SCHOLIEREN WORDEN AFGESTOTEN Provinciale Bibliotheek gaat uitlenen beperken Zeeland krijgt weer water Optredens van popartiesten in Wolphaartsdijk Raad Kapelle voor herziening van bestemmingsplan Zwemfeest van LEE in Ellewoutsdijk Nieuwe weg op Noord-Beveland open GDAGCVERS Mosselen aangevoerd FLEVOHOF Clubhuis van Kapelle geopend Uitslagen van schietingen Promovendus Geen spreekuren tijdens vakantiemaanden SUITCASE THEATRE ONTVANGEN IN KAPELLE stad streek I 94—105, n X 64—65, per kg XI 141, tubsframbozen p. kg 108. Aardbeien p. doos van 250 gram: Vola I 4849, II 32, Red Gauntlet I 38—50, II 25— 31. Aardbeien in 2 kg-krat per kg: Vola I 132—149, II Uw garage zal 't zeker bevestigen. cUw(EAner~alht~cBeSte kguze VARKENSFILET van de schouder 5oo K4JJ ,gram tf# PALINGWORST 15° fill gram JONGE TUINBONEN 2 kilotMJ GOLDEN DELICIOUS een fijne handappel 91» 2 kilo blöemen,pkmien, (lieren... inïiethartvan'tkmd Kruiningen Wolphaartsdijk Donderdag 28 juni 1973 markten MIDDELBURG 26 juni Nieuwe aardappelen. Bonken I 66—67, II 68 .Grote 55—67, II 55-64, Drielingen 4755, II 44- 50, Kriel 51—79, II 52—77. Aanvoer 15 ton. Oude aardap pelen Koopmans blauwe grote 20, aardbeien per doos 2834, aardbeien per isg 107110. KAPELLE-BIEZELINGE 27 juni: Kruisbessen export 31, aardbeien industrie z. dop: alle rassen 119. Frambozen in doosjes van 250 gram: p. doos: 82—136, Gorella I 136—142, II 94, Red Gauntlet I 132—156, II 86—135, Tamella I 135, II 124—132, Elista II 115, Regina II 100. Rode bessen p. doos van 250 gram: I 95—135, IIX 84—126, II 52—60. Kersen p. kg: Early Rivers I 310350, II 5260. Appelen: Golden Deli cious I 70-80 65, 65 58, 60 23, H80 57—61, 75 57—62, 70 58— 61, 65 48—56, 60 22—36, grof 17, kroet 12. Aardappelen: nieuwe oogst: grote 4853, driel. 2642, kriel 2240, ou de oogst 20. Groenten: Bloem kool doordraai 41, spitskool 18, boskroten 812, bosuien 18, kasprins. bonen 225246, tuinbonen 2736. GOES 27 juni: Groene kruisbessen Export 31, aard beien per doos: Red Gauntlet I 36—39, II 17%—35, senga Sen- gana I 33. in kratten van 2 kg: Red Gauntlet I 130156, II 113125. Diversen: Rode bes- ssen per doos I 93106, II 7880, frambozen per doos I 83100, II 35—89, perziken per stuk I 720. Groenten: per stuk: Kropsla I 1114, II 3,608, komkommers 2537, bloemkool 4 per kr. I 34, II 28—30, 6 per kr. 1 26—29, II 12—31, 7 per kr. II 12—21, 8 pér kr. II 12. Per bos: Kroten 5%—8, uien R—4ö7~sëldèrij 16, radijs 5, wortelen 2046. per kg: oude aardappelen bonken 2734, grote 8%—20, nieuwe aardappelen grote 4859, drielingen 3239, kriel 38 44, andijvie I 40, II 27, rabar ber II 28, rode kool II 47, postelein II 64, kroten 19, snij bonen I 220, H 130, dubb. pr. bonen I 210240, tuinbonen 2138, peulen I 150200, II 160200, doperwten I 66. Veiling Terneuzen 27-6-1973 Per 100 situks sla 1: 1116, 2: 6 per stuk, bloemkool A2 3573, groene komkommers 1838, per bos selderij 39, peterselie 11, uien 36, sjalot tan 1112, per kg eerstelingen grote 5162, drieling 1628, kriel 4549, dore, grote 57, drieling 35, kriel 45. andijvie 1115, krot» 1°11, peulen 163330, kasprincessebonen 233291, rabarber 3134, tuinbonen 3537, tomaten a 180, a2 55—75, b 148, c 144, cc 5556, sav. kool 15—20, spits kool 611, kassinijbonen 87 152 fruit: golden delicious 1 80 65—80, 75 61—80, 70 62— 68, 65 55—72, 60 38—62, 2-80 52—62, 75 56—65, 70 49—65 65 34—59, 60 37, 2b 65-06 1839, aardbeien per doos red gauntlet 2539, tamella 29, gorella 2532, vola 35, rode bessen per doos 6177, fram bozen per doos 98. (Van onze correspondent) MIDDELBURG Tijdens de maanden juli en augustus zullen de contactcommissies burgerij van de gemeentepoli tie te Vlissingen geen spreek uren