Eerste grote ronde voor Axelse coureur VAN DE BUNDER WINT RONDE VAN OOSTBURG AUTORALLY-CROSS IN GOES GROOT SUCCES Bert Broere winnaar ronde Bavel IE VAN SSEN: FKAMP- OVERWINNING SOUMIERS UITSLAGEN Een ronde voorsprong sport VIJFDE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 9 JUU 1973 „EL (SI/ANP) Mieke Vissen (Atmodes) heeft 1 tijdens internationale twedstrijden in Bazel ederlandse record vijf- verbeterd en gebracht [0 punten. Het oude nati- record stond sedert 10 •71 (Papendal) met 4429 i op naam van Miep van ADA). -jrestaties van Mieke van rt warem: 100 meter hor- '.3,3 kogelstoten 11,13 m., jrinigen 1.69 m., ver- |en 6,00 m. en 200 meter: jc. ;e de La rage (Sparta), ito Bazel ook voor een Nederiamdise seizoen- ie Zij liiep de 800 me- 2 min en 6 seconden. ga<vond had Tilly v.d. (PAC) in Züriloh 2.06.4 (n. Anneke de Lange ie in Bazel als derde de Roemeense Iliana (2.02.8), en de Zuidsla- Vera Niikolic (2.03.7). jzer (Hellas) bezette de plaats met een tijd van Elly va«n Beuzekam Castricum), de Neder- recordhoudster speer met 54,36 in., worn din, haar specialiteit met m. De Zwitserse Meta n zorgde nog voor een prestatie door 6,35 m. springen. Canadese atlete Glcnda heeft tijdens wedstrij- Victoria (VS) het we- oord op de mijl voor da- 'erbeterd. Zij maakte een 4 minuten 34.9 se«m- oude record stond op van de Westduitse Ellen met 4.35.4. Daarvoor de Nederlandse Maria ïers reoordhoudster met •ede en derde dm Victoria nog twee Canadese at- Thelima Wright (4.39.1) Anne Marie Davis I). ader de rudim drieduS- [toeschouwers, die zater- rags het parikoers van de j internationale Rotter- imaraithon stonden, be- zich ook titelhouder I Jansen. De AAC-ers, die begin van het seizoen Jjerlandse records op de >P, twtotdg kilometer en Engelse mijl verbeterde in uitstekend jaar tege- leek te gaan, kon zijn [ion-titel in Rotterdam dedigen. en heeft lange tijd last van zijn heup. Bij een ak door de Utrechtse Strikwerda is geble- (üt de benen van de Am- er in lengte verschil- dat lengteverschil Ie heup van Jansen, „pro- a". Na een vrij lamtgdu- isit heeft Jansen onlangs kiniingen mogen heryat- (ideaal is het nog niet, hoop aan het eind van roem toch nog een ma- i te kunnen lopen". DUINDIGT ZATERDAG ÏAnje-prijs 2040 m: 1 (W. van Dalen) I..26.6, 2 Komeet Oli- Lange Ros, toto winn. 1.70, 2.10 1.30, kop- trio 283,30. Jofra-prijs 1500 m: 1 Buitenzorg (M. Bouw- I.10.6 1.27.1, 2 Marko hten, 3 Mira Anjo, to la. 1.30, pl. 1.20 2.90, II.60. Westland-prijs 2040 Lowina K (W. van ^oorden) 2.52.4 1.24.5, aga M, 3 Jetstream, nn. 9.30, pl. 3.10 7.30 koppel 12.90, trio le Bref-prijs 2150 m eling) (ren)1 Manoli- Vandeuren) 2.17.5, 2 3 Gaily, toto winn. 1.30 1.80 2.50, koppel ïustburcht-prijs 2040 Jomiek Olivier (J. van leerd) 2.50.5 1.23.6, 2 ulpenburg, 3 Kosmos winn. 10.70, pl. 2.20 bO, koppel 20.60 trio tegina-prijs 2520 m: 1 Juick J. Wagenaar) ,2.6, 2 Johnny Baker, du Bois, toto winn. 1.10 1.20 1.20, koppel le Bref-prijs 2150 m eling) (ren): 1 Jingo der Kraats) 2.17.4, 2 3 Bearly, toto winn. 1.50 1.50 1.20, koppel 55.30. [exel-prijs 2140 m: 1 (P. Smit) 2.59.7 Francisco, 3 Immer Ito winn. 5.20, pl. 1.30 koppel 7.40. le Laak-prijs 2040 m: ■ine D (S. van Leeu- 2.48.9 1.22.8, 2 Ida It, 3 Just in Time, W 3.40, pl. 1.20 1.30 koppel 10.40, trio I Rijksdorp-pri js 1600 olden Wish (F. Wes- 2.08.7 1.20.4, 2 Jona- [Intrepide, toto