Slijtage van de gewrichten in beide knieën Pieters moet stoppen met voetballen Volkskoersen in Breskens en Nieuw-Namen Vijfde zeehengelconcours te Bruinisse met grote deelname V erbeke stopt Uitslagen en klassementen TENNISCLUB SLUIS HOUDT TOERNOOI KIJ Met DC-3 d voor opnan Nederlands SCHERPE SPURT VAN 'T GELOOF TOUR OP DE T.V. Schilcher niet op training Van Hanegem tekent bij Feyenoord mam 1 sport ZATERDAG NEDERLAND I: NEDERLAND II DUITSLAND I: Zaterdag 7 juli 1973 Zaterdag 7 juli 1973 (Van onze sportmedewerker) AARDENBURG De Aardenburgse voetbalvereniging A.V.C. zal volgend seizoen een goede speler moeten missen. Noodgedwongen moest verdediger Bram Pieters een punt achter zijn vierentwintigjarige voetbalcarrière zetten. Ongeveer één jaar geleden kreeg Bram, zoals bijna alle Zeeuwsch-Vlaamse voetballers hem kennen, last van bles. sures aan beide knieën. Hiermee ging hij naar een arts, die hem direct doorstuurde naar een masseur. Deze gaf hem de raad, direct met voetballen te stoppen. Pieters deed dit en het hielp. Na een paar weken voelde hij echter geen pjjn meer. Hierdoor begon hij weer steeds meer aan het voetballen te denken. Bram: „De verleiding werd te groot en eigenwijs als ik ben, begon ik weer te voetbal len. Dit was natuurlijk wel erg dom, maar ja, ik deed het zo graag. Na verloop van tijd werd het weer steeds erger. Het deed toen zoveel pijn, dat ik wel moest stoppen. Ze zeg gen, dat het slijtage is van de gewrichten in beide knieën. Het is natuurlijk wel jammer. Ik ben al zesendertig, maar het ging nog zo goed, dat ik anders nog wel enkele jaren was doorgegaan". De oorzaak van de slijtage weet Bram niet zeker. „Ik denk, dat het komt door de zaalvoetbal. Drie jaar geleden heb ik hieraan meegedaan in België. Zo'n vloer geeft niet mee bij afremmen en dat is natuurlijk niet bevorderlijk voor de gewrichten". Pieters begon op 4 mei 1949 te voetballen bij de Aarden burgse junioren. Daarna speel de hij één seizoen in het tweede elftal, waarna hij op zeventienjarige leeftijd zijn debuut in het eerste maakte. Bram: „We speelden toen nog derde klas. Dat was wel een mooie tijd. Het voetbal is nu wel veel veranderd. Vroeger zat er meer een vriendschap pelijke band in de ploeg, al hoewel het nu toch ook alle maal leuke jongens zijn. De jonge generatie protesteert vlugger bij een beslissing van de scheidsrechter en voor de training hebben ze ook niet meer zo veel over". Bram Pieters staat bij alle voetballers bekend als een zeer sportieve kerel. Breskens- aanvoerder Piet de Winde: „Pieters is geloof ik wel de meest sportieve voetballer, die ik tot nu toe tegengekomen ben". Pieters: ,,In die vieren twintig jaar, dat ik voetbalde, ben ik nog nooit uit het veld gestuurd en ik heb nog nooit een officiële waarschuwing gekregen". Als dieptepunt in zijn voet balloopbaan ervaart hij de be slissingswedstrijd tegen Oost burg in Breskens, met als in zet de degradatie van de 4e klas KNVB naaf de le klas afd. Zeeland. Deze wedstrijd werd door (Van onze wielermedewerkeri HAAMSTEDE Na een vlijmscherpe eindsprint is Gerrit van 't Geloof vrijdaga vond winnaar geworden van het drukbezochte avondcriteri um in Haamstede. Van 't Ge loof had in deze eindsprint alleen nog te maken met John Konings en Bert Broere omdat Piet Franken en Frits Hooger- heide in de slotfase nog uit de kopgroep van vijf hadden moeten lossen. De hoofdmacht had eerst