WIE WON WAT in de Pinksterprijsvraag van onze adverteerders '73 PRODUKTIE- MEDEWERKERS PHILIPS TERNEUZEN Bravenboer Scheers b.v. A. ELEKTROTECHNISCH TEKENAARS iü Wij laten u rijden. MetVauxh' I en GM Rangen bij Spiegelfabrical Economisch of sportief. Wat is üw stijl van rijden? Garage R. R. Visser Terneuzen SNACKBAR „DE RUIF7 INGENIEURSBUREAU Nooit van ons gehoord? op MTS-niveau en liefst enige tekenervaring Wat bieden wij? Coöp. Boerenleenbank „Terneuzen'' Raiffeisenbank Terneuzen ALGEMENE VERGADERING SERVEERSTERS KEUKENPERSONEEL VAKANTIE-HULPEN Zaterdagbijl GOES Economisch! U zoekt een zuinige auto?DeVauxhall Viva. De oprechte viercilinder. Goed voor 53 pk.Volledig gesynchroniseerde versnellingsbak. Gescheiden remcircuit Zwaarplaatstalen carrosserie. Die werd -let op -11 x tegen roest behandeld. En ook de onderkant is volledig gecoat. Daar kunt u geen plotselinge kosten op krijgen. U krijgt wel veel ingebouwd komfort. Wie geeft dat nog voor maar f7.876,-? Vauxhall Viva! Juist. Sportief! U wilt een raspaardje rijden? De GM Ranger. Kom maar eens achter het stuur zitten en laat hem maar eens lopen. Er zijn vier modellen, de viercilinder 1,7 liter, de viercilinder 1,9 liter, de zescilinder 2,5 liter en de zescilinder 2,8 liter. Met andere woorden, er zijn vier manieren om écht rijplezier te beleven. En dat vanaf f 11.965,-. Kom. Kruip achter het stuur. En rij Ranger. Vauxhall Viva GM Ranger, Uw Vauxhall Bedford GM Ranger dealer: Parkeerterrein Tel. 01150 - 7900 Zaterdag 7 juli 1973 De opzet van de Pinksterprijsvraag van onze adverteer ders, die dit jaar dezelfde was als in 1972 blijkt op de een of andere wijze onze lezers uitstekend te bevallen. Ken nelijk boeit het zoek- en speurwerk dat aan dezé prijsvraag is verbonden de bevolking van onze verspreidingsgebieden in hoge mate. Het aantal inzendingen was verbluffend groot, hetgeen betekent, dat ettelijke tienduizenden, pak weg gemiddeld 8 uren doende zijn geweest bij alle deelnemende adver tenties de juiste vakjes terug te vinden. Iets dat onze diepe bewondering afdwingt en dat ervan getuigt, dat in Zuid west-Nederland een volk van volhouders en doorzetters woont. Lang niet alle oplossingen waren geheel juist. Er wa ren inzendingen, die er to taal naast waren, maar daar entegen ook tallozen die op 't nippertje na goed waren. Dat waren vaak gevallen van een schrijffoutje of een kleine vergeetachtigheid. Ook wisten diverse inzen ders geen raad met de paar voetangeltjes, die in de prijsvraag waren verborgen. Al deze inzenders vielen uiteraard buiten de prijzen. Na deze eerste voorselec tie bleek niettemin, dat er nog vele duizenden inzen ders waren, die tot een per fecte oplossing wisten te ko men. Die oplossing luidde: Groep A: 37.560 Groep B: 7.671 Groep