Geheimzinnige keien vliegen rand in Belgisch Brabant Nieu w-Zeeland houdt fregat in bomzone Officier ziet ambtshalve vervolging tnog niet zitten Dode vis in Oisterwijk „Law and order Mitchell voor commissie-Ervin ABN verhoogt de spaarrente 5 7 7% 7y2 Algemene Bank Nederland HSL Jongen (IJ) denktstenen in beweging )ngenae erste Kritiek kard. Döpfner op prof. Küng 5% Tk 7-7%. FRANSE KERNPROEVEN Bonn wil uitspraak rechter over acties verkeersleiders Folkertsma terug naar oude functie Nieuwe percentages met ingang van 16 juli 1973: enten binnenland buitenland 1■■II "HI ibii Vrachtwagen met munitie ernhout teruggestuurd MEGATON Eindhovense specialisten- I affaire Amin laat Amerikanen vertrekken spaardeposito met drie maanden opzegging 4% spaardeposito met zes maanden opzegging spaardeposito 2 jaar vast spaardeposito 3 jaar vast spaardeposito 4 jaar vast 7X spaardeposito 5 jaar vast 7lX spaardeposito met oplopende rente - looptijd 2,3 of 4 jaar 6X-7X slagen ACHTSTE ETAPPE Ocana (Sp.-De Muer) de km. in 7.55.47, 2 Fuente •Barrutia) 7.56.45, 3 Mar. (Fr.-Caput) 8.02.44, 4 -enet (Fr.-Plaud) 8.02.46, ;rin (Fr.-Caput) 8.08.20, 6 TEMELK (Ned.-Desva- 8.16.11, 7 Delisle (Fr.- d) 8.16.12, 8 Van Springel g.-Driessens) z.t., 9 Lo- arril (Sp.-Barrutia) z.t., Jrélin (Fr.-Caput) z.t., 11 I ftinho (Port.-De Muer) 12 Van Impe (Belg.-Sta- iki) z.t., 13 Mortensen 1.-De Muer) z.t., 14 Ovion •Plaud) 8.16.18, 15 Pouli- (Fr.-Caput) z.t., 16 Ganda- (Sp.-Geminiani) 8.16.24, Houbrechts (Belg.-Dries- 8.16.31, 18 Galdos (Sp.. ■uitda) 8.17.24, 19 Verbeeck .g. - Be Kimpe) 8.17,24, 20 ourdette (Fr. - De Muer) .32, 22 Martos (Sp. - Barru- z.t., 22 Catieau (Fr. - De ■r) 8.18,39, 23 Genrty (Fr. Muer) 8.19,35, 24 Berland DeMuer) z.t., 25 Mendes rt.-Schotte 8.20.14, 26 MAR. S (Port.-Vlssers 8.20,17, 39 IVEIRA (Port. - Vissers) .49, 68 VAN DER LEEUW |d.-Vissers) 8.36.11, 102 EKELS (Ned. - Vissers) 25, 103 DE KONING d.-Vissers) z.t., 104 VIA- 4 (Ned.-Desvages) z.t., 116 IBROERS (Ned-Vissers) 54, 117 KELLENERS d.-Vissers) 8.52.05, 118 iTJENS (Ned.-Vissers) 23 (Na de tijdcontrole), TABAK (Ned.-Stablinski) ,09 (Na de tijdcontrole). pgegeven hebben Guimard -Caput), De Brauwer Lg. - Schotte), SCHEPERS d.-Driessens) en De Geest Ig.-Driessens). LGEMEEN KLASSEMENT: Ocana (Sp.-De Muer) 8.16, 2 Fuente (Sp.-Barru- op 9.08, 3 Thevenet (Fr.. id) op 10.16, 4 Périn (Fr.- ut) op 19.57,, 5 ZOETE- LK (Ned.-Desvages) op 5, 6 Van Springel (Belg.- essens) op 23.20, 7 Van fm- (Belg.-Stablinski) op 23.44, fortensen (Den.-De Muer) 27.49, 9 Poulidor (Fr.-Ca- op 27.55. 10 Delisle (Fr.- id) op 28.03. 11 Martinez -Caput) op 28.09, 12 Ovion -Plaud) op 29.00, 13 Catie- (Fr.-De Muer) op 29.56, 14 istinho (port,-De Muer) op 2, 15 Mendes fPort.-Sehot- op 33.10, 16 Lopez Carril ,-Barrutia) op 33.18, 17 -tos (Sp.-Barrutia) op 4, 18 Verbeeck (Belg.-De ipe) op 33.59, 19 Aimar .-Geminiani) op 34.47, 20 idarias (Spa.-Geminiani) 34.59. 21 Houbrechts Ig.-Driessens) op 35.58, 22 :ard (Fr.-Stablinski) op (3, 23 Berland (Fr.-De Mu- op 38.36, 24 MARTINS rt.-Vissers) op 39.15, 25 dos (Sp.-Barrutia) op 4. 7. Oliveira (Port. - Vissers) 1.08,50; 76. Vianen (Ned. - wages) op 1.13,47; 83. Kre- 5 (Ned. - Vissers) op 1.19,37; Van der Leeuw (Ned. sers) op 1.22,57 99. Pust- s (Ned. - Vissers) op 1.29,06; Tabak (Ned. - Stabltnski) 1.33,53; 110. Vrancken (Ned. issers) op 1.51,26; 117. Jan- ers (Ned. - Vissers) op (,29; 112. Keileners (Ned. - sers) op 2.08,13; 119e en ste Geneste (Fr. - Gemi ni) op 2.23,34. LGEMEEN ÖEGENKLASSEMENT De Muer 146.27.13. 