houden in de verschillen de sectoren van de stad. Men aciht het in de vakan tieperiode, waarin doorgaans een verminderde belangstel ling voor de spreekuren be staat, weinig opportuun deze doorgang te laten vinden. Van zelfsprekend kan men op het hoofdbureau wal te allen tijde terecht. De spreekuren van de poli tie, waarmee in oktober vorig jaar werd gestart, werden tot dusver door 75 personen be zocht. Het aantal daarbij naar voren gebrachte vragen, sug gesties, klachten en dergelijke, bedroeg 142. Met ingang van september zullen de contactcommissies burgerij de spreekuren hervat ten. (Van onze correspondent). MIDDELBURG De Pro vinciale Bibliotheek van Zee land gaat maatregelen nemen om haar eigen, wetenschappe lijk karakter te behouden. De bibliotheek, die in eerste in stantie is gericht op het stu derende gedeelte van de be volking, en niet op de vele leerlingen van middelbare scholen, die van de biblio theek gebruik maken, is vanaf 1 september aanstaande alleen nog maar toegankelijk voor personen die 16 jaar of ouder zijn. De uitleen van de Neder landse belletrie zal zich dan gaan beperken tot die perso nen die Nederlands of een an dere taal studeren. Mr. W .de Bruine, directeur heeft de be perkende maatregelen aan G.S. voorgesteld, die er hun goedkeuring aan hebben ge hecht. Overigens is de maatre gel niet uniek. Zij wordt al toegepast in de meeste andere wetenschappelijke bibliothe ken in de rest van ons land. Gedupeerd worden in de eerste plaats de scholieren uit het middelbaar onderwijs, die de bibliotheek handenvol werk bezorgen. Zij gebruikten de werken vaak voor scripties, en dergelijke. Mr. W. de Bruine: „Maar de bibliotheek is helemaal niet voor hen bedoeld. Wij zijn er voor een bepaalde groep stu derenden die deze bibliotheek, als een soort Zeeuwse tegen hanger van een universiteits- bibiatheek kunnen beschou wen. En op die mensen is ons boekenbezit dan ook gericht. De mensen die niet studeren en dus niet bij de P.B. op htm plaats zijn moeten naar de Openbare Bibliotheek, waar juist zij zullen vinden wat ze zoeken". Dat de maafegel niet eerder werd ingevoerd, wordt veroor zaakt door het feit dat er geen controle mogelijk was. Nu kan het wel. Er wordt namelijkk een sy)steem ingevoerd, dat gaat werken met lezerskaar- tend. De houder van de kaart, die strict pesoonlijk is, is dan verantwoordelijk voor alles wat op die kaart wordt uitge leend. Binnenkort zullen for muiieren worden verspreid, waarmee men die lezers- kaart kan krijgen. De maatre gel zal voor verscheidene in stellingen en scholen wei een grote verandering inhouden. De Openbare Bibliotheek zal ongetwijfeld meer mensen moeten gaan verwerken dan zij tot voor kort deed. De P.B. heeft echter al contact opgeno men met de Openbare Biblio theek. Eveneens zajra de direc teuren van verscheidene on derwijsinstellingen op Walche ren benaderd. (Van onze correspondent) YERSEKE Gisteren, dins dag, meldden zich vijf kotters met consumptie mosselen aan de mosselveiling te Yerseke en afkomstig uit de Wadden zee. De aanvoer werd opge kocht door de handelaars om zich te bevoorraden- in ver band met de opening van het mosselseizoen dat volgende week zal plaatsvinden. De ge boden prijs liep van 14 tot 38 gulden per ton. Een mosselton is 100 kg. De kwaliteit van de vis was tamelijk goed. (Van onze correspondent). KAPELLE De Raad Ka pelle heeft besloten tot herzie ning van het bestemmingsplan Bruëlis III. Dit houdt in dat oostelijk van de Bergstraat in plaats van de geprojecteerde eensgezinswoningen een twee tal bungalows en een achttal woningen van het type twee- aaneen zullen worden ge bouwd. De overwegingen die aan dit raadsbesluit ten