Behoorlijk spelersmateriaal aanwezig RECORDDEELNAME AAN HOEKE-SLUIS Tweede plaats Grant Thomas SDO wint Motorcross van „De Sproeier in Hans de Ridder wil conditie Robur opvoeren HUIBRECHTSE HEEFT PRIMA HOK DUIVEN Jong en krachtig bestuur Perspectieven Tweede veld Defensief Conditie Beaumetz GEPROMOVEERD APOLLO '69 WIL SUCCES CONTINUEREN (Van onze sportmedewerker) 's-GRAVENPOLDER De promotie naar de eerste klas van het afdelingsvoetbal (zaterdag), zal voor Apollo '69 uit 's-Gravenpolder ongetwijfeld een stimulans zjjn om de winst in opgaande l(jn te continueren. „We hebben zeer behoorlijk spelersmateriaal, een jong en krachtig bestuur dat een hoge prioriteit stelt aan de sfeer in de vereniging en dat vormt met elkaar een goede basis voor de toekomst", meent voorzitteT Sam Koeyer. Apollo dat ontstond na een fusie tussen 's-Gravenpolder en De Beren (Baarland) trekt spelers aan of misschien beter gezegd ze komen vrij willig uit nog diverse andere gemeenten zoals 's Heer- Abtkerke, Oudelande, Ellewoutsdijk en 's-Heer-Arends- kerke. mm !>ii „Je kunt dus gerust een streekvereniging noemen", zegt secretaris Piet Riemens. Toen in februari 1967 de S.V. 's-Gravenpolder werd opge richt voorzag dit wel in een behoefte voor de jeugdige voetbalenthousiasten. Sam de Koeyer, die toen penningmees ter werd zegt: „Heel vroeger, ik geloof wel zo'n 35 jaar geleden, werd de toenmalige club in 's-Gravenpolder Rohda (Recht op het doel af) ontbon den. Het werd dus tijd dat er ook hier weer eens een balle tje kon worden getrapt". De Koeyer die jarenlang in Kloe- tinge had gespeeld maar in 1966 naar 's-Gravenpolder kwam, zodat het geen sinecure was dat hij voor een bestuurs functie werd ^gestrikt, kende met zijn vereniging moeilijke jaren in de aanvangsperiode. Er was namelijk geen sport terrein op 's-Gravenpolder en men moest twee seizoenen ge bruik maken \an het veld in het naburige Kwadendamme. Maar 's-Gravenpolder, begon nen in de derde klas van het afdélingsvoetbal, zette door en promoveerde in 1968 naar de tweede klas. Een jaar later openden zich nieuwe perspectieven. In het dichtbij gelegen Baarland kwam de vereniging „De Be ren" in moeilijkheden. Men had daar al enige tijd moeite om een elftal te formeren dat in de tweede klas, afdeling uitkwam en toen twee promi nenten van De Beren, Van Wingen en Flipse, naar De Meeuwen vertrokken, zag men het bepaald niet meer zitten. De koppen werden bij el kaar getoken en hoewel moeizaam, kwam de fusie tot stand tussen 's-Gravenpolder en De Beren. De lancering in de ruimte van Apollo's was „in" en daarom ging de nieu we vereniging SV Apollo'69 heten. Ook de afdeling tafel tennis die reeds bij 's-Graven polder bestond werd intact ge houden na de fusie. Deze af deling telt circa twintig leden en men speelt met twee teams in de derde klas NTTB afde ling Zeeland. Aan de voetbal competitie kon Apollo begin nen met vier senioren en twee juniorenteams. De uitgave van een clubblad (dat er zeer ver zorgd uitziet) werd een feit en in 1970 kon een nieuw sport terrein in gebruik worden ge nomen aan de Langeweg. Bo vendien bleef het veld van het voormalige „De Beren" op Baarland beschikbaar. Apollo had de wind dus wel in de zeilen maar niet direct op be stuurlijk niveau. Aan het eind van 1971 werd het bestuur ge wijzigd en er ging een nieuwe wind waaien bij Apollo. De Koeyer werd voorzitter, Piet Riemens secretaris en Wim Jacobs nam het penningmees terschap op zich. Tevens werd er een nieuwe trainer aange trokken: Johan Vermaire en met de technische leiding werd het bestuurslid Jan Mol hoek, belast. „Apollo draait nu bijzonder goed al blijven er altijd wensen bestaan", stelt Piet Riemens vast. Zo is de entree en de verlichting op ons hoofdterrein voor verbete ring vatbaar. „Bovendien zou een tweede speelveld voor ons ideaal zijn want we gaan bijvoorbeeld de nieuwe competitie in met senioren-, 3 junioren- en 2 pu- pillenteams", vult Wim Jacobs aan. „Ook bij het organiseren van toernooien schept een speelveld problemen. En dan is er nog het zich nog steeds uitbreidende ledental. Voor de voetbalafdeling is dit getal momenteel 170, waarvan 80 jeugdleden. Hoewel er een goede ver standhouding is met het ge meentebestuur van Borssele kan Apollo toch geen enthou siasme opbrengen voor de be- leidsschets 1972. Deze gemeen te waaronder 's-Gravenpolder resorteert, streeft namelijk naar één sportveldencomplex in de Zuidwesthoek van Zuid- Beveland voor alle sportvere nigingen van Borsele. „We houden het veel liever in de kern, vooral ook voor de sfeer en het onderlinge contact", al dus Sam de Koeyer. Zoals bij vele verenigingen zal bij Apollo het accent op de jeugd liggen in de toekomst. De Koeyer: „Daar doen we trou wens al veel voor, bijvoor beeld door het organiseren van toernooien en contactavonden in de wintermaanden. We heb ben nu 80 jeugdleden en er zit wel aardig talent bij. Ad Mol Drie bestuursleden van Apollo '69. Van links naar rechts Sam de Koeyer (voorzitter), Piet Rie mens secretarisen penningmeester Wim Jacobs. maakt deel uit van de Zeeuw se selectie wat de A-groep be treft en we merken dat dit bij de anderen stimulerend werkt om dit niveau ook te bereiken. Voor de senioren kan de komst van Dubbèlman (Kapel- Ie) en Uiterhoeve (SSV'65) misschien versterking beteke nen voor Apollo. Trainer Jo han Vermaire (D-diploma) gaat Zijn mannen tweemaal per week onder handen ne men. Als oefenpartners heeft men onder andere op het pro gramma staan: Kloetinge, Mid delburg 2 en De Bevelan ders. (Van onze sportredactie) SLUIS De zwemver eniging 't Vrije in Sluis zorgt morgen opnieuw voor stuntwerk. Want zo mag de tweede internationale (er zijn er in totaal 4 gehouden) lange-baanwedstrijd van het Belgische Hoeke naar Sluis gerust genoemd worden. Deze zwemmarathon, over een afstand van drie km, bleek een bijzondere trek pleister te zijn voor de complete nationale afstand- top. Niet alleen van Neder landse zijde is de belang stelling voor dit evenement groot, ook de Belgen geven massaal acte de presence. Voorts komen er zeker twee Engelse deelnemers aan de start en twee Poolse. In to taal verwacht het actieve organiserende 't Vrije, dat onder leiding van voorzitter M. J. Leenhouts en secreta resse mevrouw J. Henry- Vos