2. Ca- 146.29.00. 3. Plaud 146.42.10 3arrutia 146.47.18. 5. Dries- 147.16.05. 6. Stablinski 20.01. 12. Vissers 148.44.07. UNTENKLASSEMENT Van Springel 94 punten, loetemelk 79, 3. Verbeeck 63 )cana 60, 5. Van Roosbroeck 6. Vianen 49. Dinsdag 10 juli 1973 (Van onze correspondent) BRUSSEL Madame Ger- maine Corda goot begin juni van dit jaar op de koer van haar huis aan de Aarschotse Steenweg nummer 231 te Wil- sele in Belgisch Brabant de aardappelen af en schrok he vig, toen tijdens die handeling een aanzienlijke steen in de pan viel. In Wilsele zijn ze overigens op het zeer aparte gebied van vliegende stenen heel wat ge wend. Het begon eigenlijk al een jaar geleden, toen ook in juni en juli de huizen onder de nummers 223 tot en met 231 aan diezelfde Aarschotse Steenweg gestenigd werden. De politie trad op, hield de jeugd in de gaten en de ste nenregen hield op. Nu vallen de keien opnieuw. De aangerichte schade is in middels aanzienlijk. Er sneu velden veel ruiten. Slachtof fers zijn voornamelijk de fa milies Corda, Wuyts en Wou ters. De stenen vallen tussen 16.00 en 21.00 uur, behalve op woensdag en zaterdag; dan be gint het al in de vroege na middag en op zondag onmid dellijk na de vroegmis. Ieder een ging er langzamerhand ie dereen op aankijken en alle man hield de wacht. Alles te vergeefs. Men dacht natuurlijk aller eerst aan meit katapulten ge wapende kwajongens, maar het schijnt allemaal dieper te zit ten. Want enkele dagen gele den zou gebleken zijn, dat een Wilselse jongeling van 14 jaren een soort effectieve aantrek kingskracht op stenen uitoe fent, ook op keien met een doorsnee van 20 centimeter. Dat tuig vliegt dan op en door de lucht bij voorkeur naar de huizen van de Corda's, de Wuytsen en de Woutersen. De betreffende 14-iarige jon gen van vrijwel onbesproken gedrag is onschuldig als een lam. Hij doet het allemaal niet opzettelijk en dus zonder kwa de bedoelingen. Maar waar hij verschijnt, gebeuren de gekste dingen met stenen. Niet met andere voorwerpen. De knaap is sterk gespecialiseerd in de kei. Laatst had hij er een in zijn hand, floep, en weg was hij. En waar werd de steen ge vonden In de ijskast, die niet open was geweest en waarin niets beschadigd werd. Nog sterker. Men liet de steen 6 uur in de ijskast liggen en constateerde, dat hij geen graad verkild, maar handlauw gebleven was. De krachten, waarover de jon gen beschikt, baren iin de we reld der parapsychologen geen opzien. Het verschijnsel Komt meer voor en heeft zelfs een naam: parergie, dat is eenvou dig uitgedrukt de term om ze kere zeldzame energetische processen aan te duiden die volgens de ons bekende tysi- sohe wetmatigheden niet te verklaren zijn. Daartoe kan de steen in de pan van Germaine Corda volgens professor emeritus Ten Haeff (78) van de Utrechtse Univer siteit beslist gerekend worden. Behalve Ten Haeff houdt zich ook professor Faulhaber (Frei- bourg) met de zaak bezig. Ze hebben een diepgaand onder zoek ingesteld, maar hun be vindingen nog in beraad ge houden. Ook in de parapsycho logische achterhoofden der professoren speelt de gedachte aan een Dik Trom met kata pult natuurlijk mee. Maar dan nog blijft die lauwe steen in een dichte ijskast een sterk stuk. JAN WINTRAECKEN (Van een onzer verslag geefsters) DEN HAAG. Bij de grens- 1 overschrijding Wernhout op de rijksweg BredaAntwerpen is vrachtwagencombinatie met twaalf ton 20 mm vlieg- I tiiigmunitie teruggezonden. Het transport