grondslag lig gen zijn een overwegend grote belangstelling voor bouwgrond in Kapelle en toewijzing van een geringer aantal woning wetwoningen dan verwacht werd. De grondprijzen van de per celen bouwgrond westelijk van de Bergstraat werden in aansluiting op het vorige voor stel eveneens herzien. Voor bungalows komt die nu op 14000 per kavel, voor de wo ningen twee-aaneen op 9250 gulden. De raad ging tevens accoord met een voorstel tot subsidie- (Van een onzer verslaggevers) ELLEWOUTSDIJK Het zwemfeest van de zwemvere niging LEE, dat georganiseerd Is voor zaterdag 30 juni, kan doorgaan. Deze week werd de vergunning voor de plaatsing van een feesttent bij de haven ontvangen. De gemeente heeft vergun ning gegeven voor een tent van maximaal 200 vierkante meter. Zo groot zal de tent ook wor den, deelde voorzitter R. Plat- s-chorre mee. De vergunning stelt ook de voorwaarden dat de stroomvoorziening op juis te wijze geschiedt en dat er een toiletgelegenheid is. Dat laatste is de vereniging gelukt, zij het met veel moeite. Hat zwemfeest begint zater dag om 13.00 uur. Bij slecht weer zullen de zwemonder- delen die een ludiek karakter hebben, vervangen worden door volksspelen binnen. Van uit Terneuzen zullen een twin tigtal jachten naar Ellewouts dijk oversteken om het feest- mee te maken. Dit gebeurt als uitvloeisel van de heropening van de jachthaven Terneuzen afgelopen zaterdag waar een paar inwoners van Ellewouts dijk aanwezig waren. Dit be zoek gebeurt geheel op infor mele basis. verlening van 320 gulden aan de Nederlandse Blinden Bibli otheek, bestemd voor lectuur voorziening, en met een cre- dietvoorstel ten behoeve van de aanschaf van leer- en hulp middelen ten behoeve van de openbare laigere school te Ka pelle. Daarna werd nog korte'tijd gediscussieerd over een even tuele nieuwe bestemming van de oude openbare lagere school te Wemeldinge, bij voorbeeld als schoolgebouw voor volgonderwijs of als jeugdsoos. Unaniem oordeelde men het echter beter, met name ge zien de hoge kosten, het ge bouw zo gauw mogelijk tegen de vlakte te gooien en er ruimte te creëren voor een drietal woningen. Voor verbre ding en ophoging van het Donkere Wegje, aldus een an dere mededeling, zal nog een aanvullend krediet nodig zijn van ruim 17000 gulden. Het oorspronkelijke krediet be droeg 121.000 gulden. (Van een onzer verslaggevers) GOES Het lek, dat in de hoofdtransportleiding va nde Water Maatschappij Zeeland (W.M.Z.) bij het Schelde- Rijnkanaal was ontstaan, is gistermiddag om twaalf uur gedicht. Een reparatieploeg van de W.M.Z. heeft achttien uur onafgebroken gewerkt om het euvel te verhelpen. Gister middag kon de watervoorzie ning van Midden-Zeeland weer behoorlijk op gang wor den gebracht. Verwacht wordt dat vandaag alle problemen opgelost zullen zijn. Volgens de W.M.Z. zijn de problemen, die als gevolg van de door het lek veroorzaakte schaarste van het water in Midden-Zeeland zijn ontstaan, miniem geweest. Voor zover bekend heeft alleen Hoechst één produktie-eenheid moeten uitschakelen. De andere be drijven in het Sloegebied kon den aan de gang blijven alhoe wel zuinig met water werd omgesprongen. Dankzij de zui nigheid van de industrie heb ben de kleine verbruikers over het algeméén niet zonder water gezeten. Wel kWam er hier en daar- bruin .prater uit de kraan, dit als gevolg van de veranderde stroomsnelhe- den in de leidingen. Tijdens de problemen met de lekke leiding bij het Schel- de-Rijnkanaal heeft de W.M.Z ongeveer duizend telefoontjes gekregen. Men wilde over het algemeen graag weten wan neer de moeilijkheden voorbij zouden zijn. Het dim Mouth en McNeal. (Van een onzer verslaggevers) WOLPHAARTSDIJK In