C: 25.107 Groep D: 36.880 Dit deze goede oplossing kwamen uiteindelijk de vele prijswinnaars naar voren. U vergeeft het oms dat de lange lijst van prijswinnaars enige tijd op zich liet wachten. Neemt u echter van ons aan, dat er lange uren hard aan is gewerkt door de mensen die de jury uitmaakten en dat het bepaald geen sinecure was om door de reusachtige stapels in zendingen heen te worstelen. Ze deden het echter met en thousiasme en plezier. Het enige dat hun speet is dat bij lange na niet alle goede oplos singen met een prijs konden worden gehonoreerd. Daarvoor was het aantal beschikbare prijzen, hoewel het er toch heel wat waren, absoluut on toereikend. De gelukkigen, die wel „in de prijzen vielen", vinden hun naam en adres op deze pagina afgedrukt, terwijl zij boven dien nog een persoonlijk schriftelijk bericht thuis zul len ontvangen. Slechts op vertoon van dat schriftelijk bericht kan men bij de prijsschenkers de prijs in ontvangst nemen. Nadrukkelijk wordt er nog op gewezen, dat prijzen in na- tura niet kunnen worden ge ruild noch in geld kunnen worden uitgekeerd en dat waardebonnen bij de desbe treffende prijsschenkers moe ten worden besteed. Boven dien moeten de gewonnen prijzen vóór 31 december 1973 bij de prijsschenkers worden afgehaald. Na genoemde da tum komen de geschonken prijzen te vervallen. P. C. Smit, V. d. Waalsstraat 25, Teimeuzen. Cassette recor der t.w.v. f 149,-. Vam: EK- SAKT, Dijkstraat 77, Terneu- zen. M. 1. Fijnaut, Vtoletstraat 35, Oostburg. Waardebon van f 125,-. Van: Woonadviseurs EVEN KIJKEN, Zuidzande. W. Koevoets, Kanaalkade 90, Axel. Kledingbon t.w.v. f 125,-. Van: Modehuis „De Zon" Oostburg. „Carianne" Passage, Axel. R. A. Verschuren, Anjer straat 20, Kloosterzande. Al- lessnijdier, edelstaal, voor lade inbouw, t.w.v. f 116,-. Van: Fa. E. A. Jorikheijm, Hulsterweg 37, Kloosterzande. J. Roelse, Zandstraat 63, Hulst. Polshorloge t.w.v. f 100,-. Van: Juwelier - horloger Bosch, Noorctetraat 16 Termeu- zen. Steenstraat 10, Hulst. A. P. Polfliet, Gr. Zwanen- straat 17, Hulst. Wasbehande- linigem t.w.v. max. f 100,- voor 1 persoon. Van: Wasserij ,33e Dageraad", Beestenmarkt 14, Hulst. Wed. E. v. Goethem, Rozen straat 27, Kloosterzande. Waardebon van f 100,-. Van. STEBA B.V. Steenstraat 3, Hulst, Weststraat 3, Aarden- burg. Kade 5 - Kapellestraat 3, Markt 3, Sliuis. Aug. Ringoot, Pr. Hendrik straat 32, St.-Jamsteen. Porse leinen bttoemenivaas t.w.v. f 75,-. Van: Fa. Ferket en Reyns, Steenseddjk 100, Huist. M. v. d. Vijver, Langestraat 47, Oostburg. Horloge t.w.v. f 70,-. Van: Juweliersbedriljven OUWENEEL B.V., Burcht- straat 8. Oostburg, Noordstraat 24, Axel. Th. P. C. v. Ovemeeren, Nic. Beetsstr. 