Zes Zeeuwse records gesneuveld Felle strijd om titels BELGEN VOORAAN IN KOERS LAMSWAARDE GTC bij Huldiging FRAAIE PRESTATIE VAN ZEEUWSE JEUGD Titel voor Jo Schout Dames knokken keihard Zege voor Breskens- junioren Geknokt Uitslagen Uitslagen Kampioenen Te groot sport VIERDE SPORTPAGINA VAN MAANDAG 25 JUNI 1973 10 JAAP KEYMEL BLIJKT TE STERK VOOR MANNI (Van onze zwenimedewerker) VLISSINGEN Op de eerste finaledag van de Zeeuw.- zwemkampioenschaoppen zijn slechts zes Zeeuwse record gesneuveld en dat was minder dan er uiteindelijk werdet verwacht. De reden hiervoor is waarschijslijk de straff< noordenwind die precies recht op het zwembassin stond en daardoor nogal wat golfslag veroorzaakte. Ondanks de wat mindere tijden is er volop strijd geleverd om de ere plaatsen. Bij de heren was iedereen benieuwd hoe de strijd op de 100 meter vlinderslag tussen Jaap Keymel e ndc sterke Middelburger Rudie Manni zou eindigen. Niemand had met haai' re kening gehouden en kennelijk geloofde zij er zelf ook niet in. Maar Marlies Verwijmeren zwom met een geweldige inzet en dat bracht haar bijna de overwinning. Met nauweEjks zichtbaar verschil -werd zij door Lenie van Bodegom ge klopt, die met haai- tijd van 1.30.0 een nieuw Zeeuws re cord vestigde. De 200 meter wisselslag dames bracht op nieuw geweldige spanning waarvoor weer Marlies Ver- eruijsse verantwoordelijk was. Op het onderdeel vlinderslag nam zij een voorsprong van enkele meters op haar tegen standsters Carla Willems en J"ge de W.Vte die cp de rug- alles moesten geven om voldoende voorsprong te beha len op Marlies Vercruijsse, Carla Willems, favoriete voor de titel, had zich inmiddels naar voren gewerkt en had toen duidelijk de leiding. Er- ontspon zich een schitterend j gevecht tussen Carla Willems Joke d? Wilde waardij laatstgenoemde in de laatste meters een wanhopige poging] deed om nog langs Carla Wil lems te komen maar een me- tertje te kort kwam. Het Stormvogelmeisje Els Wolff werd kampioene op de 00 meter rugslag dames. Verras send was hier de tweede plaats van haar clubgenote Sylvia van der Zw-an, die de kampioenen van vorig jaar Ella de Jonge van De Storm vogel nu naar een derde pl aats verwees. Manni had immers tijdens de estafettekampioenschappen Keymel duidelijk verslagen. Maar de sterke Jaap Keymel nam direct na de start die bij Manni nu niet bepaald luk te de leiding om deze niet meer uit handen te geven. Op de 100 meter vrije slag heren gaf John de Lange uit Middel burg duidelijk zijn visite kaartje af. Hij won in goede stijl in een nieuw aspiranten record vóór Roel Veenstra die- zelfs Frans van Kruiningen nog voorbij ging. En hiermede was het ijs voor De Lange gebroken. Op de 200 meter rugslag zwom hij een bekeken race. Hij liet Piet Boidin uit Oostburg een voorsprong ne men die hij na 150 meter zwemmen geheel tenietdeed. Hij zwom toen gemakkelijk naar de overwinning, opnieuw in een nieuw Zeeuws record. Ook op de 400 meter vrije slag liet De Lange het zware werk aan een ander over. Zijn clubgenoot Hans van de Guch- te had na 200 meter zwemmen een