be staan uit acht main, die na 45 km. oip initiatief van A. Tak was ontstaan. Deze kopgroep nam snel 40 seconden winst die later wel terugliep en ver loor nia 70 km. Ad. Tak, Kas Fiotonie en de Noor Bildstad door een valpartij. Tak was er bij deze valpartij het ergst aan toe. Hij liep flinke schaaf- (Van onze sportredactie! BREDA Morgen zendt de BRT vanaf omstreeks tien over vier tot kwart over vijf de laatste kilometers en de aankomst van de etappe Di- vonne-les-Bains - Meribel-les- Ailues uit. Flitsen van deze etappe zijn op Nederland 1 te zien vanaf tien over vier in het programma Sport Troef. In het tweede gedeelte van dit programma dat om zes uur begint op Nederland 2 volgt nog een samenvatting van de verreden etappe. wonden op, Van de Bunder en. Peer Maas staakten de strijd om andere redenen. Van de Bunder: „Ik draaide vanavond slecht", Maias had dezelfde verklaring. Bij de nieuwelingen maakte de Noor Hansen de slag samen met Rein Stroosruijder, die zijn medevluchter in de eindsprint versloeg. Uitslag amateurs: 1. Gerrit. vain 't Geloof (Lage Zwaluwe) 100 km. in 2.28.15. 2. Jan Ko- niirags (Sprundel, 3. Bert Broere (Oudenibosch), 4. op 35 sec. Piet Franeken (Ooster- houit), 5. Frits Hoogerheide (Ossendrecht), 6. op 53 sec J. Voesenek (Prinsenbeek), 7. Silvester Aarts (Roosendaal). 8. J. van Dijk (Ulvenihoutl. 9. A. van Steen (Ètten), 10. An ton Deusing (Halstéren). 11. Kas Fifctorie (Bergen op Zoom), 12. op 2 min. 3 Terry Carroll (Philippine), 13. Kees Stoutjesdijk (St.-Maartenx- dijk), 14. Henk .Stander (Oude Tonge), 15. A. van Overveld (Zegge), 16. W. Vlaanderen (Maarssen). 17. Frits Pirard (Breda), 18. Ad. Prinsen (Raamsdonksveer), 19. Wim Westdorp (Heinkeniszand). 2U Rien Jongenelen (Ouden bosch). Nieuwelingen: 1. Rein Stroosnijder (Moerdijk) 60 km. in 1.26.40, 2. H. Hansen (Noorwegen), 3. F. van Oil;: (Geldrop) met een achterstand van 30 sec., 4. J. Akkermans (Zevenbergen), 5. Frains Grrep (Spijkenisse), 6. L. de Jager (Biezeünge), 7. M. Havik (Strijiein), 8. Bart van Est (Dinteloord), 9. Piet van der Pluijm (Haink), 10. H. Nieuw- dorp (Wemeldinge). Aardenburg met 31 verloren. Ook vindt hij het jammer, dat hij nooit een kampioenschap meemaakte. „Wel promoveerden we een maal, maar dat was omdat wij als tweede eindigden". Als hoogtepunt herinnert hij zich de twee wedstrijden, die hij speelde, voor het afdelings selectie-elftal. Ook werd hij acht jaar geleden gekozen voor het West-Zeeuwsch- Vlaams elftal. En pas geleden was het dan zover. Aarden burg had een afscheidswed- strijd voor hem georganiseerd tegen Milka Knokke, de kam pioen van het Belgische Lief hebbers Verbond. Voor de wedstrijd werd Bram gehul digd. Hij werd toegesproken door Aardenburgs secr. de heer W. Klooté en door Joh. Baert, de man, die in Aarden burgs eerste de aanvoerders- taak van Bram overneemt. De heer Klooté overhandigde hem namens A.V.C. twee sportboe ken, Joh. de Baert namens de spelers een envelop met in houd. Ook mevr. Pieters werd in de bloemetjes gezet. Na af loop kreeg Bram de wedstrijd bal, voorzien van de handteke ningen van alle spelers. Bram: „Ik heb de gehele wedstrijd meegedaan en het ging toch niet slecht. Eenmaal schoot ik nog op de onderkant van de lat; dat vond ik wel jam mer". Voor de voetbalsport is Bram overigens nog niet ver loren. A.V.C. heeft hem ge vraagd, de junioren te trainen en het is wel bijna zeker, dat hij hierop ingaat. Bram: „Ik heb altijd zo ver schrikkelijk graag gevoetbald. Ik ga zeker nog naar iedere wedstrijd van Aardenburg kij ken". 