Verkeers- zondaars voor kanton rechter WAl GRO Sfeer aan Schelde bij Paal Bezwaren tegen verhoging belastingen in Raad Borsele GEVAREN BIJ HET ZWEMMEN Uitslagen schietingen Provinciale stad streek 1 Trilboor gestolen Vismijn Breskens Arbeiders in caravan geen woonwagenbe woners meer Eerste prijs De Zwaluwen Kat in Hoek mishandeld Majorettes in De Klinge Tamelijk warm Woensdag 4 juli 1973 2 Woensdag 4 juli 1973 <Van onze corresaondent). TERNEUZEN Mevrouw G.D.-Van E. uit Terneuzen verleende op 5 februari geen voorrang op het kruispunt Axelsestraat-Kerkhoflaan aan een bestuurster van een brom fiets, waardoor schade aan de bromfiets was ontstaan. Ter verdediging voerde verdachte aan dat blijkbaar een teken van een agent die met een jon getje stond te praten, verkeerd had opgevat. Conform de eis werd mevrouw D. veroordeeld tot f 50,- boete. De student in de rechten te Utrecht A.C. v.d. V. uit Bier vliet trachtte aan te tonen dat de auto waarin hij op 4 maart had gereden „relatief" in slechte staat was. Maar zo wel de officier als de kanton rechter vonden een stuurin richting met 50 graden spe ling, een doorgeroeste carros serie, een uitlaat met een gat erin, en gaten in de bodempla ten beslist positief. De waarde van de auto was geschat op f 300,- en verdachte zei er drie jaar geleden nog f 1800,- voor te hebben betaald. De officier eiste voor het ondeugdelijke stuur f 100,-, een tientje voor de uitlaat en voor de deplora bele staat van de carrosserie nog eens veertig gulden, met onttrekking aan het verkeer van het vehikel. De uitsoraak was conform. Als gemachtigde voor E.S, uit Assenede, verscheen me juffrouw M.D. uit Waterland- Oudeman. Verdachte reed op 13 mei nabij de Sluiskil-brug met een snelheid van 110 km op een afstand van vijf meter achter een andere auto. Het was erg druk, maar beide be stuurders probeerden toch uit de file te komen. Zij moesten weer invoegen, toen zij de witte streep zagen. De juf frouw die over een grote woordenvloed beschikte kon maar niet begrijpen, dat men niet moet proberen uit een file te komen. „Dat levert altijd gevaar op en op zondagnamid dag kon u toch niet zoveel haast hebben", merkte de kan tonrechter op. Zij verdedigde zich door aan te voeren dat er toch geen ongeluk gebeurd was. „Gelukkig niet", zuchtte de kantonrechter. De officier eiste f 75,- De kantonrechter maakte er zestig van. Voor het niet verlenen van voorrang op het kruispunt Ra penburg-provinciale weg, door P. v. d. V. uit Sluiskil, vroeg de officier van justitie, mr. T. Lebret een boete van f 75,-. Aangezien verdachte een aantal punten in het proces verbaal ontkende, werd de zaak voor onbepaalde tijd uit gesteld. Veertig gulden eiste de offi cier van justitie tegen H.M, student te Terneuzen. die op 15 februari te Zaamslag met zijn personenauto reed. waar van de rechterachterband te glad was. De kantonrechter veroordeelde hem tot dertig gulden en moest daarbij ver dachte uitleggen waarom hij een paar dagen later aan de politie de nieuwe band moest tonen. Dit is mede een Dunt om de strafbaarheid te bepa len", zei mr. Van Hees. Voor het rijden zonder ken tekenbewijs op eigen naam vroeg de officier van justitie tegen P. van A. uit Terneuzen. leerling-glassnijder een boete van f 50,-. Als verdediging voerde hij aan dat hij te Sas van Gent werkt en 's avonds het belastingkanoor gesloten is. „Dan moet u vrienden en magen sturen", concludeerde mr. Van Hees en veroordeelde hem tot f 40,-. De Terneuzense aannemer L. v. K. tot einde 1972 met een blanco strafregister, stond gister voor de derde maal te recht wegens het overschrij den van de maximum snel heid, nu te Hulst, op 27 april jl. „U bent op het gevaarlijke pad", waarschuwde mr. Van Hees. De officier eiste f 75.