winn. 6.80 3.20, koppel ator-omzet t WIM DE WAAL: „IK ZIE ER NIET TEGEN OP (Van onze sportredactie) AXEL Wim de Waal is er klaar voor. Klaar voor het grote avontuur, waar hij zich voor het eerst in zijn ama teurcarrière instort, de kleine Tour. De Axelse Trico Noble- coureur, die na een conflict met zijn sponsor weer in gratie werd aangenomen, reed dit seizoen al een forse reeks over winningen bij elkaar. „Maar dat was in criteria", zegt Wim de Waal. „In die koersjes rond de kerktoren. Daar gaat wei nig faam van uit. Om naam te maken moet je vooraan zit ten bij het grotere werk. Die kans krijg ik nu. Die hoop ik te pakken ook". Wim de Waal, die al tijdens de Nederlandse kampioen schappen zeker was van een I plaats in de Kleine-Tour- I ploegDe Waal: „Middielink [vertelde het me daar ail" ■eft zich zo serieus mogelijk op dit evenement voorbereid. De Waal: „Ik heb de laatste weken zo weinig mogelijk meer gereden. Me een beetje rd. Speciaal voor de Kleine Tour". De prestaties van de Axelse coureur namen juist de laatste weken wat af iook. De Waal: „Dat klopt, naar dat kwam omdat ik me al een paar weken niet hele- naal fit voelde. Verkouden. Ik zat propvol. Toch heb ik met lie verkoudheid nog hier en Baar gekoerst, gewoon omdat ik contractuele verplichtingen ad. Ik zou het liever niet jgedaan hebben". Vrijdag heeft De Waal met jjn Kleime-Tour-makkers frits Schür Hoogezand, Mat- hieu Dohmen Born, Aad van der Hoek Dirksland, Wil van Helvoirt Tilburg, Gerrie Kne- ieman Amsterdam en Ad Ge vers Schijndel, flink aan de onditie gewerkt op het natio nale sportcentrum Papendal, bnder toeziend oog van Joop tfiddelink. Zaterdag kwam De Vaal weer naar Axel terug. Om er nog even zijn charman te verloofde te zien en om och nog gauw even een koers hee te pakken. De Waal koers te zaterdag mag even rap naar len tweede plaats in het Bel- jsche Sinaai. De Waal: „Ik velde dat ik wat te weinig kilometers gemaakt had. Bo vendien zijn die koersen in lelgië niet schadelijk voor de ferme. Die ronden zijn daar jehoorlijk lang. Zondag ging Axelaar nog even naar zijn jpllega-Tour-renner Aad van Hoek, een goede vriend van De Waal in Dirksland en laandag vertrok het gezel- jchap per KLM naar Marseil le. I Zond' Zonder die ziji I Zonder Fedor den Hertog, er de nationale vedette, zijn vette gages als ama- ur mede kan opstrijken dloor Jijn voortreffelijke prestaties in voorgaande edities van de Kleine Tour. Wat denkt De Waal van het niet deelnemen van Den Hertog aan dit be- fengrijkste evenement voor de amateurs. De ideale gele genheid voor amateurs zich in- Brnationaal in de kijker te rijden. De Waal: „Een stomme zet van Den Hertog. Hij heeft het nou wel over die blessure, maar daar moet ik om lachen. Hij is niet genoeg geblesseerd zijn geld niet op de strij ken in amateurskoersen in het nple land. Als men maar be ialt, dan verdwijnt die bles- Ire wel". JVoor De Waal is het zeker dat het niet deelnemen Den ^rtog in de toekomst geld |[n gaan kosten. De Waal: Aan de hand van de prestates |e Den Hertog in de kermis- worsen levert voor zijn dure jnten is geen wielercomitê |oor warm te branden. Hij Simt alleen zijn geld ophalen P? koerst er geen meter voor. '*n Je goed te kunnen verko- gj1 tul je toch prestaties moe leveren. En blijven leve- Den Hertog heeft ook al Paald in het Nederlands l"™P:°erifehap. Daar greep