30, Terneuzen. Foto camera t.w.v. f 56,50. Van: Fo to Paiul Aardewerk, Axelse- straat 52b, Terneuzen. F. Verheyden, Lyceumstraat 17, Hulst. Waardebon van f 50,-. Vam: De Vos Eggermont B.V., Korte Nieuwstraat 21, Hulst. P. Luycks Voet, Nieuweweg 68, Hulst. Keukenifclok t.w.v. f 45,-. Van: Juwelier - horloger De Cock, Lange Nieuwste. 26. Hulst H. J. Vermaire, Juliana van Stolbergstr. 11, Terneuzen. Verbandtroimmel t.w.v. f 40,-. Van: Fa. Van Putten en Zn., Axeilsestraat 165, Terneuzen, Hemelstraat 20, St.-Jansteen. W. C. E. Ivens, Verdunlaan 12, St.-Jansteen. Lagostima keuken-garnituur tw.v. f 35,10. Van: Prosper Versdhue- ren, Hoofdstraat 35, St.-Jan- Steen. W. P. M. van Troost, Hya cintstraat 16, Kloosterzande. Tramsdistorraidio t.w.v. f 30,-. Van: Staf de Feber, Steense- dijk 39, Hulst. N. L. M. Rootsaert, Land- straat 38, Aardenburg. 1 Haar- pennanent t.w.v. f 28,-. Van: Salons Coiffure, Brouwerij straat 58, Oostburg, Weststraat 1, Aardenburg. P. S. Marteus, Beeeluxstraat 110, Sas van Gent. Transistor- radio t.w.v. f 27,50, Van: Ver- vaet, Westkade 94, Sas van Gent. L. M. Jansen-Baart, Kerk hofpad 12a. Vogelwaarde. 1 Werphengel t.w.v. f 26,75. Van: Fa. A. F. Buysse, Lange Nieuwste. 16, Hulst. G. A. Bogaart, Sch'«hol straat 4, Westdorpe. Verlich tingsartikelen t.w.v. f 25.-. Van: „De Lichthoek", Passage 3, Axel. P. J. J. Asselman, De Ruy- terstraat 9, Axel. Waardebon van f 25,-. Van: Fa. Noens, Noordpolderstr. 13, Axel. J. Traas, Van Hallstraat 59, Goes, wekker t.w.v. f 25,-. Van: Fabery de Jonge, Lange Kerkstraat 30. Goes. W.B. van Hauten, Gentse vaart 38, St-Jansteen, 1 waar debon van 25,-. Van: Fa. L. Bouchaut, Vylainlaan 13 a, Hei kant. P.A. de Block, Ellestraat 2, Heikant, waardebon van 25,-. Van: Fa. Wemolin, Juliana- straat 2, Heikant. D.J. de Vos, Gentsevaart 43, St.-Jansteen, Kapellebrug, waardebon van 25,-. Van: Wo ninginrichting Bleijenbergh, Hoofdstraat 47, St-Jansteen. G. Peeters. Sportlaan 53, Hulst, bloemen-planten t.w.v. 25,-. Van: Tuincentrum Terra Nova, Absdaalseweg 78, Hulst. J. P. Heyens, Cuyperste. 33, Vlissingen, waardebon van f 25,-. Van: Meubelhuis Renais sance, VIiissingen-Middielburg- Goes. I. K. Passieux-Lockefeer, Fr. den Hollander! 6, GoeS, waar debon van f 25,-. Van: Mode huis Berco, Lange Vorststraat 80-82, Goes. J.W. de Jonge, Pr. Hen- drikstr. 18, 's-Heerenhoek, waardebon van f 25,-. Van: Fa. Ouweneel' Lange Vorststr. 35, Goes. A.H. Ruyten, Beukenstraat 141, Goes, 5 autowasbeurten t.w.v. f 25,-. Van: Garage v. Strien, L. P. v. d. Spiegelstraat 92, Goes. O. Wuytack, Beatrixstr. 27, Clinige, waardebon van f 25,-. Van: Fa. P.M. v.d. Walle en zn, Gravenstraat 181, Clinge. A. A. Mahu, Boudeldodijk 10, Lamswaarde, waardebon van f 25,-. Van: Fa. Elcom, Van Waesberghestraat 15 Hulst. Mej. D. Balemans, Lange straat 47. Oostburg, waardebon van f 25,-. Van: Modehuis Raes, Oostburg-Sluis. C.M. Naeyaert, Boogaardstr. 