- met een voorwaardelijke ont zegging van drie maanden van de rijbevoegdheid en een proeftijd van twee jaar. De uitspraak luidde conform. Op 4 april 11 reed F.B. uit Erembodeghem te Sas van Gent met zijn auto met een snelheid van 77 km-uur. Verdachte kon niets anders tot zijn verweer aanvoeren dat hij de verkeers borden niet gezien had. De eis luidde f 60,- mr. Van Hees veroordeelde hem tot f 50.- boete. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Uit een na bij de Dwarsstraat geparkeer de bedrijfsauto van woningin richting Naeye en Verstraeten te Terneuzen werd gedurende het weekeinde een trilboor ontvreemd. In de schorren van Kruispolderhaven staat nog steeds de waterhut, die een aantal lagere scholieren er vorig jaar hebben gebouwd. De oorspronkelijke bewoners zijn alleen verdwenen en nu zijn het wat ouderen, die de hut gebruiken als plaats waar het bij zomers weer aange naam toeven cq zonnen is. Op de foto Rose-Marie Verschuren uit Lamswaarde, Ilonka Wille kens uit Hulst, Martin en Frits Seghers en Jos Kint. (Van een onzer verslaggevers 1 KRUISPOLDER „Me neer: mijn sigaartje smaakt me nog goed en mijn borreltje ook. Trouwens: van lekker eten hoe ik ook nog wel. Elke dag een stukje spek Gekookt: da's lekkerder. Hoe oud denk je dat ik eigenlijk ben? Drie ënzestig? Da's een goeie. Jk ben van 1900, maar ik voel me kiplekker." De bejaarde man veegde het zweet van zijn voorhoofd en keek voldaan rond, nadat hij tien jaar 'jonger was geschat, dan ie in werkelijkheid was. .•Weet je", ginig hij verder met het verklaren van zijn aanwe zigheid daar op die dijk bij Baalhoek „Ik ben hier om wat zoutwater te halen. Da's goed tegen de jeuk". Bij die woor den liet hij een gewezen Bok- ma-fles zien, gevuld met troe bel Scheldewater. „Moet je niet drinken hoor", adviseerde een van de omstanders. „Want dan ga je kapot. Er zit een hoop troep in. Kwik en andere chemische rotzooi". Er verscheen een glimlach op de main zijn gezicht. „Des te beter", antwoordde hij. „Wat een weer", verzuchtte hij daarna, terwijl hij de dijk liet voor wat ie was en zijn brommertje weer opzocht. Het was een van die zonnige tafe reeltje, die zich gisteren op en rond de oevers van de Wester- schelde in weelderige mate voordeden. Honderden vakan tiegangers zochten ook giste ren de oevers van de Wester- schelde weer op om er ver koeling te zoeken. Sommigen hadden geluk, zoals die Belg in Walsoorden, die achter een paar stenen een paling van een paar kilo ving zonder hen gel. Het beest werd onmid dellijk getransporteerd waar een bijzonder dikke Belgische madam er pontificaal de wacht bij hield. Al was het gisteen niet. zn druk ails bet afgelopen week end. Elke kilometer Wester- schelde-dijk in de buurt van Perkpolder en Walsoorden werd goed benut. Kinderen plensden in de Schelde of ke ken vanaf de oever naar de rustige voorbijschuivende sleepten vermoeid met zware strandstoelen en sommige moeders maakten zich vrese lijk druk om huin ongehoor zame kinderen. Kortom het beeld, zoals dait het leven de afgelopen weken al elke dag heeft beheerst. De Antwerpse familie Cuypers moet nog tot augustus wachten voordat men verkoeling kan zoeken op het Westerscheldewater. Dan zal namelijk de Staverse jol „Kleine Beer" pas zover opgeknapt zijndat het bootje te water gelaten kan worden. In het oververhitte haventje van Kruispolder werd gisteren nog druk aan de opknapbeurt gewerkt. (Van onze correspondent) 's HEERENHOEK De handboogvereniging Concordia gaf op de staande wippen een schieting waaraan 54 schutters van 14 verenigingen deelna men. Uitslag van de eerste wip. Hoofdvogel: E. Rentmees ter van Willem Teil uit Ove- zande, 1ste zijvogel A. Mar tens van Vios uit 's Heeren- hoek, 2de zijvogel J. Remijn van Eensgezindheid uit 's Heerenhoek, 1ste bovenkal P. Vette van Concordia uit 's- Heerenhoek, 2de bovenkal L. de Jonge van Concordia uit 's Heerenhoek, 1ste onderkal B. Looij van Victoria uit Kwa dendamme, 2de onderkal Jer. Vette van Concordia uit 's Heerenhoek beide laatste bij loting. 