duidelijke voorsprong, maar toen kwam De Lange weer opzetten. Ook hier fi nishte John de Lange in een nieuwe adspirantenrecordtijd. Op de 200 meter schoolslag heren had aanvankelijk Dick Schipper van De Stormvogel uit Vlissingen een voorsprong genomen maar op de laatste 50 meter moest hij toch nog zwichten voor zijn clubgeno ten Jaap Keymel en Paul Meerman. Bij de dames is er weer keihard geknokt om de over winning. Een ontketende Joke de Wilde uit Goes zwom de 200 meter vrije slag dames in een nieuw Zeeuws record met haar clubgenote Arja Klompe op een verrassende tweede plaats. De 100 meter school slag is bij de dames altijd erg spectaculair. En ook nu weer werd er geweldige strijd gele verd tussen Lenie van Bode- gom, Olga Hoogeboom en de verrassing van de dag, Marlies Vercruijsse van De Braak man. (Van onze sportmedewer- ker) OOSTBURG Afgelopen weekeinde hield de voetbal vereniging Oostburg een jeugdtoernooi. Zaterdag kwa men de A- en B-junioren in het veld, terwijl zondag de beurt aan de C-en D-pupillen was. Na afloop kon men te rugzien op een geslaagd toer nooi. Mede door de welwillende medewerking van de gemeen te Oostburg, de tennisvereni ging Oostburg en Scouting Oostburg, die hun kleedruim ten beschikbaar stelden en niet in de laatste plaats dooi de heren L. Kotvis, R. Merre- laar, C. Moerman, A. Tas en E. van de Veire, die als scheids rechters fungeerden. De prij zen werden zaterdag uitge reikt door ambtenaar van sportzaken, G. Pompert. Zon dag nam Oostburgs wethouder, de heer G. Claeys deze taak voor zijn rekening. De eindstanden waren: A-junioren: 1 Breskens, 2 Schoondijke. B-I-junioren: 1 Breskens, 2 Schoondijke. B-2 junioren: 1 Axel, 2 Breskens. C-I-pupillen: 1 Terneuzen, 2 Oostburg. C-2 pupillen: 1 Oostburg, 2 Terneuzen. D-pupillen: 1 Terneuzen, 2 Sluiskil. De Zeeuwse kampioenen I waren: 100 meter vlinderslag heren: i. Jaap Keymel, Stormvogel: 1.12.0. 200 meter vrije slag'! dames: 1. Joke de Wilde, Dei Ganze 2.36.9 (Zeeuws record). 50 meter vlinderslag jongens onder de 10 jaar: 1. Guido, Sampon, Stormvogel 46.3. 1001 meter rugslag meisjes onder de 14 jaar: 1. Carla Willems, Stormvogel 1.22.4, 100 meter j schoolslag jongens onder de 16: jaar: 1 Jaap Keymel Stormvo- j gel 1.23.4. 100 meter rugslag i jongens onder de 12 jaar: 1. Pieter Polderman, Schelde- stroom 1.28.5. 100 meter vrije slag heren: 1. John de Lange, i Luctor 1.02.0 (Zeeuws record).1 tOO meter rugslag meisjes on der de 10 jaar: 1. Jeatmette, Klompe, Luctor 1.44.7. 100 me- ter vlinderslag meisjes onder de 16 jaar: 1 Carla Willems. Stormvogel 1.23.8 (Zeeuws re- vord). 100 meter vrije slag meisjes ondner de 12 jaar: 1. Karin Clemminck, Schelde 1.18.2. 200 meter rugslag he ren: 1. John de Lange. Luctor 2.38.7 (Zeeuws record). 100 meter vlinderslag jongens on der de 14 jaar. 1. Jaap Key mel, Stormvogel 1.17.5, 100 meter schoolslag dames: 1. Le nie van Bodegom, Stormvogel 1.30.0 (Zeeuws record). 100 meter vrije slag jongens onder de 10 jaar: 1. Guido Sampon. Stormvogel 1.29.2. 40O meter vrije slag heren: 1. John de Lange Luctor 5.07.0 (Zeeuws record). 