Gedeputeerde vraagt KVP aandacht voor Zeeland Postduivenvereniging De Herberg viert jubileum in stilte Avondvierdaagsen weer afgelopen Eric Naessens wint jeugdtienkamp in Vogelwaarde Geslaagde feestavond VV Clinge Honderd gulden beloning Duivensport neemt veel tijd in beslag Wim Stols verdedigt rolschaats- titel Man uit Middelburg verkocht gestolen auto Taxichauffeur droeg inkomsten niet af Fayat sprak over linker- Scheldeoever Schietingen tijdens kermis Hulst Kapellebrug VERGRIJZING CONTACTEN WONING of BOERDERIJTJE VADERDAG!! „DE GEBROKEN KRUIK" Hulst (Van onze sportmedewerker) CLINGE De jaarlijkse feestdag van de voetbalveren! ging Clinge is ook dit jaar weer goed geslaagd. Het feest begon eigenlijk al om twee uur, want twee spelers van Clinge hadden op dat tijdstip een fietsenrally geprogram meerd. Veertig deelnemers en deelneemsters kwamen daarbij aan de start. Op de eerste plaats eindigde Walter van Tienen met zijn echtgenote. Tweede werd Cor de Bilder met echtgenote en op de derde plaats kwam de trainer van Clinge Honoré Neefs met zijn echtgenote. Om zeven uur begon het diner, waarna om negen uur diverse personen in de bloe metjes werden gezet. Daarvoor hield voorzitter Van der Kelen nog een korte toespraak, waarin hij onder andere de spelers bedankte voor de gele verde prestaties. Hij sprak de hoop uit dat Clinge het ko mende seizoen derde klasser zal worden. Tot speler van het jaar werd Guillaume Dru- mont gekozen. De speler die het meest op de training aan wezig was werd Jos Ivens, terwijl de pechprijs naar Vin cent Colsen ging. Verder wer den de dames Van der Kelen, Janssen en Van der Bilt in de bloemetjes gezét voor het werk, dat zij geleverd hadden met het verkopen van diverse versnaperingen. Na het offi ciële gedeelte kon er gedanst worden op de muziek van het orkest van Roger Ferket. De feestavond duurde tot vijf uur in de morgen. (ADVERTENTIE) Antiek eiken balken Tel.: 01140-4037 (Van een onzer verslaggevers* MULST Honderd gulden beloning: dat staat de vinder 'e wachten van een radiogra fisch bestuurd modelvliegtuig je dat sinds deze week in de omgeving van de Koolstraat in Hulst spoorloos is verdwe nen. Het vliegtuigje is eigendom van de heer R. Hendrickx uit hulst en is vermoedelijk in de omgeving van de Koolstraat ■.neergestort", nadat de eige- m ld! controle over het toes- had verloren. Inmiddels is e gehele omgeving zonder re- aa' afgezocht en dat sterkt j Hendrickx in het ver- dat het toestelletje „^hfinUjk is meegenomen, -q.1'] iemand die het heeft zien sniSom?n- Het gaat om een 'Püatemieuw model, waarin geen naam en adres van Hot ffnaaT was aangebracht. Wp,to-^g .®e is van het type esterly, fabncaat Svenzen. n::JS wtgerust met radioap- PWatuur en oranje van kleur. V;«i eenefigllet'iéJ- is ™orzien Vertol» cc dieselmotor en van 8nnWOttdigt en waarde Vel gulden. Het is even daar"ht^?f^? os zonder de tuur on behorende zendappara- van tt due is no® in het bezit doet L ler Hendrickx. Hij die hetnvHeTP °P degene' Pijnlik legtui®e waar" W nait i, -g0eder trouw om hot huis genomen heeft Het ari™^ terug te bezorgen, in n.?,ls Industrieweg 5—7 Mensen H- teL "1140-3025. inlichrincf over het toestel f0P krnin !™nnen verschaf- tot Do otn ZIcl1 °°k wenden Hulst em. Steenstraat 14. 