bergen werk heeft ver zet, een record aantal deel nemers aan de start in Sluis. Men is reeds verzekerd van de deelname van een dikke 50 Zeeuwse zwemmers en zwem sters en van buiten de provin cie Zeeland komen er nog eens ruim 200 zwemmers en zwemsters bij. De Belgen ko men met zo'n 40 lange afstand, specialisten naar Sluis. Er wordt gezwommen op 4 onder delen. Vrije slag dames, vrije slag heren, schoolslag dames en schoolslag heren. Astrid Verver van PSV Eindhoven zal proberen op de vrije slag dames het succes van vorig jaar, toen zij de eerste plaats veroverde in Sluis, te prolon geren. Joke Gobes-Van Gijn (AZ 70-DHZ uit Amsterdam) vorig jaar winnares bij de schoolslag dames is eveneens van de partij, evenals Rob de Nol van HPC Heemstede, die de vorige editie van de vrije slag heren op zijn naam schreef. Bekende Zeeuwse troeven zijn Jaap Keymel, de man die Zeeuwse records aan de lo pende band breekt en die graag op de lange afstaind zijn klasse zou willen tonen tussen het puikje van de Nederlandse zwemmers, John de Lange, Frans v. d. Gughte, Piet Schop, Ronny Clemminck en bij de dames Leny van Bode- gom om maar eens enkele na men te noemen die het op zullen moeten nemen tegen sterke tegenstanders uit het gehele land en de „internatio nals" uit België, Engeland en Polen. René Lamping, Heico vam Diggelen en Wim Schaap Jaap Keijmel Hoeke-Sluis. Zeeuwse troef inde langebaanwedstrijd (Van onze sportredactie). PHILIPPINE De in Phi lippine woonachtige en voor Trico Noble koersende Engels man Grant Thomas is als tweede geëindigd in een wie lerkoers in Rozenburg. Deze eerste wedstrijd in het kader van de wielerzesdaagse van Scheveningen werd ge wonnen door T(on van der Spiegel. Op 1 minuut en 25 seconden na de winnaar werd Bas Hordijk derde. De vierde vijfde en zesde plaats waren respectievelijk voor Moore Reehorst en Kroon. (Van onze sportmedewerker) HENGSTDIJK —Het eerste elftal van de voetbalvereni ging SDO uit Lamswaarde is voor het tweede achtereenvol gende jaar winnaar geworden van „De Kiviet Trofee", een voetbaltoernooi 'georganiseerd door sportclub Hengstdijk. In de finalewedstrijd SDO Hengstdijk 1 won het team uit Lamswaarde met 32, na een ruststand van 21. Voor de derde en vierde plaats tussen Ossenisse en Walsoorden moesten strafschoppen de be slissing brengen, nadat de wedstrijd was geëindigd in een 00 stand. Ossenisse toonde zich hierin de beste ploeg. Strafschoppen moesten er ook aan te pas komen na het duel Sportclub Hengstdijk 2 tegen Kruisdorp, dat eveneens in 00 eindigde. Hier was het Kruisdorp dat de penalty's beter kon benutten. Op de zevende plaats eindigde het team van de veteranen van Hengstdijk. Topscorer van het toernooi werd M. Heyens van SDO, met vier doelpunten. Uitslagen: Sportclub Hengst dijk - veteranen Hengstdijk 20, SDO - Ossenisse 01, SC Hengstdijk 1 - Walsoorden 2—1, veteranen Hengstdijk - SDO 23, Kruisdorp - Wals oorden 02, Ossermisse - SC Hengstdijk 2 01, Kruisdorp - SC Hengstdijk 1 01, vetera nen Hengstdijk - Ossenisse 02, SDO - SC Hengstdijk 2 30. Eindstand: 1 SDO, Lams waarde, 2 Sportclub Hengst dijk 1, 3 Ossenisse, na straf