1ste klep Jac. Plat- schorr.e van Zorgvliet uit Elle- woutsdijk, 2de klep C.D. Raas van Vooruitgang uit Kwaden- damme, 3 de klep H. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande. Meeste kleine vogels Jac. Doe- n>e van Victoria uit Kwaden damme, acht vogels. Uitslag van de tweede wip. 1ste hoofdivogel L. de Jonge van Concordia uit 's Heerenhoek, 2de hoofdvogel Henk Koens van Spes-Nostra uit Ovezande. lste zijvogel J.A. Rijk van ADLM uit Kwadendamme, 2de zijvogel C. Westdijk van Vios uit 's Heerenhoek, 3de zijvogel J.F. de Rijke van Edele-Handiboog uit Oudelan- de, 4de zijvogel A.A. Geense van Zorgvliet uit Ellewouts- dijk, lste kal Johnny Boon man van Vios uit 's Heeren hoek, 2de kal P. Vette van Concordia uit 's-Heerenhoek, 3de kal H. Koens van Spes- Nostra uit Ovezande, 4de kal A.A. Martens van Vios uit 's Heerenhoek. Meeste kleine vo gels het kanon van Victoria uit Kwadendamme, acht vo gels. KWADENDAMME Victo ria gaf een schietinig op de staande wippen. Van 16 vere nigingen waren 61 schutters aanwezig. Uitslag van de eer ste wip. Hoofdvogel: B. Schrieks van Spes-Nostra uit Ovezande. lste zijvogel C.D. Raas van Vooruitgang uit Kwadendamme, 2de zijvogel P. de Baar van Willem-Teil uit Ovezande, lste bovenkal C. Steenbakker van Victoria uit Kwadendamme, 2de bovenkal E. Rentmeester van Willem- Teil uit Ovezande, bij loting, lste onderkal C. Stouthamer van Zorgvliet uit Ellewouts- dijk, 2e onderkal Johnny Boonman van Vios uit 's Heer enhoek, lste klep C.D. Raas van Vooruitgang uit Kwaden damme, 2de klep Adri de Jon ge van ADLM uit Kwaden damme, 3de klep W. Boudens van Willem-Teil uit Ovezande. Meeste kleine vogels P. Daal- man van ADLM uit Kwaden' damme, vijf vogels. Uitslag van de tweede wip. lste hoofdivogel H. Rentmeester van Willem-Teil uit Ovezande, 2de hoofdvogel Jac. Platschor- re van Zorgvliet uit Ellewouts- dijk, lste zijvogel A. Clarys van ADLM uit Kwadendam me, 2de zijvogel J. Korstanje van Spes-Nostra uit Ovezande, 3de zijvogel C. v. 't Westeinde van Zoranus uit Heinkens- zand, 4de zijvotgel F.R. Engels van Eendracht uit Vlissingen, lste kal Jac. Smallegange van Zorgvliet uit Ellewouts- dijk, 2de kal H.A. Mol van Jacoba van Beieren uit Goes, 3de kal Johnny Boonman van Vios uit 's Heerenhoek, 4de kal P. de Baar van Willen-Tell uit Ovezande, bij loting Mees te kleine vogels Johnny Rep- kens van Victoria uit Kwaden damme, vijf stuks. (Van een onzer verslaggevers) BRESKENS. Aan de vis mijn in Breskens werden de volgende hoeveelheden aange voerd: 8633 kg exportgarnalen 2.76- 5.59, 1014 kg pellerijgarnalen 3.35-5.17, 1205 kg bot 40-42, 1466 kg schar 40-1.08, 13021 kg schol 67-1.77, 3753 kg tong 9.54-12.66, 805 kg tarbot 4.0b- 10.21, 142 kg griet 2.51-5.04, 3642 kg kabeljauw 81-3.10, 797 kg wijting 46-1.22, 13 kg rog 1.59-1.71, 1116 kg makreel 46- I,04, 41 kg poon 40-7,48, 1 kg zalm 7,51, 36 kg haai 89-1.49, 24 kg baars en herder 5.51- II.50, 6 kg torugschar 3.19-3.40, 2 kg krabben 1.49, 1065 kg inktvis 40-2.63, 133 kg steen bolk 48-61, 26 kg sprot 75. DE premier van Nepal heeft maandag bekend gemaakt dat de teelt van mairijuana-heranep en opium-papaver in het land verboden zal worden. (Van onze correspondent) HEINKENSZAND Met ge mengde gevoelens zijn gister avond in Borsele de belastin' gen verhoogd. Het gemeente lijk huishouden is de laatste tijd te duur