de amusementshal De Zamd- kreek te Wolphaartsdijk treedt de komende weken een groot aantal bekende popartiesten op. Zaterdag 30 juli staat een concert van de groep Smyle op het programma. Komende zondag is de VARA mobile discotheek in De Zandkreek. Onder het motto Top-amuse ment in Wolphaartsdijk staan in de maand juli de volgende optredens op het program ma: Op zaterdag 7 juli vindt een. optreden plaats van Mouth en MacNeakDaaraanvooraf gaat een kinderprogramma, waarin een clown zaSF optre den. Op zaterdag 14 juli komen de Buffoons naar Wolphaarts- dijfc en op zaterdag 28 juli kan men dra De Zandkreek te recht om te luisteren naar en te dansen op muziek van AVRO's Top Pop. Voor 11 au gustus is Earth and Fire ge contracteerd. Het mossel-en bierfeest dat vorig jaar zo succesvol was komt teruig op 21 juli en 18 aug. De muziek zal dan wor den verzorgd door een groot Tirolef orkest. Aan de kleinere kinderen heeft men in De Zaradkreek ook gediacht, buitein zijn er een paar schommels en wip pen en in de speelzaal ligt een racebaan met mini auto's. De zeer goed gevulde speelauito- matenzaal bestaat verder uit een aantal biljarts, Russische biljarts, flipperautomaten, voetbalspelen, autoracespel, schietkast, fruitautomaten, en tafeltenwisspeilen, Op de woensdagavond ver zorgt een diSkjockey de muziek ito de kleine .zgal, die aan de bar Dik Trom grenst, 'dé bar is geopend tot 1 uut. De groep Smyle die zater dag in de Zandkreek optreedt is vooral bekend van de sin gels „It's gonna be allright" en „On the taodum". De stem van de zanger lijkt veel op die van John Lennon, waardoor veel mensen bij het horen van deze laatste plaat aan de Beat les denken. (ADVERTENTIE) De Conti TS staalgordelband is gemaakt voor ervaren rijders die véél kilometers maken en die onaér alle weers-en verkeers omstandigheden maximale veiligheid eisen. Waarom rijdt U er nog niét op.'.".?- Continental Rubber b.v. Amsterdamseweg 45-47 Amersfoort -Tel. 03490-12934 (Van onze correspondente GOES Ongefundeerde be zuinigingen op het onderhoud van auto's, op het aanleggen van wegen zijn levensgevaar lijk, zei de commissaris van de koningin in Zeeland, mr. J. van Aartsen, woensdagmorgen in de Banjaard aan het Veerse Meer nadat hij het laatste ge deelte van de nieuwe provin ciale weg op Noord-Beveland officieel had geopend. „We moeten juist alles doen om de verkeersveiligheid te verbeteren. Hoe men het ook wendt of keert, het aantal au to's zal steeds blijven toene men. Iemand die over een au to beschikt zal voor geen prijs er afstand van willen doen en diegene die niet over een auto beschikt, zal alles in het werk stellen om er zo snel mogelijk een aan te schaffen. Het is een normaal gebruiksvoorwerp ge worden. Daarom zal men in de toekomst nog meer het accent op de verkeersveiligheid moe ten leggeri'. De provincie Zeeland heeft na aanvankelijke aarzeling dan ook afgezien van het ver beteren van bestaande wegen op Noord-Beveland en vijf miljoen gulden uitgetrokken voor de aanleg van een totaal nieuwe verbindingsweg op Noord-Beveland. Het is, vol gens de rheer W. de Beijl, di recteur van de provinciale wa terstaat in Zeeland, dan ook een heel veilige weg gewor den. De weg is in vier delen aangelegd. In 1961 begon men met de eerste fase. Het aantal ongevallen is op de drie eer der gereed gekomen wegge deelten in de afgelopen 2 jaar tot de helft teruggebracht. De weg is 16 kilometer lang. Het aantal ongelijkvloerse kruisin gen werd verminderd van zes tien tot vier. De weg telt daarnaast nog drie ongelijk vloerse kruisingen. Burgemeester P.J. Evers van Kortgene sprak zijn blijdschap uit over 't feit dat de nieuwe weg nog voor het eigenlijke