voldeed niet aan de I eisen die aan het vervoer voor explosieven gesteld zijn. De I wagen met de munitie staat nu op het Koning Willem II-ka- zernecomplex in Tilburg. De munitie wias afkomstig I van het Amerikaanse leger op f de vliegbasis Soesterberg. De vrachtwagencombinatie, die op I weg was van Soesterberg naar Frankrijk, was niet gekeurd door de Rijksdienst van het Wegverkeer. Ook de papieren waren niet in orde. De zaak is nu in handen van I net Corps van Controleurs Ver- Ivoer Gevaarlijke Stoffen, dat |zo spoedig mogelijk zal zorgen I voor een transport dat voldoet I aan de voorschriften. (Van onze redactie buitenland) PARIJS Nadat Frankrijk gisteren het internationale luchtverkeer had gewaarschuwd vanaf vanmiddag uit de buurt te blijven van de atol Moeroeroa in de Stille Oceaan, waar de Franse kernproeven nog deze week zullen begin nen, heeft de Nieuwzeelandse regering zijn standpunt ver scherpt. binnen een bepaalde zone 48 uur voor liet begin van een reeks kernproeven verbiedt. Zeer waarschijnlijk zullen de proeven nu donderdag of vrij dag beginnen. Franse deskundigen zijn van mening dat de grote omvang van de gevarenzone voor het luchtverkeer erop duidt dat Frankrijk een proef met een waterstofboom zal nemen die een ontploffingskracht van wel één megaton heeft. De Nieuwzeelandse premier Norman Kirk zei in Welling ton dat zijn land zich niets aan zal trekken van de in structies uit Parijs (zondag was er ook al een sclieep- vaartverbod uitgevaardigd). Kirk zei dat het Nieuwzee landse fregat „Otago", dat ziuh met een minister en 25 be manningsleden aan boord bin nen het verboden gebied be vindt, zich „onder geen enkele omstandigheid" uit dit gebied zal laten wegjagen. Het fregat zal opstomen tot 12 mijl van de atol Moeroeroa Het scheepvaartverbod geeft volgens de regering in Pa rijs de Franse marine het recht elk buitenlands schip op te brengen en met geweld uit de gevarenzone te verdrijven. Nieuw-Zeeland bestrijdt dit recht. „Er is geen enkele wet telijke grondslag voor de af kondiging van de gevarenzo ne", aldus Norman Kirk. „Het gebied ligt in internationale wateren en alle schepen mo gen er vrij varen." De ervaringen in voorgaande jaren hebben geleerd dat Frankrijk het luchtverkeer 7an onze correspondent •RESKENS Voïkskoersen de laatste tijd bijzonder trek in Zeeland. Zaterdag het voor de eerste maal de :rt aam Breskens waarbij aan gebrek aan financiële (delen geen echt criterium organiseren. Op het 120" ;er lange' parcours werd gc *t in twee categorieën een ep ouder dan 35 jaar en groep van 16 tot en met jaar. De eerste groep legde afstand van 35 km af. In voorste lindes probeerde ;ds wel iemand weg te ko- 1, maar verder dan 50 me- kwam niemand. Drie ron- voor het einde toen ieder- zich reeds opmaakte voor finale probeerde Ongenae met een voorsprong van 50 er en wat het peloton ook beerde hij werd niet meer terhaald. De sprint om de "ede plaats werd gewonnen r A. de Klerkx. De renners 16 tm 35 jaar moesten 40 afleggen. Hier werd de istrijd gemaakt door J- rjan H. de Jonge en M- lolier, die reeds na 8 km het peloton demareerden. ar eendrachtige samerawer- g groeide huin voorsprong een kleine 1 minuut. Aan finish bleek J. Boerjan oe lste sprinter. )e uitslag was: renners bo- 35 jaar: 1. R. Ogenaë, 2 A- Klerkx, 3 Magelenburg, 5asca;l, 5 K. Jonkers. 