hij Ifflt naast de overwinning. Jaar wil Den Hertog zich dan Taks op verkopen bij de wie- gcomiités?" Po Waal bekijkt de zaken o n "riers dam Den Her- De Waal heeft nog steeds grote wens over te kunnen rppen naar de rijen der be- FPsrenners. Hij beseft terde- Lw een,baan bij de profs K, aar ligt voor hem als er "lts overwinningen in ker- Tssn zijn aan te dra- te?minste geen dik belegde "nam. En Wim lust meer WIELRENNEN De and Prix Felix Melchior in (v r'urg is gewonnen door ■and Thomas. Tweede werd B Pxembunger Neier, derde W Kroep. Achtste Tonmie J'Kn' NeS0nrie Henmie Gij- 21ste Leon Strobbe. dan een boterham per dag om over het respectabele aantal eieren nog maar te zwijgen. De Waal weet dat als hij in de toekomst de kassa wat aan genamer wil horen rinkelen veel in eigen hand heeft in deze Kleine Tour. Een paar etappe-overwinningen of een goede plaats in de eindklasse ring kunnen veel maken. De Waal: „Het is voor het eerst dat ik in mijn loopbaan zulke hoge cols moet proberen te bedwingen. Ih heb in de Ronde van Luxemburg wel net door vrij heuvelachtig ter rein gereden, maar dat zafl in Frankrijk wel wat anders zijn Maar we zien wel. Ik zie er niet tegen op. Lukt het in de bergen niet te goed, dan mik ik op een paar etappe-over winningen. De spurtsnelheid heb ik er voor". Aan optimisme ontbreekt het in ieder geval niet bij het Axelse raspaard. 9 Wim de Waal: „Als blijkt dat ik niet kan klimmen mik ik op een paar etappe-overwlnr.lngen.' (Van onze correspondent). OOSTBURG De traditio nele kermiskoers voor ama teurs in Oostburg werd zon dagmiddag met grote over macht gewonnen door Toine van den Bunder, uit IJzendij- ke. Tijdens de 95 km lange wedstrijd op het 950 meter lange parcours reed Van de Bunder alle tegenstanders op een volle ronde. Grote afwezi gen tijdens de wedstrijd wa ren Wim de Waal en Jan Raas, zodat Toine van de Bun der als gedoodverfd favoriet van de start ging. Direct na de start ging het bijzonder hard. J. Westerweele kwam reeds na een, ronde met een voor sprong van 50 meter door. Dit vroege offensief brak hem echter snel op. Van de Bunder haalde hem persoonlijk terug en na 16 van de 100 te rijden rondjes verdween Westenvee- Ie met een achterstand van 1 ronde vam het toneel. Hij was echter niet de enige. Vele ren ners moesten a'l vlug de strijd staken. Sonomiigen konden het snelle tempo niet volgen. An deren hadden te kampen met materiaiaipedh. Omdat er slechts een duidelijke favoriet aanwezig was kwam het niet voor dat de renners elkaar gingen beloeren. Dit was tij dens de wedstrijd van de laat ste weken nog weieens het geval. Het gevolg wais dat er i'n Oostburg wel degelijk ge koerst werd. Iedereen pro beerde uit het peloton te de marreren. En iedereen deed zijn werk om de vluchter te rug te pakken. En als het eens niet liufcte een demarrage on schadelijk te maken zette Toine van den Bunder zich op kop van het peloton, waarna de ontsnapping zijn langste tijd wel gekend had. Na 33 ronden demarreerde van Wiel, Carrol, Lammens en Verheeze. Ze pakten een voorsprong van 50 m moor verder kwamen ze niet. Toen het peloton op de vluchters neerstreek ging Toine van de Bunder direct door. Even aarzelden de andere ren ners en dit was voor Van de Bunder genoeg. Ko Tolhoek en Charles de Smit probeerden er nog bij te komen maar ook zij moesten capituleren. Tegen d.t geweld was