toeristische hoogseizoen geo pend kon worden. Noord-Be veland krijgt namelijk in het hoogseizoen een invasie van toeristen te verwerken die de bevolking van Noord-Beveland doet verviervoudigen. Burge meester Evers, evenals de heer S.J. van Langeraad, voor zitter van de ruilverkavelings commissie Noord-Beveland hadden nog wel een aantal wensen. Namelijk ongelijk vloers maken van de kruising Geersedijk-Wissekerke, waar al verschillende doden zijn ge vallen. De heer Langeraad nam zijn kans meteen waar door aan het college van gedeputeerde staten, dat voltallig vertegen woordigd was bij deze plech tigheid, de subsidies voor de waterschappen voor het onder houd van secondaire wegen aanzienlijk te verhogen. De nieuwe provinciale weg is na melijk alleen bestemd voor snelverkeer. Het langzaam verkeer moet gebruik maken van secondaire wegen die in onderhoud zijn bij het water schap. Dit levert dus extra onderhoudskosten voor deze schappen op. (ADVERTENTIE) 7325 a GELDIG T/M ZATERDAG u alle andere VlVO-aanbledlngen op pagina 2en 3 van Uw damesblad. (ADVERTENTIE) bij het Veluwemeer top-attractie in juli grandioze bloemen-show Collecte De hervormde en gereformeerde jeugdraden uit Kruiningen hebben beslo ten in het kader van de actie Zeeland en de Noordierse kin deren, vrijdag een geldinzame ling te houden van 18.30 tot 19.30 uur. Veertig jongelui zullen eeri huis-aan-huisinza- meling .hpuden bestemd vpör de vakantie van veertig Iefsé kinderen te Kapelle. Hengelwedstrijd Zaterdag hield de Visserij- en Hengel sportvereniging De Zandkreek te Wolphaartsdijk zijn 4e com petitiewedstrijd bij Kats. Er waren 64 deelnemers die na 2 uur vissen 41 ondermaatse en 66 bovenmaatse vissen vingen, met een totaal gewicht van 11,5 kg. De eerste vis werd gevangen door J. Sinke. De uitslag is: 1. mej. L. Versluis 1015, 2 J. Sinke 930, 3 M. Meiijaard 850, 4 D. Slabbe- koorra 770, 5 H. Bliek 770, 6 J. Strijd 630, 7 K. Schog 610, 8 F. de Witte 580, 9 P. Goetheer 548, 10 F. Oudeman 540. Na 4 wedstrijden is de stand: 1. Ad Walhout 2932, 2 J. Sinke 2742, 3 J. van Velzen 2317. De 5e wedstrijd wordt gehouden op 22 september a.s. tussen half 10 en half 12 bij Kats. (Van onze sportmedewer- ker). KAPELLE Wethpudcr C.M. Dagevos van Kapelle heeft zaterdagmiddag op het reeds gedeeltelijk gerealiseer de sportcomplex het clubhuis van de voetbalvereniging Ka pelle officieel geopend. De bouw en installatie is hoofdza- ke.ijk gerealiseerd door de le den zelf en een enkele suppor ter, die hieraan 15 maanden hebben gewerkt. Het fraaie clubhuis heeft vier kleedlokalen, diverse douches, en een kantine als mede een ruime kleedkamer voor de scheidsrechter. Wethouder Dagevos verrich te de opening door het wegne men van een gordijn dat aan de voorgevel van het gebouw het woord Kapelle had bedekt. Het tambour en pijperkorps Jonge Kracht uit Biezelinge gaf daarna een show op het sportveld. In de daaropvolgende recep tie in De Vroone aangeboden door het gemeentebestuur prees voorzitter P. Kramer de grote inzet van hen die de realisering van het clubhuis hebben mogelijk gemaakt. Hij noemde speciaal Cor de Schip per, Evert Butler en Simon van de Schraaf. Laatstgenoem de was volgens Kramer de grote steunpilaar en hij zal dan ook tot ere-lid worden benoemd. Verder werd het woord ge voerd door wethouder Dage vos, A.P. Schouwenaar, als vi- ce-voorzitter van de KNVB afdeling Zeeland en door J. Zandee, voorzitter van de jeugdcommissie van de v.v. KaDelle. (Van een onzer verslaggevers) KAPELLE Het „Suitcase Theatre" uit Lansing, Michi gan (Verenigde Staten), dat in het kader van een uitwisse lingsprogramma tussen de ge meente Kapelle en de stad „Zeeland" in