geweest, en om toch in de meest noodzakelijke behoeften te kunnen voorzien, moest er geld op tafel komen, Burgemeester G.H.E.M. van Waes legde dit zijn raadsleden voorafgaand aan het voorstel op omstandige wijze uit. De voorgestelde verhoging was naar zijn mening pure nood zaak. B en W. stelden voor de straat- en hondenbelasting te verhogen en tevens een nieu we belasting in te voeren, het z.g. rioolafvoerrecht. Aan de ze laatste maatregel zat nog een tweede kantje, nl. de wet waterverontreiniging, die op het gemeentelijk huishouden zijn schaduw vooruitwerpt, al dus burgemeester Van Waes. Hij vond dat de burger er (Van onze correspondent). HEINKENSZAND De raad van Borssele heeft gisteravond de „regeling standplaatsen ca ravans ten behoeve van werk nemers bij de industrie" inge trokken. De leges verordening, die daarop vantoepassing is, is eveneens ingetrokken. Dit houdt in, dat arbeides die tij delijk in een woonwagen of caravan bij hun werk verblij ven, met ingang van vandaag niet langer kunnen worden aangemerkt als woonwagenbe woners. Tot op heden was dit wel het geval, omdat hun vorm van verblijf ook weer niet als recreatief kon worden be schouwd. Gemakshalve waren zij daarom in de oude situatie maar ondergeschoven bij de woonwagen.wet, uiteraard een plaatsing, die niet in overeen stemming was met de werke lijkheid. De enige noodzaak bij de instelling van deze re geling destijds was het veilig stellen van de eisen betreffen de hygiëne en openbare orde. Omdat in de praktijk gebleken is, dat door het arbeidend per soneel veelal vrijwillig aan deze eisen wordt voldaan achtte de raad het thans ver antwoord tot intrekking van de regeling over te gaan. (Van onze correspondent) SLUISKIL Het bstuur van de showband De Zwalu wen te Sluiskil heeft gisteren bericht gekregen dat hun voor een optreden van de band in het Franse stadje Le Corque, op zondag 24 juni 1). de eerste prijs is toegekend met de vermelding „met d» grootste waardering". Het was het eerste optreden vain de showbaind in het bui tenland. Aan het concours vam 24 juni namen nog 21 korpsen deel, waaronder 4 nederlandse 1 Duits, 7 Belgische en 10 Franse. (Vervolg van pagina I) De gevaren schuilen niet al leen op zee. Ze zijn er even zeer in natuur- en zwemba den. En ook dan zijn het geva ren, die veelal voortkomen uit het gedrag van de mensen zelf. Veel te weinig mensen houden er rekening mee, dat zwemmen met een volle maag levensgevaarlijk is: maag- en darmperforaties kunnen ei het gevolg van zijn, misselijkheid, benauwdheid, bewusteloosheid en in het allerergste geval verdrinken. Nog gevaarlijker/ is de al te snelle afkoeling. Ga nooit be zweet of oververmoeid te wa ter. Nog los van het feit, dat je er een flinke verkoudheid van kunt krijgen is het risico van een hartverlamming zo groot, dat niemand, die er zich van bewust is, het zou willen lopen. Een zo verleidelijke duik met het bezwete lichaam in het verkoelende water kan letterlijk een duik naar de dood betekenen. In dit ver band moet er op worden ge wezen, dat een behoorlijke zwemtocht niet is weggelegd voor iedereen, die kan zwem men. Wie het hele jaar niets doet aan zijn lichamelijke con ditie kan het zich niet veroor loven ineens een flinke zwem- prestatie te leveren. Dat wordt vooral duidelijk in veel na tuurbaden, die zijn ontstaan in afgravingen. Daar komen die pe gedeelten in voor, waar het water plotseling vele graden kouder is. Daar is de kans, dat de ongetrainde zwemmer kramp krijgt, zeer groot. En in een druk natuurbad is de kans, dat men een zwaaiende arm van iemand met kramp opmerkt, niet zo heel erg groot, zoals blijkt uit de talrij ke recente verdrinkingsgeval- len in natuurbaden. Zo langzamerhand