niemand opgewas sen. Geleidelijk giroeide de voorsprong van Van den Bun der. Ook Adrie Vasseur pro beerde het nog eens. Maar ook hiij kon Van de Bunder niet meer achterhalen. Van de Bunder was in een fantastische solo op weg naar de bloemen. Iedereen wist dat de strijd gestreden was, maar men bleef koersen. Het peloton was in middels in twee stukken ge vallen. Het talrijke publiek zag een mooie achtervolging van W. de Feber die van de tweede naar de eerste groep sprong. Om zo de dubbeling van de IJzendijkenaar te ont lopen. Dit was echter uitstel van executie. Toen Van den Bunder de staart van het pelo ton in de rug keek was het hek helemaal van de dam. Hij ging gewoon nog iets harder fietsen De ene na de andere renner moest er aan geloven en werd gedubbeld. Toen het einde in zilcht kwam liet Van de Buit' der zich iets uit het peloton (Van onze sportmedewer ker) BRUINISSE Bijna 1700 personen, waaronder diverse buitenlanders hebben zaterdag deelgenomen aan de vijfde in ternationale zeehengelwed- -itrijd in de Grevelingen. Het vistraject strekte zich uit over een lengte van 10 kilometer vanaf de jachthaven in Brui- nisse tot aan Scharendijke. Er vielen dit keer veel Zeeuwen in de prijzen maar de hoofdprijs een gloednieuwe Morris-Meransi was voor me vrouw Schuurbiers uit Bergen op Zoom. Zij .bracht 895 gram vis aan de kant en dat was ruimschoots voldoende voor de eerste prijs. De tweede prijs was voor M. Bode uit Halsteren: f 5000 in oontanten. De vouwcaravan die als derde prijs was uitge loofd ging naar L. van Waes (Sluiskil) terwijl zijn dorps genoot G. Tromp hls vierde prijs een Meuren-t.v. kon meenemen. De vijfde prijs, eveneens een kleuren-t.v. ging naar de heer Kessel uit Roo sendaal. Als zesde prijs kon C. Dam uit Nieuw Vossemeer een bromfiets meenemen en T. van Kleven uit Valkenswatard kreeg als zevende prijs een koelkast met diepvriezer. B. Martens (Hulst) won de acht ste prijs (vaatwasmachine), Paules (Lepelstraat) werd ne gende (bromfiets) en C. de Braijn uit Kloosterzande ont ving als 10e prijs een diep- vrieskist. terugzakken om alleen te kun nen finishen. De sprint om de tweede plaats werd gewonnen door Adrie Vasseur en Ko de Vrieze kreeg de derde pïaafe. Tijdens het door de wielerver eniging Luctor et Emergo uit stekend georganiseerde wed strijd deed zich nog een val partij voor. A. Verheeze uit Roosendaal raakte met zi-jn trapper een dranghek waarna hij tegen het wegdek sloeg. Daarna viel R. Lammens over hem heen. Verheeze werd met een hersenschudding per am bulance naar het ziekenhuis te Oostburg overgebracht. De einduitslag: 1. A. van den Bunder, 2 A. Vasseur, 3 K. de Vrieze, 4 T. Canoll, 5 J. Harinck, 6 D. Slinks, 7 L. van de Wiel, 8 J. K-uijps, 9 J. Marijs, 10 C. Spaans. (Van onze sportmedewer- ker) GOES. De aurorally-cross in Goes-Zuid is zaterdag weer succesvol geweest. Rondom het fraaie en overzichtelijk parcours hadden zich een klei ne 3000 toeschouwers verza meld. Deze spectaculaire ta. van sport groeit dan ook nar. een grote populariteit. Meel dank zij de vlotte organisati van de vereniging voor autc rally-crosses op Zuid-Bevelan en de sportiviteit van de dee. nemers was er voor de tot- schouwers veel te genieten. Op het paroours van bijnt 400 meter moesten zes ronden wordten afgelegd (ook iin de finale ritten) waarvoor men zich viia pninien kon plaat sen. Het