100 meter schoolslag meisjes onder de 10 jaar: 1. Sandra Dees, Schelde 1.51.6. 200 met"" wisselslag dames: 1. Carla Willems, Stormvogel 3.00.4. 100 meter rugslag jon gens onder de 16 jaar: 1. John de Lange, Luctor 1.14.8. 100 meter vlinderslag meisjes on der de 12 jaar: 1. Carla de Vos, Schelde 1.36.2. 100 meter schoolslag jongens onder de 12 jaar: 1. Ronnie van Ee. Braak man 1.36.5. 100 meter yrije slag meisjes onder de 16 jaar: 1. Martina Froyen. Luctor 1.14.1. 100 meter schoolslag meisjes onder de 14 jaar: 1 Olga Hoogeboom. Schelde 1.30.6 100 meter vrije slag jongens onder de 14 jaar: 1 Jaap Keymel, Stormvoge 1.07.4. 100 meter rugslag da mes; 1. Els Wolff Stormvog' seisjootps .lajstu 00S '8'ïZ"l heren: 1, Jaap Keymel. Storr vogel 3.06.4. WIELRENNEN Peto Gödde uit Koewacht is op een verdienstelijke vierde plaat; geëindigd in een koers in het Belgische Hingene. Winnaai van deze 115 km lange rit werd de Belg Van Putten in 2 uur, 38 minuten en 30 sec. Hellemons werd zesde en P. Vonck legde beslag op de veertiende plaats. Er waren in Hingene 47 vertrekkers. jnw» ;L- - - - |,T»| 1. -LP L; Guido Sampo, Zeeuws kampioen op de 50 meter vlinderslag ■j de jongens onder de 10 jaar. Joke de Wildede Ganze-zwemster die de titel veroverde op de 200 meter vrije slag dames in een nieuwe Zeeuwse recordtijd. (Van onze sportmedewer- ker) LAMSWAARDE De in ternationale volkskoers in Lamswaarde heeft met de Belg J. de Keyzer uit Jabbckc een waardig winnaar gekre gen. Vanaf de eerste ronde was hij steeds daar, waar de strijd was, en de overwinning was dan ook dubbel en dwars verdiend. Het waren de Belgi sche trimmers die het wed strijd-verloop regelden, en de eindspurt was dan ook een volledige Belgische aangele genheid. Het was eerst De Keyzer die vijfhonderd meter voor de streep zijn landgenoot Van Rijkeghem gemakkelijk achter zich iiet. De spurt van het peloton werd gewonnen door Clau- waert die de ontsnapte Maes en De Jonge voor moest laten gaan. Een teleurgestelde Van de Branden uit Heikant na afloop: „Dat is nu al de derde keer dat het in de eindspurt niet mee zit", wijzende naar het voorwiel waar een drietal spaken uit waren. Waarom er niet in het peloton gereageerd werd, en dit vooral niet door de Zeeuwsch-Vlamingen toen De Keyzer tien ronden voor het einde wegsprong? Van de Branden: „Ik ga me voor anderen rijden". Hiermet maakte hij al gauw duidelijk dat het ook tussen de leden van Hulsterse toerclub niet meer zo vlot. G. Wijnacker uit Koewacht die vorige week in Graauw op overtuigende wijze Zeeuws kampioen werd, zat ook nu niet in de strijd om de overige ereplaatsen. Zijn com mentaar na afloop: „Toen De Keyzer wegsprong keken ze allemaal naar elkaar. De een wilde gewoon niet toegeven voor de ander". Zelf was hij echter de eerste drie toen de Keyzer weg ging met in zijn gezelschap Van Rijkeghem, het tweetal tot de orde wilde roepen. vluchters waren buiten schot en de voorsprong van Maes en De Jonge werd steeds kleiner. Aan de finish bedroeg die nog een tiental meter, maar dat was voldoende. B. de