zou je denken, dat je ondanks de warmte toch maar het beste helemaal niet kunt gaan zwemmen. Maar dat is natuur lijk onzin. Waar het om gaat is dat men zich niet moet verkijken op het gevaar van zwemmen, dat men een beetje nadenkt bij wat men doet: ga, als het even kan, altijd met een paar mensen tegelijk zwemmen. Als er dan iets ge beurt is hulp tenminste nabij. Doe kinderen ook al kun nen ze zwemmen een zwemvest van goede kwaliteit aan. En hou ze altijd in de gaten. Niet alleen aan het strand, maar ook in het zwem bad. (Van onze correspondent HEILLE De zestiende rundveekeuring te Heille ken de een bijzonder succes. Dit jaarlijkse evenement waaraan praktisch de gehele bevolking van deze kleine gemeenschap haar medewerking verleent, is uitgegroeid tot de grootste plaatselijke rundveekeuring in Zeeland. Er waren ruim 80 stuks rundvee ingeschreven en de voorzitter van de rundvee- keuringscommissie, de heer J. de Rijcke, toonde zich bijzon der tevreden over dit aantal alsmede over de kwaliteit. De keuring werd verricht met medewerking van de Zeeuwse Stichting tot Bevordering Kwaijiiteit Rundvee. Ook het Sluise gemeentebestuur gaf door de aanwezigheid van burgemeester mr. H.P.L. van den Beid, juist terug van va kantie, en wethouder F.T.G. Ceulenaere blijk van belang stelling. De uitslag zal binnen enkele dagen worden bekend gemaakt. goed van doordrongen moet worden, dat zowel de w iter- verwerving als de watc ver werking in de nabije toe komst aanzienlijk meer gaat kosten dan momenteel hc-i ge val is. Een belasting, die evenredig stijgt met de mate van riool- afvoer was daarom volgens het college de aangewezen maatre gel, Maar ook het subsidiebe leid zal in de komende jaren aan de bekrompen financiële situatie moeten worden aange past, aldus voorspelde de heer Van Waes. Het AR-raadslid J.A. van de Guchte, die hierop als eerste reageerde, zei van de verho ging nogal te zijn geschrokken. Moet het nu echt allemaal, zo vroeg hij zich af. Van de Guchte, die de rijks overheid nog verweet de uit keringen onvoldoende aan de prijsstijgingen aan te passen, besloot zijn betoog met de wens het rioolafvoerrecht te laten vervallen. Het SGP-raadslid J. Bras schetste de moeilijke situatie van een z.g. artikel-12 gemeen te, die voor elk beleidspunt toestemming nodig heeft van G.S. Hij prees het college bo ven deze situatie te willen uit groeien, maar betreurde het dat dit op deze wijze moest ge beuren. Zoek eerst de oorza ken, zo riep hij het college toe, en neem dan maatregelen. Bezuinigd zou naar de me ning van de heer Bras kunnen worden op subsidies aan de stichting Opbouw WZB en dergelijke instanties, die het toch een hele eer zouden moe ten vinden in de bestrijding van de inflatie te mogen bij dragen. yolgens het PvdA-raadslid I.A. van Royen was de belas tingverhoging volstrekt over bodig geweest als de gemeen te een beter financieël beleid had gevoerd. De uitvoering van het riool afvoerrecht had naar zijn me ning een verkeerd uitgangs punt. Hij pleitte in dit verband voor een schaalverdeling naar rato van het gebruik. Het WD-raadslid A. de Ja ger zag liever de verhoging uitgesmeerd over meerdere be lastingen en dan in etappes. De voorgestelde verhogingen wa ren naar zijn mening nogal fors, met uitzondering dan van de hondenbelasting. Ook de CHU-fraetie bij monde van L.J. Fierloos barstte bij de voorgestelde belastingmaatre gelen niet in vreugde uit. Maar gezien de noodzaak verklaarde de fractie zich toch met de ver hogingen akkoord. De KVP- fractie bij monde van P.L. Pee- ters liet soortgelijke geluiden horen en zei ook noodgedwon gen deze impopulaire maatre gelen wel te willen accepteren. Met de belastingverhoging ging hü (in afwijking