0 Bram Pieters: „Als ik niet met mijn knieën sukkelde zou ik nog wel een paar jaartjes mee kunnen." AMSTERDAM (ANP) Op de eerste training van Ajax, die gistermorgen in de Watergraafsmeer plaatsvond, is de Oostenrijkse internatio nal Heinz Schilcher niet op het appèl verschenen. De Oos tenrijker wiens contract is af gelopen, heeft nog geen andere club gevonden. Trainer Kno bel'; „ik heb deze week nog telefonisch contact met hem gehad en daarin heeft hij toe gezegd te komen. Ik begrijp er niets van". Voorzitter Van Praag deelde nog mee, dat geen enkele club naar Schilcher had geïnfor meerd. Wel was aanwezig in ternational Jan Mulder, Ge heel hersteld. Volkomen fit. „Hij is helemaal goedgekeurd en is weer helemaal in orde bevonden", zei een glunderen de Knobel, die gedurende tien weken Jan Mulder een privé training heeft gegeven. (Van onze sportredactie) AXEL Volkskoersen zijn de laatste tijd bijzonder in trek in Zeeland, en met name in Zeeuwsch-Vlaanderen. Dat boijkt wel weer uit het feit dat er voor vandaag 2 op het programma slaan. I nde mid daguren wordt er een volks- koers gereden in Breskens en vanavon dkomen de sportieve trimmers in aktie in Nieuw- Namen. Het wielercomité van Bres kens dat ervan afgestapt is om echt criterium te organise ren de zaak was financieel niet rond te krijgen in Bres kens heeft nu gekozen voor een tweetal volkskooersen. Op 15 juli zal de tweede „wilde koers" worden gehouden. Er wordt gestart met twee cate gorieën, de eerste groep be staande uit renners jonger dan 16 en ouder dan 35 jaar en een categorie van 16 tot en met 35 jaar. De organisators hopen ondanks de concurrentie van Nieuw-Namen op een re delijk goede deelname. De lengte van het parcours in Breskens bedraagt 1300 me ter. Om kwart over zeven start bij Niew-Namen de volks- koers die is georganiseerd door het feest- en sportcomité Nieuw-Namen. Deze wedstrijd telt mee voor het klassement en het Beneluxkampioenschap. Er wordt door de coureurs de A- en B-categorie gaan ge lijktijdig van start een gro te ronde gereden door de pol der en 23 kleine ronden over het bekende criterium pa- cours. De inschrijving voor de ze volkskoers is bij de heer E. te Kint. In Nieuw-Namen heb ben met name zeer veel Belgi sche trimmers ingeschreven. Enkele kanshebbers: van Rijc- kegem (Meulebeke), de Belie (Hulst), de Blok (Temse), de Blok (Heikant), Everaert (Hulst) en Bijvanck (Sas van Gent). (Van onze sportmedewerker) BRUINISSE Vanmiddag wordt in de Grevelingen voor de vijfde keer een internationaal zeehengelconcours gehouden, dat gevoeglijk als het grootste van Europa kan worden beschouwd. Vorig jar- waren er zo'n 2200 personen die van 12 tot 3 uur aan de waterkant stonden waaronder behalve Ne derlanders ook veel Belgen en Duitsers, een Fransman en een Engelsman. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Wim van Hanegem is gisteren een nieu we verbintenis met Feyenoord aangegaan. Van Hanegem te kende een driejarig contract voor de Rotterdamse club. Diit voor de sportvissers unieke concours, waarvan het vistoajeet zich uitstrekt vanaf de jachthaven in Bruinisse tot Sdhairenddjke, over een lengte van 10 kilometer, wordt prak tisch in zijn geheel georgani seerd door mevrouw T.M. van Hoof-Christiiaens. Mevrouw Van Hoof, die voorzitster is van de henigetoportvereniging De Grevelingen in Bruinisse heeft uiteraard wel te maken met haar andere bestuursle den, maar die geven mevrouw Van Hoof alle volmachten, want haar organisatorische ta lenten zijn bekend. Evenals vorige keren is er weer een prijzentafel die mem nergens anders bij een vis- wedistriijd ziet. Degene, die za terdag het grootste gewicht aan vis aan de kant brengt kan als eerste prijs incasse ren een auto (Morris Merina). De tweede prijs bestaat uit een woninginrichting ter waarde van f 5000 en als der de prijs is beschikbaar een vouwcaravan ter waarde van f 3500. Verder ziljn er te verdie men twee kleuren-t.v.'s, koel kasten, bromfietsen, afwasma chines en dergelijke, allemaal zeer bruikbare apparaten. En juist, die unieke prijzen (Van onze sportredactie) IJZENDIJKE Johnny Verbeke, de Trico-Noble-fi- guur uit IJzendijke is vrij on verwachts gestopt met wiel rennen. Verbeke die al een inzinking meemaakte vlak na de omloop van de Braakman waarin hij met pech te kam pen kreeg terwijl hij zich daar zo goed op had voorbereid, heeft hiermee meteen zijn supportersclub „De Pedaalrid ders" met zo'n 130 leden op non-actief gezet. De suppor tersclub heeft nu vergaderd en heeft besloten het batig saldo dat in kas is groot f 933,- over te maken aan de jeugd afdeling van de wielervereni ging Zeeuwsch-Vlaanderen. ZESDE ETAPPE: 1. Damguililaume (Fr-Plaud) 6.53.02, 2. Godefroof (Bel- Schatte) 6.53.08, 3. Ho-ban (GB-Caput) z.t., 4. Verbeecik (Belg-Df Kimpe) z.t., 5. Van Springel (Belg-Driessens) z.t., 6. Van Roosbroeck (Belg- Driessens) z.t„ 7 Vianen (Ned-Desvages) z.t., 8. Wright (GB-Desvages) z.t, 9 Planckaert (Belg-De Kimpe) z.t, 10. Gil- som (Lux-D-riessensz.t., 11. Rouxel (Fr-Plaud) z.t., 12. Pe- rin (Fr-Caput) zjt., 13. De- geest (Belg-Driessens) z.t., 14. van Vlierberghe (Belg-Dries sens) z.t., 15. Vanneste (Belg- Stablimski) z.t., 16. Martinez (Pr-Caiput), zt, 17. Aimar Fr-Gemini aniz.t., 18. Pin- tens (Belg-Driessens) z,t., 19. Ovion (Fr-Plaud) z.t., 20. Capamer (Fr-Desvages) z.t., 21. Grelin (Fr-Caput) z.t., 22. Bellone (Fr-Desvages) z.t.. 23. z.t., 24. Manzan Tierlinck (Belg-Stablinski) z.t„ 24. Manzaneque (Sp-Mo- reno) z.t., 25. Menendez (Sp- Barrutia), 44 Zoetemelk (Ned- Desvages) z.t., 59. Pustjens (Ned-Vissers) z.t., 64. Tabak (Ned-Stabltnski) z.t., 77. Kre kels (Ned-Vissers) z.t., 92 Kel- leners (Ned-Vissers) 6.53.49, 93. Oliveira (Port-Vissers) z.t., 94. Martins (Port-Vissers), 6.54.02, 99. Schepers (Ned- der Leeuw (Ned-Vissers) 7.00.06, 110. De Koning (Ned- Vissers) 7.03.07, 111. Vrancken (Ned-Vissers) z.t., 118. Gui- mard (Fr-Caput) 7.12.45. 120 Janbroers (Ned-Vissers) zt. ALGEMEEN MENT: KLASSE- 1. Cati-eau (Fr-De Muer) 33 uur 5 minuten 6 seconden) 2. Degeest (BeJi-Dri'essens) op 1.18, 3. Mortensen (Den-De Muer) op 1.34, 4. Van Springel (Bel-D-riessens) op 1.48, 5. Ocainia (Sp-De Muer) op 1.59. 6. Zurano (Sp-Moreno) op 2.27, 7. Van Roosbroiedk (Bel- Driessens) op 2.50, 8. Zoete melk (Ned-Desvages) op 4.04. 9. Poulidor (Fr-Caput) op 4.21, 10. Verbeeck (Bel-De Kimpe) op 4.25, 11. Mendes (Port-Schotte) op 4,25, 12, Pe rm (Fr-C-aput) op 4.26, 13 Van Impe (Belg-Stabliinski) op 4.28, 14. Thevenet (Fr- Plaud) op 4.38. 15. Afiostinho (Port-De Muer) op 4.42, 16. S. Vasseur (Fr-De Muer) op 4.57. 