Jonge won de spurt voor de derde plaats. Wijnacker: „ivlaar het gat was al te groot geworden, en er stond zoveel wind dat het alleen onmenselijk was. Steun kreeg ik van niemand, zodat ik me uiteindelijk ook maar terug iiet zakken. Die demar rage eigenlijk een premie spurt was de eerste serieu ze ontsnappingspoging, die een uicces zou worden. Voordien was er ook ai een dik prijzenbedrag aan premies doorgegaan, maar niemand had er toen al interesse tn. Wel om de spurt te winnen, naar daar bleef het bij. Toen De Valke uit Aarden burg de dikste premie op zak stak vijfendertig gulden swam er reactie in het pelo- ton. Het was Maes uit Kemze-j ke (B) die als eerste wegging,! maar hij kreeg onmiddellijk! Van Rijkeghem in zijn wiel Het peloton was echter attent ■>n de twee vluchters werden neteen teruggepakt. Wijnac ker had hier een groot aandeel in. Toen De Keyzer wegging geloofde men er blijkbaar niet in, maar de vluchter meende het wel serieus. Hij kreeg het gezelschap van Van Rijke ghem en het tweetal bouwde :en grote voorsprong op die •.chommelde rond de 45 secon den. Een vijftal ronden .oor het einde ontsnapte Maes uit het peloton, met in zijn wiel De Jonge uit Goes. De twee Categorie 16 t.m. 35 jaar: 1 J. de Keyzer, Jabbeke, België, 2 E. van Rijkeghem, Meulebe- ke, België, 3 B. de Jonge, Goes, 4 H. Maes, Kemzeke, België, 5 R. Clauwaert, Brug ge, België, 6 B. van Laere. Sluis, 7 M. van Rijkeghem, Meulebeke, België, 8 A. Schel- fout, Hengstdijk, 9 J. Bijvank, Sas van Gent, 10 E. de Block. Heikant, 11 O. de Block, De Klinge, België, 12 G. Boerjan, Knokke, België, 13 T. Bruine, Meulebeke, België, 14 C. de Clerck, Jabbeke, België, 15 A. 't Gilde, Hoek, 16 G. Wijnac ker, Koewacht, 17 Th. v. d. Branden, Heikant, 18 J. Ingels, Jabbeke, België, 19 A. van der Eist, Lebbeke, België, 20 J. van Damme, Oostende, Bel gië. Onder de 16 jaar en boven de 35 jaar: 1 P. Jacobs, Merk- sem, België, 2 J. Pascal, Jab beke, België, 3 W. Gaboer, St.- Andries, België, 4 P. Everaert, Hulst, 5 R. Ongena, St.-An- dries, België, 6 L. Blomme, Jabbeke, België, 7 G. Galle, 'Cieldrecht, België, 8 R. Baert, St.-Niklaas, België, 9 G. van Toey, De Klinge, België, 10 J. Bijvank, Sas van Gent. Plaatselijke jeugd: 1 M. 'Seghers, 2 mej. Van Goethem, 3 R, Seghers, 4 W- Broekaert, 5 C. de Rijcke. (Van onze zwemmedewerk-ri VLISSINGEN Vooral gaande aan de Zeeuwse zwemkampioenschappen wer den in het zwembad te Vlis singen de estafettekampi oenschappen afgewerkt. Hoe wel op speciaal verzoek va. de Zeeuwsch-Vlaamse zwem clubs deze kampioenschappei uit het programma waren ge licht om dan op een aparti avond te worden verzwommen had geen enkele ploeg ui Zeeuwsch-Vlaanderen inge schreven. Bij de heren ging de strijd alleen tussen de team van Luctor uit Middelburg ei. De Stormvogel uit Vlissinge:. terwijl bij de dames De Ganzi- uit Goes nog had ingeschrr ven. Maar ondanks deze mat'g- inschrijvingen is er toch ge weldige strijd geleverd waar bij maar liefst vier Zeeuwse records sneuvelden. De Luc tor-dames kwamen erg verras send voor de dag door twee