Michigan een be zoek brengt, is door het ge meentebestuur van Kapelle of ficieel op het stadhuis ontvan- gen. In de koele ontvangzaal heette burgemeester Van Suy- lekom de jongens en meisjes met hun leiders van harte welkom. Hij vermeldde dat degenen, die de huidige groep waren vooraf gegaan, een goe de herinnering in Kapelle hadden achtergelaten. Vervol gens gaf de burgemeester een impressie van de gemeente Kapelle, waarbij hij terugdook in de geschiedenis tot het jaar 1500. De groep zelf luisterde de ontvangst op met een drietal liederen waaronder „Up, up with the people". Het „Suitcase Theatre" be staat uit jongens en meisjes van de „Highschool East-Lan- sing" uit de hoofdstad van de staat Miohigan; Lansing. Lei der en oprichter van de groep is de heer P. Lindsay. Hij was vroeger producer op Broad way. Door een hartaanval uitge schakeld voor dit werk, is hij begonnen met de jongens en meisjes van het Suitcase The atre. De leden zijn van alle rassen en standen. De heer Lindsay wil namelijk' met de ze groep meewerken aan een goed samenleven van de ras sen. Daarop is ook het pro gramma dat de groep brengt, gebaseerd. Het Suitcase Thea tre blijft tot 2 juli in Kapelle waarna nog een bezoek wordt gebracht aan Wales in Enge land. (Van onze correspondent) OUDELANDE De hand boogvereniging Ons Genoegen gaf haar jaarlijkse schieting waaraan door 32 schutters werd deelgenomen. De uitslag is als volgt. Hoofdvogel: J.F. de Rijke van Edele Handboog uit Oudelan- de; le zijvogel: W. Voet van Soranus uit Heinkenszand; 2e zijvogel werd niet afgescho ten; le bovenkal: H. Koens van Spas Nostra uit Ovezande. 2e bovenkal: C. Lous van Ede le Handboog uit Oudelande le onderkal: C. Baas van Juli ana uit Oudelande; 2e onder- kal: C. van de Guchte van Spes Nostra uit Ovezande, bei de kallen kwamen bij loting aan de man. le klep: C. Baas van Juliana uit Oudelande; 2e klep A.A. Geense van Zorg vliet uit Ellewoutsdijk; 3e klep: J. F. de Rijke van Edele Handboog uit Oudelande. Meeste kleine vogels: mevr. Steenaert van Vooruitgang uit Kwadendamme, vijf vogels. OVEZANDE Van de jeugdschutters beneden 18 jaar waren er in Ovezande 17 op gekomen om koning te schie ten. In de 4e ronde trof Peter de Visser van Zorgvliet de Vogel vol. In de 10e en laatste ronde was het William Voet van Soranus uit Heinkenszand, die ook de grote vogel af schoot. Na een harde kamp strijd veroverde William Voet de eer van koning 1973 door de vogel nogmaals te schie ten. Hierna volgde een gewone schieting waarvan de uitslag luidt: hoofdvogel: Sj. de Jonge vara A.D.L.M. uit Kwadendam me; le zijvogel: G. Geys van Soranus uit Heinkenszand; 2e zijvogel: werd bij loting toe gekend: le bovenkak J. Rent meester van Willem Teil uit Ovezande; 2e bovenkal werd ook verloot; le omderkaL: W. Voet van Soranus uit Hein kenszand. Ook hier werd de tweede verloot: le klep: W. de Jonge van A.D.L.M. uit Kwa dendamme; 2e klep: J. Rent meester van Willem Teil uit Ovezande; 3e klep: P, de Jon ge van Spes Nostra uit Ove zande. Meeste kleine vogels: R. Grimminck van Willem Teil uit Ovezande, vier stuks. Zondag 1 juli wordt de kampioenschietinig voor de jeugd gehouden te Heinkens zand, om 14.00 u. (Van onze onderwijsredacteur) AMSTERDAM-YERSEKE Drs. S.C. Goverse (30) promo veert vrijdag 29 juni tot doc tor in de wiskunde en de na tuurwetenschappen aan de Vrije Universiteit te Amster dam. Voor zijn proefschrift bestu deerde hij het proces, dat op treedt bij de baan-electroden- vangst. De heer Goverse is geboren in Yerseke. Hij is me dewerker aan het instituut voor fundamenteel onderzoek der materie en wordt binnen- Vrirt lovot- iv» A <?eon

de Stem | 1973 | | pagina 2