16 t.m- jaar: 1. J. Boerjan, 2 H. de ge, 3 M. Scholier. I IVan een onzer verslaggevers) EINDHOVEN/DEN BOSCH. Ir Fmuniddag zal de officier I ,an,., lusHöe bij de Bossche I rechtbank mr. J. Peijnenburg l®8" gesprek hebben met een I woordvoerder namens de vier I 'nnondsen die voor bijna nevJn t°n rijn gedupeerd door I p- 11 '10ge declaraties van twee 'Mhovense röntgenologen. Mr. Peijnenburg toonde zich ■overigens wat terughoudend I ver de mogelijkheden om tot I en ambtshalve vervolging I ver te gaan indien de zieken- ■3*" de zaak zelf officieel I udon aangeven. Hij moet dan lï! uljk een aanta> betrokke- 'tJ11 .en' waarbij hij afhan- Iwj Avan 'lun bereidwillig- duidelijke verklaringen af .Sgen. „En met onwillige I ,fen is het slecht kersen on. aldus mr. Peijnenburg. itnüi °oderzoek naar de juiste eeoraeht wordt overigens be- 7111? .omdat de declaraties L„v '"gediend op basis van een ,,!™rmgssysteem dat alleen l0°r insiders duidelijk is. ivaniSjCren 'leRH de voorzitter I va Landelijke vereniging IJ™ specialisten, dr. R. M. Ver- I din f "U Utrecht, in een ra- Ivprtl rview verklaard dat het t stana""wen de medische danig geschokt wordt door affaires als deze. „Er moet een diepgaand onderzoek ko men en de resultaten daarvan dienen openbaar te worden ge maakt." Dr. Versteagh had overigens wel de indruk dat ook de zie kenfondsen en de ziekenhuizen niet vrijuit gaan, de eerste zouden volgens hem in hun taak zijn te kort geschoten door het onvoldoende uitoefenen van controle en de ziekenhui zen zijn kennelijk onzorgvuldig geweest bij het uitschrijven van de rekeningen, aldus dr. Versteegh. (Van onze correspondent) BONN De Westduitse re gering streeft naar een voorlo pige gerechtelijke uitspraak om de bond van verkeerslei ders te verbieden de al zes "weken durende prikacties van de 1.200 verkeersleiders te steunen of te bevorderen. Op overtreding van deze be schikking zou een dwangsom gesteld moeten worden. De Westduitse minister van ver keer Lauritz Lauritzen heeft deze zaak aanhangig gemaakt bii de rechtbank in Hanno ver Volgens de regering is de afgelopen dagen gebleken dat de verkeersleiders het werk hervatten. Maar de voorzitter van de vakbond. Wolfgang Kassebohm, zou proberen de verkeersleiders te bewegen tot voortzetting van hun „onrecht matig gedrag". (Van onze redactie buitenland) WASHINGTON Drie jaar lang was John Newton Mit chell prediker en symbool van de „law and order"-(wet en orde)-filosofie van de regering Nixon. In twee verkiezings campagnes en als minister van justitie trok hij ten strijde te gen de „slapheid" van de rechtbanken. Vandaag komt hij in de getuigenbank van de senaatscommissie-Ervin voor onderzoek in de Watergate-af- luisteraffaire en wat daarmee samenhangt. Het Witte Huis wil Nixons vroegere politieke vriend laten vallen als één van de belang rijkste samenzweerders in het Watergate-afluisterschan- daal en een rechtbank in New York beschuldigt Mitchell van obstructie van het gerecht in het Watergate-onderzoek, sa menzwering tot bedrog en zes voudige meineed Als hij op alle punten schuldig wordt be vonden, kan dat de 59-jarige oud-minister op 50 jaar gevan genisstraf en 75.000 dollar boete komen te staan. „Een moderne Amerikaanse tragedie. Van de top van de rijkd-om, aanzien en macht naar de diepte van de hope loosheid", zo sohreef de Was hington Post zondag. De ontdekkingen in het Wa- tergate-schandaal hebben blijkbaar een breuk in de vriendschap tussen Mitchell en Nixpn tot gevolg gehad en Nixon, die zelf voor zijn overleving strijdt, voert deze strijd alleen. Maar John Mit chell, die zelf zwaar belast wordt, speelt in deze strijd een