keer als winnaar uit de bus te komen met nieuwe Zeeuwse records. Op de 4 x 100 meter vrije slag estafette zwommen Grace Comijs, Martina Froyen, Els de Klerk en Joke Dubois een prachtige rae tegen liet Stormvogel-kwartet die zij in de slotfase in hun voordeel wisten te beslissen. Nog span nender was wel de 5x 50 me ter vrije slag estafette, De Stormvogel had hier aauvan kelijk een kleine voorsprong maar toen Martina Froyerf als laatste zwemster te water ging was het verschil praktisch ni hil. Martina bleek iets snellei dan Carla Willems en dat be tekende de overwinning. Maai op het derde onderdeel de 4x 100 meter wisselslag esta fette waren de Stormvogel meisjes Els Wolf, Lenie van Bodegom, Carla Willems en Wilma Rozeboom veel sterkei dan de tegenstandsters Luctor en de Ganze. Ze werden dal. ook duidelijk kampioen in een tijd die maar net boven hél Zeeuws record lag. De heren van Luctor en D. Stormvogel hebben er een wa re prestigestrijd van gemaakt. Op de eerste estafette de 4x 100 meter wisselslag kwam op het onderdeel ichoolslag reeds enig verschil. Peter Buijs trok zijn team naar een voorsprong van een viertal meters. Maar op de vlinderslag zwommen de riva len Manni en Keymel tegen Akaar. Manni zwom een prachtige ace en iiep iets van de ach- ;erstand in. Dit was echter iet voldoende want Johan Kokké bracht de Stormvogel- oloeg naar de eerste plaats met een nieuw Zeeuws record, huctor nam even later revan che op de Vlissingers door de 1x100 meter vrije slag met duidelijk verschil te winnen. Spectaculair was ook hier het slotnummer de 5x50 meter vrije slag. John de Lange als slotzwemmer van de Middel burgse formatie kon de opge lopen achterstand echter niet meer goedmaken. (Van onze sportmedewer- ker) SCHOTEN Zes leden van de Goese damclub GTC heb ben zondagmorgen in Schoten bij Antwerpen de huldiging meegemaakt van Hugo Ver- poest, als nationaal damkampi- oen van België. Verpoest, die anderhalf jaar geleden lid werd van de Goese damclub omdat competitiewedstrijden in België sporadisch voorko men, werd door burgemeester en schepenen op het raadhuis ontvangen. Behalve door de burgemees ter van Schoten die het woord voerde en een geschenk aan bood, sprak namens de Goese damclub Jan Sinke. Daarna vloeide rijkelijk de champag ne voor de succesvolle dam mer die al diverse keren nati onaal kampioen werd van zijn land en ook op grote toernooi en uitblonk. (Van onze sportmedewerkei'L AMSTERDAM/HULST. Jo Schout, de Zeeuwse crack bij de A-junioren en lid van de Hulsterse atletiekvereniging RKHAV is zondagmiddag Nederlands kampioen geworden op de 3000 meter. Dat heugelijke nieuws deelde trainer Alex van Rie zon lagmiddag mee, tijdens een kort telefoongesprek met Jack 'olfliet, eigenaar van café De Ster in Hulst, waar he' -lublokaal an de Hulsterse vereniging is gevestigd. Schout liep de afstand in een tijd van 8.31,6 min. Ontbreken e verdere gegevens nog, duidelijk was wel dat Van Rie en de ersverse kampioen Schout in feeststemming verkeerden. Werd ■chout kampioen zondagmiddag, zaterdagmiddag behaalde de alentvolle