3103, tel- "1140-3751 of (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE KVP-gedeputeerde A. van Geesbcrgen heeft gisteravond tijdens de in Kloosterzande gehouden KVP- vergadering de aanwezige KVP-Kamerleden F. van der Gun, P. van Zeil en J. van Eisen, evenals KVP-voorzitter dr. ir. De Zeeuw met klem verzocht aandacht te schenken aan de grote structurele problemen waarmee men in Zeeland heeft te kampen. Volgens gedeputeerde Van voor 1974 volledig al van de Geesbergen is alleen herstel grond zal kunnen komen. Ten- mogelijk via het weer invoe- minste niet itn alle Zeeuwse ren van stimulerende maatre- regiio's. gelen voor Zeeland, een ge bied dat het nu al jaren zon der regeringssteun heeft moe ten doen. „Als er geen stimu lerende maatregelen ten op zichte van Zeeland worden ge troffen, dan zal er in dit ge bied mets kunnen gebeuren. Wat industrialisatie betreft kunnen wij zonder rijkssteun niet concurreren met de Bel gen", aldus de heer Van Gees bergen. De gedeputeerde wees er verder op dat streek en pro vincie zich hebben uitgespro ken voor industrievestiging aan de monding van het Baal- hoekkanaal, een gedachte, die de vorige regering op de val reep nog officieel heeft verwor pen. „Het alternatief is indus trialisatie bij Ossenisse. Maar dat is voor deze streek onaan vaardbaar", aldus de heer Van Geesbergen, die als ander al ternatief om de werkgelegen heid voor de Zeeuwsch-Vla- mingen wat te verbeteren ook de aanleg van de vaste oever verbinding noemde, waardoor de arbeidsmarkt van o.m. Mid den-Zeeland voor Zeeuwsch Vlaanderen wordt ontsloten. De heer Van Geesbergen in formeerde verder nog naar de filosofie van minister Lubbers, een filosofie, waarvan men volgens hem in Zeeland nog niet veel begrepen heeft. Kamerlid Van der Gun kwam er eeiiijk voor uit nog weinig te hebben gehoord over de grote werkgelegenheidspro blemen, waarmee men in Zee land heeft te kampen. „Dan zal ik u zo snel mogelijk rap porten daarover sturen, zodat u voor een week te lezen hebt", repliceerde de heer Van Geesbergen. Het antwoord van de heer Van Gun hierop was: „Daar word ik voor betaald. Overigens zou het nuttig zijn als de kamerfractie meer in formatie uit de regio ontving". Hij beloofde in ieder geval met de Zeeuwse wensen reke ning te houden als de door minister Lubbers toegezegde nota aan de orde komt Ook wei-den de kamerleden geat tendeerd op de problemen, die zich in de Oost-Zeeuwsch- Vlaamse textielindustrie voor doen. Een ander punt dat ter spra ke kwam was de christelijk democratische samenwerking, een zaak, waar de KVP in Zeeland volledig achter staat, maar die zelf in Zeeland niet Van onze correspondent) ZUIDDORPE Ter gele genheid van de kermis in Zuiddorpe worden op deze da gen een groot aantal schietin gen georganiseerd. Schutters die willen deelne men aan schietingen op de lig gende wip kunnen vier dagen terecht (op 16, 17,18 en 19 juni) in café „De Bolbaan" waar elke middag te 15.00 uur een schieting begint Zij die het hoger op wilen zoeken kunnen eveneens op genoemde dagen hun bogen spannen voor deelname aan schietingen op de staande wip op de prangen van de schut tersvereniging „St. Sebasti aan". Damesvoetbal Het dames voetbalelftal van FC 't Cen trum uit Hulst heeft eindelijk eens revanche genomen voor de vele nederlagen van de laatste weken. In de op het OZO-terrein in Hulst gespeel de vriendschappelijke voetbal wedstrijd tussen de dameself tallen van FC 't Centrum en Neckermann N.V. uit Hulst, hadden de Centrum-dames niet de minste moeite met hun tegenstandster. Een 40 overwinning was het uiteinde lijke resultaat. Schieting In zaal Fabie vonden twee schietingen plaats op de liggende wip, waaraan door 97 schutters is deelgenomen. Op de eerste wip ging de hoge vogel naar J. de Bin uit Kemzeke-Paal. De eerste zij vogel was voor Fr. De Block uit Kemzeke- Paal en de tweede voor G. Dullaert uit Kemzeke-Tromp. Op de tweede wip gingen de vogels naar A. van de Bran den, Kapellebrug, J. de Vetter, idem en A. Oostdijk, Ovezan- de. De meeste kleine vogels waren voor Oscar van Dorsse- laar uit Kemzek-Paal (7). (Van een onzer