centrale rol. Hij is één van de weinigen d-ie de belas tende uitspraken van Nixons voormalige adviseur John Dean, kan versterken of zelfs bevestigen. Zal Mitchells loya liteit standhouden of zal hij, als een man die niets meer te verliezen heeft, de president met zich in de afgrond sleu ren? Vanaf vandaag za-1 moe ten blijken welke keus hij heeft gemaakt, bij het maken waarvan ook echtgenote Mar tha een rol kan hebben ge speelt of nog speelt. Mitchells advocaat zegt dat zijn cliënt geen verklaringen heeft af te leggen die Nixon belasten kunnen, maar vrouw Martha beweert dat de president van alles op de hoogte is geweest, Zij zegt echter ook: „John Mitchell zal voor de president de gevangenis ingaan". De brandweer van Hsterwijk heeft met vijf tien nevelspuitèn zuur stof toegevoegd aan het water van het Grote Kolkven in Oisterwijk, waar duizenden vissen doodgegaan zijn door ge brek aan zuurstof. Leden van de visvereniging De Sportvissers zijn drie da gen bezig geweest om de dode vis uit het ven te halen en te begraven. (Van onze redactie buitenland) KAMPALA Gistermiddag om 17.00 uur zijn de 114 vrij willigers van hef Amerikaanse vredeskorps, die op bevel van president Amin werden vast gehouden, uit Oeganda ver trokken. Sinds zaterdagmiddag waren ze in Entebbe vastgehouden omdat Amin de mogelijkheid niet uitsloot dat het huurlin gen waren voor Rwanda. Amin liet de vrijwilligers ver trekken nadat president Moe- boetoe van Zaïre (het vroege re Kongo) hem telegrafisch had laten weten dat de vrij willigers inderdaad in Zaïre en Boeroendi verwacht wer den. DE regerisg in Bern heeft maandag een nieuw besluit gepubliceerd dat het aantal buitenlandse werknemers in Zwitserland moet verminde ren. AAN de Belgische kust, in Knokke-Heist, is een „Kijk- dorp" opengesteld dat twee maanden ter beschikking van het publiek zal staan. In dit „kijkdorp" hebben acht aanne mingsbedrijven 106 woningen bijeengebracht die vervaar digd zijn volgens een indus triële methode. (Van onze redactie buitenland) VATICAANSTAD Kardi naal Julius Döpfner, president van de Duitse bisschoppencon ferentie, heeft ernstig de hou ding van de theoloog Hans Küng veroordeeld inzake de congregatie voor de geloofsleer en haar recente document waarin de onfeilbaarheid van de paus werd bevestigd. Dit geschiedde in een verklaring die het Vaticaan gisteren heeft gepubliceerd. ,Als president van de bis schoppenconferentie verwerp ik categorisch de verklaringen van prof. Küng (de Zwitserse theoloog die in Tubingen do ceert) tegen de congregatie voor de geloofsleer (het voor malig h. officie)", aldus de kardinaal die zei dat hij „een bevredigende opheldering" van de theoloog verwacht. Prof. Küng had in een in 1971 gepubliceerd boek „On feilbaarheid een vraag" het dogma van de onfeilbaarheid bestreden. Op 5 juli had de congregatie in de verklaring „mysterium ecclesiae" het dogma bevestigd, waarop prof. Küng ernstige kritiek had ge leverd. Mgr. Döpfner verwijt de theoloog met name niet te hebben geantwoord op de uit nodiging zijn stellingen te ko men bespreken. De congrega tie had lang genoeg de theolo gische discussie over het boek van prof. Küng toegestaan. Op 5 juli nam de congregatie stel ling tegen de besproken kwes ties teneinde grote verwarring onder de gelovigen te vermij den. Door zijn verklaring van 5 juli heeft prof. Küng het vooruitzicht voor een zuivere en gefundeerde discussie zeer moeilijk gemaakt, aldus de kardinaal. Hij verwacht, dat de theo loog, gezien de belangrijkheid van de zaak, door een serene medewerking een bevredigen de opheldering zal geven. DL raad van bestuur van de Zwitserse luchtvaartmaat schappij Swissair heeft de be stelling voor tien vliegtuigen van het type DC 9-50 goed gekeurd. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG/OOSTERHOUT De heer J. Folkertsma, die zich heeft teruggetrokken als hoofdredacteur van de Haagse Post, zal terugkeren naar zijn oude functie van hoofdredac teur van Elseviers Weekblad. Zoals gemeld leidde o.m. het terugtreden van de heer Fol kertsma de redactie van de Haagse Post accepteerde zijn benoeming niet, waarna zij ontslagen werd tot bij leg ging van het conflict bij HP. Inmiddels blijft het zaak. zo meent de heer K. H. Klaver uit Oosterhout, paraat te blijven voor de HP-redactie. Dit voor het geval er onverhoopt een nieuw conflict zou uitbreken. De heer Klaver, filiaal-direc teur van een levensverzeke- ringsbarik in Oosterhout, heeft vorige week als lezer en sym pathisant van HP financiële middelen gezocht en gevonden om dit blad eventueel buiten de uitgeversmaatschappij Bo- naventura te laten voortbe staan. Volgens berekeningen zou hiervoor ongeveer één miljoen gulden nodig zijn. Een som, die volgens de heer Klaver, desge wenst stellig beschikbaar ge steld zal worden. In enkele da gen tijds heeft hij al garanties tot zes ton weten te verkrijgen. Afgezien van de vraag of Bo- niaventura de titel „Haagse Post" van de hand zou wiilen doen zijn er, volgens de heer Klaver, voor de redactie van de Haagse Post financiële mo gelijkheden om de uitgave van een weekblad met een derge lijke inhoud voort te zetten. Nu de partijen voorlopig weer tot elkaar zijn gekomen heeft de heer Klaver zijn financiële hulpactie voorlopig stopgezet. De heer Klaver zei verheugd te zijn over het terugnemen van het ontslag van de HP-re dactie. Hij noemde dit een be langrijke redactionele overwin ning. „Maar ik ben evenzeer verheugd over de zelfoverwin ning van de Bonaventura-di- rectie". U ziet, de mij toegemeten ruimte is vandaag nogal be perkt. Ik zal het derhalve kort houden. We houden het „be- bob", weet u nog, ouderen on der ons? In de vijftiger jaren was dat onder de jongeren van toen het toppunt van progres siviteit: je haar bebob laten knippen. Wie z'n haar nu zo draagt, gaat in ieder geval niet voor progressief door Frans gezegde: Mon Amoeroeroa. „Hiroshima Maar wie moet de atol beta len? Dat kan de Fransen geen Moeroeroa schelen. L03Z126 Röntgenologen doorlichten ts net zoiets als de bal terug kaatsen. Hebt u vorige week ook op gemerkt dat onze minister van Buitenlandse Zaken in Helsin ki dagelijks zijn mening ten beste gaf over wat er op die conferentie gebeurde? Een goede zaak, vind ik, want dan weet je hoe wij ons land over een en ander denken denkt. Officieel dan, natuurlijk, want u en ik mogen er best anders over denken. Ja, demo cratie. nietwaar? Mr. van der Praatstoel. Het is niet altijd Roosendaal en maneschijn. Dat heeft tot onze droefenis RBC nu weer eens gemerkt. Je ziet maar weer: zij zijn groot en wij zijn klein. Maar eerlijk is het niet O neel MER1JN (ADVERTENTIE) spaarvorm oud percentage nieuw percentage 5 7 Dit betreft een nieuwe spaarvorm De rentevergoeding op spaarboekjes en spaarrekeningen (4%), op spaardeposito's met twaalf maanden opzegging (6%), op spaardeposito's met vierentwintig maanden opzegging (6J/<%) en op jeugdspaarboekjes Zilvervloot (6%) blijft ongewijzigd.

de Stem | 1973 | | pagina 11