aantal strafpunten dat moest worden genoteerd was niet erg groot maar werd toch onder andere voor de Axelaar E. Tielemain fataal om de fina le te bereiken bij de categorie 1000-1300 cc. Tieleman die in de manches als eerste, tweede en derde was geëindigd liep twee strafpunten op en zijn totaal van 44 was toen net niet toereikend om zich te klasse ren voor de eindstrijd. De finale bü deze klasse werd gewonnen door Jam van de Bosse, die reeds vanaf de start de leiding nam en door uitstekend bochtenwerk zijn voorsprong steeds uitbouwde. Bij de 1000 cc-categorie won de als favoriete gestarte Betsy van 't Westende, maar zij on dervond flinke tegenstand van Evert van der Kuijl, die slechts met gering verschil werd geklopt. Bij de 1300 cc klasse en hoger werd Dick van 't Wes tende driemaal rondewinnaar. Ook in de finale scheen hij ronder al te veel moeite de :ege te zullen grijpen. Maar het stunt- en show- verk van Van 't Westende u-oeg toch te veel risico's met :ich mee. In de laatste rondt afl-kte Dick van 't Westencn en slipper die hem met zijn 3MW buiten de lijnen brach, en dat was voor Jan die Vos een fraaie kans om die zege te grijpen wat ook gebeurde. UITSLAGEN: 1000 cc klasse: rondewm naars le manche: P. Rent meester, Yerseke, A. den Doelder, Axel, J. de Jonge, Goes; P. J. Krijger, Goes; Bet sy van 't Westende, Borssele; 2e manche: A. den Doelder, D. P. Krijger, E. van der Kuijl, Yerseke; J. van Liere, Bieze- linge; B. van 't Westende. 3e manche: J. de Jonge, B. van't Westende, E. van d-er Kuijl, F. den Doelder, Axel; J. Remijn- se, Goes. Finale: 1 B. van 't Westende; 2 E. van der Kuijl; 3 J. de Jonge, 4 A. den Doel der. Uitgevallen met pech: Re- mijnse. Rondewinnaars 1000-3000 cc: le manche: A. d-e Jager, 's- Gravenpolder; E. Tieleman, Axel; P. Gunst, Goes; J. von de Bosse, Middelburg; P. Pain- tus, 's-Heer-Arendskerke. 2e manche: T. van Liere, 's-Gra- venpolder; K. Rovers, 's-Gra- venpolder; A. v. d. Does, Heinkenszaind; J. A. v. d. Bos se, A. de Groene, Goes. 3e mamche: J. van de Boss-e, A. de Groene, T. van Liere, Ka- pelle; K. A. v. d. Berge, Goes; J. Verbart, Ovezarad-e. Finale: 1 J. v. d. Bosse, 2 A. de Groene, 3 J. v. d. Does. 1300 cc en hoger: rondewin- naars 1-e manche: D. van "t Westende; J. de Vos, Vlissin- gen; J. P. de Feijter, Axel. 2e manche: E. de Vliegere, Axel; D. van 't Westende en W. A. P-l-omp, Goes. 3e manche: Dick van 't Westende; W. A. Plomp; J. de Rijke, 's Heer- Arendskerke. Finale: 1 J. de Vos, Vlissingen, 2 D. van 't Westende, 3 J. W. de Rijke. 9 De overwinnaar Bert Broere, met naast zich. de ronde-roiss. (Van onze sportredactie) BAVEL De bijzonder sterk rijdende Bert Broere heeft de Ronde van Bavel, die door een zeer groot aantal toe schouwers (de schattingen liepen uiteen van 8.000 tot 10.000) werd gadegeslagen (voorzitter W. Marijnissen van het rondecomité: „Bavel zat op de tweede dag van de Ne derlandse kampioenschappen altijd op een slechte datum. Nu was het veel gunstiger, want er was in de naaste omge ving helemaal geen concurrentie".) op zijn naam geschre ven. De Victoria/Novy-renner klopte Pietje Franken, zjjn medevluchter in de spurt Het was in Bavel een bij zonder geslaagde koers. Het regende premies, en daar wil den de renners wel wat voor laten zien. Van het begin af werd er constant gedemareerd. In de eerste helft van de wed strijd bleef een belangrijke ontsnapping echter uit. Maar in het tweede gedeelte van de koers ontbrandde de strijd ten volle en werd het kaf van het koren gescheiden. Ongeveer 35 kilometer voor het einde ont stond een zeer sterke kop groep waarvan Broere, Franken Gödde, Hoogerheide, Konings, (udi Liebrechts, Gerry St.