17. Vanneste (Belg„Stablkiski) op 4.59, 18. Tollet (Fr-Sta- blinski) op 5.22, 19. Schleck (Lux-De Muer) op 5.27, 20. Berland (Fr-De Muer) op 5.46, 21. Desliiisle (Fr-Plaud) op 6.10, 22. Tseham (WDl-Plaud) op 7.01, 23. Bouloux (Fr- (Plaud) op 7.36, 24 Grosskost (Fr-Caput) op 7.38, 25. Ovion (Fr-Plaiud) op 7.42, 28. Vianen (Ned-Desvages) od 8.29. 52. Martins (Port-Vissers) op 10.56, 64. Tabak (Ned-Sta- blinski) op 18.17, 78 Krekels (Ned-Vissers) op 20.42, 89 Pustjens (Ned-Vissers) op 22.46, 104. De Koning (Ned- Vissers) op 30.32, 106. Van der Leeuw (Ned-Vissers) op 30.49. 109 Oliveira (Port-Vissers) op 36.22, 112. Schepers (Ned- Driessens) op 38.33, 114. Jan broers (Ned-Vissers) op 43.09, 116. Vrancken (Ned-Vissers) op 48.38, 117. KeUeners (Ned- Vissers) op 53.15. PLOEGENKLASSEMENT 1. Blaud (Daniguillaume, Rouxel en Ovion) 20.39.18, 2 Driessens (Van Springel, Van Roosbroeck en Gilson) 20.39.24, (21 plaatsen), 3 Ca put (Hofaan, Perm en Marti nez) z.t. (31 plaatsen), 4 Des- vages (Vianen, Wright en Campanar) z.t. 35 plaatsen), 5 De Kimpe (Verbeeck, Planc kaert en Doyen) z.t. (41 plaat sen), 6 Sdhotte (Godefroot. Pollentier en Ducreux) z.t. (67 plaatsen), 12 Vissers (Pustjens, Krekels en Keile ners) 20.40.05. maken het natuurlijk attrac tief voor de sportvissers om naar de Grevelimigein te komen. „Het is nu enmaal wedstrijd sport en ook daarin moet je met je tijd mee", zegt me vrouw Van Hoof die overigens wel toegeeft, dat het een hee' karwei is om zo'n rits van waardevolle prijzen los te peuteren. Zeven maanden vati tevoren begint mevrouw Van Hoof reeds aain, de voorberei ding van „haar" concours. Dan worden de eerste contacten gelegd met zakenmensen en eventueel met d'e autoriteiten. Dit jaar is er din samenwerking met het WV ein de mtddejv standsvereniigiing een hele feestiweek gekoppeld aan het viscomcours. Elke avond vanaf maandag treden een keur van artiesten op zodat er heel Wat te beleven is dn Bruinisse Me vrouw Vam Hoof en haar man zijn zo gezegd op visset ver zot en vooral ook omdat de heer Van Hoof op doktersad vies veel in dte frisse lucht moest, kwam het echtpaar Van Hoof reeds vijf jaar geleden elk weekend vanuit Viaardin- gen maar Bruinisse Mevrouw van Hoot: Maar. ik ben een rasechte Zeeuwse hoor, ik kom van Terhole (Zeeuwseh-Vlaanderpn) en ik heb, al zeg ik het zelf, altijd iets durven aanpakken." Twee jaar geleden vestigde het echtpaar Van Hoof zich in Bruinisse en ging het hotel, café-restaurant Storm exploi teren samen met dochter en eschoonizoon. Mvr. Van Hoof la coniek: „Toen hadden we me teen ook een clublokaal voor onze hengelsportvereniging die nu 1390 leden telt en per sei zoen 10 vaseoncoursen org ani seert. Maar dat van zaterdag is natuurlijk het grootste. Daa: hebben we heel wiat contro leurs voor nodig. Eén man van ons controleert 25 deïlnemers Daar komen dan nog bij de hoafdcontroieurs en daarboven staat nog het bestuur, dat een oogje in het zeil houdt." Mo menteel hebben 1600 sportvis sers voor zaterdag rngeschre ven. Mevrouw Van Hoof „Daar komen er nog wel wat bij maar als we 1800 of 1900 mensen krijgen denk ik toch dat we deze keer tevreden moeten zijn. We zitten immers zaterdag in het hartje van de bouwvakvaikantie en dat kar wel eens een terugslag gevtn buiten vorig jaar. Maar zo'n kleine 2000 sportvissers aan de kant is altijd nog een mooi getal. De eerste keer hadden we er maar 750 dus er is in de loop der jaren wel een op gaande lijn te bespeuren. Dal toeft ook ons ledental en let wel zij komen niet allemaal van Schouwen-Duiveland of Brabant. Wij hebben bijvoor beeld ook genoeg leden in Zuid-Holland, vooral uit Rot terdam en omstreken." Wie zaterdag als sportvisser nog actief aan de slag wil in De Grevelingen kan contact opne men met hotel Storm in. Brui nisse, telefoon 01113-1262. 