schoppen: 4 Walsoorden, 5 Kruisland, na strafschoppen; 6 Sportclub Hengstdijk 2, 7 ve teranen Hengstdijk. (Van onze sportmedewer ker). WEMELDINGE Zaterdag houdt de motorclub De Sproei er uit Wemeldinge zijn tweede internationale motorcross die reeds voor 2 juni op het pro gramma stond, maar toen van wege het slechte weer moest worden uitgesteld. Er zijn 140 coureurs ingeschreven waaron der een aantal Belgen. De wedstrijden worden ver reden onder auspiciën van de Nederlandse Motorsportbond, waarbij De Sproeies is aan gesloten. In elke klasse wor den drie manches verreden. Bij de 250 cc-senioren behoren onder andere tot de deelne mers de West Europese kam pioen Martien van de Boer uit St.-Willebrord en Peter van de Kerkhof, die momenteel de tweede plaats bezet op de ranglijst voor het kampioen schap van Nederland en de Zeeuwse crack Dick van 't Westende uit Borsele op C. Z. Van 't Westende is de enige Zeeuw die bij de senioren rijdt en ongetwijfeld zal er veel belangstelling uitgaan naar zijn prestaties. Bij de 250 cc-klasse voor junioren ko men de volgende Zeeuwen aan de start: Tonnie Leijs (Kapelle) op Yamaha, Dick Vermaas (Arnemuiden) op CZ Wim de Bil (Serooskerke) op Husqvarna Verbrugge (Axel) op Husqvarna, Hamelink op Maico, Schillemans op Husq varna en Buijsse op Maico en Mark van der En-dt (Goes) op CZ Streekrenners zijn: Wisker- ke, Hibma en De Wilde uit Rilland. Voor de 50 cc-klasse junioren schreven onder ande re de volgende Zeeuwen in: Adrie Saaman uit Yerseke die zijn laatste wedstrijd rijdt bij deze categorie, Ko Koppejan (Domburg) Iman Flipse (Wolphaartsdijk) P. van Liere en A. Buijzenberg uit Kapelle, Ronnie de Kraker, B. en J. van der Wege en C. Goossens Er is ook een zijspan junioren- klasse waarin uitkomen Maar ten van de Meeberg met bak kenist J. Schouwenaar. De wedstrijden aan de Ouder- Polderweg beginnen om 13.00 uur. zijn mannen, die nationaal meespreken en die in Sluis zullen starten. Het actieve bestuur van 't Vrije" is er bijzonder trots op dat ondanks de steeds verder gaande vervuiling van de open wateren in Sluis nog steeds de gelegenheid is op het kanaal deze interessante lange af standswedstrijd te houden. Er komen steeds minder lange baanwedstrijden in Nederland, omdat er steeds minder ge schikt water te vinden is en daarom is er ook zo'n gewel dige belangstelling van de zij de van zwemmers en zwemsters voor dit evenement. De lange baanwedstrijd HoekeSluis telt ook mee voor de zwem- kroniekbeker. ,,'t Vrije" heeft voor aan trekkelijke prijzen in natura gezorgd en tal van bekers en medailles, dank zij de vrijge vigheid van tal van sponsors. Om 11.30 uur is er op het gemeentehuis in Sluis een ont vangst voor genodigden en om 12.00 uur is de juryvergade ring in Restaurant 't Populie renhof (bij het zwembad). Om 13.00 uur vertrekken de deel nemers met autobussen vanaf de sporthal via liet zwembad naar de start in het Belgische Hoeke. Om 13.30 uur is de start van de deelnemers in de volgende volgorde vrije slag heren (rode caps) vrije slag dames (witte caps), schoolslag heren (blauwe caps) en schoolslag dames (gele caps). De laatste