verslaggevers) CLINGE/HENGSTDIJK. Zowel de avondvierdaagse van Clinge als die van Hontenisse zijn gisteravond in een zee van bloemen geëindigd. Een bloemenhulde aan de wandelaars vorm de het slot van de beide evenementen. In Hontenisse was de finish van de laatste avond in de kantine van recreatieterrein De Vogel, waar een gezellige sfeer heerste. Tegen halfnegen waren er de meeste deelne mers wel binnen en kon met de huldiging van enkele bij zondere wandelaars worden begonnen. Onder de tippelaars, die in de bloemetjes werden gezet was ook mevrouw Spon- selee, met haar 58 jaar de oudste deelnemer. Mevrouw Eggermont kreeg een speciale vermelding, omdat ze aanvan kelijk door pech werd achter volgd maar toch moedig door ging. Een extramedaille kreeg ook Ody van de Bosch, die dit maal voor de tiende keer pre sent was. Groepsprijzen gin gen er naar SDO Lamswaarde voor het feit dat deze vereni ging respectievelijk voor de derde keer de 5 km en voor de vijfde keer de tien kilome ter meeliep, en de wandel sportvereniging Hontenisse, die voor de zevende keer de tien kilometer meeliep. Gister avond kon oo"k de balans van dit wandelfestijn in Hontenis se opgemaakt worden: geen enkele uitvaller, alleen goed gemutste volhouders. De meesten zagen er uit alsof ze het nog wel vier dagen had den kunnen volhouden. De or ganisatie van de tochten bleek bij de wsv Hontenisse, SDO Laamswaarde, Beatrix Terhole en het gemeenschapswerk Vo gelwaarde andermaal in goede handen. CLINGE De avondvier daagse in Clinge eindigde met een feestelijke tocht door de Havenstraat. Met muziek voor op kregen de 250 wandelaars met bloemen overladen een grote belangstelling van de mensen die overal langs de weg stonden. Bij aankomst aan het gemeenschapscentrum Malpertuus was er een menigte samengestroomd om de wan delaars met een daverend ap plaus te begroeten. Voorzitter Plasschaert noemde deze avondvierdaagse een succes. Wethouder Blommaert uit Sint Jansteen die voor de der de maal bij het einde van de avondvierdaagse aanwezig was prees de deelnemers voor de inzet en de moed. Het beoefe nen van deze tak van sport zou door nog veel meer men sen gedaan moeten worden al dus de wethouder. LEWEDORP De avond vierdaagse van Lewedorp kreeg bij café De Goede Ver wachting zijn einde. Alle 85 wandelaars die in deze vier dagen veertig kilometer heb ben afgelegd ontvingen na mens de Nederlandse wandel sportbond afdeling Zeeland een herinneringsmedaille of een speldje. Tevens werd hun een sticker voor de auto of fiets uitgereikt. De jongste deelnemer was de zevenjarige Ronnie Rijk uit Lewedorp. (Van onze correspondent) HULST „Alle wedvluch ten met postduiven zouden op de zaterdagen gehouden moe ten kunnen worden, dan is de zondag voor het gezin". Dit is een van de wensen van de heer Ch. Voet, voorzitter van de postduivenvereniging De Herleving te Hulst. E enme- ning waarin hij anno 1973 niet alleen staat. Het idee daartoe is overgens jaren geleden tij dens een vergadering van de afdeling Zeeland reeds geop perd door afdelingsvoorzitter dr. W. Colsen. Dr. Colsen: „Toen werd ik uitgelachen, maar nu wint het idee steeds meer terrein". De stad Hulst bezit drie postduivenverenigingen (De Vitesse, Hulster Luchtbode en De Herleving) waarvan laatst genoemde de oudste is en dit jaar een halve eeuw bestaat. Veel heeft de buitenwereld daarvan niet gemerkt. Zeker, er is een receptie gehouden en er werd een jubileumvlucht georganiseerd, maar voor meer was dan ook geen tijd. En zelfs op die dag was het nog voor een aantal mensen hard en veel werken. Want hoewel de duivensport en met name in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen hoogtij viert en zeer druk wordt be