1, Aardenburg, waardebon van f 25,-. Van: Woninginrichting Verdegem, Zuidzamdsestraat 29, Oostburg. P. J. Verhelst, Gravenstr. 21, Clinge, 1 waardebon van f 25,-. Van: Alberdo, Gravenstr. 205, Clinge. M. L. de Clippelaar-Van Bun der, Sportlaan 69, Hulst, 1 waardebon van f 25,-. Van: Alberdo, Bieiikaadstraat 15-17, Hulst. G. Buyck, Landstraat 27, Aardenburg, coupon damesstof t.w.v. f 25,-. Van: Trico Noble, F.P. van Turenhout B.V., Ee- deweg 15, Aardenburg. F. Verbraeken, Emmastraat 30, Axel, roestvrij stalen fon- duepan t.w.v. 24,95. Van: Den Kooperen Moor, Weststraat 14, Axel. E. Vefschueren, Brouwe- rijstr. 22, St.-Jamsteen, 1 fiets tas t.w.v. f 20,- VamDe Silva-Van Goethem, St-Jan steen, Heikant. E.A. Blommaert-De Windt. Poorterslaan 45, Hulst, 2 di ners a f 20,-. Van: The red bar rel, Steenstraat 1, Hulst. E.v. Dorsselaer, Brouwe- rijstr. 54, St.-Jansteen, 1 fles bessenjenever en 1 fles kersen- brandewijn voor samen f 17,-. Van: Slijterij „Jan Steen" Prins Hendrikstr, St.-Jan steen. W. Verbrugge, P. de Hooghstr. 24, Terneuzen, To rnado Schotelwiarmer t.w.v. 15,95. Van: fa. L.C. Hamelink, Axelsestraat 2, Schependijk Terneuzen. Joh. de Bue, Veerhoeklaan 10, Oostburg. 2 ijstaarten t.w.v. f 15,- per stuk. Van: Hotel Café Bar Victory, Markt 18, Oostburg. A. Raas, Vogelschorsstraat 2, Sluiskil. Waardebon van 15,-. Van: Dey, Noordstraat 53, Axel. R. van Kampen, Mauritslaan 22, Huist. Waardebon van f 15,-. Van: J. Riské Dubbele Poort 9, Hulst. J.P. van Moorten, Paarden- vest 8, Sas van Gent. Waarde bon van 15,-. Van: 't Spinwiel, Gentsestraat 5. Sas van Gent. J. Taalman, Beatrixstraat 14, Terneuzen. Benzinebon f 15,- Autobedrijf Mannaert, Axelse straat 19, Rooseveltlaan 1, Terneuzen. W. Vernimmen, Trumanlaan 46, Hulst. Italiaanse wattenpot t.w.v. f 15,-. Van: kapsalon Wim d'Hondt Houtmarkt 4, Hulst. P. J. Sponselee Oude Polder straat 65, Hulst, Waardebon van f 15,-. Van: De Gebroken Kruik, Steenstraat 15, Hulst. Gebr. Kramers, Tivoliweg 13, Hulst. 2 diners a f 10,-. Van: Pub The Clipper, Grote Markt 12, Hulst. A. de Bakker, Oude Haven 2, Oostburg. Waardebon van f 10,-. Van: Babyhuis Nikie, Nieuwstraat 12, Oostburg. Mgr. A. Buyck-Doens, Hand boogstraat 19, IJzendijke. Zui- velbon t.w.v. f 10,-. Van: Cam- pimia v.h. Coöp. Zuivelfabriek Eensgezindheid, Mauritsweg B 39, IJzendijke. J. Verstraaten, Brouwerij straat 37, Oostburg. Waarde bon van f 10,-. Van: Slijterij J. Scherbeijn, Brouwerijstraat 30, Oostburg. A. Verkeste, Noordwal 12, Oostburg. Waardebon van f 10,-. Van: Sporthuis van Noorden» Burg. Erasmusstraat 8, Oostburg. D. J. Herrebont, Oude Haven 6, Oostburg. Waardebon van f 10,-. Van: W. de Schrijver, Markt 9, Oostburg. M. A. Laurijs, Axelsestraait