- Nicolaas, Van Overveld, Schuurhuizen, Wim van Steen is, Verweij en Stander deel uitmaakten. Slechts drie ren ners slaagden erin nog bij de leiders te komen: Pirard, Ter Harmsel en Joore. De vijftien man sterke kopgroep bleef echter niet lang intact. Bert Franken, Ad van Overveld, Ton ter Harmsel, Lou Verweij Broere, Peter Gödde, Piet en Wim Schuurhuizen gingen namelijk twintig kilometer voor de finish door na een premiesprint en daar kwam niemand meer bij. Met nog vier kilometer voor de wielen ontsnapten Piet Franken en Bert Broere nog. Dit tweetal, waarvan Bert Broere veruit het beste eindschot had, bleef in de slotfase nog net buiten be reik van de achtervolgers van wie Ad van Overveld de sprint won voor Peter Gödde. j, i Amateurs: 1. B. Broere (Ou denbosch) de 96 kilometer in 2.03.26, 2. P. Franken. (Ooster hout), 3. op 2 seconden A. v. iverveld (Zegge), 4. P. Gödde (Koewacht), 5. T. ter Harmsel (Lage Zwaluwe), 6. W. Schuurhuizen (Rotterdam), 7. ■L. Verweij ('s-Gravendeel), 8. H. Stander (Oude Tonge), 9. F. Pirard (Breda), 10. G. St.Nicolaas ('s-Gravendeel), 11. T. Joore (Raamsdonks- veer), 12. J. Konings (Sprun- del), 13. R. Liebrechts (Vlaar- dingen), 14. F. Hoogerheide (Ossendrecht), 15. W. v. Steenis (Hoog Blokland). 16. N. Rinkel (Aalsmeer), 17. B. Bilstad (Noorwegen), 18. T. Zuiker ('s-Gravendeel), 19. C. v. Bragt (Lage Zwaluwe), 20. J. Voesenek (Prinsenbeek). Nieuwelingen: 1. H. Schuurs (Amsterdam) de 50 kilometer in 1.33.08, 2. B. v. Est (Dinte- loord), 3. A. v. Peer (Sprun- del), 4. F. Verlinden (Zwa nenburg), 5. R. Stroosnijder (Moerdijk), 6. André Versteij- en (St.-Willebrord), 7. W. Lug. tenburg (Rockanje), 8. K. St. Nicolaas ('s-Gravendeel), 9. P. Hellemons (Halsteren), 10. J. Akkermans (Zevenbergen), 11. R. Kouijzer (Goes), 12. J Hansen (Noorwegen), 13. L. v. Nieuwkerk 's-f rsvenzande 14. J. v.d. Velden (Rijsber- gen), 15. P. Versteeg (Gies- senburg).. Liefhebbers; categorie A: 1. B. ter Harmsel (Lage Zwaluwe) de 40 kilometer in 41.40, 2. J. v. Geest (Maasland), 3. A. Ka- lee (Zwanenburg, 4. S. Koe vermans (Vlaardingen) 5. C. v. Helvort (Vlijmen), 6. J. v.d. Horst (Stolwijk), 7. A. Mans- alde'-s (Geldrop). 8. J. van Boxel (Nieuwendijk), 9. L. v.d. Parel (Yerseke), 10. J. Stolk (Veldhoven), 11. P. Oos terbeek (Osdorp), 12. A. Lie brechts (Vlaardingen), 13. A. v. Beek (Waalwijk), 14. J. Rij- kenberg (Amsterdam), 15. A. v. Delft (Drunen). Adspiranten: 1. L. Janszen (Atphen a.d. Rijn), 2. P. de Jong (St.-Willebrord), 3. C. Cokke (St -Willebrord). C. Hollemans (Bergen op Zoom), 5. C. Bernaards (Rotterdam), 6. A. v.d. Horst (Hoeven), 7. J. Heeren, (Sprundel), 8. J. Griep (Spijkenisse), 9 T. Petie (Halsteren), 10. M. Venix (Rotterdam. 9 Sommige auto's haden moeite om in het rechte spoor te blijven. li DE in Koewacht wonende Peter Gödde behaalde zater dag in Bleiskengraaf een der- Ie plaats achter winnaar Aad /an der Hoek. Gödde die de gehele wedstrijd aan de lei ding had gereden, moest in de laatste 2 ronden Van der Hoek en Kieftenburg laten gaan.

de Stem | 1973 | | pagina 11