oefend, merkt een leek er be trekkelijk weinig van en is deze zich nog minder bewust van het vele werk dat door een groot aantal mensen hier voor wordt gedaan. Zo ook bij De Herleving, voorzitter Voet, al meer dan 20 jaar bestuurslid weet dat uiteraard wel. Hij en zijn me debestuurders offeren er heel wat vrije uurtjes aan op. Zeker in het vliegseizoen, voor, tij dens en na de vluchten. Want voordat de ingekorfde duiven door de vervoer in de sociëteit worden afgehaald is er ook administratief al heel wat werk verzet. En na elke vlucht, als de liefhebbers met hun constateurs, het vernuftig mechanisme, dat tot op de se conde nauwkeurig aangeeft waarop een ring werd geklokt ten tonele verschijnen heerst er een levendige bedrijvigheid en begint het vele werk met klokken lichten, afslaan, note ren enz. Hoewel de meeste leden van De Herleving ouder zijn dan de vereniging zelf en dus ook hiervan een vergrijzing van de sport sprake is ziet voorzitter Voet de toekomst zeker niet donker in. „We zijn in leden tal in de laatste jaren'vooruit gegaan. Ook jongeren zijn er bij gekomen. Kijk, zolang ze vrijgezel blijven is er geen tijd voor duiven. Eenmaal ge trouwd vermindert automa tisch het uitgaansleven en gaat een aantal over op het aan schaffen van duiven". Ook dr. Colsen, die welis waar geen bestuursfunctie heeft bij De Herleving, maar wel vaak aanwezig is om te assisteren na de vluchten is deze mening toegedaan en hij heeft geconstateerd, dat de af deling Zeeland in ledental iets is gestegen. Wat hem het meeste aanspreekt in deze sport is wel het sociaal contact met anderen. Het is een volks sport voor iedereen waarin je mensen uit alle lagen van de bevolking aantreft en je ter loops ook kennis neemt van hun eventuele problemen. Be langrijk is ook de selfsuppor ting. Het is nog steeds een sport die zichzelf bedruipt en niet aanklopt bij de overheid om subsidie, maar zelf nog jaarlijks gelden afstaat aan liefdadige instellingen e.u. Overigens wil dat niet zeggen, dat de duivensport niets mei de overheid te maken wil heb ben. Ook bij De Herleving stelt men prijs op goede con tacten met het gemeentebe stuur van Hulst, en die zijn uitstekend. Ook met de beide plaatselijke zusterverenigin gen, waarmee gezamenlijk wedvluchten worden georgani seerd donder de naam Con cours Combinatie Hulst, als mede de jaarlijkse kampioe nendag. Het huidige bestuur be staande uit de heren: Ch. Voet (voorzitter), Ed. van de Walle (secr. penningmeester), J. Kuicks, Ch. van de Walle, J. Goossens en Aug. van Hels- land kan dam ook met goede hoop en vertrouwen verder gaan. (ADVERTENTIE) Te koop gevraagd Tel.: 01140 - 4037 (Van een onzer verslaggevers) zgoes De Zeeuwse rol schaatser Wim Stols, die als enige Nederlander regelmatig aan allerlei nationale en inter nationale rolschaatsevenemen- ten deelneemt, gaat vandaag zijn titel verdedigen op de open Nederlandse kampioen schappen rolschaatsrijden in Den Haag. Het is de eerste maal, dat een dergelijk evenement in Nederland op een vierhonderd- meterbaan plaats vindt. Het rolschaatscentrum De Uithof waar de kampioen schappen zich afspelen, was oorspronkelijk een ijsbaan, maar bij de bouw is ook met een gebruik als rolschaatsbaan al rekening gehouden. Wim Stols uit Goes moet er rijden op afstanden van 1 en 10 km. Waarbij hij met twaalf tegen standers heeft af te rekenen. Zondagmiddag vertrekt hij naar het Belgische Brugge St.