la Westdorpe. Waardebon f 10,- Van: Schoenhandel Vasseur, Stationsstraat Noordstraat Axel. A. Haers, Weststraat 56, Philippine. Boekenbon van f 10,-. Van: Firma Remery Gent sestraat 10, Sas van Gent. C. Passier, Rodenbachstraat 3, Terneuzen. Benzinebon f 10,-. Van: Autobedrijf Den Oude Mr. F. J. Haarmanweg 56, Ter neuzen. H. Wieles, Groen v. Prinste- rerlaan 25> Axel. Benzinebom v. f 10,- Van: Garage Lenos Oranjestraat 14, Axel. L.B. v. Kerkvoorde, Tho- lensstraat 100, Terneuzen. Waardebon van f 10,-. Van: Stok, Mak. knit., Axelsestraat 11, Terneuzen. Mej. A. Oosthoek, Marijke- straat 56, Goes. Waardebon van f 10,-. Van: Fa. S.W. Ga- briëlse Voorstad 11, Goes. A. Heck, Pruimestraat 4, Goes. Waardebon van f 10,-. Van: P. Pieterse Keizerstraat 7 Goes. L. de Bruyn, Bernhardstraat 11, Terneuzen juweliersche que van f 10,-. Van: Opticien Dingemanse, Axelsestraat 46, Terneuzen. Mej. J. Verbocht, St.-Anto- niusziekenhiuis, Pastoor v. Genkl. 6, Oostburg waardebon van f 10,-. Van: v.d. Aimeele B.V. Burchtstraat 2, Oostburg. P. van Vlierberghe, Paiulus Potterstr. 6, Oostburg waarde bon van f 10,-. Van: Chris Francke, Breedestraat 5, Oost- burg. F.A.M. Vcrnaeve, Graaf Jansdijk B188, Westdorpe ju welierscheque van f 10,-. Van: Fa. Esselbruggie-Wikkerink, Noordstraat 15. Axel. A. Kotvis-Boeye, Robertstraat 73, Axel, waardebon van f 10,-. Van: Fa. C. Kerkhaert, West- straat 3, Axel. W. de Wilde, Kl. Bagijnestr. 19, Hulst waardebon van f 10,- VanBloemenhuis De Zoete- vaart, Kleine Bagijnestraat 11, Hulst. A.L. de Caluwé, Parklaan 1, Sas van Gent waardebon van f 10,-. Van: Modehuis Nijman, Westkaide 83, Sas van Gent, Nieuwstraat 9, Sluis. G. Slock, Vergaertstr. 46, Sluiskil snoeischaar t.w.v. f 10,-. Van: de Gazonmaaierspe- cialist. Piersenpolderstraat 123, Sluiskil. M. Pleunis, Jos Everaardstr. 1, St.-Jansteen waardebon van f 10,-. Van: Fa. P. de Kock, Brouwerijstraat 19, St.-Jan steen. A. d'OIieslager-BIommaert, Polenlaan 18, Heikant waarde bon van f 10,-. Van: Fa. L.A. Segheis, Gentsestraat 28, Hulst. Thea v.d. Brande, Beatrixstr. 33, Clinge waardebon van f 10,-. Van: P. Kint-Serrarens, Gravenstraat 106, Clinge. Mevr. Luycks, de Vosplant- soen 6, Hulst waardebon van f 10,-. Van: Eug. Fassaert, Steenstraat 13, Hutet. R. v.d. Ha-Jonkers, Mos- taertstr. 43, Hulst waardebon van f 10,-. Van: Fa. Bogaert, Dubbele Poort 1, Hulst, A. van Troost, Fred. Hen drikstr. 2, Lamswaarde waar debon van f 10,-. Van: Fa. Boënne, Steenstraat 39, Hulst. L. Neve, Molenweg 3, Wals oorden, waardebon van f 10,-. Van: Fa. A.J. Kint-Dankaart, Beatrixstr. 2, Kloosterzande. J.J. van Gimst, Havenstr. 16, Graaiuw .waardebon van f 10,-, Van: Fa. G. D'Haens-Piuym, van Waesberghestr. 4, Hulst. J. de Klerk, Aoaciaste. 