van zijn frac tie) niet akkoord. De definitieve uitslag van de stemming was gisteravond bij het afsluiten van deze editie nog niet bekend. Gezien de stemming in de raad viel een kleine voorkeur voor verho ging te verwachten. (Van onze correspondent). HOEK De 53-jarige inva lide mevrouw A .Douw Opsahl te Hook (Tulpstraat 12) looft een premie van vijfentwintig gulden uit aan degene, die in lichtingen kan geven over de mishandeling van haar kat. Gistermorgen deed zij bij de gemeentepolitie aangifte, dat bij haar huisdier, maandag al le nagels waren uitgetrokken. Het dier was 's avonds laat binnen komen strompelen en liet daarbij een bloedspoor na. Eerder is een poging gedaan het dier te vergiftigen en is het overgoten met een verdel- gingsmiddel. Ook zou er wel eens op de kat geschoten zijn. (Van onze correspondent) DE KLINGE —Heel wat moeilijkheden zijn overwon nen eer het bestuur van onze muziekvereniging St.-Cecilia een definitief besluit genomen heeft voor de oprichting van een majorettenkorps. Maar thans kunnen wij trots zijn over het bezit van ons korps, dat uit 30 meisjes bestaat en uitgerust is met dertig trom mels en een grote trom. De steun van het gemeentebe stuur en de bevolking zijn de grote stimulans geweest voor de opriahting van dit nieuwe korps. Met deze woorden bevestig de de voorzitter van de mu ziekvereniging St.-Cecilia, de heer P. Blommaert het bestaan van het majorettenkorps. De prachtige groene uniformen, die door een Antwerpse uni form enkleermakerij zijn ge maakt, harmonieerdien volledig met de uniformen van de mu zikanten. Vooral de gele sjer pen vormden een mooi con trast. DE 17-jairige Emise van d\ Raaf uiit Rotterdam overleefdi een val van 12 meter. Bij he ophangen van wasgoed op hel dakterras van haar zolderka mer verloor ze haar evenwich; en stortte naar beneden. Ze kwam terecht op een houten platje. Het meisje is met rug- en hoofdkiachiten naar een zie-| kenihuis gebracht. Vooruitzichten voor donder dag en vrijdag opgesteld door het KNMI op dinsdag om 18.00 ii.: vrij zonnig en tame lijk warm. Weersvooruitzichten in cij fers gemiddeld over Neder land: Voor donderdag: aantal uren zon: 1 tot 16; min. temp: 0 tot 4 graden boven normaal; max. temp: 0 tot 5 graden boven normaal; kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 procent; kans op een geheel droog etmaal: 80 procent. Voor vrijdag: aantal uren zon: 5 tot 13; min. temp: van ongeveer normaal to: 4 graden boven normaal; max. temp.; 0 tot 5 graden boven normaal; kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 procent; kans op een geheel droog et maal: 80 procent. STRANDVERWACHTING Een hogedrukcentrum, dat dinsdagavond dicht bij Osten- de lag, trekt langzaam verder via ons gebied naar het noord oosten. Hierdoor vandaag een winddraaiing naar noord tot noordoost. Overwegend zonnig bij een temperatuur van 21 a 22 graden, zeewater 18 graden. Vooruitzichten: voorlopig aan houdend zomerweer met ook aan het strand langzaam weer enige stijging van tempera tuur. waterstanden Konstanz 389 -2, Rheinfel- den 316 pl.5, Straatsburg 325 - 13, Plittersdorf 482 -9, Maxau 550 -15, Plochingen 146 -6, Mannheim 390 -14, Steinbach 120 pl.5, Mainz 357 -3, Bingen 233 -4, Kaub 274 -7, Trier 231 ■2, Koblenz 268 -7, Keulen 240 -8, Ruhort 396 -12, Lobith 1027 ■17, Pannerdense kop 993 -16, Nijmegen 824 -18, IJsselkop 396 -13, Eefde IJssel 430 -15, Heveniter 3:6 -15, Monsin 5456 -6, Borgharen 3827 -43, Bel- feld 1090 pl.2, Grave beneden tie sluis 500 -2. hoogwater I Morgen donderdag 5 juli I Bergen op Zoom 7.20 en 19-41; I Hansweert 6.18 en 18.37; I Terneuzen 5.46 en 18.06; I Vlissingen 5.15 en 17.37; "emeldinge 7.10 en 19.31.

de Stem | 1973 | | pagina 2