- Andries voor een internationa le wedstrijd. (ADVERTENTIE) Wij hebben leuke geschenken om te schenken, hoor En in leuke cadeau- verpakking Voor iedere beurs Voor jonge vaders en voor oudere SLIJTERIJ WIJNHANDEL (Fa. Th. C. Fassaert) CHARLES HEIRMAN HULST STEENSTRAAT 15 (Van onze correspondent) VOGELWAARDE Cl-ju nior Eric Naessens behaalde met 174 punten de eerste prijs op de jeugdtienkamp voor ju nioren, die was georganiseerd door de voetbalvereniging Vogelwaarde. Deze jeugdwed strijden vonden plaats op het sportpark te Vogelwaarde. Door deze prestatie werd Eric Naessens uitgeroepen tot „sportman van het jaar" van VV Vogelwaarde. Mede dank zij het goede (Van onze correspondente) MIDDELBURG De poli tierechter in Middelburg heeft de 25-jarige Middelburger P. I. N. veroordeeld tot een maand gevangenisstraf voor waardelijk en f 400 boete. Een paar maanden geleden kocht N. een eend waarvan het con tactslot ontbrak. Voor het zachte prijsje van f 450. Een dag later verkocht hij hem weer voor f 1000. Volgens de politierechter zou N. die bij verstek terecht stond heel goed hebben gewe ten, dat de auto van diefstal afkomstig was. Het vonnis viel daardoor zwaarder uit dan de eis die door de officier op twee weken voorwaardelijk en f 400 was gesteld. Zijn vriend E. W. O. uit Heerlen die van de opbrengst van de auto 50 kreeg toebedeeld moest dit aardige gebaar donderdag he kopen met f 100 boete. Een andere vriend de 24-jarige C. A. de P. uit Vlissingen pakte in Vlissingen een elektrische gitaar weg. Daarvoor kreeg hij donderdag f 150 boete opge legd. (Van onze correspondente) MIDDELBURG Een der tigjarige taxichauffeur uit Vlissingen L.V. droeg begin februari zijn inkomsten niet af aan zijn baas. De officier eiste twee weken gevangenisstraf voorwaardelijk, twee jaar proeftijd en f 250 boete tegen hem. De politierechter veroordeel de hem conform de eis en stelde bovendien de bijzondere voorwaarde dat de niet afge loste inkomsten ten bedrage van f 300 zouden worden bij gepast. weer bestond voor deze wed strijden een redelijke publieke belangstelling, vooral van de ouders. De deelnemende juni oren werden verdeeld in ze ven groepen namelijk: D2, Dl Cl, C2 BI, B2 en A-junio- ren. De onderdelen van de tien kamp, waarop de jeugdige voetbaltalenten hun krachten moesten meten waren: Hardlo pen, verspringen, hoogsprin gen, balwerpen, dioelwerpen, dribbelproef, kopproef, balcon troleproef, strafschop en af- stamdloop. De uitslagen waren: D2-ju- nioren: 1 Eric Buijsse 173 punten, Dl-junioren: 1 Jackie Cappendijk 142 punten, C2-ju- nioren: 1 antoine van Damme 137 punten, Cl-junioren: 1 Er ic Naessens 174 punten, Bl- nioren: 1 Antoine van Damme 169 punten, B2-junioren: 1 Frank Gelderland 119 punten, A-junioren: 1 Freddy Hermans 165 punten. Na afloop reikte Vogelwaar devoorzitter P. Kint in de kantine op het sportpark de prijzen uit. Alle winnaars kre gen een sporttas, terwijl Eric Naessens, als sportman van het jaar, bovendien nog een trainingspak kreeg en een be ker. (Van een onzer verslaggevers) SINT-NIKLAAS Staats secretaris Fayat voor het ha- venbeleid in België heeft sa men met kabinetschef Van Craen en zijn adviseur Petri dis deze week in Sint-Niklaas besprekingen gevoerd met de intercommunale van het Land van Waas. Het gesprek ging over de verdere ontwikkeling van de linker Schelde-oever. De heer Fayat hoorde in dit verband de opvattingen van de leden van het bestuurscomi- té van de intercommunale, waarbij de nadruk werd ge legd op het feit, dat het be trokken gebied in hoofdzaak bestemd is voor de vestiging van diepwatergebonden indus trieën. De staatssecretaris bleek het met de intercommunale eens te zijn, dat het wenselijk zou zijn de industrieterreinen van af heden niet meer te verko pen, maar in concessie te ge ven. Voetbal Het familievoet balelftal van de FC 1 Taelman uit Hulsit speelt zaterdagavond aanstaande om 19.30 uur op het O Z O - terrein in Hulst een vriendschappelijke voet balwedstrijd tegen een ploeg van de Trimclub Hulst. medische diensten HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg: dok ter N. Rijk, Brouwerijstraat 8, Aardenburg. Tel. 01177- 1466. Axel: dokter Boor, tel. 1666 (b.g.g. 01157-1451). Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijkc: dokter Kalkman, Burg. Maarleveldstraat 5, Biervliet, tel. 01152-345. Borsscle en Nieuwdorp: dok ter Gelderblom te Nieuw dorp, tel. 01196-327. Breskens en Groede: dokter Janzen uit Groede, tel. 01171-366. Driewegen, Hoedekenskerke, 's-Heerenhoek en Qvezande: dokter S. Wöstmann, Nieuwstraat 18a, Ovezande, tel. 01195-450 (hij neemt waar voor dokter Geldof, Kole en Zwartelé) (dienst loopt van vrijdagavond 8 uur tot maandagmorgen 8 uur). Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande: dokter De Meijer, Sluis, tel. 01178- 1366. Goes: dokter S. Buys, Goes, tel. 5462. Hoek, Philippine en Sluiskil: dokter M. Jongsma, Juliana- straat 2, Hoek, tel. 01154- 1356 (b.g.g. 1345). Hontenisse: dokter Ter Burg, Groenendijk 52, tel. 01148- 1377 (van vrijdagavond 6.00 u. tot maandagmorgen 8.00 u.). Hulst: dokter J. Niesten, tel. 3373. Koewacht, St.-Jansteen en Clinge: Dokter Adriaanse, tel. 01140-2928. Middelburg: dokter Vam de Rijst, Rouaansekaai 11, tel, 5343 (zaterdag) en dokter Pel, Rouaansekaai 11, tel, 01180-6659 (zondag). Hansweert, Kruiningen, Yerse- ke: dokter P. Polderman, Yerseke, tel. 01131-1300. Krabbendijke, Oostdijk^ Waar de en Rilland-Bath: dokter J. Kamps, Rilland-Bath, tel. 01135-343. Sas van Gent: dokter F. Puy- laert, Oostkade 19, Sas van Gent, tel. 1366. Terneuzen: dokter J. Stevens, Scheldekade 27, tel. 01150- 2020. Vlissingen: dokter A. van de Griek, tel. 2960 (tot zaterdag 24.00 u.) en dokter Van Dijk, tel. 3459 (van zat. 24.00 u. tot zondag 24.00 u.) Wolpliaartsdijk, 's Heer Arendskerke en Heinkens- zand: dokter H. van Maa- nen. Heinkenszamd, tel. 01106-1234. Zaamslag: dokter C. Verboom, Axelsestraat 2, Zaamslag, tel. 01153-377. WIJKVERPLEGING Eliewoutsdijk: zuster C. Kor- stanje, Warande 2, Hein- kenszand, tel. 01106-1615. Goes: zr. T. Melis, tel. 3328. Groot Axel en Zaamslag: zr. J. van Exel, Polderstraat 13, Zaamslag, tel. 01153-343. Hoek, Sluiskil en Philippine: zr. Klijn, N. Beekstraat 1, Terneuzen, tel. 01150-2945. Hulst en Hontenisse: zr. M. de Schrijver, tel. 01142-313. Sas van Gent: Zr. J. van Dor- selaer, Beneluxstraat 128, tel. 01158-1916. Terneuzen: zr. D. Hobbel, Van Steenbergenlaan 667, tel. 3360. Yerseke, Kruiningen en Hans- weert: C. Grootendorst, Kruiningen, tel. 01130- 1545. Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke: zuster Burger uit Schoondijke, tel. 01173- 1367. Aardenburg, Cadzand en Oost burg: zr. Risseeuw uit Groe de, tel. 01171-222. TANDARTSEN Oost-Zceuwsch-Vlaanderen: A. van Ravels, Stationsstraat 14, Hulst, tel. 01140-2205 (zat. van 10.00 tot 10.30 u. en van 18.00 tot 18.30 u.), en zondag van 12.00 tot 12.30 u.). West Zeeuwsch-VIaanderen: A. Streefkerk, Dorpsstraat 31, Breskens, tel. 01172-1498 (zat. en zond. van 12.00- 12.30 u.). Walcheren: A. de Koning, Ka naalstraat 91, Oost-Souburg, tel. 01183-1347 (zat. van 9.00-10.00 u. en zond van 11.00-12.00 u.). Zuid- en Noord-Beveland: P. Frantzen, Kastanjestraat 307, Goes, tel. 01100-6374 (zat. en zond. van 9.00-10.00 u.). DIERENARTSEN Axel en Zaamslag: dokter Cij- souw, uit Axel, tel. 01155- 1488. Noord- en Zuid-Bevelan dokter Boneschansch Kruiningen, tel. 011 1233. West Zeeuwsch-Vlaanó dokter W. Kapse' Sluis, tel. 01178-1225. APOTHEKEN Goes: Goese Apothee 7104. Middelburg: W. H n. Markt 9, tel. 2134. Terneuzen: Apotheet an, tel. 2060. Vlissingen: C. Las C, van Perestraat 1, „uurg, tel. 01183-1593.

de Stem | 1973 | | pagina 7