B-junior L. de Pee van de vereniging Delta Sport uit lierikzee drie medailles. Hij werd Nederlands kampioen bij het -peerwerpen, dit met een worp van 50,72 meter. Voor hemzelf, s het geen persoonlijk record, aangezien hij al eens eerder heeft jeworpen. Maar dat was nu niet nodig. De 50.72 meter waren /oldoende voor de gouden medaille. Bij het kogelstoten werd lij tweede met 14,68 meter en kwam hiermee in het bezit van e zilveren medaille. Deze afstand werd wel een persoonlijk ecord, evenals de 6,46 m bij het verspringen. Dat bracht hem de derde medaille op, een bronzen. De 14-jarige beloftevolle M. Kouyzer werd Nederlands kampioen bij de meisjes B bij het hoogspringen. Ze sprong 1,65 meter en verbeterde tevens haar persoonlijk record dat op 1,61 meter stond. Ook het Zeeuwse record bij het hoogspringen bij de dames dat op naam staat van E. Deurloo van AV'56 ging hiermee v»" •*- 1T werd op de 100 meter horden zesd» voor hem een nieuw persoon lijk record betekende. Op de estafettenummers bij de meis jes D waren het de Zeeuwse verenigingen die heer en meester waren, terwijl de ploegen uit Brabant zegevier den bij de jongens C- en D- junioren. (Van onze sportmedewerker) ZIERIKZEE Ruim tweehonderd deelnemers, een goe de publieke belangstelling, fraai zomerweer en vele per soonlijke records die verbeterd werden, hebben de Zeeuwse atletiekkampioenschappen voor C- en D-junioren in Zie- rikzee tot een volledig succes gemaakt. Ook de organisatie in handen van de atletiekvereniging Delta Sport was voor treffelijk, de kampioenschappen verliepen vlekkeloos. Bij de meisjes D was het vooral H. van Rooy van de atletiek vereniging Sprint uit Breda, die tot bijzonder goede resul taten kwam. Ze won het hoogspringen met groot machts vertoon met een sprong van 1.30 meter. Haar directe concurrente op dit nummer bracht het niet verder dan 1.15 meter. Ook op de 60 meter sprint kwam ze met een tijd van 8,6 sec. in het bezit van de gouden me daille. M. de Wolff van AV'56 uit Goes kreeg het zilver. Haar tijd bedroeg 9.1 sec. Ook op het nummer kogel stoten was ze duidelijk de sterkste. Ze „wierp" de kogel 10.23 meter, en dat was 0.52 neter verder dan I. Aerts van Achilles, die de zilveren me- laille hiervoor kreeg. Bij de neisjes C werd Karin de Nijs van Schelde Sport fraai eerste op de 600 meter. Ze liet een tijd afdrukken van 1.43.3 min, en dat was ruim voldoende voor het goud. Bij het hoog springen werd ze met een sprong van 1.30 meter derde. Diezelfde plaats behaalde ze ook op de 80 meter sprint. E. Vader van Zeeland Sport werd hier eerste in een tijd van 10.4 sec. L. Gillissen van Dynamo, zij nam voor het eerst aan atletiekwedstrijden deel, werd tweede in 10.5 sec. K. de Nijs liet een tijd van 10.8 sec. af drukken. P. Sturm van AV'56 bij de jongens C, gooide zijn sneer 35.97 meter ver wat 30 m. meisjes C: 1 E. Vader Zeeland Sport 10.4 sec., 2 L. Gillissen Dynamo 10.5 sec., 3 K. de Nijs Schelde Sport 10.8 sec. 80 m. jongens D: 1 M. Leuf- kens Sprint 10.4 sec., 2 N. Veraert Groene Ster 10.8 sec., 3 G. v. Opstal Sprint 11.0 