deelneemsters (schoolslag dames) vertrekken om 14.15 uur voor het zware karwei. Tussen 14.30 uur en 15.30 uur is de aankomst van de verschillende categorieën bij het zwembad in Sluis. In afwachting van de prijsuitrei king door de burgemeester van Knokke is er om 16.15 uur in de sporthal in Sluis de traditionele verloting onder de deelnemers van vele fraaie prijzen. Al met al belooft het weer een boeiend zwemspecta- cel te worden In Sluis. De organisatie en het deelnemers veld staan daar borg voor. Sportambtenaar Hans de Ridder, de nieuwe oefenmeester van het Goese Robur. (Van onze sportmedewerker GOES In Goes zit men wat de voetbalsport betreft wat in het sukkelstraatje. Evenals „Goes" moest ook de zustervereniging „Robur" een stapje terug doen. Het degradeerde naar de tweede klas van het zondagvoetbal. De nieuwe trainer van „Ro bur", de Goese sportambte naar Hans de Ridder, die vier jaar geleden vanuit Hil versum naar Goes kwam heeft er wel een verklaring voor, waarom het Zeeuwse voetbal kwalitatief achter blijft met dat van de meeste andere provincies. De Ridder: „Buiten, Zee land ziet mam meer topvoet bal om zich heen. Men wordt als het ware geprikkeld om zelf steeds betere prestaties te leveren. Ook de concur rentie daar, zowel kwantita tief als kwalitatief, is veel groter. Dat kun je in alles terug vinden. Ook mentaal bijvoorbeeld wordt men wat harder, men kan meer incas seren. Vooral de jeugd na tuurlijk trekt zich op aan de „grote broers". De jongeren proberen de toppers na te doen als ze nauwelijks de kleuterschool zijn ontgroeid. Dit alles dacht ik dirutat zijn stempel op de beoefening van de voetbalsport in brede omivang. De hele aanpak is meer serieus dam' hier". Hans de Ridder, die een Cios-op- leidiing heeft gehad en als oefenmeester het B-diploma bezit is er zich van bewust dat het voor Robur moeilijk gaat worden om in één jaar het verloren, terrein te her winnen. schieten, zijn vaak terug te brengen tot het gemis aan conditie. Natuurlijk ga ik ook trachten de techniek op te voeren omdat d'it de basis vormt van goed voetbal. Techniek voorop dus en dan pas de tactiek. Ik streef ook naar onderling overleg tussen spelers em mij. Maar het ëlf- tal samenstellen ga ik alleen doen. Dat was één van mijn eisen die ik stelde toen Ro bur mij polste. Voorheen deed de trainer dit samen met de elftalcommissie. In tweede instantie is esr nu van mijn kant overleg met de elftalcommissie die de overi ge elftallen samenstelt en waar ik dlus toch nauw con tact mee moet onderhou den". De Ridlder die zijn actieve voetbaUoopbaan bij het Goe se SSV '65 heeft besloten vanwege een onwillige knie meent dat het spelersmateri- aal bij Robur wel mogelijk heden biedt voor de toe komst. De grote kern bestaat veelal uit middenvelders, dus spelers die volgens De Rid der gemakkelijk hetzij naar voren of naar achteren kun nen worden gedirigeerd. „Men moet er niet op re kenen dat ik dit één, twee, drie ga klaren al werken we daar natuurlijk wel naar toe. In eerste instantie heb ik reeds nu bepaald dat er bij „Robur" voortaan tweemaal inplaaits van een keer per week wordt getraind. Het