21, Vogelwaarde waardebon van f 10,-. Van: Fa. Magnus, Kerk straat 17, Vogelwaarde. P. J. Maas, Norbertijnenstr. 6, Hengstdijk waardebon van f 10,-. Van: Fa. A. Rijk en Zn, Cloosterstraat 11, Kloosterzan de. Henny vam Gassen, Bosjes- weg 71, Sluiskil benzinebon van f 10,-. Van: Moret, Schepe nenstraat 15, Sluiskil. H. Vergauwen, Heerstraat 16% St.-Jansteen benzinebon van f 10,-. Van: Autobedrijf R.F. de Beule, Gentsevaart 79, St.-Janeteen. P. Simons, Eikenlaan 12, Sit.'. Jansteen waardebon f 10,-, VanPolspoel Elektronica, Hoofdstraat 16, St-Jansteen* Hulst. Mevr. De Kok, Zomerweg 16, Kloetinge waardebon van f 10,-. Van GOA, Lange Vorststr. 51, Goes. J.A. Grimminck, Vogel- zangsweg 42, Goes waardebon van f 10,-. Van: Garage Adria, Maroonistr. 1, Goes. A. van Kerkvoorde, Van Houtenstraat 7, Goes. Waar debon van f 10,-. Van: Shoe- werken met veel zelfstandigheid in een modem, schoon bedrijf aan de produktie van onder andere flitslampen, zaklantaarnlampen en neon-signaallampen. Het spreekt voor zichzelf dat de verdere arbeidsvoorwaarden pas sen in deze tijd. Voor mannen van 18 tot 50 |aar die in 3-ploegendienst willen werken, zijn hier goede mogelijkheden. U kunt zich melden dagelijks op de afdeling Personeelszaken van het bedrijf, Mr. F. J. Haarmanweg 25, Terneuzen. Van 8.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur. Tel. 01150-3751 r .r-W" TERNEUZEN (NL.) - ANTWERPEN en ZELZATE (B.) Mogelijk natuurlijk, maar als u wilt kan dat snel veranderen. Wij zoeken namelijk ter versterking van ons huidige personeels- team: Een prettige werksfeer op eigen tekenkamers en/of bij één van onze vele cliënten, een zeer aantrekkelijke woonomgeving, een goed salaris aangevuld met aantrekkelijke secundaire voor waarden, mogelijkheden tot toetreden in het be drijfspensioenfonds, een dertiende maand en een studiekostenvergoeding. WAAR KUNT U SOLLICITEREN Schriftelijk t.a.v. afd. Personeelszaken, Postbus 55, Terneuzen. De leden worden hierbij opgeroepen tot het bijwonen van een welke zal worden gehouden op dinsdag 31 juli 1973 des namiddags te 2 uur in het Grand Hotel „Rotterdam" (benedenzaal), Westkolkstraai te Terneuzen. Punten van behandeling Opening en notulen Statutenwijziging Wijziging huishoudelijk reglement Machtiging tot het doen verlijden van de nota riële akte van statutenwijziging Mededelingen Rondvraag en sluiting De wijzigingsvoorstellen liggen vanaf heden ter inzage op onze kan toren te Terneuzen, Axel, Zaamslag, Sluiskil en Hoek. Terneuzen, 6 juli 1973 HET BESTUUR NOORDSTRAAT 85 TERNEUZEN Telefoon 01150 - 3544 VRAAGT voor haar nieuw geopende zaak CmnL of vrL) Service, Martin Wijdemams, Lange Vorststraat 18, Goes. R. van Troost, Buitenweg 8, Axel. Waardebon van f 10,- Van: Martijn de Boevere, Noordstraat 26 Axel, Land- poortstraat 