sec. 100 m. jongens C: 1 H. Kre- mers Sprint 12.5 sec., 2 P. Geelens Sprint 12.6 sec., 3 G. Vrinds Gr. Ster 12.9 sec. Est. 4 x 60 m. meisjes D: 1 Schelde Sport 36.6 sec.. 2 Spi rit 36.8 sec., 3 AV'56 37.4 sec. sec. Est. 4 x 80 m. meisjes D: 1 Delta Sport 44.7 sec., 2 Schel de Sport 45.1 sec., 3 Sprint I 45.6 sëc. Est. 4 x 80 m. jongens D: 1 Sprint I 44.1 sec., 2 Spirit 44.4 sec., 3 Marathon 44.8 sec. Est. 4 x 100 m. jongens C: 1 Sprint I 51.4 sec., 2 Groene Ster 54.9 sec., 3 Sprint II 56.4 sec. 600 m. meisjes D: 1 A. Naalden Achilles 1.45.3, 2 M. v. d. Wijdegem 1.59.2, 3 I. de Nijs Sch. Sport 1.59.9. 60 m. meisjes D: 1 H, van Rooy Sprint 8.6 sec., 2 M. v. d Wolff AV'56 9.1 sec., 3 M Olieslager RKHAV 9.1 sec. Kogelstoten meisjes D: 1 H. van Rooy Sprint 10.23 m., 2 I. Aerts Achilles 9.71 m.. 3 H. de Manacker RKHAV 7.46 m. Kogelstoten jongens C: 1 P v. d. Lustdonck Gr. Ster 11.32 m., 2 C. Aerts Achilles 10.10 m., 3 E. v Coperen Achilles 9.81 m. Hoogspringen jongens C: 1 C. de Pee Delta Sport 1.60 m., 2 P. Snel AV'56 1.50 m„ 3 P. Goossen Sprint 1.50 m. Kogelst. jongens D: 1 H. v. Blerck Sprint 9.15 m., 2 A. v. Mee Sprint 8.72 m., 3 R. Se ghers Achilles 8.41 m. Kogelstoten meisjes C: 1 J. Pieters Parthenon 10.35 m., 2 D. Evers Sprint 9.12 m., 3 M. Crucq AV'56 8.96 m. Discuswerpen jonens D: 1 A. v. d. Mee Sprint 23.92 m., 2 J. Ivens RKHAV 22.32 m., 3 H. Seghers Achilles 20.75 m. Discuswerpen jongens C: 1 T. v. d. Lusdonck Gr. Ster 35.98 m., 2 C. Aerts Achilles 35.34 m., 3 J. d'Hondt RKHAV 31.92 m. Discuswerpen meisjes C: 1 D. Evers Sch. Sport 24.62 m., 2 M. Geluk Delt. Sport 22.88 m„ 3 M. Crucq AV'56 22.32 m. Hoogspringen meisjes C: 1 L. Kalle Sprint 1.35 m., 2 E. Vader Zeeland Sport 1.35 m., 3 K. de Nijs Sch. Sport 1.30 m. Speerwerpen jongens C: 1 P. Sturm AV'56 35.97 m., 2 C. de Pee Delta Sport 35.10 m., 3 P. Snel AV'56 34.17 m. Hoogspringen jongens D: 1 B. v. d. Linden Spirit 1.35 m., 2 T. Uitzetter Sprint 1.30 m., 3 H. Kazelaar Spark 1.20 m. 600 m. meisjes C: 1 K. de Nijs Sch. Sport 1.43.3 min., 2 H. Schoone Achilles 1.50.2 min., 3 R. Nijskens RKHAV I.54.0 min. 1000 m. jongens D: 1 M. Leufkens Sprint 3.10.8 min., 2 A. Blerck Sprint 3.13.2 min., 3 W. Geelen Olympia 3.15.2 min. 800 m. jongens C: 1 P. Sturm AV'56 2.15.4 min., 2 P. Geelen Sprint 2.18.3 min. 3 H. Roovers Achilles 2.20.0 min. 1500 m. jongens C: 1 C. Verlind Achilles 4.48.9 min., 2 ,7. de Vlieger Marathon 4.49.7 min. 3 C. v. Blerck Sprint 4.58.0 min. Verspringen jongens C: 1 A. Aerts Achilles 5.31 m., 2 P. Joosen Sprint 5.27 m., 3 P- Snel AV'56 5.07 m. - Verspringen jongens D: 1 L. Veraert Gr. Ster. 4.53 m., 2 P. Verlinden Spirit 4.52 m., 3 W. Geurs Olympia 4.40 m. Verspringen meisjes D: 1 E. Naalden Achilles 3.92 m., 2 M. Spelier AV'56 3.90 m., 3 A. Seghers Marathon 3.77 m. Hoogspringen meisjes D: 1 H. van Rooy Sprint i.30 m., 2 K. Pellis Achilles 1.15 m., 3 J. v. Veldhoven Del. Sport 1.15 m. Verspringen meisjes C: 1 M. Fayaars Achilles 4.50 m., 2 A. Kouyzer Delta Sport 4.44 m., 3 L. Vader Zeeland Sport 4.40 m.

de Stem | 1973 | | pagina 10