uitgangspunt bij - technische en tactische vaardigheid is bij mij conditie. Slordige passes, het verlie zen van een duel en slecht Een kardinaal punt waar de nieuwe Robur-trainer zich mee gaat bezig houden is ook de versterking van de defensie, die in het afgelopen seizoen te kwetsbaar bleek. Spelersverlies heeft men hij Robur niet. Van Wissenkerke kwam over: Thomas Broek hoven. De Ridder: „Verder ziet het er wel naar uit dat enkele jeugdige spelers hun kans krijgen". De bedoeling is ook dat er een vaste begeleider komt voor het „eerste" en dat wordt dan wel bijna zeker voorzitter Guust de Kok. Reeds op 21 juli begint Ro bur aam zijn oefenprogram ma. Mem speelt dan tegen de zarterdagclub Wemeldinge (eerste kl'as afdeling). Daair- na volgen nog diverse andere tegenstanders en op 19 au gustus houdt Robur zijn jaar lijks toernooi op „Het Schen- ge". Hans de Ridder: „Mijn bedoeling is om vooral ook homogeen sterk de competi tie in te gaani". (Van onze duivensportmede werker). TERNEUZEN Wie in één maand tijd twee Provinciale wedvluchten op zijn naam weet te schrijven, met twee verschilende duiven, en daar bij eveneens in beide vluchten met nog enkele duiven in de top van de uitslag staat, kan met recht verklaren over een prima hok duiven te beschik ken. Dat alles presteerde de liefhebbers A. Huitaregtse te Westkapelle op Walcheren Won hij reeds eerder in dit seizoen de provinciale wed vlucht vanuit SurviHiers (op 19 mei) ook in de Susvilliers- vlucht van 16 juni ging hij met de erepalm strijken. In. concours waren 2280 dui ven hoogste snelheid 1201,35 meter per minuut, 1, 11 en 12 A. Huibrechtse, 2 P. Brand Middelburg, 3 J. Wesdorp Zie- rikzee, 4 S. Branderhorst 5 en 13 Gebrs. Versluis, beiden te Kortgene 9 P. Flikweert Westkapelle, 7 J. Jonkheer Middelburg, 8 H. Verburg, Kortegene, 9 P. Flikweert Zierikzee, 10 A. Bouterse, 14 J. Minneboo beiden te Kortge ne, 15 P. de Wilde Oud-Vosse- meer. Wedvluchten vanuit Com- piégne (NBvZ- afd Zeeland). De Voorwaarts Zaamslag-Veer met 95 oude duiven, 1 en 8 D. de Jonge 981 mpm, 2 en 5 H. Scheele, 3 Combinatie Harms- Goossen Axel, 4 H. de Feijter Axel, 6 en 7 J. Bakker, 9 W. de Putter Axel, 10 K. Hame link. De Reisduif Breskens met 56 duiven 1 en 5 C. Klaasse 954,14 mpm, 2 J. Versprille, 3 E. Pieters, 4 A. Ribbe, 6 J. Versprille, 7 A.D. Ribbe, 8 F. Scheele, 9 J. de Smidt en zoon, 10 A. Ribbe. Wedvluchten vanuit Cha- teauroux De Voorwaarts Zaamslag-Veer. 1, 2 en 4 W. de Putter Axel 962 mpm, 3 Fr. de Jonge, 5 en 6 D. de Jonge, 7 en 9 C de Putter Axel, 8 Chr. Cornelisser, 10 H. Scheele. De Reisduif Breskens 1 P. Verdunnen 973,42 mpm, 2 en 5 J. van de Lijke 3 en 9 J. de Smidt en zoon 4, 6 en 10 F. Scheele, 7 en 8 R. Versae- vel. Wedvluchten vanuit Beau- metz. Met Moed Vooruit Bosehkapelle met 280 jonge duiven, 1 J. Cappendijk, 2 en 6 J. de Valck, 3 en 5 Th. Dobbelaar Zaamslag, 4 Th. van Vlieberghen, 7 G. de Nijs 8. T. van Schaik, 9 D. Dobbe laar, 10 E. Pieters. Met 101 oude duiven 1, 2 en 3 L. Lauret 4, 6 en 7 D. Dobbelaar, 5 Fr. Dobbelaar Zaamslag, 8 J. Wauters, 9 Th. Lambert, 10 Th. Hayette. Eerste de Beste Schoondijke met 