0 Mevr. Van Hoof: „Er komt heel wat kijken om zo iets te organiseren." (Van onze correspondent) SLUIS Van 9 tot en met 15 juli organiseert de Lawn Tennisvereniging Sluis een groots opgezet Belfort toer nooi. Gespeeld gaat worden in de categorieën B, C en D. De wedstrijden beginnen 's mor gens van 9.00 u. en de laatste wedstrijden zijn iedere dag gepland op 19.00 u. Organisa tor Guido van Daele: „Of de wedstrijden die iedere dag op de geplande tijd zullen eindi gen is voor mij nog een grote vraag. Er moeten in totaal 183 wedstrijden gespeeld worden. Vorig jaar waren het er slechts 85. Dit komt neer op 22 wedstrijden op een dag. Dat kunnen we hier in Sluis gezien het aantal hanen nooit voor elkaar krijgen. Gelukkig hebben we in Oostburg de be schikking over één baan, waar we dan ook de eerste vier dagen zeker gebruik van zul len maken. Misschien moeten we er zelfs wel uitwijken naar Aardenburg, De oorzaak dat het aantal inschrijvingen meer dan verdubbeld is, is het zeer geslaagde toernooi van vorig jaar wellicht. De heer Van Daele: „De meeste deelnemers van vorig jaar zijn ook nu weer van de partij. Sommigen nemen ook vrienden en ken nissen mee. Er zijn deelne mers uit alle delen van Neder land. Zelfs uit Limburg". Tevens bestaat de Lawn Tennisvereniging Sluis 5 jaar. Vanwege dit jubileum zijn tij dens het toernooi tal van festi viteiten. De deelnemers kun nen o.a. mee doen aan twee voetbalwedstrijden, een vis wedstrijd en ook zal er een barbecue avond georganiseerd worden. Guido van Daele had ook graag de Zeeuwse top uit Sluis aan het werk gezien. Van Daele: de top van de Zeeuwse jeugdspelers wordt door de KNLB verplicht deel te nemen aan internationale toernooien welke altijd buiten Zeeland plaatsvinden. Het re sultaat is dat ook de sterke spelers van buiten Zeeland niet komen, omdat zij toch geen tegenstand van betekenis ondervinden. Dit komt vooral de kwaliteit van Zeeuwse toernooien niet ten goede en dat is jammer. Het Zeeuwse tennis wordt z.t. momenteel geweldig in de lift. Zeeland is thans op tennisgebied het sterkst groeiende district van Nederland. Maar hier is het laatste woord nog niet over gesproken". Het grote probleem voor de Sluise tennisvereniging is de accommodatie. Van Daele: „We hebben hier maar twee banen en dat zijn twee te weinig. Ook het clubhuis is niet bepaald iets om trots op ten zijn. We zulen hier binnen kort zeker over praten met de gemeente Sluis". Over eventu ele favorieten voor de eindze ge van het toernooi valt vol gens Guido van Daele weinig te zeggen. Daar er zeerveel onbekende deelnemers zijn. De geplaatsten zijn categorie heren D: 1 J. Leenhouts-F. Bouillaut. Dames enkel: 1 Marjan Hermsen; 2 Jacqueline van Eijk. Heren dubbek: 1 Walter Musson-Guido van Daele; 2 Julien Bral en Jan Geertse. Dames dubbel: 1 Ve ra Sips plus Jacqueline van Eijk 2 Angela Hagenaar en Marjan van Damme. Gemengd dubbel 1 Esmeralda en Julien Bral; 2 Angela Hagenaars en Guido van Daele. Categorie C heren enkel: 1 Hans Schür; 2 Ronnie van Noorden. Dames enkel: 1 Klarien Wabeke; 2 Marjan