „niet helemaal zeker van te zijn". Enfin, wat er ook gebeurt, Den Uyl is nu met vakantie.. Kamperen, zo vertelde hij. In Oost-Europa ergens. Als-ie daar rechts houdt, is er nog niks aan de hand. Die m,an kan toch niet bijv. in Enge land gaan kamperen? Moet-ie in z'n vakantie ook nog links houden. Alle gekheid edoch op een stokje. De premier gaat oost waarts kamperen omdat hij „daarheen wil waar ik zo wei nig mogelijk dierbare landge noten zie". Zo komen we op de rubriek vakantie groeten. Enige onbe kenden stuurden ons weer een groet. Arie en Cor „vom Rhein". Els en Emmy uit het Joegoslavische Pula (goed uit kijken. meiskes, of jullje Joop nog zien) en Wïlbert, Jan en Henk vanaf Schiermonnikoog. Gaddafi, Gaddopi. Ik wens u meer zon toe. Maar daar zult u het voorlopig mee moeten doen. MERIJN EEN 36-jarige Nederlander uit Eindhoven (Jozef Bremer) is in België aangereden en over leden. (Van onze redactie binnnen- land) DEN HAAG Er zal géén strafvervolging worden inge steld tegen leden van de Am sterdamse gemeentepolitie te gen wie in het verleden klacli ten waren ingediend wegens onjuist optreden tegenover Su- rinamers en gastarbeiders. Mi nister Van Agt (Justitie) noemt deze beslissing van het openbaar ministerie „verant woord". De beweerde mishandelin gen waren van zeer uiteenlo pende aard, van „enige lichte (Van onze redactie binnenland) DEN HAAG De Ameri kaanse hoogleraar prof. Dennis Meadows, auteur van het rap port van de Club van Rome „De grenzen aan de groei" on derzoekt de mogelijkheid vol gend jaar in Nederland een internationale conferentie over ecologische problemen te be leggen. Prof. Meadows wiens boek in Nederland in een kwart miljoen exemplaren is ver kocht over de gehele we reld zijn in ca. 25 talen twee miljoen stuks gepubliceerd verklaarde gisteren op een persconferentie in Den Haag dat Nederland wellicht dichter bij de grenzen van de groei staat dan enig ander land in Europa. Gedurende zijn bezoek aan Nederland, op uitnodiging van de stichting Werkgroep Toegepaste Ecologie, zal hij o.m. de ministers Gruyters en Vorrink en de staatssecretaris sen Klein en Meijer ontmoe ten. In januari zal het tweede rapport van de Club van Rome worden gepubliceerd, „To wards global equilibrium" la ter in het jaar het derde en laatste „Dynamics of growth in a finite world". Gedurende de vijftien maanden die sinds de ver schijning van het eerste rap port zijn verlopen is de poli tieke response vrij groot ge weest, echter zonder dat se- rieuse maatregelen op wetge vend gebied zijn genomen. De wetenschappelijke reacties zijn verschillend, maar veelal heftig geweest, aldus prof. Meadows die meende dat di verse ontwikkelingen (stagna tie van de groei van het bruto produkt de energiecrisis het toenemend voedseltekort) de noodzaak van het stopzetten van de groei bevestigen. De Amerikaanse hoogleraar hoopte, dat in diverse delen van de wereld centra zullen worden gevormd die de impli caties van toenemende con sumptie en gebruik van de beschikbare hulpbronnen zul len bestuderen, ten einde de politici beter inzicht te geven in de lange-termijnproblemen. aan de oplossing waarvan bij voorkeur reeds thans moet worden gewerkt. porren op de schouder" tot het toebrengen van een kaakfrac- tuur- Ruim de helft van de klachten betrof het optreden van ambtenaren, verbonden aan het bureau Warmoea- straat. In een brief aan de Tweede Kamer concludeert de be windsman, dat niiet is geble ken dat in het verleden Suri- namers en leden van andere minderheidsgroeperingen sys tematisch door de Amsterdam se politie werden mishan deld. In de brief wordt meege deeld. dat er een nieuwe fouil leringsinstructie is vastge steld. Scherp fouilleren is voortaan alleen toegestaan in dien een hulpofficier van justi tie daartoe opdracht heeft ge geven. De nieuwe regeling beoogt te voorkomen, dat scherp fouilleren plaats vindt, zonder dat van een dringende reden is gebleken. De aanwezigheid van het hogere kader, ook in de nach telijke uren, zal aan het bu reau Warmoesstraat, worden versterkt. Een regeling om een aantal inspecteurs en adjudan ten in de avond- en nachturen aan het bureau als chef van dienst te laten fungeren wordt thans voorbereid, gezien da onprettige werkomstandighe den op het bureau.

de Stem | 1973 | | pagina 11