228 jonge duiven 1. J. Tournooi en zoon 1121 mpm, 2 en 4. Klaasen - Tallie, 3 C. Jansen, 5 P. Ras, 6, 8 en 9 J. de Zwart, 10 P. de Hullu, 7 J. Buijze. Met 80 oude duiven 1 H. van Kouwenberg 1115 mpm, 2 en 10 P de Hullu 3 R. Postima, 4, 5, 7 en 8 Klaassen - Tallie, 6 J. Tournooi en zoon, 9 C. Jansen. Vanuit St. Vin cent 1, 3 en 7 G. de Wever, 2 P. de Hulu, 4 Klaasen - Tallie, 5 G. Dobbelaere. Vanuit Cha- teauroux met 44 oude duiven I, 3, 7, 9 en 10 H. van Kou wenberg, 2 Gebrs. Huigh, 4 en 8 G. de Wever, 5 A. de Poor ter, 6 Klaassen-Tallie. Jong Maar Moedig Driewe gen (Beaumetz) met 36 jonge duiven 1, 8 en 9 C. Babijn 1102 mpm, 2, 3, 4 en 10 A. Engels, 5, 6 en 7 J. Pladdet, oude duiven 1, 4, 5 en 10 A. Engels 1074 mpm, 2 en 9 A. Jansen, 3 en 8 C. Babijn, 6 J. Lippens, 7 J. Boerman. Wedvluchten vanuit Beau metz. Recht voor Allen, Sluis met 394 jonge duiven, 1 Th. de Buck, 1144 mpm, 2 J. Fok- ke, 3 en 6 P. Maenhout, 4 en 9 J. Coppens, 5 J. Lauret, 7 en 8 G. de Meijer, 10 I. Datthijn. Met 45 oude duiven. 1. J. Wa ge 1162 mpm, 2 en 5 G. de Meijer, 3. A. de Baedts 4. O. de Meijer 6 en 9 J. de Zutter 7 en 10 J. Fokke, 8 P. Maen hout. De Snelle Duif Clinge 165 jonge duiven, 1 en 4 O. Mas- schelein, 2 C. van Duyse, 3 J. van de Branden-K. 5 en 6 H. de Schepper, 7 M. Willaert, 8 A. Seghers, 9 Ch. Willaert, 10 A. van Kouteren, oude duiven: 1. J. Pilaet, 2 R. Boogaert, 3 J. de Burger, 4 en 5 M. Willaert, Jaarlingen 1 en 7 M. Willaert, 2 en 10 G. Werbrouck, 3 A. Seghers, 4 en 8 T. Willaert, 5 H. de Cock, 6 A. Reunis, 9 Gebr. Willaert. De Snelle Duif Terhole met 67 jonge duiven 1. J. Hillaert 1067 mpm, 2. A. Hemelaar 3 en 10 Alf. Freijser 4 en 8 All. Beaurain, 7 J. Schobneberg, 6 A. Ongenae, 9 L. Heymans. Oude duiven 1, 4 en 5 A. Ongenae 1141 mpm 2 Fr. Roe- lands 3, 6 en 8 J. Asselman, 7 L. Heymans, 9 A. Hemelaar, 10 J. de Bot. Wedvluchten vanuit Quie- vrain De Snelle Duif Clinge 209 jonge duiven 1 P. Wil laert, 2 en 5 A. Bracke, 3 J. de Letter, 4 S. Willaert, 6 Gebrs. Willaert, 7 I. Bracke, 8 A. Seghers, 9 H. de Cock, 10 P. Mariman, Jaarlingen: 1. G. de Caluwé 2 G. Werbrouck 3 en 10 E. Piesens 4 en 8 A. Janssens 5 J. de Wit 6 H. de Cock, 7 Ch. Willaert, 9 P. Bracke. Oude duiven 1 en 8 R. van Graeven 2 G. de Caluwé 3 G. Werbrouck, 4 P. Bolsens, 5 C. van Duyse, 6 Gebrs. Wil laert, 7 J. de Burger, 9 J. Willaert 10 B. Pilaet. Uitslag Kringconcours West- Zeeuwsch-Vlaanderen en Wal cheren vanuit Dourdan met 1848 duiven. 1. J. van Gijs Breskens 1243,32 mpm, 2 W. Warren Vlissingen 3 L. Neuman Souburg, 4 A. Duini:>»k en zoon Cadzand 5 Ritico Zegers, Breskens, 6 J. van Peenen Vlissingen, 7 A. Verheije Sluis, 8 A. van Peenen en Zoon Souburg, 9 G. de Meijer Sluis, 10 D. Ansems Souburg, 1- P. de Smit Sluis, 12 Klaas sen - Tallie. Schoondijke, 13 I. Duininck St. Kruis, i4 A. Cor- nelis Breskens, 15 J. de Vos Biervliet. Heeft-Wie-Heeft, De eerste Hoofdprijs, De eerste extra- prijs, De eerste Koningspoel, De eerste Ploeger-pdijs, De eerste Aangeduide serie van twee duiven, alsmede de eerste se rie Onaangeduid werden alle gewonnen door J. van Gijs te Breskens.

de Stem | 1973 | | pagina 12