Programma PRIJSBEWUST rodlo noordzee HERCULES BV mtm. spray-verpakking tO@fiE van biedt u de kans op een hand-and hodyfoam van f5.95 Geen toeff gewonnen... toch voordeel! TOEFF - het aktieve witte wolkje dat zo lief is voor uw huid, We kunnen niet allemaal winnen, maar één voordeel gunnen we toch iedereen. f; Bij drogist of parfumerie krijgt u tot 1 augustusm^yj..^SÊKts a.s. een SPRAY-I jSË VERPAKKING TOEFF m W van 5,95 voor I GAZELLE Kwibw- FIETSEN MT Goes Hansweert hand-and bodyfoam een produkt vanTendo-Haco Farmacie AARDBEIENPLUKKERS GEVRAAGD Middelburg operators Donderdag 21 juni 19/3 Vrijdag 22 juni 1973 Let er op: van maandag t/m vrijdag na het nieuws van 13.00 uur, stem af op 220 meter of FM kanaal 44, voor het populaire programma „Prijsbewust" gepresenteerd door de niet minder populaire (wat zéggen we Tony Berk. Nieuwste vorm van volmaakte lichaamsverzorging: vochtinbrengende schuimcrème die uw huid zacht en soepel maakt. Trekt direkt tot diep in de poriën, laat geen kleverig gevoel na. Wrijft gemakkelijk uit, zuinig en praktisch. Goed voor uw handen na de afwas, ideaal na douche of bad, verzachtend na een zonnebad. Nu een aanbieding met hele prettige vakantiemode. Daar is natuurlijk altijd iets voor bij. Kom gauw even kijken om vast in de stemming te komen. lilBWW LOFT ItlMMÏI LOFT Erg goede modieuze blazer. In IWS-jersey. 0.a. in marine. M.: 38/52 Vlotte japon in Diolen Loft. Diverse dessins en kleurstellingen. M.: 40/50 Een coatje dat er zijn mag. Zware kwaliteit Diolen poplin. Sierzijde doorgestikt. Kleuren: oudrose, grijsgroen, RAF, beige, marine. M,: 40/52 Polyester acetaat doorknoopjurkje. Top gevoerd. In drie verschillende kleurstellingen. M.: 38/50 -m Japon uit zware kwaliteit polyester katoen. In diverse kleurcombinaties. M.: 38/48 -- Een jurkje om overal mooi in te zijn. Diolen Loft. Kleuren o.a. marine, fraise, bruin, beige. M.: 40/48 %J>| ft Een japonnetje in een heel apart dessin. Uit heerlijk soepel Pile-tricot. Drip-dry, dus wassen en zo weer dragen, M.: 36/44 I - Daarbij moderne pantalon in een tiental kleuren in Acryl. M.:38/52 Daarbij kamgaren pantalon. Kleuren o.a. rood, marine, beige en rose. M.: 38/48 Ginnekenstraat 29 Breda Amersfoort, Breda, Dordrecht, Eindhoven, Den Haag, Haarlem, Hilversum, Leiden, Rotterdam, Tilburg, Utrecht. Bus in brand Waarschiji lijk tengevolge van een kor sluiting in de motor ontstof woensdagmorgen brand in ee dïenstbus van de S.B.M. tot deze in de Brieversstraat Eede stond. De gealarmeerc Aardenburgse brandweer w.- spoedig ter plaatse en behoe de slechts met schuimblusai paraten op te treden. Er dede zich geen persoonlijke ongt vallen voor. Benoeming Tot onderwij zeres aan de r.-k. basisschoc te Eede werd met ingang van augustus aanstaande benoem mejuffrouw Ineke van 't We? tende uit Vlissingen. Zij kom in de plaats van mejuffrouv Trudie Oude Breuil, die we gens haar huwelijk naar Hanl vertrekt. Daar is zij inmiddel al tot onderwijzeres aan di plaatselijke school benoemd. 't Is maar net wat u wenst: èa fiets. Of een Gazelle. Er is tussen voorvork en achterspatbord heel wat te koop tegenwoordig. Zo stappen sommigen op een fiets, terwijl anderen thuiskomen met een fonkelnieuwe Gazelle. Want, zo redeneren ze, de Gazelle-made in Holland - is vanouds befaamd als het rijwiel voor wijkverpleegsters, telegrambestellers en andere gezagsdragers. Dus kun je rekenen op ingebouwde degelijkheid. En, aldus deze koppige door denkers, wij bewoners van het land van de fiets zijn nu eenmaal De Grootste Fietsenmakers van Europa. Wij van Gazelle geven toe dat deze redenering ijzersterk is. Sterk Als Ons Rijwiel Zelf. Maar we moeten er wel op wijzen, dat de modellen en kleuren niet meer zijn wat ze waren. Zie daarvoor de tekeningen hierbij en de folders in de winkel. Het oog wil tegenwoordig ook wat, nietwaar? Uw rijwielhandelaar kent de unieke betekenis van: gekoppelde remtrekstang, wrikvrije standaard, trommelnaven voor en achter, ingebouwd achterlicht (Gazelle patent) Diploma zwemmen In het Ganzebad te Goes is voor de eerste maal in het seizoen 'Tc diploma gezwommen. Onder toezicht van de examencom missie, bestaande uit de heren De Ridder en Goddijn en na mens de KNZB mevr. Fokke en de heren Wagenaar, Meij- ers en De Haas behaalden in totaal 281 van de 283 kandida ten hun zwembrevet. 'n extra vermelding geldt de jongens E. Fiergever en W. de Koning, die reeds op tienjarige leeftijd het diploma „f" behaalden. Afscheid Op donderdag 28 juni zal in hetdorpshuis Kaj Munk te 19.30 uur een feestelijke afscheidsavond ge houden worden voor de leer lingen van de zesde klas der openbare basisschool. De leer lingen van de klassen vijf en zes zullen een jeugdmusical in twee bedrijven, getiteld de to venaar van Alkmaar opvoeren. Op deze avond zullen de leer lingen die de school gaan ver laten hun getuigschrift ontvan gen en de traditionele verras sing van de oudercommissie. u generale repetitie wordt gehouden op donderdag 28 ju in te 13.30 uur in het dorps huis Kaj Munk. Deze repetitie is toegankelijk voor leerlingen van de klassen 1, 2 en 3. bij H. JONGENELEN Oude Bredasepostbaan 23, Bosschenhoofd, tel. 01654-429. Onze lexers merkt, een r markt zijn er velen Voor het produktieproces van onze in aanbouw zijnde kool- waterstofharsfabriek en van onze DMT-fabriek te Middelburg zoeken wij Speciaal SP°n- Klturtn:w,5 met een voor deze funktie passende vooropleiding (b.v. MTS, Scheeps-wtk VD of A, of LTS met ervaring in de chemische industrie). De werkzaamheden geschieden in volcontinudienst. Wij bieden aantrekkelijk werk in een schoon bedrijf en goede arbeidsvoorwaarden. Het vinden van huisvesting is in Middelburg geen probleem. Belangstellenden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te richten aan: Hercules BV, postbus 81, Middelburg. Cheetah. Kleuren: zwart, groen, blauw, rood-metallic, bronsgroen. Foto (links) Clipper. Kleuren: rood-metallic, bronsgroen,(rechts) Sprinter. Kleuren: gebroken»"* bronsgroen, karmijnrood, blauw-metallic.

de Stem | 1973 | | pagina 8