Geertse. Heren dubbel: 1 Cees van der Kreeke en Ernst Wondergem; 2 P.G. van Eijk en D. van Eijk. Dames dubbel: 1 José van der Molen, en Marjan Geertse. Gemengd dubbel: 1 Klarien Wabeke plus Ronnie van Noorden; 2 Marjan Geertse plus Ernst Wondergen. Categorie D: he ren enkel: Robert Jan van der Veen; 2 Kees van Meurs. Da mes enkel: 1 Lia Kuypers. He ren dubbel: 1 Kees van Meurs en Geert Hof. Gemengd dub bel: 1 Lia Kuipers en Kees van Meurs. In de categorie B wordt geen dames dubbel ge speeld wegens te weinig in schrijvingen. Na afloop van het toernooi reikt burgemees ter Van Sluis de heer van de Belt zondagmiddag de prijzen uit. 16.02 16.15 16.30 18.45 18.55 19.05 19.13 20.00 20.20 20.25 16.00 (Kr Nieuws (N<JS KRO (K) De bloementuin (K) De club van 6V2 (K) Klassewerk inte land (K) Kiri de clown (NOS) (K) Nieuws (NOS) KRO (K) Porky (K) De Gulden Zeez luw. Optreden van h Russische staatsense. ble Lezghinka (K) Journaal en wee bericht (NOS) (K) Algemene Loter Nederland (K) The Second Gei tion. Amusementsprc gramma met de dans groep The Second Ge, ration. Gast zijn o.a. Liesbeth List en Adè Bloemendaal 21.10 Brandpunt 22.10 (K) Marty Feldman I medy Machine 22.35 Epiloog 22.40 (K) Laatste nieuws 14.00 Tennistoernooi Wimb don (NOS). Finales he ren enkel- ein damesd belspel. (K) Kiri de clown (NOS) (K) Nieuws (NOS) AVRO (K) Eet is moeilijk 01 een pinguïn te zijn, filmdoeumentaire (K) Journaal en weer bericht (NOS) (K) Je kunt maar een maal sterven, televisie film Sportpanorama (K) Ontdek je plek Filmpje over Bronkh in de Achterhoek (K) Laatste nieuws (NOS) 1 18.45 18.55 19.05 20.00 20.21 21.35 22.20 22.25 10.00 (K) Nieuws. 10.05 (K) Journaal van gistf ren. 10.30 (K) Wat ben ik? 11.15 (K) Boeienlegger. 11.35 (K) Opleidingsjaoht voor Teneriffa. 12.20 (K) Rondblik 12.50 (K) Persoverzicht. 13.00-13.20 (K) Journaal. 14.30 Programma-overzicht. 14.35 (K Journaal. 14.45 (K) De televisiemuis 15.15 (K) Sterren in de stud 16.00 (K) Een plus een tegei twee 16.45 (K) Markt 17.15 (K) R.K. Vespers 17.45 (K) Sportjournaal 18.35 (K) Donaug'schichten 19.00 (K) Hier und Heute 19.35 (K) Professor Balthaza 20.00 (K) Journaal en weer bericht 20.15 (K) Vier vrouwen ach ter Kray an. Oud-Ham burgs volksstuk over een weduwnaar die be- Zo 8 AMSTERDAM (ANP) dagmorgen vertrekt om o uur vanaf Schiphol de Dakc PH-MAG voor een oceaa vlucht van zes a zeven dag met bestemming Curacao. I toestel, dat eigendom is v bcorpiofilms, de predukti maatschappij van Pim de "arra en Wim Verstappe maakt deze reis ten behoe van opnamen voor de fil „Dakota", mét in de hoofdro Jen Kees Brusse, Monique v de Ven en Rudolf Lucieer. I>e opnamen vinden plaa °P Curasao, Aruba, Bonair tit.-Maarten, Columbia, Surin me en later ook in Lissabo Nice, Texel en op Schouwer uiveland. Kees Brusse spee to deze film le vliieger-eig: naar van de laatste DC-3 d: nog rond Curagao vliegt.M< toque van de Ven is een rijk jonge vrouw die hem én zij brengt^ VUWr 611 Vlal „Dakota" wordt geregisseer door Wim Verstappen (36) e geproduceerd door Pim de 1 ff ra jr. (33). Beiden ziji Sfd thuis in de West: Ver stappen woonde 17 jaar o i„U1ela?' De la Parra 20 jaa „ir, urmame. Cameraman (o ?toemascope) is Jan de Boni ia.ar„ j wiordit begin volgen: laar m de Nederlandse biosco Pen verwacht. dJrel,Brusse 18 speciaal voo e trim doende zijn vlieg brevet te halen. Hij is reed 1Z/MK, KOUD

de Stem | 1973 | | pagina 20