1315 IJzendij ke. A. Borm, Axelsestraat 9, Koewacht. Waardebon van f 10,-. Van: De Moor B.V. Zee straat 2, Axel. Bierkaaistraat 19, Hulst. S. Vlieger, Bellamystraat 63, Terneuzen. Waardebon van f 10,-. Van: Eigen Haard B.V„ Arsenaalstraat 5, Terneuzen. M.F. Inghels, Pr. Hendrik straat 26, Axel. Waardebon van f 10,-. Van: de Dijcker en Zn, Stationsstraat 2, Axel. J. Ongenae, A. Thijmstraat 1, Terneuzen. Waardebon van f 10,-. Van: Wijffels Noordstraat 103, Terneuzen. C. van Eek, Axelsestraat 102, Terneuzen. Waardebon vanf 10,- Van: Scheele's Tex- tielhuis Kastanjelaan 24 Terneuzen. N. Koek, Schaepmanlaan 4, Axel. Roikspuit t.w.v. f 10,-. Van: C. Verschuren en Zn. Stationsstraat 8, Axel. R. Slock, Roberstr 33, Axel. Waardebon van f 10,-. Fa. Klaassen en Zonen, Passage Kerkdreef Axel. P. Durinck, Singelweg 73, Axel. Waardebon van f 10,- VanFoto Jos Bleijenbergh, Weststraat 52, Axel. S.J. de Regt, Oleanderstraat 44, Terneuzen. Juweliersche que t.w.v. f 10,-. Van: Juwe lier Goethals, Axelsestraait 22, Terneuzen. Mare. Vernimmen, Putting, straat 10, St. Jansteen. Waar debon van f 10,-. Van: P. de Poorter en Zn. Prins Hendrik straat 31, St. Jansteen. M. de Wilde, Kreupelstraat 1, Hulst. Waardebon van f 10,- Van: Coffeeshop Een en Een, Dubbele Poort 11, Hulst. Wed. J. Gysel, Magdalena- straat 34, Heikant. Waardebon van f 10,-. Van: Toon Hermans, Julianastraat 33, Heikant. E. D'hest, Lange Belting- straat 22, Hulst. Waardebon van f 10,-. Van: Jetty's Kin dermode V. Waesberghestraat 50, Hulst. Fl. Blommaert, Brouwerij straat 45, St. Jansteen. Waarde bon van f 10,-. Van: Jan Wee maes, Hoofdstraat 79, St, Jansteen. A. J. A. van der Aa, Axelse straat 2, Koewacht. Waardebon van f 10,-. Van: W. L. de Maayer, Emmabaan 63, Koe wacht. A RIE Brader, j i bewoonde eil kes en fotogr met die eenzaamlu Zeg nou zelf: wanneer je aandacht getrokken wordt Joor een berichtje in de krant, waarin staat dat ene krie Brader al sinds dinsdag le 19e juni verblijft op het jmbewoonde Waddeneiland üimonszand, dan denk je: eo'n jongen wordt natuur lijk verteerd door eenzaam heid. Die is blij wanneer hij aa weken van totale afzon dering weer een normaal aenselijk wezen in de ar- «en kan sluiten. Dus leg je via de mobilofoon kontakt aet de koene Robinson "rusoë om te vragen of het goed is, dat je een weekend je langs komt. In orde, voor ekaar. Op dus naar het uiterste hoorden van ons land. De ha ven van Lauwersoog, een van God verlaten oord, waar in de- tijd van het jaar vele toeris- en de oversteek maken van bet vaste land naar Schier- nonnikoog. Telefonisch zijn we reeds overeengekomen dat uiterst beminnelijke schipper' Henk Helder ons voor een vijf- MEUBELGLAS 'S-H. Hendrikskind straat 9 Tel. 01X00 - 6608

de Stem | 1973 | | pagina 12